הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

הודעהעל ידי swym » 29 מאי 2013, 05:21

Kazz כתב:לא חובה מסכים שכאלה אם אתה עושה דאון-סמפל במחשב.

אבל אז מה הטעם? אפשר לעשות את זה גם בקונסולה, אבל Downsample זה פשוט בזבוז משאבים כי רוב המידע שעיבדת פשוט הולך לאיבוד. כבר עדיף להשקיע את המשאבים במשהו שנותן הרבה יותר תמורה לביצועים. יש מספיק דברים לשאוף אליהם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 28 מאי 2013, 22:59

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 29 מאי 2013, 00:22

Kazz כתב:על מה אתה מדבר?

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=509076

אני מדבר על זה שdownsampling (ובתכלס supersampling) היא בסך הכל שיטה פרימיטיבית ויקרה במשאבים ל-AA -זה כל מה שאתה מקבל כאן.
הרי המחשב לא רק צריך לרנדר כל פריים ופריים ברזולוציה גבוהה יותר (מה שאומר שבשביל רזולוציה גבוהה פי 2 אתה גם תצטרך פי 2 זיכרון ו-bandwidth לכרטיס המסך), אלא גם אחר כך להפעיל פונקציית resample שגם היא גוזלת משאבים וזמן עיבוד.
ניסית פעם להפעיל Ubersampling ב-the witcher 2? זה שוחט לגמרי את המשחק. זה כמו שתיקח עכשיו מצלמה עם חיישן של 40 מגהפיקסל בשביל לצלם תמונות ולשמור את כולן ב-5 מגהפיקסל.

מתי Downsample יהיה שימושי? אולי רק במשחקים ממש ישנים ו/או חלשים שהמחשב והקונסולה גם ככה מריצים בלי בעיות בהגדרות המקסימליות ונשאר לך בצד כח עיבוד מיותר - אבל זה בדיוק הכיוון ההפוך מהדור הבא. במשחקים קצת יותר מודרניים תמיד יהיה עדיף להשקיע את המשאבים במשהו שבאמת תורם לגרפיקה של המשחק, בטח כשיש היום טכנולוגיות AA מתקדמות הרבה יותר שמטפלות טוב מאד באליאייזינג ו"עולות" הרבה פחות (FXAA בשילוב עם דברים אחרים למשל).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 מאי 2013, 10:13

swym כתב:בולשוטס ברזולוציית 8K של Forza 5. אני אפילו לא מעיז לשים אותן כתמונה אלא רק כקישור כדי שזה לא יקריס לאנשים כאן את הדפדפן...
http://gematsu.com/gallery/albums/forza ... 13_001.jpg
http://gematsu.com/gallery/albums/forza ... 13_002.jpg
http://gematsu.com/gallery/albums/forza ... 13_003.jpg
http://gematsu.com/gallery/albums/forza ... 13_005.jpg
http://i7.minus.com/ijkyHwKDiNycD.jpg

בשביל לקבל גרפיקה כזו במשחק בפועל (33 מגהפיקסלים) נצטרך כנראה לחכות לדור שאחרי הבא-הבא (גם על הPC, צריך קודם מסכים שיגיעו לרזולוציה כזו), אבל המנוע נראה מצויין גם בלי קשר לרזולוציה. יחד עם Driveclub ל-PS4 ו-Project Cars ל-PC, כשבמקביל לכל אלו יוצא Gran Turismo 6 דווקא לPS3, יהיה פתאום מאד מעניין לראות את הקפיצה שיציגו משחקי הנהיגה הראשונים לדור הבא.

מי צריך דבר כזה? אף אחד פה לא יזכה להינות מ4K (הכוונה בלהינות זה שאתה אשכרה יכול לראות הבדל בין זה לבין HD ברגיל) ב5-8 שנים הקרובות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 29 מאי 2013, 15:53

swiss-the-engine כתב:מי צריך דבר כזה? אף אחד פה לא יזכה להינות מ4K (הכוונה בלהינות זה שאתה אשכרה יכול לראות הבדל בין זה לבין HD ברגיל) ב5-8 שנים הקרובות.

