הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: הדור הבא, הנושא הרשמי של קונסולות העתיד

הודעהעל ידי bling » 01 יוני 2013, 19:09

רונן כתב:

חחח זה מה שטענתי, שהן נכשלו בלהציג לנו תועלת משחקיות מהפכנית באמת, אז גירדו לנו סיפורים.

זו המהפכה שהדור הזה מביא? אבל אני בטוח שנראה דברים הרבה יותר מעניינים מזה. לא יודע אם מהפכה, אבל נראה דברים טובים יותר.

די רונן לא נמאס לך?
אני ולאסקין הבאנו את 2 הציטוטים כבדיחה,מקסימום על חשבון 2 המפתחים חסרי ההשראה שאמרו אותם,ממש לא כאיזו הצהרה בדבר חוסר החדשנות שהטכנולוגיה מביאה עימה.
זה יהיה די טפשי מצדנו לעשות את זה שהרי עד עכשיו ראינו רק סרטון גיימפליי אחד מהדור הבא,אז מאיפה אתה מוציא את השטות הזו פעם אחר פעם?
רונן,הדור הבא אפילו לא התחיל,מאיפה היומרות לשפוט בשלב כזה מה הוא יביא עימו או לא?
המינימום המוחלט שאתה יכול להתחיל אולי לטנף זה לפחות עוד שנה,אם עד אז נראה רק מחזורים ומשחקיות חסרת השראה שאפשר לעשות על הדור הקודם אז אולי תתחיל למלמל משהו בכיוון,אבל בשלב כזה!?
אפילו ל E3 (שזו גם לא אינדיקציה לכלום בשלב כה מוקדם) לא חיכית כדי לראות לפחות את משחקי ההשקה,אפילו את הצ׳אנס המסכן של לנסות להרשים אותך 2 דקות אחרי שסיימו לייצר את הקונסולות אתה לא נותן,זה כבר מראה עד כמה אתה לא רציני בדיון הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2013, 19:23

Death_119 כתב:למה? זה בערך הפריט היחיד משתי התצוגות שלגביו יש את מירב המידע וקל לשפוט לפחות על הנייר מה מצע חן יותר בעיני האחר. רק בגלל שלא כולם הזילו ריר על טכנולוגית Force feedback שנזרקה מעולם הג'וייסטיקים לפני 20 שנה? כל התוצאות מלבד השלט היו צפויות מראש וסביר להניח על פי אופי הדיונים פה בשבועיים האחרונים שלא מעט אנשים פה הרגישו אותו הדבר. מייקרוסופט התחילו ברגל שמאל, אין מה לעשות. אבל בשביל לתקן יש את E3 עוד שבוע וקצת.

וגרילה עשו דווקא אחלה משחק בקילזון 3 שתיקן את הבעיה המרכזית של 2 שנגעה לשליטה והיה גם מאוד מגוון והרבה יותר היילו בסגנון. רק עם גראפיקה טובה וArt משכנע :D.

איזה סיבה יש להתלהב מהשלט של הפס4? יש פחות או יותר קונסנזוס שהשלט 360 היה טוב בהרבה מזה של הפס3 ואפילו המגרעות שהיו לו תוקנו. כל עוד סוני לא השכילו להבין שהשנה היא לא 1995 ושסטיק אנלוגי ״טיפה״ יותר חשוב מdpad וכמובן לא השכילו טיפה להגדיל את הנפח של השלט כי רוב העולם הוא לא יפנים עם ידיים של נשים הם לא יכולים להתחרות על השלט הכי טוב. בעצם מאז שסוני התחילו ליצר קונסולות הם מעולם לא הצליחו ליצר את השלט הכי טוב באותו דור. הבעיה העיקרית שלהם היא שהם עוקבים, לא מובילים. תמיד השלטים שלהם מלאים בהעתקות, אני ממש לא אופתע אם עד tgs כבר נשמע על הforce feedback החדשני שלהם בטריגרים של השלט :roll:
We're just normal men. We're just innocent men

treao
Minion

הודעהעל ידי treao » 01 יוני 2013, 19:41

השלט של הפס3 נוח לי מאד. ואני משתמש גם בשלט של 360 על המחשב.
לדעתי הם פחות או יותר שווים אני לא מרגיש שאחד נוח בהרבה מהשני.
it's not a lake it's an ocean

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2013, 19:42

treao כתב:השלט של הפס3 נוח לי מאד. ואני משתמש גם בשלט של 360 על המחשב.
לדעתי הם פחות או יותר שווים אני לא מרגיש שאחד נוח בהרבה מהשני.

