ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי kririn » 16 פברואר 2019, 16:32

לא לא לא
אל תחברו מטען usb c
לנינטנדו סוויץ ,כי זה יכול להרוג את הקונסולה

החיבור הפיזי ,אומנם ניראה אותו הדבר כמו usb c
הבעיה שבנינטנדו סוויץ ,דרישות החשמל לא מקבילות לתקן של usb c

וכבר היו קונסולות שנהרסו בגלל זה
בקופסא של הns מקבלים מטען ,אותו אין בעיה לחבר לns ,גם בלי התחנת עגינה

אבל חיבור לusb c לא של נינטנדו ,לפעמים פועל
אבל לפעמים ידפוק את הקונסולה
היו גם תחנות עגינה צד שלישי ,שדפקו את הקונסולה

אני לא יודע עם המטען האמריקאי אוניברסלי
עם לא צריך ממיר מתח בהספק מתאים
עם כן אוניברסלי מתאם פשוט לשקע

בגדול אין הגנת אזורים הקונסולה
אבל עניין החשמל חשוב
זה לא לפי התקן של usb c

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 16 פברואר 2019, 21:50

DrKeo כתב:יבוא רשמי של מיקרוסופט ממש הוריד את המחיר של האקסבוקס בארץ, הם אפילו יותר נמוכים מארה״ב וזה אחרי 17% מע״מ. כלומר ה-x עולה בארץ בערך מ-400$ אחרי מיסים, איפה יש מחירים כאלה בעולם? הבנתי שמי שהוביל את היבוא הרשמי בארץ לאקסבוקס הולך להוביל את זה של נינטנדו אז בהחלט יכול להיות שהמחיר ירד וגם תהיה כמובן אחריות רשמית.

כמובן שזה לא אומר שהמחיר ירד, אבל יש מצב ואם הוא לא לחוץ אז כנראה שכדי להמתין ולראות מה קורה.

הייבוא הרשמי של האקסבוקס היה כחלק מהפעילות של מיקרוסופט ישראל, שהיא פשוט מיקרוסופט. במקרה של נינטנדו, למיטב הבנתי, נפתחת כאן נציגות רשמית, אבל לא שלוחה של החברה (כמו ישפאר וסוני) - מה שאומר עוד גורם באמצע שצריך לגזור רווח מסויים מכל מכירה. אני לא יודע מה הולך להיות ההסכם שלהם עם נינטנדו כמובן, אבל קשה לי להאמין שהמחירים יירדו עוד יותר ממה שהם היום. מצד שני באמת שאין לי מושג והכל ספקולציות. נדע עוד מעט אני מניח.

עכשיו בואו נפרק את מה שקריקין כתב כדי שאנשים לא יראו ויחשבו שמה שהוא כתב נכון:

בגדול, אין שום מניעה להשתמש במטען USB C כדי להטעין את הסוויץ'. אם המטען אמין והכבל אמין (או בקיצור - לא משהו שקניתם בשקל וחצי בעלי אקספרס) - זה לא יפגע לכם בקונסולה. במקסימום יטעין אותה בקצב לא מקסימלי.

בעבר היו מקרים של דוקים לא רשמיים שדפקו קונסולות, אבל אלה היו מקרים מאוד מאוד ספציפים של יצרניות צד ג' שלא ממש הבינו איך צריכת החשמל של הסוויץ' עובדת בזמן שהיא מחוברת ל-Dock (ואז החיבור USB C צריך לספק גם חשמל, גם חיבור לטלוויזיה וגם התממשקות עם התקני USB אחרים). לא שמעתי על מקרים בהם קונסולות מתו בגלל שימוש במטען בלבד. על אחת כמה וכמה מטען של יצרנית נורמלית ולא זבל מעלי אקספרס כאמור.

באתר הנהדר Switch Chargers אפשר למצוא הסברים מפורטים של כל תקני ההטענה הקיימים היום ואיך הם עובדים עם הסוויץ', פלוס רשימה של כל המטענים / סוללות ניידות הפופולריים בשוק וכמה מהר הם יטענו את המכשיר:
https://switchchargers.com/

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 16 פברואר 2019, 22:01

תודה על ההבהרה, זה בהחלט היה נשמע מוזר ובכלל, אני לא חושב שזה חכם להשתמש במטענים ממקור מפוקפק גם בטלפונים או מכשירים אחרים...

