משחקי 2013

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

Re: משחקי 2013

הודעהעל ידי erezronen » 15 אוקטובר 2013, 19:06

Watch_Dogs נדחה ל"אביב 2014" לכל הפלטפורמות - ואיתו הלכה אחת הסיבות היותר גדולות לקנות את אחת מקונסולות הדור הבא (בהנחה שאין מחשב לשחק עליו). הנה ההודעה לעיתונות:

Following is a statement directly from the Watch_Dogs development teams announcing the delay of all versions to Spring 2014:

“Our ambition from the start with Watch_Dogs has been to deliver something that embodies what we wanted to see in the next-generation of gaming. It is with this in mind that we’ve made the tough decision to delay the release until Spring 2014.

We know a lot of you are probably wondering ‘why now?’ We struggled with whether we would delay the game. But from the beginning, we have adopted the attitude that we will not compromise on quality. As we got closer to release, as all the pieces of the puzzle were falling into place in our last push before completion, it became clear to us that we needed to take the extra time to polish and fine tune every detail so we can deliver a truly memorable and exceptional experience.

We would like to take this opportunity to thank all of you. We thoroughly enjoy and appreciate the way you respond on the web, at events, press conferences and during other opportunities we have to interact. Your passion is what drives us.

We can’t wait to see you in Chicago next Spring. We are confident you’ll love this game as much as we love working on it.”

נו שוין, באמת היה מוזר שעד עכשיו לא היה אף משחק גדול שנדחה ל-2014.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 15 אוקטובר 2013, 19:21

חחחחחחחחחחחחחחחחחח חודש לפני השיגור. עוד מכה לליין-אפ של הקונסולות החדשות. המשחק נרגע יותר רע כל פעם שראינו אותו. העיצוב הקלאסי והרע של משחקי עולם פתוח של יוביסופט. ולפי מה שהבנתי הוא ייצא אחרי אפריל.

+ גם THE CREW נדחה מחלון היציאה המקורי שלו של Q1.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 אוקטובר 2013, 19:37

ועם הביטול של Watch Dogs (שגם ככה לא היה נראה משהו בכלל,במיוחד אחרי GTA5) הלך גם הפריאורדר של הקונסולה,למרות שהייתי מבטל כנראה בכל מקרה,אבל נו,אפילו תמריץ מינימלי כדי אולי להשאיר את ההזמנה לא רוצים לתת לי,זה היה המשחק היחיד שעוד יכל לשכנע אותי,רק חיכיתי לראות עם הזמן אם הוא מתחיל להראות טוב יותר,כנראה שנתראה בפברואר עם אינפיימס.

תכל'ס שיגורים ממש חלשים,נכון שביחס לליינאפים קודמים של הקונסולות הם לא רעים,אבל עדיף היילו אחד בשיגור של הבוקס על פני כל הליינאפ הכביכול עשיר שאין שום סיבה לקנות קונסולה בשבילו,כנ"ל עם הפס2 לדוגמא-מעדיף טקן טאג,טיימספלינטר או SSX על פני הליינאפ הנוכחי כולו.

זה לא משנה כמה השיגורים הקודמים היו דלים,היה תמיד לפחות איזה כותר אחד שמשך אותי לקפוץ אל הדור הבא,הפעם הכל כל כך סתמי,המשחקים שמציגים את הקפיצה המרשימה שאמורה למשוך אותי לקנות קונסולה (רייז וקילזון) הם בעלי גיימפליי כל כך גנרי ומשעמם/גרוע(במקרה של רייז) שיש גבול עד כמה שאוכל לבלוע בשביל דור חדש וגראפיקה :/

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 15 אוקטובר 2013, 19:50

הדיחה של WATCH DOGS זאת מכה קשה,אבל אני עדיין רוצה לקנות את הPS4 בגלל קיילזון ודרייבקלאב. לא חסר לי מה לשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אוקטובר 2013, 20:26

חבל על WD תכלס.. עם כל כמה שGTAV הוא מלך מלכי המלכים של העולם הפתוח, WD נראה לי מעניין. אולי לטובה, וככה הוא ייצא הרבה יותר מוצלח.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אוקטובר 2013, 20:39

לא נורא... רשימת המשחקים של השנה בכל מקרה מנופחת באופן מגוחך. הגיוני שחלק יידחו לשנה הבאה. באותו הזמן, הרשימה של 2014 מתחילה להראות יותר טוב. דסטיני, טיטאנפול, וויטצ'ר 3, טרנזיסטור ועכשיו גם WD.
בקיצור, לא חסר מה לשחק השנה. עכשיו גם שנה הבאה הולכת ומשתפרת, אז אני בטח לא מאוכזב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אוקטובר 2013, 20:45

האמת שמלכתחילה לא הבנתי איך יוביסופט רוצה לשחרר שני משחקים ענקיים כאלו ובכזאת סמיכות.. באמת יותר טוב. יכול להיות גם שהם ראו את GTAV והתביישו בעצמם :P
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אוקטובר 2013, 21:58

Klayman כתב:האמת שמלכתחילה לא הבנתי איך יוביסופט רוצה לשחרר שני משחקים ענקיים כאלו ובכזאת סמיכות.. באמת יותר טוב. יכול להיות גם שהם ראו את GTAV והתביישו בעצמם :P

יכול מאוד להיות. או שהרווחים שלהם השנה כבר מספיק טובים בלי WD, אז הם העדיפו לדחות אותו לשנה הפיסקלית הבאה ולהרוויח גם כמה חודשים של ליטוש.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוקטובר 2013, 22:51

GTA V הוא בבירור הסיבה, אי אפשר לשחרר משחק בינוני בעולם פתוח חודשיים אחרי המשחק הטוב בהסטוריית הז'אנר. SR4 עשו בשכל ושחררו חודשיים לפניו, ומלאו להרבה אנשים את החלל בזמן ההייפ.

עכשיו יש סיכוי טוב יותר שהמשחק יהיה באמת מלוטש ויוסיפו עוד תוכן ומי יודע? אולי ישפרו משמעותית את הגרפיקה על הקונסולות החדשות...
אני מאוד שמח, וכמו שאמרתם - יש יותר מדי משחקים כבר היום, וAC מספיק חזק וימכור המון, הם לגמרי עושים בשכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 אוקטובר 2013, 23:17

לא יודע, אלא אם המצב של המשחק היה ממש גרוע והוא היה עתיד להשחט בביקורות אני חושב שבעקבות "מצב השוק" נקרא לזה למשחק כבר הייתה דרך סלולה להמכר בערך על כל PS4 וX1 שימכר (ואפילו יותר כי הוא יוצא גם לדור הנוכחי ולPC, אבל זה לא העניין), ובעצם להיות "ה-משחק" של הקונסולות החדשות לכל מי שקונה קונסולוה בהשקה. למעשה אני חושב שהייתה כאן הזדמנות ליוביסופט לייצר מגה מותג לכל אורך הדור כבר מההתחלה.
אני מאמין שגם בתאריך היציאה האמיתי המצב לא יהיה כל כך שונה, אבל זה כנראה כבר לא יהיה כל כך אבסולוטי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2013, 09:24

אני עדיין חושב שיש מצב שליוביסופט יהיה את המשחק ההשקה הטוב ביותר... AC4.
הוא בוודאות מכור המון, אבל גם בביקורות, יש סיכוי שיהיה לו ממוצע טוב משאר משחקי ההשקה. רגע, באטמן יוצא בהשקה? אן כן אז גם לו יש סיכוי זהה, אבל קילזון, רי, אילו פורצה - לדעתי לא יקבלו ציונים גבוהים במיוחד.

WD בטח משחק "טוב" כרגע, עם המון פוטנציאל לא ממומש, וסביר להניח שהיו קוטלים אותו שהוא "זורז" רק כדי להספיק לצאת בהשקת הקונסולות כדי למכור המון... יוביסוט החליטו לא להיות חמדנים, להסתק בAC4, ולהוציא את המשחק הזה אחרי שיעבור עוד המון ליטושים ושיפורים, שיהיה יריית פתיחה מרשימה באמת לסדרה ארוכה של משחקים.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 16 אוקטובר 2013, 09:25

WD זה מותג חדש לגמרי אין לכם מושג מה יהיה בו, חבל סתם לדבר, אתם מסיקים ממנו מסקנות שאתם בעצמכם לא יודעים. וסביר להניח שעד האביב אנשים כבר יפסיקו לשחק ב- GTA V.
הם דוחים אותו בגלל שלטענתם הוא לא מוכן... לא בגלל GTA, או בגלל שהם רוצים "תקופה רגועה". (GTA בפירוש הוא לא הסיבה, תקראו את מה שהם פירסמו, הם יכלו להוציא אותו עכשיו עם מלא בעיות ועם הזמן הם היו מתקנים אותו עם פאצ'ים או לדחות אותו ולהוציא אותו טוב)
הוא מביא דווקא משהו חדש ומרענן, GTA V עד שלא תהיה לו גרסת PC זה פשוט גועל נפש לשחק בו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2013, 09:34

השערה, הצוות משחק כבר חודש בGTA5 במקום לסיים את הפיתוח וזה גרם לדחיה. דודי, מה עכשיו?
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אוקטובר 2013, 15:29

Laskin כתב:אני עדיין חושב שיש מצב שליוביסופט יהיה את המשחק ההשקה הטוב ביותר... AC4.
הוא בוודאות מכור המון, אבל גם בביקורות, יש סיכוי שיהיה לו ממוצע טוב משאר משחקי ההשקה. רגע, באטמן יוצא בהשקה? אן כן אז גם לו יש סיכוי זהה, אבל קילזון, רי, אילו פורצה - לדעתי לא יקבלו ציונים גבוהים במיוחד.

WD בטח משחק "טוב" כרגע, עם המון פוטנציאל לא ממומש, וסביר להניח שהיו קוטלים אותו שהוא "זורז" רק כדי להספיק לצאת בהשקת הקונסולות כדי למכור המון... יוביסוט החליטו לא להיות חמדנים, להסתק בAC4, ולהוציא את המשחק הזה אחרי שיעבור עוד המון ליטושים ושיפורים, שיהיה יריית פתיחה מרשימה באמת לסדרה ארוכה של משחקים.

AC4 אולי (וכנראה) יהיה משחק ההשקה הטוב ביותר, אבל הוא כבר מותג מבוסס, הוא ימכור כמו שAC3 מכר, וכמו שAC5 ו6 ימכרו. הוא לא צריך את הטייטל "משחק ההשקה הטוב ביותר".
WD מצד שני, בהנחה שהמצב שלו לפחות כמו של AC הראשון (שהיה מרשים ועבד, לא הרבה יותר מזה) היה יכול להכנס למצב של בסיס משתמשים גדול ביחס לתחרות על הקונסולות החדשות (כולם היו מחפשים ישר מה לקנות לקונסולות החדשות שלהם, וכנראה שזה היה WD) וככה לבסס את עצמו כמותג גדול לאורך כל הדור, כמו שAC היה בדור הנוכחי.
ואני מזכיר שAC הראשון מכר כל כך הרבה והיה כזה על אף היותו משחק בינוני מכיוון שבזמנו הוא היה משחק ה"דור הבא" הראשון שבאמת הרשים אנשים, והיו שאמרו בזמנו שהוא המשחק הראשון שבאמת מרגיש "דר הבא". WD הרבה פחות מרשים ממה שAC היה בזמנו והוא גם לא נראה כמשחק טוב כל כך כמו בהתחלה. ואני לא מאמין שבעוד 3 חודשי פיתוח הוא יהפוך פתאום למרשים שוב, בטח מדובר בתיקון באגים וAI.
כלומר בסופו של דבר WD נכנס למצב שבו הוא גם צריך להיות משחק באמת טוב בשביל להפוך למגה מותג, ואם להגיד את האמת הסיכויים שזה יקרה יותר נמוכים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2013, 09:03

Megalomaniac כתב:WD זה מותג חדש לגמרי אין לכם מושג מה יהיה בו, חבל סתם לדבר, אתם מסיקים ממנו מסקנות שאתם בעצמכם לא יודעים. וסביר להניח שעד האביב אנשים כבר יפסיקו לשחק ב- GTA V.
הם דוחים אותו בגלל שלטענתם הוא לא מוכן... לא בגלל GTA, או בגלל שהם רוצים "תקופה רגועה". (GTA בפירוש הוא לא הסיבה, תקראו את מה שהם פירסמו, הם יכלו להוציא אותו עכשיו עם מלא בעיות ועם הזמן הם היו מתקנים אותו עם פאצ'ים או לדחות אותו ולהוציא אותו טוב)
הוא מביא דווקא משהו חדש ומרענן, GTA V עד שלא תהיה לו גרסת PC זה פשוט גועל נפש לשחק בו.

הם יכלו לדעת בוודאות שהוא לא יהיה מוכן בזמן, או שיש לו יותר מדי בעיות - כבר לפני כמה חודשים. אני חושב שהתכנית שלהם בהחלט הייתה להוציא אותו איך שהוא, ולתקן בהמשך הדרך.
היתרון: קונסולות חדשות ואנשים רוצים IP חדש וטוב. הוא ימכור מעולה.
החסרון: זה משחק ראשון בIP חדש, כן - כמו AC, רק שAC יצא בתקופה שהיינו סלחנים יותר כלפי משחקים מז'אנר מוכר שמנסים לחדש וזה בא על חשבון כל השאר. הפעם - המבקרים סביר להניח לא היו סלחנים כל כך, ומה שהיה קורה - זה שמשחק שהיה אמור להתחיל סדרה חדשה, גם אם יהיו לו המשכים - זו הייתה יכולה להיות יריית פתיחה בינונית, וזה היה מוריד לכל מי שקנה אותו את ההתלהבות מההמשכים.
בקיצור - הוא היה מאבד מהיוקרה שלו.

כמו שREMEMBER ME יכול היה להדחות ולהיות משחק ממש ממש טוב, היה לו פוטנציאל אדיר מהרבה בחינות... מישהו פה יתלהב מהכרזה על המשך? לא ממש...
משום מה, דווקא MIRROR'S EDGE למשל - כן קיבל ביקורות צוננות, אבל עדיין ממש מחכים להמשך שלו, אבל היום אנחנו כאמור יותר ביקורתיים, ויש לנו הרבה יותר מדי משחקים מעולים לשחק מדי חודש, אז כן - חודשיים אחרי GTA V אתה לא יכול להוציא משחק בז'אנר (גם אם רק בערך) שהוא לא ממש קרוב למושלם. הרי כבר שנה אנחנו מדברים שזו תהיה התאבדות מצידם להוציא את WD כל כך קרוב לGTA, חבל רק שהם הבינו את זה כל כך בסמוך ליציאה.

אה, וההערה שלך על GTA V ש"פשוט גועל נפש לשחק בו" היא בין מפונקת למנותקת מהמציאות. זה המשחק הכי מהנה שיצא אי פעם, ואם בגלל רזולוציה או קצב פריימים (ששניהם אגב - ממש לא חריגים על הקונסולות האלה) זה "גועל נפש" - באמת שאין לי מה לומר עוד. הוא פלא טכנולוגי, וגם אני, שאני לא משחק על הPC אם זה לא הגדרות הכי גבוהות על הטלויזיה בסלון - יכול להעריך את ההישג.

אגב, WD לא קיבל רק עוד "3 חודשי פיתוח" הוא קיבל חצי שנה, וזה המון, המון זמן לליטושים. במיוחד לצוות כל כך גדול ולמשחק שהם יכלו בתאוריה לשחרר כבר עוד כמה שבועות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אוקטובר 2013, 10:22

Laskin כתב:
הם יכלו לדעת בוודאות שהוא לא יהיה מוכן בזמן, או שיש לו יותר מדי בעיות - כבר לפני כמה חודשים. אני חושב שהתכנית שלהם בהחלט הייתה להוציא אותו איך שהוא, ולתקן בהמשך הדרך.
היתרון: קונסולות חדשות ואנשים רוצים IP חדש וטוב. הוא ימכור מעולה.
החסרון: זה משחק ראשון בIP חדש, כן - כמו AC, רק שAC יצא בתקופה שהיינו סלחנים יותר כלפי משחקים מז'אנר מוכר שמנסים לחדש וזה בא על חשבון כל השאר. הפעם - המבקרים סביר להניח לא היו סלחנים כל כך, ומה שהיה קורה - זה שמשחק שהיה אמור להתחיל סדרה חדשה, גם אם יהיו לו המשכים - זו הייתה יכולה להיות יריית פתיחה בינונית, וזה היה מוריד לכל מי שקנה אותו את ההתלהבות מההמשכים.
בקיצור - הוא היה מאבד מהיוקרה שלו.

כמו שREMEMBER ME יכול היה להדחות ולהיות משחק ממש ממש טוב, היה לו פוטנציאל אדיר מהרבה בחינות... מישהו פה יתלהב מהכרזה על המשך? לא ממש...
משום מה, דווקא MIRROR'S EDGE למשל - כן קיבל ביקורות צוננות, אבל עדיין ממש מחכים להמשך שלו, אבל היום אנחנו כאמור יותר ביקורתיים, ויש לנו הרבה יותר מדי משחקים מעולים לשחק מדי חודש, אז כן - חודשיים אחרי GTA V אתה לא יכול להוציא משחק בז'אנר (גם אם רק בערך) שהוא לא ממש קרוב למושלם. הרי כבר שנה אנחנו מדברים שזו תהיה התאבדות מצידם להוציא את WD כל כך קרוב לGTA, חבל רק שהם הבינו את זה כל כך בסמוך ליציאה.

אה, וההערה שלך על GTA V ש"פשוט גועל נפש לשחק בו" היא בין מפונקת למנותקת מהמציאות. זה המשחק הכי מהנה שיצא אי פעם, ואם בגלל רזולוציה או קצב פריימים (ששניהם אגב - ממש לא חריגים על הקונסולות האלה) זה "גועל נפש" - באמת שאין לי מה לומר עוד. הוא פלא טכנולוגי, וגם אני, שאני לא משחק על הPC אם זה לא הגדרות הכי גבוהות על הטלויזיה בסלון - יכול להעריך את ההישג.

אגב, WD לא קיבל רק עוד "3 חודשי פיתוח" הוא קיבל חצי שנה, וזה המון, המון זמן לליטושים. במיוחד לצוות כל כך גדול ולמשחק שהם יכלו בתאוריה לשחרר כבר עוד כמה שבועות.

AC הראשון יצא שנתיים אחרי תחילת הדור הנוכחי. זה לא הפריע לו להפוך לכותר גדול (אולי הכותר החדש הכי גדול של הדור) ומצליח. אני לא חושב שעוד חצי שנה תפריע לWD במיוחד. אם הוא ייצא יותר מלוטש מAC הראשון, אז גם אנחנו וגם יוביסופט הרווחנו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2013, 19:31

כן, אין ספק שהוא יצליח. מאוד. אבל השאלה פה היא על היוקרה של הIP, והחשיבות של המשחק הראשון בסדרה חדשה להיות איכותי במיוחד ולא מזורז רק כדי לצאת מתי שימכור הכי הרבה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אוקטובר 2013, 12:05

Laskin כתב:כן, אין ספק שהוא יצליח. מאוד. אבל השאלה פה היא על היוקרה של הIP, והחשיבות של המשחק הראשון בסדרה חדשה להיות איכותי במיוחד ולא מזורז רק כדי לצאת מתי שימכור הכי הרבה.

אבל זה לא הגיוני שהוא ימכור יותר בעוד שנה, כאשר יהיו 5-8 מיליון יחידות של ONE/PS4 אצל אנשים, מאשר כאשר יש 2-3 מיליון יחידות?
בעצם, במקרה של כותר בין-דורי, אולי חצי השנה הזאת לא תשנה כלום, כי בכל מקרה הוא ימכור את רוב העותקים על קונסולות הדור הנוכחי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2013, 14:03

לאו דווקא, כי בעוד חצי שנה יהיו יותר משחקים - משמע יותר תחרות... זה לא מקרי שמשחקי השקה בינוניים מינוס זוכים להצלחה גדולה רק משום שאין לאנשים מה לקנות כל כך...
ואני מניח שיהיה איזון מסויים בין מכירות המשחק בדורות השונים. הוא ימכור בטח איזה 5 מליון על הנוכחיות ועוד 4 על הדור הבא ועוד אחד על המחשב.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 אוקטובר 2013, 14:23

lol

תמונה

ואין גם אנימציה של פתיחת המכונית. מרפק לזכוכית ואפשר לפתוח את הדלת!

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אוקטובר 2013, 14:30

Laskin כתב:לאו דווקא, כי בעוד חצי שנה יהיו יותר משחקים - משמע יותר תחרות... זה לא מקרי שמשחקי השקה בינוניים מינוס זוכים להצלחה גדולה רק משום שאין לאנשים מה לקנות כל כך...
ואני מניח שיהיה איזון מסויים בין מכירות המשחק בדורות השונים. הוא ימכור בטח איזה 5 מליון על הנוכחיות ועוד 4 על הדור הבא ועוד אחד על המחשב.

אתה מאוד אופטימי בנוגע למכירות שלו. לא נראה לי סביר שכותר חדש (שהאיכות שלו מוטלת בספק, כרגע) יהיה מסוגל למכור כל כך הרבה.

אני לא בטוח אם נכון להגיד שתהייה לו פחות תחרות בתקופה המתה של 2014, לעומת עונת החגים הסופר עמוסה של 2013.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוקטובר 2013, 20:34

אמרתי שתהיה לו יותר תחרות, לא פחות. ועובדתית, לא משנה מה התקופה, המכשיר יוצא ויש X משחקים, ואחרי חצי שנה יש X+100 אז ברור שיש יותר תחרות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אוקטובר 2013, 20:45

Laskin כתב:אמרתי שתהיה לו יותר תחרות, לא פחות. ועובדתית, לא משנה מה התקופה, המכשיר יוצא ויש X משחקים, ואחרי חצי שנה יש X+100 אז ברור שיש יותר תחרות.

זה לא עובד ככה, בהכרח. זה שיש עוד משחקי בוב ספוג, ברבי, סימס וארתור, לא אומר שתהייה יותר תחרות לWD.

מדובר במשחק בפרופיל מאוד גבוה, שפונה לקהל מסוים. התחרות שתשפיע עליו תהייה זאת שתצא בסמוך אליו. למשל, GTA V כבר יהיה הרבה פחות משמעותי בעוד חצי שנה, אם הוא לא ייצא לקונסולות הדור הבא. כאשר יש לך גם את AC, COD, בטמן, משחקי השקה של יצרניות הקונסולה ועוד כמה וכמה משחקים מצופים, שיוצאים בסמוך אליך, יש לך הרבה יותר תחרות, מאשר במקרה שאתה יוצא בחודש שבו אתה המשחק הגדול היחיד.

למשל, אם אלן ווייק היה יוצא חודשיים אחרי RDR ולא באותו היום, אז היתה לו הרבה פחות תחרות, למרות שטכנית, היו יותר משחקים על הקונסולות.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 אוקטובר 2013, 22:05

שמועה שדרייבקלאב נדחה ל2014. אינסיידר של סוני בגאף אומר שזה ככל הנראה נכון.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=698323

חזק ביותר.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 16 אוקטובר 2013, 22:14

Kazz כתב:שמועה שדרייבקלאב נדחה ל2014. אינסיידר של סוני בגאף אומר שזה ככל הנראה נכון.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=698323

חזק ביותר.

פשוט לא! מה יש לדור שצריך לבוא?! מה יהיה מחר? סוני דחתה את הPS4 לפבואר 2014 ומיקרוסופט תהיה לבד עם הONE שלה? :x
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 85 אורחים