המקטם היחיד שבו אני אהנה משלט פס3 על 360 הוא במשחקי פלטפורמה דו מימדיים שדורשים dpad וגם אז הם עדיפים על dpad של נינטנדו. מכל התכונות חומרה הטובות של סוני שלט הוא אחרון בתור.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 02 יוני 2013, 03:45

DrKeo כתב:איזה סיבה יש להתלהב מהשלט של הפס4? יש פחות או יותר קונסנזוס שהשלט 360 היה טוב בהרבה מזה של הפס3 ואפילו המגרעות שהיו לו תוקנו. כל עוד סוני לא השכילו להבין שהשנה היא לא 1995 ושסטיק אנלוגי ״טיפה״ יותר חשוב מdpad וכמובן לא השכילו טיפה להגדיל את הנפח של השלט כי רוב העולם הוא לא יפנים עם ידיים של נשים הם לא יכולים להתחרות על השלט הכי טוב. בעצם מאז שסוני התחילו ליצר קונסולות הם מעולם לא הצליחו ליצר את השלט הכי טוב באותו דור. הבעיה העיקרית שלהם היא שהם עוקבים, לא מובילים. תמיד השלטים שלהם מלאים בהעתקות, אני ממש לא אופתע אם עד tgs כבר נשמע על הforce feedback החדשני שלהם בטריגרים של השלט :roll:

איזה סיבה יש להתלהב מהשלט של האקסבוקס? כמו שאמרתי, זה שאתה מתלהב מטכנולוגיה שלכולנו כבר היה בבית לפני 20 שנה זה עניינך האישי. אותי אישית השלט של האקסבוקס לא קנה. השינויים בשלט של הפס4 גם לא מעניינים אבל אי אפשר להגיד שForce feedback זה כן וTouchpad זה לא. חלק מהאנשים אהבו את האחד ואחרים אהבו את האחר. אני לא יודע מה אתה רוצה, השלט של הפלייסטישן נהדר. אני לא מרגיש הבדל בין אם אני משחק בשלט של הפלייסטישן 3 או ה360, בשניהם נח לי לשחק ומול שניהם אני מעדיף עכבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2013, 20:27

Death_119 כתב:איזה סיבה יש להתלהב מהשלט של האקסבוקס? כמו שאמרתי, זה שאתה מתלהב מטכנולוגיה שלכולנו כבר היה בבית לפני 20 שנה זה עניינך האישי. אותי אישית השלט של האקסבוקס לא קנה. השינויים בשלט של הפס4 גם לא מעניינים אבל אי אפשר להגיד שForce feedback זה כן וTouchpad זה לא. חלק מהאנשים אהבו את האחד ואחרים אהבו את האחר. אני לא יודע מה אתה רוצה, השלט של הפלייסטישן נהדר. אני לא מרגיש הבדל בין אם אני משחק בשלט של הפלייסטישן 3 או ה360, בשניהם נח לי לשחק ומול שניהם אני מעדיף עכבר.

כי הוא נוח יותר מזה של הפס3 וזה ששפרו בו את שלושת הבעיות היחידות שאני יכול לחשוב עליהן בשלט 360 (הקייס בטריות המתנדנד, הבמפרים הלא נוחים והDPAD המורם על סטיק) והוסיפו טאצ'ים קטנים כמו טקסטורה טובה יותר לסטיקים כדי שאפילו יחליקו פחות או FF בטריגרים אז באמת אך אפשר לחשוב שהשלט של הפס4, שלט שאפילו הסטיק האנלוגי שלו לא במקום, טוב ממנו. בכל מקרה אם לא אכפת לך לכאן או לכאן אז אחלה אבל פחות או יותר הקונסנזוס הוא שהשלט 360 נוח וטוב מזה של הפס3 ואני בטוח שבכל סקר שלא לוקח בחשבון את הצעקנות נגד ה720 בגלל שהם עדין לא הציגו את המשחקים שלהם השלט 360 היה לוקח בקלות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יוני 2013, 20:42