הכל פונקציה של כמה קרוב אתה יושב למסך ומה הגודל שלו: אני יושב כרגע מול מחשב עם UltraHD בגודל 27", ואני בהחלט נהנה מההבדל בין זה לבין HD רגיל.

אגב, עוד מסרים הפוכים וסותרים ממיקרוסופט. הפעם הם כן תומכים באינדי:
http://kotaku.com/microsoft-vows-to-sup ... Socialflow
"We're going to have an independent creator program," Don Mattrick, Microsoft's head of interactive entertainment (read: he's in charge of the Xbox), told me last week. "We're going to sponsor it. We're going to give people tools. We're going to give more information."

יש לי הרגשה שעל זה לא נשמע גם בE3. בטח שומרים את זה לכנס Build.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 מאי 2013, 16:12

לא אמרתי שום דבר על UHD. בזה עוד יש הגיון כי יש סבירות שאדם שמשחק על מחשב יש לו מסך 27-30 אינץ. אבל 4K? זה אחוז של אחוזון שיהיה להם או מסך גדול מספיק או יושבים קרוב מספיק למסך שלהם. על 8K זה בכלל מצריך חצי קיר של תמונה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 29 מאי 2013, 17:01

swiss-the-engine כתב:לא אמרתי שום דבר על UHD. בזה עוד יש הגיון כי יש סבירות שאדם שמשחק על מחשב יש לו מסך 27-30 אינץ. אבל 4K? זה אחוז של אחוזון שיהיה להם או מסך גדול מספיק או יושבים קרוב מספיק למסך שלהם. על 8K זה בכלל מצריך חצי קיר של תמונה.

בישיבה מול מחשב ומסך 32 אינץ כבר נהנים מ-100% מהיתרון של מסך 4K, ואפילו על ה-27" כבר יש לזה יתרון. ובגלל זה אמרתי גם שהכל פוקנציה של מרחק ישיה: גם בישיבה במרחק של 2 מטר ממסך 60 אינץ, אתה כבר מתחיל להנות מהרזולוציה הזו (למרות שרק במרחק לא סביר של מטר אחד תהנה מ-100% מהיתרון של 4K).
עם הכניס של מסכי הOLED הקמורים וזווית הצפיה הגדולה יותר זה יהפוך למשמעותי עוד יותר - ככה שזה לא רחוק. אם הדור הזה יחזיק כמו הדור הקודם (8 שנים), אני מצפה שבדור שאחריו 4K כבר יתקרב לסטנדרט כמו 1080P בטלוויזיות כיום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2013, 23:55

משהו כבר שם את זה לפני?
אם כן - סורי, אבל זה ממש הצחיק אותי:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... MYso30L9zI
(קשור לCOD החדש)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 מאי 2013, 04:58

המעבדים בPS4 וXBOX ONE כניראה מסריחים יחסית לקונסולות קור

The AMD Jaguar CPU that lies at the heart of both PS4 and Xbox One may not be the gaming beast we had expected.

Rock Paper Shotgun got its hands on an 4-core 1.5Ghz variant of the 8-core 1.6Ghz chip found in both consoles. It speculates that once the multitasking nature of both consoles is taken into account, only four cores are likely to be left for gaming computations.

The site’s conclusions are less than encouraging.

“Is it any good? In a word, no. Not in a gaming context,” it stated. “To be fair to AMD, the A4-5000 is a nice chip for its intended market – mobile devices at the cheaper end of the market. But as a gaming CPU?

“In raw processing terms, these four Jaguar cores have slightly less than a quarter the grunt of a Core i5-3570K. It’s the same story on a core-by-core basis. Less than one quarter of the performance.

“On the one hand, it does rather look like [PC gamers will] pretty much never have to upgrade your CPU to cope with the next decade of console ports. Almost any half decent CPU you currently have will be game enough.”

The same author has previously claimed that the Jaguar chip will even fall behind AMD’s FX series by a margin of 50 per cent.

