ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2019, 10:48

ועכשיו מיצרנית אביזרים מה-UK, משהו קצת יותר אמין מכל מני דליפות סיניות. אבל הסוויטצ' מיני בהחלט נראת בדיוק אותו דבר כמו בדליפות הקודמות:
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2019, 10:54

נראה כמו זיוף כי כתוב שם SWITCH 2, קשה לי להאמין שזה יהיה השם שלו, וגם לא MINI SWITCH (TM) 2 או מה שלא כתוב שם בדיוק... מריח לי לא טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2019, 11:05

Laskin כתב:נראה כמו זיוף כי כתוב שם SWITCH 2, קשה לי להאמין שזה יהיה השם שלו, וגם לא MINI SWITCH (TM) 2 או מה שלא כתוב שם בדיוק... מריח לי לא טוב.

האינטרנט עדין חושב שזה אמיתי כרגע. אגב, כתוב שם mini switch. 2, כלומר ה-2 נראה יותר כמו מספור של משהו שקשור למוצר, פחות לסוויטצ' עצמה. אבל כמובן שיכול להיות שזה זיוף, לא חסרים כאלה ביחוד כשיש כל כך הרבה שמועות סוויטצ' מיני וסוויטצ' פרו כרגע.

בכל מקרה אני עדין רוצה סוויטצ' פרו עם מסך AMOLED 900p :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2019, 11:28

ה-2 לגמרי נראה כמו משהו שקשור לSWITCH, ולא מספור אחר, זה כאילו שמי שעשה את הזיוף הזה לא החליט אם יותר אמין לקרוא לזה MINI SWITCH או SWITCH 2 אז הוא החליט לשים גם וגם :D

בכל מקרה אני עדיין רוצה סוויץ' פרו בלי מסך בכלל :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2019, 11:33

Laskin כתב:ה-2 לגמרי נראה כמו משהו שקשור לSWITCH, ולא מספור אחר, זה כאילו שמי שעשה את הזיוף הזה לא החליט אם יותר אמין לקרוא לזה MINI SWITCH או SWITCH 2 אז הוא החליט לשים גם וגם :D

בכל מקרה אני עדיין רוצה סוויץ' פרו בלי מסך בכלל :)

אני לא בטוח מה יצא לך מזה, כלומר אלה אם אתה חושב שהם יעשו סוויטצ' 3TF נייחת או משהו כזה. אם כך תמשיך לחלום :)
אני חושב שסוויטצ' עם מסך טוב יותר וצ'יפ X1 חזק בסביבות ה-50%+ זה הכי טוב שנקבל מהם בזמן הקרוב.

זה מצחיק כי אם נינטנדו הייתה חברה שאשכרה דוחפת טכנולוגיה קדימה, הם יכלו לעשות סוויטצ' 7nm מבוססת טיורינג ולהגיע לביצועים שמבישים את הפס4 בניידת. אבל לא, למה לא לעשות מכשיר מבוסס מקסוול, הרי כולנו רוצים מכשיר מבוסס סדרה 900 מ-2014 ב-2019 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2019, 11:35

אין לי בעייה להמתין... מאז הנינטנדו 64 בערך אני ממתין :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2019, 11:42

Laskin כתב:אין לי בעייה להמתין... מאז הנינטנדו 64 בערך אני ממתין :D

למה מה-N64? הגיימקיוב הייתה מפלצת מדהימה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2019, 11:50

כן, אבל בזמנו לא הייתי יכול לרכוש 2 קונסולות וכבר היה לי פס2. עכשיו אני יכול, אבל אין לי שום רצון בניידות, אז אמתין או שאצטרף בדור הבא, או בזה שאחריו, או זה שאחריו... מאחר וגם ככה מעניינים אותי 2-4 משחקים שלהם בדור מקסימום, זה לא נורא :) אני פשוט אשמח שיהיה משהו לילדות.
קיבלתי מחבר טוב מתנה PS CLASSIC אבל נראה לי שאחזיר לחנות ואקנה אוזניות חדשות או משהו, זה לא נראה לי ממש יעניין אותן :/

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 יולי 2019, 19:09

ראיון עם הזכיין של נינטנדו בישראל -

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 27,00.html

אבל נינטנדו בעלת התוכן. ברור שעתידה מובטח, השאלה היא איפה אתה עומד.
"אנחנו פותחים החודש את חנות התוכן המקוונת הראשונה בעברית. אני לא מכיר חנות בעברית של סוני או מיקרוסופט."

