The Last Of Us - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: The Last Of Us - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2013, 15:37

Nucleus_Dawn כתב:
2) ריבוט לסדרה יכול להיות אדיר. גם אפשר לקחת את הסדרה לכיוון מעניין וגם לשמור על הבסיס החשוב של משחק פלטפורמה סופר-איכותי, שמתרחש כולו בעולם פתוח וגדול. זה יכול להיות אדיר.

מה שכן, זה יצטרך להיות ריבוט ריבוט ולא ג'ק 3 בגרפיקה יפה יותר והכי חשוב, לא אבל ממש לא הפלטפורמה של אנצ'רטד... בבקשה לא.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוקטובר 2013, 00:26

DrKeo כתב:מה שכן, זה יצטרך להיות ריבוט ריבוט ולא ג'ק 3 בגרפיקה יפה יותר והכי חשוב, לא אבל ממש לא הפלטפורמה של אנצ'רטד... בבקשה לא.

כן... זה ברור. אני לא חושב שיש מצב להמשך ישיר שיקראו לו JAK 4.
בנוגע לפלטפורמינג - אם הוא יהיה כמו באנצ'רטד, אז זה לא יהיה משחק JAK.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2013, 21:32

לפי הARTWORK שהציגו - ברור שזה היה אמור להיות ריבוט, ואולי אפילו אפל.
אבל אני שמח שהם שומרים את זה לדור הזה/הבא, זה צריך להיות משחק באמת מרהיב :)
מת שהם יעשו שוב פנטזיה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 09 אוקטובר 2013, 17:40

The last of us נמכר ברשת אנג׳ויסטיק עד מחר ב18:00 בערב בסניפי תל אביב, חיפה נתניה וראשון רק ב99 ש״ח! מי שלא קנה שימהר
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 10 אוקטובר 2013, 17:07

Blue&Black כתב:The last of us נמכר ברשת אנג׳ויסטיק עד מחר ב18:00 בערב בסניפי תל אביב, חיפה נתניה וראשון רק ב99 ש״ח! מי שלא קנה שימהר

מה לעזאזל?
רק נשאר לי לברר איך אני מגיע לנתניה עכשיו!!
"A man chooses, a slave obeys"

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 11 אוקטובר 2013, 05:37

ShiTDemoN כתב:מה לעזאזל?
רק נשאר לי לברר איך אני מגיע לנתניה עכשיו!!

לצערי המבצע נגמר/: חבר הספיק להגיע לחנות וזה באמת היה המחיר, חבל רק שזה היה ליום אחד
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 07 נובמבר 2013, 01:23

בינתיים אני ממש מאוכזב.

קודם כל, הגרפיקה: לזה אתם קוראים גרפיקה טובה? היא פשוט זוועתית. הכל מטושטש, אני רואה מלא פיקסלים במקום לראות תמונה חלקה, ופעם ראיתי עץ שהענף שלו היה מורכב מפיקסלים מרובעים. זה אפילו היה ב-Cutscene. בכלל, שמתי לב שכל המשחקים עם הגרפיקה "המדהימה" נראים אצלי ממש גרוע. אולי זה בגלל המסך שלי? יש לי מסך HD Read, 32 אינץ'. [url=בינתיים אני ממש מאוכזב.

קודם כל, הגרפיקה: לזה אתם קוראים גרפיקה טובה? היא פשוט זוועתית. הכל מטושטש, אני רואה מלא פיקסלים במקום לראות תמונה חלקה, ופעם ראיתי עץ שהענף שלו היה מורכב מפיקסלים מרובעים. זה אפילו היה ב-Cutscene. בכלל, שמתי לב שכל המשחקים עם הגרפיקה "המדהימה" נראים אצלי ממש גרוע. אולי זה בגלל המסך שלי? יש לי מסך HD Read, 32 אינץ'. זה המסך.

