ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי BiA » 11 פברואר 2021, 16:37

גלקסי באמת היה הכי קרוב למה שאני מחפש, אבל מיציתי באמצע והמושן קונטרולס לא רעים אבל מעייפים. לפחות בווי...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2021, 17:22

הסרטונים האלה הם כמו פורנו בשבילי - DF עם ה-CTO של פאניק בטון שעשו את הפורטים של משחקי ID לסוויטצ':

עדין לא צפיתי אבל הקודם שלהם עם ה-CTO של אורי היה מדהים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 13:53

טוב אז הסוויץ אכן הולכת לקבל משחק RE בלעדי (לפחות זמנית אליה) רמת ההפקה תהיה קרובה לרמת ההפקה של RE8 וקוד ורוניקה (שהיה אמור להיות RE3 האמיתי) כלומר משחק מושקע, ולא משחק שנבנה עם מחשבה לניידת (נגיד revelation 1 ) משתמש במנוע הנוכחי של קפקום ועם איך שהם יודעים לחלוב את המיץ מקונסולות חלשות זה בטח יראה טוב.

המשחק יגיע בהמשך לקונסולות הדור הקודם/הנוכחי כמשחק קרוס ג'ן המשחק אמור לצאת תוך שנה מיציאתו של RE8 כלומר ... סביבות מאי 2022

כל המידע הנפלא הזה באדיבות Golem ששוב משחק אותה עם ההדלפות. בהחלט נשמע קילר אפ לסוויץ.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 פברואר 2021, 13:57

אבל המשחק כן נבנה עם הסוויץ in mind,כלומר,הוא כן נבנה עבור קונסולה ניידת,כמובן שהסוויץ' חזקה פי כמה מה-3DS ורמת ההפקה כנראה תהיה בהתאם.
המשחק הזה היה אמור להיות רבליישנס 3 לפי Dusk ונכנס לפיתוח מ-2017 אבל כנראה שזה לא יהיה השם הסופי שלו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 13:59

תרשה לי לחלוק חבר, הסוויץ היא גם נייחת! בוא לא נשכח את הפרט הזה :) ואם הוא קרוב ברמת ההפקה שלו לקוד ורוניקה שהיה דה פקטו הNEXT GEN של תקופתו אז זה לפחות לא איזה משחק שמחולק לפרקים קטנים ומשחק נטול שאפתנות :)

כאילו בוא, ברור שהוא נבנה סביב הסוויץ מבחינת כוח וניצול הכוח שלה אחרת הוא לא היה בלעדי קודם אליה אבל לפחות ממה שהם מתארים, זה נשמע משחק שבקלות היה יכול להיות משחק PS4/0NE אבל החליטו לבנות אותו סביב הסוויץ במקום :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2021, 14:03

המשחק פשוט מפותח לקונסולה בכוח של בערך רבע מהפס4 בכמעט כל מובן (GPU, זיכרון ו-CPU) אז אי אפשר לצפות למשהו שיפיל את הלסת. אבל בגלל שמנוע RE בנוי כבר לדור הבא, אני משער שהגרסאות שיצאו לפס4 ולפס5 יהיו יחסית מרשימות למשחק שנבנה במקור לסוויטצ'.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 פברואר 2021, 14:06

glass man כתב:תרשה לי לחלוק חבר, הסוויץ היא גם נייחת! בוא לא נשכח את הפרט הזה :) ואם הוא קרוב ברמת ההפקה שלו לקוד ורוניקה שהיה דה פקטו הNEXT GEN של תקופתו אז זה לפחות לא איזה משחק שמחולק לפרקים קטנים ומשחק נטול שאפתנות :)

כאילו בוא, ברור שהוא נבנה סביב הסוויץ מבחינת כוח וניצול הכוח שלה אחרת הוא לא היה בלעדי קודם אליה אבל לפחות ממה שהם מתארים, זה נשמע משחק שבקלות היה יכול להיות משחק PS4/0NE אבל החליטו לבנות אותו סביב הסוויץ במקום :)

הסוויץ' הרבה יותר ניידת מאשר נייחת,אין בdock שום דבר מעבר ליציאת HDMI וכמה פורטי USB,ה-SOC יושב בטאבלט.
אני חושב שביחס למה שה-3DS מסוגל לעשות, רבליישנס הראשון היה מאוד מרשים, לגמרי בטופ של המשחקי grahpics heavy על הקונסולה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 14:08

הוא יהיה מרשים לפחות כמו שREV1 היה מרשים על ה3DS (שזה היה מאוד מרשים, ה3DS היא משהו בין הקיוב לPS2 וחלשה משתיהן (עזבו את הטכניקות המודרניות) ועדיין הוא לא נפל מRE4 גרפית אפילו התעלה עליו.

מתי לעזאזל נשמע את גולם מפיל SF6 לסוויץ....אינעל כל העולמות.
(וכן אני רציני יש לי 500 שעות על SF4 על ה3DS )

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 14:11

Uncle Pey'j כתב:
glass man כתב:תרשה לי לחלוק חבר, הסוויץ היא גם נייחת! בוא לא נשכח את הפרט הזה :) ואם הוא קרוב ברמת ההפקה שלו לקוד ורוניקה שהיה דה פקטו הNEXT GEN של תקופתו אז זה לפחות לא איזה משחק שמחולק לפרקים קטנים ומשחק נטול שאפתנות :)

הסוויץ' הרבה יותר ניידת מאשר נייחת,אין בdock שום דבר מעבר ליציאת HDMI וכמה פורטי USB,ה-SOC יושב בטאבלט.
אני חושב שביחס למה שה-3DS מסוגל לעשות, רבליישנס הראשון היה מאוד מרשים, לגמרי בטופ של המשחקי grahpics heavy על הקונסולה.

זה ויכוח סמנטי פייג. כי בסוף מה שמשנה אחי, זה איך הם רוצים לבנות את המשחק כנייד (מחולק לפרקים קצרים, לא שאפתני, חוסר גיוון באויבים וכו' ממחזר נכסיםמ ממשחקים אחרים)

או שהם רוצים לבנות אותו כמשחק קונסולה מושקע, שיכל להיות בקלות משחק RE ראשי, הסוויץ מאפשרת להם לבנות משחק שהיה בקלות יכול להיות RE ראשי כי יש לזה הצדקה יהיהו אנשים שמשחקים שהוא מחובר לטלווזיה אתה מסכים עם זה? :)

כן, הם יכולים לעשות משחק קטן ומצוקמאק, אבל אני מקווה שהם לא הולכים על זה וזה נשמע משחק קונסולה אם הוא משווה בסקאלה שלו לקוד ורוניקה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 פברואר 2021, 16:06

:)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 16:09

give me fire emblem or give me.....
תנו לי גם מריו דו מימדי חדש.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 פברואר 2021, 16:23

יאללה, סוויצ' פרו... או מטרויד... או משהו.

עריכה: אה, לפי הדיסקריפשן זה פחות פרו. אז יאללה מטרויד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 16:25

רק לא פרו בשם אלוהים BIA. פרו אומר שאני ממשיך "לצאת לאסקין" על הסוויץ ולדחות את הרכישה. (אני יודע שזה יגיע, לא בא לי שזה ימנע ממני לקנות לייט חחח)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2021, 16:45

גם אם יראו משהו מטרויד זה יהיה CG ומתוכנן ל-2024...
אני רוצה לראות את BotW2 ואת ביונטה 3. רוצה להאמין שזה גם יקרה, אחד מהם לפחות. אבל לפי הציוץ זה יקרה רק אם הם רוצים להפתיע ממש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 16:48

Laskin כתב:גם אם יראו משהו מטרויד זה יהיה CG ומתוכנן ל-2024...
אני רוצה לראות את BotW2 ואת ביונטה 3. רוצה להאמין שזה גם יקרה, אחד מהם לפחות. אבל לפי הציוץ זה יקרה רק אם הם רוצים להפתיע ממש.

אני שונא לעשות לך את זה לאסקין אבל קאמיה אמר שאתה תראה את בינוטה 3 רק לקראת סוף השנה. אתה צריך לחשוב על משהו אחר שאתה רוצה לראות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2021, 16:49

להפך, הכרזה על פרו דווקא נותנת לך יופי של נקודת כניסה לקניה של סוויטצ', לא? כלומר מה נקודת כניסה יותר טובה ל-eco system של קונסולה מאשר כשיוצא החידוש שלה, אם זה לייט או פרו או כל חידוש חמוד אחר?

ומעניין מה הם יכריזו. לאחרונה הם מכריזים על משחקים ממש 3-4 חודשים לשחרור אז מעניין אם יהיה פה משהו מה-left field לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 16:53

DrKeo כתב:להפך, הכרזה על פרו דווקא נותנת לך יופי של נקודת כניסה לקניה של סוויטצ', לא? כלומר מה נקודת כניסה יותר טובה ל-eco system של קונסולה מאשר כשיוצא החידוש שלה, אם זה לייט או פרו או כל חידוש חמוד אחר?

ומעניין מה הם יכריזו. לאחרונה הם מכריזים על משחקים ממש 3-4 חודשים לשחרור אז מעניין אם יהיה פה משהו מה-left field לגמרי.

כן, ברור אבל אז אני אצא לאסקין ואחכה עד שהפרו ייצא כמו שהוא מחכה לבנות את המחשב שלו (שבקצב הזה הוא בטח מחכה למחשב עם כוח של מחשב קוונטי)
ובגלל הקורונה אני לא רואה אותם משיקים את הפרו ב2021 אבל אם אני אוכל את הכובע אז אני בהחלט אקנה פרו השנה.

בטח במציאות זה יהיה אוסף של פוקימון או אוסף של זלדה או גרסה חדשה של פוקימון אבל בואו נאמין בה'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2021, 16:55

אל תדאג, הם לא יכריזו על חומרה חדשה שנה 0לפני שהיא יוצאת, זה כנראה יהיה די קרוב לשיגור. למשל על הלייט הם הכריזו 8 שבועות לפני השיגור שלה.

אגב, השנה 35 שנים לזלדה אז מה הסיכוי שיהיה שם BOTW2?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 פברואר 2021, 16:57

אם תגיע ריויזיה משודרגת באותו מחיר של הדגם הרגיל, עם שיפורים לג'ויקונים, אני לגמרי אשקול להביא אותה בנוסף ללייט (או למכור אותה או משהו).

כשדיברתי על מטרויד דיברתי על MPT HD, בטח גם יהיה אוסף דומה לזלדה השנה (חגיגות 35).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2021, 17:05

אני קונה סוויטצ' פרו תוך שבריר השניה. השאלה היא האם נינטנדו ירשו לי להריץ שתי קונסולות במקביל כי אני רוצה שהישנה תהפוך לפרטית של הבן שלי ולא ממש בא לי לקנות את כל הספריה שלי מחדש.

אגב, זה הדירקט המלא הראשון של נינטנדו מאז ספטמבר 2019, לפחות לפי ג'ייסון שרייר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 17:09

במצב הזה משתלם לך פשוט לתת לבן שלך את הסוויץ ולבקש ממנו רשות לשחק במשחקים שלך שנשארו בקונסולה שלו, זה יהיה יותר יעיל מלצפות מנינטנדו קדמה טכנולוגית.
אגב, מה הסיכוי שהסוויץ פרו? היא רק קונסולה ? בלי החלק הנייד ? AKA
PS TV?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2021, 17:11

זה יעשה להם חיים מאוד קלים כי אז הם יוכלו פשוט להשתמש בGPU לפטופים של NVIDIA שיהיה להם זול וגם חזק בטרוף לעומת מה השהם יכלו לדחוף לניידת.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 פברואר 2021, 19:21

קיאו,באחד מהעדכוני תוכנה האחרונים נינטנדו שיפרו מאוד את הסינכרון בין קונסולות שמשוייכות לאותו יוזר,בעיקר בכל נושא השמירות בענן,אז אני מניח שגם הם מודעים לכך שיותר ויותר אנשים עוברים להשתמש בכמה סוויטצ'ים במקביל.
לגבי מה יוכרז מחר,אני מאוד אשמח לראות את האוסף מטרויד מוכרז סוף סוף (שרייר אמר בזמנו שנינטנדו די יושבים עליו מוכן כבר המון זמן),אני אשמח כמובן גם להכרזות חדשות בכיוון זלדה,אולי אוסף של Skyward Sword,Wind Waker HD ו-Twillight Princess HDa,נינטנדו יכולים למשוך את הגרסאות Wii U של TP ו-WW,לעשות upres ל-SW וזהו,מפלצת מכירות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 19:32

איזה שיעמום. כמה פעמים אפשר לשחק באותן הזלדות? וWW הוא האהוב עלי ביחד עם OOT. אם כבר זלדה אני רוצה משחק חדש בסגנון A Link Between Worlds שהיה דו מימדי פתוח, ועם מבוכים נורמלים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2021, 19:34

אני מאוד אשמח לאוסף שעושה את כל משחקי הזלדה התלת מימדיים הישנים ב-1080P ב-60FPS. אני משער שהסוויטצ' חזקה מספיק לעשות את זה לכולם חוץ מאשר BOTW. כלומר, אולי קצת הגזמתי כי זאת נינטנדו והם לא יחלקו חמישה משחקי זלדה בחבילה אחת ב-60$ אבל אפילו מכירה שלהם בנפרד זורמת לי, אין לי כוח לשחק את OOT שוב ממילא :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 101 אורחים