E3 2013 - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: E3 2013 - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 10 יוני 2013, 19:21

Kazz כתב:מידע חדש מ CBOAT.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=581089

למה הוא כותב כמו אידיוט? זה אמור להיות מגניב? :roll:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2013, 19:35

Klayman כתב:
למה הוא כותב כמו אידיוט? זה אמור להיות מגניב? :roll:

לא,הוא לא רוצה שיאתרו את הנושא דרך גוגל או שהמעסיק שלו יזהה מי זה לפי סגנון כתיבתו,הוא עושה את זה כאמצעי בטיחות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2013, 06:19

מראים עכשיו את KNACK. נראה ממש ממש נחמד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יוני 2013, 22:21

bling כתב:לא,הוא לא רוצה שיאתרו את הנושא דרך גוגל או שהמעסיק שלו יזהה מי זה לפי סגנון כתיבתו,הוא עושה את זה כאמצעי בטיחות.

שטויות.. אפשר לחשוב שתכלס הת'רד הזה לא התפרסם מספיק.. :P.. בכל מקרה, אפשר לכתוב בצורה קצת יותר נורמלית. :roll:
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יוני 2013, 22:24

שיש..איזה קטרנות..העיקר שהוא צודק. את ME2 ו POP כנראה נראה בתצוגות של המפיצות.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2013, 22:44

Kazz כתב:שיש..איזה קטרנות..העיקר שהוא צודק. את ME2 ו POP כנראה נראה בתצוגות של המפיצות.

האמת היא שהוא בעיקר טעה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 יוני 2013, 22:51

במה הוא טעה? WOT צדק, DR3 צדק. עדיין פייוול צדק. את ME2 כנראה נראה עכשיו בתצוגה של EA.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יוני 2013, 23:06

Kazz כתב:שיש..איזה קטרנות..העיקר שהוא צודק. את ME2 ו POP כנראה נראה בתצוגות של המפיצות.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

הקוּטר הראשי של הפורום קורא להתנהגות שלי ''קטרנות''! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol:

ובכל מקרה, הוא לא צדק בהכל, רק בחלק.
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2013, 23:11

Kazz כתב:במה הוא טעה? WOT צדק, DR3 צדק. עדיין פייוול צדק. את ME2 כנראה נראה עכשיו בתצוגה של EA.

השטות על not to mention PS4 - טעה. DLC אקסלוסיבי של קאפקום - טעה. POP אצל מיקרוסופט - טעה. ME2 אצל מיקרוסופט - טעה. לא ידע להגיד שהלייב יכלול משחקים סטייל PS+ - טעה.
לנחש שבסך הכל שני משחקים יוצגו אצל מיקרוסופט אחרי ששניהם כבר דלפו בפיתוח מלפני מספר חודשים (WOT לדור הזה וDR3 לדור הבא) זו לא חומכה כשאתה זורק כל כך הרבה חרא על הקיר ובודק מה נדבק בסוף. גם אם POP וME2 יוצגו בתערוכות אחרות הוא עדיין טועה כי מן הסתם גם על המשחקים האלו כבר שמענו את השמועות - אבל הוא אמר שהם יוצגו במפורש אצל מיקרוסופט. זה יותר מגוחך מתחזית אסטרולוגית.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2013, 00:11

אויש נו אתה מצחיק. רגע, אתה מאשים אותו על דברים שהוא לא חזה דברים שהוא בכלל לא טען? אי הזכרת הPS4 -צדק (PVZ). תוכן DLC אקסלוסיבי של קאפקום - צדק (סקינים של הגיבורים של המשחקים הקודמים למי שקונה את הקונסולה ב SKU של ה DAY 1 EDITION).
ME2 היה אצל EA. זה ידוע שלפעמים במסיבות הם מבטלים חשיפה כזו או אחרת - הוא בניגוד להרבה אחרים שהלכו לפי רישומי אמזון לא אמר שME2 הוא בלעדי. שלא נדבר על זה שצדק לפני לגבי טיטאןפול ויש לו שנים של תחזיות מדוייקות.

