הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

הודעהעל ידי bling » 20 מאי 2013, 21:29

Nigga כתב:זה באמת שטויות.
פיפא ו COD הם מותגים שיוצאים כל שנה, גם אם החשיפה הזו "תשפיע על התודעה" של מישהו, זה לא יחזיק לאורך זמן.
זה נכון לגבי כל משחק מולטיפלטפורם.

זה מאוד משפיע.
אתה מסתובב במקומות כמו נאוגף ששם יספרו לך עם מיקרוסקופ את הרזולוציה והפריימרייט של כל גרסה של המשחק אבל זה לא איפה שהרוב נמצאים.
יש מליונים רבים שבכלל לא יודעים שיש מחר אירוע חשיפה,ביום רביעי הם יכנסו לפייסבוק ויראו על הקיר שלהם לינק לקוד החדש על האקס בוקס החדשה,מה אתה חושב שזה יעשה?
איך אפשר לזלזל בכלי כל כך עוצמתי של למתג את עצמך עם המותגים הכי גדולים בתעשייה?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 מאי 2013, 22:05

Nigga כתב:FIFA נמכר יותר על ה PS3 אח שלי.

זה נכון. באררה"ב הוא מוכר יותר ב360 ובשאר העולם הוא מוכר יותר בPS3 ולכן התבלבלתי.

אחת הסיבות לכך שהוא מופיע באירוע של הXBOX הבאה, אני מניח. מייקרוסופט רוצים לשנות את זה ולאור ההצלחה שלהם עם COD, אין ספק שזה צעד חכם.
עכשיו הודיעו שגם UFC החדש של EA יופיע בחשיפה של הXBOX. נראה שהם מנסים לבסס את הXBOX הבאה כמכשיר לכל מי שאוהב ספורט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2013, 23:46

bling כתב:אין מה לאמר,מיקרוסופט תותחים ויודעים בדיוק מה הם עושים,הם מעבירים את המסר הכי חשוב לקהל המיינסטרים: השמות הכי גדולים והכי חשובים בתעשייה נמצאים על האקס בוקס.
הם יוצרים זהות בין הקונסולה לשמות הללו שחשובים לרוב האנשים,אלה דברים שנכנסים לתודעה והרבה יותר חשובים מדמו טכני סופר מרשים של דרקון ואביר במסיבה של סוני,גם אם המכשיר פחות חזק מהפס4 הדבר היחיד שהחבר הזה שלך שמשחק פיפ״א או קוד כל שנה ידבר עליו ביום רביעי זה שפיפ״א החדש על ה720 נראה מטורף.

KEO,אז הגיימקיוב גם היתה כביכול 30 אחוז יותר חזקה מהפס2 מבחינת הפלופס אבל ההבדל היה הרבה יותר גדול מכמה פריימים מסכנים,רק תשווה בין הגרסאות של RE4 של שתי הקונסולות,זה לא הבדל של דור אבל זה שיפור לא קטן.
אז למה ההבדל היה רב יחסית? אתה אומר שהיו פאקטורים אחרים שתרמו ליתרון הגראפי של הקיוב על פני הפס2 מלבד הפלופס?
ו
אני לא מבין את הקשר לPC,זה די עולם אחר מבחינת שחקני הקונסולות והרי אמרת בעצמך שאפילו בדור הקודם שהקונסולות היו מפלצות טכניות הפיסי די מהר היה עם גרסאות עליונות (אומנם לא כמו היום שחלק מגרסאות הפיסי נראות כמעט כמו חצי דור מעל אבל לפחות בבדברים קטנים כמו רזולוציה או פריימרייט) וכמו שראית לקח כמה שנים טובות עד שהפסיקו להשוות,אז למה שזה לא יקרה היום?