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 פברואר 2019, 23:11

erezronen כתב:
DrKeo כתב:יבוא רשמי של מיקרוסופט ממש הוריד את המחיר של האקסבוקס בארץ, הם אפילו יותר נמוכים מארה״ב וזה אחרי 17% מע״מ. כלומר ה-x עולה בארץ בערך מ-400$ אחרי מיסים, איפה יש מחירים כאלה בעולם? הבנתי שמי שהוביל את היבוא הרשמי בארץ לאקסבוקס הולך להוביל את זה של נינטנדו אז בהחלט יכול להיות שהמחיר ירד וגם תהיה כמובן אחריות רשמית.

כמובן שזה לא אומר שהמחיר ירד, אבל יש מצב ואם הוא לא לחוץ אז כנראה שכדי להמתין ולראות מה קורה.

הייבוא הרשמי של האקסבוקס היה כחלק מהפעילות של מיקרוסופט ישראל, שהיא פשוט מיקרוסופט. במקרה של נינטנדו, למיטב הבנתי, נפתחת כאן נציגות רשמית, אבל לא שלוחה של החברה (כמו ישפאר וסוני) - מה שאומר עוד גורם באמצע שצריך לגזור רווח מסויים מכל מכירה. אני לא יודע מה הולך להיות ההסכם שלהם עם נינטנדו כמובן, אבל קשה לי להאמין שהמחירים יירדו עוד יותר ממה שהם היום. מצד שני באמת שאין לי מושג והכל ספקולציות. נדע עוד מעט אני מניח.

עכשיו בואו נפרק את מה שקריקין כתב כדי שאנשים לא יראו ויחשבו שמה שהוא כתב נכון:

בגדול, אין שום מניעה להשתמש במטען USB C כדי להטעין את הסוויץ'. אם המטען אמין והכבל אמין (או בקיצור - לא משהו שקניתם בשקל וחצי בעלי אקספרס) - זה לא יפגע לכם בקונסולה. במקסימום יטעין אותה בקצב לא מקסימלי.

בעבר היו מקרים של דוקים לא רשמיים שדפקו קונסולות, אבל אלה היו מקרים מאוד מאוד ספציפים של יצרניות צד ג' שלא ממש הבינו איך צריכת החשמל של הסוויץ' עובדת בזמן שהיא מחוברת ל-Dock (ואז החיבור USB C צריך לספק גם חשמל, גם חיבור לטלוויזיה וגם התממשקות עם התקני USB אחרים). לא שמעתי על מקרים בהם קונסולות מתו בגלל שימוש במטען בלבד. על אחת כמה וכמה מטען של יצרנית נורמלית ולא זבל מעלי אקספרס כאמור.

באתר הנהדר Switch Chargers אפשר למצוא הסברים מפורטים של כל תקני ההטענה הקיימים היום ואיך הם עובדים עם הסוויץ', פלוס רשימה של כל המטענים / סוללות ניידות הפופולריים בשוק וכמה מהר הם יטענו את המכשיר:
https://switchchargers.com/

לפי מה שיצא לי להבין בזמנו
נינטנדו לא הולכת לפי התקן של usb c
שמדובר על חשמל

לusb c ,יש תקן
זה שיש מטענים שכן עובדים ,ואני לפעמים הטענתי ככה ,כי לא ידעתי ,זה נכון ,ולא תמיד הקונסולה תידפק
אבל יש כאלו שיעבדו בלי בעיות
ויש כאלו שיעבדו תקופה מסוימת ,ויום אחד ידפקו את הקונסולה
זה פשוט הימור ,עם עשו רשימה של מטענים טובים
ובאמת בדקו אותם לאורך זמן ,זה מצוין
אני אבל לא לוקח סיכון ,מטעין רק דרך הרישמי
גם ככה אפשר לנתק אותו בקלות מהדוק
ולקחת רק אותו לצרכים נידים
הוא קצת גדול יותר ממטען רגיל ,אבל עדין קטן

בעניין טלפונים ,בדרך כלל הם לא נדפקים
ממטען צד שלישי
בדרך כלל יש רק הבדל במהירות הטעינה

היו מקרים של מטענים שהרסו סמארטפונים
אבל זה ממש לא נפוץ

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 פברואר 2019, 10:07

קרירין, הבנת לא נכון ולו רק בהנחת היסוד שלך של-usb c יש תקן אחד ומוסכם שנינטנדו חורגת ממנו. להעברת מתח חשמל דרך usb c יש כמה וכמה תקנים שונים, בהתאם לדרישות המתח של המכשירים והיכולות של המטענים (דין מקבוק פרו שמקבל חשמל דרך usb c לא יהיה דין מכשיר סלולרי למשל). ולמרות כל זה, כשכל הציוד תקין התקנים השונים לא יכולים להזיק זה לזה. במקסימום לא יעבדו בצורה מיטבית.