נמשיך עם ה-AI: היה קטע שבו הייתי צריך לעבור בין חיילים, ולפעמים הם ראו אותי ולפעמים אפילו פגעתי בהם. אבל אחרי כמה שניות הם פשוט שוכחים שאני בסביבה וממשיכים להתנהג כרגיל. באמת שאני לא מבין מה ההתלהבות מהמשחק הזה בכלל. לא להאמין שהזוועה הזאת יצאה תחת Naughty Dog המהוללת.

וכאילו כדי להוסיף חטא על פשע: אני כבר שעה תקוע על אותו מקום.

ספויילר: הצג
זה מתי שנכנסים לבניין העקום, ואז אני נפרד לרגע מאלי וטס, ואני צריך לעבור מסדרון. כל הזמן הזומבים מוצאים אותי. אני משתגע מזה כבר. ואני זורק לבנים ובקבוקים למקומות רחוקים כדי שהם יתרחקו ממני, אבל תמיד הם פתאום עולים עליי. אני משתגע מזה.
נערך לאחרונה על ידי Golan ב 07 נובמבר 2013, 01:42, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 נובמבר 2013, 01:39

אם אתה תקוע כבר שעה בקטע הזה, שהוא לפי מה שאני זוכר למעשה ההיתקלות הראשונה, אז כנראה שהוא לא בשבילך.
אומנם לא מדובר במשחק טקטי במיוחד אבל הוא דורש קצת יותר סבלנות מהCOD הממוצע

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 07 נובמבר 2013, 01:43

זה קצת מעליב לקרוא לי "גיימר של COD"... עם כל הכבוד, אני משחק בכל המשחקים. למה כולם חושבים שזה המשחק היחיד שאני משחק בו? בגלל שאני הפאנבוי הכי גדול של הסדרה בפורום? :roll:

אני פשוט מנסה את כל הדרכים לעקוף אותם, ולא מצליח...

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 07 נובמבר 2013, 02:59

Golan כתב:בינתיים אני ממש מאוכזב.

קודם כל, הגרפיקה: לזה אתם קוראים גרפיקה טובה? היא פשוט זוועתית. הכל מטושטש, אני רואה מלא פיקסלים במקום לראות תמונה חלקה, ופעם ראיתי עץ שהענף שלו היה מורכב מפיקסלים מרובעים. זה אפילו היה ב-Cutscene. בכלל, שמתי לב שכל המשחקים עם הגרפיקה "המדהימה" נראים אצלי ממש גרוע. אולי זה בגלל המסך שלי? יש לי מסך HD Read, 32 אינץ'. [url=בינתיים אני ממש מאוכזב.

קודם כל, הגרפיקה: לזה אתם קוראים גרפיקה טובה? היא פשוט זוועתית. הכל מטושטש, אני רואה מלא פיקסלים במקום לראות תמונה חלקה, ופעם ראיתי עץ שהענף שלו היה מורכב מפיקסלים מרובעים. זה אפילו היה ב-Cutscene. בכלל, שמתי לב שכל המשחקים עם הגרפיקה "המדהימה" נראים אצלי ממש גרוע. אולי זה בגלל המסך שלי? יש לי מסך HD Read, 32 אינץ'. זה המסך.

נמשיך עם ה-AI: היה קטע שבו הייתי צריך לעבור בין חיילים, ולפעמים הם ראו אותי ולפעמים אפילו פגעתי בהם. אבל אחרי כמה שניות הם פשוט שוכחים שאני בסביבה וממשיכים להתנהג כרגיל. באמת שאני לא מבין מה ההתלהבות מהמשחק הזה בכלל. לא להאמין שהזוועה הזאת יצאה תחת Naughty Dog המהוללת.

וכאילו כדי להוסיף חטא על פשע: אני כבר שעה תקוע על אותו מקום.

ספויילר: הצג
זה מתי שנכנסים לבניין העקום, ואז אני נפרד לרגע מאלי וטס, ואני צריך לעבור מסדרון. כל הזמן הזומבים מוצאים אותי. אני משתגע מזה כבר. ואני זורק לבנים ובקבוקים למקומות רחוקים כדי שהם יתרחקו ממני, אבל תמיד הם פתאום עולים עליי. אני משתגע מזה.

