כתבה ברוטאלית של Gameindustry.biz על ה Wii U

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: כתבה ברוטאלית של Gameindustry.biz על ה Wii U

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 מאי 2013, 22:51

omerkot כתב:פיתחו phantasy star online לdreamcast... לdreamcast היה מודם מובנה ופי כמה וכמה יותר משחקי אונליין מאשר לgamecube...

וששון, נינטנדו לא מצליחה לפתח. היא כבר ניסתה כמה פעמים ושוב ושוב זה בעיקר מביך.

נו... אז לא. סגה לא פיתחו משחקי מולטיפלטפורם, בזמן שהם היו יצרנית קונסולה.
רק אחרי שהדרימקאסט מתה, הם הוציאו את המשחק גם לווינדוס וכאלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 מאי 2013, 23:05

Keo,עומר לא הבנתי מאיפה הקרצתם את הקטע של וואלב עכשיו.
מה הם כל כך מומחים במערכות הפעלה שהם המושיעים של נינטנדו?
ומי אמר שהבעיה ב WIIU זו מערכת ההפעלה מלחתכילה?
אני יכול להבין את ההצעה של עומר לחבור לוואלב ליצירת קונסולה חדשה סטייל סטים בוקס שמריצה גם משחקי נינטנדו בלעדיים,זה יכול להיות להיט ואין ספק ששיתוף פעולה של 2 ענקיות בתחום הזה זה חתיכת כח,זה היה מאפשר לנינטנדו לבנות גם חומרה הרבה יותר ראויה,אבל בקטע תוכנתי לא הצלחתי להבין מה הם צריכים אותם בדיוק.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 מאי 2013, 23:18

Nucleus_Dawn כתב:
נו... אז לא. סגה לא פיתחו משחקי מולטיפלטפורם, בזמן שהם היו יצרנית קונסולה.
רק אחרי שהדרימקאסט מתה, הם הוציאו את המשחק גם לווינדוס וכאלה.

לא, לא... הם הוציאו אותו לדרימקאסט עוד בתקופה שהדרימקאסט היתה בחיים (2000/2001). הפורטים לקונסולות האחרות ולPC הגיעו אחרי שהיא מתה.

בלינג, לvalve יש תשתית תוכנה מוצלחת (סטים עם הbackbone הרציני שלה, זה שיודע לחבר חברים, מאפשר להם לתקשר בצורה נורמלית, מחזיק משחקים, דמואים, סרטונים, מגבה שמירות של משחקים ועוד). המקבילות של נינטנדו הן בדיחות לא מצחיקות.
אבל זה לא הטריגר היחיד ואולי אפילו לא העיקרי מבחינת נינטנדו. valve אמורה להכנס לתחום החומרה עם הסטימבוקס שאמור לעשות את מה שהWIIU לא מסוגלת ולהתחרות בקונסולות של סוני ומיקרוסופט.
לנינטנדו יש נסיון בייצור ובשיווק חומרה ומשחקים. יש לה גם את פרנצייזים שלה, שעדיין שווים כסף ויכולים לקרוץ לvalve. החברות משלימות אחת את השניה ולכן אני זרקתי את עניין השיתוף ביניהם ועדיין, זה סתם הפרחה של רעיון, אני לא מאמין שההיבריס של נינטנדו יתן לה להכנס לדבר כזה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 מאי 2013, 23:24

omerkot כתב:לא, לא... הם הוציאו אותו לדרימקאסט עוד בתקופה שהדרימקאסט היתה בחיים (2000/2001). הפורטים לקונסולות האחרות ולPC הגיעו אחרי שהיא מתה.

אבל זה בדיוק מה שכתבתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 מאי 2013, 23:29

עומר, אתה בטוח שסגה פיתחה משחקים לקונסולות אחרות בזמן שהדרימקסאט היתה קיימת? זה לא נשמע לי הגיוני. זה כמו שנינטנדו תתחיל לפתח משחק חדש לגמרי, AAA, לכל הקונסולות. למה שהן יעשו דבר כזה? ממתי חברות צד א' מפיצות למולטיפלטפורם?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 19 מאי 2013, 00:04

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 19 מאי 2013, 00:14

Nucleus_Dawn כתב:
אבל זה בדיוק מה שכתבתי.

הבלבול נובע מזה שבכלל לא טענתי שהם עשו דבר כזה...
מה שטענתי היה שלנינטנדו יש את הדוגמא השלילית של סגה והדרך שבה היא ירדה מהחומרה ועברה למולטיפלטפורם.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 19 מאי 2013, 00:38

אבל נינטנדו לא עברה למולטיפלטפורם...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2013, 01:01

bling כתב:Keo,עומר לא הבנתי מאיפה הקרצתם את הקטע של וואלב עכשיו.
מה הם כל כך מומחים במערכות הפעלה שהם המושיעים של נינטנדו?
ומי אמר שהבעיה ב WIIU זו מערכת ההפעלה מלחתכילה?
אני יכול להבין את ההצעה של עומר לחבור לוואלב ליצירת קונסולה חדשה סטייל סטים בוקס שמריצה גם משחקי נינטנדו בלעדיים,זה יכול להיות להיט ואין ספק ששיתוף פעולה של 2 ענקיות בתחום הזה זה חתיכת כח,זה היה מאפשר לנינטנדו לבנות גם חומרה הרבה יותר ראויה,אבל בקטע תוכנתי לא הצלחתי להבין מה הם צריכים אותם בדיוק.

זה נבע משלושה דברים:
1) הייתה שמועה שרצה המון זמן לפני שהכריזו על הWIIU שכל המערכת אונליין שלה תטופל על ידי VALVE
2) BIG PICTURE MODE של סטים כרגע הוא המערכת הפעלה הכי נוחה וטובה שראית לקונסולה. אם הWIIU הייתה פשוט קונסולת PC שמריצה את סטים בBPM על לינוקס וכל המשחקים היו מפותחים לה על OPENGL אז נינטנדו לא רק הייתה נהנת ממערכת הפעלה /אונליין / הפצה דיגיטלית טובה יותר או לפחות ברמה של סוני ומיקרוסופט, הם גם היו נהנים מהפורט הפשוט לPC מה שהיה מכנה להם הרבה בלעדיים (כלומר לפחות עד שהפס4 וה720 היו יוצאות). בנוסף החבר'ה של VALVE וגם גייב עצמו ידועים באהדה שלהם לנינטנדו ואני בטוח שנינטנדו הייתה מצליחה להוציא מהם שיתוף פעולה נהדר במחירים מינימאלים
3) אין לי שום אמונה בנינטנדו כמפתחת אונליין ומערכת הפעלה, אין להם נסיון בזה וכשהם כבר עושים את זה התוצאה די מזעזעת.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 מאי 2013, 03:23

omerkot כתב:הבלבול נובע מזה שבכלל לא טענתי שהם עשו דבר כזה...
מה שטענתי היה שלנינטנדו יש את הדוגמא השלילית של סגה והדרך שבה היא ירדה מהחומרה ועברה למולטיפלטפורם.

כן... זה נכון. הסכמתי איתך לכל אורך הדיון. אפילו התייחסתי לזה וכתבתי שבמקרה ונינטנדו יפסיקו לייצר חומרה, סוף סוף, הם ייקנו ע"י חברה גדולה, שתיתן להם את הגב הכלכלי שהם צריכים, כדי להמנע מאותה הדרך שסגה הלכה בה.
אני הייתי משוכנע שזה המצב ושאלתי אותך אם אתה יודע אחרת ואיפשהו, זה הפך לזה שאתה חושב שאני טוען ההפך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2013, 11:58

אני מקווה שאנשים פה יודעים שלנינטנדו יש את המחלקת משחקים הכי רווחית בתעשיה כבר 20 שנים נכון? כולל בתקופת הגיימקיוב והN64 הכושלים. אתם גם מודעים שה3DS, למרות שהיא לא פופולרית כמו הDS, היא עדין הקונסולה הכי פופולרית שנמכרת כרגע נכון? נינטנדו לא צריכה עזרה מאף אחד ואפילו שהWIIU כישלון מהדהד הם עדין הולכים כנראה לסגור את הרבעון הזה ברווח או לפחות לא בהפסד. להתחשב בכמויות מזומן שהם צברו ב20 שנים האחרונות (בדגש על 2006 - 2008) אני בטוח שאף אחד פה לא צריך לדאוג להם כלכלית. למען השם עד לפני שנתיים נינטנדו, חברת משחקים בלבד, הייתה גדולה מסוני. לא החטיבת משחקים של סוני, גדולה מכל סוני עצמה והייתה החברה היפנית השניה בכוחה בעולם אחרי טויוטה. אז לדאוג להם פינאנסית? בעיות גב כלכלי? לא לנינטנדו, אם כבר לסוני.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 מאי 2013, 13:12

אתה בטוח? יותר גדולים מכל סוני?
ולמה רק עד לפני שנתיים? זה לא שסוני נהיו בשנתיים האחרונות מעצמה,הם סכ״ה נמצאים בתהליך שעושה רושם חיובי של שיקום החברה אבל גם פה הם עוד רחוקים מלהיות רגועים שהם יצאו מהקו האדום.

וה 3DS הכי מוכרת? לפחות ב npd האחרון ראינו שה360 הכי מוכרת עם מספר מזעזע של 100 ומשהו אלף ככה שה 3DS בטח לא מפוצצת קופות עד כדי כך.
מייקל פאכטר גם אמר שה 3DS עדיין לא בסטטוס שהוא ריווחי בצורה מספיק טובה כדי לפצות על ה WIIU,מצד שני הוא גם אמר שאין ספק שמבחינת חשבון הבנק שנינטנדו צברה עם ה wii היא יכולה להרשות לעצמה להפסיד במשך עשור ולא להיות קרובים אפילו לסגירה,באמת שאין מה לדאוג להם מבחינת התמוטטות כי זה לא הולך לקרות בעשור הקרוב (אם כבר באמת יש סיכויים הרבה יותר גבוהים שזה יקרה אצל סוני) אבל מצד שני חברות לא נהנות להפסיד סכומי כסף במשך הרבה שנים ואי אפשר לדעת באילו צעדים נינטנדו תנקוט אם היא לא תמצא את עצמה בשוק החומרה,מן הסתם אין לה עניין סתם לשרוף כסף ובשלב מסויים אם היא תמשיך להפסיד ייתכן שהיא אכן תפרוש מלייצר קונסולה גם אם המצב הכלכלי שלה עדיין טוב.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 מאי 2013, 15:00

DrKeo כתב:אני מקווה שאנשים פה יודעים שלנינטנדו יש את המחלקת משחקים הכי רווחית בתעשיה כבר 20 שנים נכון? כולל בתקופת הגיימקיוב והN64 הכושלים. אתם גם מודעים שה3DS, למרות שהיא לא פופולרית כמו הDS, היא עדין הקונסולה הכי פופולרית שנמכרת כרגע נכון? נינטנדו לא צריכה עזרה מאף אחד ואפילו שהWIIU כישלון מהדהד הם עדין הולכים כנראה לסגור את הרבעון הזה ברווח או לפחות לא בהפסד. להתחשב בכמויות מזומן שהם צברו ב20 שנים האחרונות (בדגש על 2006 - 2008) אני בטוח שאף אחד פה לא צריך לדאוג להם כלכלית. למען השם עד לפני שנתיים נינטנדו, חברת משחקים בלבד, הייתה גדולה מסוני. לא החטיבת משחקים של סוני, גדולה מכל סוני עצמה והייתה החברה היפנית השניה בכוחה בעולם אחרי טויוטה. אז לדאוג להם פינאנסית? בעיות גב כלכלי? לא לנינטנדו, אם כבר לסוני.