לקיוב היה יתרון מאוד גדול גם בזיכרון למשל שהיה מהיר יותר וגדול יותר ובכלליות לGPU שלו היו יכולות שלפס2 לא היו בכלל כמו נורמאל מאפינג, יכולת דחיסת טקסטורות חומרתית שבתאוריה נתנה לטקסטורות לתפוס רק רבע מהגודל האמיתי שלהן בזיכרון ויכולת להציג פי 2 יותר מקורות אור בו בזמן. גם היה לה כונן דיסקים מהיר יותר (מצד שני נפח קטן בהרבה). המקרה היום מדבר דווקא על יתרון לסוני בצד של הזיכרון לדעתי (כן, זה 8 מול 12 אבל זה 8 של DDR5 והשמועות ממילא אומרות שהמערכת הפעלה של מיקקרוסופט תאנוס איזה 3GB) בזמן שהיתרון היחיד, כנראה, למיקרוסופט עם הGPU זה שהוא מסדרה גבוהה יותר. הרי לא ידוע לנו אם הGPU של ה720 מסוגל בכלל לעשות משהו ששל הפס4 לא מסוגל חוץ מאשר עניין הכוח החישובי בלבד. בקיצור, אם זה המקרה אני כן חושב שמדובר בהפרש של פס2 לקיוב פחות או יותר שזה בהחלט הבדל אבל לא תהומי או חריג מדי בעולם הקונסולות. גם תהיה בטוח שעם כל הצד א' שיש לסוני והשיתוף בין החברות צד א' שלה כנראה שממילא סוני תוכל לכפר על ההפרשי כוח, אם יהיו כאלה, בעזרת פיתוח טכנולוגיות כמו שהם עשו בפס3.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2013, 00:18

KEO,קצת התבלבלתי מההודעה שלך.
אז בעצם אתה אומר שאם מדובר על כרטיס שהוא סכ״ה בעל אותה חומרה אך מסדרה קצת גבוהה יותר כמו 7870 לעומת 7850 אז ההבדל הוא נורא שולי ברמת פריימים בודדים במקרה הטוב אבל אם מדובר בכרטיס שהוא לא בעל אותה חומרה מסדרה מתקדמת יותר אלא אחד גם עם חומרה וטכנולוגיה מתקדמים יותר מאשר על גבי הפס4 אז אולי מדובר בהפרשים גדולים יותר סטייל גיימקיוב-פס2?

אם זה התסריט אז זהו שיקול לא קטן עבורי,זה לא כמו בתקופת הפס2 שקיבלנו אחלה חומרה שנה לפני המתחרות מה שהיה שווה את ההתפשרות ,פה מדובר בהשקות מקבילות מה שאומר גרסאות נחותות בהפרש לא קטן למי שאכפת לו מזה DAY1.
שלא לדבר על זה שאנחנו כבר בעידן שכמעט כל המשחקים הם מולטי פלטפורם,בעידן של הפס2 רק בשביל להיות בעל הקונסולה שכל המשחקים יוצאים לה בעוד האחרות סובלות מתקופות יובש קשות כבר שווה את הפשרה הטכנולוגית.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 21 מאי 2013, 00:23

Kazz כתב:פשוט מגוחך ובלתי-יאומן. כל משחקי המיינליין האחרונים של סוניק הגיעו לכמעט כל הפלטפורמות. הווי יו היא קונסולה מתה. כן, ממש ברור שסגה פיתחה את המשחק בלעדית מההתחלה!

זה ברור בדיוק כמו שסגה פיתחה גם בדור הנוכחי משחקים בלעדיים. לwii ול-ds היו טונות מהם (sonic colors, sonic & mario olympic, sonic and the black knight, sonic & the secret rings והמשחק RPG ההוא שאני לא זוכר איך קוראים לו - והמשחקים האלו עשו לה אחלה כסף ככה שהיה די ברור שהשותפות תמשיך. היא במקביל פיתחה גם משחקים בלעדיים לPSP ולקינקט, ומשחקים ראשיים ברובם לא הגיעו לWii עצמה. סוניק זה פרנצייז מאד נטחן ומאד מוכר, ופיתוח כותר אחד שלו לא בא במקום אחר: אני מבטיח לך שבעתיד הלא רחוק נשמע על לפחות עוד משחק אחד לדור הנוכחי (אולי פרק שלישי של סוניק 4) ובטח גם משחק אחד לדור הבא. צריך להיות די אידיוט בשביל לחשוב שסגה לא תדחוף את המאסקוט שלה לכל פלטפורמה אליה היא יכולה להגיע. אין פה שום דבר חדש.