שמע חבל שאתה לא נהנה כי מדובר במשחק הכי טוב ששיחקתי השנה, שמע יש לי חבר שיש לו אותה סגנון של טלוויזיה כמו שלך ופשוט האיכות גרועה מאוד בשביל HD. יש טלווזיות שפשוט האיכות הורסת, הוא שיחק בFC3 עם HDMI וזה היה נראה מטושטש ומכוער ביחס לאיך שאני שיחקתי, תבדוק אם בטלווזיה אחרת זה אותו דבר.
לגבי האויבים, בני האדם דווקא מגיבים בצורה חכמה לאיך שאתה מגיב אליהם אני לא יודע מה קרה אצלך, אבל הם כן יתעלמו מהדמויות שילוו אותך כדי לא להרוס לך את המחסה.
והקטע שאתה תקוע בו אתה פשוט צריך לדעת לנוע בשקט ולהתנהג לכל אויב בהתאם, הקליקרים עיוורים אבל רגישים יותר לשמיעה, האינפקטד הרגילים רואים אותך ולכן צריך להיזהר מהם בצורה אחרת, כשקולטים את האויבים ואיך לגשת לכל קרב זה מהנה יותר.

ושוב, לגבי הגרפיקה והטענה שלך שזה ככה עם עוד משחקים, זה כנראה המסך עצמו
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2013, 09:18

המשחק כנראה לא בשבילך... זה בסדר, גם אני לא מבין ביקורות המשבחות פה-אחד משחקים בז'אנר האסטרטגיה ובניית-ערים/מסילות וכו'. לא כל ז'אנר בשביל כל אחד.
אתה יכול להמשיך לנסות, יש סיכוי שתבין כמה דברים בסיסיים ותשתפר, כי אתה באמת בחלק הכי קל במשחק.
בנושא הגרפיקה - כמו כולם פה תבין שההתחלה פחות מרשימה, אבל כך או כך זה ללא שום ספק אחד הפלאים הטכנולוגים של דורו, גם אם לא תראה את זה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 נובמבר 2013, 09:49

גולן אנשים אומרים לך לשקול לפרוש כי המשחק רק יהיה קשה יותר מפה,אם אתה נתקע שעה על המפגש הראשון זה סימן בעייתי לבאות.

והאויבים האנושיים אף פעם לא מתנהגים כאילו לא היית,יש לך ניסיון עם משחקי התגנבות?
הם אויבים טיפוסיים של משחקים כאלו,אם התגלית והתחבאת מהם אז הם כן במצב של פטרול וערניות מוגברת ואפילו אומרים משפטים בסגנון של "אני אמצא אותך" וכו'.

מה ציפית שיעשו יותר? יהפכו כל אבן באגרסיביות עד שימצאו אותך? מן הסתם זה הכי הגיוני אבל זה היה דופק את הגיימפליי.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 07 נובמבר 2013, 17:08

חיברתי את ה-PS3 למסך הנורמלי שבסלון, והייתי פעור פה. הגרפיקה באמת חייתית. חבל שיש לי מסך בחדר ששייך למגרש הגרוטאות.

בסוף הצלחתי לעבור את זה ברמבו סטייל, פשוט יריתי בכולם. אבל אז נתקעתי בהמשך, כשיש שני קליקרים ואני לא יודע לאיפה אני צריך ללכת. אני חושב שכנראה המשחק הזה, ובכלל הז'אנר הזה, הם פשוט בשבילי. לא כזה מפריע לי, אבל מה שמעצבן זה שהלכו לי 270 ש"ח. :cry:

מישהו מעוניין להחליף איתי או לקנות ממני?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 ינואר 2014, 19:57

Nigga כתב:רשימת האתרים שהעניקה ל TLOU את תואר משחק השנה: (עד עכשיו)