יש להם כבר אתר פעיל למוצרי נינטנדו לא דיגיטליים אבל נשמע כאילו הוא מדבר פה על אשכרה eshop נינטנדו? מפתיע אם זה ככה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 יולי 2019, 20:57

לא יודע כמה חנות מקוונת תיהיה טובה לנו
של ms וסוני בדרך כלל יקרות

וחוץ מזה היו לו טעויות ,כמו "דמויות שנוצרו לפני 60 ו80 שנה "
היתי יכול להבין עם חלק מהדמויות היו על הקלפים או צעצועים שלהם
אבל זה לא נכון
מאריו ודונקי קונג וההשראה לנסיכה פיץ או דיזי
התחילו בדונקי קונג הראשון בתחילת שנות ה80

דונקי קונג כבר קיבל שם במישחק
מאריו היה איש קופץ ,השם מאריו הגיע מאוחר יותר
ולא יודע עם היה שם לבחורה שצריך להציל

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 יולי 2019, 15:39

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 יולי 2019, 15:43

דווקא חמודה. המחיר $199 .

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2019, 15:55

נורא ואיום בעיניי, כמה זה עולה שאנשים יעדיפו את הגירסה הנכה הזו שלא מתחברת לטלוויזיה ואולי לא כל המשחקים ירוצו עליה?

אה, תודה עידן.
לדעתי זה בערך המחיר שאמורים לקחת על הסוויץ׳ הרגילה, אבל לנינטנדו יש חוקים אחרים (:
פשוט לא רואה פה שום דבר אטרקטיבי... מניח שלאנשים שאין טלוויזיה בבית זה אולי פחות משנה, אבל כל המיתוג של המכשיר, הקטע של הקליק, והסוויץ׳ מנייח לנייד - נעלם. אני באופן אישי פשוט לא מסוגל להבין את המשיכה למוצר נכה כל כך לעומת המקור, גם אם הוא עולה 2/3 ממנו... גם ככה הסוויץ׳ ״פרו״ יצא שנה הבאה ואז הגירסה הישנה תעלה אותו מחיר... כשהדבר הזה יעלה 99$ זה כבר יהיה מחיר מפתה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2019, 16:11

אני בשוק שקשה לך להבין ניידת. מה הייתה ה3ds או הגיימבוי?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 יולי 2019, 16:20

לאסקין, זה מיועד בעיקר לקהל המסורתי של הניידות של נינטנדו - ילדים (או ההורים שלהם) ותהיה בטוח שקונסולה במחיר זול יחסית+פוקימון בנובמבר הולכת לעוף כמו לחמניות חמות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2019, 16:22

פעם אחרונה שדיברנו על זה אתה התעקשת שבטח יהיה חיבור עם דוק נפרד או משהו... אני אמרתי שאז זה סבבה אבל לבטל את האופציה הזו זה יותר מדי לדעתי.
אני לחלוטין מבין שיש ביקוש לניידת, רק שכבר יש כזו, קוראים לה סוויץ׳. ונחמד שיש אופציה לקנות בלי הדוק, אני מניח, אבל לדעתי זה לא הבדל שמסתכם במשהו שאני חושב ששווה 200 דולר, עדיף לחכות למבצע של סוויץ׳ עם משחק שרוצים גם ככה לקנות באותו מחיר מאשר להנות מהרווח של ה-40 דולר הפרש ואולי להתבאס יום אחד אם כן תרצה לחבר לדוק אצל חבר או בבית.