Good news for PC gamers, then. But what does it mean for the next-generation of games? Is the supposed generational leap offered by the new hardware actually going to hold gaming back?

“I just can’t see how developers are going to really ramp up game engine technology with these CPU cores. Next-gen AI, fancy physics, don’t see how it’s possible,” the site adds.

“At this point, somebody will pitch up and opine that they’ll shove some of that onto the GPU. But the graphics grunt in the new consoles is merely OK, so where’s the spare headroom? Pinching GPU resources will limit graphical fidelity. Then again, it might just mean nobody bothers at all and we’re doomed to suffer a future largely populated with console-compromised ports.”

http://www.mcvuk.com/news/read/ps4-and- ... ed/0116297

מבחינתי זה מעולה ,כי בשנים הקרובות חוץ מכרטיס מסך אני לא ישדרג כלום

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מאי 2013, 08:10

kririn כתב:המעבדים בPS4 וXBOX ONE כניראה מסריחים יחסית לקונסולות קור

http://www.mcvuk.com/news/read/ps4-and- ... ed/0116297

מבחינתי זה מעולה ,כי בשנים הקרובות חוץ מכרטיס מסך אני לא ישדרג כלום

מה זאת השטות הזאת של 4 cores למשחקים בלבד!?
איך הם הגיעו להנחה המופרכת הזאת?
מילא MS (וגם שם קשה לי להאמין שיותר מ 3) עם ה OS המטורף שלהם אבל בפס4?
קשקוש.
וכן המעבד הוא אכן נקודת החולשה של הקונסולות הללו,הן נבנו סביב כרטיס מסך חזק ופחות עיבוד (גם הWIIU אגב באופן יחסי הלכה בכיוון הזה)

הפס3 בזמנו תוכנן דווקא סביב המעבד והוא הכיל כרטיס מסך די ממוצע מה שגרם לכך שה cell נדרש להרבה חישובים גראפיים,כנראה סוני החליטה ללכת הפעם על גישה הפוכה עם כרטיס חזק יותר (אני משער שגם בגלל שרצו מכשיר קל לפיתוח ולא היה להם עניין לפתח עכשיו מעבד אקזוטי סופר עוצמתי כמו דור שעבר) ומעבד יותר סטנדרטי וממוצע,אני משער שכמו דור קודם אנחנו נראה את כרטיס המסך לוקח על עצמו גם פעולות שמקושרות ל CPU על מנת לחפות על חולשתו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 מאי 2013, 09:03

אני די בטוח שהמעבדים של שתי הקונסולות ממש לא STOCK.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 מאי 2013, 11:15

Nigga כתב:הם יהיו מאוד קרובים לסטוק.

למה אתה חושב ככה? כבר דובר על הנושא הזה במקום כלשהו?
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 מאי 2013, 22:33

מה זאת השטות הזאת של 4 cores למשחקים בלבד!?

גם עם זה היה 8 ליבות רק למשחקים
זה היה נותן להם בערך חצי מהכוח של המעבד שיש לי במחשב היום ,והמעבד שלי דרג בינוני
נכון שיש תאימות תוכנה לחומרה ,אבל בכל זאת
הקונסולות עוד יצאו רק בסוף השנה ,לפטופים מישחקים ליקרים בימיוחד יהיו חומרתית חזקים יותר ,שלא לדבר על ניחים

אבל הטענה של לא כל הליבות למישחקים,זה פשוט מאוד לעשות מעבר מאוד מהיר וחלק בין מישחקים לתכנים אחרים
אתה יכול לשחק מישחק כבד ,ל"הקפיא" אותו לראות סרט ,לגלוש ברשת
ואז לעשות תמונה כפולה חצי מישחק חצי סרט

זה דורש חלק מהליבות ,חלק מהזיכרון הראשי ,וחלק מהכרטיס הגרפי עם אין ציפ ניפרד לזה ,שתאורטית אפשר לדחוף משהו זול למעבד יגואר
שיספיק לסרטים וישומים אחרים

