ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2022, 19:58

Laskin כתב:BOTW 2 נדחה באופן לא מפתיע, ומכוון עכשיו לאביב 2023…
יש גם טריילר חדש אבל אני מהנייד אז חפשו אותו :)

אמת שלא ממש השתרש אצלי שהם מוציאים אותו ב2022, אז מבחינתי זה כאילו הוא יוצא יותר מוקדם ממה שציפיתי :!:

שימו לב בטריילר לעננים עם וליום אמיתי. הצוות הזה משוגע לגמרי טכנית, עננים וליומטרים על קונסולה שהיא בייסיקלי פס3 פרו. מטורף.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2022, 08:02

השאלה היא האם אביב 2023 יהיה צמוד להשקה של הסוויץ׳ 2…?
זה יהיה 6+ שנים מאז ההשקה של המכשיר

לדעתי האישית - לא, ואפילו אולי ימשכו עד 2025, אבל אולי כן יצא סוויץ׳ פרו ביחד עם המשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2022, 08:42

Laskin כתב:השאלה היא האם אביב 2023 יהיה צמוד להשקה של הסוויץ׳ 2…?
זה יהיה 6+ שנים מאז ההשקה של המכשיר

לדעתי האישית - לא, ואפילו אולי ימשכו עד 2025, אבל אולי כן יצא סוויץ׳ פרו ביחד עם המשחק הזה.

זה יהיה ממש מוזר אם יוציאו את הפרו ב2023, קצת מאוחר מדי, ביחוד שהפרו הייתה אמורה לצאת ב-2020.

ובנוגע לדור הבא, זה משחק סוויצ׳, זה יהיה נחמד לראות אותו ב60/4k על מכשיר דור הבא אבל זה לא מרגש במיוחד. נינטנדו עשו יופי של קרוס ג׳ן כששתי הקונסולות בכוח דומה עם רק הפרשי רזולוציה בעיקר (נניח זלדה TP בין הקיוב לwii או botw בין הwiiu והסוויצ׳) אבל הסוויצ׳ 2 אמורה להיות קפיצה דורית מה שנינטנדו לא עשו מאז 2012. אז אולי תהיה כבר סוויצ׳ 2 באופק (ואולי לא, בכל זאת מדובר בנינטנדו), אבל אני לא חושב שזה ישפיע על המשחק יותר מדי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2022, 10:04

זה יהיה מוזר רק אם יוציאו את הסוויץ2 ב-2024… אם ב-2025 זה דווקא יהיה הגיוני ובטח משתלם מאוד לנינטנדו שמליוני מעריצים שלהם יקנו גם את הפרו וגם את הסוויץ׳ 2, למרות שיש להם כבר סוויץ וגם סוויץ לייט ;)
וברור שלא ישפיע יותר מדי על המשחק, אבל עדיין אני ממש הייתי רוצה לשחק בו ב4k/60

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2022, 10:30

Laskin כתב:זה יהיה מוזר רק אם יוציאו את הסוויץ2 ב-2024… אם ב-2025 זה דווקא יהיה הגיוני ובטח משתלם מאוד לנינטנדו שמליוני מעריצים שלהם יקנו גם את הפרו וגם את הסוויץ׳ 2, למרות שיש להם כבר סוויץ וגם סוויץ לייט ;)
וברור שלא ישפיע יותר מדי על המשחק, אבל עדיין אני ממש הייתי רוצה לשחק בו ב4k/60

כן, אני משער שנינטנדו מסוגלת לחכות גם ל2027 אם בא לה. אבל היסטורית לפחות היא דווקא אוהבת להוציא יורשת יחסית מהר. מצד שני בסוף החיים של כל הקונסולות שלה בעשורים האחרונים הן כישלון איום ונורא, גם הwii שגססה בצורה נוראית ב2010 וצפונה. כך שאולי הפעם, כל עוד הסוויצ׳ מצליחה, הם לא ימהרו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2022, 11:10

היסטורית גם בחיים לא הייתה לה רק קונסולה אחת בשוק, לפחות לא מאז 1988 :)
הם עדיין מוכרים בקצב פסיכי, גם חומרה וגם תכנה, אין שום סיבה שיהרסו את זה, סוויץ' פרו תמכור כמו לחמניות ותתן רוח גבית לדחיית הדור הבא בעוד שנה וחצי מהמתוכנן, והם יוכלו להציע את הסוויץ' 2 בהשקה במחיר טוב יותר ועדיין להרוויח יפה, וכמובן גם לדאוג טוב יותר שלא יהיו בעיות של מחסורים עקב ייצור מוגבל במיוחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2022, 12:11

Laskin כתב:היסטורית גם בחיים לא הייתה לה רק קונסולה אחת בשוק, לפחות לא מאז 1988 :)
הם עדיין מוכרים בקצב פסיכי, גם חומרה וגם תכנה, אין שום סיבה שיהרסו את זה, סוויץ' פרו תמכור כמו לחמניות ותתן רוח גבית לדחיית הדור הבא בעוד שנה וחצי מהמתוכנן, והם יוכלו להציע את הסוויץ' 2 בהשקה במחיר טוב יותר ועדיין להרוויח יפה, וכמובן גם לדאוג טוב יותר שלא יהיו בעיות של מחסורים עקב ייצור מוגבל במיוחד.

סוויצ׳ פרו לא באמת מאריכה חיים, זאת קונסולה שרק הקור יקנו (הפס4 פרו נמכרה לשבריר מבסיס המשתמשים). היא בהחלט אחלה דרך לזריקת מזומנים, השאלה היא מתי הדור הבא מגיע כי להוציא את הסוויצ׳ פרו ואז להכריז על הסוויצ׳ 2 כמה חודשים מאוחר יותר זה די מגוחך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2022, 13:53

לדעתי זה בהחלט יכול להאריך חיים, זה שהפס4 פרו לא נמכרה בכמויות לא אומר שזה יהיה נכון לגבי הסוויץ' פרו.
והרבה יותר יעשו טבילה כפולה, זה הקהל של נינטנדו, מלא אנשים עם סוויץ' קנו גם לייט, חלקם יטבלו בשלישית.

בכל אופן - זה שיעשע אותי...
ואני ממש מקווה שבאמת הפעם לא יעשו נשקים שנהרסים, זה טרן-אוף לא קטן עבורי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2022, 14:51

Laskin כתב:לדעתי זה בהחלט יכול להאריך חיים, זה שהפס4 פרו לא נמכרה בכמויות לא אומר שזה יהיה נכון לגבי הסוויץ' פרו.
והרבה יותר יעשו טבילה כפולה, זה הקהל של נינטנדו, מלא אנשים עם סוויץ' קנו גם לייט, חלקם יטבלו בשלישית.

בכל אופן - זה שיעשע אותי...
ואני ממש מקווה שבאמת הפעם לא יעשו נשקים שנהרסים, זה טרן-אוף לא קטן עבורי.

כן, טבילה כפולה זה בדיוק הקהל של הסוויצ׳ פרו, בטח ובטח כל כך מאוחר במחזור חיים שלה. זאת הסיבה שזה לא מאריך חיים, כי רוב מי שיקנה אותה ממילא מחזיק בסוויצ׳. בסוף אורך הדור תלוי רק בנינטנדו, אין לה אפילו תחרות ישירה. היא תחליט 2024, זה יהיה ב2024. היא תחליט 2028, זה יהיה 2028 :)

בנוגע לחרב, אני דווקא לקחתי מזה שאולי הם מכוונים לזה שהמאסטר סורד תהפוך לנשק ראשי אפילו יותר? אולי סוג של פיתרון לבעיה? לא יודע, נחכה ונראה אני משער. בכל מקרה זה מצחיק :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 מרץ 2022, 17:15

הנשקים הנשברים היה מעצבן
בעניין הסוויץ פרו קשה לי להאמין שתיהיה אחת כזאת
הסוויץ לא קיבלה הורדת מחיר מההשקה ,זה עדין 300 דולר
שהoled 350 דולר

נינטנדו בעתיד שהמכירות ירדו יוכלו למכור את הoled ב250 דולר
זה יתן מספיק חיים עד הסוויץ 2 ,ואז תיהיה קפיצה מאוד גדולה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2022, 16:42

תאריך יציאה לזינובלייד 3, הוא יוצא ב-29 ליולי. הוכרז בפברואר, יוצא 5 חודשים מאוחר יותר, איזה נינטנדו זה.

https://www.youtube.com/watch?v=Rt9pfN-2S0k

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 אפריל 2022, 17:31

עכשיו ראיתי רציתי לרשום פה
אני חושב שזה די מפתיע שמכריזים לתאריך כזה קרוב
הסוויץ מכונת jrpg רצינית

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 20 אפריל 2022, 15:05

נראה מעולה, למרות שחייב להגיד שלא היה לי את הקליק עם זינובלייד הראשון. כן הרגיש שהייתי קרוב בחלק מסויים מהמשחק שנכנסתי אליו דיי חזק אבלאחרי כמה שעות איבדתי עניין ומאז לא נגעתי. אולי הגיע הזמן לתת ניסיון חוזר...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2022, 16:56

ספלטון 3 גם מקבל תאריך - 9.9:

https://youtu.be/Rkz-PjCQjWk

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אפריל 2022, 13:48

סטארפ פוקס 64 בן 25, הגיע הזמן להכריז על זירו לסוויצ׳.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2022, 16:00

פוסט של פנטזיה מארץ הפנטזיות - NVIDIA חשפו סופסוף את ערכת הפיתוח של אורין על כל סוגיו, היורש של קסוויאר שירש את ה-X1 של הסוויטצ׳. כלומר הדור הבא הבא של הסוויטצ׳. הצ׳יפ מגיע בכמה פלטפורמות וטעמים, חלקם ערכות פיתוח של 1600$ עם 64 גיגה זיכרון, אבל יש פלטפורמה אחת שהיא ממש מעניינת ויכולה להתאים לסוויטצ׳ 2 אם נינטנדו תוציא את המכשיר מאוחר מספיק כך שהצ׳יפ יהיה במחיר שהם יהיו מוכנים להוציא.

תמונה
תמונה

אז נתחיל במחיר שלו, ערכות הפיתוח עולות 400$. המחיר מנופח כי מדובר במחשב מלא (מארז, לוח אם, SSD וכו׳), מדובר בפלטפורמה שמיועדת למפתחי מכשירים אוטונומים כמו רובוטים ומכוניות כך שהערכה הזאת מפוצצת בכל מני מצלמות עומק, חיישנים ושיט מהסוג הזה וכמובן שבגלל שמדובר בNVIDIA ולקוחות עסקיים, המחיר כך או כך מנופח. אז להתחשב בזה שה-X1 היה במכשיר שעולה 200$ כשנינטנדו הוציאה את הסוויטצ׳, אני לא חושב שזה כזה תלוש מהמציאות שהמחיר שלו יהיה ב-ballpark המאוד כללי של נינטנדו לסוויטצ׳ 2, בטח ובטח אם היא יוצאת רק עוד שנתיים.

אז בנוגע למפרט, נתחיל בצריכת חשמל שהיא די פנומנאלית - 10W. להשוואה, הסוויצ׳ שיגור צרכה 12W וגרסת הOLED האחרונה צורכת 8W. ביצועי הTENSOR, שהם כמובן מה שיבצע את ה-DLSS, מפתיעים עם 72 TOPS, שזה כמו ה-2070RTX סופר (שמביא 73 TOPS) שזה GPU חזק משל הפס5. כלומר בגזרת ה-DLSS אנחנו מדברים על צ׳יפ שעושה בקלות 900p ל-4K ומקבל איכות תמונה שעולה על 4K נייטיב. יש בצ׳יפ CPU עם 6 ליבות A78 זהות (בסוויטצ׳ יש 4 ליבות A57 שזמינות למפתחים ועוד רביעית A53 למערכת ההפעלה) כך שיש קפיצה מרשימה בביצועי מעבד שיהיה חזק משמעותית מהיגואר אבל עדין חלש מזה שבפס5. ה-GPU מביא 1.57TF, שזה אולי מספר אבסולוטי נמוך משל הפס4 (וגבוה מהX1) אבל מן הסתם זאת ארכיטקטורה מתקדמת בהרבה כך שמדובר בביצועי GPU טובים משמעותית מהפס4 וכמובן שיש DLSS שמאפשר לכוון לרזולוציות נמוכות משמעותית מה-1080p שהפס4 מכוונת אליהן. הזיכרון הוא כמו תמיד עקב אכילס של המכשירים האלה - 8GB במהירות 102.4GB/s שזה מהיר משל ה-X1 אבל איטי מהפס4 שיש לה רוחב פס של 172GB/s. מצד שני, הסוויטצ׳ 2 יכולה לכוון לרזולוציה נמוכה מ-1080p כך שבגרפיקת פס4, היא צריכה פחות רוחב מפס מהפס4 בזכות ה-DLSS.

אז מה הסיכוי שנינטנדו תשים בקונסולה שלה ב-2024 צ׳יפ ש-NVIDIA מוכרת מחשב שמכיל אותו ב-400$ ב-2022? שאלה טובה, אני משער שזה תלוי כמה הם מוכנים להשקיע. אם נינטנדו תלך על הצ׳יפ הזה, אנחנו מדברים על מכשיר חזק מהפס4 ושבנוסף יש לו יכולת RT ו-DLSS. זה אומר שבתאוריה מכשיר שכזה יכול להריץ משחק כמו TLOU2 ב-60FPS וב-4K שנראה טוב מ-4K טבעי, שזה די מטורף, אבל די עומד באותו סטנדרט כמו הסוויטצ׳ המקורית שמריצה משחקים פס3 שבקושי מגיעים ל-720p על הפס3 ברזווציה של 1080p.

ועוד אנקדוטה מארץ הפנטזיות, הצ׳יפ הזה מגיע גם בטעמים חזקים יותר, למשל עם 16GB, שמונה ליבות ו-GPU בכוח 1.88TFLOPS שנמכר בערכת פיתוח ב-600$ או עם 32GB, 8 ליבות ו-GPU בכוח 3.37TF שנמכר ב-900$ או אפילו בגרסה עם 12 ליבות, 16GB ו-GPU בכוח 5.32TFLOPS שעולה 1600$ אבל כמובן שאלה גרסאות לא ראליסטיות שמנצחות את הביצועים של הפס5 וגם יתנו זמן סוללה של אולי שעה וחצי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 מאי 2022, 16:58

לערכת פיתוח זה ממש לא נשמע לי יקר
בעניין נינטנדו ,לא חושב שהם ילכו על 16 גיגה ,זה נינטנדו
אולי סוני תפתיע עם מכשיר משלה ב16 גיגה

אני מנחש שנינטנדו ילכו על 8 ,או אולי אפילו על 10
ב10 הם יוכלו לתת 2 גיגה למערכת ההפעלה ,שגם ככה לא מולטיטסקין ,אז זה מספיק מהר
ו8 למשחק

בעניין הציפ עצמו ,להנווידה יש את הסילד שלה והציפ תומך באנדרואיד
מנחש שהם ינסו למכור גם ליצרניות טלוויזיה / קופסאות אנדרואיד וכו
נינטנדו פשוט צרכן מאוד גדול ,עם נינתנדו תלך על זה
מנחש שיעשו חוזה ראשוני למעל 10 מיליון
ובגלל שזה ציפ " הכל בלוח " ,סוויץ 2 ב350 דולר אפשרי
נינתנדו זאת נינטנדו ,בטח הssd יהיה רק 256 גיגה ובמחירי 2024

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2022, 17:03

אם הסוויץ 2 תהיה חזקה כמו ps5 ועוד עם DLSS ו-RT הרבה יותר טוב ממה שיש כרגע בקונסולות הדור הבא (ויהיה קשה לעשות משהו פחות טוב) - אני אשמח לרכוש אותה גם ב-500 דולר ולהשאיר במצב דוק כל הזמן, שתחליף את הפס5 שלי למשחקי מולטיפלטפורם, במידה ולא יוכרז פס5 פרו או משהו :)
וכמובן שאני מת לראות זלדה ב-4k DLSS עם RT, המחשבה מפוצצת לי את המח, כנ״ל מריו עם משחקי מראות, אור והשתקפויות שונות, אני משוכנע שמיאמוטו כבר חושב על דברים כאלה ;)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 מאי 2022, 18:40

לדעתי נינתנדו צריכה לדאוג שהסוויץ תוכל לקבל משחקי אנריל 5
שמשתמשים בלומין וrt ,גם עם ההגדרות יהיו נמוכות
אנריל 5 תומך גם באנדרואיד ,ומנחש שמערכת ההפעלה בסוויץ קרובה מספיק לאנדרואיד
אבל לא חושב שיש כרגע ציפ לטאבלטים שתומך בrt
עם אני לא טועה m1 לא תומך

עם הסוויץ 2 תיתמוך באנריל 5 ,מין הסתם תוכל חומרתית לתמוך
ביתר מנועי הגרפיקה של הדור הבא ,זה יהיה תלוי במפתחות המנועים
עם ליצר תמיכה

אז אולי המשחקים יהיו משונמכים גרפית
אבל עדין תיהיה תאורה דינמית ולא אפויה בחלקים במשחק שצריכים את זה

אפויה = התאורה לא משתנה שהחפצים בשלב זזים

וזה קריטי למשחקים שמתוכננים על תאורה דינמית
כי לשנות משחק שתוכנן מראש לדינמי ,יהיה כאב ראש למפתחת
אפשרי אבל כאב ראש

זה או ליצר 2 גרסאות בתהליך הפיתוח ,אחת על בסיס אפויה
אחרת על בסיס דינמי

או לעשות אחרי זה התאמות לאפויה

( כן הגעתי באנריל לעניין התאורה ...)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2022, 18:49

Laskin כתב:אם הסוויץ 2 תהיה חזקה כמו ps5 ועוד עם DLSS ו-RT הרבה יותר טוב ממה שיש כרגע בקונסולות הדור הבא (ויהיה קשה לעשות משהו פחות טוב) - אני אשמח לרכוש אותה גם ב-500 דולר ולהשאיר במצב דוק כל הזמן, שתחליף את הפס5 שלי למשחקי מולטיפלטפורם, במידה ולא יוכרז פס5 פרו או משהו :)
וכמובן שאני מת לראות זלדה ב-4k DLSS עם RT, המחשבה מפוצצת לי את המח, כנ״ל מריו עם משחקי מראות, אור והשתקפויות שונות, אני משוכנע שמיאמוטו כבר חושב על דברים כאלה ;)

אני לא רואה כל כך מצב לסוויטצ׳ בכוח של הפס5, אבל אני כן רואה מצב לסוויטצ׳ חזקה מהפס4 ומכוונת לרזלוציה נמוכה יותר כך שהתוצאה היא סוג של אמצע דרך בין הפס4 לפס5, כמו נגיד הדרימקאסט בתקופה של הפס2 שהייתה חזקה משמעותית מהפס1, אבל לא ברמה של הפס2. אם זה יקרה זה יהיה חתיכת חלום.

עוד נקודה חשובה, בקשר ל-RT שציינת, בגלל שה-RT של NVIDIA יעיל בצורה משמעותית משל AMD ובגלל שיש ל-DLSS השפעה ישירה על ביצועי RT (גם כי רזולוצית המטרה נמוכה יותר וגם כי ליבות הTENSOR מריצות אלגוריתמי ניקוי רעש שכל ישום RT זקוק להם) אז יכול להווצר מצב אירוני למדי שהסוויטצ׳ 2 תהיה עם ביצועי RT טובים יותר מאשר הפס5 והXSX. אני יכול לדמיין מצב שבו יש משחק שיוצא לפס5, XSX ולסוויטצ׳ ולמרות שיש בפס5 הגדרות גרפיות גבוהות יותר, בסוויטצ׳ 2 יש יותר אפקטים של RT. אני משער שזה יהיה באפקטים שהם יותר אנטנסיבים על הליבות RT ופחות השיידרים, כמו נניח צל או AO. כלומר יש מצב שנראה בפס5 השתקפות RT בזמן שבסוויטצ׳ 2 יש השתקפות RT, צל ו-AO.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2022, 20:07

אני משוכנע שאם יהיה שם RT כלשהו - הוא יהיה טוב יותר, מה שיש בפס5 וXS זה הכי ראשוני ובסיסי שיש, וזה יהיה הדור הרביעי של צ׳יפים של Nvidia בתחום, בערך…
מת לראות מה סדרה 4000 תביא מבחינת ביצועי RT

אגב, מת לי המחשב רשמית היום, לא עולה… זהו… אנסה לתקן בשבוע הבא אבל כל כך הייתי רוצה פשוט למסור אותו למי שאמור לקבל אותו ושהוא כבר יתמודד עם זה ולקנות לי מחשב חדש עם איזה 4080 מנצנץ

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2022, 20:39

Laskin כתב:אני משוכנע שאם יהיה שם RT כלשהו - הוא יהיה טוב יותר, מה שיש בפס5 וXS זה הכי ראשוני ובסיסי שיש, וזה יהיה הדור הרביעי של צ׳יפים של Nvidia בתחום, בערך…
מת לראות מה סדרה 4000 תביא מבחינת ביצועי RT

אגב, מת לי המחשב רשמית היום, לא עולה… זהו… אנסה לתקן בשבוע הבא אבל כל כך הייתי רוצה פשוט למסור אותו למי שאמור לקבל אותו ושהוא כבר יתמודד עם זה ולקנות לי מחשב חדש עם איזה 4080 מנצנץ

אכן יהיה ממש מעניין כל נושא ה-RT בסוויצ׳ 2. זה שיש בפס5 נותן בקושי חצי מהביצועים של כרטיס בכוח מקביל מסדרה 2000 של NVIDIA. אני אפילו לא יכול לתאר איזה הפרש IPC יהיה בין ארכיטקטורת סדרה 5000 שקל NVIDIA (שמאוד יכול להיות שהסוויצ׳ תהיה מבוססת עליה, הרי היא מתוכננת ל-2024) לבין ה-RT המזעזע של הפס5/xsx, אפילו במכשיר נייד חלש כמו הסוויצ׳.

אני ממילא לא בטוח שיש לך אפילו חלק אחד שאתה יכול למחזר משם. אולי אם יש לך SSD אז תשמור בכדי להשתמש כאכסון צד במחשב החדש. אני משתמש באיזה 256GB עתיק שיש לי כאכסון משנה והוא ממש נוח, ביחוד אם רוצים להעתיד קבצים מאוד מהר. אני מוצא את עצמי מוגבל במהירות הורדה באינטרנט ופתיחת קבצי RAR בגלל דיסק HDD מכאני, אז SSD ״זונה״ הוא מוצר ממש שווה, אפילו אם זה SSD SATA נורא מלפני 5 שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2022, 20:51

אה לא, אין שום חלק במחשב שלי שאני ממחזר כבר הבטחתי אותו לבן של בת דודה שלי שהוא גאון כזה, שיהיה לו משהו שלפחות נראה מגניב ויוכל לשחק איתו… משהו. אז התכנון היה להביא להם ושהם ישפצרו אותו טיפה, כבר לפני שנתיים :/ אבל הקורונה ואלי הצ׳יפים לא היו לצידי, עכשיו חיכיתי מספיק ואני ארכוש מחשב חדש כשתצא סדרה 4 - ויהיה מה!
העניין הוא שאני כן צריך לתקן ולשפצר בעצמי עכשיו, כי יכול לקחת גם חצי שנה מהיום עד שאשיג מחשב חדש, ואני אולי אפילו אופטימי כאן :(

את הSSD גם לא אשמור הוא אצלי 128 ג’יגה נראה לי, זה היה אז חדש ויקר ב-2015, ולא אתן להם מחשב בלי SSD זו התעללות בחבר ישע :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2022, 20:58

Laskin כתב:אה לא, אין שום חלק במחשב שלי שאני ממחזר כבר הבטחתי אותו לבן של בת דודה שלי שהוא גאון כזה, שיהיה לו משהו שלפחות נראה מגניב ויוכל לשחק איתו… משהו. אז התכנון היה להביא להם ושהם ישפצרו אותו טיפה, כבר לפני שנתיים :/ אבל הקורונה ואלי הצ׳יפים לא היו לצידי, עכשיו חיכיתי מספיק ואני ארכוש מחשב חדש כשתצא סדרה 4 - ויהיה מה!
העניין הוא שאני כן צריך לתקן ולשפצר בעצמי עכשיו, כי יכול לקחת גם חצי שנה מהיום עד שאשיג מחשב חדש, ואני אולי אפילו אופטימי כאן :(

את הSSD גם לא אשמור הוא אצלי 128 ג’יגה נראה לי, זה היה אז חדש ויקר ב-2015, ולא אתן להם מחשב בלי SSD זו התעללות בחבר ישע :)

אה כמובן שאם אתה מוסר אותו אז תן להם אותו בשלמותו :)

אגב, רק בנושא ה-SSD, אם מישהו מחפש SSD סביר בעיקר לאכסון, קניתי היום את זה שישמש כדיסק צד:
https://www.amazon.com/gp/product/B09HK ... UTF8&psc=1

זה יוצא 350 שקלים ל-1TB ברמת ביצועים סבירה לגמרי ל-PCIe 3.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 מאי 2022, 01:30

נינטנדו ישראל משיקה בקיץ חנות שניה והרביעית בעולם, הפעם באילת. מגניב.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 43 אורחים