The Last Of Us - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Blue&Black
Trainee

The Last Of Us - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Blue&Black » 13 אפריל 2013, 23:09

תמונה

מבית היוצר של Naughty Dog האנשים שעומדים מאוחרי Jak וסדרת Uncharted מגיע המשחק The last of us אקסקלוסיבי PS3.
משחק פוסט אפוקליפטי שלוקח אותנו שני עשורים לאחר מגפה בשם Cordyceps מחלה אשר משתלטת על בעל החיים וגורמת לגדילת פטרייה מתוך גוף החולה, מחלה הקיימת בטבע בין בעלי החיים:

כשהנגיף משתלט גם על בני האדם והשמיד את מרבית האוכלוסייה, השורדים מחולקים לאזורי הסגרים שונים המוגנים על ידי צבא ארצות הברית. הדמות בה נשחק, ג'ואל, מבטיח לקיים הבטחה לחבר וותיק ולהביא בבטחה נערה בת 14 בשם אלי למחתרת בשם Fireflies וכך הם יצאו למסע ברחבי ארצות הברית ההרוסה בזמן שהנגועים במחלה ושורדים אחרים יקשו על המטרה...

המשחק יתאפיין בגיימפלי הדומה באופיו למשחקי Uncharted אך בשונה מניית'ן דרייק הקופצני והאתלטי יתר על המידה, גו'אל יהיה דמות אנושית קצת יותר, טיפוס יהיה חלק מאתגר יותר במשחק ותחמושת תהיה חלק מועט מאוד, הגיימפלי של המשחק יצריך מכם לשוטט ולחפש חלקים שונים וחפצים שיעזרו לכם לעבור בשלום כל מכשול.

המשחק יוצא ב14 ביוני 2013 ואם רכשתם את God Of War Acsension תוכלו לשחק בדמו מוקדם כבר בסוף מאי
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

Re: The Last Of Us - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי matangt8 » 13 אפריל 2013, 23:41

אני מסכים עם דין. יש לי ברשימה את GTA V,TLOU ובמידה וספלינטר סל לא יצא לדור הבא (למרות שיש סיכוי שכן אחרי הכל הWIIU מקבלת פורט) אז גם אותו וזהו בעצם לPS3. אני כבר מתחיל לחסוך לPS4 וכבר מכרתי את ה360 שלי היום.
אגב שון,ND כמו שכולם יודעים הם אלה שיצרו את CRASH האמיתי! ולא הזבל שבטח יהפכו אותו לאיזה דמות ממשחקי הSKYLANDERS...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 14 אפריל 2013, 17:22

ה-משחק שאני הכי מחכה לו. יאללה, שיצא כבר!

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 23:10

גיליתי השבוע שהמשחק יוצא ביוני, ומשום היה היה לי בראש שהוא יוצא במאי.

אוף! :(

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 20 אפריל 2013, 23:25

GolanBerlin כתב:גיליתי השבוע שהמשחק יוצא ביוני, ומשום היה היה לי בראש שהוא יוצא במאי.

אוף! :(

הוא נדחה מה7 במאי ל14 ביוני :?
לא מבין למה הדמו המוקדם של המשחק שמקבלים בGod of war החדש זמין רק בסוף מאי שבועיים לפני יציאת המשחק, פשוט תנו לשחק בדמו!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 אפריל 2013, 23:27

זה אכן דפוק. מה כל כך מדהים בזה שיש "דמו מוקדם", אם זה כולה שבועיים לפני?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 אפריל 2013, 23:54

כבר פעם היה לנו דיון על האם דמואים טובים או לא למכירות. התשובה אגב הייתה בד"כ - לא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 21 אפריל 2013, 22:01

חנן, האמת שאם אתה כבר מזכיר את זה, זה גרם לי לחשוב שמאז Call of Duty 4: Modern Warfare, לאף אחד ממשחקי סדרת COD לא יצאו דמואים. זה רק אני, או שבאמת בשנים האחרונות יש מגמה שבה כמעט ולא יוצאים דמואים לאף משחק?

האמת, עדיף בלי דמו. ככה אתה יותר מצפה למשחק ומתלהב ממנו, כי כשאתה קונה אותו - זו ההתנסות הראשונה שלך, ולא הדמו.
נערך לאחרונה על ידי Golan ב 21 אפריל 2013, 22:06, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 21 אפריל 2013, 22:06

GolanBerlin כתב:חנן, האמת שאם אתה כבר מזכיר את זה, זה גרם לי לחשוב שמאז Call of Duty 4: Modern Warfare, לאף אחד ממשחקי סדרת COD לא יצאו דמואים. זה רק אני, או שבאמת בשנים האחרונות יש מגמה שבה כמעט ולא יוצאים דמואים?