האמת היא שרציתי להמר שאם מדובר בשלושה משחקים בטח נקבל משחק אולימפיאדה אחד נוסף, משחק אחד שיפותח במיוחד למסך המגע של הDS/WII ובטח איחוד של סוניק מול מריו גם בזירת הקארטינג. אבל ההכרזות הרשמיות והשמועות כבר מקדימות אותי. הרי אני מניח שברור לך שמשחק כמו סוניק ומריו באולימפיאדה לא היה רואה מעולם אור יום על אף קונסולה אחרת, נכון? נכון!?

אה, ואם יש לך חסך בסוניק וזה מבאס אותך, 10$ לבאנדל באמזון של משהו כמו עשרה משחקי סוניק צריכים להספיק לדעתי לפחות עד למשחק הבא.

Kazz כתב:אני עדיין מנסה להבין מאיפה nigga הנפיץ את השמועה החדשה הזו..אל תגידו לי שהוא לקח את זה מpastebin.

זו פחות שמועה ויותר תופעה פסיכולוגית שנקראית unwishful thinking: מחלה של פאנבויז עם תסמינים שבדרך כלל צצים לפני אירועים גדולים של התעשיה. :D
המטרה היא להנפיץ ולקדם שמועות כמה שיותר חיוביות על הפלטפורמה המתחרה, ובמקביל לגמד כל שמועה והכרזה שקשורה לפלטפורמה שהיא מושא אהבתו של הפאנבוי. אחר כך כשמגיעים לרגע האורגזמי של ההכרזות בפועל, אפשר להתאכזב לרעה מהפלטפרומה המתחרה (שבעצם מאמתת את ההדלפות הסטנדרטיות), ובמקביל להתפוצץ מרוב אושר על ההכרזות של מושא האהבה (רצוי עם גיפים והכרזות meltdown). וכל זה באופן יחסי לשמועות המומצאות כמובן.

למשל:
פאנבוי של אקסבוקס צריך לבוא לדיון ולטעון איך הוא רואה שCOD ו-FIFA הולכים לתפוס את כל זמן המסך של השידור מחר ושמיקרוסופט כבר ירדה מרעיון האקסלוסיביות, ואז בזמן השידור החי להתמוגג מרוב אושר על איזה ארבעה משחקים אקסלוסיביים שמיקרוסופט תכריז (מרוצים/פלטפורמה/הרפקאות/יריות/קינקט) בתמהיל של שני IP חדשים ושני IP ישנים (שזה בערך מה שסוני הציגה) תוך הכרזה שמיקרוסופט לקחה את הדור הבא - כי הנה תראו איך היא הפתיעה אותנו לטובה אחרי שחשבנו שהכל שם יהיה רק COD ו-FIFA ומולטיפלטפורם!
פאנבוי של פלייסטיישן לעומת זאת צריך להזכיר לכולם שהיתה שמועה על סמך מזכר פנימי שמיקרוסופט ירדה מה-always online, ושהאסטרטגיה החדשה שלה היא בטח לחזור להתמקד בגיימר בקונסולה החדשה בזמן שהיא תשאיר את האקסבוקס הנוכחית לשחקני הקזואל, במקביל לפמפם שמועה על קונסולה עם 32GB זיכרון FUDDR7 וכרטיס מסך שפותח בשילוב Nvidia ו-AMD יחד. ואז בזמן השידור עצמו להתפלץ מזה שמיקרוסופט אכן העזה לבזבז זמן מסך על משחק קינקט (שעוד מובנה בקונסולה!), ולבכות את 1.2 הטרהפלופים של כרטיס המסך שיוכרזו בפועל. רצוי יהיה להשוות אותה לנינטנדו בשביל האפקט המצטבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2013, 00:25

bling כתב:KEO,קצת התבלבלתי מההודעה שלך.
אז בעצם אתה אומר שאם מדובר על כרטיס שהוא סכ״ה בעל אותה חומרה אך מסדרה קצת גבוהה יותר כמו 7870 לעומת 7850 אז ההבדל הוא נורא שולי ברמת פריימים בודדים במקרה הטוב אבל אם מדובר בכרטיס שהוא לא בעל אותה חומרה מסדרה מתקדמת יותר אלא אחד גם עם חומרה וטכנולוגיה מתקדמים יותר מאשר על גבי הפס4 אז אולי מדובר בהפרשים גדולים יותר סטייל גיימקיוב-פס2?

אם זה התסריט אז זהו שיקול לא קטן עבורי,זה לא כמו בתקופת הפס2 שקיבלנו אחלה חומרה שנה לפני המתחרות מה שהיה שווה את ההתפשרות ,פה מדובר בהשקות מקבילות מה שאומר גרסאות נחותות בהפרש לא קטן למי שאכפת לו מזה DAY1.
שלא לדבר על זה שאנחנו כבר בעידן שכמעט כל המשחקים הם מולטי פלטפורם,בעידן של הפס2 רק בשביל להיות בעל הקונסולה שכל המשחקים יוצאים לה בעוד האחרות סובלות מתקופות יובש קשות כבר שווה את הפשרה הטכנולוגית.

מה שאני אומר הוא שאם זה באמת המצב, כלומר 7850 ו-7870, אז היכולות הבסיסיות זהות (אלה אם מיקרוסופט שוב התפרעה ויחד עם ATI עשתה צ'יפ מאוד יחודי ומאוד מקוסטם) וההבדל הוא פשוט במהירות. מצד שני הזיכרון של הפס4 מכפר בצורה מסויימת כך שבאמת קשה לכמת את כל הנושא הזה, בדיוק כמו בכל דור. האם GPU חזק יותר ומעבד זהה אומר שכנראה כל גרסת 720 תהיה קצת יותר עליונה? יש בהחלט מצב. יש דברים שאפשר לכפר עליהם בעזרת זיכרון מהיר כך שזה באמת תלוי במנוע ובניצול של החומרה. אבל האם יהיה איזה הפרש אדיר בין ה720 לפס3 שהוא אמור לקבוע לך איזה קונסולה לקנות במקום הבלעדיים? זה באמת מה שמשנה? שבGTA6 יהיה לך טקסטורות קצת יותר חדות ועוד 5% אנשים ברחוב אבל לא תוכל לשחק אנצ'רטד 4? או שמצד שני אם הפס4 תהיה חזקה יותר אז כנ"ל אבל לא תוכל לשחק היילו או גירס? בסוף אני חושב שבשני המקרים הקונסולות יהיו די קרובות, פשוט השמועה החדשה אומרת שבדור הבא הפס4 תהיה כמו הפס2 וה720 תהיה כמו הקיוב בזמן שהשמועה הקודמת אמרה שהפס4 תהיה הקיוב של הדור הזה וה720 הפס2.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2013, 00:38

מצד אחד אתה אומר שמדובר בהפרשי קיוב-פס2 ומצד שני אתה מבטל זאת ומציין שמדובר בטקסטורות טיפה חדות יותר ו 5 אחוז יותר אנשים או במילים אחרות,הפרשי כח שוליים מה שממש לא תואם את ההבדלים של הקיוב-פס2 שהיו הרבה יותר מהותיים מזה כפי שפירטת בהודעה הקודמת על החומרה המתקדמת יותר של הקיוב.
בקיצור,אתה קצת לא מובן לי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מאי 2013, 00:50

bling כתב:מצד אחד אתה אומר שמדובר בהפרשי קיוב-פס2 ומצד שני אתה מבטל זאת ומציין שמדובר בטקסטורות טיפה חדות יותר ו 5 אחוז יותר אנשים או במילים אחרות,הפרשי כח שוליים מה שממש לא תואם את ההבדלים של הקיוב-פס2 שהיו הרבה יותר מהותיים מזה כפי שפירטת בהודעה הקודמת על החומרה המתקדמת יותר של הקיוב.

אני הבנתי ממנו שההבדלים בחומרה נראים משמעותיים (כמו במקרה של הקיוב והPS2), אבל הביצועים במשחקים עצמם הם שוליים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2013, 01:00

bling כתב:מצד אחד אתה אומר שמדובר בהפרשי קיוב-פס2 ומצד שני אתה מבטל זאת ומציין שמדובר בטקסטורות טיפה חדות יותר ו 5 אחוז יותר אנשים או במילים אחרות,הפרשי כח שוליים מה שממש לא תואם את ההבדלים של הקיוב-פס2 שהיו הרבה יותר מהותיים מזה כפי שפירטת בהודעה הקודמת על החומרה המתקדמת יותר של הקיוב.

