E3 2013 - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: E3 2013 - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 18 יוני 2013, 20:45

רונן כתב:ואני תוהה, מדוע כמעט כולם זועמים על ה-one אם ניתנת אפשרות כל כך אטרקטיבית של שיתוף כל כך רחבה?

ומה האינטרס של מייקרוסופט? הרי המטרה היא למנוע פיראטיות והגישה החדשה למעשה תפחית את המוטיבציה לקנות משחקים חדשים, יותר מאשר פיראטיות גורמת.

נדב, אתם כאלה דעתניים, אבל למה אף אחד לא מתייחס לטיעון הזה? תרים אתה את הכפפה, בבקשה. אני באמת רוצה להבין.

והנה שמועה: Fallout 4 הוצג מאחורי דלתיים סגורות ב-E3. הוצג טריילר בן 37 שניות, בו רואים שהמשחק מתנהל בעיקר בבוסטון. נאמר שאמור להיחשף לפני E3 הבאה ומיועד לצאת באוקטובר 2015 לכל הקונסולות, כולל של הדור הנוכחי (שנתיים לאחר צאת הקונסולות החדשות, אז זה קצת תמוה בעיניי).
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 18 יוני 2013, 21:35

רונן כתב:נדב, אתם כאלה דעתניים, אבל למה אף אחד לא מתייחס לטיעון הזה? תרים אתה את הכפפה, בבקשה. אני באמת רוצה להבין.

והנה שמועה: Fallout 4 הוצג מאחורי דלתיים סגורות ב-E3. הוצג טריילר בן 37 שניות, בו רואים שהמשחק מתנהל בעיקר בבוסטון. נאמר שאמור להיחשף לפני E3 הבאה ומיועד לצאת באוקטובר 2015 לכל הקונסולות, כולל של הדור הנוכחי (שנתיים לאחר צאת הקונסולות החדשות, אז זה קצת תמוה בעיניי).

אין משחק שאני רוצה יותר לראות מפולאאוט 4, ואם הוא יעשה איזה שימוש נורמלי בקינקט וינצל סוף סוף את הפוטנציאל שלה אז בכלל.
תמונה
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 19 יוני 2013, 08:59

SHAPIRA500 כתב:אין משחק שאני רוצה יותר לראות מפולאאוט 4, ואם הוא יעשה איזה שימוש נורמלי בקינקט וינצל סוף סוף את הפוטנציאל שלה אז בכלל.
תמונה

משחק קינקט? אתה לא באמת רוצה פצצת אטום על הראש שלך.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 יוני 2013, 01:44

רונן כתב:ואני תוהה, מדוע כמעט כולם זועמים על ה-one אם ניתנת אפשרות כל כך אטרקטיבית של שיתוף כל כך רחבה?
ומה האינטרס של מייקרוסופט? הרי המטרה היא למנוע פיראטיות והגישה החדשה למעשה תפחית את המוטיבציה לקנות משחקים חדשים, יותר מאשר פיראטיות גורמת.

נדב, אתם כאלה דעתניים, אבל למה אף אחד לא מתייחס לטיעון הזה? תרים אתה את הכפפה, בבקשה. אני באמת רוצה להבין.

זה באמת צריך התייחסות?
1) אנשים טיפשים במיקרוסופט שלא יודעים להעביר את המסר
2) אנשים טיפשים שלא מבינים את המסר גם אחרי שהעבירו אותו
3) פאנבויז שלא משנה מה ינסו להמעיט מערך הקונסולה
4) אקטיוויסטים עם אג'נדה אנטי-DRMית שבאמת לא מוכנים לקנות משחק בצורה הזו (ואני מדבר על מיעוט אמיתי כזה שגם את משחקי הPC שלו קונה רק בGOG, לא חרטטנים שקונים משחקים בסטים)

והגישה החדשה מכניסה למיקרוסופט כסף. פיראטיות לא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2013, 18:12

אז לפי מה שאתה אומר - יש פחות מ-15 אחוז של גיימרים חכמים באינטרנט, ובמקרה אתה בינהם... נח :)

