The Last Of Us - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: The Last Of Us - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 25 יוני 2013, 21:29

כיף. מחר אאסוף את המשחק מהדואר.

bling כתב:לא יודע עד כמה אנצ׳רטד 2 יהיה טוב היום,זאת אומרת אני בטוח שהוא עדיין יהיה לך מהנה מאוד והכל אבל ב 2009 כל הגראפיקה וה set pieces היו בעל אפקט הרבה יותר חזק,גם הגיימפליי של הקאבר היה פחות מאוס ביחס להיום.

ועל אנצ׳רטד 3 אין מה לדבר,משחק פחות טוב מהשני גם ביחס לזמן שיצאו וגם היום באופן אבסולוטי,עלילה מטופשת והרגשה של משחק שנבנה סביב ה set pieces ולא להיפך.

שניהם תענוג לשחק גם כיום :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 יוני 2013, 07:05

bling כתב:אני נוטה להסכים איתך פה.
אני חושב שמדובר במשחק שאולי דוחף הכי חזק את החומרה,אי אפשר באמת להשוות את מה שנוטי עושים פה למסדרונות הצרים והמהונדסים של אנצ׳רטד,הם בנו פה סצינות עם המון פרטים עם סקייל הרבה יותר גדול ועם מנוע תאורה אולי הכי מתקדם על הפס3,יחד עם זאת לכל הסקאלה ורמת הפרטים הגבוהה הזו יש מחיר וזה מתבטא ב IQ הבעייתי של התמונה,יותר מדי ג׳אגיז וטקסטורות שלעיתים מטושטשות,התמונה לא מספיק נקייה כתוצאה מזה למרות שאין ספק שהמשחק הרבה יותר מתקדם טכנית מאנצ׳רטד.

אני חושב שהיום אם המשחק הזה היה יוצא לפיסי עם כל השיפורים המתבקשים הוא היה אחד היפים בשוק כולל כל השמות הכבדים שעל הפיסי,גם בגרסה הנוכחית רואים את הפוטנציאל של המנוע ולכן זה אולי לא מפתיע שנוטי דוג החליטו להמשיך איתו לדור הבא במקום לבנות חדש.
גם אני כמוך במהלך הנופים והסביבות המאוד מרשימות הרהרתי איך זה היה נראה אם היה מקבל פורט לפס4,אין ספק שזה היה משדרג את החוויה למרות שצריך לציין שגם ככה הוא אחד המרשימים,רק שבאמת בגלל מגבלות החומרה המנוע לא מוצג במלוא הדרו.

מה שכן על הגיימפליי ושאר הדברים אין מה לדבר,הוא לא רואה ממטר את אנצ׳רטד,אני אומנם רק בהתחלה יחסית אבל אני מרגיש שיש פה סיכוי טוב לאחד ממשחקי הדור מבחינתי...

אני מסכים שהמשחק סובל מכך שהוא על מכשיר בן 7, אבל הם הצליחו לעשות המון תרגילים מתוחכמים, כדי להסתיר את רוב הבעיות. ראינו דבר דומה בביושוק אינפיניט.
מדובר בשני משחקים עם כיוון אומנותי מאוד חזק ומאוד דומיננטי ובשני המקרים, נראה שהשאיפות היו לא מעט מעבר ליכולת של קונסולות בנות 7-8.

בכל מקרה, לדעתי מדובר במשחק הכי יפה על הPS3, בהפרש לא קטן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2013, 23:15

Nucleus_Dawn כתב:

אני מסכים שהמשחק סובל מכך שהוא על מכשיר בן 7, אבל הם הצליחו לעשות המון תרגילים מתוחכמים, כדי להסתיר את רוב הבעיות. ראינו דבר דומה בביושוק אינפיניט.
מדובר בשני משחקים עם כיוון אומנותי מאוד חזק ומאוד דומיננטי ובשני המקרים, נראה שהשאיפות היו לא מעט מעבר ליכולת של קונסולות בנות 7-8.

בכל מקרה, לדעתי מדובר במשחק הכי יפה על הPS3, בהפרש לא קטן.