DrKeo כתב:כי הוא נוח יותר מזה של הפס3 וזה ששפרו בו את שלושת הבעיות היחידות שאני יכול לחשוב עליהן בשלט 360 (הקייס בטריות המתנדנד, הבמפרים הלא נוחים והDPAD המורם על סטיק) והוסיפו טאצ'ים קטנים כמו טקסטורה טובה יותר לסטיקים כדי שאפילו יחליקו פחות או FF בטריגרים אז באמת אך אפשר לחשוב שהשלט של הפס4, שלט שאפילו הסטיק האנלוגי שלו לא במקום, טוב ממנו. בכל מקרה אם לא אכפת לך לכאן או לכאן אז אחלה אבל פחות או יותר הקונסנזוס הוא שהשלט 360 נוח וטוב מזה של הפס3 ואני בטוח שבכל סקר שלא לוקח בחשבון את הצעקנות נגד ה720 בגלל שהם עדין לא הציגו את המשחקים שלהם השלט 360 היה לוקח בקלות.

אני לא יודע מה זה קונצנזוס, ואני לא חושב שהסטיק כן במקום או לא, מאחר ובשניהם הכל מרגיש נהדר. דווקא הבעיה ב-360 לטעמי לא היתה במחזיק הסוללות אלא במשקל שהוא מוסיף. לי דווקא היה יותר נחמד לשמוע שהם היו מורידים את המשקל של שלט ה-360 לזה של הפס3 בלי הראמבל ולפתור אותנו מעולם הסוללות שגם ככה עולה לא מעט כסף לאורך השנים ולהשתמש באפשרות הטענה כמו בפס3.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יוני 2013, 21:18

אני חושב ששני השלטים היו טובים, אם כי עבורי ה-360 קצת יותר, כמובן חוץ ממשחקי מכות/פלטפורמה כמו שנדב אמר.
עכשיו ה-XBOX קיבל שיפור עם כפתורי-הכתף והסוללה, וכמובן שיפור בDPAD שהיה פשוט זוועה (אם היה לי שקל על כל פעם שלחצתי בטעות למעלה במקום ימינה...), והPS קיבל שיפור קצת יותר משמעותי עם הגודל, הרווח בין הסטיקים וכמובן יש לו את הטאץ' ואת חיישן ה-MOVE שנאלץ לחכות ולראות איך ייושמו וזה לא סתם גימיק שמרוקן את הבטריה :)
אני דווקא רואה פוטנציאל בטאץ', קודם כל - יש משחקים שזה יכול להיות עוד כפתורים פשוט. לחיצה תהיה קסם מסויים, עיגול יהיה אחר, החלקה ימינה/שמאלה יהיו אחר... בעיקר למשחקי תפקידים שבאמת זקוקים לעוד כמה. דבר שני - זה כן יכול להכניס לחוויה או לQTE, לציורים, לתפריטים... אבל כן, זה יכול להיות SIX AXES שוב :/
לPS מלכתחילה היה יותר מה לשפר, אז כמובן שנראה בו יותר שינויים, אבל לא נדע מי יותר טוב עד שנחזיק אותם בעצמנו.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 יוני 2013, 21:36

Death_119 כתב:רק בגלל שלא כולם הזילו ריר על טכנולוגית Force feedback שנזרקה מעולם הג'וייסטיקים לפני 20 שנה? כל התוצאות מלבד השלט היו צפויות מראש וסביר להניח על פי אופי הדיונים פה בשבועיים האחרונים שלא מעט אנשים פה הרגישו אותו הדבר. מייקרוסופט התחילו ברגל שמאל, אין מה לעשות. אבל בשביל לתקן יש את E3 עוד שבוע וקצת.