אם רוצים להיות זהירים במיוחד אז אפשר להמנע מ-overkill, דהיינו משימוש במטענים שנועדו למתח גבוה יחסית (לפטופים) עם מכשירים שצורכים מתח נמוך (סמארטפונים וגם הסוויץ' שלא ממש צריכה יותר מדי חשמל), אבל גם זה לא הכרחי בלשון המעטה אם משתמשים במטענים וכבלים אמינים (וכאן צריך להדגיש - ב-usb c האמינות של הכבלים חשובה הרבה יותר מתמיד. כאן בהחלט יכולים להיווצר מצבים שכבלים דפוקים יכולים לדפוק מכשירים, הרבה יותר בקלות מבחיבורים אחרים).

אני שמח בשבילך שאתה הולך על בטוח ומשתמש רק במטען המקורי אבל אתה סתם מטעה אחרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2019, 10:15

שמועות חזקות על הכרזה ויציאה של VR כלשהו לסוויץ' עוד השנה
כנראה בתצורה של LABO או משהו כזה...
אלו החדשות הכי טובות שהיו לVR מאז שסוני הוציאה את הקסדה שלה, ולמרות שבטח הגירסה של נינטנדו תהיה אפילו פחות איכותית - המשחקים שלהם בטח יהיו ממש מתאימים לזה ואולי אפילו יצליחו להביא חידושים שעוד לא ראינו. בכל אופן זה יגדיל את היצע המשחקים ואת בסיס המשתמשים אז כולנו רק נרוויח.
בואו נקווה שזה לא סתם קרטון ומשחק אחד מעפן :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 פברואר 2019, 11:43

Laskin כתב:שמועות חזקות על הכרזה ויציאה של VR כלשהו לסוויץ' עוד השנה
אלו החדשות הכי טובות שהיו לVR מאז שסוני הוציאה את הקסדה שלה, ולמרות שבטח הגירסה של נינטנדו תהיה אפילו פחות איכותית - המשחקים שלהם בטח יהיו ממש מתאימים לזה ואולי אפילו יצליחו להביא חידושים שעוד לא ראינו. בכל אופן זה יגדיל את היצע המשחקים ואת בסיס המשתמשים אז כולנו רק נרוויח.

זה בטח יהיה משהו דומה למה שיש לסמארטפונים היום
לא חושב שנינטנדו יבנו קסדה שלמה
בעיקר שלמרות השקעות גדולות בתחום ,vr נישאר זניח

אני הייתי מהמר על מתאם דומה לסמארטפונים
ב50 דולר

בעניין החשמל ,גם אני אני טועה ,בפועל מטענים מסוימים הרסו סוויצים
אבל לא יתקבלו דיווחים כאלו ,ממטען רישמי של נינטנדו
והאדם הפשוט לא יודע מה איכותי ומה לא

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 17 פברואר 2019, 15:20

kririn כתב:
Laskin כתב:שמועות חזקות על הכרזה ויציאה של VR כלשהו לסוויץ' עוד השנה

זה בטח יהיה משהו דומה למה שיש לסמארטפונים היום
לא חושב שנינטנדו יבנו קסדה שלמה
בעיקר שלמרות השקעות גדולות בתחום ,vr נישאר זניח

אני הייתי מהמר על מתאם דומה לסמארטפונים
ב50 דולר

בעניין החשמל ,גם אני אני טועה ,בפועל מטענים מסוימים הרסו סוויצים
אבל לא יתקבלו דיווחים כאלו ,ממטען רישמי של נינטנדו
והאדם הפשוט לא יודע מה איכותי ומה לא

בפעם המיליון - לא "התקבלו דיווחים" על מטענים שהרסו סוויצ'ים. זה לא דבר שקרה במציאות. מה שהרס סוויצ'ים זה dock צד ג' (של נייקו) שהיה בעייתי. הקפיצה הלוגית שצריך לעשות מ"מוצר צד ג' ספציפי היה לא תקין והרס קונסולות" ל"מטענים לא רשמיים יכולים להרוס קונסולות וצריך להזהר מהם" היא עצומה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2019, 16:53

אני תמיד מטעין את הסוויטץ׳ עם המטען של המקבוק פרו כשאני בדרכים ולסוויטץ׳ שלום.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 פברואר 2019, 10:30

DrKeo כתב:יבוא רשמי של מיקרוסופט ממש הוריד את המחיר של האקסבוקס בארץ, הם אפילו יותר נמוכים מארה״ב וזה אחרי 17% מע״מ. כלומר ה-x עולה בארץ בערך מ-400$ אחרי מיסים, איפה יש מחירים כאלה בעולם?