שמע בסופו של דבר נראה לי שאם תראה למישהו נייטרלי את סצינת המטוס באנצ׳רטד 3 שמתרחשת על מסדרון של 5 ס״מ עם איכות תמונה כמעט מושלמת הוא יתרשם יותר ממה שתראה לו מ TLou.
מצד שני אני עדיין לא התקדמתי הרבה ויכול להיות שבהמשך אני אשנה את דעתי כשאחשף לסביבות נוספות :)

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 27 יוני 2013, 04:54

התחלתי לשחק. התחלה באמת חזקה, והסביבות עשירות ויפהפיות. גם כשלא קורים הרבה דברים (ובהתחלה לא קורים יותר מדי), פשוט כיף להסתובב בעולם המשחק.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 27 יוני 2013, 20:13

אני בשעתיים מתוך המשחק,ואני ממש התרשמתי לטובה עד עכשיו,הדמויות העלילה ממש טובים,סוף סוף משחק השרדותי אמיתי שלא זורק עליך תחמושת,גם אני אוהב את האיטיות שלו,באנצ'רטד זה היה רמבו,פה יש לך כלים להשתמש בהם כשאתה מחוץ לתחמושת,ממש משתלב טוב,אני זרקתי כמה פעמים בקבוקי זכוכית כדי להסיח את האוייבים התגנבתי מאחוריהם הרגתי 2 בדרך והשניים האחרונים מתו כשאחד מהם צמוד כמו בין ארובה עם האקדח לראש,ועוד כול מיני תרחישים יפים שיש יצא לי,ממש כיף אדיר

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 יוני 2013, 12:45

phinexwrath71 כתב:אני בשעתיים מתוך המשחק,ואני ממש התרשמתי לטובה עד עכשיו,הדמויות העלילה ממש טובים,סוף סוף משחק השרדותי אמיתי שלא זורק עליך תחמושת,גם אני אוהב את האיטיות שלו,באנצ'רטד זה היה רמבו,פה יש לך כלים להשתמש בהם כשאתה מחוץ לתחמושת,ממש משתלב טוב,אני זרקתי כמה פעמים בקבוקי זכוכית כדי להסיח את האוייבים התגנבתי מאחוריהם הרגתי 2 בדרך והשניים האחרונים מתו כשאחד מהם צמוד כמו בין ארובה עם האקדח לראש,ועוד כול מיני תרחישים יפים שיש יצא לי,ממש כיף אדיר

הגיימפליי של המשחק הזה הוא כיף אדיר,אי אפשר לדעת איך כל סיטואציה תתפתח וכל דבר שאתה עושה בין אם לדפוק למישהו לבנה בראש או לקחת בן ערובה ולירות בחברו שמהסס ואז לירות לבן הערובה בראש או לעלף אותו עם האקדח ולהתנפל עם קרש בראש על האויב השלישי שנשאר וכו׳ הכל מרגיש כל כך טוב והתרחישים נורא דינמיים.

כלפי אנצ׳רטד למשל יש טענות שונות כלפי הגיימפליי שלא מצטיין במיוחד,ברור שהאימפקט של אנצ׳רטד 2 ב 2009 עם כל ה set pieces וערכי ההפקה המטורפים (ביחד עם פייסינג מעולה) היה ענק, והוא עדיין אולי הטוב מסוגו בז׳אנר ה tps והוא ללא ספק אחג מההילייטים של הדור הזה,אבל ב long run, אני בטוח ש tlou תמיד יחשב לקלאסיקה,גם כשבנאדם יגש לשחק בו ב 2030 הוא יעבור חוויה ענקית גם מבחינת הנראטיב וגם מההנאה מהגיימפליי עצמו,בניגוד אולי לאנצ׳רטד 2 שהוא לא יבין מה אנשים כל כך התלהבו ממנו כי ב 2030 הגראפיקה ו set pieces ההוליוודיים שיהיו למשחקים אחרים יגרמו לאנצ׳רטד 2 להראות כמו אבא גנוב.

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 27 יוני 2013, 21:51

bling כתב:הגיימפליי של המשחק הזה הוא כיף אדיר,אי אפשר לדעת איך כל סיטואציה תתפתח וכל דבר שאתה עושה בין אם לדפוק למישהו לבנה בראש או לקחת בן ערובה ולירות בחברו שמהסס ואז לירות לבן הערובה בראש או לעלף אותו עם האקדח ולהתנפל עם קרש בראש על האויב השלישי שנשאר וכו׳ הכל מרגיש כל כך טוב והתרחישים נורא דינמיים.