וגרילה עשו דווקא אחלה משחק בקילזון 3 שתיקן את הבעיה המרכזית של 2 שנגעה לשליטה והיה גם מאוד מגוון והרבה יותר היילו בסגנון. רק עם גראפיקה טובה וArt משכנע :D.

צחקתי עכשיו כי נזכרתי בתחילת הדור הזה איך סוני סיפרו שrumble זה פיצ'ר של הדור הקודם ובגלל זה הם הוציאו אותו, עד שבסוף הם החזירו אותו עם הDS3 אחרי ההפסד בתביעה. ואז צחקתי שוב פעם כי פתאום נזכרתי שמי שאמר את זה הוא פיל הריסון שעכשיו בכלל עבר צד למיקרוסופט. הבנדאם זרק בזמנו הרבה בולשיט שיווקי, ככה שיהיה מעניין לשמוע אותו מתקמבק בדור הזה.

ונראה לי שבקילזון 3 בלבלת בין היילו לCOD, לא? כי זה בתכלס הכיוון שבו הרגיש לי שהמשחק הלך. לא מצאתי כל כך קשר להיילו.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 02 יוני 2013, 23:04

חייב להגיד שהשינוי שעשו לDS נראה מטריד, אני לא אהבתי אותו ממש
אבל לעומת זאת הדי פאד עבר שינוי ממש טוב
בכללי אני חושב שהDS הוא כבר מוצר ישן ולא מעודכן שמנסה להמשיך בכוח בעיצובו
הדי פאד נהיה שלט הרבה יותר טוב לכמעט כל תחומי המשחקים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2013, 00:26

Fanta כתב:חייב להגיד שהשינוי שעשו לDS נראה מטריד, אני לא אהבתי אותו ממש
אבל לעומת זאת הדי פאד עבר שינוי ממש טוב
בכללי אני חושב שהDS הוא כבר מוצר ישן ולא מעודכן שמנסה להמשיך בכוח בעיצובו
הדי פאד נהיה שלט הרבה יותר טוב לכמעט כל תחומי המשחקים

הDS זה שלט משנת 95 שזרקו עליו שני סטיקים במקום היחיד שהיה מקום כי זה היה שלט פרנקנשטיין להתמודד עם הסטיק אנלוגיה שהיה בN64 שיצאה שנה אחרי הפס1. איכשהו סוני הגיעו למסקנה שהפרנקנשטיין שהם יצרו הוא סוג של חותם שלהם, לא ברור.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 יוני 2013, 14:09

Nigga כתב:אני לא מבין למה יש כל כך הרבה תלונות לגבי השלט.
אם זה מפריע למישהו, תיקנו שלט צד שלישי כמו זה:

תמונה

אין לי ספק בכלל שיהיו כאלה גם ל PS4.

כבר הסבתרי לך כמה וכמה פעמים,אני לא מבין למה אתה כל פעם חוזר על אותה טעות כשמדברים על השלט של הPS. ברוב המוחלט של המשחקים (יכול להיות שאני כבר לא בעניינים אז שמישהו יתקן אם אני טועה) על הסוני אי אפשר לשנות את הכפתורים ומכיוון שהשלט של הPS בנוי לצורת אחיזה שונה משל האקס בוקס אז לדוגמא ירי יהיה דרך הבאמפרים, מה שלא נוח בעליל אם השלט מעוצב כמו של ה360. למי שחשוב השלט צריך לשחק במחשב או על האקס בוקס, אין מה לעשות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 03 יוני 2013, 14:36

Nigga כתב:אני לא מבין למה יש כל כך הרבה תלונות לגבי השלט.
אם זה מפריע למישהו, תיקנו שלט צד שלישי כמו זה:

תמונה

אין לי ספק בכלל שיהיו כאלה גם ל PS4.

יש לי את השלט הזה,אני חושב שהוא יותר נוח קצת משל ה360 אין לו סוללות aa ולכן הוא יותר דק,זה פיתרון טוב למי שמחפש גיימפאד לפס3 ובעיקר למי שרוצה לשחק משחקי יריות עליו
יצא לי לשחק בקילזון ואנצ'רטד ואני יכול לאמת שאין בכלל את אותו הדיוק של מקלדת ועכבר זה בכלל שונה,ופחות פרקטי לשוטרים

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 יוני 2013, 16:32

Nigga כתב:ועוד אומרים שאני טרול.
אחד המשפטים היותר מטומטמים שאמרת.