בכל אופן רציתי בכלל להגיב על FALLOUT 4 וההערה על קינקט.
השימוש הטוב היחיד שראיתי עד היום במשחק "רגיל" (או כל משחק ליתר דיוק, כי המשחקים ה"מיוחדים " = הימיועדים לקינקט - לא מעניינים בעליל) - הוא שום שימוש.
השימוש הבא הטוב ביותר הוא לזיהוי טקסט בלבד, וגם שם עדיף פשוט ללחוץ על כפתור, במיוחד אם אתה לא לבד בבית. אולי בסקיירים זה טוב לצעקות כי אז לא צריך לבחור רק אחת.
השימוש השלישי הוא כדי לקחת תמונה שלך לדמות/תמונת הפרופיל/תמונה ברגע מפתיע, בשביל הצחוקים, ואת רוב הדברים הללו מצלמה רגילה יכולה לעשות. (לדמות תלת מימדית בטח פחות טוב, אבל בכלל עד היום לא ראינו משחק שעושה את ה כמו שצריך, יש מצב שזה ישתנה עם הטכנולוגיה של המצלמות החדשות)

חוץ מזה, דווקא לפולאאוט? המשחק בעולם בפתוח וממבט ראשון (יותר מסביר להניח שגם הבא יהיה שני הדברים הללו), מי היה רוצה לשחק מבט ראשון בעולם פתוח עם קינקט???

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2013, 19:44

רונן כתב:נדב, אתם כאלה דעתניים, אבל למה אף אחד לא מתייחס לטיעון הזה? תרים אתה את הכפפה, בבקשה. אני באמת רוצה להבין.

כי אנשים חמים על לשרוף את הONE ובכלליות מה שמעניין אותם זה שאי אפשר להלוות דיסק לחבר שלך או לשחק בלי אינטרנט 24 שעות. אני בטוח שגם אם מיקרוסופט היו אומרים שעל כל משחק שתקנה תקבל 3 חינם עדין היו שורפים אותם על אותן שתי מגבלות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 20 יוני 2013, 07:30

Laskin כתב:אז לפי מה שאתה אומר - יש פחות מ-15 אחוז של גיימרים חכמים באינטרנט, ובמקרה אתה בינהם... נח :)

בכל אופן רציתי בכלל להגיב על FALLOUT 4 וההערה על קינקט.
השימוש הטוב היחיד שראיתי עד היום במשחק "רגיל" (או כל משחק ליתר דיוק, כי המשחקים ה"מיוחדים " = הימיועדים לקינקט - לא מעניינים בעליל) - הוא שום שימוש.
השימוש הבא הטוב ביותר הוא לזיהוי טקסט בלבד, וגם שם עדיף פשוט ללחוץ על כפתור, במיוחד אם אתה לא לבד בבית. אולי בסקיירים זה טוב לצעקות כי אז לא צריך לבחור רק אחת.
השימוש השלישי הוא כדי לקחת תמונה שלך לדמות/תמונת הפרופיל/תמונה ברגע מפתיע, בשביל הצחוקים, ואת רוב הדברים הללו מצלמה רגילה יכולה לעשות. (לדמות תלת מימדית בטח פחות טוב, אבל בכלל עד היום לא ראינו משחק שעושה את ה כמו שצריך, יש מצב שזה ישתנה עם הטכנולוגיה של המצלמות החדשות)

חוץ מזה, דווקא לפולאאוט? המשחק בעולם בפתוח וממבט ראשון (יותר מסביר להניח שגם הבא יהיה שני הדברים הללו), מי היה רוצה לשחק מבט ראשון בעולם פתוח עם קינקט???