ולול, איפה קראת קודם ש WOT מפותח בלעדית ל360 וDR3 לONE? נו באמת.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 יוני 2013, 00:14

אגב, זה רק אני, או שכל הדברים מוזכרים או XB1 ו PS4 או PS360 ואף מילה על הוויו?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2013, 00:18

bozeman כתב:אגב, זה רק אני, או שכל הדברים מוזכרים או XB1 ו PS4 או PS360 ואף מילה על הוויו?

למרות שחזרו בהם, הם כן אמרו שאין להם משחקים בפיתוח לקונסולה... אולי עכשיו יש, אולי זה בסדר עדיפות כל כך נמוך שאין עדיין מה להראות ואולי הם כן יראו משהו במסיבה של נינטנדו, אבל לא הייתי בונה על זה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2013, 00:21

EA אמרו שאין להם שום משחק לווי יו שיוצא הסתיו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 יוני 2013, 00:22

וואו, ממש מחקו להם את הקונסולה. קצת עצוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 11 יוני 2013, 00:36

בינתיים E3 מוצלח מאד. סוף סוף כיף באירוע הזה. בשנים האחרונות E3 נהיה ממש מעפן. מיקרוסופט היו פשוט מושלמים לפי דעתי. EA קצת שיעממו, אבל באטלפילד 4 היה שווה כל רגע.

לצערי הרב אני צופה במסיבות העיתונאים דרך האייפון שלי, כי המחשב שלי לא במיטבו. לא נורא.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2013, 00:46

הנציג של CDPR אמר בGT שוויצ'ר3 ייצא מתישהו ב2014. במקור המשחק היה אמור להגיע השנה, לא?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 11 יוני 2013, 00:51

אני לא מצטער שה-WiiU מוחרמת, נינטנדו הביאה זאת על עצמה, ואעדיף שאת המשאבים שלהם ישימו בקונסולות חזקות יותר, אלא אם כן הן מספיק יצירתיות כדי להרשים על ה-WiiU, ועל פי ניסיון זה לא כך.

אני אסתפק בתמיכה של נינטנדו בלבד, ובתנאי שתהיה חזקה, זה מספיק כדי שאקנה את הקונסולות שלה. מחר אדע סופית האם אני אקנה את הקונסולה שלה השנה.

תשמעו, אם הדור הבא מתחיל כך, תארו לכם איזה מדהים הוא יהיה בהמשך. לא חושב שהיה דור שהתחיל בצורה חלקה ומלהיבה כל-כך, מבחינה כמותית ואיכותית.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 יוני 2013, 01:32

Kazz כתב:אויש נו אתה מצחיק. רגע, אתה מאשים אותו על דברים שהוא לא חזה דברים שהוא בכלל לא טען? אי הזכרת הPS4 -צדק (PVZ). תוכן DLC אקסלוסיבי של קאפקום - צדק (סקינים של הגיבורים של המשחקים הקודמים למי שקונה את הקונסולה ב SKU של ה DAY 1 EDITION).
ME2 היה אצל EA. זה ידוע שלפעמים במסיבות הם מבטלים חשיפה כזו או אחרת - הוא בניגוד להרבה אחרים שהלכו לפי רישומי אמזון לא אמר שME2 הוא בלעדי. שלא נדבר על זה שצדק לפני לגבי טיטאןפול ויש לו שנים של תחזיות מדוייקות.

ולול, איפה קראת קודם ש WOT מפותח בלעדית ל360 וDR3 לONE? נו באמת.

תגיד, אתה עושה צחוק? מכל הדברים שבעולם שהוכרזו כולם וצוין במפורש למה הם מגיעים, אתה נתלה באיזה ספינאוף של PVZ (אפילו לא ההמשך הרשמי שבכלל יוצא קודם בגרסת IOS) - הרי גם PVZ הראשון קיבל בזמנו טריילר לגרסת ה-360 והגיע אליה בבלעדיות זמנית. מה גם שאין לנו כרגע שום אזכור ליציאה במקביל של גרסת הPS3.
אם הנבואות של "מיקרוסופט משלמת למפיצים כדי שלא יגלו שיוצאת במקביל גרסת PS4 למשחקים שלהם" מסתכם בהשמטה של גרסת הPS4 מספינאוף של PVZ... הרשה לי להגיב בפחחחח.

נמשיך הלאה? ME2 הופיע אצל EA. הוא אמר שהוא יהיה אצל מיקרוסופט. הוא טעה. זה שהמשחק בפיתוח גם ידוע כבר לכולם.
הוא לא אמר שME2 הוא בלעדי? יופי לו, אבל הוא גם לא אמר שהמשחק אינו בלעדי - וזה לא משנה את העובדה שהוא טעה. מנגד, DR3 כן מצוין כרגע כבלעדי והוא לא אמר שום דבר כזה, אלא רק שהוא יוצג אצל מיקרוסופט, אז מה אנחנו לומדים מזה?
בנוסף, כשהוא בא ומציין exclusive DLC for another Capcom game at MS conference, זו עוד טעות אפילו אם תנסה להיתלות בהכרזות של מיקרוסופט מחוץ למסיבת העיתונאים: הסקינים של הגיבורים מהמשחקים הקודמים הם לא exclusive DLC שמיועדים למשחק אחר - הם בסך הכל סקינים שמגיעים לDR3 עצמו. משחק שהוא מלכתחילה אקסלוסיבי לקונסולה. וזו עוד טעות.
שנים של תחזיות מדויקות? שוב פעם נחזור לאותו DR3 ששמענו ממנו עליו גם שנה שעברה ובושש להגיע לתערוכה. התחזיות המדוייקות שלו משתוות במקרה הטוב להטלה אקראית של קוביה.

ועל WOT קראנו כבר לפני חודשים שהמשחק עושה את דרכו לדור הנוכחי - בערך מתי שהמפתחת שלו קנתה סטודיו שמתמחה במשחקי קונסולה כדי להסב את המשחק. מפה לשם לא מסובך להסיק שזו דווקא מיקרוסופט שחסרים לה משחקי MMO באופן משווע בהשוואה לסוני שמוציאה בעצמה שלל משחקים בזאנר, ולכן ברור איפה המשחק יגיח קודם (אף משחק MMO לא יצא לשתי הקונסולות במקביל, אם בכלל). זו לא הסקת מסקנות כל כך מסובכת, בטח כשאתה זורק לאוויר שלל דברים שונים מתוך הנחה שלפחות אחד מהם ידבק. הוא יכל באותה מידה להכריז שרייר מפתחת המשכים לבאנג'ו, קונקר וKI ואז אתה כמובן היית זוכר לו רק איך הוא דייק כל כך כשהוא ידע בדיוק אבל בדיוק שKI בפיתוח. אני ממליץ בחום לקרוא על אפקט פורר:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7% ... 7%95%D7%9D

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2013, 01:43

קיצר, כל מה שהוא אמר = קל לחזות, ידוע וברור. כל מה שהוא לא דייק בו = טעות גדולה, הוא סתם מחרבש.

הוא אמר ש DR3 בלעדי בהודעה קודמת. הוא אמר שלEA יש בלעדי גדול לONE בהודעה קודמת. הוא אמר ש ME2 לא בלעדי בהודעה קודמת. איפה תחזיות E3 שלך? איך בדיוק זה 'ברור' מכך שוורגיימינג רכשו סטודיו כדי להתפתח לקונסולות -> WOT בלעדי ל360. אם זה היה כל כך ברור אז לא לא אמרת לנו מזמן און דה רקורד על זה?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 יוני 2013, 01:53

הוא גם אמר שDR3 יגיע בE3 2012. למה לא ראינו אז את המשחק? למה אתה בוחר להתמקד בשני משחקים שהוא ניחש נכון ומתעלם מהשניים שהוא ניחש לא נכון? או כל שאר הדברים שהוא טעה לגביהם?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 11 יוני 2013, 10:01

רונן כתב:אני לא מצטער שה-WiiU מוחרמת, נינטנדו הביאה זאת על עצמה, ואעדיף שאת המשאבים שלהם ישימו בקונסולות חזקות יותר, אלא אם כן הן מספיק יצירתיות כדי להרשים על ה-WiiU, ועל פי ניסיון זה לא כך.

