E3 2013 - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: E3 2013 - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי kririn » 11 יוני 2013, 15:06

"
כן, אבל... זה לא קצת מצער אותך שאין תמיכת צד ג' חזקה לוויו? זה ממש מרגיש כאילו אנחנו שוב בימי ה-Wii, שהקונסולה של נינטנדו מיועדת אך ורק להברקות של נינטנדו וזהו. חשוב לי שהקונסולה תהיה מסוגלת להריץ את כל משחקי המולטי-פלטפורם שיש. לא כיף להרגיש מאחור."

אני קונה היום WIIU פרימיום ב1600 שקל -(יד שניה ) שזה מחיר מישתלם מיבחינתי לבילעדים של נינטנדו
בלי לחכות 200 שנה לאמולטור עם יצא כזה ובלי לחכות 5 שנים שהמחיר יהיה אלף שקל
נינטנדו בטח יוזילו מחירים בקרוב ,המחיר ירד גם בארץ ,ואני חושב שזה מישתלם להחזיק את הקונסולה
מה גם שזאת קונסולה מצוינת לילדים קטנים למי שיש ילדים קטנים או עושה ביבי סיסטר לפעמים

אני לא חושב שהWIIU מיתחרה ישירה בPS4 או בXBOX ONE
ולא רואה אותה כקונסולה שגימר רציני יחזיק לבד ,למעשה כל העניין של להחזיק רק פלטפורמת מישחקים אחת בודדת בדור ניראה לי מאוד טיפשי שיש שוק יד שניה היום ברשת

פעם למכור יד שניה היתה צריך לשלם כסף על מודעה בעיתון מקומי ,או לימכור לאלטיזאכל -מה שבהרבה מיקרים לא היה מישתלם ובימיוחד עם השקעתה הרבה בציוד ומישחקים
אני אומנם לא חושב למכור את הWIIU שאני יקנה בשנים הקרובות ,אני כן ימכור אותה שתוכרז היורשת במידה ותיהיה תאימות לאחור
ונגיד לצורך הדיון אני ימכור אותה בעתיד ב500 שקל -זה אומר 1100 שקל על הקונסולה לבילעדים של נינטנדו
תעשה את החישוב לבד עם זה מישתלם או לא
חלק מהמישחקים אני יקנה יד שניה וחלק יחליף

זה מה שמעצבן אותי מאוד בXBOX ONE -היא לא הולכת להיות פשוטה מהבחינה הזאת

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 11 יוני 2013, 07:50

תערוכה לא רעה.
בכל מקרה אני מתלבט ממש מה לקנות X1 או PS4..
רק חבל שאין לאף אחד מהם תמיכה לאחור כי פספסתי כמה משחקים אחרונים בדור הזה ואני מת כל כך לשחק בTLOU..

אז אם מוציאים את נינטנדו אז MS ניצחה בבירור וסוני הפגינה גם כמה בלעדיים מרשימים (שלא ברור לי אם FF XV הוא בלעדי לסוני או לא)

נראה לי שבסוף אלך על PS4.

היום נראה את נינטנדו, אולי היום פעם ראשונה יהיה לי חשק לקנות Wii U. :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 יוני 2013, 07:56

MagmaJet כתב:תערוכה לא רעה.
בכל מקרה אני מתלבט ממש מה לקנות X1 או PS4..
רק חבל שאין לאף אחד מהם תמיכה לאחור כי פספסתי כמה משחקים אחרונים בדור הזה ואני מת כל כך לשחק בTLOU..

אז אם מוציאים את נינטנדו אז MS ניצחה בבירור וסוני הפגינה גם כמה בלעדיים מרשימים (שלא ברור לי אם FF XV הוא בלעדי לסוני או לא)

נראה לי שבסוף אלך על PS4.

היום נראה את נינטנדו, אולי היום פעם ראשונה יהיה לי חשק לקנות Wii U. :)

לסוני יש תמיכה לאחור עם שירות הCloud. לפחות כך הם טוענים, אי אפשר לדעת איך זה יעבוד מחוץ לארה"ב ומערב אירופה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 יוני 2013, 08:50

אל תתלהב, זה רק המחיר של הPS3. מבחינת משחקים זאת עדיין בעיה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2013, 11:02

swym כתב:כן ספר לי על זה אחרי שתמצא את POP האבוד ותשחק בו באונליין של הPS4 בחינם. :roll:

כנראה שלא ראית שהוא כתב uncofirmed בנוגע לאונליין של הפס4.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2013, 11:08

ולגבי התערוכה, המנצחת הגדולה היא סוני. עם כל הכבוד לבלעדיים, הם במושב האחורי כאשר קונסולה אחת מגבילה אותך כמו לא יודע מה והשנייה משאירה את הרוב הגדול כמו שהוא, מבטלת נעילת איזורים ונמכרת ב100דולר פחות.

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 11 יוני 2013, 13:31

http://www.gametrailers.com/videos/lrlr ... h--stream-
דאממ, לא יכול לחכות לשחק בו כבר. אני רק מקווה שהם לא יצאו כאן פיטר מוליניו או משהו כזה בסופו של דבר עם כל ההבטחות שלהם.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 יוני 2013, 22:31

Nigga כתב:סקר של IGN:

תמונה

סקר של Giant Bomb:

תמונה

לא מפתיע. מיקרוסופט פישלו בענק.

:lol: עאלק "סקר". 2000 איש בלחץ זה סקר? מיק' פישלו בענק? אתה באמת פאנבוי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 11 יוני 2013, 18:09

vorse3 כתב:http://www.gametrailers.com/videos/lrlr ... h--stream-
דאממ, לא יכול לחכות לשחק בו כבר. אני רק מקווה שהם לא יצאו כאן פיטר מוליניו או משהו כזה בסופו של דבר עם כל ההבטחות שלהם.

כן,זה אחד המשחקיפ המצופיים שלי ל2014,גרלט נראה עכשיו עוד יותר זקן,אהבתי את האוייבים שהראו בטריילר העולם נראה מרהיב ונפלא כמו שציפיתי
אחת הבעיות של וויצ'ר 2 לדעתי היא העץ השקעות,והקסמים האילו,שלא הרגישו ממש טובים הם יכולים ללמוד דבר או שניים מskyrim בזה
ryse גם יש לו פונטציאל אילו רק הגיימפלי לא היה כזה שטחי שנראה הזריקת חניטות הייתה מעפנה,וכול הqte האילו לא הוסיפו דבר בכלל

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2013, 03:54

למי שתהה, FF15 וKH3 מגיעים גם לXB1.

http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... ox-one-too

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 11 יוני 2013, 22:42

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2013, 01:32

גיימפליי נטו (כמעט) של FF15:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... BilT83Uq4A

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 11:17

Nigga כתב:תמונה

אם זה מדוייק... מדהים.

לגמרי! אבל אני לא יכול להאמין לזה כאשר אנחנו יודעים שהPS4 מחזיק בתוכו גם ספק כוח! זה לא נראה סביר בכלל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 13:15

extended
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2013, 16:21

עשיתי את הסיכום שלי בHWZONE ,אז אני עושה גם פה

MS -הראו המון מישחקים ,הרבה מאוד מהם הם מולטיפלטפורם ,המון מהם את אותם "סירטי אקשן הוליוודים " ,שאנחנו ראינו ב7 שנים אחרונות
רק הפעם בFHD בימקום 720P

התצוגה לפחות היתה הרבה יותר טובה משנים קודמות
המחיר של 500$ לדעתי קבר את הקונסולה שנה ראשונה ,והרבה חברות צד שלישי יפסידו המון כסף ,פשוט כי יצאו המון מישחקים שמיתחרים על אותה מישבצת
בקונסולה שאני לא חושב תעשה 10 מיליון שנה ראשונה במחיר הזה

סוני -מה שהפתיע אותי מאוד זה המחיר והגודל הפיזי של הPS4 -גנבו את ההצגה
אני לא חושב לקנות לא PS4 ולא XBOX ONE שנה ראשונה ,בגלל המחירים והDRM בXBOX והעובדה שרוב המישחקים זמינים לי בPC בזול יותר
אבל בכל זאת

נינטנדו-אכזבה ,לא הורידו מחיר לWIIU ,לא מודל חדש ל3DS
כמה מישחקים שאני רוצה אבל הם היו צפוים
אתמול קניתי WIIU פרימיום יד שניה -ואני לא מיתחרט על זה לשניה ,אני יאכיל אותו בילעדים של נינטנדו
אבל בכל זאת ציפיתי ליותר
נו טוב נחכה לפיקמין 3 בסוף יולי

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 16:53

לא להאמין כמה אתה לא מחובר למציאות.