לא לשחק אותו באופן שוטף עם קינקט, התכוונתי יותר בכיוון של הדיאלוגים. זה יהיה מעייף לאורך זמן אבל פיצ'ר מגניב.
בכל אופן התמונה היא כדאי להמחיש את השמחה כשיכריזו על פולאאוט חדש, בלי קשר לקינקט.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 יוני 2013, 23:33

Laskin כתב:אז לפי מה שאתה אומר - יש פחות מ-15 אחוז של גיימרים חכמים באינטרנט, ובמקרה אתה בינהם... נח :)

או שיש פחות מ-15 אחוז של אנשי PR חכמים במיקרוסופט, או שיש 15% של אנשים שמוכנים לקנות מוצרים מוגנים בDRM (שגם אינם פאנבויז מוחלטים שמצביעים בסקרים אבל לא באמת קונים שום קונסולה) - או שזה חיתוך של הכל יחד :)
כמו שאתה רואה, כשזה מגיע למכירות בפועל הקונסולה כן מוכרת. האינטרנט הוא תיבת תהודה לעצמו, אבל לפעמים מה שקורה כאן קצת מנותק מהעולם האמיתי שבחוץ (ע"ע הסרט נחשים על המטוס, מפלגות כמו ארץ חדשה וכדומה)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2013, 23:34

SHAPIRA500 כתב:לא לשחק אותו באופן שוטף עם קינקט, התכוונתי יותר בכיוון של הדיאלוגים. זה יהיה מעייף לאורך זמן אבל פיצ'ר מגניב.
בכל אופן התמונה היא כדאי להמחיש את השמחה כשיכריזו על פולאאוט חדש, בלי קשר לקינקט.

מצטער לאכזב אותך, אבל קוטאקו כותבים שהמשחק לא הוצג בE3. :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 יוני 2013, 23:50

והנה הסיכום בפועל של E3 בטבלה ובאינפוגרפיקה מצויינת - כל המשחקים שהוצגו שם בפועל לכל פלטפורמה ופלטפורמה
תמונה
תמונה
למרות שמשום מה את The Witness אני לא רואה שם. מעניין אם יש עוד שהתפספסו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יוני 2013, 09:46

אפשר להרשם לבטא של ספארק
https://joinprojectspark.com/
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 04:10

swym כתב:זה באמת צריך התייחסות?

קוראים לך נדב?

1) אנשים טיפשים במיקרוסופט שלא יודעים להעביר את המסר

דגנרטים מטומטמים.

(או אפשר להניח שמה שנראה טוב מדי מכדי להיות אמתי, כנראה שאינו אמתי, לכן מייקרוסופט "נכשלה" בהעברת המסר)

2) אנשים טיפשים שלא מבינים את המסר גם אחרי שהעבירו אותו

כנ"ל (אני מקנא בך. לחשוב שהפתרון לכל דעה שאינך מסכים איתה מקורו בטיפשות, פשוט עושה את החיים להרבה יותר קלים).

3) פאנבויז שלא משנה מה ינסו להמעיט מערך הקונסולה

ברור. מטומטמים.

4) אקטיוויסטים עם אג'נדה אנטי-DRMית שבאמת לא מוכנים לקנות משחק בצורה הזו (ואני מדבר על מיעוט אמיתי כזה שגם את משחקי הPC שלו קונה רק בGOG, לא חרטטנים שקונים משחקים בסטים)

אהא. ברור. דגנרטים מטומטמים.

והגישה החדשה מכניסה למיקרוסופט כסף. פיראטיות לא.

ברור. לחלק 10 משחקים בחינם על כל עותק שנמכר, בהחלט מכניס הרבה יותר כסף. מייקרוסופט מבריקה. אני חולה עליה.

DrKeo כתב:כי אנשים חמים על לשרוף את הONE ובכלליות מה שמעניין אותם זה שאי אפשר להלוות דיסק לחבר שלך או לשחק בלי אינטרנט 24 שעות. אני בטוח שגם אם מיקרוסופט היו אומרים שעל כל משחק שתקנה תקבל 3 חינם עדין היו שורפים אותם על אותן שתי מגבלות.

אז הם רוצים ללוות דיסק יותר מאשר הם רוצים לקבל 10 משחקים בחינם, כשההסבר שלך לכך הוא שכל מה שהם רוצים הוא "לשרוף" את הקונסולה? מצטער, נדב, לא קונה זאת, גם לא בתשלומים.

ז"א, אני לא מאמין שכל כעסם הוא רק לשם הכעס, רק מתוך שנאה טהורה למייק'. המגבלות, ככל הנראה, באמת ובתמים אינן לרוחם. קורה.

