ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי Kazz » 28 נובמבר 2013, 22:26

אני עדיין לא מבין למה אני כשחקן צריך להיות אכפת אם הקונסולה תצליח. להיפך, עדיף לי שנינטנדו תצא מעסקי החומרה ותשחרר את משחקיה לפלטפורמות האחרות. זה לא פוגע בתחרות כי נינטנדו מזמן לא מתחרה ישירה של סוני ומיקרוסופט, כי תחרות נוספת תבוא מצד הסטימאשינס, כי ה'אוקיינוס הכחול' מבלה לו בכיף במובייל, נינטנדו לא תצטרך לבסס פלטפורמה שלמה על גימיק מטומטם שהם בכלל לא מצדיקים אותו במשחקיהם וכך יוכלו לפתח את המשחקים בלי המטען הזה, כי אין שום מונע מלפתח את חומרת הגימיק הזה ספציפית למשחק לצרף אותה אליו (כמו משחקי גיטרה וכו') - הם לא יצטרכו להמר על קונסולה שלמה בשביל ניסויים שכאלה שהם לא חשבו עד תום.

אז אני לא רואה איך אדם שלא קשר את גורלו בשל נינטנדו ישנה לו אם הם יהפכו למפתחי צד ג'.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 נובמבר 2013, 15:16

omerkot כתב:מפתיע כן, מבאס בכלל לא.
כנראה שעוד לא התעוררו שם בקיוטו כי הם עדיין מוכרים את הWiiU במחיר מופרך ואולי סטירת לחי כזו, מהשוק הביתי הנאמן, תעזור להעיר אותם.

זה פחות סטירת לחי ויותר עינוי סיני שנמשך כבר חודשים ארוכים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 28 נובמבר 2013, 18:11

Kazz כתב:אני עדיין לא מבין למה אני כשחקן צריך להיות אכפת אם הקונסולה תצליח. להיפך, עדיף לי שנינטנדו תצא מעסקי החומרה ותשחרר את משחקיה לפלטפורמות האחרות. זה לא פוגע בתחרות כי נינטנדו מזמן לא מתחרה ישירה של סוני ומיקרוסופט, כי תחרות נוספת תבוא מצד הסטימאשינס, כי ה'אוקיינוס הכחול' מבלה לו בכיף במובייל, נינטנדו לא תצטרך לבסס פלטפורמה שלמה על גימיק מטומטם שהם בכלל לא מצדיקים אותו במשחקיהם וכך יוכלו לפתח את המשחקים בלי המטען הזה, כי אין שום מונע מלפתח את חומרת הגימיק הזה ספציפית למשחק לצרף אותה אליו (כמו משחקי גיטרה וכו') - הם לא יצטרכו להמר על קונסולה שלמה בשביל ניסויים שכאלה שהם לא חשבו עד תום.

אז אני לא רואה איך אדם שלא קשר את גורלו בשל נינטנדו ישנה לו אם הם יהפכו למפתחי צד ג'.

1. כי רוב הסיכויים הם שאם נינטנדו יהפכו למפתחת צד ג' הרמה של המשחקים שלהם תרד בחדות, בדיוק כמו שקרה לסגה. כרגע, יש לנינטנדו אינטרס להשקיע אקסטרה כי היא יודעת שכל משחק מוצלח שהיא מוציאה מגביר את הסיכוי שהיא תכניס עוד מישהו לאקוסיסטמה שלה מה שאומר עוד לקוח פוטנציאלי שיכול להזין לה רווחים על בסיס קבוע. זה אינטרס כלכלי מובהק ליצור משחקים טובים יותר מאשר במקרה שהיא תהפוך לסתם חברת ניהול של כמה אולפני משחקים.

2. גם אם נינטנדו לא עומדת בתחרות ישירה לסוני ומיקרוסופט, היא כן מצליחה לגרום להן לזוז בעקבות תנועות שלה. ה-Wiimote הוליד שפע של חיוקיים, כנ"ל גם ע-Gamepad. זו חברה חדשנית ברמת הפילוסופיה של החומרה, ואני מעדיף שהיא תהיה בסביבה ולו רק לגרום למיקרוסופט ולסוני להשאר ערניות.