לא קונה קונסולה בהשקה? ובהשקה של הPS3 או האקס בוקס רכשת קונסולה? לא.
אותם משחקים הולוודיים רק ב1080P? דחוף משקפיים.
500 דולר קבר את הקונסולה? 600 לא קבר את הסוני.
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2013, 17:44

swiss-the-engine

עוד מאט תגיד לי גם שאני פאנבויס של נינטנדו -למרות שגם אליה כתבתי ביקורת שלילית
בעניין לרכוש קונסולה בהשקה או לא ,היום יש לי עבודה נוספת ככה שאני יכול להרשות לעצמי ,ולא ראיתי משהו שמושך אותי לא בXBOX ONE ולא בPS4
למעשה הרבה מהמישחקים אני יצפה ב"בו נשחק" ,לחסוך כסף על קונסולות ובילעדים שלא באמת מענינים אותי
עוד מישחק FPS דמוי COD ועוד גירס קלון ועוד אנצארטד קלון -לא מענין אותי בימיוחד

באטמן מענין אותי מאוד -אבל הוא מולטיפלטפורם -אני חושב הפעם לקנות אותו בהשקה
גם GTA 5 אני הולך לקנות בהשקה עם יצא לPC

בעניין נינטנדו -לא מספיק מישחקים לWIIU ,ל3DS יש מספיק בינתים אבל אני מחכה לגירסה משופרת
בWIIU אני מחכה בעיקר לפיקמין 3 -דרך אגב האפליקצית יוטיוב בWIIU מצוינת -כניראה אני ישתמש בזה הרבה יותר ממישחקים בקונסולה

בעניין 600 דולר לא קבר את סוני -ראיתה מכירות שנה ראשונה ? ראיתה כמה הפסידו נטח שוק ?

PS4 ב400$ זה מצוין עם הפירסום יהיה נכון ,ועם יצאו מישחקי חובה בהשקה
סוני לא נתנה לנינטנדו בידול מספיק גדול בתימחור עם ה400$ ,MS כן נתנה עם ה500$

דרך אגב שתי הקונסולות האלו יחיבו מנוי לשחק אונלין אפילו בסיסי -שזה מאוד מסריח
הרבה מישחקים מכילים סינגל של פחות מ10 שעות ,ולXBOX ONE עוד יש DRM

אני יחכה לירידת מחיר משמעותית לPS4 ולסיפרית החלפות

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 יוני 2013, 19:55

קרירין אני לא יודע למה חזרתי להגיב לך.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2013, 22:38

Kazz כתב:כנראה שלא ראית שהוא כתב uncofirmed בנוגע לאונליין של הפס4.

אה, כתוב unconfirmed! איך הוא ידע שזה unconfirmed? עכשיו אני רואה שהוא בהחלט צדק ב-100% בהכרזה שלו שהאונליין של הPS4 יהיה בחינם כי זה Unconfirmed!
גם POP היה unconfirmed? והDLC למשחק נוסף של קאפקום? והתצוגה של ME2 אצל מיקרוסופט? ואולי גם הטענה המדויקת שלו על זה שמיקרוסופט רודפת בצורה יוצאת דופן אחרי מפיצות כדי שיציגו משחקים ולא יגלו את העובדה שהמשחקים שלהן יוצאים במקביל גם לקונסולות מתחרות (משחקים כמו FF XV או דיאבלו 3 אני מניח?)

אתה צריך ללמוד לחיות עם המציאות קאז: כל סעיף וסעיף בהכרזה של ישבנים לוהטים מלבד בלעדיות של World of Tanks התגלתה כבדיחה.

Kazz כתב:ולגבי התערוכה, המנצחת הגדולה היא סוני. עם כל הכבוד לבלעדיים, הם במושב האחורי כאשר קונסולה אחת מגבילה אותך כמו לא יודע מה והשנייה משאירה את הרוב הגדול כמו שהוא, מבטלת נעילת איזורים ונמכרת ב100דולר פחות.

התכוונת שנינטנדו היא המנצחת הגדולה, לא? אם משחקים כבר לא מעניינים אותנו יותר אז עדיף לשלם 150 דולר פחות ועל הדרך גם לא לשלם על אונליין, נכון?

kririn כתב:MS -הראו המון מישחקים ,הרבה מאוד מהם הם מולטיפלטפורם ,המון מהם את אותם "סירטי אקשן הוליוודים " ,שאנחנו ראינו ב7 שנים אחרונות ...

Dafuq? מתוך 20 משחקים הרוב היו שם בערך 3 משחקי מולטיפלטפורם. ומעניין אותי גם לדעת מהם אותם המוני משחקים שנראו לך כמו סרט אקשן הוליוודי?
קילר אינסטינקט? או אולי below? או spark? ובעצם אולי Forza 5? או Crimson Dragon? או נניח sunset overdrive? ואולי D4? או Dead Rising 3? המשחק היחיד שראינו ממנו משהו ונראה מכוון להפקה הוליוודית הוא Quantum Break. או אולי גם MGS V אם סופרים את הלא אקסלוסיביים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2013, 22:54

הוא התנצל על הדברים שהוא טעה בהם: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=584841

הטראק רקורד שלו עדיין מצויין. אולי אביא לך לינק למישהו ש'הדליף' מידע לגבי נינטנדו בE3 ואז תראה מה זה באמת להגיד שטויות.
כבר אמרתי כשזה נוגע למסיבות האלה ראינו בעבר שברגע האחרון חשיפות מתוכננות מבוטלות או נדחות כך שאני ממש מסכים לפסול את כל מה שהוא אומר בגלל שמשחק הוצג באותו יום אך במסיבה אחרת. תעשה חיפוש ותראה את הדברים שהוא אמר לאורך השנים ואז תדבר. ובגלל שעושה רושם שאתה ידעת כל דבר שהולך לקרות, אולי תפרט לנו מה הולך להיות במסיבות העיתונאים של גיימסקום?

