Battlefield 4 - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Battlefield 4 - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Golan » 13 אפריל 2013, 20:50

אז המפלצת החדשה של EA עומדת לצאת השנה, ומטרת העל שלה: להביס את Call of Duty 2013. המשחק נחשף במרץ, עם גיימפלי של פאקינג 17 דקות. וכל מה שיש לי להגיד זה: פאקינג איי.

כפי שניתן לראות, סוף כל סוף הקמפיין של המשחק יהיה כמו הקמפיין של COD: סינימטי, מהמם, ומרטיט אשכים. אשכרה מתחברים לדמויות, ויש דם (מישהו אמר רגל חתוכה?).

אגב, המשחק יתן קרדיט לבנות המין היפה: תהיה דמות של חיילת במשחק, והיא כנראה תהיה משמעותית מאד.

בכל הנוגע למוליטיפלייר, שאמור להיות גולת הכותרת, כרגע אין ממש פרטים, חוץ מהעובדה שהוא יהיה Bad Ass כמו שהוא יודע.

כרגע אין מידע על תאריך יציאה, אבל ידוע שהוא ייצא ברבעון האחרון של השנה. אה, ודרך אגב, הוא מגיע לקונסולות הדור הבא. עוד משחק שנכנס אצלי לרשימת ה-Must Buy ל-PlayStation 4.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

Re: Battlefield 4 - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 13 אפריל 2013, 21:39

ידוע בכלל משהוא על COD החדש? יהיה MW4 בעצם?
בקשר למשחק, אני לא כל כך מתרשם, מה7 דקות שראיתי הוא נראה הרבה יותר מידי דומה לBF3 ולא מחדש כלום. אני מקווה שאני טועה, במיוחד אחרי שהייתי בהייפ מטורף לBF3 והתאכזבתי ממנו ממש.לדעתי הסינמטיות המוגזמת הזאת סתם מזיקה למשחקים. מבחינתי, הצעד הבא צריך להיות משחק חדש בסדרת באד קומפאני ולא בסדרה הראשית, אני חושב שזה היה צעד עדיף. BC2 הרבה יותר טוב מBF3.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 אפריל 2013, 21:41

ידוע רק שהולך לצאת השנה, מן הסתם. וככל הנראה הוא יהיה פריקוול לסדדרת Modern Warfare.

ותגיד, על מה אתה מדבר? הקמפיין של BC 2 היא משעמם בטירוף. עצרתי באמצע, ואני אף פעם לא עושה דברים כאלה.

ואני באופן אישי מאד אוהב קטעים סינימטיים. זה מה שגרם לסדרת COD להיות מצליחה כל כך.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 13 אפריל 2013, 21:48

GolanBerlin כתב:ידוע רק שהולך לצאת השנה, מן הסתם. וככל הנראה הוא יהיה פריקוול לסדדרת Modern Warfare.

ותגיד, על מה אתה מדבר? הקמפיין של BC 2 היא משעמם בטירוף. עצרתי באמצע, ואני אף פעם לא עושה דברים כאלה.

ואני באופן אישי מאד אוהב קטעים סינימטיים. זה מה שגרם לסדרת COD להיות מצליחה כל כך.

הקמפיין של BC2 היה סביר, הקמפיין של BF3 היה על הפנים. לא היה בו שום דבר חוץ מגרפיקה. בקמפיין של BC2 עוד ניסו לספר איזשהוא סיפור ודמויות, אני זוכר שכשיחקתי בו ההתרשמות שלי הייתה אפילו די חיובית והרגשתי שהופקו הרבה לקחים מהקמפיין של המשחק הראשון(שזה ת'כלס הקמפיין הראשון שDICE ייצרו). ברור שזה בכלל לא קמפיין שמתחרה בליגה של הגדולים, אבל הקמפיין של BF3 היה ממש פח.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 13 אפריל 2013, 21:50

GolanBerlin כתב:ידוע רק שהולך לצאת השנה, מן הסתם. וככל הנראה הוא יהיה פריקוול לסדדרת Modern Warfare.

הקמפיין של BC2 היה סביר, הקמפיין של BF3 היה על הפנים. לא היה בו שום דבר חוץ מגרפיקה. בקמפיין של BC2 עוד ניסו לספר איזשהוא סיפור ודמויות, אני זוכר שכשיחקתי בו ההתרשמות שלי הייתה אפילו די חיובית והרגשתי שהופקו הרבה לקחים מהקמפיין של המשחק הראשון(שזה ת'כלס הקמפיין הראשון שDICE ייצרו). ברור שזה בכלל לא קמפיין שמתחרה בליגה של הגדולים, אבל הקמפיין של BF3 היה ממש פח.

מבחינת מולטיפלייר, BC2 היה המשחק מולטי הכי טוב ששיחקתי בחיים ומבBF3 התייאשתי אחרי 5 משחקים. לא יודע מה גרם לכזה הבדל מבחינתי שהרי DICE פיתחה את שניהם אחד אחרי השני. אבל זה מה שקרה. בBF3 אין את הניצוץ שהיה בזמנו בBC2. זה כמו שעומר טוען שהמולטי של גירס 1 מדהים ושל 2 על הפנים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 אפריל 2013, 21:51

לא שיחקתי ב-BF3 בכלל, אבל הוא נראה טוב יותר מהקמפיין של BC2. ממש שנאתי אותו... איך התחברת לדמויות, איך? יש לדמויות שם אישיות של קקטוס מהלך.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 13 אפריל 2013, 21:52

GolanBerlin כתב:לא שיחקתי ב-BF3 בכלל, אבל הוא נראה טוב יותר מהקמפיין של BC2. ממש שנאתי אותו... איך התחברת לדמויות, איך? יש לדמויות שם אישיות של קקטוס מהלך.

שזה יותר ממה שניתן להגיד על הדמויות של BF3. ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 אפריל 2013, 21:54

אגב, מי אתה מויגיימס? אני לא זוכר אותך.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 13 אפריל 2013, 22:02

GolanBerlin כתב:אגב, מי אתה מויגיימס? אני לא זוכר אותך.

אותו השם,גל בשמי הפרטי, בקושי הייתי פעיל בחצי שנה האחרונה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 אפריל 2013, 22:07

SHAPIRA500 כתב:

מבחינת מולטיפלייר, BC2 היה המשחק מולטי הכי טוב ששיחקתי בחיים ומבBF3 התייאשתי אחרי 5 משחקים. לא יודע מה גרם לכזה הבדל מבחינתי שהרי DICE פיתחה את שניהם אחד אחרי השני. אבל זה מה שקרה. בBF3 אין את הניצוץ שהיה בזמנו בBC2. זה כמו שעומר טוען שהמולטי של גירס 1 מדהים ושל 2 על הפנים.

אני אנחש שלא שיחקת בBF3 על הפיסי. המשחק מתעלה על BC2 בכל דבר מאחר והוא מציג בדיוק את כל מה שהיה בBC + קפיצת המדרגה הכי גדולה בגראפיקה מאז גירס.
4 מיותר, הוא נדחף בכוח על ידי EA אני מניח אחרי שMedal of honor כסדרה קרסה וחבל, כי באמת אני לא מבין מה הדבר החדש שהוא מביא לשולחן. בצד הטכני הוא בהחלט לא נראה כשיפור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 אפריל 2013, 22:09

4 לא מיותר. אני מניח ש-4 מתכוון להיאבק ב-COD החדש. ויש לי הרגשה שהפעם יש לו סיכוי לנצח.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 13 אפריל 2013, 22:11

Death_119 כתב:
SHAPIRA500 כתב:

אני אנחש שלא שיחקת בBF3 על הפיסי. המשחק מתעלה על BC2 בכל דבר מאחר והוא מציג בדיוק את כל מה שהיה בBC + קפיצת המדרגה הכי גדולה בגראפיקה מאז גירס.
4 מיותר, הוא נדחף בכוח על ידי EA אני מניח אחרי שMedal of honor כסדרה קרסה וחבל, כי באמת אני לא מבין מה הדבר החדש שהוא מביא לשולחן. בצד הטכני הוא בהחלט לא נראה כשיפור.

למען האמת שיחקתי אותו רק בפיסי, אני לא יודע להסביר למה אבל המולטי של BC2 היה פי כמה וכמה יותר לדעתי משל BF3. עם הגרפיקה לא התווכחתי, לא זוכר ששיחקתי משחק יפה יותר ממנו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 אפריל 2013, 13:21

תמונות מהאתר הרשמי:

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 22 אפריל 2013, 16:33

GolanBerlin כתב:תמונה

היי ג'ואי מ-F.R.I.E.D.S
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 אפריל 2013, 16:59

ShiTDemoN כתב:היי ג'ואי מ-F.R.I.E.D.S

:twisted:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 24 אפריל 2013, 07:57

Battlefield 4 used AMD Radeon HD 7990 graphics card for demo debut.

אני לא מבין כל כך בכרטיסי מסך. זה כרטיס טוב?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 24 אפריל 2013, 09:01

GolanBerlin כתב:Battlefield 4 used AMD Radeon HD 7990 graphics card for demo debut.

אם EA בחרו בו כדי להציג את BF4, אני מניח שהוא דיי טוב
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2013, 12:02

GolanBerlin כתב:Battlefield 4 used AMD Radeon HD 7990 graphics card for demo debut.

זה כמו שני 7970HD מחוברים יחד, כלומר זה הכרטיס הכי חזק של AMD. הוא עולה 1000$, זה צריך לשים אותך בפרספקטיבה.
We're just normal men. We're just innocent men

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 24 אפריל 2013, 13:41

DrKeo כתב:זה כמו שני 7970HD מחוברים יחד, כלומר זה הכרטיס הכי חזק של AMD. הוא עולה 1000$, זה צריך לשים אותך בפרספקטיבה.

אילו חדשות ישנות.
דרך אגב לי יש 7970 והוא עולה 400$ ליחידה של היצרניות msi,sapphire וכו' בחו'ל
הכרטיס 7990 יצא בקרוב,ולכן זה לא מפתיע ממש שהריצו איתו את bf4

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 אפריל 2013, 11:57

ShiTDemoN כתב:אם EA בחרו בו כדי להציג את BF4, אני מניח שהוא דיי טוב

בדרך כלל כשמפתחת משחק בוחרת להדגיש דווקא כרטיס מסך מסוים ולא אחר, זה אומר שיש איזשהו שיתוף פעולה וכסף שמחליף ידיים מאחורי הקלעים. AMD התעוררו לא מזמן והתחילו לתת פייט רציני לNvidia עם תמיכה בפועל בפיתוח משחקים, ככה שיכול אפילו להיות שנמצא את Battlefield 4 בחבילת הneversettle הבאה שלהם (חבילת משחקים שהם מציעים למי שקונה את הכרטיסים הבינוניים עד יקרים שלהם: מי שקונה עכשי 7970 למשל יקבל את ביושוק אינפיניט וקרייסיס 3).

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 07 מאי 2013, 19:10

חדשות קצת עצובות: DICE טוענת שהמנוע של המשחק כבד מדי בשביל ה-Wii U, ולכן לא תצא גרסה של Battlefield 4 אליה.

[Frostbite 3] has never been running on WiiU. We did some tests with not too promising results with [Frostbite 2] & chose not to go down that path.

זה מבאס בטירוף. האם באמת ה-Wii U לא יכולה לעמוד בסטנדרטים של הדור הבא?

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 07 מאי 2013, 19:17

GolanBerlin כתב:חדשות קצת עצובות: DICE טוענת שהמנוע של המשחק כבד מדי בשביל ה-Wii U, ולכן לא תצא גרסה של Battlefield 4 אליה.

זה מבאס בטירוף. האם באמת ה-Wii U לא יכולה לעמוד בסטנדרטים של הדור הבא?

למה ציפית? זה היה ברור מאז שהודיעו על הWII U שעוד פעם נינטנדו יישארו מאחור. הWII U הזאת היא צעד פשוט מטופש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 21 מאי 2013, 23:05

למי שהיה ספק, המשחק אושר ל-PlayStation 4 ול-Xbox One. בנוסף, הוכרז תאריך היציאה: 29/10/2013.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 22 מאי 2013, 13:20

EA מעדכנת את תאריך היציאה ל360, PC ו- PS3 ל-1/11. כמו כן יא מעדכנת שיצאו גם גרסאות ל-ONE ול-PS4 בתאריך מאוחר יותר ככל הנראה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 89 אורחים