3. אני חושב שזה האינטרס של השוק באופן כללי שיהיו כמה שיותר שחקנים חזקים פעילים. נינטדו כיום עדיין נחשבת לשחקנית חזקה פעילה, כשה"חזקה" נראה כיום קצת מעורער (מצד שני - מספר הפעמים שקברו את נינטנדו בעבר עצום. לחברה הזאת יש יותר נשמות מלאורגיה של חתולים). כמו שאתה לא מבין אינטרסים של אנשים שלא רוצים לראות אותה הופכת למפתחת צד ג' - אני לא מבין כאלה שלא רוצים לראות אותה משגשגת ומצליחה במה שהיא עושה היום, ובכך ממשיכה לטפח את הנישה שלה בתעשיית המשחקים ועל הדרך להכניס לא מעט כסף ומשרות לעוסקים בעבודה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 28 נובמבר 2013, 19:32

1. למה שהרמה של המשחקים תרד? פתאום הצוותים לא יהיו מעוניינים לשחרר משחקים מצויינים תחת שמם ולמכור מלא עותקים כי הם לא דוחפים עוד תשלום של 300דולר על הקונסולה? יש להם אינטרס להשקיע אקסטרה גם כצד שלישי הם מוכרים לפי כמה וכמה קהל יותר גדול אז הם צריכים להיות במיטבם. לבסס את זה על המקרה היחיד של סגה לא מועיל. כמו להגיד שאולפנים שהיו צד א' יתחילו לחפף אחרי שהם עברו למולטיפלטפורם כי בעבר הם קיבלו תמלוגים אם הבלעדיים שלהם היו מזיזים קונסולות.

אין שום סיבה שרמת המשחקים תירד ואם היא כן אז האשמה בנינטנדו עצמה ולא בקונספט של מעבר לצד ג'.

2. נשים בצד את הדיון אם הנסיונות של נינטנדו להשאיר את סוני ומיקרוסופט ערניות הועיל למדיום והוביל למשחקים טובים יותר, אין שום מונע שהם ימשיכו לעשות את זה דרך peripherals וחומרה שנוצרת בשביל משחקים ספיצפיים ומצורפת למשחק כמו עם סקיילנדרס. נינטנדו יכולים להמשיך לחדש בחומרה גם בלי להיות בעלת פלטפורמה.

3. משום שכשחקנית פעילה בשתי הדורות האחרונים היא הפכה את עצמה לפחות רלוונטית, זכיונות הקור שלה נחשקים ומוכרים פחות וכתוצאה מהצורך לתמוך בקונסולה הם משחררים יותר מדי משחקים דומים לקודמיהם ובתכיפות. עיצוב קונסולה שלמה סביב גימיק הופך לעול במקום להיות מתוכנן פר-משחק וכי הם עדיין נמצאים שנות אור מאחור בכל הנוגע לשירותי אונליין ו account system. אולי אם לא תהיה להם קונסולה ביתית על הראש הם יתפנו בלשפר את זה.

אם אנסה להשוות את זה למשהו אחר אז מבחינתי קונסולות ביתיות של נינטנדו הופכות יותר ויותר למעין מפיצות שעושות חנות וקליינט למשחקים שלהם על המחשב והן מציעות אותם רק דרכם כמו origin. מיותר ומציק.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 28 נובמבר 2013, 20:45

Kazz כתב:1. למה שהרמה של המשחקים תרד? פתאום הצוותים לא יהיו מעוניינים לשחרר משחקים מצויינים תחת שמם ולמכור מלא עותקים כי הם לא דוחפים עוד תשלום של 300דולר על הקונסולה? יש להם אינטרס להשקיע אקסטרה גם כצד שלישי הם מוכרים לפי כמה וכמה קהל יותר גדול אז הם צריכים להיות במיטבם. לבסס את זה על המקרה היחיד של סגה לא מועיל. כמו להגיד שאולפנים שהיו צד א' יתחילו לחפף אחרי שהם עברו למולטיפלטפורם כי בעבר הם קיבלו תמלוגים אם הבלעדיים שלהם היו מזיזים קונסולות.

אין שום סיבה שרמת המשחקים תירד ואם היא כן אז האשמה בנינטנדו עצמה ולא בקונספט של מעבר לצד ג'.

2. נשים בצד את הדיון אם הנסיונות של נינטנדו להשאיר את סוני ומיקרוסופט ערניות הועיל למדיום והוביל למשחקים טובים יותר, אין שום מונע שהם ימשיכו לעשות את זה דרך peripherals וחומרה שנוצרת בשביל משחקים ספיצפיים ומצורפת למשחק כמו עם סקיילנדרס. נינטנדו יכולים להמשיך לחדש בחומרה גם בלי להיות בעלת פלטפורמה.

3. משום שכשחקנית פעילה בשתי הדורות האחרונים היא הפכה את עצמה לפחות רלוונטית, זכיונות הקור שלה נחשקים ומוכרים פחות וכתוצאה מהצורך לתמוך בקונסולה הם משחררים יותר מדי משחקים דומים לקודמיהם ובתכיפות. עיצוב קונסולה שלמה סביב גימיק הופך לעול במקום להיות מתוכנן פר-משחק וכי הם עדיין נמצאים שנות אור מאחור בכל הנוגע לשירותי אונליין ו account system. אולי אם לא תהיה להם קונסולה ביתית על הראש הם יתפנו בלשפר את זה.

אם אנסה להשוות את זה למשהו אחר אז מבחינתי קונסולות ביתיות של נינטנדו הופכות יותר ויותר למעין מפיצות שעושות חנות וקליינט למשחקים שלהם על המחשב והן מציעות אותם רק דרכם כמו origin. מיותר ומציק.

1. יש הבדל בין אולפנים שהיו צד א' ועברו לצד ג' לחברה שהתוכנית העסקית שלה מבוססת על זה שהיא גם יצרנית חומרה ובעלת השליטה בכל האקוסיסטמה לחברה שהופכת למנהלת-אולפנים בלבד. זה לשנות לחלוטין את המבנה של החברה ולצמצם את המבנה שלה והגב הכלכלי שלה. אני כמובן לא נביא ואולי אני טועה - אבל נראה לי שמרבית הסיכויים ששינוי כזה יגרום לה לצמצם צוותים ולפטר אנשים (בשנים האחרונות היא רק מרחיבה עוד ועוד את איוש האולפנים שלה ופותחת חדשים) - וכן, להשקיע פחות בכל משחק כי יהיה לה פחות מה להוכיח. לא יודע למה ביטלת בכזו קלות את ההשוואה לסגה. זה מקרה הבוחן הכי קרוב למצב של נינטנדו היום ונראה לי די טבעי להשוות אותן בדיון כזה.

2. אפשר לעשות הכל - התמריץ שלה להשקיע בחדשנות יירד כשהיא תהיה תלויה בחברות אחרות ותצטרך לשלם להן תמלוגים. במצב הנוכחי נינטנדו יודעת שאם היא תוציא חומרה מוצלחת ומוצדקת לזמנה היא תרוויח עליה מיליונים (ע"ע DS ו-Wii), תשמור את מרבית הרווחים האלה בכיסים שלה ועל הדרך גם "תגייס" עוד לקוחות לאקוסיסטמה שלה. ליצור אביזר נלווה פר משחק לפלטפורמות אחרות לאו דווקא יעזור לה למכור יותר ממנו, ובטח לא יכלול את הרווח הפוטנציאלי שגלום בחומרה ששייכת לה.

3. נינטנדו תמיד שחררה משחקים לעוסים ולא כל כך מוצלחים (כל הספין אופים של מריו ופוקימון) לצד משחקים מושקעים ומעולים (בדרך כלל המשחקים ה"מרכזיים" בסדרות הגדולות). זה משהו שהיא עשתה כשהיא היתה בשיא הצלחתה כמו שהיא עושה היום.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 30 נובמבר 2013, 17:51

אז סיימתי את קייס 3, בנתיים המשחק ממש טוב. הוא לא נמתח מדי כמו משחקים קודמים עם קייסים שמסרבים להגמר ורוצחים שממציאים על המקום תירוץ אחר תירוץ, רואים שהם למדו לקח.
מה שכן אני לא מצליח לעשות שני קייסים ברצף, זה כבר נהיה יותר מדי. אני חייב הפסקה של איזה כמה ימים באמצע :)

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 30 נובמבר 2013, 21:48

אל תדחוס את כל הפיניקס שלך. קח את הזמן. הקייסים הבאים אינטנסיביים עוד יותר.
לפני כמה ימים סיימתי את קייס ה DLC - Turnabout reclaimed. גם הוא מומלץ מאוד ויותר משווה את המחיר. אם קאפקום ימשיכו להוציא תמיכה למשחק, אני עלול להתאהב בהם מחדש ולסלוח להם על ויווטיפול ג'ו 2, הפירוק של קלובר ו MVC3.
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 30 נובמבר 2013, 22:07

אותי הדהים שהם הצליחו לדחוף DLC של דברים קוסמטיים למשחק,
אבל בא לי להלביש את פיניקס שלי ככה:
תמונה

באמת מקבלים את התחפושת הזאת בסיום של Turnabout reclaimed? קצת מאוחר מדי לדעתי :)

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 02 דצמבר 2013, 00:42

כן, מקבלים את התחפושת. במקור היא היתה מצורפת כפרס ל DLC שני, שהוא חידון על התרבות היפנית. אבל הוא לא שוחרר באנגלית אז הצמידו את התחפושת לפרק ה DLC במקום. נחמד לדעתי. אבל הפרק שווה גם אם לא היו מקבלים ממנו תחפושת.
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 דצמבר 2013, 13:01

erezronen כתב:
1. יש הבדל בין אולפנים שהיו צד א' ועברו לצד ג' לחברה שהתוכנית העסקית שלה מבוססת על זה שהיא גם יצרנית חומרה ובעלת השליטה בכל האקוסיסטמה לחברה שהופכת למנהלת-אולפנים בלבד. זה לשנות לחלוטין את המבנה של החברה ולצמצם את המבנה שלה והגב הכלכלי שלה. אני כמובן לא נביא ואולי אני טועה - אבל נראה לי שמרבית הסיכויים ששינוי כזה יגרום לה לצמצם צוותים ולפטר אנשים (בשנים האחרונות היא רק מרחיבה עוד ועוד את איוש האולפנים שלה ופותחת חדשים) - וכן, להשקיע פחות בכל משחק כי יהיה לה פחות מה להוכיח. לא יודע למה ביטלת בכזו קלות את ההשוואה לסגה. זה מקרה הבוחן הכי קרוב למצב של נינטנדו היום ונראה לי די טבעי להשוות אותן בדיון כזה.

2. אפשר לעשות הכל - התמריץ שלה להשקיע בחדשנות יירד כשהיא תהיה תלויה בחברות אחרות ותצטרך לשלם להן תמלוגים. במצב הנוכחי נינטנדו יודעת שאם היא תוציא חומרה מוצלחת ומוצדקת לזמנה היא תרוויח עליה מיליונים (ע"ע DS ו-Wii), תשמור את מרבית הרווחים האלה בכיסים שלה ועל הדרך גם "תגייס" עוד לקוחות לאקוסיסטמה שלה. ליצור אביזר נלווה פר משחק לפלטפורמות אחרות לאו דווקא יעזור לה למכור יותר ממנו, ובטח לא יכלול את הרווח הפוטנציאלי שגלום בחומרה ששייכת לה.

3. נינטנדו תמיד שחררה משחקים לעוסים ולא כל כך מוצלחים (כל הספין אופים של מריו ופוקימון) לצד משחקים מושקעים ומעולים (בדרך כלל המשחקים ה"מרכזיים" בסדרות הגדולות). זה משהו שהיא עשתה כשהיא היתה בשיא הצלחתה כמו שהיא עושה היום.

1. ברור שהם יצטרכו לצמצם את החברה אבל הם מפסידים כסף גם ככה וקרנם ממשיכה לרדת. יהיה להם פחות להוכיח כאשר הם לראשונה יציעו את המשחקים שלהם לשוק חדש של שחקנים? ירידה באיכות המשחקים כמפתחת צד ג' תהיה באשמתה הבלעדית של נינטנדו ולא ב'זה מה שקורה כשהופכים לצג ג''. דוגמה אחת לפני עשרות שנים וכאשר כל הנוף בתעשייה הזו השתנה לא אומר הרבה. זה יהיה טיפשי לקבל החלטה על סמך דוגמת סגה.

2. חשבתי שנינטנדו חדשניים מטבעם. פתאום הם יעשו דווקא כי חלק מהרווחים הולכים למחזיקי פלטפורמות אחרות? מה זה החרטה הזה. במצב שבו נינטנדו יוצאת מהחומרה, קו המחשבה הזה מטופש ויעיד בצורה רעה על הארגון. למה להלחם את המלחמה של אתמול? יש מציאות חדשה - אין שום סיבה שהם יגררו רגליים. הקהל הפוטנציאל החדש לבטח יחפה על התמלוגים שהם ישלמו. וחוץ מזה, במציאות כזו הם לבטח ייפתחו למחשב ושם אין תגמולים והם יוכלו לעשות מה שבא להם ולפתוח חנות דיגיטלית שלהם.

במצב הנוכחי נינטנדו בונה קונסולות בהימור על גימיק אחד שלא הם חשבו עליו עד הסוף. במקום להמר על כל העסק ושהבחירה הזו תרדוף אותם במשך דור קונסולה שלם, הם יכולים לשחרר את הגימיקים האלה על בסיס משחק וכך באמת לנצל אותם כמו שצריך. ובמקרה שזה לא תופס אז לא קרה שום דבר קריטי.

חוץ מזה, אם התאוריה שהקונסולה הבאה תהייה היברידית ושילוב של ניידת עם נייחת אז גם ככה הם יצטרכו לצמצם את גודל החברה ומחלקותיה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 דצמבר 2013, 02:53

תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 17 דצמבר 2013, 23:56

אז סיימתי את פיניקס רייט. הוא ממש טוב ולגמרי ממשיך את המסורת של תיקי סיום אדירים.
מה שכן לספין האחרון אני חושב שיכלו להוסיף כמה רמזים מקדימים כי הוא הרגיש די מודבק.

חוץ מזה אחרי שהצלתי את העולם או משהו כזה בפרק האחרון ממש לא בא לי להגן על לוויתן ב-DLC :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 דצמבר 2013, 14:18

אז... אף אחד לא הולך לדבר על הדיירקט?

אני חושב שזה היה... לא רע בכלל :)
סוף סוף מתחילים לראות אותם מחקים משחקים בלי בושה - ואני אומר את זה לחלוטין במובן חיובי. משחק הזלדה א-לה דיינאסטי ווריורס, ומריו קארט א-לה סוניק אול סטארס הם הכיוון הנכון, והם צריכים לעשות עוד ועוד כאלה.
יש להם אחלה דמויות שכולם מכירים, אחלה עולמות ויצורים... שיתחילו להפציץ משחקים! אז בבקשה נינטנדו - עוד כמו הזלדה הזה, למרות שהוא מז'אנר שאני לא מעריך ולא אוהב, מדובר באסטרטגיה מבורכת, ומקווה שהיא באה במקביל לקליטת עוד עובדים ופתיחת צוותים נוספים.
חוץ מזה, גם ההכרזה על משחקי ה-8 ביט עם אצ'יוומנטס היא מאוד מגניבה וכל המצבים החדשים לקלאסיקות... אני ממש אוהב את זה. (לא יודע אם זה חינמי או מה המחיר, אגב, לא טרחתי לבדוק)

מקווה שימשיכו כך, ובקצב מהיר יותר... ואולי אפילו אקנה ווי-יו כשיעלה 100 דולר :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 דצמבר 2013, 23:31

הייתי די בהלם לראות את נינטנדו מספסרת בדמות כל כך חשובה כמו לינק בשביל סדרה בינונית למדי כמו DW, זה לא דומה למטרויד בזמנו שהפקידו בידי המפתחת ההרבה יותר מוכשרת של נינג׳ה גאיידן ובנו משחק ייחודי סביבו, פה לקחו את הדמות לסדרה קיימת בינונית והשתמשו בה כסוג של סקין על אותו גיימפליי פחות או יותר, הם עד כדי כך מיואשים או שזה לא חריג עבורם? אני לא זוכר אותם קלים עם המותגים שלהם בצורה כזו בעבר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 דצמבר 2013, 16:50

Laskin כתב:אז... אף אחד לא הולך לדבר על הדיירקט?