קח בחשבון שהאקסבוקסים הזולים בארץ עולים 400$ אחרי מע"מ, אבל הם לא מיבוא רשמי של מיקרוסופט (אחריות רשמית מקפיצה את המחיר בכמעט 100$ נוספים): אלו שחקנים מקומיים שקונים ב-wholesale ונותנים אחריות שלהם. אני גם די בטוח שהם לא מרוויחים על המכירה אלא בונים שהקונסולה תהיה loss-leader בשביל למכור לך כל מיני תוספות במחיר מופקע (בתקופת הפריצות של הXbox 360 זה היה מאד נפוץ למכור קונסולה בהפסד ולהרוויח הון על הפריצה, עד כדי כך שראיתי חנויות שמתנערות מהתחייבות למכור לך רק את הקונסולה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2019, 13:25

1) מחיר רשמי נמוך מוביל ליבוא מקביל נמוך אפילו יותר.
2) 460$ אחרי מיסים ואחריות רשמית:
https://www.itech-store.co.il%2fitems%2 ... platform=2

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2019, 16:10

יושי החדש רץ על ue4. כן, mind -> blown.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2019, 22:28

המפיק של ביונטה הראשון והבמאי של השני - התפטר מפלטינום.
מעניין באיזה שלב המשחק השלישי כרגע ואיך זה ישפיע עליו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2019, 22:34

נינטנדו היום בדיוק אשרו שביונטה 3 מגיע השנה אחרי שמעריצים דאגו כי הוא לא היה בDIRECT שבוע שעבר. אני לא יודע אם זה ישפיע יותר מדי אם הוא לא יהיה שם בחודשים האחרונים של הפיתוח, כלומר אם הוא יוצא השנה כנראה שיש למשחק עוד גג חצי שנה בתנור.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 פברואר 2019, 00:02

שמועה שעושה גלים בימים האחרונים ובשעות האחרונות במיוחד,היא שנינטנדו הקימה לתחייה את Scalebound של מיקרוסופט ופלטינום שבוטל ב-2017 :shock:
האמת? אם זה לא בעייתי משפטית,אני לגמרי יכול לראות את זה קורה- לנינטנדו ופלטינום יש מערכת יחסים מעולה והמשחק כן הראה פוטנציאל ולגמרי נראה כמו משהו שיכול להשתלב יפה בליין אפ של הסוויץ'.
http://www.nintendolife.com/news/2019/02/rumour_nintendo_has_plans_to_revive_a_dead_and_buried_game

http://www.nintendolife.com/news/2019/02/rumour_platinumgames_scalebound_is_being_revived_as_a_nintendo_switch_exclusive

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 פברואר 2019, 01:17

לא יודע כמה אני מתלהב מהמשחק הזה על ה switch, הוא הרי לא יראה כמו בדמואים שלו על האקס בוקס. האמת שלפני שהצמידו את Scalebound לשמועה הזאת חשבתי שאולי מדובר ב eternal darkness.

בכל מקרה פלטיניום עובדים כרגע על ביונטה ו Astral Chain לנינטנדו, Babylon’s Fall עבור סקוור ועד לפני שבוע גם על Granblue Fantasy: Relink עבור Cygames (נגמר להם החוזה או משהו כזה). קצת מגוחך הכמות פרוייקטים שהם עובדים עליהם בו זמנית, לא יודע איך הם עושים את זה.

וביונטה ב 2019 זה סבבה לגמרי, אבל או שהולכים להיות מלא דחיות ל 2020 או שנינטנדו החליטו שלא אכפת להם שמשחקים שלהם יאכלו מכירות של משחקים אחרים שלהם.. לא ברור לי העניין, אבל אני חושב שיש להם כרגע איזה 10 בלעדיים שמיועדים לחצי השני של 2019.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2019, 12:07

רג'י פורש מנינטנדו אמריקה, מי עכשיו יחטיף לעכוזים וירשום שמות? מסתבר שדאג באוזר. כן, קוראים לו באוזר שזה מצחיק ברמות אחרות. חבל שלא קוראים לו מריו באוזר, זה כבר באמת היה priceless.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 פברואר 2019, 12:34

גדול :)

ורג׳י גם שחרר אחלה סרטון פרידה שכבר הגיע לכמעט 4 מיליון צפיות:

נשמע שלא קרה פה משהו דרמטי, רג׳י פורש פשוט כי הוא עשה המון המון כסף במהלך השנים והוא עדיין צעיר מספיק כדי לחיות ממנו כמו מלך להרבה שנים נוספות אז למה לא? או במילים אחרות של אנשים שמסודרים מאוד אבל לא רוצים לדבר על זה ככה כי זה לא רומנטי מספיק: ״בשביל לבלות זמן עם משפחתו״ :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 פברואר 2019, 13:13

