הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 21:58

אני כבר מבטיח לך שהמשחקי שיגור של הדור הבא לא ידגדגו את הקצה איבר של ביושוק אינפנט הגאוני אבל הספקטאקל וההתרגשות לקראת הדור החדש יעשו אותם כיפים הרבה יותר ממה שהם. לפעמים זה עניין של סיטואציה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 17 אפריל 2013, 22:24

DrKeo כתב:אני כבר מבטיח לך שהמשחקי שיגור של הדור הבא לא ידגדגו את הקצה איבר של ביושוק אינפנט הגאוני...

כן, על זה אני מדבר.

שיחקת ב-Infinite?
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 22:42

סיימתי אותו, הוא הפך למשחק האהוב עלי אי פעם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אפריל 2013, 22:47

DrKeo כתב:סיימתי אותו, הוא הפך למשחק האהוב עלי אי פעם.

באמת?
אני איפשהו באמצע שלו (לא אפרט בדיוק איפה, כי אני מעדיף לא לדעת), אבל אני קצת מאוכזב ממנו.
כלומר, כל דבר שהוא לא גיימפליי, פשוט מאוד אדיר. הסיפור, העולם, הדמויות, הכתיבה, ההומור, הדרך שבה מעבירים את הסיפור. הכל ממש מרתק.
הגיימפליי פשוט מרגיש לי קצת גרוע... הגבלת שני הנשקים ממש פגעה במשחק הזה, לפי דעתי והמגן הנטען גם גורם לי פשוט להתחבא אחרי שהוא נגמר ולחכות שהוא יחזור לעצמו. אני קצת מאוכזב מהפן הזה במשחק.

הוא עדין ממש ממש נהדר, אבל ציפיתי ליותר, מהבחינה הזאת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 אפריל 2013, 22:58

Nucleus_Dawn כתב:

באמת?
אני איפשהו באמצע שלו (לא אפרט בדיוק איפה, כי אני מעדיף לא לדעת), אבל אני קצת מאוכזב ממנו.
כלומר, כל דבר שהוא לא גיימפליי, פשוט מאוד אדיר. הסיפור, העולם, הדמויות, הכתיבה, ההומור, הדרך שבה מעבירים את הסיפור. הכל ממש מרתק.
הגיימפליי פשוט מרגיש לי קצת גרוע... הגבלת שני הנשקים ממש פגעה במשחק הזה, לפי דעתי והמגן הנטען גם גורם לי פשוט להתחבא אחרי שהוא נגמר ולחכות שהוא יחזור לעצמו. אני קצת מאוכזב מהפן הזה במשחק.

אתה משחק על מדיום?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 22:58

Nucleus_Dawn כתב:

באמת?

זה יהיה מוזר להגיד שאני חושב שהוא המשחק הכי טוב ששחקתי אבל מבחינת גיימפליי הוא רק FPS לא רע? כלומר אני מתייג משחק, משהו שמשחקים, כמשחק הכי טוב ששחקתי אבל עדין אני לא חושב שהחלק של ה"משחק" שלו כזה מדהים.

יש בזה משהו מוזר אבל גם HEAVY RAIN משחק טוב ובו אין כלל גיימפליי. בסופו של דבר זאת החוויה והשלוש שעות האחרונות של ביושוק אינפנט נתנו לי יותר הנאה מכל משחק או סדרת טלביזיה שאני יכול לחשוב עליהם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אפריל 2013, 22:59

לא. על Hard.

יכול להיות שאשנה את דעתי, כשאגיע ל3 שעות האחרונות האלו. אני לא חושב שאני שם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 23:02

Nucleus_Dawn כתב:לא. על Hard.

יכול להיות שאשנה את דעתי, כשאגיע ל3 שעות האחרונות האלו. אני לא חושב שאני שם.

כשתגיע לחלק של הסיום אתה תדע שאתה שם, אפילו הוא נמשך אולי טיפה יותר ממה שאתה חושב שהוא נמשך. בקיצור, אם אתה לא חושב שאתה בסוף אתה לא שם.

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 18 אפריל 2013, 00:12

תשמש במסילות שמיים ותנסה ותנסה לעשות כמה יותר קומבואים של וייגורים. השוטינג ממש לא משהו אבל שאתה משחק בצורה שהופכת אותו ליותר משנית זה לא כך נורא.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אפריל 2013, 00:19

vorse3 כתב:תשמש במסילות שמיים ותנסה ותנסה לעשות כמה יותר קומבואים של וייגורים. השוטינג ממש לא משהו אבל שאתה משחק בצורה שהופכת אותו ליותר משנית זה לא כך נורא.

אני עושה את זה, כי השוטינג באמת לא משהו. יותר כיף לעוף ממקום למקום ולחשמל/לשרוף/להעיף אנשים עם מים וכאלה.
הבעיה שאחרי בערך 15 שניות, נגמר לי הSALTS ואני צריך להתחיל לירות באנשים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 18 אפריל 2013, 00:32

זה נכון, אבל בערך בכל זירת קרב יש כמות גדולה של מאוד של SALTS ככה שאף פעם לא מצאתי את עצמי במצב שאני צריך משאב כל שהוא ואין לי מאיפה לקחת. אולי זה בגלל ששיחקתי על מדיום.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 אפריל 2013, 01:31

DrKeo כתב:אני משער שזה יהיה יותר דומה לRT מאשר לרגיל.

זה יהיה הרגיל, רק עם start menu קלאסי של חלונות 95 :D

Nucleus_Dawn כתב:הגיימפליי פשוט מרגיש לי קצת גרוע... הגבלת שני הנשקים ממש פגעה במשחק הזה, לפי דעתי והמגן הנטען גם גורם לי פשוט להתחבא אחרי שהוא נגמר ולחכות שהוא יחזור לעצמו. אני קצת מאוכזב מהפן הזה במשחק.

הgunplay שלו אכן חלש, אבל אלו דווקא שני הsaving graces של המשחק: חזרתי לשחק קצת בביושוק הראשון אחרי זה, ואתה פתאום נזכר כמה הoverload של הנשקים הפך את המשחק לבדיחה בנקודה שבה אתה מתחיל לצבור מלאי של נשקים ותחמושת (וזה עוד בלי לדבר על כמה הwrench הוא overpowered שם), וכנ"ל מערכת הבריאות עם כל הmedpacks שאפשר לצבור - המגן הנטען (שגם באינפיניט לא מגיע בתחילת המשחק) הוא פשוט ברכה אחרי כל הmicromanagement של הבריאות בביושוק הראשון. למרות השיפור מהמשחקים הקודמים הקרבות בביושוק אינפיניט הם לא פאר היצירה ויש משחקים שעושים את זה הרבה יותר טוב, אבל זו העלילה שלו שלה פשוט אין תחרות. אבל בעצם, זה לא באמת קשור לדור הבא, אז נחזור לזה מתישהו בדיון של המשחק עצמו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 אפריל 2013, 03:44

יש שמועה שיהיה XBOX360 על ציפ בXBOX3 לתאימות לאחור
ובנוסף הקונסולה תוכל לישתמש בזה לתוספת כוח למישחקים שלה

לא יודע כמה זה נכון ,ומעניין ליראות מה זה יעשה לעלות הקונסולה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אפריל 2013, 04:13

swym כתב:זה יהיה הרגיל, רק עם start menu קלאסי של חלונות 95 :D

הgunplay שלו אכן חלש, אבל אלו דווקא שני הsaving graces של המשחק: חזרתי לשחק קצת בביושוק הראשון אחרי זה, ואתה פתאום נזכר כמה הoverload של הנשקים הפך את המשחק לבדיחה בנקודה שבה אתה מתחיל לצבור מלאי של נשקים ותחמושת (וזה עוד בלי לדבר על כמה הwrench הוא overpowered שם), וכנ"ל מערכת הבריאות עם כל הmedpacks שאפשר לצבור - המגן הנטען (שגם באינפיניט לא מגיע בתחילת המשחק) הוא פשוט ברכה אחרי כל הmicromanagement של הבריאות בביושוק הראשון. למרות השיפור מהמשחקים הקודמים הקרבות בביושוק אינפיניט הם לא פאר היצירה ויש משחקים שעושים את זה הרבה יותר טוב, אבל זו העלילה שלו שלה פשוט אין תחרות. אבל בעצם, זה לא באמת קשור לדור הבא, אז נחזור לזה מתישהו בדיון של המשחק עצמו.

Saving graces? יותר בכיוון של שני האלמנטים שפגעו במשחקיות באופן הבולט ביותר.
עדין לא היה לי קרב שבו לא הרגשתי חוסר בגיוון בנשקים. אם הייתה לי אפשרות לשאת אפילו עוד נשק אחד, זה היה פותר המון בעיות. שני נשקים זו סתם הגבלה אוטומטית שמכניסים למשחקים "כי ככה COD עושה". זו החלטה תמוהה והיא לא מוסיפה כלום למשחק. רק מגבילה את האפשרויות שלי ועושה את הקרבות ליותר מתסכלים. החלטה תמוהה במיוחד של המפתחים. החסרון הכי גדול שאני מוצא במשחק.
המגן הנטען גם מעוצב בצורה לא טובה. הוא גורם לי להתרגל ללשחק בלי לשים לב למחסה ולכמה יורים בי, עד שנגמר לי המגן ואז אני פשוט בורח לכמה שניות מהקרב ומחכה שהוא יתמלא שוב. מכאניקת משחק שפשוט לא מתאימה למשחק הזה, או שהיא פשוט נורא לא מאוזנת. בME, למשל, אף פעם לא הפריע לי המגן הנטען. הוא גם לא עודד אותי לשחק בצורה משעממת, כמו בביושוק. יכול להיות שזה קשור לכך שהבריאות בו היתה מחולקת לחלקים. יכול להיות שזה היה קשור לזה שהוא היה מבוסס מחסות. אני לא יודע להצביע על ההבדל שגרם למגן הנטען להרגיש טוב בME וממש ממש מיותר ומעצבן בביושוק.

נ.ב.
זה באמת לא המקום. יש דיון מיוחד בשביל ביושוק. אפשר להמשיך לדבר על טעויות בעיצוב המשחקיות שם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 אפריל 2013, 07:07

kririn כתב:יש שמועה שיהיה XBOX360 על ציפ בXBOX3 לתאימות לאחור

לא יודע כמה זה נכון ,ומעניין ליראות מה זה יעשה לעלות הקונסולה

לדעתי זה כדאי להם, בטח בשביל להמשיך למכור משחקים דיגיטלית דרך הלייב
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 אפריל 2013, 09:16

רונן כתב:
אני לא מסכים, יש לו משחקים אדירים שעדיין ממשיכים לצאת (The Last of Us עוד חודשיים), כפי שגם ל-Wii המפגרת בהרבה יש משחקים איכותיים מאוד (אמנם מעטים מאוד). זו שאלה של מה עושים, לא על מה עושים.

למשל, Tomb Raider ו-BioShock החדשים שבדיוק סיימתי. פשוט מעולים. אין הבטחה מובנת מאליה שמשחקי ההשקה של הדור הבא, ואפילו אליה שאחריה, יהיו טובים יותר. מסופקני.

אך כמובן שכל דבר חדש הוא נוצץ, וגם אני מצפה בכיליון עיניים ל-PS4, כי כל תשומת הלב תעבור אליה וסקרן לדעת מה יעשו איתה. אין רע בטכנולוגיה יותר חזקה. להפך.

התכוונתי שה-PS3 הספציפי שלי מקרטע, כי הוא נתקע לפעמים במשחקים. :lol:

אבל בלי שום קשר, אני מסכים עם מה שאמרת. אני ממש מחכה ל-The Last of Us! אגב, הוא יוצא במאי, לא? למה חודשיים?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 אפריל 2013, 12:33

אמרנו שב-25 למאי אנחנו צפויים לקבל חשיפה של ה-Xbox 360? זה ככל הנראה הגיוני מאד, מכיוון שסוני מתכוונת לשדר פרסומת על ה-PS4 בתאריך 21 למאי.

http://www.gamepur.com/news/10850-first ... -2013.html

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 18 אפריל 2013, 12:54

GolanBerlin כתב:אמרנו שב-25 למאי אנחנו צפויים לקבל חשיפה של ה-Xbox 360? זה ככל הנראה הגיוני מאד, מכיוון שסוני מתכוונת לשדר פרסומת על ה-PS4 בתאריך 21 למאי.

חחח נבזי.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 אפריל 2013, 13:23

למה זה באמת משנה? הרי זה שוב יכול להפוך את סוני למאחרת, שהרי אם בפרסומת הם יתהדרו באיזה רזולציה 1080P פתאום יכול להיות שיהיה 4ל באקסבוקס החדש. (סתם דוגמא) כל עוד הם לפני, זה לא באמת משנה. (אולי רק באמת לסמן שאז יכריזו על משהו)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 18 אפריל 2013, 13:55

GolanBerlin כתב:אמרנו שב-25 למאי אנחנו צפויים לקבל חשיפה של ה-Xbox 360? זה ככל הנראה הגיוני מאד, מכיוון שסוני מתכוונת לשדר פרסומת על ה-PS4 בתאריך 21 למאי.

הפוך גוטה, הפוך. האירוע חשיפה של מייקרוסופט מתוכנן ל21 במאי ואילו הפרסומת של הPS4 תשודר ב25 במאי, בגמר הצ'מפיונס ליג.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 אפריל 2013, 14:04

vorse3 כתב:הפוך גוטה, הפוך. האירוע חשיפה של מייקרוסופט מתוכנן ל21 במאי ואילו הפרסומת של הPS4 תשודר ב25 במאי, בגמר הצ'מפיונס ליג.

תודה על התיקון!

אז רק עוד חודש וקצת...

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 אפריל 2013, 16:41

kririn כתב:יש שמועה שיהיה XBOX360 על ציפ בXBOX3 לתאימות לאחור

החלק השני של השמועה הזו נשמע מאד מאד מגוחך, בעיקר בגלל שמדובר בארכיטקטורות שונות לחלוטין אבל לא רק.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 אפריל 2013, 18:03

סוני כבר יודעת מה הוא תאריך היציאה של ה-PS4, ואומרת שהיא מתכוונת להשקיע במשחקים ובגיימרים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 אפריל 2013, 10:20

swym כתב:החלק השני של השמועה הזו נשמע מאד מאד מגוחך, בעיקר בגלל שמדובר בארכיטקטורות שונות לחלוטין אבל לא רק.

אתה שוכח שזה קונסולה
בDS לדוגמה היה ציפ של GBA שהיה זמין למפתחות
לא יודע כמה ישתמשו בו בפועל ,אבל זה היה שם

בסגה סאטורן ,סגה זרקה לשם כל מיני ציפים ועשתה סלט שלם ,בגלל זה רוב המפתחות יתקשו לפתח לסאטורן
אבל היו כמה בודדים שהצליחו לנצל את המכשיר כמו שצריך
כולל גירסה לא גמורה של שאנמו ,שהיה מאוד שאפתני לדור הקונסולות הזה ,והגירסה היתה בשלב יחסית מיתקדם עד המעבר לדרימקסט

אני חושב שחברת חומרה כמו MS תוכל לעשות שילוב מוצלח
לדוגמה לישתמש בזיכרון המהיר של ה360 לכרטיס מסך
לישתמש בכרטיס מסך של ה360 לפיזיקה
ולמצוא משהו למעבד של ה360 ,עם יש צורך בזה

כמובן זה יהיה תקף רק לבילעדים ,כי חברות צד שלישי כניראה לא יתאמצו יותר מידי
חברות צד שלישי מקסימום ישתמשו בזיכרון המהיר לגרפיקה ,וזהו

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אפריל 2013, 16:32

המשחק החדש של מיקאמי מגיע ב2014 לכל הפלטפורמות המרכזיות פרט לווי יו. The Evil Within. אמור להיות מעין אימה-השרדות אבל אין פרטים על הגיימפליי.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=543141

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 28 אורחים