The Last Of Us - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Blue&Black
Trainee

Re: The Last Of Us - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Blue&Black » 25 מאי 2013, 20:25

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 28 מאי 2013, 22:04

Blue&Black כתב:

המבחר נראה דיי מצומצם. בטח חכם כדי לא להעמיס על המשתמש בכל מיני קומבינציות מייגעות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2013, 00:34

אני מקווה שישאר כך... אני לא רוצה לבלות בתפריטים על "השולחן" יותר מכמה שניות בכל פעם. זה יכול לפגוע בחוויה משמעותית במשחק כזה מותח.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 31 מאי 2013, 10:54

לא לשכוח כל בעלי GOW:A להוריד היום בסביבות 8 בערב את הדמו(;
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2013, 13:09

אתר בשם empire online שבר בטעות את האמברגו על המשחק ופרסם ביקורת ראשונה שכבר הספיקה לרדת:
Originally Posted by Empire Online:
The Last of Us is not just the finest game that Naughty Dog has yet crafted and an easy contender for the best game of this console generation, it may also prove to be gaming’s Citizen Kane moment – a masterpiece that will be looked back upon favourably for decades.

5/5 Stars - Unmissable

וואו,אי אפשר להחמיא למשחק הרבה יותר מלהשוות את האימפקט שלו לאזרח קיין.
בלי לדבר על מחמאות כמו ״מועמד בקלות למשחק הדור״ לא פחות. :o

יש לי תחושה אבל שהוא כן הולך להיות מעורר מחלוקת אצל חלק מהמבקרים,לא נראה לי שיהיה קונצנזוס חד משמעי כמו אנצ׳רטד,הוא מאוד קשה,בעל קצב איטי,נראה לי משחק שלא מתאים לכל אחד.

אני קונה בכל מקרה,רק מתלבט אם ללכת על דיגיטלי או להזמין מחו״ל ולהסתכן בעיכובים למיניהם.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 31 מאי 2013, 14:31

בלי קשר לTLOU, אני מתחיל לקבל את התחושה שלא מעט מבקרי משחקים לא באמת מבינים את האזרח קיין...

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 31 מאי 2013, 18:14

swym כתב:בלי קשר לTLOU, אני מתחיל לקבל את התחושה שלא מעט מבקרי משחקים לא באמת מבינים את האזרח קיין...

יאפ. נראה שההשוואה הזאת אולי מספקת כותרת יפה - אך מעטים הסיכויים שתהיה נכונה אנלוגית.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 31 מאי 2013, 19:06

הנה הביקורת המלאה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 31 מאי 2013, 19:51

באמת שלא זכור לי מקרה כזה של משחק ששיניתי כל-כך את הדעה שלי לגביו כל-כך מהר :lol:
swym כתב:בלי קשר לTLOU, אני מתחיל לקבל את התחושה שלא מעט מבקרי משחקים לא באמת מבינים את האזרח קיין...

אפשר הסבר?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 31 מאי 2013, 22:29

זהו המשחק האחרון שאני יקנה לפס3
אביעד,אני עדיין זוכר את הוויכוח שלנו על טיב המשחק,זה בסדר לרדת מהעץ ולחזור בעצמך במהלך חשיפתו של משחק,אם אני זוכר נכון אתה גם לא אהבתה את סדרת Uncharted נכון??
אני מצפה אליו בקוצר רוח,אני יקנה את המשחק בצורה דיגיטאלית
צריך אכשהו להגיד להתראות לאריזות משחקים לקראת דור הבא של הקונסולות אין מה לעשות :lol:

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 01 יוני 2013, 00:53

סיימתי את הדמו, חבל שהדמו היה קצר, הרגשתי כאילו בדיוק כשהמשחק התחיל בדיוק להגיע לשיא הוא נגמר(זה הקטע בדמואים אבל זה עדיין ביאס אותי :cry: ) אבל לפחות אני יכול להיות בטוח שהגיימפלי מעולה, הגרפיקה מדהימה ושיטת הCrafting הרבה יותר פשוטה ונוחה ממה שחשבתי ואני ממש שמח לגבי זה.
הדמו הציג את האינפקטד והדרך להתמודד איתם מאוד מאתגרת, יש סוגים שונים שלהם, אתה צריך לדעת איך ומתי לגשת לכל סוג ועם מה, זה מאוד מלחיץ והופך את זה להישרדות אמיתית. לכוון את הנשק בזמן אמת הרבה יותר מאתגר מאנצ׳רטד, הגיימפלי איטי וכבד יותר, הגיימפלי ממש מצא חן בעיניי הוא תואם לאווירה המלחיצה ומאוד נהניתי לשחק. בנוסף הפירוט של העולם והסביבה מדהימים וכיף לחקור ולחפש דברים. אני שמח שנוטי דוג הצליחה כמו בשאר משחקיה ליצור גיימפלי נוח וזורם ופחות מורכב משחשבתי.
יאללה עוד שבועיים(;
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 01 יוני 2013, 00:58

גם אני שיחקתי בדמו ואני מסכים עם שון אבל אני לעומתו לא נהנתי. אני יותר אהבתי את האקשן והקלילות של אנצ'רטד. אני מניח שזה משחק שאני יכול להוריד מהרימה כרגע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 01 יוני 2013, 03:12

Blue&Black כתב:סיימתי את הדמו, חבל שהדמו היה קצר...

אני מוריד עכשיו, עוד לא שיחקתי בו, אבל הבנתי כבר שהוא קצר מאוד לפי גודל הקובץ. קמצנים.

מילא. עוד שבועיים המשחק המלא. שמח לראות את נוטי מתעלה על עצמה. אני כבר מחכה לראות מה הפרויקט הבא שלה ל-PS4.

עריכה: שיחקתי בדמו. למרות אורכו, ולמרות שהוא לא מאוד יעיל (קטע לילי, ולא הרבה קרבות), הוא ממש מרשים. המצלמה דינמית ודרמטית מאוד, בפרט בקרבות.

הוא משהו טוב. נוטי כל-כך טובה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 01 יוני 2013, 05:54

phinexwrath71 כתב:זהו המשחק האחרון שאני יקנה לפס3
אביעד,אני עדיין זוכר את הוויכוח שלנו על טיב המשחק,זה בסדר לרדת מהעץ ולחזור בעצמך במהלך חשיפתו של משחק,אם אני זוכר נכון אתה גם לא אהבתה את סדרת Uncharted נכון??
אני מצפה אליו בקוצר רוח,אני יקנה את המשחק בצורה דיגיטאלית
צריך אכשהו להגיד להתראות לאריזות משחקים לקראת דור הבא של הקונסולות אין מה לעשות :lol:

מאד אהבתי את אנצ'רטד, פשוט לא הכי תפסתי ממנו כמו שכולם תפסו ממנו.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 01 יוני 2013, 07:50

רונן כתב:
אני מוריד עכשיו, עוד לא שיחקתי בו, אבל הבנתי כבר שהוא קצר מאוד לפי גודל הקובץ. קמצנים.

מילא. עוד שבועיים המשחק המלא. שמח לראות את נוטי מתעלה על עצמה. אני כבר מחכה לראות מה הפרויקט הבא שלה ל-PS4.

עריכה: שיחקתי בדמו. למרות אורכו, ולמרות שהוא לא מאוד יעיל (קטע לילי, ולא הרבה קרבות), הוא ממש מרשים. המצלמה דינמית ודרמטית מאוד, בפרט בקרבות.

הוא משהו טוב. נוטי כל-כך טובה.

אני גם מרגיש קצת שבשביל להמחיש את המשחק בפוטנציאל מלא היו צריכים לשים שלב מואר יותר. אולי הם רצו לפנות יותר לאווירת האימה שבמשחק. אני מרגיש ממש רצון לראות עוד, הדמו ממש השאיר לי את זה.
תמונה

treao
Minion

הודעהעל ידי treao » 01 יוני 2013, 18:03

אוף אני גם רוצה את הדמו. אני אלך לצפות בו ביוטיוב.
it's not a lake it's an ocean

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יוני 2013, 18:56

איך לעאזל אני מוריד את הדמו? ביצעתי כמו שכתבו בהוראות, נכנסתי לתפריט ולחצתי ריבוע וכלום לא קרה. אולי בגלל שהמכשיר לא היה מעודכן, אני אנסה שוב. משהו כן הצליח להוריד דרך GOW ואם כן, אז איך?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 01 יוני 2013, 19:59

Death_119 כתב:איך לעאזל אני מוריד את הדמו? ביצעתי כמו שכתבו בהוראות, נכנסתי לתפריט ולחצתי ריבוע וכלום לא קרה. אולי בגלל שהמכשיר לא היה מעודכן, אני אנסה שוב. משהו כן הצליח להוריד דרך GOW ואם כן, אז איך?