כלפי אנצ׳רטד למשל יש טענות שונות כלפי הגיימפליי שלא מצטיין במיוחד,ברור שהאימפקט של אנצ׳רטד 2 ב 2009 עם כל ה set pieces וערכי ההפקה המטורפים (ביחד עם פייסינג מעולה) היה ענק, והוא עדיין אולי הטוב מסוגו בז׳אנר ה tps והוא ללא ספק אחג מההילייטים של הדור הזה,אבל ב long run, אני בטוח ש tlou תמיד יחשב לקלאסיקה,גם כשבנאדם יגש לשחק בו ב 2030 הוא יעבור חוויה ענקית גם מבחינת הנראטיב וגם מההנאה מהגיימפליי עצמו,בניגוד אולי לאנצ׳רטד 2 שהוא לא יבין מה אנשים כל כך התלהבו ממנו כי ב 2030 הגראפיקה ו set pieces ההוליוודיים שיהיו למשחקים אחרים יגרמו לאנצ׳רטד 2 להראות כמו אבא גנוב.

כן,אני הבנתי שיש המון וריאציות במשחק למשל אם אתה בוחר בדלת השמאלית אתה מתעמת עם בחור עם שטגן ובדלת הימנית יכול להיות עימות עם סכין וכו' גם מתגנבים לאחד האוייבים ותופסים אותו בין ארובה יש לך שיחה קטנה עם האוייבים וכו',המשחק מרגיש דינאמי באמת ולא צפויי מה הולך לקרות,בשעתיים הראשונות לא יצא לי ממש משהו שהתפאלתי מימנו שהוא לא צפויי אבל בטח אני יראה בהמשך

אני נהניתי דווקה מאוד מהגיימפלי של אנצ'רטד 2 (דרך אגב גם u3 הוא לפי דעתי טוב לא פחות רק לקראת סוף המשחק אחרי השלבים בעונייה המשחק מתחיל להאיט),העיצוב שלבים באנצ'רטד והמקריות שבה אתה פעם אחת על קרון רכבת בזמן שאתה רץ מקרון לקרון או השלב עם הטיבתי שכשיורים עליך rpg,הכול סובב אחרי set pieces מטורפים וזאת אחת הנקודות החזקות בהחלט והגיימפלי מניב מכך
גיימפלי המהיר מאוד כיפי,אני חושב שאין מה להשוות באופן כללי משחקי הישרדות עם גיימפלי איטי עם אלמנטיים התנבותיים למשחקים מלאי אקשן עם מצבי ''כמעט מוות' כול הזמן,שני העולמות כיפיים מאוד לפי דעתי,אני חושב אפילו שאנצ'רטד היה לוקח מבחינת הגיימפלי אם היה לו קצת עומק עם מערכת inventory כמו בtlou,וקצת עם ai יותר טוב,ואולי קצת חלקים במשחק שיעודים רק להגנבות,אומנם תיקח את זה בעירבון מוגבל כי אני עדיין משחק ב tlou :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 יוני 2013, 14:25

bling כתב:שמע בסופו של דבר נראה לי שאם תראה למישהו נייטרלי את סצינת המטוס באנצ׳רטד 3 שמתרחשת על מסדרון של 5 ס״מ עם איכות תמונה כמעט מושלמת הוא יתרשם יותר ממה שתראה לו מ TLou.
מצד שני אני עדיין לא התקדמתי הרבה ויכול להיות שבהמשך אני אשנה את דעתי כשאחשף לסביבות נוספות :)

יכול להיות שאתה צודק.
עבורי, הסצינה בהתחלה, כ
ספויילר: הצג
שכל העולם מתהפך ורצים עם הילדה בידיים, בזמן שכולם מסביב מנסים לברוח, מכוניות מתהפכות, זומבים רוצחים אנשים ואתה ואחיך איכשהו מצליחים לצאת מהעיר, מרשימה בהרבה מהסצינה ההיא באנצ'רטד.

מעבר לזה, את אנצ'רטד 2 לקח לי בערך שתי דקות לשכוח, אחרי שסיימתי אותו. הוא היה סרטון קיץ קליל וחביב, שלא עשה עליי שום רושם לטווח הארוך.
על TLOU אני עדין חושב.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 28 יוני 2013, 08:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 27 יוני 2013, 22:55

TLoU די מרגיש כמו אנצ'רטד, רק הרבה יותר אטי והישרדותי. בשניהם אנו בעולם לינארי מגוון, כשדמויות נלוות אלינו.

אני ממשיך להתקדם בו. מבחינה גרפית, אין לי ספק שהוא טוב יותר מאנצ'רטד, גרפיקה מפורטת וחלקה מאוד. מרשימה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יוני 2013, 07:49

שחר, תערוך ספוילרים :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 יוני 2013, 08:20

Laskin כתב:שחר, תערוך ספוילרים :)

ערכתי... תודה :)

לא חשבתי, כשכתבתי, שמשהו מחצי השעה הראשונה של המשחק צריך להחשב לספוילר, אבל בדיעבד זה באמת הורס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2013, 08:42

Nucleus_Dawn כתב:
ערכתי... תודה :)

לא חשבתי, כשכתבתי, שמשהו מחצי השעה הראשונה של המשחק צריך להחשב לספוילר, אבל בדיעבד זה באמת הורס.

ראיתי אך ורק את הדמו של E3 לפני שנה (אולי זה היה שנתיים?) כך שבשבילי כל פרט הוא ספויילר :)
אל דאגה, מזמין בקרוב, מזמין בקרוב...
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 יוני 2013, 09:59

DrKeo כתב:ראיתי אך ורק את הדמו של E3 לפני שנה (אולי זה היה שנתיים?) כך שבשבילי כל פרט הוא ספויילר :)
אל דאגה, מזמין בקרוב, מזמין בקרוב...

אז אתה בטח יודע לא להכנס לאף דיון על המשחק :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 יוני 2013, 11:14

לאחר שחיסלתי כמה קליקרים בדקירה, נותרו שניים שהסתובבו באזור. נותרה לי פצצה אחת ובלוק. הטלתי את הבלוק למרכז השדה כדי שאלה יוסחו מיד ויגיעו לאותה נקודה, לשם הטלתי פצצה שהעיפה את שניהם. גדול :)

לעתים יש לי תחושה שהיצורים חושפים את מיקומי לא בצדק. או שהדמויות האחרות חושפות אותי, או שלא יודע מה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 יוני 2013, 04:27

לשמחתי, גם אני סוף, סוף קיבלתי אותו מZavvi. מניח שאתחיל לשחק בו עוד איזה שבועיים, לא יכל לחכות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 יוני 2013, 07:36

רונן כתב:TLoU די מרגיש כמו אנצ'רטד, רק הרבה יותר אטי והישרדותי. בשניהם אנו בעולם לינארי מגוון, כשדמויות נלוות אלינו.

אני ממשיך להתקדם בו. מבחינה גרפית, אין לי ספק שהוא טוב יותר מאנצ'רטד, גרפיקה מפורטת וחלקה מאוד. מרשימה.

וואו המשחק הזה כ״כ רחוק מאנצ׳רטד מכל בחינה אפשרית פחות או יותר,גיימפליי שונה לחלוטין (לפחות ברמה הקשה,אולי בנורמל זה משחק יותר כמו שוטר),אפילו בדברים הקטנים כמו הכבדות והמגושמות של ג׳ואל לעומת האתלטיות העל אנושית של דרייק,העולם,הטון והאווירה,הבגרות,נוטי הלכו פה בכיוון של 180 מעלות.
אם כל משחק שבו דמות מסתובבת איתך מעלה אסוסיאציה של אנצ׳רטד אז באמת שכבר לא ישארו הרבה משחקים שלא מזכירים את אנצ׳רטד.

בקשר לגראפיקה זה רק אני או שנוטי שברה פה שיא בנוגע להבדלים בין גיימפליי לקאטסינס?
אני לא זוכר שבאנצרטד הקטעי מעבר נראו עד כדי כך טוב,זה אשכרה ברמה של כמעט הבדל של דור,יש רגעים שעולה לי לראש המחשבה שגראפיקה ברמה כזו בגיימפליי לגמרי תספק אותי בדור הבא,זה כבר נראה מספיק טוב. היופי זה שבמינימום אנחנו הולכים לקבל רמה כזו כשרוב הסיכוי שהרבה יותר,וזה כבר עכשיו נראה מהמם.