אני אסתפק בתמיכה של נינטנדו בלבד, ובתנאי שתהיה חזקה, זה מספיק כדי שאקנה את הקונסולות שלה. מחר אדע סופית האם אני אקנה את הקונסולה שלה השנה.

תשמעו, אם הדור הבא מתחיל כך, תארו לכם איזה מדהים הוא יהיה בהמשך. לא חושב שהיה דור שהתחיל בצורה חלקה ומלהיבה כל-כך, מבחינה כמותית ואיכותית.

כן, אבל... זה לא קצת מצער אותך שאין תמיכת צד ג' חזקה לוויו? זה ממש מרגיש כאילו אנחנו שוב בימי ה-Wii, שהקונסולה של נינטנדו מיועדת אך ורק להברקות של נינטנדו וזהו. חשוב לי שהקונסולה תהיה מסוגלת להריץ את כל משחקי המולטי-פלטפורם שיש. לא כיף להרגיש מאחור.

ובהחלט, הדור הבא מתחיל חזק. אבל חכה לסוני, אני בטוח שיהיו שם הפצצות של דברים אדירים. הלוואי שיהיה סוף סוף God of War IV!!!!!!!!!!!!!!

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2013, 02:03

לא יודע. אבל לקחת את זה ושME2 הוכרז שעה וחצי אחרי ומזה להגיד שהוא סתם מחרבש ומתמזל לו שהוא צודק זו שטות. רמת הנכונות שלו הרבה יותר גבוהה ומשמעותית מאיך שאתה מנסה לצייר אותה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 יוני 2013, 06:19

וואו! יום 0 מצוין לE3 2013. המון הכרזות חדשות ומרגשות. תצוגה מדהימה של מייקרוסופט. תצוגה פושרת של כל השאר.

המנצחת הגדולה של מסיבות העיתונאים היא ללא שמץ של ספק מייקרוסופט.
סוני הצליחו לצמצם קצת את הפער מהם בשתי הדקות האחרונות של המסיבה שלהם (שהיתה משעממת למדי), עם זה שהם הכריזו על מחיר מצוין בהשקה.

מבחינת המכשיר הטוב ביותר - קשה מאוד להחליט. המחיר של הPS4 הרבה יותר מוצלח, אבל בX1 יש הרבה יותר משחקים בלעדיים מרשימים ונראה שזה מכשיר שיהיה הרבה יותר נוח להשתמש בו.
אירוני שבדור הנוכחי יצאו לעיתים רחוקות משחקים שגרמו לפאנבואים של סוני לצחוק על זה שבעלי 360 יצטרכו להחליף דיסקים באמצע משחק והם לא צריכים לעשות את זה ועכשיו כל מי שיהיה לו X1 לא יצטרך להכניס דיסק יותר מפעם אחת לקונסולה שלו ובעלי הPS4 יאלצו להמשיך להחליף דיסקים בין כל משחק.
הX1 נראה לי מכשיר יותר נוח, בכל הנוגע למה שמסביב למשחקים ונראה שהוא גם יציע יותר משחקים ומשחקים יותר טובים.
הPS4 זול ב100$ (יתרון עצום) והוא גם נראה מכשיר ממש מגניב. למרות שסוני לא הכריזו כל כך משחקים בלעדיים חדשים, אפשר לסמוך על כך שהאולפנים הפנימיים שלהם יספקו את הסחורה בהמשך הדרך. אנחנו אפילו לא יודעים מה סנטה מוניקה ונוט'י דוג מתכננים לנו, אז בהחלט אפשרי שמאזן הכוחות במשחקים עוד ישתנה.