עובדה היא שרבים מיתנו את התבטאותם כלפי הקונסולה לאחר שמייק' חזרה בה. אין פה מטרה נסתרת לחסל את הקונסולה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 יוני 2013, 21:28

רונן - יש גבול לכמה אתה יכול לדחוף את הציניות שלך לכל נושא. כתבת הודעה אחת, סבבה. אבל עכשיו זה נהיה בכל חור. גם ההיתממות שלך כבר לא עובדת. ולא, אל תתחיל איתי עם "הם היו קודם" וכל מני נסיונות תירוצים של "מה כבר כתבתי", זה מציק, מכער את כל הדיונים, ופשוט לא יכול להמשך ככה.
אנחנו (ואני מדבר בשם כל המנהלים כרגע, ולא רק אליך גם) קרובים מאוד לעבור למדיניות מאוד מאוד נוקשת אם המצב הזה יימשך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2013, 06:22

רונן כתב:אז הם רוצים ללוות דיסק יותר מאשר הם רוצים לקבל 10 משחקים בחינם, כשההסבר שלך לכך הוא שכל מה שהם רוצים הוא "לשרוף" את הקונסולה? מצטער, נדב, לא קונה זאת, גם לא בתשלומים.

ז"א, אני לא מאמין שכל כעסם הוא רק לשם הכעס, רק מתוך שנאה טהורה למייק'. המגבלות, ככל הנראה, באמת ובתמים אינן לרוחם. קורה.

עובדה היא שרבים מיתנו את התבטאותם כלפי הקונסולה לאחר שמייק' חזרה בה. אין פה מטרה נסתרת לחסל את הקונסולה.

לא, הכעס נבע מבורות ויצר בכייני כל פעם שאומרים את המילה DRM, זה הכל.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 18:00

חנן, את הציניות בהחלט לא אני המצאתי. גם מה שאתה עושה כעת הוא ציני. לא צריך להיתמם, מאז שאני מכיר את המשתתף הוא עוסק בהפחתות ערך, בזלזלול כלפיי (ולא רק כלפיי), בלעשות ממני מטומטם תוך כדי שמעוות את העובדות או משנה את נושא הוויכוח, כמעט בכל דיון, אז אתה מבקר אותי שאני שומר על ציניות בכל דיון? אני בהחלט מצפה ליחס שווה מכם.

אם אתם מעוניינים להמשיך בגישה של יד נוקשה כלפי אחד ולפסוח על משתתף מקורב שלא מפסיק לזלזל במשתתפים אחרים, לנהוג בציניות ולהשתמש בשפה לא נאותה ("מטומטמים"), אז אני מעדיף שתתנו לי באן ויותר לא תראו אותי כאן. לא בכדי הוא קיבל תלונות מלא מעט משתתפים בעבר, אך אתם ממשיכים לנהוג בהעלמת עין. תגיד, מדוע לא הערת לגיא על התנהגותו? אז למה מבלבל לי את המוח כעת?

גם לי תופעות מסוימות כאן אינן נעימות. אם בהחלטכם להרחיק על ציניות, חצי מהפורום יעוף, אם לא יותר. זה חלק מהתגובה הלגיטימית שנובע מחוסר האיזון שלכם. אם אין לכם נכונות לפתור את העניין בצורה מאוזנת אז אני מבקש שתתנו לי באן, עדיף מאשר לקבל מכם הטפות מוסר ציניות.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 יוני 2013, 22:54

אתה רואה? אתה לא מסוגל לקבל שום דבר, ואתה בטוח שאתה תמיד צודק. כתבת יותר מ-5 הודעות בחמישה נושאים שונים שהתוכן שלהם כולו מתכתב עם איזו הערה אחת. אתה לא מסוגל לסתום את המקלדת שלך לפעמים. אז כבר הערתי לך פעם, אז אתה עוד מעז להפנות את זה אלינו בחזרה. אין פה שום צורך לכתוב לגיא - כי הוא לא תוקף וציני בכל (כן - כל!) תגובה שלו כמוך (או דין.)
הפורום מתחיל להראות מגעיל ויש לי חדשות בשבילך: זה ממש לא בגלל גיא, או "חוסר האיזון" , זה בגלל הודעות מגעילות שלך ושל דין. האחרים יכולים מדי פעם לענות לכם, אבל אתה לא מסוגל לנהל דיון.
אז כן, אם אתה רוצה שניתן לך באן - פשוט תעזוב, אל תכריח אותנו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יוני 2013, 22:57

