ברוכים הבאים לפורום החדש!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

ברוכים הבאים לפורום החדש!

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2013, 18:26

היי כולם, ברוכים הבאים לפורום החדש.
עדין יש טיפה בעיות ותקלות, כמובן שנעבוד לגהץ הכל בזמן הקרוב. תהיו בטוחים שלעומת VGAMES יהיה פה גן עדן מבחינת באגים ובעיות (לא עוד "נמחקה לי ההודעה כששלחתי אותה" או "אני לא מצליח להגיב מהטלפון שלי כי הפרסומת מסתירה לי את העמוד"). יכולה להופיע תקלה 500 בהעלאת עמוד, אני מכיר את זה ועובד על זה. התקלה תקרה בעיקר בין 6 בבוקר ל6 בערב בגלל בעיות עם החברת אכסון ובתקווה תוך כמה ימים לא נשמע על זה יותר. בנוסף העיצוב קצת וינלה, אני יודע, יש מעצב שעובד על לוגו ובתקווה עם הזמן נשפר את כל העניינים.

אז ברוכים הבאים ונקווה שנהנה מהפורום החדש כמו שנהננו מהישן, בעצם אולי טיפה יותר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

Re: ברוכים הבאים לפורום החדש!

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 13 אפריל 2013, 18:45

שמח לראות את הפורום באוויר, בהצלחה לנו!
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2013, 19:03

אגב, מומלץ לשים את החתימות והתמונות הקודמות כדי שכולם יזהו את כולם מהר.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 13 אפריל 2013, 19:03

בהצלחה לפורום החדש!
תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 13 אפריל 2013, 19:09

בהצלחה לכולנו הסמיילים נראים כמו חייזרים באתר הזה רואים :D ?
יש בעייה בטעינה של האתר רואים כזה גועל נפש תכני,כאילו האתר מראה את המבנה הטכני שלו לפני שהוא עולה
בלי לחץ אני רק אומר :D
נ.ב גיליתי שזה קורה רק אם לוחצים על רענן כשהדף נטען שוב פעם

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 13 אפריל 2013, 19:39

לראות ככה את מונה ההודעות מתאפס, רק תחשבו מה חנן מרגיש...
יאללה שיהיה בהצלחה.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 אפריל 2013, 20:05

שיהיה בהצלחה וזה, אבל למה האווטרים נמצאים בשמאל ולא בימין?

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 13 אפריל 2013, 21:05

יש כמה נושאים שצריך לנעוץ לא? אפשר לעשות את זה במערכת הזאת?
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 13 אפריל 2013, 22:37

כל הכבוד על ההשקעה שעשיתם כדי להשאיר את הכל כמו שהיה. אשמח לקחת חלק ולתרום בפורום הזה כמו בVGAMES. נקווה שהמקום יחזיק את כל המשתמשים הוותיקים ויביא גם אנשים חדשים לקהילה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2013, 22:40

Blue&Black כתב:כל הכבוד על ההשקעה שעשיתם כדי להשאיר את הכל כמו שהיה. אשמח לקחת חלק ולתרום בפורום הזה כמו בVGAMES. נקווה שהמקום יחזיק את כל המשתמשים הוותיקים ויביא גם אנשים חדשים לקהילה

אני משער שאנשים חדשים יהיו בעיקר פה לאוזן כי אין לנו אתר שמקושר אלינו. אולי יום אחד אם נעלה אתר תוכן תואם.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 אפריל 2013, 22:42

DrKeo כתב:
Blue&Black כתב:כל הכבוד על ההשקעה שעשיתם כדי להשאיר את הכל כמו שהיה. אשמח לקחת חלק ולתרום בפורום הזה כמו בVGAMES. נקווה שהמקום יחזיק את כל המשתמשים הוותיקים ויביא גם אנשים חדשים לקהילה

אני משער שאנשים חדשים יהיו בעיקר פה לאוזן כי אין לנו אתר שמקושר אלינו. אולי יום אחד אם נעלה אתר תוכן תואם.

מה דעתכם להתאחד עם אתרי גיימינג? לדעתי זה רעיון ממש טוב.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 13 אפריל 2013, 22:49

ברוכים הנמצאים :mrgreen:
כל הכבוד על ההשקעה והמאמץ!
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 אפריל 2013, 22:50

GolanBerlin כתב:
DrKeo כתב:

כרגע אנחנו רוצים את השליטה בידיים שלנו
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2013, 22:50

GolanBerlin כתב:
DrKeo כתב:

יהיה לנו יום אחד משהו אבל לא מאתר קיים, אנחנו מחפשים משהו טוב יותר ממה שהגיימרים וה-VGAMES של היום מציעים.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 13 אפריל 2013, 22:55

אגב, אם יש לי הצעות לשיפור, איך\איפה אני יכול לכתוב אותן?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 אפריל 2013, 22:56

infected aviad כתב:אגב, אם יש לי הצעות לשיפור, איך\איפה אני יכול לכתוב אותן?

אתה יכול פה או בהודעה פרטית
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 אפריל 2013, 23:29

מזל טוב על הפורום!
הוא נראה אחלה,הדבר היחיד שקצת מוזר ושיקח לי זמן להתרגל אליו זה העניין עם השמות שמופעים מצד שמאל,אבל בטח נתרגל בסוף :)
בהצלחה!

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 13 אפריל 2013, 23:32

יאי פורום! יאי חדש! יאי נוצץ!

הדבר שאני חושב שהכי חשוב להגיד כאן זה שמגיעה לנדב תודה ענקית. כשאנחנו ברברנו בפורום מה לעשות - הוא פשוט קנה דומיין, אכסון, התייעץ קצת והעלה את האתר לאוויר. תודה, נדב! לא היינו יכולים להיות כאן בלעדיך. מה גם שאני חושב, בכנות, שפורום משלנו במקום משלנו הוא הרעיון הכי מוצלח, בטח שבטח לעומת חבירה לאתר גיימינג קיים אחר כמו שכמה הציעו. בתור מי שמכיר קצת את מה שהולך מאחוריי הקלעים - יש סיכוי לא רע בכלל שאם היינו הולכים על אפשרות "האתר האחר" היינו מוצאים את עצמנו תוך שנה פלוס מינוס באותו מצב בדיוק.

מה שכן - בשבועות האחרונים אני עובד עם עוד כמה אנשים על אתר גיימינג ישראלי עברי חדש, בסגנון קצת אחר מוויגיימז. כשסוף סוף נעלה לאוויר (היום סוף סוף הסדרנו דומיין, ובד בבד אנחנו מלקטים תכנים) כמובן שאפרסם כאן - ואם זה ימצא תוכן בעיני הקהילה אני ממש אשמח "לאחד" בין זה לזה (גם אם לאתר יהיה שם אחר ולפורומים שם אחר - זה לא קריטי נראה לי).

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 אפריל 2013, 23:37

שלום לכולם :)

קודם כל, ח"ח לנדב וכל מי שעזר לו על ההשקעה. מערכת הפורומים נראית ממש נחמד (כמה שנות אור יותר מתקדמת מזו של VGAMES).
היישור שלה לשמאל קצת משונה לי כרגע, אבל אני מתאר לעצמי שאתרגל לזה די מהר.

אני מקווה שהקהילה תצליח לשמר את עצמה, בשלב הראשון ותגדל בהמשך. אני גם מאוד מצפה לראות איזה תוכן יתלווה לקהילה (זה עדין בתכנון?).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 אפריל 2013, 23:55

Nucleus_Dawn כתב:שלום לכולם :)

קודם כל, ח"ח לנדב וכל מי שעזר לו על ההשקעה. מערכת הפורומים נראית ממש נחמד (כמה שנות אור יותר מתקדמת מזו של VGAMES).

אני מקווה שהקהילה תצליח לשמר את עצמה, בשלב הראשון ותגדל בהמשך. אני גם מאוד מצפה לראות איזה תוכן יתלווה לקהילה (זה עדין בתכנון?).

תקרא את ההודעה שמעלך...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2013, 23:58

תודה לכולם והכל אבל אני חייב להגיד דבר אחד. PHPBB בנויה בצורה כזאת שהיא משמאל לימין (מן הסתם, מערכת באנגלית) והתמונה/פרופיל בצד ימין. מאחר והבאתי את הגרסה העברית הכל הפוך, כלומר האתר מימין לשמאל ולכן גם הפרופיל עבר מימין לשמאל. אז זה לא שיש כאן בעיה של ימין לשמאל, ההפך, הימין לשמאל עובד כל כך טוב שאפילו הפרטי פרופיל עברו שמאלה מימין :)

בקיצור, כן, גם לי זה מציק ואני אחפש דרך לשנות את זה.

אגב, אני חושב שתקנתי את הבעיה של הERROR 500 אבל עדין יש סיכוי שהאתר יפול מחר כמו שקרה לו כל יום ב5 ימים האחרונים בין 6 בבוקר ל18 בערב. זה יהיה באסה, ביחוד שאני חוזר אחרי 18 מהעבודה אז אפילו אם אני אנסה לתקן את זה שוב אני לא אדע שזה עבד עד שתהיה או לא תהיה נפילה שוב ב6 בבוקר ביום שני. בקיצור, קצת בלאגן אבל נקווה לטוב. חבלי לידה, תהיו סבלנים :)

ארז, נקווה לשיתוף פעולה. לא רצינו לדבר על זה בפורום הקודם אבל כמו שעכשיו שמעתם ארז ועוד כמה כתבים שאתה כנראה מכירים יהיו הצד של התוכן. אנחנו עדין לא יודעים אם נשלב הכל יחד או שפשוט יהיה קישור בין וקסלים לאתר שלהם וההפך, נראה כבר.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 אפריל 2013, 00:04

אני מצטרף בפה מלא לברכות לנדב שעשה וקנה, בנה, פתר תקלות והרים את האתר הזה שכרגע מתמלא באנשים ותוכן.
אני מקווה שהפורום הזה יצמח ויפרח וילווה אותנו ואת הקהילה בשנים הבאות.

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 14 אפריל 2013, 00:05

Nucleus_Dawn כתב:שלום לכולם :)

אני מניח שהתגובה שלך פה היא כבר לא אות מחאה נגד murgul :D,בהחלט נוכל להיעזר בהשקעה שלך כמו לפני שנה שהייתה בוייגימס ;)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 אפריל 2013, 00:22

erezronen כתב:יאי פורום! יאי חדש! יאי נוצץ!

הדבר שאני חושב שהכי חשוב להגיד כאן זה שמגיעה לנדב תודה ענקית. כשאנחנו ברברנו בפורום מה לעשות - הוא פשוט קנה דומיין, אכסון, התייעץ קצת והעלה את האתר לאוויר. תודה, נדב! לא היינו יכולים להיות כאן בלעדיך. מה גם שאני חושב, בכנות, שפורום משלנו במקום משלנו הוא הרעיון הכי מוצלח, בטח שבטח לעומת חבירה לאתר גיימינג קיים אחר כמו שכמה הציעו. בתור מי שמכיר קצת את מה שהולך מאחוריי הקלעים - יש סיכוי לא רע בכלל שאם היינו הולכים על אפשרות "האתר האחר" היינו מוצאים את עצמנו תוך שנה פלוס מינוס באותו מצב בדיוק.

מה שכן - בשבועות האחרונים אני עובד עם עוד כמה אנשים על אתר גיימינג ישראלי עברי חדש, בסגנון קצת אחר מוויגיימז. כשסוף סוף נעלה לאוויר (היום סוף סוף הסדרנו דומיין, ובד בבד אנחנו מלקטים תכנים) כמובן שאפרסם כאן - ואם זה ימצא תוכן בעיני הקהילה אני ממש אשמח "לאחד" בין זה לזה (גם אם לאתר יהיה שם אחר ולפורומים שם אחר - זה לא קריטי נראה לי).

אני מצטרף לכל הברכות לקיאו והרעיון של התוכן שלך והמיזוג של הפורום נשמע מצויין.
בשלב זה שעוד לא התבססנו גם השם עצמו לא קריטי ולדעתי הוא בר שינוי אם זה ישלים בצורה טובה את האתר החדש שאתם מרימים.

רק שאלה קטנה,לא התחלת כבר לעבוד באתר מסויים וגדול למדי או שזה היה חד פעמי?

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 14 אפריל 2013, 01:08

אני לא יודע אם אתם זוכרים אותי, אבל עוד הייתי גולש ומגיב קבוע בפורום הישן עד לפני 3-4 שנים.
בתקופה האחרונה נטשתי לחלוטין את תחום הגיימינג בגלל סיבות כאלו ואחרות, ואני מקווה לחזור מעט שוב, אולי אף בעזרתם ;)
וכמובן, שאפו! כל הכבוד על ההשקעה המטורפת ועל המאמץ לשחזר חלק מהמידע בפורום הישן.
אני בטוח שהפורום עוד יזכיר את הימים הגדולים של Vgames, ואולי עוד יגיע ליותר מזה.
בנוסף, רציתי לשאול למה הלכתם על phpBB? בגלל שזו חלופה חינמית?
לדעתי IP.board עדיפה פי כמה, מה גם שזו מערכת מוכנה כמעט לחלוטין מהקופסה. החסרון הבולט שלה הוא כמובן המחיר, אך לדעתי אין בעיה לאסוף תרומות מהגולשים, כל עוד אין לכם התנגדות עקרונית לעניין.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 178 אורחים