המשחק עצמו רק נהיה טוב יותר ויותר,אין לי מילים,אני מרגיש שאני יכול לסיים אותו בישיבה אחת אם הייתי רוצה,אין הרבה סיכוי שהוא לא יהיה משחק הדור מבחינתי,חלק אמרו פה שיחכו ל gta לפני שיקבעו סופית אבל מבחינתי כל עוד לא עברנו לדור הבא,משחקי עולם פתוח לא יכולים לספק לי חוויה דומה למשחק לניארי.

זה ישתנה בדור הבא שמשחקי עולם פתוח סוף סוף יהיו מהודקים,מלוטשים עם כל היתרונות שיש במשחק לניארי,לשחק the last of us 2 בעולם כמעט פתוח או בשלבים הרבה יותר רחבים ברמה גראפית שקרובה יותר לסרטונים ובאותה רמת ליטוש הולך להיות הדבר הכי טוב מאז המצאת הגיימינג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2013, 08:08

צריך המלצה, איזה רמה לשחק אותו כשאני מקבל אותו? עברתי את הגיל שבו יש לי את הזמן והסבלנות לשחק כל משחק בVERY HARD כמו שהייתי עושה לפני 10 שנים ואני ידוע כחובב השרדות והתגנבות מושבע. אז מה אתם אומרים?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יוני 2013, 00:22

לך על הארד אם אתה רוצה מעל 20 שעות, נורמל אם אתה רוצה מעל 15.
זה יותר עניין של "מה קורה אם הם קולטים אותי". בנורמל הסיכוי שלך לשרוד הוא סביר ביותר, בהארד פחות.
זה יכריח אותך לשחק בסגנון סבלני יותר ואם לא יהיה לך סבלנות באותו רגע - לא תוכל פשוט לירות בכולם כי כמובן שתחמושת תהיה פחות שכיחה.

כך או כך - שחק רק בלילה ותשתדל עם אזניות או בווליום גבוה ברמקולים (ואז זה אומר בטח לא מאוחר מדי, אז תפנה זמן:)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 יוני 2013, 00:56

DrKeo כתב:צריך המלצה, איזה רמה לשחק אותו כשאני מקבל אותו? עברתי את הגיל שבו יש לי את הזמן והסבלנות לשחק כל משחק בVERY HARD כמו שהייתי עושה לפני 10 שנים ואני ידוע כחובב השרדות והתגנבות מושבע. אז מה אתם אומרים?

אני משחק על הארד ללא עזרה של ה listen mode ואומנם אני מת אבל זה לגמרי אתגר סביר ומרגיש כמו שיועד איך שהמשחק ישוחק.
גם אם אתה מת יש לך שמירה אוטומטית דקה לפני ככה שהעונש לא גדול במיוחד.

אם אתה ממש חסר סבלנות אז לך על נורמל שם הבנתי יש לך גם יותר תחמושת ואמצעים להתעמת בצורה יותר ישירה למרות שגם באהרד יש מספיק אבל במידה הנכונה כמו שמשחק הישרדות צריך להיות,אני מצאתי את הרמה הקשה מאוד מאוזנת,לא משהו זול כמו קוד או אפילו אנצ׳רטד שברמה קשה יותר מכריח אותך סתם להתקמפר ולהכנס כל שנייה לקאבר אחרי 2 יריות כשהמסך נהיה אפור.

ואני מצטרף להמלצה לשחק בחושך עם אוזניות אם אפשר,תן למשחק הזה מקסימום תשומת לב,לא מדובר פה במשהו שיוצא לך לשחק כל שבועיים.

סמל אישי של המשתמש
Eyal708
Padawan

הודעהעל ידי Eyal708 » 29 יוני 2013, 14:37

אני משחק על הארד ולפעמים אני מרגיש שחושפים אותי בלי סיבה מיוחדת,אבל לרוב הקושי הוא הוגן ופשוט צריך לחשוב טוב לפני כל תנועה.
אגב, שמתי לב לבאג די גדול במשחק שכשדמות שאיתך עוברת מול אויב הוא פשוט מתעלם מזה,האמת שזה נראה די מצחיק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 יוני 2013, 14:59

DrKeo כתב:צריך המלצה, איזה רמה לשחק אותו כשאני מקבל אותו? עברתי את הגיל שבו יש לי את הזמן והסבלנות לשחק כל משחק בVERY HARD כמו שהייתי עושה לפני 10 שנים ואני ידוע כחובב השרדות והתגנבות מושבע. אז מה אתם אומרים?

