E3 2013 - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2013 - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי bling » 27 יוני 2013, 04:22

רונן נראה לי הסבירו לך פה מספיק אבל למקרה שאתה עדיין מתעקש בוא אני אזרום איתך:
נגיד שסווים כתב הודעה בוטה שעברה על חוקי הפורום,נתעלם גם מהמסר שלה ואפילו נקצין זאת ונאמר שהוא כתב הודעה שכולה טינופים ללא תכלית וכולה המעטה בערכם של יושבי הפורום ועל כן מגיעה לו במקרה הטוב אזהרה.

אבל אתה יודע מה ההבדל בינך לבינו?
שסווים הרס (נגיד) דיון אחד עם אותה הודעה,אתה לעומת זאת,במקום לכתוב לו תגובה לאותה הודעה באותו נושא ולהסביר לו שזה לא לעניין ושמגיע לו באן או מה שלא יהיה ואז לעבור הלאה גררת את הנושא כהרגלך על שלל נושאי הפורום ופשוט התחלת לזהם את כולו סביב הנושא הזה עם הודעות ספאם קטנוניות ומתעלקות שתמציתן הן ציטוט הביטוי ״דגנרטים מטומטמים״ על שלל צורותיו.

זאת אומרת,גם אם סווים טרול נוראי האפקט שאתה עשית בגלל אותה הודעה חמור פי כמה,זאת מתמטיקה הכי פשוטה שיש שמצביעה על כך שגרמת הרבה יותר נזק לפורום ממנו גם במידה שאתה צודק במאה אחוז בטענות שלך כלפיו.
רק עצם התגובה שלך לאותה הודעה ע״י איתור הודעות נוספות ולגיטימיות של סווים והכפשתם וניסיון להרוס את הדיון סביבם על פני כמה ת׳רדים מצביע שלוגית יצאת טרול הרבה יותר גדול ממנו.

זה בערך כמו להתלונן על מישהו שהוא טרוריסט כי הוא דקר מישהו במחסום ובתגובה ללכת ולהתפוצץ בתוך אוטובוס,ההתנהלות שלך היא גול עצמי וכל עוד אתה נוהג ככה אין לך מה לבוא בטענות לאף אחד.
לאסקין כבר הסביר לך שזה סכ״ה פורום של משחקי וידאו והגיע הזמן לשחרר,אולי כדאי שתקשיב.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 27 יוני 2013, 04:25

ארז, אתה יודע שאתה מציג תמונה חלקית. לומר "גיא עזב את זה" זו היתממות, כי אני לא ציני כלפיו בגלל מקרה אחד, אלא הוא עוסק כמעט כל הזמן בהפחתות ערך ובהתנשאות כלפיי וכלפי משתמשים אחרים ובלעג. זה סותר לחלוטין את הנהלים שאתם הכתבתם, אך אין לכם אומץ להביט על זה ביושרה.

עכשיו, אין לי בעיה עם הלעג שלו, הוא איש קטן מאוד וחסר ריסון עצמי. יש לי בעיה עם דרישתכם שלא אנהג באותו אופן, ואני עדיין מתון יותר.

ואיזו מן תשובה זאת "כי הוא מנהל. אתה לא"? תשובה מתחמקת ולא עניינית שלמעשה מוכיחה את הביקורת שלי. אתה בן אדם רציני, ארז, לא מתאים לך. גם מנהל, ואפילו בפרט מנהל, צריך להיזהר בלשונו ובגישתו, הוא מחויב אף יותר לנהלים שמנהלים הכתיבו. הוא פה להרגיע את הרוחות. לא להפך. לומר "מטומטמים דגנרטים" על משתתפים אחרים זה מטומטם באותה המידה, בפרט שהטיף באותו משפט לרמת דיון גבוהה. ושוב, אין לי בעיה שילעג לי, אני באמת "דונט גיב אה שיט", אבל לא תוכלו לדרוש מאחרים לנהוג בדרך אחרת.