אנחנו חיים בזמנים מאוד מעניינים.. שמועות מכמה מקומות שמיקרוסופט ונינטנדו בשותפות חזקה ביחד וכמה משחקים של MS,בניהם Ori הראשון ו-Cuphead הולכים למצוא את דרכם לסוויץ' ובנוסף,אפליקציית Xbox תגיע לקונסולה ואיתה גם שירות Gamepass דרך xCloud.
ולבסוף,משהו משלושת הגדולים של MS,כלומר גירס,פורזה או היילו,נשקל ברצינות עבור הסוויץ'.
http://www.jeuxvideo.com/news/1006588/xbox-et-nintendo-s-associent-des-jeux-xbox-debarquent-sur-switch.htm
למי שלא מדבר צרפתית,תפעילו תרגום :) ואגב,הכתב הוא אותו אחד שחשף הרבה לפני כולם ש-Nier מגיע ל-XBO שנה שעברה ובאופן כללי מקושר לאנשים ב-MS. הוא גם חשף פרטים על הדור הבא,כולל אישור מסויים של Specs שהסתובבו ברשת לפני חודש בערך,אבל זה כבר לת'רד הדור הבא.
עוד מקור,והפעם ערוץ יוטיוב מבחור שאני יודע בוודאות שעבר אישור של המודרים ב-Era וידוע כאמין מאוד:

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 פברואר 2019, 14:15

הם כבר הכריזו רישמית על live לסוויץ
ככה שברור שיש קשרים טובים בין נינטנדו
לms

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 פברואר 2019, 16:06

לא ראיתי את זה בא,פוקימון דיירקט מחר:

עריכה: מובייל..לא מצליח להעתיק את הקישור כמו שצריך,יכול להיות שזה בגלל שהשתמשתי בהעתקת הקישור שהאפליקציה הציעה לי ולא מדפדפן?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2019, 16:19

יהיה מעניין. מי אמר ש-2019 של נינטנדו לא נראת משהו? :)
זה רק מראה כמה קשה לחזות דברים עם נינטנדו. הם עושים שני דירקטים ענקיים בהפרש של שבועיים, מי היה מאמין? הם גם נוטים להכריז על משחקים ממש מאוחר, למשל זלדה הוכרז לפני שבועיים ויוצא עוד השנה, כך שאתה לא ממש יודע מה הם מתכננים בכלל. אין לנו מושג מה הם מפתחים ואין לנו מושג מתי הם יכריזו על זה, סוג של wildcard.

בנוגע קישור טוויטר, כדי שקישורים יעבדו באתר הם צריכים להיות "נקיים". היה עוד משתנה בסוף של הקישור אז הוא נהרס, זה דווקא לא קשור למובייל לעומת יוטיוב ששם הקישור מובייל שונה לגמרי. השיטת סקריפטינג של PHPBB היא מאוד שטחית אז אי אפשר באמת להתמודד עם שני פורמטים שונים לגמרי של כתובות אבל האמת שאני יכול להוסיף כפתור יוטיוב מובייל נפרד אם אתם חושבים שזה יעשה את החיים פה קלים יותר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 פברואר 2019, 16:33

אני לא חושב שניראה הרבה דברים בדירקט
מעבר לפוקימון כזיכיון
בדרך כלל יש כמה מישחקי פוקימון שונים ,לכל קונסולה של נינטנדו
קצת סטנדרטים ,אחרים ספין אוף

לא זוכר לדוגמה עם יצא כבר המישחק
פיקצו הבלש ,או שהוא בפיתוח
גם עם יצא ,אני מעריך שניראה פוקימון ראשי מאוד מושקע
ו2-3 ספין אופים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2019, 16:39

יוצא השנה פוקימון ראשי חדש לסוויטצ', הקפיצה הכי גדולה בכוח שהסדרה אי פעם עשתה כך שאני לפחות מצפה לראות קפיצה רצינית בסדרה הזאת. אם זה פוקימון GO או משהו כזה, מן הסתם זאת תהיה אכזבה מטורפת. לא עושים טיזר לתצוגת פוקימון כשיוצא השנה משחק פוקימון ראשי ואז מראים בלש פיקצ'ו חדש.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 פברואר 2019, 23:57

אני לא אומר שלא יראו פוקימון ראשי
זה מאוד צפוי
אני כן חושב שידברו קצת על 2-3 ספינופים

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים