ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2019, 12:55

בקטנים יש כמה מרשימים, למשל my friend pedro.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מרץ 2019, 12:50

הוול סטריט ג׳ורנל מדווח שנינטנדו מתכוונת להוציא 2 גרסאות חדשות של הסוויץ׳ כבר בקיץ, אחת משודרגת וחזקה יותר לקהל הכבד שלה ואחת low cost שתהיה מכוונת יותר כניידת וכממשיכה ל 3DS לקהל הקז׳ואלי יותר:

Nintendo Co. plans to launch two new versions of its Switch gaming console as early as this summer, people familiar with the matter said, as the company seeks to sustain sales momentum for the product going into a crucial third year.

One version will have enhanced features targeted at avid videogamers, although it won't be as powerful as Sony Corp.'s PlayStation 4 Pro or Microsoft Corp.'s Xbox One X, according to parts suppliers and software developers for Nintendo who have early access to a prototype of the machine.

The other version is a cheaper option for casual gamers that Nintendo sees as a successor to its aging hand-held 3DS device, the suppliers and developers say.

מציינים שהגרסה החזקה לא תתחרה בכח של הפרו, זה אומר שתהיה לפחות בכח של הפס4 הבסיסית? אם כן זה כבר נחמד למרות שברור שהכל יפותח תמיד לבסיס ולא באמת נראה הפקות ברמה של הפס4 על הסוויץ׳ אבל לפחות משחקי סוויץ׳ יקבלו שיפורים גראפים מאסיביים ברזולוציה ובפריימרייט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2019, 13:04

אני לא בטוח מה נינטנדו הולכים לעשות, הם חובבי טכנולוגיה ישנה ול-NVIDIA יש שלל SOC של טגרה שהם יכולים ללכת איתם. אם הם ילכו על X2, כנראה שנראה קונסולה שנמצאת סביבות החצי ONE S. אם הם ילכו על Xavier (אפשרות די קלושה), הם יכולים בתאוריה די להתקרב לביצועים של ה-ONE S אבל כנראה לא להגיע לשם. Xavier מלא הוא 1.3TFLOPS מה שהופך אותו למשמעותית יותר חזק מה-ONE S (כל "FLOPS" של NVIDIA מביא בערך 30% יותר ביצועים משל AMD, כלומר אם גם ה-S וגם ה-xavier הם במספר TFLOPS זהה אז ה-xavier יהיה בערך 30% יותר מהיר) אבל נינטנדו כבר הראתה לנו שהיא לא הולכת על מהירויות שעון מלאות כשהסוויטצ' קצצה בערך 30% מהכוח. כלומר אם יהיה להם שם Xavier, יש מצב שהם ישפשפו את ה-ONE S מלמטה בכוח, אולי אפילו משהו שאפשר לקרוא לו שקול. ואם הם ישתמשו ב-Orin? זה כבר פנטזיה מהאגדות, משהו שלא יקרה. זה SOC פנטזיה שהוכרז לפני שנה ולא ממש הופיע בשום מקום מאז ובתאוריה הוא יכול להנחית אותם בין הפס4 לפס4 פרו ובטח ובטח שהוא יוכל להריץ כל משחק סוויטצ' ב-4K טבעי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2019, 13:12

בא ונניח שהיא כן בכח של הפס4 הבסיסית, עדיין בגלל גירסת הבסיס לא יהיו משחקים כמו RDR וסייברפאנק, אני מנחש שזה אולי יאפשר להם לשדר משחקים בדמקה או אפילו נייטיב לוידאו ומשחקים פשוטים יותר, וכך לשווק את המכשיר כ"תומך 4K".

נראה לי שנראה יורשת לסוויץ' כבר ב-2021, גג 2022. יהיה להם קשה להשיג תמיכה נורמלית מצד ג' לאורך זמן, ככל שרוב הגיימרים מתקדמים לתוך הדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2019, 13:16

Laskin כתב:בא ונניח שהיא כן בכח של הפס4 הבסיסית, עדיין בגלל גירסת הבסיס לא יהיו משחקים כמו RDR וסייברפאנק, אני מנחש שזה אולי יאפשר להם לשדר משחקים בדמקה או אפילו נייטיב לוידאו ומשחקים פשוטים יותר, וכך לשווק את המכשיר כ"תומך 4K".