כנראה שהיכולות הכבירות של המוח שלך הבינו משהו אחר ממה שכתבתי. מי שרוצה לשחק עם שלט כמו של האקס בוקס צריך לשחק על הPC או על האקס בוקס.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יוני 2013, 17:04

swiss-the-engine כתב:כנראה שהיכולות הכבירות של המוח שלך הבינו משהו אחר ממה שכתבתי. מי שרוצה לשחק עם שלט כמו של האקס בוקס צריך לשחק על הPC או על האקס בוקס.

ולמה שסוני לא יוציאו גם תמיכה למחשב לשלט שלהם? אתה יודע כמה אנשים בלי אקס בוקס משחקם עם השלט שלו במחשב?
אבל זו שאלה לסוני כבר...

השאלה אלייך היא - למה אתה חושב ש-95 אחוז מהשלטים למחשב נראים כמו השלט של האקס בוקס?
זה בגלל שללא ספק - הסטיק השמאלי נמצא שם במקום הנכון.
סוני מסרבים להתקדם לשם ולכן גם אם יוציאו שלט שתומך במחשב - עדיין כולם יעדיפו את שלט האקס בוקס, גם אם כבר יש להם את שלט הפס4.

מותר להודות שהשלט נחות מהבחינה הזו, זה לא נורא קשה (:

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 03 יוני 2013, 17:28

Laskin כתב:
ולמה שסוני לא יוציאו גם תמיכה למחשב לשלט שלהם? אתה יודע כמה אנשים בלי אקס בוקס משחקם עם השלט שלו במחשב?
אבל זו שאלה לסוני כבר...

השלט של מיקרוסופט לPC מייצר להם הכנסות ממכירה של מערכות הפעלה, SDKים למפתחי משחקים וכדומה.
לסוני זה לא מייצר כמעט כלום למעט מכירה של עוד שלט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2013, 00:22

Laskin כתב:
אבל זו שאלה לסוני כבר...

השאלה אלייך היא - למה אתה חושב ש-95 אחוז מהשלטים למחשב נראים כמו השלט של האקס בוקס?
סוני מסרבים להתקדם לשם ולכן גם אם יוציאו שלט שתומך במחשב - עדיין כולם יעדיפו את שלט האקס בוקס, גם אם כבר יש להם את שלט הפס4.

ובנוסף לזה, השלט המקורי של הפס1 מראה בקלות שסוני פשוט שמו את הסטיק איפה שהיה להם מקום בגלל שהם סתם זרקו אותם פנימה בשביל להתחרות בנינטנדו והשלט שלהם עם האנלוגי לN64:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 04 יוני 2013, 07:58

אני לא מבין למה אתם כל כך נגד הדולשוק 3. לדעתי (וזה פשוט אולי מהרגל),הדולשוק היה לי יותר נוח מאשר השלט של ה360. ואני עד היום מעדיף את הדולשוק על כל שלט אחר.אגב נדב עובדה שיש מספקים אנשים שמסתדרים עם הפרנקנשטיין של סוני לא? :lol:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 יוני 2013, 10:39

Laskin כתב:
אבל זו שאלה לסוני כבר...

מממממ נראה לי שטעית בציטוט אחי כי באמת שלא הבנתי איך משהו ממה שכתבת קשור אליי.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יוני 2013, 12:05

matangt8 כתב:אני לא מבין למה אתם כל כך נגד הדולשוק 3. לדעתי (וזה פשוט אולי מהרגל),הדולשוק היה לי יותר נוח מאשר השלט של ה360. ואני עד היום מעדיף את הדולשוק על כל שלט אחר.אגב נדב עובדה שיש מספקים אנשים שמסתדרים עם הפרנקנשטיין של סוני לא? :lol:

ברור שיש אנשים שמסתדרים איתו. הוא לא מחורבן לחלוטין ולא שחיק. הוא פשוט לא מוצלח, כמו דוגמאות אחרות, שעוצבו אחריו וסוני סירבו להעתיק דווקא את הפרטים שעשו את השלט של ה360 ליותר מוצלח. אפשר להסתדר איתו. הוא פשוט לעולם לא יהיה נוח למישהו כמו השלט של הה360.

