God Of War: Ascension - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

God Of War: Ascension - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 13 אפריל 2013, 20:46

דיון זה מכיל ספוילרים לגבי GOW ראו הוזהרתם

טוב, אז מחר מובטח להיחשף משחק חדש מאת סוני וכל הרמזים מובילים כמעט לגמרי בביטחון ל-GOW חדש.

השאלה שלי היא: האם אנחנו, המעריצים, באמת צריכים GOW IV? כל מי ששיחק ב-GOW3 יודע שקרייטוס זכה לנקמה שהוא רצה, העולם יצא מאיזון מוחלט עקב מות האלים וקרייטוס החליט שהגיע הזמן לוותר על חייו. בסוף הכתוביות הראו שלולית דם ללא גופה מה שהעלה המון ספוקלציות לגבי גורלו של קרייטוס.

האם לדעתכם יש באמת צורך בהמשך? הייתם רוצים להמשיך לראות מה יקרה בעולם המיתולוגי שסנטה מוניקה יצרה?

וגם אם זה לא המשך, גם אם זה נניח משחק המספר על העבר של קרייטוס, יצאו לסדרה 5 משחקים, 2 מהם כבר סיפרו על העבר של קרייטוס ב-PSP ולהמשיך לספר על עברו במקום להתמקד בהווה כבר יהיה לדעתי חפירה...

גם אם הסדרה תמשיך עם דמות חדשה יכול להיות שהמעריצים לא יתחברו אליה כמו אל קרייטוס אחרי כ"כ הרבה שנים שבהם התרגלנו לאהוב את הדמות המורכבת הזאת...

אז לאן לדעתכם אפשר להוביל את הסדרה(אם בכלל)? הייתם רוצים לראות המשך?
שתפו אותנו ומחר נגלה את האמת:)

תמונה

עריכה:
זהו אנשים, הוכרז GOW חדש והוא לא יקרא IV אלא God of War: Ascension והוא יגיע לPS3.
תמונה

הנה טיזר למשחק:

שתפו, מה דעתכם? מאוכזבים? מלאים הייפ?

(הדיון נכתב על ידי שון, Blue&Black)
נערך לאחרונה על ידי ShiTDemoN ב 13 אפריל 2013, 21:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Re: God Of War: Ascension - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Golan » 13 אפריל 2013, 20:49

אין ספק שהמשחק הוא משחק טוב. אני לא מתחרט ששיחקתי בו, כי הוא היה כיף. היה אקשן, היתה גרפיקה יפה, היה סאונד טוב. אבל מבחינה עלילתית, יש פספוס ענק. אבל ככה זה שהמשחק הוא פריקוול ולא סיקוול.

המשחק מתרחש חצי שנה לאחר שקרייטוס רצח את אשתו ובתו, בגלל הטריק של אל המלחמה, ארס. קרייטוס מחליט להפר את הברית שלו עם ארס, ולהפסיק להיות העבד שלו. האריניות(The Furies), שלוש אחיות-פיות שתפקידן הוא לשמור על בריתות בין בני תמותה לאלים, מתחילות לצוד את קרייטוס מכיוון שהפר את הברית שלו. תפקידן של האריניות הוא להכריח את קרייטוס לחזור לשרת את ארס, או שייענש בעינויים ובמיתה. הרעיון של הסיפור היה מעולה, והוא התחיל מעולה, אבל לאט לאט הוא התחיל להתדרדר ולהיות הזוי מרגע לרגע. היה שלב במשחק שפשוט המשכתי לשחק מבלי להבין מה קורה בכלל.

במהלך המשחק, קרייטוס יהפוך לחבר של מישהו (לא משנה כרגע מי, כדי לא לעשות ספוילרים), והיה לי קשה להחליט אם אני אוהב את זה או לא. מצד אחד, אנחנו מגלים כאן קרייטוס חביב-משהו, אכפתי ודואג לחבר. מצד שני, זה ממש אבל ממש לא מתאים לקרייטוס שאנחנו מכירים; קרייטוס העצבני, האגואיסט, שחושב רק על האינטרסים שלו ובוחר לעצמו בני ברית רק על מנת לשרת את האינטרסים שלו ולא מתוך "חברות אמת". המוטיב של קרייטוס האכפתי מ-GoW 3 (עם פנדורה) חוזר כאן קצת, ואני לא בטוח אם אנשים יאהבו את זה. אבל בהחלט לאורך רוב המשחק, זה קרייטוס הישן: כועס, נקמני, וקנאי.

בנוגע למשחקיות: מערת הקרב שופרה, ועכשיו אפשר להחזיק אויבים עם הלהבים וזה ממש עוזר. האויבים במשחק הזה אשכרה חזקים ומאתגרים, והפעם הם לא יהיו קלים להבסה. הם יודעים להגן על עצמם, להתחמק הצידה, ולתקוף כשאתה לא מוכן. זה היה מעולה, אבל יש שלב מסוים במשחק שבו זה נהיה ממש קשה, ומצאתי את עצמי מת שוב ושוב עד שהצלחתי לעבור אותו. אני ממליץ לכולם למצוא את כל העיניים של הגורגונים כדי שיהיה לכם מד חיים מלא! זאת אומרת שמבחינת משחקיות, המשחק בהחלט מחדש והוא מאתגר.

עוד דבר נוסף ששינו כאן, זה שהפעם יש רק נשק אחד: הלהבים של קרייטוס. אבל ללהבים יש ארבעה אלמנטים של ארבעה אלים: אלמנט אש של ארס, אלמנט קרח של פוסידון, אלמנט רוחות של האדס, ואלמנט ברקים של זאוס. האלמנטים הם בעצם כוח בונוס של הלהבים של קרייטוס, שזה בעצם מתקפות מיוחדות שאפשר להשתמש בהן. מגניב, אבל לא אהבתי כל כך. התרגלתי לעובדה שיש לי כמה נשקים שבהם אני יכול להשתמש. מה שכן, במהלך המשחק, ניתן להרים נשקים של אויבים, מה שעוזר הרבה מול אויבים חזקים יותר.

בסך הכל, המשחק נחמד מאד, אבל לא מושלם. ציפיתי ליותר, גם מבחינת משחקיות, וגם מבחינת סיפור. אבל בהחלט משחק שכל מעריץ של הסדרה חייב לשחק בו.

סך הכל אני נותן למשחק ציון של 8/10.

אזהרה לשומרי צניעות: כמו בכל משחק בסדרה, יש קטע (והפעם עלילתי) עם נשים חשופות חזה.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 21:17

למישהו יצא לשחק במולטי? איך הוא?

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 20 אפריל 2013, 22:57

GolanBerlin כתב:למישהו יצא לשחק במולטי? איך הוא?

הוא כיף פעם ב... לזמן קצר כשאתה משחק עם חבר/ים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 23:00

Blue&Black כתב:הוא כיף פעם ב... לזמן קצר כשאתה משחק עם חבר/ים.

אבל אני מבין שהוא לא 'להיט'?

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 20 אפריל 2013, 23:03

GolanBerlin כתב:
אבל אני מבין שהוא לא 'להיט'?

לא יודע עניין של טעם כי הוא עובד כמו שצריך והוא יכול להיות מהנה למי שאוהב סגנון כזה של מולטי. אבל אני לא חושב שזה מולטי לטווח הרחוק. אני סתם נהנה לשחק בזה עם חבר במצב ה2vs2 זה נחמד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 23:04

הבנתי. טוב, ממילא זה משחק שכל כולו סינגלפלייר, חחחח.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 20 אפריל 2013, 23:06

GolanBerlin כתב:הבנתי. טוב, ממילא זה משחק שכל כולו סינגלפלייר, חחחח.

אני נהניתי דווקא מהקמפיין מאוד, הוא לא טוב כמו 3 אבל הגיימפלי דווקא כן הכי טוב שיצא לסדרה והוא די מעניין בשביל פריקוול(לעומת גירס החדש שהיה לא מעניין בכלל עלילתית לטעמי)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 23:07

Blue&Black כתב:אני נהניתי דווקא מהקמפיין מאוד, הוא לא טוב כמו 3 אבל הגיימפלי דווקא כן הכי טוב שיצא לסדרה והוא די מעניין בשביל פריקוול(לעומת גירס החדש שהיה לא מעניין בכלל עלילתית לטעמי)

היי, לא אמרתי שהקמפיין גרוע, אלא להיפך. בגלל זה אמרתי "המשחק ממילא כל כולו סינגלפלייר", כי הבנתי שהמולטיפלייר לא בשמיים, אך זה לא משנה את העובדה שהקמפיין מדהים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 194 אורחים