האמת, עדיף בלי דמו. ככה אתה יותר מצפה למשחק ומתלהב ממנו, כי כשאתה קונה אותו - זו ההתנסות הראשונה שלך, ולא הדמו.

אבל מצד שני, אין לך שום התנסות במשחק לפני שאתה קונה, אלא אם כן אתה פורץ אותו בשביל זה.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 21 אפריל 2013, 22:10

ShiTDemoN כתב:אבל מצד שני, אין לך שום התנסות במשחק לפני שאתה קונה, אלא אם כן אתה פורץ אותו בשביל זה.

זה לא שאני מתנגד לדמואים, אלא להיפך; אני מקדם אותם בברכה. תמיד כיף לנסות קטע קצר ממשחק שאתה מצפה לו. אבל עדיף בלי, כי אז ההתלהבות גדולה יותר. ובנוגע להתנסות ראשונה - אפשר להגיד שביקורות, טריילרים וגיימפליים מספיקים לי.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 אפריל 2013, 13:06

נוטי דוג עדיין מאמינים שה-PS3 היא קונסולה "יוצאת מן הכלל":

Naughty Dog, the studio behind the Uncharted series who's now getting ready to debut The Last of Us, is still confident in the PlayStation 3 console and believes it's an “exceptional piece of hardware.”

Sony revealed to the world the first details about the PlayStation 4 back in February, and many fans are already planning to trade in their PS3s.

That would be a mistake, at least according to The Last of Us developer Naughty Dog, as it believes the console is still “an exceptional piece of hardware” and that it's continuing to “find new ways to push” its hardware.

According to the studio's Ricky Cambier, who talked with GamesTM magazine, via TSC, Naughty Dog has found ways of pushing the PS3 that it hasn't even seen in other games, so the console is still very relevant despite its upcoming successor.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אפריל 2013, 14:47

bozeman כתב:כבר פעם היה לנו דיון על האם דמואים טובים או לא למכירות. התשובה אגב הייתה בד"כ - לא.

במקרה מייקל פאכטר דיבר על זה בפרק האחרון בGT.
הוא אמר שיש כלל אצבע מאוד הגיוני בנושא הזה - אם המשחק שלך גרוע והדמו שלך גרוע, אז הדמו פוגע במכירות. אם המשחק שלך טוב והדמו שלך טוב, הדמו מועיל למכירות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 אפריל 2013, 16:57

Nucleus_Dawn כתב:
במקרה מייקל פאכטר דיבר על זה בפרק האחרון בGT.
הוא אמר שיש כלל אצבע מאוד הגיוני בנושא הזה - אם המשחק שלך גרוע והדמו שלך גרוע, אז הדמו פוגע במכירות. אם המשחק שלך טוב והדמו שלך טוב, הדמו מועיל למכירות.

זה עמוק יותר מזה, מתברר שכנראה גם כשהדמו טוב והמשחק טוב - הוא פוגע. (לאנשים אין את החדשנות של המשחק ועוד)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 אפריל 2013, 12:20

אני לא זוכר שום מחקר שמאשש טענה שכזאת (משחק טוב+דמו טוב= מכירות נמוכות).
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 אפריל 2013, 12:53

swiss-the-engine כתב:אני לא זוכר שום מחקר שמאשש טענה שכזאת (משחק טוב+דמו טוב= מכירות נמוכות).

לא תמיד כמובן, אבל זה מעלה את הסיכוי לכישלון.
למשל זה
וגם זה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 אפריל 2013, 14:10

הלינקים שהבאת עלובים לחלוטין ולא מראים שום מחקר ושום מידע מבוסס. רק דעה של אנשים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 אפריל 2013, 11:34

bozeman כתב:לא תמיד כמובן, אבל זה מעלה את הסיכוי לכישלון.
למשל זה
וגם זה

יש לי הרבה כבוד לJesse Schell כאחד מהמנטורים הכי גדולים בעולם לעיצוב משחקים, אבל אין מה לעשות והבנאדם לפעמים מקשקש. אתה יכול לחפש את ההרצאה המעולה שלו על gamification מDICE ב-2010, אבל אפילו שם הוא טעה בענק כשהוא בא והסביר למה האייפד הולך להיות כישלון וכולם ישנאו אותו...