אני דווקא בסדר עם דין... הוא באמת משחרר ישר אחרי שאתה (חנן) יוצא עליו בהקשר של שפה וכאלה והכי חשוב הוא לא משחק אותה כאילו הוא משהו שהוא לא... הוא בוטה ואין לו בעיה להודות בזה... אלתרמן פה מאידך זה כבר סיפור אחר שיכול להוציא סלע משלוותו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יוני 2013, 15:54

רונן דווקא יכול להיות משתמש מועיל כשהוא רוצה,הבעיה היא מסעות הרדיפה המתישים שהוא יכול לנהל כלפי משתמשים.
סווים כתב הודעה,אולי מעט חריפה מדי,אני חושב שיש צדק בחלק מהדברים שאמר אבל גם אם לא אפשר לבקר אותו בתגובה ואם אתה נורמלי אתה עובר הלאה.

רונן אכן מתיש עם ההצמדות שלו לאותו ביטוי של סווים ת׳רד אחר ת׳רד תוך שהוא מתיש את ״יריבו״ וביחד את כל הפורום,נראה לי KEO לגמרי יכול להזדהות עם זה ועם מה שעובר סווים שיאלץ לקרוא אינספור הודעות ברוח דומה שמנציחים כביכול את הביטוי שבו השתמש בדיוק כמו שקראנו שוב ושוב מה KEO אמר על זלדה בשנת 2006 במשך 7 שנים פחות או יותר.

מסעות הרדיפה הללו והחזרה הרפטטיבית אחר טיעונים כלפי משתמשים מסוימים באינספור ת׳רדים אופיניים רק לרונן ולכן לא נכון להכניס אותו ואת דין תחת אותה המטריה,דין יכול להיות בוטה ולעבור את הגבול לעיתים ולכן מגיע לו לעיתים ברוח נאוגאף צינון למספר ימים שירגע כשעובר גבול שכזה (כמו שכבר נעשה בעבר),בדרך כלל הוא חוזר בסדר אחרי הרחקות או הערות כאלו.

אצל רונן דפוס ההתנהגות הרבה יותר בעייתי ועיקבי,ואני מקווה שזה לא יגיע לבאן או לעזיבה כי אני חושב שכן יש לו מה לתרום אז פשוט אומר זאת כך: חלאס רונן,תקרא מה שכתבתי בהודעה הזו ותנסה להרגיע מעט,לא משהו אישי אבל אתה רואה שמעירים לך שוב ושוב ככה שאולי אתה כן יכול לקחת כמה דברים לתשומת לבך.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 16:56

bozeman כתב:אתה רואה? אתה לא מסוגל לקבל שום דבר, ואתה בטוח שאתה תמיד צודק.

חלילה לי מלהיות תמיד צודק, אך מה אתכם? אתם תמיד צודקים? מתי מישהו שהתווכחתי אתו הניף דגל לבן, על אף העובדות? אנשים פה מתווכחים אתי על משחקים שכלל לא שיחקו, למשל, ובניגוד למה שעשרות מבקרים טוענים, ומתעלמים או מסלפים את דבריי כדי להנציח ויכוח (ואני "מתיש"), אז אנא, אל תצמיד לי תכונות שקריות. ואם היית צודק, היית מתייחס לדבריי בצורה ישירה.

למשל, בוא אשאל אותך שאלה פשוטה: מדוע גיא לא חטף הערה על כך שכינה משתמשים "מטומטמים" מספר פעמים בהודעתו? האין אלה לא עבירות ברורות על חוקי הפורום? והאם אחדש לך אם אספר לך שאלה לא המקרים התוקפניים היחידים מצדו? יש המון לעג, הפחתות ערך, תוקפנות (לא רק כלפיי) וכן הלאה.