כרגע, מבחינתי, אני לא קונה שום קונסולה בהשקה. הX1 יקרה מדי והPS4 לא מציעה לי שום משחק שבאמת גורם לי להתרגש, כרגע. כנראה אחכה לאיזו ירידת מחיר/למשחק הגדול הראשון לPS4 לפני שאקנה. לרוב זה קורה שנה-שנה וחצי אחרי ההשקה וזו באמת התקופה שחיכיתי עד שקניתי PS2 ו360. את הPS3 קניתי בערך 4 שנים אחרי ההשקה, אבל זה בעיקר בגלל שהשנתיים-שלוש הראשונות של הPS3 היו די צחיחות.
נראה מה יקרה הלאה.
סביר להניח שאקנה את שתי הקונסולות, במהלך הדור. עדין לא ברור לי איזו מהן אקנה קודם, או מתי. קצת מבאס שאני צריך לחכות עוד קצת לדור הבא. מזל שיש לי PC.

הטרנד הלוהט של E3 הזה היה שימוש במסכים נוספים. נראה לי שנינטנדו די איבדו כל שבריר של תקווה שהשלט של הWIIU יהווה איזה גורם מבדיל בין הWIIU והקונסולות האחרות. נראה שיהיה שימוש באפליקציות גם במשחקי דור נוכחי, ככה שהWIIU איבדה גם את הגימיק שלה.
בשורה התחתונה, אני מתרגש הרבה יותר לקראת הדור הבא. ראינו כמה תצוגות מדהימות ומאוד מעניינות. נראה שמפתחים רבים מנסים לשלב הרבה אלמנטים מהסינגל פלייר, לתוך חוויית מולטיפלייר וזה נראה לי כיוון מצוין. The Division נראה נהדר. המשחק של רמדי נראה נהדר. וואטצ' דוגס ממשיך להרשים. knack עדין נראה מגניב, אבל אני רוצה לראות משהו חדש ממנו. DR3 נראה מגניב לגמרי.
המון משחקים שנראים טוב וחלק גדול מהם עוד משחקי דור נוכחי שמקבלים שדרוג קטן לדור הבא, אז זה עוד יותר מרגש לחשוב מה תהייה ההתקדמות הלאה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 יוני 2013, 06:42

Kazz כתב:לא יודע. אבל לקחת את זה ושME2 הוכרז שעה וחצי אחרי ומזה להגיד שהוא סתם מחרבש ומתמזל לו שהוא צודק זו שטות. רמת הנכונות שלו הרבה יותר גבוהה ומשמעותית מאיך שאתה מנסה לצייר אותה.

כן ספר לי על זה אחרי שתמצא את POP האבוד ותשחק בו באונליין של הPS4 בחינם. :roll:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2013, 15:04

שחר, אם אתה רוצה - אתה עדיין תוכל להוריד את המשחקים בחנות (כמו שאתה יכול היום בפס3). ההבדל היחיד הוא שאם תרצה בכל זאת לקנות ב״דרך הישנה״ - תוכל לעשות זאת ולשמור על זכות הקניין שלך, למכור או להשאיל לחברים כשיימאס לך.
בנוסף, זה יכול לחסוך המון מקום, שכנראה נרצה לשמור על ההארד דיסק. אני מניח שרוב המשחקים הרציניים יתפסו לפחות 20 גיגה. יש פלוסים ומינוסים, אבל הבחירה נשארת אצלך.
האסטרטגיה של סוני על המשומשים היא ככל הנראה מה שגרם לEA לחבור למיקרוסופט. מין מצא את מינו, בכל הקשור לDRM

אני גם לא בטוח שיש יותר בלעדיים שנחשפו לאקס בוקס מאשר לפלייסטיישן. זה תלוי מה הסטאטוס של כמה משחקים שאין לנו מושג אם בלעדיים או לא, או רק לתקופה מסויימת.
הקרב די צמוד, אבל נדמה לי שלסוני יש יותר משחקים טובים להשקה. מעניין גם איזה מכשיר יצא קודם. זו תהיה תחרות ״מי יספיק לייצר יותר״ עד שנקבל תאריכים מדוייקים.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 11 יוני 2013, 15:07, נערך פעם 1 בסך הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 61 אורחים