ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי idan » 06 נובמבר 2016, 16:19

להפך, פורטים של סמאש ומריו קארט עם שינויים/תוספות קלים יהיו בוודאות לדעתי, יעני חוץ מהכרזה רשמית שלהם שעוד לא קיבלנו זה די נעול (הם אפילו הראו מריו קארט 8 בטריילר הרשמי שלהם וחדי העין שמו לב שאתה יכול להחזיק שני חפצים במקום אחד בגרסת ה wii u, מה שמאשר שמדובר בגרסה חדשה ל Switch ). הייתי מוסיף פה גם מריו מייקר, שכמו סמאש ומריוקארט מדובר במשחק עם רגליים ארוכות שאפשר לשחק בו שנים עד שיוצאת הגרסא הבאה, אלה משחקים שגם מי שהיה לו אותם ב wii u אולי ירצה אותם בקונסולה החדשה ואני מאמין ששלושתם יקבלו פורטים. דווקא על המריו לנד/וורלד לא הייתי בונה שיגיעו, הם עשו את שלהם לדעתי. הם גם הראו משחק מריו חדש (שלי אגב נראה יותר כמו מריו 64/סאנשיין מהכמה שניות שראינו), ככה שגם אין באמת סיבה, בטח לא בזמן הקרוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2016, 16:43

יהיה גם פורט של מריו 3D לנד וגם משחק חדש, כולם פספסו את הWIIU ויש לנינטנדו במינימום מאמץ הזדמנות למכור כמה מליוני יחידות. מתי הם פספסו הזדמנות להוציא מחדש משחק לקונסולה חדשה? אני לא חושב שיש קונסולה שאין עליה את OOT או כל משחק מריו שיצא אי פעם בערך.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 נובמבר 2016, 17:36

מריו 3D לנד זה משחק 3ds, אתה מתכוון ל 3d וורלד.
אני מניח שזה תלוי בכמה השקעה דורש פורט ל NS שהיא כנראה קונסולה עם חומרה די שונה שגם אין לה תמיכה לאחור (בניגוד לכל הקונסולות האחרונות של נינטנדו), כי אני בספק גדול אם ה NS תוכל להריץ משחקי wii u על אימולטור ככה ש OOT (חוץ מגרסת ה 3ds) לא דוגמא הכי רלוונטית. סאנשיין שמכר כמעט בדיוק כמו 3d וורלד לא שוחרר מחדש, גם גלקסי אחד ושתיים "יצאו מחדש" דיגיטלית על ה wii u אבל רק כמשחקים שרצים על התמיכה לאחור , כלומר שאתה חייב את השלט של ה wii וכו'. 3d וורלד אשכרה מצריך עבודה מצידם, כזאת שאולי עדיף להם להשקיע במשחקים חדשים.
כאמור אולי בעתיד למרות שלא ממש נראה לי האמת, אבל אני משוכנע שלא יהיה מריו וורלד בשיגור או בשנה הראשונה לצורך העניין כי בניגוד לשאר הדוגמאות כאן אנחנו כבר יודעים שיוצא לו משחק חדש ובקרוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2016, 18:22

idan כתב:מריו 3D לנד זה משחק 3ds, אתה מתכוון ל 3d וורלד.
אני מניח שזה תלוי בכמה השקעה דורש פורט ל NS שהיא כנראה קונסולה עם חומרה די שונה שגם אין לה תמיכה לאחור (בניגוד לכל הקונסולות האחרונות של נינטנדו), כי אני בספק גדול אם ה NS תוכל להריץ משחקי wii u על אימולטור ככה ש OOT (חוץ מגרסת ה 3ds) לא דוגמא הכי רלוונטית. סאנשיין שמכר כמעט בדיוק כמו 3d וורלד לא שוחרר מחדש, גם גלקסי אחד ושתיים "יצאו מחדש" דיגיטלית על ה wii u אבל רק כמשחקים שרצים על התמיכה לאחור , כלומר שאתה חייב את השלט של ה wii וכו'. 3d וורלד אשכרה מצריך עבודה מצידם, כזאת שאולי עדיף להם להשקיע במשחקים חדשים.
כאמור אולי בעתיד למרות שלא ממש נראה לי האמת, אבל אני משוכנע שלא יהיה מריו וורלד בשיגור או בשנה הראשונה לצורך העניין כי בניגוד לשאר הדוגמאות כאן אנחנו כבר יודעים שיוצא לו משחק חדש ובקרוב.