נראה לי שנראה יורשת לסוויץ' כבר ב-2021, גג 2022. יהיה להם קשה להשיג תמיכה נורמלית מצד ג' לאורך זמן, ככל שרוב הגיימרים מתקדמים לתוך הדור הבא.

הבעיה העיקרית שלהם היא ה-CPU, לא ה-GPU. עם מספיק עבודת שנמוך, גם RDR2 יכול להגיע לקונסולה אבל אם ה-CPU לא עומד בחישובי גיימפליי שהוא צורך הוא לא יצליח להגיע לשם אלה אם זאת תהיה גרסה מסורסת במיוחד. כוח של הפס4 כן יתן להם אפשרות לקחת משחקי סוויטצ' קיימים ולהריץ אותם ב-4K שזה לגמרי נחמד, משחקי נינטנדו נראים נהדר ברזולוציות גבוהות.

אבל בואו נהיה מציאותיים, כנראה שזה יהיה מבוסס על ה-X2 ואז מדובר באולי בוסט של 40-50 אחוז בביצועים על הסוויטצ' הרגילה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2019, 13:29

נו כן, זה מה שאני אומר... שגם אם תהיה להם קונסולה משודרגת - המשחקים לא יהיו מתוחכמים יותר, בגלל המעבד של גירסת הבסיס... ואני לא רואה אותם מוציאים עכשיו משחקים רק לגירסת ה"PRO" שלהם, מן הסתם, כי הם לא יפצלו את המשתמשים שלהם...
הסוויץ' כרגע נהנית מתמיכת צד ג' מעט טובה יותר ממה שהיה לווי והווי-יו, אבל ככל שאנחנו מתקדמים לעבר הדור הבא ובטח אחרי שהוא יתחיל - תהיה להם בעייה בגלל גירסת הבסיס הכל כך חלשה.
לאור המצב הזה, נראה לי שתהיה לקונסולה הזו גם כן רק 5 שנים עד שתגיע היורשת שלה.
(אה, לווי-יו היו בפועל קצת פחות מ-4 וחצי שנים, אז מניח שזה כן שיפור...)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2019, 13:43

גם היום נינטנדו לא מקבלת תמיכה של צד ג' (לפחות לא משחקי מולטי פלטפורם), היא מצליחה בגלל משחקי נינטנדו והאינדים וזה לא ממש ישתנה אם תהיה בשוק הפס5 או הפס6.

לדעתי האסטרטגיה של נינטנדו צריכה להיות נטישה איטית של דגמים ישנים. אם נינטנדו מתכננת להוציא סוויטצ' חזקה יותר כל 2-3 שנים (אם זה יהיה בקיץ הזה מדובר בשנתיים), הם יכולים לאט לאט לנטוש דגמים ישנים יותר ובעצם להמשיך לתחזק את הקונסולה הזאת לנצח עם שדרוגים אנקרמנטאלים. אם ב-2024 הסוויטצ' בסיס תהיה קצת יותר חלשה מהפרו, היא תהיה במצב די דומה ביחס של הסוויטצ' לפס4 ב-2017 כשהיא יצאה.

ולפני שאתה אומר שנינטנדו לא תוציא משחקים בלעדיים לקונסולה חזקה יותר עם CPU חזק יותר, הם כבר עשו את זה עם ה3DS. שלוש שנים אחרי ה-3DS יצאה ה-N3DS עם מעבד חזק יותר ויצאו לה לא מעט משחקים בלעדיים כולל מנינטנדו עצמה, למשל xenoblade Chronicles 3D. אם ה-3DS הייתה ממשיכה לחיות עד היום והיו יוצאות לה רווזיות חדשות אז תהיה בטוח שה-N3DS הייתה הופכת כבר מזמן לקו בסיס.

אני לא חושב שנינטנדו פוחדת לדחוף משתמשים לשדרג וחברות צד ג' לא פוחדות להוציא משחקים רק לגרסה המשודרגת (נניח מיינקראפט רץ על ה-3DS רק בגרסת N3DS) כך שהם מסוגלים לעשות את זה. מעבר לזה רוב המשחקים כנראה עדין יצאו לסוויצ' הבסיסית, הרי זה לא שיושי החדש או קירבי או SSB לא יכלו לצאת למכשיר חלש ב-30%.

וכמובן שנינטנדו פשוט יכולה להוציא את הסוויטצ' 2 ב-2022 או משהו כזה, קונסולות עם שדרוגים אנקרמנטאלים הם לא זרים לה ועדין תמיד הם הוציאו יורשת אמיתית בסוף. זה רק מחזק יותר את הדיעה שלי שמדובר ב-X2, שדרוג של נניח 40% בכוח שיתן למשחקים לרוץ ב-1080P 30 נעול במקום 900P שאנחנו רואים ברוב המשחקים ואולי איזה output של 4K בשביל משחקים ממש קטנים ונטפליקס.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מרץ 2019, 13:47

DrKeo כתב:אני לא בטוח מה נינטנדו הולכים לעשות, הם חובבי טכנולוגיה ישנה ול-NVIDIA יש שלל SOC של טגרה שהם יכולים ללכת איתם. אם הם ילכו על X2, כנראה שנראה קונסולה שנמצאת סביבות החצי ONE S. אם הם ילכו על Xavier (אפשרות די קלושה), הם יכולים בתאוריה די להתקרב לביצועים של ה-ONE S אבל כנראה לא להגיע לשם. Xavier מלא הוא 1.3TFLOPS מה שהופך אותו למשמעותית יותר חזק מה-ONE S (כל "FLOPS" של NVIDIA מביא בערך 30% יותר ביצועים משל AMD, כלומר אם גם ה-S וגם ה-xavier הם במספר TFLOPS זהה אז ה-xavier יהיה בערך 30% יותר מהיר) אבל נינטנדו כבר הראתה לנו שהיא לא הולכת על מהירויות שעון מלאות כשהסוויטצ' קצצה בערך 30% מהכוח. כלומר אם יהיה להם שם Xavier, יש מצב שהם ישפשפו את ה-ONE S מלמטה בכוח, אולי אפילו משהו שאפשר לקרוא לו שקול. ואם הם ישתמשו ב-Orin? זה כבר פנטזיה מהאגדות, משהו שלא יקרה. זה SOC פנטזיה שהוכרז לפני שנה ולא ממש הופיע בשום מקום מאז ובתאוריה הוא יכול להנחית אותם בין הפס4 לפס4 פרו ובטח ובטח שהוא יוכל להריץ כל משחק סוויטצ' ב-4K טבעי.

לא הבנתי אז מה המטרה שלהם בלהוציא סוויץ׳ חזקה אם לא בשביל שיפור שיהיה לפחות פי 2 ברזולוציה. חצי מהכח של הוואן לא יקפיץ להם את הרזולוציה בפי 2 לא?

לאסקין הסוויץ׳ נהנית מכמעט 0 תמיכת צד ג׳ משמעותית כשזה נוגע ל AAA, הם חיים בעיקר על אינדיז וכמובן צד א׳ של נינטנדו ככה שאני לא רואה חשיבות רבה לפקטור המעבר לדור הבא כשזה נוגע לתמיכת צד ג׳ בסוויץ׳, הם עובדים בנפרד מהדורות של סוני ומייקרוסופט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2019, 14:41