אני אומר שזה הפרשי קיוב - פס2 ואני אומר שזה לא באמת כזה הפרש הסטרי. גם הדוגמה שנתת עם RE4, משחק שפותח כבלעדי לקיוב וקבל פורט לפס2, היא קצת חריגה. בסופו של דבר היו לפס2 משחקים כמו SOTC או GOW2 שמעטים המשחקים של הקיוב שנראים כמוהם (אולי רק RE4, מטרויד ורוג סקוואדרון). אין ספק שהקיוב הייתה חזקה יותר אבל מה הרשים אותך יותר ב2001? MGS2 או משחקי הקיוב? כן, היה הבדל והוא לא היה קטנטן ובסוף הגרפיקה של המשחקים הייתה מספיק שקולה בשביל שלבעל פס2 לא היה אכפת בכלל ההפרש כוח לקיוב ולדעתי זה גם מה שיהיה כאן. אני לא חושב שזה סותר להגיד גם שההפרש יהיה ברמת קיוב/פס2 וגם להגיד שזה לא מספיק בשביל להגיד לך איזו קונסולה לקנות. זה לא הפרשי PC לדור הנוכחי, זה הפרשים נורמאלים לגמרי בתוך דור של קונסולות. אולי נעשת מפונק מדי מה360 והפס3 שהיו כל כך שקולות באופן יחסי להסטוריה :)

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 21 מאי 2013, 01:08

FIFA לדור הבא יוכרז ויוצג מחר בהכרזה על ה-XBOX-
http://www.edge-online.com/news/next-generation-fifa-to-be-announced-tomorrow/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2013, 01:09

Megalomaniac כתב:FIFA לדור הבא יוכרז ויוצג מחר בהכרזה על ה-XBOX-
http://www.edge-online.com/news/next-generation-fifa-to-be-announced-tomorrow/

תסתכל בעמוד הקודם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 מאי 2013, 10:23

אבל ידוע שהמשחקים בעיקר יופיעו בE3, אז לא צריך לעצור את הנשימה בשביל בלעדיים היום. לפי עוד טיזר ייתכן שגם NBA LIVE יוצג. סיזל ריל של EA? הסכם כלשהו בין החברות?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2013, 12:11

DrKeo כתב:אני אומר שזה הפרשי קיוב - פס2 ואני אומר שזה לא באמת כזה הפרש הסטרי. גם הדוגמה שנתת עם RE4, משחק שפותח כבלעדי לקיוב וקבל פורט לפס2, היא קצת חריגה. בסופו של דבר היו לפס2 משחקים כמו SOTC או GOW2 שמעטים המשחקים של הקיוב שנראים כמוהם (אולי רק RE4, מטרויד ורוג סקוואדרון). אין ספק שהקיוב הייתה חזקה יותר אבל מה הרשים אותך יותר ב2001? MGS2 או משחקי הקיוב? כן, היה הבדל והוא לא היה קטנטן ובסוף הגרפיקה של המשחקים הייתה מספיק שקולה בשביל שלבעל פס2 לא היה אכפת בכלל ההפרש כוח לקיוב ולדעתי זה גם מה שיהיה כאן. אני לא חושב שזה סותר להגיד גם שההפרש יהיה ברמת קיוב/פס2 וגם להגיד שזה לא מספיק בשביל להגיד לך איזו קונסולה לקנות. זה לא הפרשי PC לדור הנוכחי, זה הפרשים נורמאלים לגמרי בתוך דור של קונסולות. אולי נעשת מפונק מדי מה360 והפס3 שהיו כל כך שקולות באופן יחסי להסטוריה :)