תיראה גם בPC ,לא כל כוח החישוב הולך למישחקים
גם בPC זה בגלל האפשרות למולטיטסקין

אבל זה שינוי בשוק מהדור הקודם של הקונסולות ,גם בWIIU לא כל החומרה הולכת למישחקים ,אבל זה פחות מציק לי בWIIU
כי מיבחינתי היא קונסולה לבילעדים של נינטנדו

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 מאי 2013, 14:59

bling כתב:מה זאת השטות הזאת של 4 cores למשחקים בלבד!?
מילא MS (וגם שם קשה לי להאמין שיותר מ 3) עם ה OS המטורף שלהם אבל בפס4?
קשקוש.
וכן המעבד הוא אכן נקודת החולשה של הקונסולות הללו,הן נבנו סביב כרטיס מסך חזק ופחות עיבוד (גם הWIIU אגב באופן יחסי הלכה בכיוון הזה)

הפס3 בזמנו תוכנן דווקא סביב המעבד והוא הכיל כרטיס מסך די ממוצע מה שגרם לכך שה cell נדרש להרבה חישובים גראפיים,כנראה סוני החליטה ללכת הפעם על גישה הפוכה עם כרטיס חזק יותר (אני משער שגם בגלל שרצו מכשיר קל לפיתוח ולא היה להם עניין לפתח עכשיו מעבד אקזוטי סופר עוצמתי כמו דור שעבר) ומעבד יותר סטנדרטי וממוצע,אני משער שכמו דור קודם אנחנו נראה את כרטיס המסך לוקח על עצמו גם פעולות שמקושרות ל CPU על מנת לחפות על חולשתו.

עזוב, זה מבוסס על הפלצה של Rock Paper Shotgun שמתבססים על איזה לפטופ עם 4 ליבות שהם קיבלו... לא בדיוק הבלוג הכי אמין כשזה מגיע לקונסולות או לנתונים טכניים
http://www.rockpapershotgun.com/2013/05 ... -consoles/
רק ההיגיון המעוות שלהם לפיו 4 ליבות יהיו תפוסות בגלל overhead של מערכת ההפעלה, ובמקביל השוואה למחשבים שולחניים תוך התעלמות מזה שכאן הoverhead גדול אפילו יותר - צריך להמחיש באיזה קשקוש מדובר.

לא שזה משנה: היגואר הוא באמת לא מעבד חזק במיוחד, אבל כבר ראינו שבשביל משחקים לא צריך מעבד חזק במיוחד: מחשב עם i3 וGTX680 יגיע לתוצאות הרבה יותר טובות במשחקים מאשר מחשב עם i7 וכרטיס HD מובנה של אינטל. אם תריץ benchmark של משחקים היום על הPC אתה תראה שהם לא מדגדגים ברובם מעבד חזק כי כרטיס המסך הוא צוואר הבקבוק האמיתי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מאי 2013, 15:07

קרירין גם בפס3 לא כל ה spu הלכו למשחקים והיתה יחידה שהוקדשה ל OS,זה ברור ואין ספק שזה יהיה נכון גם לפס4 ול one.
אבל מפה ועד חצי מהcores? ועוד אצל סוני שסכ״ה יש לה מערכת פונקצינאלית עם כמה פיצ׳רים נחמדים אבל רחוקה מהטירוף של מייק?
אין סיכוי,אני חושב ש 1-2 מהcores יוקדשו ל os על הפס4 ואולי 2-3 אצל מייק,לא יודע מאיפה חירטטו את המספר הזה.