הם מעולם לא היו גדולים מסוני. שווי השוק שלהם באמת היה גבוה יותר, כשהמניה שלהם הייתה בפיק, אבל הם לא היו חברה גדולה יותר.

כל מה שאתה אומר לגבי כמה שהם היו רווחיים נכון, אבל השאלה היא מה יקרה ביום שהם יפסיקו לייצר חומרה (ולמרות שזה לא סביר, בהתחשב בכמות המזומנים שיושבת אצלהם והם לא עושים איתה כלום, מותר לנו לדמיין עתיד טוב יותר)?
בהחלט יכול להיות שרשת הביטחון שהם יצרו לעצמם תספיק בשביל להצליח לעבור מחברה שמייצרת חומרה, לחברה שמתבססת אך ורק על המשחקים שלה ותאפשר להם גם לשווק את המשחקים הללו ולבסס אותם כהצלחות, גם כמשחקי צד ג'.

הם יכולים להמשיך 10 שנים בקצב הנוכחי, והם לא יתמוטטו, אבל אף אחד כאן לא מדבר על התמוטטות. אנחנו מדברים אך ורק על שינוי.
אם ב5 השנים הקרובות הWIIU לא תראה שיפור סופר-משמעותי, כנראה שהם יפסידו עליה כסף (למרות שהם לא הפסידו כסף על הגיימקיוב, שכנראה היתה רק קצת יותר מצליחה, מהקצב הנוכחי של הWIIU) וברור לכולם (חוץ מנינטנדו?) ששוק הניידות הולך ומתכווץ וכנראה שהוא לא יצליח להחזיק אותם מעל הקו האדום, עוד הרבה שנים.
בעוד 5 שנים, נינטנדו יכולה להיות חברה מאוד שונה. הם יכולים לנצל את הכסף הרב שיש להם, בשביל לעשות שינוי גדול בחברה ולהתרכז בפיתוח משחקים (הדבר שבו הם ממש ממש טובים), או שהם יכולים להתעקש ולפתח עוד חומרה ולקוות לעוד נס WII וזו אסטרטגיה עסקית קצת פחות טובה, לדעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 19 מאי 2013, 17:37

omerkot כתב:לא, לא... הם הוציאו אותו לדרימקאסט עוד בתקופה שהדרימקאסט היתה בחיים (2000/2001). הפורטים לקונסולות האחרות ולPC הגיעו אחרי שהיא מתה.

בלינג, לvalve יש תשתית תוכנה מוצלחת (סטים עם הbackbone הרציני שלה, זה שיודע לחבר חברים, מאפשר להם לתקשר בצורה נורמלית, מחזיק משחקים, דמואים, סרטונים, מגבה שמירות של משחקים ועוד). המקבילות של נינטנדו הן בדיחות לא מצחיקות.
אבל זה לא הטריגר היחיד ואולי אפילו לא העיקרי מבחינת נינטנדו. valve אמורה להכנס לתחום החומרה עם הסטימבוקס שאמור לעשות את מה שהWIIU לא מסוגלת ולהתחרות בקונסולות של סוני ומיקרוסופט.
לנינטנדו יש נסיון בייצור ובשיווק חומרה ומשחקים. יש לה גם את פרנצייזים שלה, שעדיין שווים כסף ויכולים לקרוץ לvalve. החברות משלימות אחת את השניה ולכן אני זרקתי את עניין השיתוף ביניהם ועדיין, זה סתם הפרחה של רעיון, אני לא מאמין שההיבריס של נינטנדו יתן לה להכנס לדבר כזה.

די ברור שנינטנדו יכולה לעשות את כל זה אך לא חושבת שזה חשוב. זה לא שצריך לייבא גאונים מואלב כדי לעשות גיבוי של שמירות.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 19 מאי 2013, 21:11

ששון כתב:די ברור שנינטנדו יכולה לעשות את כל זה אך לא חושבת שזה חשוב. זה לא שצריך לייבא גאונים מואלב כדי לעשות גיבוי של שמירות.

זה יותר מסובך ממה שאתה חושב אבל זה נכון שהם יכולים... השאלה כמה שנים זה יקח להם להרים מערכות כאלה ומה יקרה עד אז?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2013, 00:52

bling כתב:אתה בטוח? יותר גדולים מכל סוני?
ולמה רק עד לפני שנתיים? זה לא שסוני נהיו בשנתיים האחרונות מעצמה,הם סכ״ה נמצאים בתהליך שעושה רושם חיובי של שיקום החברה אבל גם פה הם עוד רחוקים מלהיות רגועים שהם יצאו מהקו האדום.

וה 3DS הכי מוכרת? לפחות ב npd האחרון ראינו שה360 הכי מוכרת עם מספר מזעזע של 100 ומשהו אלף ככה שה 3DS בטח לא מפוצצת קופות עד כדי כך.
מייקל פאכטר גם אמר שה 3DS עדיין לא בסטטוס שהוא ריווחי בצורה מספיק טובה כדי לפצות על ה WIIU,מצד שני הוא גם אמר שאין ספק שמבחינת חשבון הבנק שנינטנדו צברה עם ה wii היא יכולה להרשות לעצמה להפסיד במשך עשור ולא להיות קרובים אפילו לסגירה,באמת שאין מה לדאוג להם מבחינת התמוטטות כי זה לא הולך לקרות בעשור הקרוב (אם כבר באמת יש סיכויים הרבה יותר גבוהים שזה יקרה אצל סוני) אבל מצד שני חברות לא נהנות להפסיד סכומי כסף במשך הרבה שנים ואי אפשר לדעת באילו צעדים נינטנדו תנקוט אם היא לא תמצא את עצמה בשוק החומרה,מן הסתם אין לה עניין סתם לשרוף כסף ובשלב מסויים אם היא תמשיך להפסיד ייתכן שהיא אכן תפרוש מלייצר קונסולה גם אם המצב הכלכלי שלה עדיין טוב.

מבחינת שווי כספי של חברה שנסחרת בבורסה כן, הם היו (ואני אומר היו כי אין לי מושג מה המצב שלהם היום אבל הם בהחלט היו לפני כמה שנים החברה השני הכי בעלת ערך מניות ביפן אחרי טויוטה כשהיא עקפה את קאנון וגם את מיצובישי) החברה עם הערך הכי גבוה ביפן אחרי טויוטה. האם יש להם מספר עובדים וגודל חברה כמו סוני? מן הסתם לא, הם רק עושים משחקים ולסוני רק הענף של המשחקים לא רחוק מהגודל של נינטנדו. אבל הם כן רווחיים במשך המון שנים ומ2005 ועד 2009 הם היו רווחים ברמה שמעט מאוד חברות יכולות להגיד שהן היו רווחיות ככה. נינטנדו לרוב לא יודעת מה זה הפסדים, הN64 התרסק והם הרוויחו, הקיוב מתה אחרי 3 שנים והם הרוויחו ואני בטוח שגם מכל הWIIU הם יצאו ברווח. נינטנדו תפרוש מחומרה ותעבור לתוכנה בלבד רק אם היא תחשוב שזה יעשה אותה רווחית יותר (והכבוד היפני לא יתן להם לדעתי). נינטנדו בחיים לא תעבור לתוכנה בלבד בגלל מגבלות כספיות, יש להם יותר מדי כסף בבנק והם מסוגלים להיות רווחים בזמן שהקונסולות שלהם גוססות. נכון, השנתיים האחרונות לא חייכו לנינטנדו אבל מדובר בשנתיים הכי קשות של החברה, נינטנדו מסוגלת לשרוד עוד 40 שנים כאלה עם הכמות מזומנים שהם צברו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 מאי 2013, 06:08

"
הם יכולים להמשיך 10 שנים בקצב הנוכחי, והם לא יתמוטטו, אבל אף אחד כאן לא מדבר על התמוטטות. אנחנו מדברים אך ורק על שינוי.
אם ב5 השנים הקרובות הWIIU לא תראה שיפור סופר-משמעותי, כנראה שהם יפסידו עליה כסף (למרות שהם לא הפסידו כסף על הגיימקיוב, שכנראה היתה רק קצת יותר מצליחה, מהקצב הנוכחי של הWIIU) וברור לכולם (חוץ מנינטנדו?) ששוק הניידות הולך ומתכווץ וכנראה שהוא לא יצליח להחזיק אותם מעל הקו האדום, עוד הרבה שנים.
בעוד 5 שנים, נינטנדו יכולה להיות חברה מאוד שונה. הם יכולים לנצל את הכסף הרב שיש להם, בשביל לעשות שינוי גדול בחברה ולהתרכז בפיתוח משחקים (הדבר שבו הם ממש ממש טובים), או שהם יכולים להתעקש ולפתח עוד חומרה ולקוות לעוד נס WII וזו אסטרטגיה עסקית קצת פחות טובה, לדעתי."

סביר להניח שעוד 4 וחצי שנים ניראה כבר את היורשת לWIIU
הדור הזה היה מוזר באורך שלו

ובעניין הנידות ,ה3DS כבר ב30 מיליון אז עדין יש מקום לנידות
אורך חיים ה3DS בטח תעבור 50 מיליון

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 מאי 2013, 19:25

omerkot כתב:

הבעיה של נינטנדו היא שValve מבססת את כל תשתית החנות הוירטואלית שלה על נתח רווחים משמעותי, ולנינטנדו בטח שאין שום אינטרס לאפשר למישהי אחרת להרוויח 30% מהמכירות של כל הback catalog העצום שלה.
למרות שאני חושב שמגוחך עדיין לדון בדבר כזה כי נינטנדו לא הולכת כל כך מהר, אז עדיף היה לה כבר להסתמך על תשתיות התוכנה של גוגל שבטח ובטח שמוצלחות לא פחות מואלב, ולבנות קונסולה (ניידת ונייחת) על בסיס מערכת ההפעלה של האנדרואיד - בדיוק כמו הOuya.
זה היה נותן לה חופש פעולה ושליטה מלאה בחנות frontend שלה שממנה היא רואה 100% מההכנסות, יחד עם כלים מאד חזקים ותשתית תוכנה שאין לנינטנדו. ומאחר וגם ככה נינטנדו לא עוסקת בקונסולות חזקות מידי, היא יכלה להסתפק במעבדים של ARM שהולכים יופי עם אנדרואיד ועם צריכת חשמל נמוכה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 20 מאי 2013, 19:29

swym כתב:הבעיה של נינטנדו היא שValve מבססת את כל תשתית החנות הוירטואלית שלה על נתח רווחים משמעותי, ולנינטנדו בטח שאין שום אינטרס לאפשר למישהי אחרת להרוויח 30% מהמכירות של כל הback catalog העצום שלה.
למרות שאני חושב שמגוחך עדיין לדון בדבר כזה כי נינטנדו לא הולכת כל כך מהר, אז עדיף היה לה כבר להסתמך על תשתיות התוכנה של גוגל שבטח ובטח שמוצלחות לא פחות מואלב, ולבנות קונסולה (ניידת ונייחת) על בסיס מערכת ההפעלה של האנדרואיד - בדיוק כמו הOuya.
זה היה נותן לה חופש פעולה ושליטה מלאה בחנות frontend שלה שממנה היא רואה 100% מההכנסות, יחד עם כלים מאד חזקים ותשתית תוכנה שאין לנינטנדו. ומאחר וגם ככה נינטנדו לא עוסקת בקונסולות חזקות מידי, היא יכלה להסתפק במעבדים של ARM שהולכים יופי עם אנדרואיד ועם צריכת חשמל נמוכה.

באמת שהטריגר העיקרי שאני מוצא לשת"פ כזה הוא לתת לנינטנדו גישה נוחה לחומרה מתקדמת (steam box) שתאפשר לה להשאר במירוץ. שאר הדברים הם רק added value...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 95 אורחים