bling כתב:
DrKeo כתב:אני לא בטוח מה נינטנדו הולכים לעשות, הם חובבי טכנולוגיה ישנה ול-NVIDIA יש שלל SOC של טגרה שהם יכולים ללכת איתם. אם הם ילכו על X2, כנראה שנראה קונסולה שנמצאת סביבות החצי ONE S. אם הם ילכו על Xavier (אפשרות די קלושה), הם יכולים בתאוריה די להתקרב לביצועים של ה-ONE S אבל כנראה לא להגיע לשם. Xavier מלא הוא 1.3TFLOPS מה שהופך אותו למשמעותית יותר חזק מה-ONE S (כל "FLOPS" של NVIDIA מביא בערך 30% יותר ביצועים משל AMD, כלומר אם גם ה-S וגם ה-xavier הם במספר TFLOPS זהה אז ה-xavier יהיה בערך 30% יותר מהיר) אבל נינטנדו כבר הראתה לנו שהיא לא הולכת על מהירויות שעון מלאות כשהסוויטצ' קצצה בערך 30% מהכוח. כלומר אם יהיה להם שם Xavier, יש מצב שהם ישפשפו את ה-ONE S מלמטה בכוח, אולי אפילו משהו שאפשר לקרוא לו שקול. ואם הם ישתמשו ב-Orin? זה כבר פנטזיה מהאגדות, משהו שלא יקרה. זה SOC פנטזיה שהוכרז לפני שנה ולא ממש הופיע בשום מקום מאז ובתאוריה הוא יכול להנחית אותם בין הפס4 לפס4 פרו ובטח ובטח שהוא יוכל להריץ כל משחק סוויטצ' ב-4K טבעי.

לא הבנתי אז מה המטרה שלהם בלהוציא סוויץ׳ חזקה אם לא בשביל שיפור שיהיה לפחות פי 2 ברזולוציה. חצי מהכח של הוואן לא יקפיץ להם את הרזולוציה בפי 2 לא?

לאסקין הסוויץ׳ נהנית מכמעט 0 תמיכת צד ג׳ משמעותית כשזה נוגע ל AAA, הם חיים בעיקר על אינדיז וכמובן צד א׳ של נינטנדו ככה שאני לא רואה חשיבות רבה לפקטור המעבר לדור הבא כשזה נוגע לתמיכת צד ג׳ בסוויץ׳, הם עובדים בנפרד מהדורות של סוני ומייקרוסופט.

אם הם שמים שם X2, הם מעלים את הכוח בבערך 50%. אם הם הולכים על משהו חדש יותר, הם יכולים לעשות הרבה יותר מפי 2 יותר כוח מהסוויטצ' ובעצם להגיע בערך לכוח של ה-ONE S. אם זאת הייתה חברה אחרת הייתי אומר שהם ילכו על Xavier שהוא היורש של ה-X2 והוכרז כבר ב-2017 ליציאה בתחילת 2018 אבל אני לא מכיר אף מכשיר בשוק שמשתמש בו, כלומר בניגוד ל-X1 שיש בסוויטצ' שכבר היה שועל ותיק בתעשיה ב-2017 (כבר היה מכשיר SHIELD עם הצ'יפ הזה בשוק ב-2015), ה-Xavier לא באמת קיים בשוק למרות שהוא מוצר מוכרז של NVIDIA כך שאני לא יודע אם נינטנדו תלך על משהו כזה או לא.

אז יש לנו שתי אופציות, או שנינטנדו הולכת על Xavier ואז היא יכולה, אפילו אחרי שנמוך מהירויות שעון, להגיע לכוח של ה-ONE S שזה ללא ספק שדרוג אדיר על הסוויטצ' (בערך פי 3) ויתן להם להריץ משחקי סוויטצ' בסביבות ה-1440p עם ביצועים יותר טובים מהסוויטצ' המקורית; או שנינטנדו הולכת על X2 שזאת האפשרות הסולידית יותר, הרי שוב מדובר בצ'יפ קיים בשוק שמשתמשים בו (כרגע במכוניות בלבד) כבר שנתיים שזה בדיוק המקרה של ה-X1 ב-2017 כשהסוויטצ' יצאה.