ונחמד שנינטנדו נמצאת מחוץ לדיונים האלה בשבילך,הם רק צריכים להריץ משחקי נינטנדו,אין מהם שום ציפיות לחומרה טובה או יותר cores שיוקדשו לגראפיקה,לא נורא שחצי מהראם נזלל ע׳י ה os שגם הוא גרוע,הרי הציפיות מהם הם אפס גמור והם לא חייבים לעמוד בשום סטנדרט שקונסולות אחרות צריכות ושעליהם אתה תזדעק אם יפשלו כך,אחלה סטטוס נינטנדו יצרה לעצמה :roll:

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 מאי 2013, 17:43

bling כתב:קרירין גם בפס3 לא כל ה spu הלכו למשחקים והיתה יחידה שהוקדשה ל OS,זה ברור ואין ספק שזה יהיה נכון גם לפס4 ול one.
אבל מפה ועד חצי מהcores? ועוד אצל סוני שסכ״ה יש לה מערכת פונקצינאלית עם כמה פיצ׳רים נחמדים אבל רחוקה מהטירוף של מייק?
אין סיכוי,אני חושב ש 1-2 מהcores יוקדשו ל os על הפס4 ואולי 2-3 אצל מייק,לא יודע מאיפה חירטטו את המספר הזה.

ונחמד שנינטנדו נמצאת מחוץ לדיונים האלה בשבילך,הם רק צריכים להריץ משחקי נינטנדו,אין מהם שום ציפיות לחומרה טובה או יותר cores שיוקדשו לגראפיקה,לא נורא שחצי מהראם נזלל ע׳י ה os שגם הוא גרוע,הרי הציפיות מהם הם אפס גמור והם לא חייבים לעמוד בשום סטנדרט שקונסולות אחרות צריכות ושעליהם אתה תזדעק אם יפשלו כך,אחלה סטטוס נינטנדו יצרה לעצמה :roll:

בגלל החומרה החלשה -אני לא הולך לקנות לקונסולות של נינטנדו מולטיפלטפורם
וכבר אמרתי מיליון פעם ,עם נינטנדו היתה צד שלישי ,מה שעדיף לי לארנק -לא היתי קונה פלטפורמות של נינטנדו יותר
למעשה ברגע שיש אמולטור טוב ,קונסולה של נינטנדו כבר לא שימושית מבחינתי ,כי אני יריץ את המשחק באמולטור

אבל ביתחשב בזה שיקח כניראה הרבה זמן לעשות אמולטור נורמלי לWIIU ,וגם יש את הבעיה הגדולה בממשק בהרבה משחקים
ותוסיף לזה את אותן הבעיות בליצר אמולטור ל3DS ,הפעם אני לא יחכה 100 שנים

עם לא יוכרז מודל חדש ל3DS בקרוב ,אני יקנה את ה3DS XL
ואני יחכה קצת עם הWIIU לירידת מחיר ,אלה עם אני ימצא משהו טוב ביד 2 לפני

הבעיה הגדולה שהרבה חנויות בארץ הפסיקו לימכור נינטנדו בכלל ,לא יודע למה ,עם זה המכירות או סיבה אחרת
ככה שגם שוק היד שניה בארץ ל3DS וWIIU מצומצם מאוד כרגע

עם יהיה 3DS רגיל במצב טוב ומאוד זול ,אולי אני יקנה אותו ,לפחות עד שיצא 3DS XL מודל משופר

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 מאי 2013, 17:50

זה כבר אושר שבXB1 שתי ליבות יהיו שמורות ל OS.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מאי 2013, 19:36

Kazz כתב:זה כבר אושר שבXB1 שתי ליבות יהיו שמורות ל OS.

ואם זה המצב עם מייק אז עם סוני זה 2 במקרה הרע ביותר.
זה כבר מראה מה הכתבה שלהם שווה כשהם יוצאים מנקודת הנחה מופרכת במטרה להגחיך את החומרות,סתם קשקוש מוטה.

Laskin כתב:משהו כבר שם את זה לפני?
(קשור לCOD החדש)

כן אחד הציטוטים המגוכחים,אני אומר אחד כי גם למפתחים של קילזון יש ציטוט מביך במיוחד שקשור לדור הבא ולא החלטתי עדיין איזה מהם יותר מגוחך (קפוץ לדקה 2:28):

כן,מסתבר שהכח של הדור הבא מאפשר לנו לראשונה לטפס על פלטפורמה! ממש next gen לפנים!!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2013, 20:24

bling כתב:ואם זה המצב עם מייק אז עם סוני זה 2 במקרה הרע ביותר.
זה כבר מראה מה הכתבה שלהם שווה כשהם יוצאים מנקודת הנחה מופרכת במטרה להגחיך את החומרות,סתם קשקוש מוטה.