אני מאמין כמוך שחשוב לשמור כאן על אווירה טובה, אך אני מבקש שתפנה לחברך ותבקש ממנו למתן התבטאויות וגישה כללית, ואתה יודע, לפעמים אפשר גם להסכים עם דברים שאני כותב כאן, שיוכיח איזון וענייניות (כפי שאני לא חש שזה פוגע מכבודי להסכים גם עם אנשים שאני מתווכח איתם לעתים), כדי שלא ארגיש שכל מה שיש כאן זה רדיפה וקטנוניות, בפרט שלעתים הוא כותב כאלה שטויות לא רלוונטיות שנותנות לי הרגשה שאין פה כוונות ענייניות אלא רצון לקיים ויכוח והפחתת ערך בכל מחיר.

צר לי, אך זו הרגשתי, וחוסר יכולתכם לנקוף אצבע רק גורם לי להגיב בציניות לכל הודעה שלו. ציניות היא גישה לגיטימית ומתבקשת לעתים, כי אני לא מקבל יחס אחר. אז אם חשבתם שאני מתיש, אני חושב שהוא. מעט מודעות עצמית לא תזיק.

חנן, אם אין לכם נכונות לקחת את הכפפה ולעזור לי בשינוי האווירה, אז אני מבקש מכם כבר עכשיו - תנו לי באן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יוני 2013, 17:06

רונן, אנחנו מכירים הרבה זמן דרך פורומים שונים... עברנו המון ואני מקווה שגם התברגנו ואפשר להראות את זה.
לא צריך להגיב לכל שטות קטנה ולכל הערה שאינה במקומה או לא מנומסת בלשון המעטה.
אפשר גם להגיב פעם אחת: "טוב, תמשיכו לטחון מים, אני יצאתי" או "אתה מגזים אז אני אפילו לא אענה לך, כל טוב"
זה לא מראה על תבוסה, אלא מראה שאתה לא מוכן להגרר לזה.
וביננו? זה רק יחסוך לך זמן מבוזבז שהיית יכול לבשל או לשחק בו, או כל דבר אחר, שאני חותם לך - יהיה הרבה יותר פרודוקטיבי, וגם יתן קצת נחת :)

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 17:19

יובל, אני מעריך את מאמציך, אך זה לטמון ראש בחול וזה לא הפתרון. אני מבקש שהמנהלים ימתנו את הבחור, יוכיחו איזון (שהערות כמו "מטומטם" או הפחתות ערך אחרות לא תישמענה כאן, כי זה הנוהל שלא אני כתבתי), ואז מבטיח שאני אמתן את גישתי גם כן. אני משתתף פעיל כאן כדי לתרום וליהנות, לא כדי לספוג התנהגות מטומטמת, מתחכמת, צינית, רעה ועקבית מצד משתתף. לא יסרסו את זכותי להגיב, אם בפרגון, בהסכמה, בחוסר הסכמה או בציניות, בהתאם למה שאני מרגיש שנכון. זכות בסיסית.

ודי לצביעות, חלאס להצמיד לי תכונות שקריות, כפי שחנן נהג בהודעתו הקודמת. תתקדמו, וקצת מודעות עצמית, רבותיי. במקום לבדוק את המקרה בצורה אובייקטיבית ומאוזנת, הוא ממשיך לזרוק שטויות לעברי ולאיים עליי בהרחקה. לא מקצועי, ובטח לא מניד לי עפעף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יוני 2013, 17:42

אני לא טומן את ראשי בחול... אתה אולי חושב שזו ההתנהגות שלי, ואולי תנסה לשכנע אותי במשך תריסר הפוסטים הבאים שלך שאני כן ותביא דוגמאות וסימוכין ותקדימים - אבל זה לא ישנה את דעתי.
ולפעמים תאלץ להשלים עם העובדה הזאת.
תלמד להגיד איי דונט גיב אה שיט.
זה לדעתי מאוד חשוב בפורומים. אוקיי, אז נדב אמר שלדעתו מה שהוא רואה באינפמוס לא מרשים. יאללה, אמרתי את דעתי פעם אחת והפנמתי שזה בטח לא ישנה את דעתו, אולי סרטון אחר בהמשך כן... הלאה.
לעיתים אתה נוהג להמשיך ויכוחים בכח כדי להוכיח שהדרך שאתה רואה את הדברים - היא הנכונה והאבסולוטית ובצורה מעט טרחנית.
זה לא בקטע רע ממש רונן, אלא בקטע של... אתה פשוט טורח יותר מדי. זו זכותך, אבל הרבה פעמים העקשות הזו מובילה אדם פחות בוגר, או פחות סבלני, או פשוט אדם שמתבטא בצורה פחות מנומסת באופן כללי - להגיב בצורה שאינה לעניין.
כשמשהו כזה קורה לי - אני אישית אף פעם לא לוקח דברים קשה (לטוב ולרע), אז זה לא מעניין אותי, אבל נגיד ונגע במשהו שממש מטריד אותי ואני לא מוכן לסבול - אני סביר להניח אגיב פעם אחת בקצרה שהדיון איתו נגמר.
מה שהמנהלים עושים הוא לא ענייני. אני אישית אוהב פורומים שעושים מה שבא להם, הם לא חייבים לי כלום ואני אתאים את עצמי אליהם ולא להפך.

אני חושב שבמלים אחרות, אני מנסה להגיד פה: תשחרר ותשתחרר. והכל למעלה נכתב באמת ברוח טובה ועם חיוך. לא צריך לכתוב שום הודעה בפורום משחקים ברוח אחרת, ואם מישהו מאבד את זה בצד השני של המסך? .......מה אכפת לי?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 18:05

יובל, לא מדובר פה על ויכוחים בריאים בין אנשים שלעתים הם קצת יצריים, זה בסדר גמור, זה מה שעושה קצת עניין, אלא על הפרת נהלים פעם אחר פעם על ידי משתמש וחוסר האיזון של המנהלים.

ואתה יודע, אני לא טוען שאני כל הזמן צודק ואובייקטיבי, אבל כך גם אף אחד אחר לא. אני יכול לטעות מדי פעם, אבל לא ייתכן שאני טועה כל הזמן. אני רק מבקש שהבחור ירפה קצת עם התוקפנות והפחתות הערך המטומטמות העקביות. האם זו בקשה לא לגיטימית?

גיא סיפר באותה הודעה צינית ורצופה לעג שקיים שיחה עם ארז על הקושי שלו עם "חוסר העובדות" השוטף את הפורום. זו דרך אלגנטית להשליט כאן דיקטטורה. אז, האם לא מצופה ממנו אותה מידה של "דונ'ט גיב אה שיט"? קשה לו עם ויכוחים "נטולי" עובדות? אז שישתוק. וממתי הוא סמכות כלשהי לעובדות? מה עם קצת צניעות ומודעות עצמית?

לפני מספר ימים פניתי למנהלים באופן אישי דרך תיבת ההודעות עקב התבטאות לא הולמת של אחד המשתתפים ("אתה עלוב"), הרי יש נוהל שאוסר זאת, ואפילו לא קיבלתי תשובה (אולי זו בעיה טכנית במערכת, לא שולל שהיא קצת חורקת). התבטאויותיי רחוקות מלהגיע לרמות שהמנהלים מתעלמים מחלק מהן.

אין סיבה שאסכים לכך. או שהמקרה יטופל בצורה מאוזנת, או שאמשיך להיות מראה לאחר, או שיתנו לי באן.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 26 יוני 2013, 18:20

רונן כתב:יובל, לא מדובר פה על ויכוחים בריאים בין אנשים שלעתים הם קצת יצריים, זה בסדר גמור, זה מה שעושה קצת עניין, אלא על הפרת נהלים פעם אחר פעם על ידי משתמש וחוסר האיזון של המנהלים.

ואתה יודע, אני לא טוען שאני כל הזמן צודק ואובייקטיבי, אבל כך גם אף אחד אחר לא. אני יכול לטעון מדי פעם, אבל לא ייתכן שאני טועה כל הזמן. אני רק מבקש שהבחור ירפה קצת עם התוקפנות והפחתות הערך המטומטמות העקביות. האם זו בקשה לא לגיטימית?