אני מדבר על שניהם, זאת המחליפה של ה3DS והWIIU, אין שום סיבה שלא יגיעו אלי גם משחקי 3DS ותהיה בטוח שלא מעט משחקים מנינטנדו לNS יהיו משחקים שאם לא היית NS היו יוצאים ל3DS2. מה נינטנדו תביא לNS ומה לא אין לי מושג, אני כן בטוח שהיא תביא לא מעט משחקים מהWIIU כי הקונסולה הזאת מתה לפני זמנה ולאף אחד לא היה אותה. כמה עבודה זה להביא את מריו 3D וורלד ולנד לNS? שבריר מלפתח משחק חדש, זה בטוח וזה גם הרבה פחות עבודה מאשר לעשות רימייקים למשחקים כמו MM או OOT. את ההגיון של להביא את מריו קארט 8 אני דווקא פחות מבין, הרי 9 יהיה אותו משחק עם שינויים קטנים וכנ"ל עם SSB אז מה המטרה להביא את מריו קארט 8 כשיהיה עליה 9 זהה כמעט לגמרי? דווקא המשחקים העלילתיים, אלה שנבנו במיוחד ויש להם יחוד, הם אלה שצריכים לבוא לNS.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 נובמבר 2016, 19:24

אלה שנבנו במיוחד ויש להם יחוד, הם אלה שצריכים לבוא לNS.

אז למה להם להביא את המאריו של הWIIU ? ,לפחות בהתחלה
מבחינת חומרה ,הWIIU מאותה משפחה של הWII ,ובכל זאת מאריו גלקסי1-2 הגיעו בשלב מאוד מאוחר לחנות הדיגיטלית
וזה למרות שהיה אפשר לשחק בגרסאות המקוריות מהתחלה

פה אתה משנה כבר מעבד ,כנראה למבוסס ARM ,וכנראה הקונסולה הזאת לא מספיק חזקה לעשות אמולציה למשחקי WIIU
שזה אומר שינוים בקוד כל משחק לבצע התאמות ,ולא חושב שיהיה "גן עדן" כזה ,שכל משחק גדול בילעדי ,מהגימקיוב ועד הWIIU
יקבלו פורט ,זה לא הולך לקרות ,פשוט לא כלכלי ,לפחות לא על הקונסולה עצמה

אולי יעשו שרות סטרימינג ,כמו הPS NOE ,לזה
להנווידה כבר יש שרות ,והיא מעורבת בפיתוח ,אז אולי בצורה כזאת ,אבל לא חושב שנקבל הכל בעותק פיזי

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 נובמבר 2016, 19:58

נו ברור שזה יותר קל ממשחק חדש (אם כי לא קל כמו שאתה גורם לזה להישמע), אבל אני מניח שהם לא בונים על המשחקים האלה בשביל למכור קונסולות, או לפחות אני מקווה בשבילם שזה לא מה שהם חושבים לעשות. הרי כל הפורטים נועדו בשביל לרפד להם את הפורטפוליו בין משחק חדש אחד למשחק חדש אחר - בתקווה שאלה יהיו טובים וימכרו את הקונסולה. הם לא רוצים עוד שנה ראשונה כמו זאת של ה wii u, שכמעט ולא היו משחקים.

אבל מעבר לזה, ספציפית מריו קארט הוא משחק שעל קונסולה מצליחה מוכר כמו כמה משחקי מריו ביחד, ככה שזאת כבר סיבה הגיונית אחת. מריו קארט מכר על ה wii u 8מיליון עותקים שזה די מדהים ביחס למכירות של הקונסולה עצמה, ועדיין על הנייר יש לו יותר לאן להתרחב מאשר מריו וורלד שגם הוא מכר די נהדר אבל הרבה יותר קרוב לרף שלו.

ומעבר לזה כי מדובר במשחקים שמליונים של אנשים עדיין משחקים בהם כל יום על השרתים של נינטנדו, אנשים שנינטנדו תשמח אם ישחקו בהם על הקונסולה החדשה שלהם וכמה שיותר מוקדם. אי אפשר להשוות בין המומנטום והרגליים שלהם לזה של מריו וורלד - משחק בלי מצב און ליין מ 2013 (אחלה משחק לדעתי, אבל זה לא קשור).

בקשר ל 3ds , מבחינת כוח זה בהחלט אמור להיות הרבה יותר קל לעשות אימולציה למשחקים שלו במשהו סטייל ה - VC. אבל עדיין יש את העניין הפעוט הזה שלא יהיה אפקט 3d, מעבר לזה שאם להאמין לפרסומת של הסוויץ' לא בטוח שיהיה בכלל אפשר להשתמש בקונסולה הניידת כמסך שני, שזה עוד דבר שעלול מאוד להגביל אותם עם ה 3ds, לפחות אם הם תכננו לעשות את זה בדרך הקלה... אבל אם האסטרטגיה שלהם זה לעבוד גם על פורטים יעודיים למשחקי 3ds - קונסולה שמכרה איזה 50 ומשהו מיליון בכל זאת - במקום לעבוד על משחקים חדשים (ביתיים או ניידים, זה לא משנה), אז אני לא צופה להם עתיד מזהיר במיוחד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2016, 22:44

idan כתב:נו ברור שזה יותר קל ממשחק חדש (אם כי לא קל כמו שאתה גורם לזה להישמע), אבל אני מניח שהם לא בונים על המשחקים האלה בשביל למכור קונסולות, או לפחות אני מקווה בשבילם שזה לא מה שהם חושבים לעשות. הרי כל הפורטים נועדו בשביל לרפד להם את הפורטפוליו בין משחק חדש אחד למשחק חדש אחר - בתקווה שאלה יהיו טובים וימכרו את הקונסולה. הם לא רוצים עוד שנה ראשונה כמו זאת של ה wii u, שכמעט ולא היו משחקים.

אבל מעבר לזה, ספציפית מריו קארט הוא משחק שעל קונסולה מצליחה מוכר כמו כמה משחקי מריו ביחד, ככה שזאת כבר סיבה הגיונית אחת. מריו קארט מכר על ה wii u 8מיליון עותקים שזה די מדהים ביחס למכירות של הקונסולה עצמה, ועדיין על הנייר יש לו יותר לאן להתרחב מאשר מריו וורלד שגם הוא מכר די נהדר אבל הרבה יותר קרוב לרף שלו.

ומעבר לזה כי מדובר במשחקים שמליונים של אנשים עדיין משחקים בהם כל יום על השרתים של נינטנדו, אנשים שנינטנדו תשמח אם ישחקו בהם על הקונסולה החדשה שלהם וכמה שיותר מוקדם. אי אפשר להשוות בין המומנטום והרגליים שלהם לזה של מריו וורלד - משחק בלי מצב און ליין מ 2013 (אחלה משחק לדעתי, אבל זה לא קשור).

בקשר ל 3ds , מבחינת כוח זה בהחלט אמור להיות הרבה יותר קל לעשות אימולציה למשחקים שלו במשהו סטייל ה - VC. אבל עדיין יש את העניין הפעוט הזה שלא יהיה אפקט 3d, מעבר לזה שאם להאמין לפרסומת של הסוויץ' לא בטוח שיהיה בכלל אפשר להשתמש בקונסולה הניידת כמסך שני, שזה עוד דבר שעלול מאוד להגביל אותם עם ה 3ds, לפחות אם הם תכננו לעשות את זה בדרך הקלה... אבל אם האסטרטגיה שלהם זה לעבוד גם על פורטים יעודיים למשחקי 3ds - קונסולה שמכרה איזה 50 ומשהו מיליון בכל זאת - במקום לעבוד על משחקים חדשים (ביתיים או ניידים, זה לא משנה), אז אני לא צופה להם עתיד מזהיר במיוחד :)

ברור לכולנו שיוכרז מריו חדש לNS (פחות או יותר הוכרז כבר), מריו קארט חדש (גם הוכרז בערך), SSB וכך הלאה. בגלל שנינטנדו בקושי זוכרת מה זה פרנצ'ייז חדש, אפשר לצאת בהנחה שפחות או יותר כל משחק WIIU ו-3DS יקבל סוג של המשך על הNS. אם נסכים על ההנחה הזאת אז לדעתי אין שום הגיון במשחק מריו קארט 8 על ה-NS כשיש באופק מריו קארט 9. זה לא מריו, זה לא מטרויד, זה לא זלדה - כשאתה יודע שיש מריו קארט או SSB באופק אין לך באמת יותר מדי מה לעשות עם הקודמים בסדרה. לעומת זאת גם אם יהיה מריו לנד או וורלד חדשים לגמרי לNS עדין יש עניין, לפחות לי, לשחק באותם משחקים עם סינגלפלייר מלא כמו מריו לנד/וורלד, זלדה וכו' שלא יצא לי לשחק ב-WIIU כמו רוב האוכלוסיה כי הקונסולה פשוט לא מכרה.

מבחינת קושי פיתוח - אם נהיה ראליסטים לרגע כנראה שיש בין 5 ל-10 משחקי WIIU שבאמת שווה להביא לNS. בשש שנות אורך חייה (אני מקווה לפחות שהיא תחיה 6 שנים) נשמע לי בהחלט שווה להביא את המשחקים הללו שאפשר לספור על יד אחת. הNS כנראה חזקה פי כמה מהWIIU; אפילו אם זה רק פי 2 עדין פורט הופך לקל יחסית כשעוברים מהחלש לחזק ואני לא רואה סיבה לא להביא את המעט ספריה שיש לWIIU שרובנו פספסנו אל הNS.