- IGN
- Gametrailers
- Giantbomb
- Destructoid
- Gamesradar
- Cheat Code Central
- Game Revolution
- LevelUp
- Gamereactor Sweden
- Hardcore Gamer
- Eurogamer Italy
- Gamereactor Denmark
- Telegraph
- Videogamer
- 3DJuegos
- Gamesbeat
- DarkZero
-Joystick

שחכת גם את KOTAKU, gameinformer ואת The Escapist

ואני בטוח שגם אני שחכתי כמה מוכרים...
לא חושב שיש ספק בשלב הזה, לא משנה אילו רשימות תערוך- אתרים מוכרים בלבד, כל האתרים באופן כללי, TLOU מנצח...
שלא לדבר על בחירות קוראים בכל מקום שראיתי- נבחר ע"י הקוראים של יורוגיימר, של IGN,גיימספוט, וגם ע"י צרכני אמאזון שם הוא פירק את כל המתחרים עם יותר מ 50 אחוז מהקולות, כנ"ל ג'ויסטיק והוא גם הולך לקחת ב NEOGAF (שהוא עדיין הפורום הכי גדול וחשוב בעולם) ובעצם כל אתר שהביאו לקוראים להביע את דעתם שנתקלתי בו.
TLOU שלט השנה ללא ספק, ואם GTA עוד נתן קצת פייט, ביושוק באמת לא היה פקטור כמעט בכלל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 פברואר 2014, 10:26

לא יודע אם מישהו כבר פירסם את זה, אבל הביקורות די מהללות את הDLC סינגל פלייר של המשחק.
את האמת אני לא זוכר כזאת התלהבות של מבקרים על DLC סינגל פלייר שכזה מאז החבילות של GTA 4 (מצד שני אני בטוח שאני שוכח משהו)

עכשיו השאלה היחידה היא האם לשחק את המשחק הזה שוב לפני או לא :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 פברואר 2014, 10:34

Stick כתב:לא יודע אם מישהו כבר פירסם את זה, אבל הביקורות די מהללות את הDLC סינגל פלייר של המשחק.
את האמת אני לא זוכר כזאת התלהבות של מבקרים על DLC סינגל פלייר שכזה מאז החבילות של GTA 4 (מצד שני אני בטוח שאני שוכח משהו)

עכשיו השאלה היחידה היא האם לשחק את המשחק הזה שוב לפני או לא :)

ממוצע 86 למשחק של 95 זו לא כזו "הילולה", היו מבקרים שנתנו למשחק המלא 10 ו 7 ל DLC, מצד שני יורוגיימר נתנו לו 10 והם אחלה :)

המבקר של CVG שנתן למשחק המלא 10 ו 7 ל DLC ציין שהוא סיים אותו בשעה אחת על NORMAL! התלונות על האורך ביחס למחיר חזרו על עצמן בביקורות נוספות ואותי אישית זה מרתיע קצת.
תלונה נוספת שחזרה זה כמה קרבות מאולצים שהכניסו שנתנו הרגשה ש ND ניסתה לנפח את האורך בצורה מלאכותית (ועדיין יצא להם DLC של שעה-שעתיים, כישרון)

עדיין מדובר במוצר איכותי כי בכל זאת זה ND, אני אשחק את זה בשלב מסויים, אין מצב שאני מוותר אפילו על שעה נוספת של גיימפליי של TLOU :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 פברואר 2014, 10:43

תשמע אחרי שמשחקים כמו ביושוק אינפיינט (92 מול 68) או ארקהם סיטי (93 מול 75) 'נפלו' עם הDLC שלהם, למרות ששניהם היו טובים והבעיה הייתה אורך או שהמשחק דומה מידי למקורי, הייתה לי לפחות אווירה שקשה לDLC להצליח.
הממוצע 87 שהמשחק עומד עליו כרגע הוא ממוצע מצוין כמובן, ואם תוסיף לזה את העובדה שרוב הביקורות (שיצא לי לקרוא) הן באווירה חיובית ומדברות על DLC עם אווירה וסיפור מצוינים כמו במשחק המקורי ומשחק שהוא באמת תוספת למקורי ולא סתם עוד כמה שעות במשחק, אני מאוד מרוצה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 פברואר 2014, 11:00

מצד שני יש לך את ה DLC של GTA שמביאים לך עולם חדש וארוכים יותר ממשחקי 60 דולר מלאים...
אבל נו זו רוקסטאר, אפילו DLC אצלם זה פרויקט גרנדיוזי שמביך את המתחרות.

אתה צודק, ביחס ל DLC מדובר בציון מעולה, הם באמת באופן מסורתי מקבלים ציונים נמוכים יותר, עדיין מאכזב אותי שהוא כל כך קצר ואחרי משחק שהיה עם אורך מאוד מספק של מעל 16 שעות זו לא העסקה הכי טובה אבל בכל זאת TLOU וכל זה :)

דרך אגב אל תקרא יותר מדי ביקורות או תראה סרטוני וידאו, ניל דרקמן מ ND אמר שיש כמה הפתעות וכדאי להזהר מספוילרים (למרות שזה פריקוול וכולנו יודעים איך הוא נגמר)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 פברואר 2014, 20:35

קניתי כבר את הDLC אגב, ככה שכשהוא יפתח לי אני אוכל לתת רשמים

Walle
Trainee

הודעהעל ידי Walle » 14 פברואר 2014, 13:04

bling כתב:מצד שני יש לך את ה DLC של GTA שמביאים לך עולם חדש וארוכים יותר ממשחקי 60 דולר מלאים...
אבל נו זו רוקסטאר, אפילו DLC אצלם זה פרויקט גרנדיוזי שמביך את המתחרות.

אתה צודק, ביחס ל DLC מדובר בציון מעולה, הם באמת באופן מסורתי מקבלים ציונים נמוכים יותר, עדיין מאכזב אותי שהוא כל כך קצר ואחרי משחק שהיה עם אורך מאוד מספק של מעל 16 שעות זו לא העסקה הכי טובה אבל בכל זאת TLOU וכל זה :)

דרך אגב אל תקרא יותר מדי ביקורות או תראה סרטוני וידאו, ניל דרקמן מ ND אמר שיש כמה הפתעות וכדאי להזהר מספוילרים (למרות שזה פריקוול וכולנו יודעים איך הוא נגמר)

אני לא יודע אם אתה זוכר אבל גם ההשקעה של רוקסטאר בDLC האלה היו מטורפים. מייקרוסופט שילמה בערך 50 מיליון דולר לטייק-2 על אקסקלוסיביות זמנית של שנה לDLC האלה מה שאומר שמחיר הפיתוח על הDLC היה כמו משחק AAA.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 פברואר 2014, 14:31

Walle כתב:
אני לא יודע אם אתה זוכר אבל גם ההשקעה של רוקסטאר בDLC האלה היו מטורפים. מייקרוסופט שילמה בערך 50 מיליון דולר לטייק-2 על אקסקלוסיביות זמנית של שנה לDLC האלה מה שאומר שמחיר הפיתוח על הDLC היה כמו משחק AAA.

אתה צודק, רוקסטאר אכן השקיעה בו המון, אבל זה רק עומד לזכותה ומעמיד את התחרות באור פחות טוב.

אף אחד לא אמר ש DLC צריך להיעשות בחצי מאמץ עם בקושי שעתיים של גיימפליי במחיר מופרז

פעם בעידן ה PC, זה לא היה נקרא DLC אלא חבילה הרחבה וכל חבילת הרחבה שהיתה יוצאת למשחק היתה אשכרה קמפיין חדש לגמרי באורך מלא ובאותה רמת השקעה כמו המשחק המקורי רק שנבנה על אותו מנוע בלי שיפורים גראפיים רציניים ונמכרה במחיר מוזל יותר, כן היום חלק מהחברות קוראות לזה 'המשך' ומוכרות את זה במחיר מלא ומשווקות את זה כבוא המשיח.

זאת אומרת שרמת ההשקעה של רוקסטאר עם ה DLC היתה הנורמה בעבר לחבילות הרחבה, היום רוקסטאר היא החריג בעוד שהנורמה עם DLC זה מינימום מאמץ במקסימום רווח.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 פברואר 2014, 15:33

bling כתב:אתה צודק, רוקסטאר אכן השקיעה בו המון, אבל זה רק עומד לזכותה ומעמיד את התחרות באור פחות טוב.

אף אחד לא אמר ש DLC צריך להיעשות בחצי מאמץ עם בקושי שעתיים של גיימפליי במחיר מופרז

פעם בעידן ה PC, זה לא היה נקרא DLC אלא חבילה הרחבה וכל חבילת הרחבה שהיתה יוצאת למשחק היתה אשכרה קמפיין חדש לגמרי באורך מלא ובאותה רמת השקעה כמו המשחק המקורי רק שנבנה על אותו מנוע בלי שיפורים גראפיים רציניים ונמכרה במחיר מוזל יותר, כן היום חלק מהחברות קוראות לזה 'המשך' ומוכרות את זה במחיר מלא ומשווקות את זה כבוא המשיח.

זאת אומרת שרמת ההשקעה של רוקסטאר עם ה DLC היתה הנורמה בעבר לחבילות הרחבה, היום רוקסטאר היא החריג בעוד שהנורמה עם DLC זה מינימום מאמץ במקסימום רווח.

היו, כמובן, גם חבילות הרחבה עם מעט מאוד תוכן חדש, שלא הצדיקו את קיומן והיו אפילו פחות מוצלחות מDLC המפות שאנחנו רואים היום בשוטרים.
לא כל חבילת הרחבה היתה טובה. בליזארד עשו חבילות נהדרות, למשל, אבל כמו היום, הם ממש לא היו הממוצע. היו המון חבילות הרחבה מחורבנות. ההבדל היחיד שיש בין DLC ובין חבילות ההרחבה של פעם, זו הדרך שבה נהנים מגישה לתוכן וכמובן, היכולת של כל חברה להוציא DLC קטן, במחיר זול, במקום להשקיע שנה וחצי בDLC ענק, ב40 דולר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 פברואר 2014, 17:54

Nucleus_Dawn כתב:
היו, כמובן, גם חבילות הרחבה עם מעט מאוד תוכן חדש, שלא הצדיקו את קיומן והיו אפילו פחות מוצלחות מDLC המפות שאנחנו רואים היום בשוטרים.
לא כל חבילת הרחבה היתה טובה. בליזארד עשו חבילות נהדרות, למשל, אבל כמו היום, הם ממש לא היו הממוצע. היו המון חבילות הרחבה מחורבנות. ההבדל היחיד שיש בין DLC ובין חבילות ההרחבה של פעם, זו הדרך שבה נהנים מגישה לתוכן וכמובן, היכולת של כל חברה להוציא DLC קטן, במחיר זול, במקום להשקיע שנה וחצי בDLC ענק, ב40 דולר.

יכול להיות שהזיכרון מתעתע בי, אבל לי זכור שרובן הציגו תוכן של קמפיין חדש והגיעו באריזות קרטון מושקעות כמו כל משחק רגיל, ברור שזה לא הבטיח שזה תוכן איכותי, יכלת לקבל חרא של קמפיין, אבל לפחות לגבי הרוב היה מדובר בתוכן מושקע, בטח הרבה יותר מושקע בממוצע ממה ששמים היום ב DLC הטיפוסי שלרוב אפילו לא כולל תוכן גיימפליי חדש אלא מפות ותחפושות או מפות אתגר למיניהן, אבל גם כשכוללות סוג של תוכן ראוי יותר הוא פחות מושקע ונותן תמורה הרבה יותר קטנה למחיר ביחס לעבר.