כשזה ירד ל-99 דולר זה יהיה מפתה מאוד, ואני מאמין שיגיע לזה בעוד שנה וחצי מהיום, תלוי כמובן איך הסוויץ׳ לייט ימכור ואיך בכלל שתי הגרסאות יחזיקו כשנכנס לתוך הדור הבא. יכול להיות שהסוויץ׳ יחטוף את זה חזק ויכול להיות שפחות, אבל נינטנדו ירגישו את זה.
מן הסתם יצא סוויץ׳ פרו וייאלצו להוריד את הלייט מינימום ל-150$ בשנה הבאה. מחיר גם טוב אבל את הרוב המוחלט של המכירות של הלייט אני צופה רק אחרי ירידה ל-99$, עד אז ב-199 זה ייחשב לדעתי מטופש לקנות בלי דוק. זה לא קינקט, זה פיצ׳ר שקשה לי לדמיין מישהו לא מעוניין בו, וכל עוד אין דוק נפרד ולא יהיה - אני חושב שזו רכישה לא חכמה, אפילו לאנשים ש-90% מהזמן גם ככה לא ישתמשו בו. 100% כן. אבל קשה לי לדמיין מישהו כזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יולי 2019, 17:26

אתה לא השוק למוצר הזה ואתה בכלל לא מבין כמה הוא הולך למכור. אני (וגם עוד שני חברים עם הקונסולה) בכלל לא מחברים אותה לטלוויזיה.. אם הייתה הגרסא הזו כשקניתי את הקונסולה במקור, הייתי רוכש אותה ברגע. ילדים, צעירים, נערים וסטודנטים בלי טלוויזיה (וכל מי שיש לו זמני נסיעה בתחבורה ציבורית) ירכשו אותה בהמוניהם.

Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2019, 17:45

כן אתה כנראה צודק אבל לי מאוד קשה להבין... אז מתוך התעניינות - אתה משחק בזלדה ואף פעם לא רוצה לראות משחק כזה במסך גדול כמו שצריך??

וגם עדיין יש את עניין של המחשבה קדימה... אלא אם למישהו יש ספק שתהיה ירידת מחיר רצינית בשנה הבאה, ב-200 דולר אפשר לקנות סוויץ׳, ושוב - יש יתרונות נוספים, כמו רטט מיוחד והחיישן תנועה, שהיה שימושי במריו אודיסי, מאבדים את האופציה להניח את המסך ולשחק בצורה נוחה יותר בסיטואציות מסויימות. לא חושב שזו רכישה חכמה.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 10 יולי 2019, 17:53, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יולי 2019, 17:51

לא.. לא מטריד אותי... המשחק נראה סבבה במסך הנוכחי (שהוא ips איכותי), רץ טוב מאוד בניידת וככה הוא זמין לי כל הזמן.. יש לי טלוויזיית oled בבית ולא דחוף לי לחבר את הסוויצ' אליה. נהנה מאוד מהניידות שלה, אפילו בבית...האישה רואה משהו בטלוויזיה? יושב לידה ומשחק. שוכב במיטה ומשחק... גם בוא, רוב המשחקים הם גם לא מעצמה גרפית מטורפת... הרוב המכריע הם אינדיז סבבה, משחקי נינטנדו עצמה שהם יפים מאוד אבל לא משהו שמתחרה ב gow...
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2019, 17:53

מגניב לך. קצת מקנא אפילו... אני בזלדה הייתי משחק רק על הטלוויזיה.
אגב ערכתי את ההודעה הקודמת עם היתרונות הנוספים של הסוויץ׳ אז אם תרצה תתייחס לזה גם (:

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 10 יולי 2019, 18:08

אני גם חושב שמדובר במהלך נכון. הסוויץ' הרגילה גדולה מדי ומרגישה קצת עדינה בתור קונסולה ניידת.
הDS עלתה 150 דולר בהשקה ובדיקה זריזה של אינפלציה מראה שמדובר היה בשווה ערך ל200 וקצת דולר של היום. גם 90 הדולרים שעלה הגיימבוי המקורי ב1989 הם כמעט 200 דולר במונחים של היום (180+ דולר).
ה3DS עלתה בהשקה 250$ וה2DS XL המנוונת, עולה היום 150$.
התמחור של 200$ הוא פשוט התמחור הרגיל של נינטנדו לניידות...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2019, 18:11