כן אחד הציטוטים המגוכחים,אני אומר אחד כי גם למפתחים של קילזון יש ציטוט מביך במיוחד שקשור לדור הבא ולא החלטתי עדיין איזה מהם יותר מגוחך (קפוץ לדקה 2:28):

כן,מסתבר שהכח של הדור הבא מאפשר לנו לראשונה לטפס על פלטפורמה! ממש next gen לפנים!!

האמת שהוא לא טוען שזה משהו חדש או מתקדם, אלא "חדש לסדרה". שזה נכון. לא מעניין - אבל נכון. לעומת זאת, עניין ה-AI...
אה. ובבקשה בלי ג'ימי פאלון. אני כל כך שונא את האיש הזה...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מאי 2013, 20:40

Laskin כתב:
האמת שהוא לא טוען שזה משהו חדש או מתקדם, אלא "חדש לסדרה". שזה נכון. לא מעניין - אבל נכון. לעומת זאת, עניין ה-AI...
אה. ובבקשה בלי ג'ימי פאלון. אני כל כך שונא את האיש הזה...

הוא מציג את יכולת הטיפוס כמשהו שהם לא יכלו לעשות בעבר בהקשר לכך שהכח של הדור הבא פותח בפניהם אפשרויות חדשות.
כאילו ברצינות?
בעבר הם לא יכלו להכניס אנימציית טיפוס מטופשת לקילזון בגלל המגבלות של החומרה? :?
אני מפספס פה משהו?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2013, 05:16

bling כתב:הוא מציג את יכולת הטיפוס כמשהו שהם לא יכלו לעשות בעבר בהקשר לכך שהכח של הדור הבא פותח בפניהם אפשרויות חדשות.
כאילו ברצינות?
בעבר הם לא יכלו להכניס אנימציית טיפוס מטופשת לקילזון בגלל המגבלות של החומרה? :?
אני מפספס פה משהו?

זו פרשנות שלך... הוא אומר (בערך)
"סטיבן מטפס עכשיו, דבר שלא יכולת לעשות בקילזון הקודם"
אני מבין מזה - כי זה פשוט לא היה שם, אתה מבין מזה - כי זה לא היה אפשרי *טכנית*. אבל הוא לא אומר את זה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 מאי 2013, 21:36

Laskin כתב:
זו פרשנות שלך... הוא אומר (בערך)
"סטיבן מטפס עכשיו, דבר שלא יכולת לעשות בקילזון הקודם"
אני מבין מזה - כי זה פשוט לא היה שם, אתה מבין מזה - כי זה לא היה אפשרי *טכנית*. אבל הוא לא אומר את זה :)

אנחנו מתקרבים למחוזות הביזאר...
שים לב לכל ההקשר של הטקסט,הוא מדבר על כל הדברים שהכח של הדור הבא מביא:
The definition here is something that weve never expereinced before...ואז ״סטיבן מטפס פה,משהו שלא יכולנו לעשות בעבר בקילזון״ הכל בהקשר לדור הבא,אחרת למה הכוונה שלא יכלו לעשות בעבר בקילזון? מה,לא היה להם חשק? היו חסרים להם אנימטורים עם התמחות באנימציית טיפוס?
לא מבין איך אפשר להבין את זה אחרת חוץ מקשקושי דור הבא,פשוט התפלק לו משהו לא הכי ברור והוא לא התעכב בשידור להסביר את הכוונה מה שיצר קטע ״הוצא מהקשרו״ משעשע.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 01 יוני 2013, 18:55

Laskin כתב:משהו כבר שם את זה לפני?
(קשור לCOD החדש)

bling כתב:כן,מסתבר שהכח של הדור הבא מאפשר לנו לראשונה לטפס על פלטפורמה! ממש next gen לפנים!!