ככה לפחות אני זוכר את זה, אני אשמח לשמוע PC גיימרים נוספים שיחלקו את זיכרונם.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 14 פברואר 2014, 17:59

אני סיימתי את הDLC. אני מבין את התלונות על אורך ההרחבה אבל זה לא אמור להרתיע את מעריצי המשחק, מדובר בחלק חדש ומעולה בסיפור של אלי, החיבור שלה לדמות החדשה ריילי והשיחות והאינטראקציות שלהן במהלך המשחק מעולות, מצחיקות ואמינות בצורה שרק חברה כמו ND יודעת לעשות...
אני לא חושב שהקרבות והאויבים במשחק מאולצים, בכל זאת מתישהו הם חייבים להכניס למשחק הישרדות את תחושת ה... הישרדות, רוב הזמן יצא לכם לחקור ולהתחבר לדמויות מאשר להילחם אבל הקרבות עצמם לא מעיקים ולא הרגישו מאולצים לטעמי.
אני לא אקלקל לאף אחד כלום אבל מסתתר בDLC הזה דברים חשובים שהשפיעו על הקמפיין המקורי שזה נחמד ומרגיש כמו חלק נוסף מהעלילה של המשחק המלא ולא משהו מהצד לגמרי.
לדעתי מדובר בDLC מעולה מלא בתוכן, בחיבור חדש לדמות של אלי ולעבר שלה וגם בהומור שהיה די חסר בקמפיין המלא בגלל הרצינות של ג׳ואל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 פברואר 2014, 18:04

bling כתב:יכול להיות שהזיכרון מתעתע בי, אבל לי זכור שרובן הציגו תוכן של קמפיין חדש והגיעו באריזות קרטון מושקעות כמו כל משחק רגיל, ברור שזה לא הבטיח שזה תוכן איכותי, יכלת לקבל חרא של קמפיין, אבל לפחות לגבי הרוב היה מדובר בתוכן מושקע, בטח הרבה יותר מושקע בממוצע ממה ששמים היום ב DLC הטיפוסי שלרוב אפילו לא כולל תוכן גיימפליי חדש אלא מפות ותחפושות או מפות אתגר למיניהן, אבל גם כשכוללות סוג של תוכן ראוי יותר הוא פחות מושקע ונותן תמורה הרבה יותר קטנה למחיר ביחס לעבר.

ככה לפחות אני זוכר את זה, אני אשמח לשמוע PC גיימרים נוספים שיחלקו את זיכרונם.

זה שהיה יותר יקר לפתח חבילות תוספות, זה לא יתרון, אלא חיסרון. למה שיעניין מישהו כמה כסף השקיעו בחבילות תוספות, אם הן היו נוראיות ואיומות?
DLC מאפשר לעשות כל מה שחבילות תוספות עשו (ואכן, הDLC הטובים ביותר הם בערך ברמה של חבילות התוספות של בליזארד, שהיו מצוינות) בזול יותר, הוא נותן יותר גמישות למפתחים, כי הוא מאפשר להם להוציא חבילות תוספות קטנות יותר וזולות יותר והוא מקל על הצרכן להגיע לחבילות התוספות.
מספיק רק להזכר בסימס, בשביל לדעת שהיו המון חבילות תוספות יקרות מידי, שהוסיפו מעט מידי. זה לא חדש וזו בטח לא איזו המצאה חדשה, מאז שהתחלנו לקרוא להן DLC. אפילו משחקים שהיו אמורים להיות חבילות תוספות והיו המשכים לא חסרים לנו מהעבר.

המצב זהה, רק שעכשיו יותר זול לייצר תוספות ויותר קל להביא אותן לבסיס המשתמשים שלך. למי אכפת שgay tony "פחות מושקע" ולא בא באריזה מהממת מקרטון? הוא עדין יותר טוב ויותר זול מרוב חבילות התוספות שיצאו.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 202 אורחים