אם נינטנדו הולכת על ה-X2, בתאוריה היא יכולה להגיע לביצועים כפולים אבל זה קצת יסתור את האסטרטגיה שלה עם הסוויטצ'. בסוויטצ' הם לקחו X1 והורידו את המהירות שעון ב-23% וקבלו 0.39TFLOPS. אם הם יעשו את זה ל-X2, הם יקבלו 0.57TFLOPS שזה שדרוג של 46%. אם נינטנדו תניח למהירות שעון של ה-X2 להשאר כמו בצ'יפ המקורי, היא תקבל 0.75TFLOPS שזה כבר שיפור של 92%, כמעט פי 2. הבעיה היא ששני הצ'יפים צורכים אותו דבר, 15W. אז אם נינטנדו תשתמש ב-X2 ולא תנמיך את המהירות שעון, הוא יצרוך יותר חשמל מהסוויטצ' הרגילה וזמן הסוללה יהיה פחות טוב בעשרות דקות שירדו מ-3 השעות השסוויטצ' מחזיקה עכשיו. כמובן שנינטנדו יכולה לשדרג את הסוללה בכמה אחוזים בכדי לפצות על זה אבל זה עדין אומר שהקונסולה תתחמם יותר ושעלות הSOC תעלה.

או במילים אחרות - הכל שאלה של מה נינטנדו מחליטה. הם יכולים לקפוץ על Xavier ולהיות המכשיר הראשון שמשתמש בצ'יפ, זה לא מאפיין אותם אם הסוויטצ' המקורית מעידה על משהו אבל מצד שני עכשיו הם באים ל-NVIDIA עם כוח קניה הרבה יותר גדול כי שתיהן יודעות שהמכשיר הזה ימכור כמו לחמניות חמות ואולי שווה להעלות את הצ'יפ החדש הזה לפס היצור בשביל הסוויטצ' בלבד. עם Xavier נינטנדו יכולה לעשות פלאים, מדובר בSOC וולטה על 12nm מה שבעצם הופך אותו לבן דוד הקטן והנייד של סדרה 2000 של NVIDIA. עם צ'יפ כזה הם יכולים לקבל ביצועים שמתקרבים ל-ONE S ועם צריכת חשמל דומה לסוויטצ'. הם יכולים מצד שני לקחת X2, החלטה הרבה יותר מתונה ומתאימה לנינטנדו על פי הסוויטצ' המקורית, ואז יש להם שתי אפשרויות - האחת היא לשנמך את מהירות השעון ולקבל משהו חזק בערך ב-50% או לשמר את מהירות השעון המקורית ולשים סוללה גדולה יותר אבל להתמודד עם קונסולה חמה יותר. בקיצור, זה יכול ללכת לכמה כיוונים.

אם הייתי נינטנדו הייתי רוצה ללכת על ה-Xavier אבל מוריד את המהירות שעון בצורה קיצונית. מהלך כזה יכול להביא להם פי 2.5 יותר ביצועים מה שיאפשר להכפיל רזולוציה מ-1080p וגם להצליח להרים משחקים שרצים ב-900p לרזולוציה הזו ועל הדרך לשפר ביצועים אבל בו בזמן לשפר מאוד עלויות יצור וזמן סוללה. כלומר צ'יפ Xavier בסביבות ה-0.9TFLOPS+ נשמע לי כמו קונסולה נהדרת אבל אני בספק אם נינטנדו תלך על Xavier.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מרץ 2019, 17:36

תודה על ההסבר קיאו :)

אני חושב ורוצה להאמין שאפילו נינטנדו לא מספיק הזוייה לטרוח על הוצאה והשקעה ב SKU חדש בשביל להביא רק תוספת כח של 46 אחוז, מה בכלל תוספת כח שכזו תתן? אולי ינעל את הפריימרייט (ל 30 או 60 תלוי למה המשחק מכוון) ועוד טיפה AA? בשביל זה עדיף שלא יטרחו.

אני מקווה שאם לא נקבל את התסריט המופרך יחסית של ה Xavier אז שלפחות לא יורידו את המהירות שעון ויהיה בוסט של 92 אחוז.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 מרץ 2019, 20:13

אתם ממהרים לקפוץ על שמועות
בינתים הns מוכרת מצוין ,אולי נינטנדו מכינה את השטח ,למקרה שהמכירות יחלשו
אבל בכלל לא בטוח שתוציא ns פרו
יותר סביר שניראה ns lite

בעניין הדור הבא ,בהנחה שיוציאו ps5
וxbox 2020
ב2020
סביר מאוד שניראה יורשת לns ,ב2022
נינטנדו לא מתחרה ישירות בסוני ומיקרוסופט בדור הזה
כי המתחרות לא נידות

ולא ברור מה יהיה זמין לנינטנדו ,עלות תועלת מבחינת חומרה ,אבל אני כן מצפה לחומרה חזקה מהps4 ,הרגילה
אבל לא חושב שניראה איזה קונסולה מהם בחוזק
Xbo x בדור הבא
זה יצריך קפיצה גדולה בתחום ,מבחינת עלויות
לקונסולת מינסטרים נידת

גם כל המחשבה ליתחרות בps4
וxbox 2020,ניראת לי די מופרחת
זה לא אומר שלא יהיו פורטים ,מישחק שרץ על קונסולה אחת ב4k 60 פרים לשניה
יכול ליסתפק בחומרה חלשה הרבה יותר בfhd
30 פרימים לשניה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2019, 21:36

bling כתב:תודה על ההסבר קיאו :)

אני חושב ורוצה להאמין שאפילו נינטנדו לא מספיק הזוייה לטרוח על הוצאה והשקעה ב SKU חדש בשביל להביא רק תוספת כח של 46 אחוז, מה בכלל תוספת כח שכזו תתן? אולי ינעל את הפריימרייט (ל 30 או 60 תלוי למה המשחק מכוון) ועוד טיפה AA? בשביל זה עדיף שלא יטרחו.

אני מקווה שאם לא נקבל את התסריט המופרך יחסית של ה Xavier אז שלפחות לא יורידו את המהירות שעון ויהיה בוסט של 92 אחוז.

אני כן יכול לראות אותם עולים ממסך 720P למסך 900P~ בגרסה הניידת כשהמסך קצת גדול יותר וקוראים לזה הסוויטצ' XL. מדובר בעליה של 56% ברזולוציה כך שהם יכולים להשתמש ב-X2 ולשים אותו במהירות שעון שנמצאת איפשהו בין ה-46% ל-92% בכדי לספק 56% יותר רזולוציה. אולי אז במצב DOCK כשהם יכולים להפעיל מאוורר והסוללה לא משנה הם יוכלו לעלות ל92% או אפילו משהו צפונית לזה ולספק 1440P בנייח ו-900P בנייד.

אבל שוב, אני מחזיק אצבעות ל-Xavier אפילו אם זה כנראה לא יקרה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מרץ 2019, 22:56

אם זה ה Xavier אתה משדרג? :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 מרץ 2019, 22:57

יש לי חבר באילת והמחיר הנוכחי של הסוויץ' פשוט מצוין.. יוצא בסביבות ה-1160 עם 200 ש"ח זיכוי לקניה הבאה מעל אלף ש"ח, וזה עוד בלי amex שיכול להוריד בעוד איזה 100 ממה שהבנתי. הוא מתכנן להביא לעצמו, אפילו אני כמעט התפתיתי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2019, 23:04

bling כתב:אם זה ה Xavier אתה משדרג? :)

ברור :)
אני מת על הסוויטצ' שלי, אם אני אוכל לקבל שדרוג למסך טוב יותר ורזולוציה טובה יותר במצב DOCK אז אני אשמח. אני גם חושב שזאת לא בדיוק הוצאה גדולה במיוחד, המכשיר במצב חדש ואני בטח אוכל למכור אותו בכמה מאות שקלים טובים כך שלשדרג לא יעלה יותר מדי :)

האמת שאפשר לשכנע אותי לשדרג בהרבה יותר קלות. אפילו אם ישדרגו את החומרה רק עם X2 ויפטרו מהמסגרת הענקית שיש למסך, ישפרו קצת את הסטיקים אנלוגים ואת הטריגרים אני כבר שם.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 מרץ 2019, 06:24

DrKeo כתב:
bling כתב:תודה על ההסבר קיאו :)

אני כן יכול לראות אותם עולים ממסך 720P למסך 900P~ בגרסה הניידת כשהמסך קצת גדול יותר וקוראים לזה הסוויטצ' XL. מדובר בעליה של 56% ברזולוציה כך שהם יכולים להשתמש ב-X2 ולשים אותו במהירות שעון שנמצאת איפשהו בין ה-46% ל-92% בכדי לספק 56% יותר רזולוציה. אולי אז במצב DOCK כשהם יכולים להפעיל מאוורר והסוללה לא משנה הם יוכלו לעלות ל92% או אפילו משהו צפונית לזה ולספק 1440P בנייח ו-900P בנייד.

אבל שוב, אני מחזיק אצבעות ל-Xavier אפילו אם זה כנראה לא יקרה :)

זה הרבה יותר הגיוני ,מלהוציא משהו בסגנון הn3ds
משהוא שלא יפגע בבעלי הקונסולה הקימת
אבל ימשוך עוד לקוחות פוטנציאלים
והמישחקים יתמכו בכל הגרסאות

בעבר נינטנדו עשתה שינוים בסגנון הזה
המעבר מהgba לgba צדפה ,לא זוכר את השם
נתנו מסך עם תאורה אחורית

היה את הdsi xl עם מסך גדול יותר
ואת ה3ds xl עם מסך גדול יותר

בעינין שיפור הגוי קון ,הם נישלפים ויש להם תיקשורת אלחוטית ,בתאוריה אפשר לשפר או לשנות אותם ,עם אפשרות למכור אותם בניפרד גם לישנות

אפילו עם יעשו שינוי ,לחיבור הפיזי
אפשר לתכנן עם מתאם לישנות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2019, 19:34

מונולית׳, החבר׳ה שעושים את זינובלייד, עובדים בשנים האחרונות לא מעט על זלדה. יש להם שני צוותים, הצוות הראשי בטוקיו עושה את משחקי זינובלייד בזמן שהצוות המשני בקיוטו עוזר בפיתוח של זלדה. הם עבדו על שלושת משחקי הזלדה האחרונים, בbotw למשל הם היו אחראיים על לא מעט מהעולם.

אז עכשיו מונולית׳ גדלים משמעותית בצוות קיוטו, הם אפילו משתמשים בלוגו של זלדה במודעות דרושים שלהם. זאת הפעם הראשונה שנינטנדו ממש אומרת בפה מלא שמונולית׳ עובדים על זלדה וזה גם אומר שזלדה הבא בפיתוח (לא שזאת הפתעה) ושהצוות שיעבוד עליו גדול יותר מbotw.

אני מקווה שהם ינצלו את הצוות הגדול בכדי שהם יוכלו לקחת את כל ההתקדמות של botw ויחדירו פנימה מקדשים איכותיים כמו במשחקים הישנים. השילוב של השניים יצור סוג של שלמות.

אגב, משחקי זלדה לרוב מוכרזים בערך 3 שנים לפני היציאה כך שאם זלדה יוצא לפני 2022, יש מצב שנשמע על זלדה הבא כבר השנה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 מרץ 2019, 21:25

הוכרזו כבר 2 מישחקי זלדה קטנים
1 הרימיק של המישחק לגימבוי ,אחד המישחקים
הכי טובים שיצאו לגימבוי המקורי

ו2 זה איזה מישחק עם אני זוכר נכון אינדי
עם שימוש בדברים מזלדה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2019, 23:27

איך זה קשור?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מרץ 2019, 00:02

זלדה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2019, 03:09

Laskin כתב:זלדה

זה נכון אם היינו משחקים את משחק האסוציאציות :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מרץ 2019, 13:08

לינק

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 מרץ 2019, 18:03

גיבור הזמן

Shlomix