בנושא ה3DS, כאן אנחנו מדברים על משהו מאוד קל. ההפרשי כוח בין ה3DS ל-NS הוא אסטרונומי (מסביבת ה-5GFLOPS לסביבות ה-1000GFLOP, פי 200), לבנות אמולטור במקרה הזה אמור להיות מאוד מאוד קל. ברגע שיש אמולטור כל הספריה של ה3DS זמינה חופשית לגמרי לנינטנדו למכור ב-VC, זה כסף חינם שנינטנדו עושה עשרות שנים וספציפית ב-VC כבר 10 שנים ואני לא רואה מצב שמשחקי 3DS לא מגיעים בהמונים ל-NS. אם נינטנדו לא עושים את זה הם ממש משאירים כסף על השולחן וממש חבל. החבל העיקרי הוא שלי לא יצא לתת להם כסף על משחקי הזלדה של ה3DS שאני מת לשחק בהם, ביחוד בלינק בין העולמות.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 06 נובמבר 2016, 23:40

הגרפיקה של ה-3DS כ"כ מפגרת שזה יהיה נורא לשחק אותה אפילו על טבלט...

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 נובמבר 2016, 23:51

סבבה, אבל אתה בטוח שאתה לא מבלבל בין מה הגיוני ורצוי מבחינתך לבין מה הגיוני לנינטנדו? כי אני מדבר פה על תחזיות, לא על מה אני רוצה. (אני גם מעדיף משחקים חדשים של סמאש ומריו קארט וכו', את כל אלה כבר יש לי)
איך אפשר לחשוב שאין שום הגיון להוציא משחק כי יהיה לו המשך בזמן שאנשים קונים cod ופיפא כל שנה? שלא נדבר על זה שהאופק הזה שאתה מדבר עליו יכול להיות גם בעוד 3 או 4 שנים עד כמה שאנחנו יודעים.

אני מסכים שזה יהיה קל לבנות אימולטור ל 3ds , אני מניח שזה גם משהו שיקרה, אבל כאמור הסברתי למה זה יכול להיות פתרון בעייתי מאוד. מעבר לאפקט 3d שלא יהיה קיים, איך אתה עושה אימולטור "טבעי" למשחק שרץ על שני מסכים אם יש לך רק מסך אחד? גם אם התפקיד של המסך השני זה רק להיות תפריט או מה שזה לא יהיה, אתה עדיין צריך אותו כדי להריץ את המשחק. כמובן שמה שהם יעשו זה לחלק את המסך לשניים כמו באימולטור של הds על ה wii u אבל זה רחוק מלהיות פתרון אידאלי, בטח על מסך של 6 אינץ. זה יהיה יותר הגיוני מהבחינה הזאת על הטלוויזיה, אבל אז זה יהיה מזעזע לחלוטין מבחינת איכות תמונה על מסך גדול ככה שאולי כבר עדיף לשחק על הטאבלט.
בכל מקרה זאת כנראה תהיה חוויה פחות טובה משמעותית מהמקור וזה בטח לא מה שיזיז מכירות של ה NS, רוב מי שרצה לשחק במשחקי 3ds כבר קנה אחת. זה כן יהיה נחמד עבורי, עבורך ועבור כל אחד אחר שרוצה להשלים כמה חוסרים מהספרייה של ה 3ds, אבל לא הרבה יותר מזה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 נובמבר 2016, 07:53

אני לא חושב שהם ישו אמולציה למשחקי 3DS (אני מדבר על אמולציה ישירה ,ולא פורטים )
וזה פשוט כי רובם משתמשים בשני מסכים ,ולמרות שטכנית זה אפשרי לעשות אמולציה
על חשבון פיצול המסך
פה אנחנו מדברים על חוויה לשחקן ,מחברה גדולה

יש גם את העניין של שימוש בסטילוס ,בחלק מהמשחקים

ה3DS מבוססת ARM ,כמו כנראה הNS ,לדעתי פשוט יעשו פורטים ,כולל התאמות לחומרה וצורת המשחק
סך הכל רוב הנכסים של המשחק כבר מוכנים ,וגם עלילה ועיצוב שלבים
משפרים ומשנים מה שצריך ,ואז עושים הוצאה מחדש ,באותו זמן מתאימים את המשחק גם למסך גדול ,לא כל דבר אפשר לעשות באמולטור

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 נובמבר 2016, 11:23

אני עדיין אומר שלא יהיו משחקי WIIU או WII על הNX. לא יודע למה אבל זאת האינטואיציה שלי. שים בנושא בהתערבות :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 נובמבר 2016, 11:49

אחד מהמשחקים הגדולים על הנידות,זה משחקי פוקימון
אף פעם הם לא הוציאו משחק ראשי בסדרה
על ניחת
היו משחקים לא ראשים,או אפשרות לשחק דרך הסופר גיבוי
וסופר גיבוי 2
אבל לא משהו מינסטרים