בהארד לקח לי איזה 15 שעות, אבל אני חושב שהוא גם היה לי הרבה יותר מהנה.
המשחק הזה ממש מלחיץ, כשאין לך ממש דרך להתמודד מול האויבים בעזרת תחמושת שאין לך וזה חלק גדול מהסיבה שהאווירה שלו מוצלחת.

בקיצור, תלך על הארד. נראה לי שברמה הזאת, המשחק מאוזן בצורה ממש טובה.

דרך אגב, מתתי יותר מ100 פעמים, אבל זה לא היה מתסכל, כי הם נדיבים עם הצ'קפוינטס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 יוני 2013, 15:09

Eyal708 כתב:אני משחק על הארד ולפעמים אני מרגיש שחושפים אותי בלי סיבה מיוחדת,אבל לרוב הקושי הוא הוגן ופשוט צריך לחשוב טוב לפני כל תנועה.
אגב, שמתי לב לבאג די גדול במשחק שכשדמות שאיתך עוברת מול אויב הוא פשוט מתעלם מזה,האמת שזה נראה די מצחיק.

זה לא באג,נוטי דוג התייחסו לזה ואמרו שלצערם לא היתה ברירה כי הם לא מעוניינים שהשחקן ייענש בגלל AI,וכנראה שאין מה לעשות וכיום ה AI עדיין לא מספיק טוב כדי לעקוב אחרי השחקן בצורה משכנעת שלא תחשוף אותו או תפריע לו אז הלכו על האופציה שהיא הרע במיעוטו.

זה קצת הורס אבל אפשר להבין את זה ומתרגלים,לצערי AI זה אחד התחומים שלא התקדמו במיוחד מאז HL הראשון במשחקים ואם כבר לרוב הוא רק נהיה בסיסי יותר,אין לי מושג למה כל כך קשה להתקדם שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2013, 16:27

נראה לי שאני אלך על HARD, יש לי סבלנות ואני ממילא מסוג האנשים שעושים ישר RESTART למשימה בספלינטר סל כשמגלים אותי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 יוני 2013, 17:41

שיחקתי אותו על הארד וכמובן שניסיתי לא להתגלות בכל עימות, שזה כמובן לא היה יותר קשה. ההבדל בין הרמות הוא בכוח של האויבים (שהוא סבבה לגמרי ברמה הזאת) ובתחמושת שאתה מוצא (שהוא גם מצוין במיעוטו ברמה הזאת).
מצד שני אני לא ממליץ לשחק ״סבלני״ ברמה של ריסטרט כשמגלים אותך, זה לא כמו ספלינטר סל ששם ההבדל היחיד בין לעבור את השלב בהתגנבות לבין לעבור אותו באקשן הוא שאתה מרגיש פחות מגניב וזה פשוט פחות נכון.
במשחק הזה יש לך כמות מסוימת של תחמושת מתחילת המשחק עד סיומו וכל כדור שתבזבז לא יחזור עד שתמצא שוב ולפעמים גם תרגיש בחסרונו, לכן ברגע שאתה מתגלה אתה ״חייב״ להמשיך ולנסות לשרוד ואם תצליח (מה שלא בטוח בכלל, המשחק לא קל על הארד מרגע שהתגלת) אז ה״עונש״ שלך הוא באובדן כדורים ומד הבריאות.
לפעמים מצאתי את עצמי מתוסכל על כך שבגלל טעות מפגרת סיימתי עימות פשוט שיכלתי להתגנב אותו בלי בעיה עם חצי מהתחמושת שלי מבוזבזת, ברור שהייתי יכול בקטעים האלה לעשות ריסטרט ולעבור את הקטע בקלות בלי לשלוף אקדח אבל טעיתי ושילמתי על זה וככה המשכתי את המשחק.

אגב, שסיימתי את המשחק בדקתי בסטטיסטיקה ומסתבר שמתתי 126 פעמים, אם הייתי צריך לנחש הייתי אומר שמתתי יותר באיזור ה40.. המוות במשחק בכלל לא מעניש ודי לא מורגש

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2013, 17:49

זה בסדר, שכנעתם אותי לשחק בהארד.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 84 אורחים