גיא סיפר באותה הודעה צינית ורצופה לעג שקיים שיחה עם ארז על הקושי שלו עם "חוסר העובדות" השוטף את הפורום, זו דרך "יפה" להשליט כאן דיקטטורה. אז, האם לא מצופה ממנו אותה מידה של "דונ'ט גיב אה שיט"? קשה לו עם ויכוחים "נטולי" עובדות? אז שישתוק. וממתי הוא סמכות כלשהי לעובדות? מה עם קצת צניעות ומודעות עצמית?

לפני מספר ימים פניתי למנהלים באופן אישי דרך תיבת ההודעות עקב התבטאות לא הולמת של אחד המשתתפים ("עלוב"), הרי יש נוהל שאוסר זאת, ואפילו לא קיבלתי תשובה (אולי זו בעיה טכנית במערכת, לא שולל שהיא קצת חורקת). התבטאויותיי רחוקות מלהגיע לרמות שהמנהלים מתעלמים מחלק מהן.

אין סיבה שאסכים לכך. או שהמקרה יטופל בצורה מאוזנת, או שאמשיך להיות מראה לאחר, או שיתנו לי באן.

יודע מה ההבדל העיקרי בינך ובין גיא? גיא הוא אחד מהמנהלים בפורומים. אתה לא. רוצה עוד הבדל? גיא כתב את ההודעה שלו עם ה"דגנרטים מטומטמים" (שלדעתי לא קראת עד הסוף, אחרת היית מבין שהכוונה שלו היתה להיות אובר-בוטה בכוונה כדי להדגיש שנמאס לו מהאובר-בוטות בפורום בשבועות האחרונים) ואז עזב את זה והמשיך הלאה. אתה מדבר על זה שוב ושוב ושוב ושוב ושוב (ושוב!) במשך כמה נושאים שונים כבר שלושה ימים ברצף. אתה ממשיך ועובר על פחות או יותר הדבר היחיד שכתוב באדום מעל חלון כתיבת ההודעה - "להקשיב לבקשות המנהלים". אנחנו לא בבית דין גבוה לצדק, אנחנו לא באתר דמוקרטי. אנחנו בפורומים פרטיים, ואתה ממשיך לעבור בבוטות על מעט החוקים שיש כאן, ועוד להתעלם מבקשות של משתמשים "רגילים" (לא מנהלים) שגם אומרים שזה מתחיל להמאס להם.

לא ענינו להודעה הפרטית שלך כי המקום הזה לא הוקם כי החלטנו שבא לנו לנהל גנון. כשיגיע היום בו יוזר יעשה מספיק שטויות כדי לחטוף באן - תאמין לי שנשים לב לזה לבד ונחליט על זה לבד. אין כאן כל כך הרבה הודעות וכולנו קוראים הכל. אתה אוהב לצעוק "דיקטטורה" אבל לדעתי לא נמחקה כאן מעולם הודעה או הושעה משתמש (מלבד טעויות אנוש במחיקת ספאם) - אבל אתה, כן כן - אתה - מקרב אותנו לשם. אל תפנה את הביקורת לאחרים, אל תגיד "אבל כולם עושים גם" או "הם התחילו" או "גיא צבוע". גם אם זה נכון, ודעותיי לגבי האווירה הכללית כאן בפורום לאחרונה ידועה, זה לא קשור למקרה הנוכחי: מנהלים ומשתמשים מבקשים ממך שוב ושוב להפסיק, ואתה רק ממשיך ומחריף וכותב הודעות באורך הגלות על אותם דברים בדיוק שביקשו ממך לעזוב.

אז באמת, די. יש גבול לכמה אנשים שונים יכולים לבקש ממך להרגיע וכמה פעמים אתה יכול להתעלם. כמו שחנן אמר - אם לא נאה לך אתה מוזמן לעזוב. אם אתה רוצה להשאר אתה בהחלט מוזמן, אבל תתאים את עצמך לחוקים ואל תחשוב שהחוקים יתאימו עצמם אליך. זה לא יקרה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 26 יוני 2013, 19:31

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 121 אורחים