מעניין לראות משחק בסדרה הראשית, שבנוי גם לנידת
וגם לנידת
לא משהו שאני רוצה לקנות , אבל כן משהו מעניין מבחינת מכירות
בצד ההפוך, משחקים כמו זלדה, היו בנידות
אבל ההפקה הגדולה היתה בניחות

זה יכול להשפיע על המכירות

במקרה של הכל בקופסה, כולל משחק ב300 דולר
לדעתי זה ימכור מעל 10 מיליון שנה ראשונה
כי כל חובבי נינטנדו שיכולים לקנות, יקנו

השאלה הגדולה מה יקרה בהמשך, וזה הולך לדעתי בעיקר
לפי צד ראשון ושני
הפעם יש לנינטנדו סיכוי, למכור טוב בלי הרבה צד שלישי
כי הכל בקונסולה אחת
זה יכול להיות מלכת הבלעדים

Pc,ps4 xbo
צד אחד
Ns, צד שני
אני בכוונה לא אומר מאק יותר,כי ראינו מה אפל עשתה בנוגע
למאק בוק פרו
במילים אחרות, צריך את הגרסה הכי יקרה, לשחק משחק כבד
כי רוב הדגמים, מעבד 2 ליבות, וכרטיס גרפי ob
ואפילו לחבר גימפאד USB סטנדרטי, צריך מתאם

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2016, 12:46

DrKeo כתב:
Laskin כתב:יכול להיות גם שנמוך ל-720P לא? רגע, במצב הנייח אמרו שהיא משדרת 1080P? אני כבר לא זוכר :)

רוב משחקי הWIIU הם 720 כך שזה מתאים בול, מה ש1080 יעבור את השנמוך אבל אולי נתפנק באיזה 60FPS או משהו כזה, מי יודע. בכל מקרה אני סומך על נינטנדו שידעו למכור פעם שניה, שלישית ורביעית את אותו משחק לקהל שלה; זאת המומחיות שלהם כבר שנים.

קרירין, אם לוקחים את אותו משחק ומשפרים אותו אז אחלה, זה לא סותר. אבל משחק כמו מריו לנד 3D WIIU יגיע, אולי לא מריו קארט או SSB אבל ממילא הם אותו משחק כבר 20 שנים כך שפשוט נשחק בגרסה הבאה.

swiss-the-engine כתב:יש לי הרגשה שזה לא ממש יקרה. שים בנושא התערבויות :P

מה? פורטים מה3DS והWIIU? זה יקרה ב-100%, השאלה מה הכמויות. זה קרה בכל קונסולה של נינטנדו בשנים האחרנוות, למה לא כאן?

אבל זלדה ירוץ ב-1080 על הWII U, לא? מעדיף לקנות קונסולה משומשת ואת זלדה, מריו קארט ועוד כמה משחקים באיזה 100 דולר, במקום קונסולה חדשה שתריץ לי אותם ב-720... אם הייתי אוהב לשחק בנייד זה היה משהו אחר, נשמע לי מטורף לקנות קונסולה ביתית ב-350 דולר ולשחק ברזולוציה כל כך נמוכה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2016, 12:47

idan כתב:סבבה, אבל אתה בטוח שאתה לא מבלבל בין מה הגיוני ורצוי מבחינתך לבין מה הגיוני לנינטנדו? כי אני מדבר פה על תחזיות, לא על מה אני רוצה. (אני גם מעדיף משחקים חדשים של סמאש ומריו קארט וכו', את כל אלה כבר יש לי)
איך אפשר לחשוב שאין שום הגיון להוציא משחק כי יהיה לו המשך בזמן שאנשים קונים cod ופיפא כל שנה? שלא נדבר על זה שהאופק הזה שאתה מדבר עליו יכול להיות גם בעוד 3 או 4 שנים עד כמה שאנחנו יודעים.

אני מסכים שזה יהיה קל לבנות אימולטור ל 3ds , אני מניח שזה גם משהו שיקרה, אבל כאמור הסברתי למה זה יכול להיות פתרון בעייתי מאוד. מעבר לאפקט 3d שלא יהיה קיים, איך אתה עושה אימולטור "טבעי" למשחק שרץ על שני מסכים אם יש לך רק מסך אחד? גם אם התפקיד של המסך השני זה רק להיות תפריט או מה שזה לא יהיה, אתה עדיין צריך אותו כדי להריץ את המשחק. כמובן שמה שהם יעשו זה לחלק את המסך לשניים כמו באימולטור של הds על ה wii u אבל זה רחוק מלהיות פתרון אידאלי, בטח על מסך של 6 אינץ. זה יהיה יותר הגיוני מהבחינה הזאת על הטלוויזיה, אבל אז זה יהיה מזעזע לחלוטין מבחינת איכות תמונה על מסך גדול ככה שאולי כבר עדיף לשחק על הטאבלט.
בכל מקרה זאת כנראה תהיה חוויה פחות טובה משמעותית מהמקור וזה בטח לא מה שיזיז מכירות של ה NS, רוב מי שרצה לשחק במשחקי 3ds כבר קנה אחת. זה כן יהיה נחמד עבורי, עבורך ועבור כל אחד אחר שרוצה להשלים כמה חוסרים מהספרייה של ה 3ds, אבל לא הרבה יותר מזה.