אני הצלחתי. היה אתמול עומס בשרתים של סוני ככה שזה לחלק היה בעיות. תנסה עכשיו או עוד שעה. ;)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יוני 2013, 20:19

Death_119 כתב:איך לעאזל אני מוריד את הדמו? ביצעתי כמו שכתבו בהוראות, נכנסתי לתפריט ולחצתי ריבוע וכלום לא קרה. אולי בגלל שהמכשיר לא היה מעודכן, אני אנסה שוב. משהו כן הצליח להוריד דרך GOW ואם כן, אז איך?

לי הוא מודיע שאין מה להוריד כרגע בחנות.
אני מנחש שזה בגלל שהGOW שלי אירופאי והחנות שלי אמריקאית.

בכל מקרה, אני שמח שזה לא עובד. ניסיתי להוריד אותו ברגע של חולשה. אני רוצה שהכל יהיה לי חדש כשאקבל את המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2013, 20:21

אני לא מבין מה המטרה בלהוריד את הדמו. כולנו מחכים למשחק, כולנו הזמנו אותו כבר או שנזמין בקרוב אז למה להרוס לעצמך?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יוני 2013, 20:23

אפרופו להזמין את המשחק, מי הזמין ומאיפה?

הכי זול שמצאתי היה בBLAHDVD, אבל ההבדל ממש קטן בין זה ובין המחיר בחנות הדיגיטלית, כך שאני לא ממש החלטתי עדין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2013, 20:28

Nucleus_Dawn כתב:אפרופו להזמין את המשחק, מי הזמין ומאיפה?

הכי זול שמצאתי היה בBLAHDVD, אבל ההבדל ממש קטן בין זה ובין המחיר בחנות הדיגיטלית, כך שאני לא ממש החלטתי עדין.

מה המחיר בחנות הדיגיטלית אגב? לא הדלקתי את הפס3 מאז אמצע 2012.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יוני 2013, 20:30

DrKeo כתב:מה המחיר בחנות הדיגיטלית אגב? לא הדלקתי את הפס3 מאז אמצע 2012.

59.99$
בערך 10 שקל יותר מאשר בבלהDVD.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יוני 2013, 20:36

matangt8 כתב:אני הצלחתי. היה אתמול עומס בשרתים של סוני ככה שזה לחלק היה בעיות. תנסה עכשיו או עוד שעה. ;)

לא, מסתבר שצריך לעדכן את God of war כדי לקבל את האפשרות להוריד את המשחק. אחרי שעדכנתי הכל נפתר. בכל מקרה ממש נהנתי מהדמו, משום מה המשחק מרגיש בדיוק כמו להיות בעולם של הWalking dead ואני לא חושב שהדמו קצר כי גם ככה הכל שם נעשה לאט בהתאם לאווירה. אני מאוד נהנתי, והולך להזמין את המשחק עכשיו בלי לחשוב פעמיים. ממש אהבתי את העובדה שהזומבים הם לא זומבים אלא שהם ניסו ללכת על משהו קצת אחר ושיש להם יכולות אחרות הגיוניות בהתאם לשלבי ההדבקה. מה שכן אני לא סובל את פלטת הצבעים של Naugthy dog, הכל מרגיש ירוק גם כשיש רק אפור :D.

משהו מצא דרך אלגנטית לחסל את הקליקר ושלושת הנגועים בסוף הדמו? מלבד להסתער עליהם עם אקדח ומוט ברזל?
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 01 יוני 2013, 22:02

Death_119 כתב:לא, מסתבר שצריך לעדכן את God of war כדי לקבל את האפשרות להוריד את המשחק. אחרי שעדכנתי הכל נפתר. בכל מקרה ממש נהנתי מהדמו, משום מה המשחק מרגיש בדיוק כמו להיות בעולם של הWalking dead ואני לא חושב שהדמו קצר כי גם ככה הכל שם נעשה לאט בהתאם לאווירה. אני מאוד נהנתי, והולך להזמין את המשחק עכשיו בלי לחשוב פעמיים. ממש אהבתי את העובדה שהזומבים הם לא זומבים אלא שהם ניסו ללכת על משהו קצת אחר ושיש להם יכולות אחרות הגיוניות בהתאם לשלבי ההדבקה. מה שכן אני לא סובל את פלטת הצבעים של Naugthy dog, הכל מרגיש ירוק גם כשיש רק אפור :D.

משהו מצא דרך אלגנטית לחסל את הקליקר ושלושת הנגועים בסוף הדמו? מלבד להסתער עליהם עם אקדח ומוט ברזל?

כולם חוץ מהקליקר חנקתי בהתגנבות, את הקליקר הרגתי עם המוט ברזל שהצמדתי לו בקצה מספריים שבורים, אם זה נחשב אלגנטי...
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים