ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 16:18

נדב זה מגניב, אבל שנינו יודעים שהדבר סטאר וורס הכי מגניב בעולם זה Star Wars: Rogue Squadron II: Rogue Leader כשראיתי את זה פעם ראשונה עף לי המוח ישר הבנת שהקיוב חזק מהפס2 ברמות אחרות. ואז בערוץ אגו היו תוכניות גיימינג שגם הראו לך עוד גיימפלי נורמלי משאר המשחקים שבדרך כמו קילר7... איזה דור..אה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 16:20

DrKeo כתב:

נדב זה מגניב, אבל שנינו יודעים שהדבר סטאר וורס הכי מגניב בעולם זה Star Wars: Rogue Squadron II: Rogue Leader כשראיתי את זה פעם ראשונה עף לי המוח ישר הבנת שהקיוב חזק מהפס2 ברמות אחרות. ואז בערוץ אגו היו תוכניות גיימינג שגם הראו לך עוד גיימפלי נורמלי משאר המשחקים שבדרך כמו קילר7... איזה דור..אה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2021, 17:26

אח, איזה שיגור טוב היה לקיוב. פיקמין, Rogue Leader, Wave Race, ולואיג'יס מנשן. רק נינטנדו יודעת לשגר קונסולה :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 17:53

לגמרי, בעוד אנחנו שחקני הפס2/PC נשארנו להסתפק בGTA3 כמשחק הכי טוב שאפשר לשחק. נינטנדו פשוט פגז.
אפילו לואיג'י מנשן עורר אצלי קנאה באותו זמן כי הוא היה נראה כל כך מקורי כמשחק השקה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 פברואר 2021, 18:30

glass man כתב:אני מבין מה שאתה אומר קרירין אבל תקח את הויטה נגיד היה בא כל מה שצריך בשביל לרסק את נינטנדו וה3DS במגרש הביתי... חוץ מ... אתה יודע המשחקים עצמם? אין שום משחק ויטה שסוני יכלה להוציא שידגדג את נינטנדו גם אם הויטה היתה הופכת לקונסולה הראשית של סוני.

אני גיימר כמעט כל החיים שלי ואני מעולם לא ראיתי אף חברה כולל נינטנדו עושה מאמצים לכבוש את יפן כמו סוני בדור הפס4.

ואני אומר את זה לא כי אני תופס מעצמי איזה מבין ענק אלא פשוט כי ככה יצא שלרוב הטעם שלי הוא מאוד מאוד יפני.

אז כן בתאוריה סוני יכולה להביא יום אחד מוצר שיכבוש את יפן אבל גם אני ואתה יכולים לזכות מחר בלוטו או שגל גדות תתחיל איתנו ברחוב... הכל יכול לקרות.... בתאוריה...

הויטה מכרה יחסית טוב ביפן ,עד שסוני נטשה אותה
מבחינת צד שלישי גדולים
היה אנצארטד בילעדי לויטה ,היה קילזון בילעדי לויטה
היו עוד משחקי צד ראשון גדולים לויטה ,אבל זה לא נמשך הרבה זמן
לא בגלל יפן ,בגלל המערב ,הויטה יחסית לתקופה היתה יקרה לנידת
והזמן בטריה לא היה טוב

אז נכון שגם הסוויץ היתה יקרה וזמן הבטריה של v1 לא טוב
לסוויץ היה יתרון שהיא נוחה לחיבור לטלוויזיה
ויתרון שהיא גם קזואל וגם קור

לאומת זאת בויטה סוני ביטלה אפשרות לחבר לטלוויזיה בכלל
שהיתה בpsp דרך קבל מתאם
עדין הויטה למרות הכל מכרה טוב ביפן ,לא כמו ה3ds אחרי הירידת מחיר שהיתה ל3ds ,אבל מכרה טוב ויכלה להיות ריווחית
עם במערב היתה מוכרת טוב

עם סוני היתה מוכנה לדמם אליה כסף כמו על הps3 בשנים הראשונות
כניראה הויטה היתה מוכרת פי כמה יותר מהמכירות שלה בפועל
היא היתה חזקה משמעותית מה3ds

אבל לא הגיע למחיר נוח מספיק להיות מיינסטרים
ולא הגיע לזמן בטריה טוב משמעותית ,מה שכניראה היה קורה
עם סוני היתה מוכנה לתמוך בה מספיק זמן

ושסוני נתנו חיבור לטלוויזיה ,זה היה עקום
היתה צריך לקנות ויטה tv במקום תחנת עגינה
וזה לא תמך בכל המשחקים ,זה אומר 2 קונסולות נפרדות

בכל מקרה יש הרבה אנשים שאוהבים את הויטה
אני עדין מחזיק אותה למרות שלא משתמש בה
לדגם הראשון היה מסך oled שעדין יפה היום
האחיזה הרישמית לטעמי לא נוחה כמו ברוב הנידות
אבל אפשר לקנות אביזר שנותן אחיזה נוחה כמו גימפאד רגיל

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 18:57

קרירין, אנשים אף פעם לא יפסיקו עם השכתוב ההיסטורי הזה אה? סוני לא נטשה את הויטה, הויטה מתה וסוני השלימה עם המוות שלה :) אלא אם כן יש לך מקורות והוכחות לזה שהנטישה של סוני היא הגורם ולא להפך :)

הויטה היתה מרשימה בטירוף טכנית, אבל לא היה לה שום דבר שמתקרב למה שהיה ל3DS, קילזון קרירין? למי איכפת מקילזון באמת? זה אחד מסדרות המשחקים הכי מעפנות שיש :) וUncharted לויטה זה אחלה פלא טכני, אבל זה לא מתקרב לספרייה של ה3DS גם... כאילו ל3DS היה RE בלעדי זמנית במשך שנים איו פה בכלל תחרות ברמה של הספרייה.

פשוט לצערנו ה3DS היה מכשיר ענתיקה עם רזולוציה עלובה ומסכים עלובים ופשוט פח אשפה בכל מה שקשור לנוחות ולחוויה אבל הספריה?

כאילו, גם אני מנסה כמה שיותר לא להיות עם BIAS בגלל שאני Dragon quest פאנבוי, עדיין לא ברור לי איך הויטה יכלה בכלל לנצח שה3DS יכלה להריץ את
DQ3/4/5/6/7/8/9/10/11 כאילו הפאקינג MMO היה זמין על ה3DS בענן זה לא נורמלי..אני עדיין לא מאמין איזה גן עדן נינטנדו היתה לחובבי יפן עם ה3DS.

לויטה היה כל מה שצריך ברמת הכוח וברמת איכות העיצוב שלה לשבור את ה3DS לרסיסים אבל זו ההוכחה שמשחקים מוכרים קונסולות ולא להפך.
הויטה חיה בעיקר על פורטים בעוד של3DS היה פה ושם פורטים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2021, 19:05

glass man כתב:לגמרי, בעוד אנחנו שחקני הפס2/PC נשארנו להסתפק בGTA3 כמשחק הכי טוב שאפשר לשחק. נינטנדו פשוט פגז.
אפילו לואיג'י מנשן עורר אצלי קנאה באותו זמן כי הוא היה נראה כל כך מקורי כמשחק השקה.

בהשקה של הגיימקיוב לא היה לשחקני פס2 מה לדאוג, אני זוכר כי הייתה לי פס2 לפני השיגור של הגיימקיוב :)

אולי הפס2 הייתה ממש חרא בהשקה, אבל עד שהגיימקיוב יצא כבר היה לפס2 את DMC, מטאל גיר 2, FFX, איקו ו-GT3. אז זה לא שהיו חסרים משחקים אדירים לפס2 בשיגור של הגיימקיוב. אבל אני בהחלט זוכר שבשיגור של הפס2 פשוט לא היה כלום, שממה. אני קניתי את הפס2 סביבות קיץ 2001 ובערך כל מה שהיה אז זה GT3 וטקן טאג. כמובן שעד שקבלתי את הקיוב שקניתי בשיגור (מתנת יום הולדת 18 :)) כבר הספקתי לשחק ב-MGS2 וב-DMC שהיו פאקינג מדהימים.

מצד שני, ברגע שהקיוב יצאה הייתי לגמרי בצד שלה. המשחקים היו מדהימים, ביחוד רוג לידר שחרשתי לו את הצורה בשיגור, הגרפיקה הייתה מטורפת והשלט היה השלט הכי נוח שהחזקתי בחיים שלי. אבל אין ספק שלקראת סוף הדור שחקתי כמעט רק על הפס2 כשיצאו משחקים מדהימים כמו SOTC או MGS3. הקיוב די סיימה את חייה עם RE4, חתיכת ירית סיום אבל עדין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2021, 19:29

אה אז ההפרש בנינו הוא בערך 4 שנים בגיל :) בגלל זה היה לך כסף לשני הפלטפורמות אני מניח :) ועוד אחת קיבלת במתנה.לי היה PS2 בערך שנה אחריך אם אני זוכר נכון ורק DMC זכור לי שנהנהתי ממנו, כי MGS2 לא יכולתי כי... לא שיחקתי בראשון וכבר אז הייתי בן אדם של SF אז עבורי טקן טאג היה משהו שאני משחק כי כל הישראלים משחקים
אבל הוא לא סיפק אותי.

FFX ..... היה נראה מטורף גרפית אני מסכים שזה לבד היה מדהים הוא עד היום נראה הכי טוב בגרסת הפס2 למרבה ההפתעה, אבל המשחק עצמו שכבר שיחקנו בו? היה פח אשפה לדעתי (הצחוק של טידוס? חחחח, הלינאריות, העלילה העלובה וכו')

לא שאני יורק על הפס2 היא הקונסולה האהובה עלי בהיסטוריה ביחד עם הפס4 והמגה דרייב אבל אני לגמרי מבין למה עברת לצד של הקיוב, אני פשוט הסתכלתי על כל דור הקיוב בקנאה אדירה, רק בסביבות 2005 שהמשחקים הטובים של הקיוב התחילו באמת להגיע לפס2 היה אפשר לדבר על turnover לדעתי. ותאר לך אם RE4 היה נשאר על הקיוב או VJ

אולי כשמדברים על הקיוב אני חוזר להיות אותו נער אכול קנאה וFOMO ולא מצליח לשפוט ברציונליות אני לא יודע, אבל ששיחקתי בWW ופריים 2 שנים אחר כך בהחלט חשבתי שהייתי עף על הקיוב גם בזמן אמת.

מצד שני לך היה גישה לMGGS2 בגלל הסיפור, ואני זוכר כמה מדהים הוא היה, עד היום הAI בMGS2 מהסרטונים שראיתי, נראה לי נקסט ג'ן לעומת הAI בGOT אמיתי לגמרי :lol:

2 קונסולות מדהימות לדעתי ואני מסכים שכמובן בסופו של דבר לפס2 היה את אחת הספריות הכי טובות בהיסטוריה אבל דאמ נדב, היית בר מזל בימים ההם תאמין לי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 פברואר 2021, 19:31

DrKeo כתב:

לדעתי היה לי את המשחק למחשב.. המשחק הראשון שהבאתי לסטיק forcefeedback... איך התלהבתי :geek:
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 פברואר 2021, 22:09

לכל קונסולה היה את היתרונות שלה והחסרונות שלה
אבל הps2 שרדה הכי הרבה זמן בשוק והצליחה כל כך
שאורך חיים היה לה את הסיפריה הטובה ביותר

אישית אני לא אוהב את עיבוד התמונה בps2
גם שמשווים בקומפוזיט ps2 מול גימקיוב ,התמונה בגימקיוב טובה יותר
אני לא מדבר על דברים שקשורים בחוזק של החומרה
רק על הפלט ווידאו, לא יצא לי לראות xbox og
ודרימקסט לא ראיתי מאז שנת 2000 ,אז לא יכול להשוות מולם
אבל עד כמה שזכור לי ,הפלט ווידאו של הps2 הכי גרוע
שמשווים רק בקומפוזיט מול המתחרות מאותה התקופה

ואחת ההוכחות שזה לא העניין של חוזק חומרה
זה עם מחברים כבל קומפוננט איכותי ,איכות התמונה משתפרת בצורה משמעותית ,זה אומנם דבר צפוי
קומפוננט איכותי בהרבה מקומפוזיט גם בקונסולות אחרות
אבל בps2 כמה שהקומפוזיט גרוע ,רואים הבדל יותר משמעותי

בגימקיוב מה שמפריע לי זה הנוב במקום אנלוגית ימנית
זה תזכורת לכפתורי הc שהיו בn64
אבל זה מאוד טיפשי ,כי זה לא כפתורים ולא אנלוגית, זה נוב מעצבן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2021, 22:27