כן, אנשים קונים את מריו קארט כמו COD ופיפא, זאת אנלוגיה מושלמת. אז אתה חושב ששווה להביא פורט של פיפא 2013? כנראה שלא, כי משחקים בסגנון הזה הופכים ללא רלוונטים כשיוצא הבא. אני בכיף הייתי אומר להביא את מריו קארט ו-SSB לNS, אבל אך ורק אם לא יוצאים חדשים ל-NS ותהיה בטוח ששניהם יגיעו לNS. פורטים של גדולים מדור קודם, ראינו את נינטנדו עושה את זה ובעצם כולם עושים את זה היום (אוסף אנצ'רטד או אוסף מטרויד פריים, כולם עושים את זה).

בנושא ה3DS, אם היה משמעות לתלת מימד מבחינת נינטנדו ה-2DS לא הייתה קיימת. היא בדיוק זה, 3DS בלי 3D ולאף אחד לא אכפת. אם נינטנדו באמת חושבת קדימה, אז אפשר לחבר את השני JOY CON לא רק בצד ימין ושמאל אלה גם למעלה ולמטה כך שאתה מחזיק את המסך במצב פרוטרט וכשהוא במצב פרוטרט הוא יכול לתת לך את שני המסכים של ה-3DS בקלות ואפילו באותו גודל. המסך 3.5" העליון והמסך 3" התחתון נכנסים בקלות לתוך מסך 6" (זה הגודל שאומרים שהמסך של הNS) במצב פרוטרט ואפילו ברזולוציה גבוהה בהרבה. האמולציה של ה3DS תהיה מושלמת (מינוס ה3D כמובן) אבל זה דורש חשיבה קדימה, אפשרות לחבר את השלטים במצב פרוטרט. אם אין מצב פרוטרט, עדין קל לעשות את זה על מסך 6", פשוט המסכים יהיו קטנים יותר.

כל העניין הזה של "מי שכבר רוצה 3DS כבר קנה אחת" לא רלוונטים, זאת נינטנדו וה-3DS הולכת לעולמה. מי שרוצה לשחק בלינק בין העולמות ב-2018 יכול לקפוץ ל-VC בNS ולהוציא 10$ ולקבל אותו, אין מצב שנינטנדו מוותרת על זה.

Laskin כתב:אבל זלדה ירוץ ב-1080 על הWII U, לא? מעדיף לקנות קונסולה משומשת ואת זלדה, מריו קארט ועוד כמה משחקים באיזה 100 דולר, במקום קונסולה חדשה שתריץ לי אותם ב-720... אם הייתי אוהב לשחק בנייד זה היה משהו אחר, נשמע לי מטורף לקנות קונסולה ביתית ב-350 דולר ולשחק ברזולוציה כל כך נמוכה.

זלדה רץ בWIIU ב720P. אמרים שהNS תעלה 259$, אם זה נכון אז נשמע לי מטורף לקנות WIIU ולא אותה אם היא באמת תקבל פורטים מהWIIU (וגם אם לא, יש זלדה, מריו חדש, מריו קארט חדש וכו').

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2016, 13:00

אם זלדה גם ככה ב-720P זה די משנה הכל :) אבל אני בכל אופן לא אקנה היום קונסולה שלא עובדת ברזולוציה נורמלית = FULL HD... אחכה עוד דור אולי ואשלים כבר 3 דורות :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2016, 13:09

הם יצטרכו דרך לעשות כשהוא בדוק 1080P, אין ברירה אנחנו ב2016 ואפילו הWIIU מריצה חלק מהמשחקים ב1080P. נגלה בינואר איך הם עושים את זה, החשד שלי הוא שהצ'יפ עובר UNDER CLOCK כשהוא נייד כדי לצרוך מעט סוללה וכשהקונסולה בדוק המאווררים מתחילים לפעול והיא נכנסת לסוג של מצב OC שמאפשר לה לעשות 1080P.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 נובמבר 2016, 14:19

מי ראה Wii u משומשת ב100$?
אני מדבר על אחת פועלת שכוללת חשמל וגימפאד

בגלל שנינטנדו לא מכרה הרבה,אבל לא הורידה מחיר תקופה ארוכה
מחירי יד שניה גבוהים
ב100 דולר, היתי קונה מחדש