חחח זה מה שטענתי, שהן נכשלו בלהציג לנו תועלת משחקיות מהפכנית באמת, אז גירדו לנו סיפורים.

זו המהפכה שהדור הזה מביא? אבל אני בטוח שנראה דברים הרבה יותר מעניינים מזה. לא יודע אם מהפכה, אבל נראה דברים טובים יותר.

והנה תוצאות הסקר ב-IGN על אודות שתי המסיבות:

בקטגוריית המסיבה הכי טובה התקבלו 93,831 הצבעות.
21,866 הצביעו עבור ה-Xbox One, לעומת 71,965 שהצביעו עבור ה-PS4. הפרש עצום.

בקטגוריית השלט הכי טוב התקבלו 67,878 הצבעות.
30,672 הצביעו עבור ה-Xbox One, לעומת 37,206 הצבעות עבור ה-PS4. זו הפתעה. כנראה זו הייתה הצבעת מחאה.

בקטגוריית השם הכי טוב התקבלו 64,039 הצבעות.
13,941 הצביעו עבור ה-Xbox One, לעומת 50,098 שהצביעו עבור ה-PS4. גם כן הפרש עצום.

בקטגוריית הקונסולה המועדפת התקבלו 84,649 הצבעות.
21,307 הצביעו עבור ה-Xbox One, לעומת 63,342 שהצביעו עבור ה-PS4.

יהיה מרתק מאוד ב-E3. מעניין אם מייקרוסופט תתקן את הרושם הרע שיצרה. אם לא תתקן שם, אז מתי? וגם אם תתקן, האם סוני תרשים אף יותר, שלכן זה כבר פחות יהיה משנה?
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2013, 15:28

רונן כתב:

חחח זה מה שטענתי, שהן נכשלו בלהציג לנו תועלת משחקיות מהפכנית באמת, אז גירדו לנו סיפורים.

זו המהפכה שהדור הזה מביא? אבל אני בטוח שנראה דברים הרבה יותר מעניינים מזה. לא יודע אם מהפכה, אבל נראה דברים טובים יותר.

והנה תוצאות הסקר ב-IGN על אודות שתי המסיבות:

בקטגוריית המסיבה הכי טובה התקבלו 93,831 הצבעות.
21,866 הצביעו עבור ה-Xbox One, לעומת 71,965 שהצביעו עבור ה-PS4. הפרש עצום.

בקטגוריית השלט הכי טוב התקבלו 67,878 הצבעות.
30,672 הצביעו עבור ה-Xbox One, לעומת 37,206 הצבעות עבור ה-PS4. זו הפתעה. כנראה זו הייתה הצבעת מחאה.

בקטגוריית השם הכי טוב התקבלו 64,039 הצבעות.
13,941 הצביעו עבור ה-Xbox One, לעומת 50,098 שהצביעו עבור ה-PS4. גם כן הפרש עצום.

בקטגוריית הקונסולה המועדפת התקבלו 84,649 הצבעות.
21,307 הצביעו עבור ה-Xbox One, לעומת 63,342 שהצביעו עבור ה-PS4.

יהיה מרתק מאוד ב-E3. מעניין אם מייקרוסופט תתקן את הרושם הרע שיצרה. אם לא תתקן שם, אז מתי? וגם אם תתקן, האם סוני תרשים אף יותר, שלכן זה כבר פחות יהיה משנה?

הקטגוריה על השלט מראה מאוד בקלות שמדובר בסקר Nerd Rage טפשי ולא משהו עם ערך אמיתי.

בכלל לא ברור לי ה"זעם" האדיוטי הזה על מיקרוסופט, היא אמרה במפורש שהתצוגה ההיא זאת "חשיפת הקונסולה" ו-E3 זאת "חשיפת המשחקים". הם עשו חלוקה הגיונית לגמרי של להראות את המערכת, הקונסולה, החומרה והשירותים ולאחר מכן טיפונת משחקים רק בשביל שלא יגידו שהם חשפו חומרה בלי משחקים. עוד שבוע נקבל את המשחקים ואז נוכל להשוות. אני לא באמת מבין את כל ה"ONE זה חרא, כל מה שהם עושים זה טלביזיה". כלומר מה נסגר אתכם אנשים? יש למשהו בכלל ספק שלONE יגיע כל משחק שיש ביקום פלוס בלעדיים? מה נסגר באמת, אנשים נראים לי מנותקים מהמציאות לגמרי.