Laskin כתב:פעם אחרונה שדיברנו על זה אתה התעקשת שבטח יהיה חיבור עם דוק נפרד או משהו... אני אמרתי שאז זה סבבה אבל לבטל את האופציה הזו זה יותר מדי לדעתי.
אני לחלוטין מבין שיש ביקוש לניידת, רק שכבר יש כזו, קוראים לה סוויץ׳. ונחמד שיש אופציה לקנות בלי הדוק, אני מניח, אבל לדעתי זה לא הבדל שמסתכם במשהו שאני חושב ששווה 200 דולר, עדיף לחכות למבצע של סוויץ׳ עם משחק שרוצים גם ככה לקנות באותו מחיר מאשר להנות מהרווח של ה-40 דולר הפרש ואולי להתבאס יום אחד אם כן תרצה לחבר לדוק אצל חבר או בבית.

כשזה ירד ל-99 דולר זה יהיה מפתה מאוד, ואני מאמין שיגיע לזה בעוד שנה וחצי מהיום, תלוי כמובן איך הסוויץ׳ לייט ימכור ואיך בכלל שתי הגרסאות יחזיקו כשנכנס לתוך הדור הבא. יכול להיות שהסוויץ׳ יחטוף את זה חזק ויכול להיות שפחות, אבל נינטנדו ירגישו את זה.
מן הסתם יצא סוויץ׳ פרו וייאלצו להוריד את הלייט מינימום ל-150$ בשנה הבאה. מחיר גם טוב אבל את הרוב המוחלט של המכירות של הלייט אני צופה רק אחרי ירידה ל-99$, עד אז ב-199 זה ייחשב לדעתי מטופש לקנות בלי דוק. זה לא קינקט, זה פיצ׳ר שקשה לי לדמיין מישהו לא מעוניין בו, וכל עוד אין דוק נפרד ולא יהיה - אני חושב שזו רכישה לא חכמה, אפילו לאנשים ש-90% מהזמן גם ככה לא ישתמשו בו. 100% כן. אבל קשה לי לדמיין מישהו כזה.

זה התעקשתי?

DrKeo כתב:
Laskin כתב:זה נחמד אבל אני רוצה את ההפך המוחלט מזה - מכשיר נייח חלש שיריץ לי את זלדה ומריו על הטלויזיה, בחצי מחיר, ועם שלט נורמלי.

אבל זה בטח יהיה מצויין למי שלא רוצה לחבר לטלויזיה גם ככה.
השאלה היא איך יפתרו את עניין המיתוג, ה״קטע״ של השם והלוגו (והאנימציה שלו) זה השלטים הנשלפים. יהיה מעניין, אולי ישנו אותו.

כמו שאמרתי, בדיוק אותו דבר עם ה-3DS שכל הקטע שלה היה 3D וזה גם היה חלק מהשם. והפלא ופלא, הם הוציאו את ה-2DS והיא הייתה קונסולה מאוד פופולרית. מעבר לזה, אני משער שהקונסולה הזאת עדין יודעת להכנס לתוך DOCK ולעבור לטלביזיה, פשוט תצטרך שלט PRO בשביל לשחק.

אמרתי שכמו שה3ds הקטע שלה זה התלת מימד ועדין יצאה 2ds זולה שמכרה נהדר, כך הסוויטצ׳ תגיע בזול בלי דוק ובלי ג׳וייקונים בזול ותמכור נהדר. אגב, אני עדין מנחש שהיא מתחברת לדוק אם תחבר אחד, פשוט לא תקבל אחד עם המכשיר.

בנוגע למשיכה שלה, ילדים, קז׳ואלים ואנשים שבעיקר רוצים לשחק באינדי הם קהל היעד. הפוטנציאל שלה אדיר.