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2016, 14:26

חחח אתה תראה כל כך הרבה ווי-יו במאה דולר עם כל המשחקים ברגע שהסוויץ' יוצאת :)
אבל גם היום אני משוכנע שיש כאלו באיביי, או קרוב לזה, כבר עכשיו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 נובמבר 2016, 14:44

תחפש ותראה
יש זולים בלי גימפאד,אבל אין חבילה נורמלית קרוב ל100 דולר
זה בגלל שחדשות זה 300 דולר
מגוחך, אבל זה המצב

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2016, 15:04

שוב כמו שאמרתי - ברגע שהדור הבא יוצא, המחירים צונחים, כמו בכל מכשיר. לפעמים זה גם קורה עוד לפני שהוא יוצא.
אני גם מאמין שמכשיר יד ראשונה ירד עוד השנה למאתיים, כולל בקר נורמלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2016, 15:07

600 שקלים לWIIU עם מריו וורלד ושלושה משחקי WII:
http://www.ebay.com/itm/videogiochi-wii ... SwXeJYFgGX

אני משער שהמחיר רק ירד ככל שהNS תתקרב.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 נובמבר 2016, 15:52

זה ביד.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 נובמבר 2016, 16:02

DrKeo כתב:
idan כתב:סבבה, אבל אתה בטוח שאתה לא מבלבל בין מה הגיוני ורצוי מבחינתך לבין מה הגיוני לנינטנדו? כי אני מדבר פה על תחזיות, לא על מה אני רוצה. (אני גם מעדיף משחקים חדשים של סמאש ומריו קארט וכו', את כל אלה כבר יש לי)

כן, אנשים קונים את מריו קארט כמו COD ופיפא, זאת אנלוגיה מושלמת. אז אתה חושב ששווה להביא פורט של פיפא 2013? כנראה שלא, כי משחקים בסגנון הזה הופכים ללא רלוונטים כשיוצא הבא. אני בכיף הייתי אומר להביא את מריו קארט ו-SSB לNS, אבל אך ורק אם לא יוצאים חדשים ל-NS ותהיה בטוח ששניהם יגיעו לNS. פורטים של גדולים מדור קודם, ראינו את נינטנדו עושה את זה ובעצם כולם עושים את זה היום (אוסף אנצ'רטד או אוסף מטרויד פריים, כולם עושים את זה).

בנושא ה3DS, אם היה משמעות לתלת מימד מבחינת נינטנדו ה-2DS לא הייתה קיימת. היא בדיוק זה, 3DS בלי 3D ולאף אחד לא אכפת. אם נינטנדו באמת חושבת קדימה, אז אפשר לחבר את השני JOY CON לא רק בצד ימין ושמאל אלה גם למעלה ולמטה כך שאתה מחזיק את המסך במצב פרוטרט וכשהוא במצב פרוטרט הוא יכול לתת לך את שני המסכים של ה-3DS בקלות ואפילו באותו גודל. המסך 3.5" העליון והמסך 3" התחתון נכנסים בקלות לתוך מסך 6" (זה הגודל שאומרים שהמסך של הNS) במצב פרוטרט ואפילו ברזולוציה גבוהה בהרבה. האמולציה של ה3DS תהיה מושלמת (מינוס ה3D כמובן) אבל זה דורש חשיבה קדימה, אפשרות לחבר את השלטים במצב פרוטרט. אם אין מצב פרוטרט, עדין קל לעשות את זה על מסך 6", פשוט המסכים יהיו קטנים יותר.

טכנית מריו קארט יצא ב 2014, אבל לצורך העניין אתה יודע שלא יצא "פיפא" 14 15 ו 16 , ואתה לא יודע אם אחרי ההוצאה מחדש של פיפא 13 כפיפא 17, יצא גם פיפא 18 או 19, אולי בכלל נצטרך לחכות לפיפא 20. אגב היסטורית, בין הארבע קונסולות ביתיות האחרונות שלהם המשחק יצא בטווח של בין 5 ל 7 שנים, רק אומר וזה.
כמובן שיצאו גם גרסאות ניידות בין לבין, אבל אני בטוח שאתה לא חושב שהממשיכה האמיתית של מריו קארט 8 צריכה להיות גרסה ניידת נחותה, לא בתור תחליף בכל אופן.

מעבר לכל זה אנחנו יודעים שבמשחק יהיו אי אלו תוספות חדשות ( שינוי בגיימפלי, ראינו דמות חדשה, אפשר להניח שגם יהיו מסלולים חדשים), ואנחנו יודעים שמדובר במשחק מסדרה סופר פופלרית על קונסולה כושלת ועדיין המון אנשים שנינטנדו רוצה למכור להם קונסולה חדשה בין היתר משחקים בו כל יום.