בכל מקרה, גם כאן הוא עושה טעות קריטית: לפי הכתבה הוא בא ומנתח מכירות של משחקים ל-Xbox ומשווה בין כאלו שיצא להם דמו וכאלו שלא יצא להם דמו. הבעיה כאן היא שהוא מתעלם לחלוטין מהעובדה שאלו בדיוק המשחקים שברור שיצליחו שבוחרים לא לשחרר דמו: עם COD4 המפתחים שחררו דמו והוא עשה נפלאות למכירות המשחק, אבל במשחקים הבאים הם כבר לא היו צריכים דמו במקביל ליציאת המשחק כי כל אחד ואחותו קנו את המשחק מראש. ברגע שהמשחק שלך מוכר מצויין, דמו יכול רק לפגוע במכירות שלו במידה והדמו עצמו לא מוצלח כי זה יגרום לאנשים לבטל את הpreorder. אבל מנגד, דמו שמבוצע טוב יגביר מכירות של משחק גם אם המשחק עצמו לא טוב (ויש לא מעט משחקים כאלו שנראים מצויין בדמו אבל אז מגלים שהמשחק המלא לא מציע הרבה יותר).
כל הצמיחה של הXbox Live Arcade אגב נבנתה בדיוק על התפיסה הגאונית הזו: כל משחק היה מחויב בהוצאת דמו, שבעצם היה גרסה נעולה של המשחק. אנשים יכלו להוריד דמו, ובמידה והם אהבו את המשחק אז הם יכלו בלחיצת כפתור לקנות אותו ולקבל את החוויה המלאה בלי הורדה נוספת. האפשרות הזו הפכה את הXBLA להצלחה, כי ככה הם התגברו על החשש של אנשים לשים כסף על משחק שהם לא בהכרח מכירים.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 02 מאי 2013, 15:35

IGN מדווחים שאנשים פרצו את הדמו המוקדם של המשחק וקיבלו גישה לשמות של סרטוני משחק נעולים שמעידים על חלקים חשובים עלילתיים מהמשחק אז תזהרו באינטרנט מספוילרים!
http://www.ign.com/articles/2013/05/02/ ... e965000002
תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 02 מאי 2013, 18:54

זאת לא פעם ראשונה שפרצו,היה עוד פעם אחת שפרצו למשחק מוקדם והיו ספויילרים לא זכור לי בדיוק איזה :D , בכול מקרה אין סיבה שאם תכנס לאתרים לגיטימים תיתקל בספויילר שובר משחק :lol:
אני מצפה למשחק הזה בקוצר רוח,אהבתי איך שבמשחקיות היו המון וריאציות בשלבים של המשחק,זה היה בולט כשראיתי פעמיים את אותו קטע גיימפלי

darkw50
Padawan

הודעהעל ידי darkw50 » 04 מאי 2013, 13:03

מישהו כבר עשה הזמנה מוקדמת למשחק? אני חושב להזמין אותו בקרוב, אבל ממש לא סגור מאיפה הכי זול ומשתלם.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 07 מאי 2013, 15:59

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 07 מאי 2013, 19:00

Blue&Black כתב:

תודה רבה, שון. מגרה.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 07 מאי 2013, 20:14

Blue&Black כתב:

הזומבים ממש מבעיתים :oops:
אבל מאוד אהבתי את "רמות" הזיהום - למי שלא שמע - יהיו זומבים שיוכלו לראות וירדפו אחריך אם יראו אותך וכך צריך להתחמק מהם בלי שיראו אותך, ויש זומבים שהראייה שלהם נדפקה והם מושתתים על שמיעה - אם ישמעו אותך ירדפו אחריך.
"A man chooses, a slave obeys"

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 07 מאי 2013, 20:46

ShiTDemoN כתב:הזומבים ממש מבעיתים :oops:
אבל מאוד אהבתי את "רמות" הזיהום - למי שלא שמע - יהיו זומבים שיוכלו לראות וירדפו אחריך אם יראו אותך וכך צריך להתחמק מהם בלי שיראו אותך, ויש זומבים שהראייה שלהם נדפקה והם מושתתים על שמיעה - אם ישמעו אותך ירדפו אחריך.

הם הדגישו מההתחלה שהאינפקטד לא יהיו זומבים, אני חושב שהקליקרים יגרמו לי להתקף לב(אני מקווה שיצא איזה פסל שלהם. אשמח לכזה דבר בחדרי)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 07 מאי 2013, 20:50

Blue&Black כתב:הם הדגישו מההתחלה שהאינפקטד לא יהיו זומבים, אני חושב שהקליקרים יגרמו לי להתקף לב(אני מקווה שיצא איזה פסל שלהם. אשמח לכזה דבר בחדרי)

טוב עכשיו שיש לי את GOW:A אני יכול לראות איך המשחק לפי הדמו. לא ממש בא לי לחטוף התקף לב :cry:
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 81 אורחים