מצד אחד הכפתור C בקיוב היה מעצבן, מצד שני כמעט ולא היה שימוש בסטיק הימני בדור הפס2 מעבר לשליטה במצלמה. והקיוב הייתה הרבה יותר חזקה מהפס2, בהפרשים שלא קיימית יותר בימנו. כמובן שהיה לפס2 את היתרונות המינורים שלה, אבל ה-GPU של הקיוב דרס אותה ואני לא מדבר רק על הFLOPS.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 פברואר 2021, 06:14

זה ברור שהקיוב היתה חזקה יותר
אבל צריך לזכור שנינתנדו גם הגבילה את עצמה
שבמקום ללכת על DVD, נינטנדו הלכה על סוג של מיני DVD
רק בלי לקרוא לזה ככה ,מעריך כדי לא לשלם תמלוגים
והנפח לכל דיסק כזה היה 1.5 גיגה ,במקום בערך 8 גיגה
של הxbox og וps2
שכללו DVD עם תמיכה בשכבה כפולה

אומנם לרוב המשחקים באותה התקופה 1.5 גיגה הספיק
והיו משחקים שהגיעו עם מעל דיסק 1 בקיוב
אבל היו גם משחקים באותו דור שמילאו 8 גיגה
ועם אני זוכר נכון היו כמה בודדים עם מעל DVD 1

במיוחד משחקים עם הרבה סרטוני מעבר
זה היה חיסרון לקיוב במשחקים מסוימים
ודי החלטה לא מובנת ,כי היתה פירצה לקיוב שהפכה את הכונן
לכזה שקורא dvd רגילים ,אני לא יודע עם ישתמשו בליזר המקורי או לא
אבל זה הוכיח שנינתנדו יכלה לשמור על אותו עיצוב ולתמוך בdvd dl
תכנית הם גם יכלו לתמוך בשני הפורמטים
מיני dvd וdvd ,כי רוב כונני הdvd תמכו בזה ,וגם שמרו תמיכה לcd
ומיני cd

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 09:24

הדבר הכי זוועתי בשלט של הקיוב היה שהוא היה פשוט השלט הכי נוראי למשחקי מכות Ever זה אשכרה כאילו נינטנדו אמרו בוא נעצב שלט שאי אפשר יהיה לשחק עליו משחקי מכות והתמיכה או חוסר התמיכה היתה בהתאם.

מעבר לזה אני חושב שRARE היתה מאוד חסרה לקיוב, עם כל הכבוד לכל האקסקלוסיבים המרשימים שנינטנדו הביאה רובם היו Catch up עם הפס1.
המשך לגולדן איי, המשך לפרפקט דארק, הפלטפורמרים של רייר וכו' יכלו לתת לקיוב את הערך המוסף שאין לסוני.

אבל מבחינת כוח הקיוב פשוט אכלה את הפס2, אני עד היום מפנטז איך DQ8 היה יכול להיראות אם היה משחק קיוב במקום משחק פס2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 פברואר 2021, 18:15

Super Mario 3D World עומד על 90 כרגע, קניתי אותו היום ואני הולך לבדוק אותו מאחור יותר. השינוי מספר 1? מריו רץ כמעט פי 2 יותר מהר בגרסת הסוויטצ', לא ברור לי אך המשחק היה שחיק בכלל לפני זה. וכמובן שהוא מגיע עם Bowser's Fury שהוא משחק חדש לגמרי שבוחן גבולות חדשים למריו -> מריו בעולם פתוח.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 פברואר 2021, 18:24

הוא נראה ממש חביב, במיוחד לקואופ. בכל מקרה יש לי הרבה יותר מדי מריו על הסוויץ' ואני לא מצליח ליהנות מאודיסי, אז אני חושב שאוותר :) אני חושד שמריו 3D זה פשוט פחות בשבילי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 פברואר 2021, 18:34

גם לי יש overdose של מריו על הסוויטצ'. יש לי את אודסי, NSMB, גלקסי, סאנשיין, 64 ועכשיו את 3D WORLD. וזה בלי להחשיב את קארט או טניס או XCOM עם הארנבונים :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 פברואר 2021, 18:35

מריו 3D World מעולה,ממליץ בחום! נהדר במיוחד לקו-אופ,זה היה המשחק 3D מריו הראשון שלי וכשאני חושב על זה,די היחיד,כי עוד לא שיחקתי באודיסי ושמתי דקות בודדות בסאנשיין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 פברואר 2021, 19:13

שמעו שיחקתי רק ב3DLAND (הכוונה משניהם) אבל מכל מה שרואים אפשר להתייחס ל3D WORLD כחבילת הרחבה לLAND בHD :) אז זה יהיה תקף.
BIA, אל תוותר עליו אחי לפחות לא מהסיבה שאתה לא אוהב מריו 3D כי 3D LAND מרגיש כל כך כמו 2D ב3D קשה להסביר את זה אבל זה לא כך כך עולם פתוח יותר מסלולים קטנים וסגורים וכל גיימפלי שראיתי מ3D WORLD הוכיח לי כמה הם דומים פשוט עיצוב השלבים ב3D WORLD נראה יותר מכוון למולטיפלייר אבל עדיין מדהים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 פברואר 2021, 19:21

להבנתי ההרחבה ענקית, כמעט משחק בפני עצמו, והיא יותר מזכירה את אודסי מאשר את 3D World כי המצלמה חופשית וכל ההרחבה היא עולם פתוח אחד גדול שאתה עושה unlock לעוד ועוד מסות אדמה ככל שאתה מתקדם. זה בעצם סוג של blueprint ראשוני למריו עולם פתוח, כנראה האבולוציה הבאה של מריו על הסוויטצ' 2.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 פברואר 2021, 19:27

DrKeo כתב:להבנתי ההרחבה ענקית, כמעט משחק בפני עצמו, והיא יותר מזכירה את אודסי מאשר את 3D World כי המצלמה חופשית וכל ההרחבה היא עולם פתוח אחד גדול שאתה עושה unlock לעוד ועוד מסות אדמה ככל שאתה מתקדם. זה בעצם סוג של blueprint ראשוני למריו עולם פתוח, כנראה האבולוציה הבאה של מריו על הסוויטצ' 2.

לא הבנתי נדב, ל3D WORLD על הסוויץ יש שלבים נוספים שלא היו בגרסת הWII U זו ההרחבה שאתה מדבר עליה? כאילו וואו אם כן פשש שווה קנייה.
אני שדיברתי על הרחבה, התכוונתי יותר שכאילו 3D WORLD המקורי נראה לי בהכל כמו הרחבה ל3D LAND ל3DS בHD :) כאילו כמו שמריו גלקסי 2 מרגיש הרחבה לגלקסי 1.
ומריו 2 האמיתי מרגיש כמו הרחבה למריו 1?

אני אפילו לא מתבייש להודות שאת כל ההתייחסות לגלקסי כהרחבה אחד לשני ו3D WORLD כהרחבה ל3D LAND לקחתי את זה ממך בתקופה של וויגימס שהיית לפעמים
אומר שגלקסי 2 נראה כמו חבילת הרחבה לגלקסי1... :)

אני זוכר שקראתי, את זה ובהתחלה התנגדתי לרעיון הזה, ואז אמרתי וואלה... זה אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 פברואר 2021, 19:36

glass man כתב:
DrKeo כתב:להבנתי ההרחבה ענקית, כמעט משחק בפני עצמו, והיא יותר מזכירה את אודסי מאשר את 3D World כי המצלמה חופשית וכל ההרחבה היא עולם פתוח אחד גדול שאתה עושה unlock לעוד ועוד מסות אדמה ככל שאתה מתקדם. זה בעצם סוג של blueprint ראשוני למריו עולם פתוח, כנראה האבולוציה הבאה של מריו על הסוויטצ' 2.

לא הבנתי נדב, ל3D WORLD על הסוויץ יש שלבים נוספים שלא היו בגרסת הWII U זו ההרחבה שאתה מדבר עליה? כאילו וואו אם כן פשש שווה קנייה.
אני שדיברתי על הרחבה, התכוונתי יותר שכאילו 3D WORLD המקורי נראה לי בהכל כמו הרחבה ל3D LAND ל3DS בHD :) כאילו כמו שמריו גלקסי 2 מרגיש הרחבה לגלקסי 1.
ומריו 2 האמיתי מרגיש כמו הרחבה למריו 1?

אני אפילו לא מתבייש להודות שאת כל ההתייחסות לגלקסי כהרחבה אחד לשני ו3D WORLD כהרחבה ל3D LAND לקחתי את זה ממך בתקופה של וויגימס שהיית לפעמים
אומר שגלקסי 2 נראה כמו חבילת הרחבה לגלקסי1... :)

אני זוכר שקראתי, את זה ובהתחלה התנגדתי לרעיון הזה, ואז אמרתי וואלה... זה אמיתי.

3D World הוא משחק כפול, בתפריט בוחרים אם להתחיל משחק ב-3D World וזה המשחק שיצא ל-WIIU עם שיפורים (למשל מהירות הריצה של מריו גבוהה בהרבה) ובנפרד לגמרי, יש כחלק מהחבילה הזאת משחק חדש לגמרי שנקרא Bowser's Fury והוא משחק עולם פתוח שאומרים שיש בו לא מעט תוכן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 פברואר 2021, 19:50

פאק איזה כייף הולך להיות לך....בגלל זה לא מפריעא ם אודיסי קל או לא קל,אני יודע ש3D LAND היה מאתגר מאוד בפוסט גיים ו3D WORLD נחשב אפילו יותר, ועכשיו אתה אומר לי עוד תוכן? זה המשחק מריו האולטימטיבי.

מחכה לרשמים!!!

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 פברואר 2021, 23:31

אז נראה ש-SW:Republic Commando מגיע לסוויץ'.. אפילו לא ידעתי שאני רוצה את זה.
https://nintendoeverything.com/star-wars-republic-commando-seemingly-leaked-for-switch/

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 פברואר 2021, 23:36

גלאס, אני לא מוותר לגמרי, פשוט דוחף אותו לתחתית סדר העדיפויות כי יש לי כבר מספיק משחקים דומים שאפשר לסיים קודם. אבל אחרי ששיחקתי ב-64, סאנשיין, גלקסי ואודיסי (בין 5 ל-20 שעות, תלוי במשחק), אני מרגיש די בנוח להגיד שאני פשוט לא ממש בקטע של מריו תלת מימדי. משהו בשליטה, בויזואליה ובמבנה המשחקים לא ממש מושך אותי. שיחקתי במריו 35 יותר מכל אלה.

עדיין אני נכנס פעם ב ונותן עוד צ'אנס. אולי זה קשור גם לשליטה כי אני בלי ג'ויקונים באף אחד מאלה. מגלקסי למשל נהניתי יותר על הווי, לפחות עד שהבנתי את העיקרון והתחיל להימאס.

ומגניב לגבי ריפבליק קומנדו :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 פברואר 2021, 13:41

BiA כתב:גלאס, אני לא מוותר לגמרי, פשוט דוחף אותו לתחתית סדר העדיפויות כי יש לי כבר מספיק משחקים דומים שאפשר לסיים קודם. אבל אחרי ששיחקתי ב-64, סאנשיין, גלקסי ואודיסי (בין 5 ל-20 שעות, תלוי במשחק), אני מרגיש די בנוח להגיד שאני פשוט לא ממש בקטע של מריו תלת מימדי. משהו בשליטה, בויזואליה ובמבנה המשחקים לא ממש מושך אותי. שיחקתי במריו 35 יותר מכל אלה.

עדיין אני נכנס פעם ב ונותן עוד צ'אנס. אולי זה קשור גם לשליטה כי אני בלי ג'ויקונים באף אחד מאלה. מגלקסי למשל נהניתי יותר על הווי, לפחות עד שהבנתי את העיקרון והתחיל להימאס.

ומגניב לגבי ריפבליק קומנדו :)

טוב, אם גלקסי, לא הפך אותך למאמין אדוק בנוסחא של מריו 3D אז אני באמת בספק אם 3D WOLRD יעשה את זה :) חשבתי שזה שהמשחקים יותר לינארים ואין בהם חקירה אמיתית יותר ידבר אליך אבל אם גלקסי לא עשה לך את זה אחרי שהוא צימצם מאוד את השיעמום והיה רק כייף טהור בלי פיילר דפוק, אז כן כנראה שזה לא בשבילך וזה פסדר :)

אין ספק שיש משהו מושך ב"ישר ולעניין " במריו ה2D אבל ההתמקדות שלהם במולטיפלייר בשנים האחרונות, והעיצוב הגרפי הגנרי של סדרת הNEW גרמה לי לסלוד ממריו 2D
עד שהם יחזרו לסגנון גרפי בסגנון משהו כמו Wario Land shake it אבל כמובן בערכי הפקה של היום ועל מריו רגיל :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 84 אורחים