גם לומר "התעלמנו מתלונתך כי אין לנו חשק לנהל גנון", גם זו תשובה אומללה. אם אין לכם חשק לנהל גנון, או לנהל בכלל, ולכן אתם מתעלמים מהתבטאויות לא ראויות, מדוע אתם מעירים לאחרות? לכן אתם למעשה מתנהגים כאן כאילו המקום הזה היה גנון, אך לא בתור הגננת, אם אתה מבין למה אני מתכוון. זה ניהול לא מקצועי, ואם אין לכם נכונות לשנות זאת, אז תיאלצו לתת לי באן, כי אני אמשיך עם הנימה שאתם מייצגים כאן.

לאחרונה משפטים שנזרקים כאן, כמו "אתה טיפש", "אתה עלוב", "אתם מטומטמים דגנרטים" (משלושה משתתפים שונים, ולא רק כלפיי), לא זכו להתייחסותכם, על אף הנהלים הברורים שאתם מנפנפים בהם רבות כאן לפי החשק. זה נקרא ניהול ענייני? אם אין לכם חשק לנהל גנון, מדוע נטפלתם אליי, אנשי היושרה והצדק? הרי עוד לא ירדתי לרמת עלבונות כזו.

אני מזכיר לך: הוא תקף את הציניות שלי ושל אחרים, אך אותה ציניות לא באה משום מקום, אלא כתגובה לציניות, ללעג ולהפחתות הערך שזה עושה לא מכבר, ואתם, תמימים שכמותכם, לא נוקפים אצבע. שלא יפחית, ידע להיות בן-אדם, ואז ינהגו אותו גם כן בכפפות של משי, כי יחס גורר יחס, ובפרט שזו הדוגמה שמנהל נותן כאן.

והאם בגלל הצהרה של מייקרוסופט דעתנו מבוטלת ושלו נכונה? פתאום נהייתם חסידי הודעות PR? אי אפשר פשוט להתווכח על זה, אפילו בציניות, בלי לרדת לרמות נמוכות שמביישות את העמודים האלה שאלה הם מנהליו? עם כל הציניות שלי, ולמרות השטויות שנכתבות על-ידו כאן, האם כיניתי בן-אדם מטומטם? ושוב, שיכנה, לא מפריע, פשוט הוא לא ייהנה מיחס יותר מכבד.

לכן אני מבקש שירפה, יהיה מנומס ומאוזן, זו באמת בקשה מוגזמת שאתה מתעקש לדבר שטויות גמורות במקום לעשות את הדבר ההגיוני והבוגר היחיד, ופשוט לנהל אתו שיחה פשוטה?

אם אתה עדיין חושב שאני מתקרב לאותה נקודה של הרחקה, אז אהלן וסהלן, ארז. אהלן וסהלן. אני מבקש להפסיק לאיים ופשוט להעיף. רגלי לא תהיה היכן שהטמטום שוכן. מקווה שהפעם הייתי יותר ברור.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יוני 2013, 23:51

צא דחוף מהסרט... קראתי לך "עצוב" לא "עלוב" וכבר ציינתי את זה בפנייך בתגובה הראשונה שהעלת את הנושא. צא דחוף מהסרט ואל תכניס אותי לבלבולי מוח שלך עם שאר חברי הפורום. קודח לי כל הסיפור ואני כבר התחלתי להתעלם ממך (מאותה נקודה שסילפת את דבריי בין שאר ההתשות בניחוח אלתרמן שאתה מבצע ללא הרף) וזה מקשה עליי שאתה בכל הודעה שניה מזכיר את זה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 יוני 2013, 00:01

swiss-the-engine כתב:סילפת את דבריי בין שאר ההתשות בניחוח אלתרמן שאתה מבצע ללא הרף

:lol:
איפה פה כפתור הלייק?

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 27 יוני 2013, 02:25

רונן כתב:ארז, אתה יודע שאתה מציג תמונה חלקית. לומר "גיא עזב את זה" זו היתממות, כי אני לא ציני כלפיו בגלל מקרה אחד, אלא הוא עוסק כמעט כל הזמן בהפחתות ערך ובהתנשאות כלפיי וכלפי משתמשים אחרים ובלעג. זה סותר לחלוטין את הנהלים שאתם הכתבתם, אך אין לכם אומץ להביט על זה ביושרה.

עכשיו, אין לי בעיה עם הלעג שלו, הוא איש קטן מאוד וחסר ריסון עצמי. יש לי בעיה עם דרישתכם שלא אנהג באותו אופן, ואני עדיין מתון יותר.

ואיזו מן תשובה זאת "כי הוא מנהל. אתה לא"? תשובה מתחמקת ולא עניינית שלמעשה מוכיחה את הביקורת שלי. אתה בן אדם רציני, ארז, לא מתאים לך. גם מנהל, ואפילו בפרט מנהל, צריך להיזהר בלשונו ובגישתו, הוא מחויב אף יותר לנהלים שמנהלים הכתיבו. הוא פה להרגיע את הרוחות. לא להפך. לומר "מטומטמים דגנרטים" על משתתפים אחרים זה מטומטם באותה המידה, בפרט שהטיף באותו משפט לרמת דיון גבוהה. ושוב, אין לי בעיה שילעג לי, אני באמת "דונט גיב אה שיט", אבל לא תוכלו לדרוש מאחרים לנהוג בדרך אחרת.

גם לומר "התעלמנו מתלונתך כי אין לנו חשק לנהל גנון", גם זו תשובה אומללה. אם אין לכם חשק לנהל גנון, או לנהל בכלל, ולכן אתם מתעלמים מהתבטאויות לא ראויות, מדוע אתם מעירים לאחרות? לכן אתם למעשה מתנהגים כאן כאילו המקום הזה היה גנון, אך לא בתור הגננת, אם אתה מבין למה אני מתכוון. זה ניהול לא מקצועי, ואם אין לכם נכונות לשנות זאת, אז תיאלצו לתת לי באן, כי אני אמשיך עם הנימה שאתם מייצגים כאן.

לאחרונה משפטים שנזרקים כאן, כמו "אתה טיפש", "אתה עלוב", "אתם מטומטמים דגנרטים" (משלושה משתתפים שונים, ולא רק כלפיי), לא זכו להתייחסותכם, על אף הנהלים הברורים שאתם מנפנפים בהם רבות כאן לפי החשק. זה נקרא ניהול ענייני? אם אין לכם חשק לנהל גנון, מדוע נטפלתם אליי, אנשי היושרה והצדק? הרי עוד לא ירדתי לרמת עלבונות כזו.

אני מזכיר לך: הוא תקף את הציניות שלי ושל אחרים, אך אותה ציניות לא באה משום מקום, אלא כתגובה לציניות, ללעג ולהפחתות הערך שזה עושה לא מכבר, ואתם, תמימים שכמותכם, לא נוקפים אצבע. שלא יפחית, ידע להיות בן-אדם, ואז ינהגו אותו גם כן בכפפות של משי, כי יחס גורר יחס, ובפרט שזו הדוגמה שמנהל נותן כאן.

והאם בגלל הצהרה של מייקרוסופט דעתנו מבוטלת ושלו נכונה? פתאום נהייתם חסידי הודעות PR? אי אפשר פשוט להתווכח על זה, אפילו בציניות, בלי לרדת לרמות נמוכות שמביישות את העמודים האלה שאלה הם מנהליו? עם כל הציניות שלי, ולמרות השטויות שנכתבות על-ידו כאן, האם כיניתי בן-אדם מטומטם? ושוב, שיכנה, לא מפריע, פשוט הוא לא ייהנה מיחס יותר מכבד.

לכן אני מבקש שירפה, יהיה מנומס ומאוזן, זו באמת בקשה מוגזמת שאתה מתעקש לדבר שטויות גמורות במקום לעשות את הדבר ההגיוני והבוגר היחיד, ופשוט לנהל אתו שיחה פשוטה?

אם אתה עדיין חושב שאני מתקרב לאותה נקודה של הרחקה, אז אהלן וסהלן, ארז. אהלן וסהלן. אני מבקש להפסיק לאיים ופשוט להעיף. רגלי לא תהיה היכן שהטמטום שוכן. מקווה שהפעם הייתי יותר ברור.

אני כבר לא מצליח להבין אם אתה רציני או מקצין את עצמך בכוונה כדי לנסות להעביר נקודה. באמת שלא.