עריכה:
אני רואה שהם אמרו שהיא לא מתחברת לטלביזיה, כנראה החלטה שיווקית בכדי להבדיל אותה אפילו יותר מהרגילה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 יולי 2019, 18:36

אני גם ממש לא מבין את המוצר הזה
נכון שזאת נידת ,נכון שרוצים להוזיל עלויות

אז סבבה ,שלא יכללו דוק בקופסא ,רק מטען פשוט
שלא יאפשרו לחבר גוי קונג ישירות ,אבל לא ברור מהסרטון
עם אפשרי בכלל לחבר גימפאד ניפרד
בגרסה הרגילה זה אפשרי גם במצב ניד

אני לא רואה סיבה טובה לבטל אפשרויות כאלו
נגיד 200 דולר על מכשיר בלי חלק מהיכולת בקופסא

אבל עם אפשרות לקנות דוק בניפרד
ואפשרות אולי קימת אבל לא מובן מהסרטון ,לחבר גימפדים אחרים בניפרד

העלות גם ככה תעבור את ה100 דולר ,אבל לפחות שתיהיה את האפשרות

ומעבר לזה ,למה עדין יש באזל גדול יחסית ל2019 ?
אין מצלמה ,יכלו לעשות קטן בהרבה

אני מעריך שזה ימכור טוב ,אבל אני חושב שפיספסו הזדמנות
Lite יכל להיות עם אותם פיצרים של הns הרגילה
אותו גודל מסך רק באזל קטן בהרבה
וזמן בטריה טוב בהרבה ,באותו המחיר של הns
בעצם החלפה של ה ns

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יולי 2019, 19:08

Laskin כתב:כן אתה כנראה צודק אבל לי מאוד קשה להבין... אז מתוך התעניינות - אתה משחק בזלדה ואף פעם לא רוצה לראות משחק כזה במסך גדול כמו שצריך??

וגם עדיין יש את עניין של המחשבה קדימה... אלא אם למישהו יש ספק שתהיה ירידת מחיר רצינית בשנה הבאה, ב-200 דולר אפשר לקנות סוויץ׳, ושוב - יש יתרונות נוספים, כמו רטט מיוחד והחיישן תנועה, שהיה שימושי במריו אודיסי, מאבדים את האופציה להניח את המסך ולשחק בצורה נוחה יותר בסיטואציות מסויימות. לא חושב שזו רכישה חכמה.

לא יודע אם תהיה ירידת מחיר משמעותית... תמיד אפשר לחכות לשנה הבאה או עוד שנתיים או עוד 3.. או שאפשר לקחת עסקה ממש סבבה כמו זו ולשחק ולהנות.

שליטת תנועה היא גימיק משעמם (גם במריו אודיסי). וגם אחרי מאות שעות עם הקונסולה, לא מצאתי את עצמי מניח אותה על הרגלית ומנתק את הג'ויקונים. בקיצור - הדברים שתיארת לא מצדיקים המתנה לגרסא אחרת/ירידת מחיר. הגרסא הזאת מעולה ואני אומר שוב, אם הייתי צריך להחליט בין ה 2 היום, הייתי הולך על ה lite בשניה.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2019, 21:48

נדב, זו החלטה שיווקית איומה בעיניי... למה לחסום?
נגיד הם יחליטו להוציא עוד שנתיים רק דוק שהופך את המכשיר להרבה יותר חזק, כל מי שיש לו את הגירסה הנכה הזו לא יוכל לעשות בזה שימוש.
או אפילו אם מישהו ירצה בעתיד דוק, אולי במאה דולר היה רוכש אבל לא יקנה מכשיר חדש שכבר יש לו בערך, רק בשביל הדוק.
זה כאילו שיעשו מכשיר שאי אפשר לקנות לו קייס... למה שיעשו דבר כזה? בשם ההבדלה, שגם ככה קצת לא קשורה למיתוג המקורי?

ולגבי ה3DS, חשבתי שסיכמנו שזה היה פיצ׳ר כשלון, יותר בדומה לקינקט מאשר הדוק.... הדוק בעינייך הוא פיצ׳ר מיותר עד כדי כך שכדאי להם לבטל את האופציה לשדרג אליו בעתיד?

קליימן, מה לגבי הירידה ל-5.5״? גם לא פאקטור עבורך?
זה פשוט שנמוך קשה מדי.
מניח שבשביל בערך 15 מליון יפנים שרק משחקים פוקימון זה מתאים, אבל מי שרוצה לשחק את מעט המשחקים המרשימים יותר ולהנות מהחוויה במיטבה, יאלץ להתפשר לא מעט.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 58 אורחים