רונן, אתה גם חייב להפסיק את השטויות האלה של "המפתחים ממציאים תירוצים כי כוח לא תורם לכלום". כבר הסבירו לך, אפילו מבחינה מתמטית ש"כוח >= חוסר כוח" בכל תחום אז אפילו מתמטית אין לך טעון. זה השצוות של גרילה תקוע עם תירוצים עלובים כי הם בדרך כלל עושים משחקים סוג ב' עם המשחקיות הכי גנרית שקיימת וגרפיקה יפה והם מנסים לתרץ למה הPS4 מגניב זה כבר סיפור אחר. מה אתה רוצה שהם יגידו? "הפס4 עוזר לנו לעשות משחקים גנרים ודי משעממים בגרפיקה הרבה יותר יפה"?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יוני 2013, 18:59

DrKeo כתב:הקטגוריה על השלט מראה מאוד בקלות שמדובר בסקר Nerd Rage טפשי ולא משהו עם ערך אמיתי.

בכלל לא ברור לי ה"זעם" האדיוטי הזה על מיקרוסופט, היא אמרה במפורש שהתצוגה ההיא זאת "חשיפת הקונסולה" ו-E3 זאת "חשיפת המשחקים". הם עשו חלוקה הגיונית לגמרי של להראות את המערכת, הקונסולה, החומרה והשירותים ולאחר מכן טיפונת משחקים רק בשביל שלא יגידו שהם חשפו חומרה בלי משחקים. עוד שבוע נקבל את המשחקים ואז נוכל להשוות. אני לא באמת מבין את כל ה"ONE זה חרא, כל מה שהם עושים זה טלביזיה". כלומר מה נסגר אתכם אנשים? יש למשהו בכלל ספק שלONE יגיע כל משחק שיש ביקום פלוס בלעדיים? מה נסגר באמת, אנשים נראים לי מנותקים מהמציאות לגמרי.

רונן, אתה גם חייב להפסיק את השטויות האלה של "המפתחים ממציאים תירוצים כי כוח לא תורם לכלום". כבר הסבירו לך, אפילו מבחינה מתמטית ש"כוח >= חוסר כוח" בכל תחום אז אפילו מתמטית אין לך טעון. זה השצוות של גרילה תקוע עם תירוצים עלובים כי הם בדרך כלל עושים משחקים סוג ב' עם המשחקיות הכי גנרית שקיימת וגרפיקה יפה והם מנסים לתרץ למה הPS4 מגניב זה כבר סיפור אחר. מה אתה רוצה שהם יגידו? "הפס4 עוזר לנו לעשות משחקים גנרים ודי משעממים בגרפיקה הרבה יותר יפה"?

למה? זה בערך הפריט היחיד משתי התצוגות שלגביו יש את מירב המידע וקל לשפוט לפחות על הנייר מה מצע חן יותר בעיני האחר. רק בגלל שלא כולם הזילו ריר על טכנולוגית Force feedback שנזרקה מעולם הג'וייסטיקים לפני 20 שנה? כל התוצאות מלבד השלט היו צפויות מראש וסביר להניח על פי אופי הדיונים פה בשבועיים האחרונים שלא מעט אנשים פה הרגישו אותו הדבר. מייקרוסופט התחילו ברגל שמאל, אין מה לעשות. אבל בשביל לתקן יש את E3 עוד שבוע וקצת.

וגרילה עשו דווקא אחלה משחק בקילזון 3 שתיקן את הבעיה המרכזית של 2 שנגעה לשליטה והיה גם מאוד מגוון והרבה יותר היילו בסגנון. רק עם גראפיקה טובה וArt משכנע :D.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 109 אורחים