אני חושב שזה היה... לא רע בכלל :)
סוף סוף מתחילים לראות אותם מחקים משחקים בלי בושה - ואני אומר את זה לחלוטין במובן חיובי. משחק הזלדה א-לה דיינאסטי ווריורס, ומריו קארט א-לה סוניק אול סטארס הם הכיוון הנכון, והם צריכים לעשות עוד ועוד כאלה.
יש להם אחלה דמויות שכולם מכירים, אחלה עולמות ויצורים... שיתחילו להפציץ משחקים! אז בבקשה נינטנדו - עוד כמו הזלדה הזה, למרות שהוא מז'אנר שאני לא מעריך ולא אוהב, מדובר באסטרטגיה מבורכת, ומקווה שהיא באה במקביל לקליטת עוד עובדים ופתיחת צוותים נוספים.
חוץ מזה, גם ההכרזה על משחקי ה-8 ביט עם אצ'יוומנטס היא מאוד מגניבה וכל המצבים החדשים לקלאסיקות... אני ממש אוהב את זה. (לא יודע אם זה חינמי או מה המחיר, אגב, לא טרחתי לבדוק)

מקווה שימשיכו כך, ובקצב מהיר יותר... ואולי אפילו אקנה ווי-יו כשיעלה 100 דולר :)

אני מעדיף לראות אותם עושים דברים חדשים ולוקחים קצת יותר סיכונים, על פני לנסות להעתיק מכאניקות מסדרות אחרות ולהלביש עליהן סקין של סדרות קיימות. ככה יהיה עליהם קצת יותר לחץ לדאוג שהמשחקים יהיו טובים, במקום לסמוך על זה שהשם ימכור אותם, בלי קשר לאיכות הביצוע.

אם זו היתה הכרזה על brawler מוזר חדש של נינטנדו, באיזה עולם חדש של נינטנדו, זה היה הרבה יותר מרגש. כספין אוף זלדה, זה מרגש אותי כמו הספין אוף הקודם, של אימון החץ וקשת. כלומר- בכלל לא.
מעבר לזה, הם סתם ממשיכים לעשות בדיוק את אותו הדבר שהם עושים כבר 15 שנים - מזנים כותרים קיימים וחולבים אותם כמה שהם רק מסוגלים. אני עצוב על זה, כי נינטנדו הם הדיסני של המדיום ואני חושב שאנחנו קצת רואים את הנפילה שלהם. מרגיש לי שלהתלהב מהכרזה כזאת, זה קצת כמו להתלהב מזה שדיסני היו מכריזים על מלך האריות כאלדין 2 ומחליפים את הדמויות החדשות של אחד הסרטים הכי גדולים בהיסטוריה, באלדין, הבן שלו ושל יסמין וכן הלאה. זה פשוט מרגיש לא במקום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 דצמבר 2013, 14:45

היום תוך כדי שטיפת כלים אני קולט פתאום שלSystem of a down יש שיר על זלדה ולינק, משעשע:
[YouTube]https://www.youtube.com/watch?v=AFUYLf8EdII[/YouTube]
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 דצמבר 2013, 17:50

כן, זה מלפני איזה 15 שנים. היה לי את הMP3 הזה בסוף שנות ה90. אבל זה זיוף, זה לא באמת הם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 דצמבר 2013, 16:15

DrKeo כתב:כן, זה מלפני איזה 15 שנים. היה לי את הMP3 הזה בסוף שנות ה90. אבל זה זיוף, זה לא באמת הם.

מוזר, זה הופיע בדיסקוגרפיה שלהם שהורדתי. בכל מקרה זיוף מוצלח ושיר משעשע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2013, 02:56

Death_119 כתב:מוזר, זה הופיע בדיסקוגרפיה שלהם שהורדתי. בכל מקרה זיוף מוצלח ושיר משעשע.

http://kotaku.com/5885558/no-system-of-a-down-did-not-make-a-zelda-song-but-this-guy-did

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 דצמבר 2013, 10:14

mr bungle היו עושים גרסאות כיסוי לכל מיני שירי נושא מוכרים בהופעות שלהם וביניהם לא מעט של נינטנדו כמו זלדה' מטרויד ומריו. לצערי אני לא מוצא ביוטיוב את הגרסה שלהם לזלדה אבל יש את של סופר מריו.

נ.ב
שכחתי את השם שלהם אבל יש להקה שעושה קאברים לכל מיני משחקי 8BIT כמו מגהמן אבל הקטע שלהם הוא שיש להם בחור שעושה ספיד ראן לכל המשחק בזמן שהם מנגנים את הפסקול של המשחק. זה ממש מטורף.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2013, 12:10

אגב עכשיו ראיתי את המשחק "זלדה" שנינטנדו חשפה, ואו הם נואשים...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 דצמבר 2013, 13:26

DrKeo כתב:אגב עכשיו ראיתי את המשחק "זלדה" שנינטנדו חשפה, ואו הם נואשים...

אני מחכה לזלדה טניס. הם אפילו לא צריכים להקליט גניחות.

---

התחלתי את Fire Emblem והמשחק חביב. עדין לא נכנסתי מספיק עמוק למכאניקות, ככה שבנתיים הוא פשוט "תזיז יחידות ליחידות של האויב ותרביץ להם", אבל הוא מרגיש מאוד מלוטש ועשוי היטב.
יש רק דברים אחד שמפריע לי - אין לאף אחת מהדמויות כפות רגליים. זה משגע אותי! מסיבה לא ברורה, החליטו שהעיצוב ההגיוני לכפות רגליים זה בליטה קטנטנה (עד לא קיימת אצל נשים) בקצה של הקרסול וכולם נראים כאילו הם דורכים על הגדם שלהם, או שכפות הרגליים שלהם קבורות בקרקע בגלל בעיות קליפינג.
מוזר כל כך... אני מניח שאתרגל לזה, בסופו של דבר, אבל זה פשוט כל כך מטריד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 דצמבר 2013, 15:17

Nucleus_Dawn כתב:
אני מחכה לזלדה טניס. הם אפילו לא צריכים להקליט גניחות.

---

התחלתי את Fire Emblem והמשחק חביב. עדין לא נכנסתי מספיק עמוק למכאניקות, ככה שבנתיים הוא פשוט "תזיז יחידות ליחידות של האויב ותרביץ להם", אבל הוא מרגיש מאוד מלוטש ועשוי היטב.
יש רק דברים אחד שמפריע לי - אין לאף אחת מהדמויות כפות רגליים. זה משגע אותי! מסיבה לא ברורה, החליטו שהעיצוב ההגיוני לכפות רגליים זה בליטה קטנטנה (עד לא קיימת אצל נשים) בקצה של הקרסול וכולם נראים כאילו הם דורכים על הגדם שלהם, או שכפות הרגליים שלהם קבורות בקרקע בגלל בעיות קליפינג.
מוזר כל כך... אני מניח שאתרגל לזה, בסופו של דבר, אבל זה פשוט כל כך מטריד.

אין לי בעיה עם זלדה טניס, יש כבר כזה, מריו טניס. יש לי בעיה שנינטנדו נותנת את הרשיון לזלדה (מה שהיא אף פעם לא עשתה, לפחות לא בממש סקייל של "תעשו משחק זלדה" ולא סתם כדמות כמו בSC2) להיות מוד של דיינסטי ווריירס. כמה נמוך אפשר לרדת?

Chwomp
Padawan

הודעהעל ידי Chwomp » 22 דצמבר 2013, 18:18

ואני חשבתי שבכל משחק זלדה כבר יש טניס...

לגבי FE - באיזו רמה אתה משחק נוקלאוס? ובאיזה מצב, קלאסי או קז'ואל?
קוד חבר 3DS:
2449-5207-9736

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 דצמבר 2013, 02:50

Chwomp כתב:ואני חשבתי שבכל משחק זלדה כבר יש טניס...

לגבי FE - באיזו רמה אתה משחק נוקלאוס? ובאיזה מצב, קלאסי או קז'ואל?

רמה קלה (אף פעם לא הייתי טוב במשחקי אסטרטגיה בתורות - גם ברמה הזאת יהיה לי אתגר בשלבים היותר מאוחרים) ובמצב קלאסי, כי לאבד חברי צוות זה כנראה הדבר הכי מעניין במשחק הזה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 183 אורחים