הדואלשוק 4 דווקא נראה כמו שיפור בכיוון הנכון. נכון שהם השאירו את האנלוג השמאלי במקום הלא נכון, אבל לדעתי זה פחות קריטי. נראה שהם נתנו לו עוד קצת נפח, ככה שהוא יתאים לידיים של בני אדם סוף סוף והאנלוגים קעורים פנימה, שזה שינוי שהיה צריך להעשות מזמן והוא נהדר.
כמובן שצריך להחזיק אותו ביד, כדי לדעת, אבל הוא נראה לי הרבה יותר נוח מהדואלשוק 3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 04 יוני 2013, 12:21

matangt8 כתב:אני לא מבין למה אתם כל כך נגד הדולשוק 3. לדעתי (וזה פשוט אולי מהרגל),הדולשוק היה לי יותר נוח מאשר השלט של ה360. ואני עד היום מעדיף את הדולשוק על כל שלט אחר.אגב נדב עובדה שיש מספקים אנשים שמסתדרים עם הפרנקנשטיין של סוני לא? :lol:

זה פשוט הגישה הישנה והמפגרת שזה השלט המקורי וכו
הם לא מוכנים להודות בקידמה, לא מוכנים לשנות, שישארו אם מה שהם רגילים
הכפתורי תזוזה למשל שהם כביכול נותנים לו כלכך תיעדוף הוא אחד הדברים הכי לא רלוונטים במשחקים קיום
עד כדי כך שיש טייטלים טרייפל A שכבר לא עושים שימוש כמעט ובכלל בכפתורים

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 04 יוני 2013, 14:52

גם לי אין בעיות עם שלט הפלייסטיישן. נוח מאוד.

ולכל אלה שמתלוננים על דבריי בקשר להיעדר מהפכנות בדור החדש: תתמודדו, זו דעתי, שלא מתבססת רק על קילזון 4.

אולי בעתיד נראה מהפכה רלוונטית. עד אז, תיהנו לכם ממשחק פיסול וחלקיקים...

לעזאזל, סוגדים פה מעל ומעבר לטכנולוגיה, אך המשחקים הטובים ביותר שמשאירים את הרושם החוויתי הטוב ביותר, כלל לא עושים שימוש בטכנולוגיה הכי גבוהה.

קחו למשל את The Walking Dead שבדיוק סיימתי, או את Heavy Rain ו-Limbo החכם. פשוט תענוג.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 יוני 2013, 15:43

לא הייתי קורא לLIMBO חכם. ולא הייתי אומר שHR הוא "יצירתי".
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 04 יוני 2013, 17:11

Limbo נמאס בדיוק אחרי חצי שעה של משחק. אוברייטד מטורף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2013, 19:54

רונן כתב:גם לי אין בעיות עם שלט הפלייסטיישן. נוח מאוד.

ולכל אלה שמתלוננים על דבריי בקשר להיעדר מהפכנות בדור החדש: תתמודדו, זו דעתי, שלא מתבססת רק על קילזון 4.

אולי בעתיד נראה מהפכה רלוונטית. עד אז, תיהנו לכם ממשחק פיסול וחלקיקים...

לעזאזל, סוגדים פה מעל ומעבר לטכנולוגיה, אך המשחקים הטובים ביותר שמשאירים את הרושם החוויתי הטוב ביותר, כלל לא עושים שימוש בטכנולוגיה הכי גבוהה.

קחו למשל את The Walking Dead שבדיוק סיימתי, או את Heavy Rain ו-Limbo החכם. פשוט תענוג.

כן? אז זאת חדשנות? משחקי POINT AND CLICK מלפני 20 שנים וסרטוני מעבר עם QTE? מה חדשני בזה? סתם משחקים שעשויים טוב, זה הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 108 אורחים