בוא נצא מנקודת הנחה שכל מנהלי הפורום כאן חברים. ההחלטה להקים את הפורום באה ממפגשים ושיחות שלנו. גיא כתב בעצמו בהודעה שאתה חוזר אליה שוב ושוב ושוב (ושוב ושוב לנצח ועד אינסוף) שדברנו על זה ביציאה לא קשורה. כולנו מדברים כל הזמן. וכולנו מחליטים לנהל את הפורום כמו שאנחנו רוצים. וזו זכותנו. וראה זה פלא - חוץ ממך אף אחד לא מתלונן, בטח שלא בכזו חוצפה ועזות מצח. מקסימום דין קורא לי או לגיא "דיקטטורים" ואנחנו קוראים לו בתגובה "טרול" ושם זה נגמר, בלי רגשות קשים וחפירות מצד אף אחד מהצדדים וברוח טובה יחסית לוויכוחים אינטרנטים.

אתה אומר כאן שגיא לא עזב את הדיון אותו אתה מסרב להרפות - אבל עובדה שגיא כלל לא מגיב כאן ואתה בוחש ועוסק באותה נקודה כל הזמן, על פני נושאים שונים, ומסרב להרפות. אתה אוהב להתייחס לעצמך כמבוגר האחראי - אבל בין שניכם גיא הוא זה שפשוט לא נגרר לריבים האלה, ואתה זה שבמקום להבין שהוא עבר הלאה ממשיך לדוש בזה, גם כשכל חברי הפורום ואישתם מבקשים ממך להפסיק. שים לב כמה אנשים אומרים לך שאתה מגזים, גם מחוץ ל"חבורת המנהלים המרושעים והצבועים והלא מאוזנים והלא צודקים והדיקטטורים" ותסיק מזה מה שבא לך להסיק מזה.

לא טוב לך - תלך. אמרו לך את זה במיליון דרכים שונות טריליון פעמים שונות. כל כך דחוף לך להיות הראשון כאן לקבל באן? למה? באמת - למה? חוץ מגאווה ילדותית חסרת תכלית אתה רוצה להיות זה שחוטף באן במקום זה שמבין שאולי זה לא המקום בשבילו? שתוכל להגיד אחר כך כמה אנחנו דיקטטורים ולא מאוזנים ואיך העפנו אותך, למרות שבאמת ובתמים השתדלנו לא לעשות את זה? שיהיה. באמת עייפתי מכל זה. לא רוצים לתת לך באן (למרות שזו לא הבטחה לעתיד). לא רוצים להגיע לשם. אם דרך ההתמודדות שלך זה לתקוע לנו קיסם בעין שוב ושוב ושוב - שיבושם לך. רק אל תקרא לנו אחר כך ילדותיים או קטנוניים או לא מאוזנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2013, 02:55

הולי מולי מה הולך כאן, לא נכנסתי לת׳רד כמה ימים ומלחמת עולם שלישית נפתחה. יאללה חבר׳ה, בואו נתבגר. זה לא מכוון למשהו ספציפי אלה לכל הפורום יחדיו. בנינו את הפורום הזה כדי להנות, בואו נשים את הריב הטפשי הזה בצד, נשכח ממנו ונשמור את האנרגיות לריבים על מה שבאמת משנה כמו למשל השלט של הפס4 מול זה של הone. אם תרצו דיקטטור זה אני, אני יכול בשלוש לחיצות למחוק את כל המסד נתונים של הפורום :twisted:

בקיצור, יאללה, כל המקום הזה נבנה בשביל הכיף שלנו, סיימנו עם התקיפות האישיות? שולם?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 יוני 2013, 08:09

רונן, אני לא צריך להעיף אותך בשביל למחוק תגובה כמו שנתת.
וזה מה שהולך להיות מעכשיו פה, אני הולך לסדר פה נושאים בצורה מאורגנת ולא על פני שלל נושאים - והתנהלות קפדנית בכל הנושאים (סטייל נינטנדו)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 יוני 2013, 08:16

גם נושא זה ננעל.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 113 אורחים