הבנתי אותך,למען האמת אני לא זוכר יותר מדי פורטים בזמנו שיצאו בצורה מקבילה לשתי הקונסולות בגלל שהגיימקיוב היתה די מסכנה ביחס לפס2 אבל איך באמת נראו משחקי מולטי פלטפורם בהשוואה על שתי הפלטפורמות?
וכן תכל׳ס הייתי חותם שכל דור נקבל הבדלי פס3 ו360, אני רוצה שחברות ישכנעו אותי בזכות הבלעדיים שלהם ושירותים מדהימים כמו ps+ לבחור בקונסולה שלהם ולא כי חברה מסוימת הפסידה טיפה במירוץ החימוש לפני התחלת הדור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2013, 14:54

bling כתב:הבנתי אותך,למען האמת אני לא זוכר יותר מדי פורטים בזמנו שיצאו בצורה מקבילה לשתי הקונסולות בגלל שהגיימקיוב היתה די מסכנה ביחס לפס2 אבל איך באמת נראו משחקי מולטי פלטפורם בהשוואה על שתי הפלטפורמות?
וכן תכל׳ס הייתי חותם שכל דור נקבל הבדלי פס3 ו360, אני רוצה שחברות ישכנעו אותי בזכות הבלעדיים שלהם ושירותים מדהימים כמו ps+ לבחור בקונסולה שלהם ולא כי חברה מסוימת הפסידה טיפה במירוץ החימוש לפני התחלת הדור.

להכיד את האמת, אני לא זוכר מספיק משחקי צד ג׳ שיצאו לשניהם. היו משחקים כמו הנסיך הפרסי 1-3, bg&e, ברנאווט 2 (מ3 כבר לא יצא לקיוב), סול קליבר 2 וכמובן שלל משחקי הספורט וכדומה אני לא זוכר הפרשים משמעותיים, אולי צריך לבקר קצת ביקורות ישנות ולראות מה אמרו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מאי 2013, 15:01

DrKeo כתב:להכיד את האמת, אני לא זוכר מספיק משחקי צד ג׳ שיצאו לשניהם. היו משחקים כמו הנסיך הפרסי 1-3, bg&e, ברנאווט 2 (מ3 כבר לא יצא לקיוב), סול קליבר 2 וכמובן שלל משחקי הספורט וכדומה אני לא זוכר הפרשים משמעותיים, אולי צריך לבקר קצת ביקורות ישנות ולראות מה אמרו.

אני גם לא זוכר ששמעתי על הפרשים משמעותיים במשחקי מולטי-פלטפורם. יכול להיות שזה נבע מכך שההבדלים לא היו משמעותיים ויכול להיות שזה נבע מכך שהPS2 היתה כל כך מצליחה, שפיתחו במחשבה עליה ולכן לא ניצלו את ההפרש שהיה (כמו שקורה עם המון משחקי קונסולה שמפתחים גם לPC).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 מאי 2013, 12:06

אז רגע, את הדיון הזה אנחנו מזניחים?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2013, 12:11

GolanBerlin כתב:אז רגע, את הדיון הזה אנחנו מזניחים?

לא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 22 מאי 2013, 16:06

Nigga כתב:הדברים שאתה אומר פה לא נורמלים אבל טוב מאוד שאמרת אותם

פעם גם אני חשבתי שאלו דברים לא נורמלים, אבל בסיבובים הקודמים נוכחתי לגלות שפאנבויז הם בעצם לא כל כך נורמלים בעצמם. והנה מסתבר שגם בסיבוב הזה צדקתי. :D

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 מאי 2013, 18:11

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 22 מאי 2013, 18:32

Kazz כתב:http://www.gamespot.com/twitter-battle/xbox-vs-ps4/

אומר את הכל.

בהחלט

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 מאי 2013, 18:41

שאירן מובילה על האקסבוקס? :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 מאי 2013, 11:45

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 מאי 2013, 12:57

יתכן אבל אין לנו נושא "הדור הבא הבא".
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 מאי 2013, 15:33

אחלה חברה הhouse marquee האלה.
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 מאי 2013, 17:36

ניד פור ספיד חדש הוכרז לדור הנוכחי והבא. יוצא השנה, FB3 בפיתוח משותף ע"י גוסט וקרייטריון.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=563941

-
Techland הפולנית מכריזה על עוד משחק, Dying Light, משחק אימה-השרדות בגוף ראשון עם מערכת פארקור כלשהי. לדור הנוכחי ולדור הבא.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=563897

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 94 אורחים