כמובן שמשחקים מעניינים. אבל אמצעים דרקוניים מול בלי מקדימים אותם. ולכמי שמשתמש ב PC, אז הפס4 נראית אופציה יותר טובה לשילוב. למרות שמבחינת תצוגת המשחקים המסיבה של מיקרוסופט הייתה עדיפה אני עדיין מחכה לראות גיימפליי ולראות מה הוא כן בלעדי ושלא ייצא לפלטפורמות אחרות אחרי 3\6\9\12 חודשים. ואני גם שופט לפני הדור הזה בו מיקרוסופט התחילה חזק עם בלעדיים ואט-אט הפסיקה להשקיעה לעומת סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2013, 00:09

לקחתי את התמונה והחזרתי אותה קצת למציאות. השוותי את הגודל של החריץ דיסקים (האמיתי, לא הפלסטיק מסביב) כדי לתאם את הגודל של הפס3 והONE ואז הגדלתי את הפס4 לגודל של הפס3 סלים של 2009 (כי קאז אמר שהיא "בערך בגודל שלה" מה שאומר שהן או באותו גודל או שהפס4 גדולה יותר כי קאז היה אומר שהיא קטנה יותר אם היא הייתה קטנה יותר) בעזרת תמונת השוואה בין הסלים 2009 לפס3 המקורית וזה מה שיצא:
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2013, 02:33

Kazz כתב:מי שמשתמש ב PC, אז הפס4 נראית אופציה יותר טובה לשילוב.

אבל מי שאכפת לו מDRM לא משתמש בPC יותר, כי כמעט כל משחק מכרזי על הPC כיום מגיע עם DRM או שניים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 02:52

swym כתב:אבל מי שאכפת לו מDRM לא משתמש בPC יותר, כי כמעט כל משחק מכרזי על הPC כיום מגיע עם DRM או שניים.

מי שמפריע לו DRM כמו בX1, פשוט לא קונה משחקים לPC עם DRM דומה, או יותר נוקשה.
פשוט צריך לקנות רק משחקים בריטייל, או דרך GOG.

דוגמא לDRM יותר נוקשה, הוא כל משחק שמשתמש בsteamworks, או כל משחק דיגיטלי בסטים.
זה אומר שכל מי שיוצא עכשיו נגד הDRM של הX1 בטוח לא קנה משחק דיגיטלי בסטים או משחקי ריטייל כמו HL2 וכל משחק VALVE שיצא אחריו (CS החדש, שני משחקי TF2, L4D ושני משחקי פורטל, כמובן), SKYRIM, ביושוק אינפיניט, בורדרלנדס 2, כל משחק COD מאז MW2, סיליוויזציה 5 (וכל התוספות שלו), דאוס אקס החדש, דיסהונורד, DMC, פולאאוט: וגאס החדשה, גריד 2, שני משחקי מטרו, רייג', שני משחקי סיינטס ראו, spec ops, טוטאל וור: שוגון 2, XCOM, סליפינג דוגס, היטמן החדש וטומב ריידר.
בקרוב הוא גם ימנע מלקנות את ARMA 3, COH2 וטוטאל וור: רומא 2.

כל המשחקים האלה, הם משחקים שמפרים באופן בוטה את הזכות הבסיסית של כל אדם לרכושו, כי אם אתה קונה דיסק שלהם, אין לך מה לעשות איתו אחר כך. הוא קשור למשתמש סטים שלך ואתה לא יכול למכור אותו חזרה, להשאיל לחבר, או לשתף אותו עם 10 בני משפחה.
הייתי אומר, אפילו, שהבלעדיים הכי גדולים של הPC הם כנראה משחקים שאף אחד שחשובות לו הזכויות שלו לא שיחק ולא ישחק לעולם.
אז או שכל המתלוננים על הX1 ומשחקים במחשב באמת נמנעו מכל המשחקים הללו, הוא שיש לנו כאן מקרה קטנטן של סטנדרטים כפולים וסותרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יוני 2013, 08:41

Batman:AO נראה ממש כמו AC. פשוט נראה כמו משחק חדש בדיוק על אותו המנוע.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 112 אורחים