אבל אם למרות כל הנתנונים האלה אין פה שום הגיון כלכלי לנינטנדו, אז למה הם בכל זאת, ובכן, עושים את זה? סתם מטומטמים כנראה.
גם רוקסטאר קצת מטומטמים, הרי יהיה GTA 6 ומשחק און ליין חדש מתישהו אז מה הטעם בכל ההרחבות האלה ל gta online? למי אכפת עם המון אנשים עדיין משחקים בו וזה רווחי עבורם, בקטנה.

וגם אם בתרחיש הלא סביר בעליל שיצא ממשיך אמיתי למריוקארט8 אפילו שנה אחרי, לפי ההגיון קוד ופיפא שלך נינטנדו צריכה להכות בברזל כל עוד הוא קיים או משהו כזה. כי אמרת שאחרי שיבוא המשך מריוקארט 8 כבר לא יהיה רלוונטי, אז לא כדאי להשיג כמה שיותר מכירות כל עוד אפשר? בייחוד כאשר אתה טוען שזה כל כך פשוט וקל להביא משחקים מ wii u , קונסולה שרוב האנשים לא קנו וכו'

ואחרי כל זה אתה בטוח שדווקא לינק בין העולמות, משחק שמכר שליש ממריו קארט8 על קונסולה שמכרה פי 5, זה כסף יותר קל.. אבל רק אחרי שמפנטזים על כל מיני פוזות רובוטריק שהקונסולה של נינטדנו אולי תוכל לעשות בשביל לאפשר את זה בצורה סבירה.. נו מילא .

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 נובמבר 2016, 16:51

DrKeo כתב:600 שקלים לWIIU עם מריו וורלד ושלושה משחקי WII:
http://www.ebay.com/itm/videogiochi-wii ... SwXeJYFgGX

אני משער שהמחיר רק ירד ככל שהNS תתקרב.

כמו שכבר אמרו ,זה לא "קנה עכשיו"
זה מכירה פומבית ,המחיר בטח יהיה 200$ או יותר ,לא כולל משלוח ,וזה לקונסולה שמתה ,ומקבלת מחליפה תוך כמה חודשים
שחלק מהמשחקים הגדולים כמו זלדה ,יהיה בחדשה

מצד שני אפשר לקנות PS4 ,סלים חדש דנדש ,כולל אנצארטד 4 ,ב300$
או XBOX ONE S כולל גירס 4 ,באותו המחיר

לאומת זאת מי שרוצה WII רגילה ,או משחקי גימקיוב ,יצא לי לקנות בארץ משומשות ,במחירים של 200-300 שקל ,כולל אביזרים ומשחקים
קניתי את זה לאיזה עבודה מסוימת
לגרסאות הישנות צריך רק גימפאד וכרטיס זיכרון גימקיוב ,לשחק משחקי גימקיוב
בקיצור המחיר מאוד מוזר ,אין לי מושג למה WIIU לא ב200$ כרגע חדשה ,את זה צריך לשאול את נינטנדו
עם היו מוכרים ב200$ ,יד שניה היה נורמלי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2016, 18:37

swiss-the-engine כתב:זה ביד.

אופס, סתם בחרתי את הראשון שעלה. יש אינסוף מכשירים שם, רובם בסביבות ה700 שקלים ל-buy it now עם כל מני שיט מסביב, אפילו יש אחת בפחות מ600 שקלים אבל יש עליה מכה יפה מקדימה. אה, ולקח לי לפחות 10 שניות להבין שאתה לא מדבר על ידיים :)

עידן, לא צריך לדבר היפותטית על מריו קארט, הם הראו בטריילר חשיפה שמגיע חדש ואם הם הראו את זה הוא מגיע ב-2017, גג תחילת 2018, לכן אין באמת ערך למריו קארט 8 על הNS אלה אם נניח הוא יצא ממש קרוב לשיגור בזמן ש-9 יצא רק לקראת סוף השנה. כל עוד מריו קארט 9 קיים, ידוע וקרוב, אין שום ערך למריו קארט 8. לעומת זאת למריו וורלד יש ערך רב גם עוד 5 שנים, זה משחק מריו איכותי ומושקע והוא משחק יחודי בניגוד למריו קארט. בכל מקרה אני חושב ששניהם יגיעו, נינטנדו הולכת לשפוך את הWIIU לתוך הNS לדעתי וכשאני אומר לשפוך אני מתכוון לטופ 10 כותרים שהם ממילא בערך כל מאגר הAAA של הקונסולה. הדימוי לרוקסטאר ו-GTA, אין לי מושג מאיפה הבאת את זה או מה הקשר לנושא אפילו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים