ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2019, 12:12

כמו שאינטר אמר, כל משחק שרק תחשוב עליו נופל להגדרת הקולקטת׳ון שלך. בזלדה אתה אוסף המון דברים כדי להתקדם, בדום אוספים מפתחות כדי להתקדם, בפקמן אוספים נקודות, בrpg אוספים xp וכו׳. כלומר rpg זה בול אותה מכניקה אחד לאחד, עושים משימות כדי להשיג xp ולעלות דרגות ואז אתה מקבל גישה לאזורים חדשים, ציוד חדש ויכולות חדשות כשאתה ברמה מספקת. תחליף את המילה xp בכוכבים וקבלת גרסה יותר מתקדמת של מריו 64. כלומר אם היינו מחליפים במריו את הכוכבים בxp ועל הדלתות של השלבים היו דורשים ממך דרגה מסויימת אז המשחק לא היה משתנה אפילו בפרומיל, אלה רק שינויים בui ובכמה טקסטורות בשלב, אבל כבר קבלת rpg לייט.

במריו 64 עושים משימות, לא צדים כוכבים שפזורים בשלב כמו כל סוג של collectables. אני חושב שכשאומרים למישהו שיש במשחק collectables שאוספים, הוא יודע למה מתכוונים - חפצים חבויים שפזורים בשלב וצריך לסרוק את השלב, למצא ולאסוף אותם. זה באמת המצב בפלטפורמרים שנולדו ממריו 64 כשדונקי קונג הדוגמה הקיצונית שבו היו לך רשימות מסודרות של כמה ןכמה סוגי אוספים שצריך להשלים בכל שלב.

מריו 64? הוא ממש לא כזה. במריו 64 עשית אתגרי פלטפורמה, נלחמת בבוסים, ביצעת מירוצים וכדומה ועל הצלחה בדברים הללו זכית בכוכב. אם אתה רוצה לדבר על מבנה השלבים או השליטה כמו אינטר, בטח, אבל לקרא למריו 64 משחק איסוף?
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 ספטמבר 2019, 12:40

הקולקטזון היו הרבה הרבה הרבה לפני מאריו 64
בגדול עם הולכים ממש רחוק ,פאק מאן הרבה יותר קולקטזון מאריו 64
כי שם רק אוספים דברים

אבל מעבר לזה היו מספיק מישחקים
שחסמו את את את הדרך עם לא אוספים מספיק זבל בדרך

שעברו לתלת מימד,פשוט יתפתחו מישחקים כאלו בתחת מימד
וזה בגלל המגבלות באותה התקופה

בנוגע למאריו 64 ,עם כבר הוא הקדמה למישחקים כמו gta3
הכוכבים זה המשימות ,ושעושים מספיק ניפתחים משימות חדשות

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 ספטמבר 2019, 13:09

InterAl כתב:סווים, אז גם beyond good & evil הוא קולקטאת׳ון? גם דום (צריך להשיג מפתחות כדי להתקדם)?

בדום אתה תמיד צריך מפתח אחד מסוים בשביל להתקדם מעבר לנקודה מסויימת, ואתה לא יכול להתקדם בלעדיו. זה הופך אותו למשחק עם המון backtracking (וגם על זה יש לי השגות) שאיפשר למפתחים למחזר את אותם אזורים, אבל זה לא קולקטאת'ון. מכנית זה יותר קרוב נניח לזה שבזלדה אתה חייב חפץ מסוים (נניח סולם) כדי להתקדם מעבר לנקודה כלשהי.

בBG&E אני חייב להתוודות שלא שיחקתי מספיק. זוכר שיש שם דיסקים לאסוף ועוד כמה דברים אבל נדמה לי שהם היו אופציונליים, אז תגיד לי אתה: האם יש איפשהו במשחק gating שמונע ממך להתקדם הלאה עד שתאסוף מספר מסוים מתוך קבוצה של אובייקטים בעולם המשחק? ההבדל בין קולקתאטון לסתם משחק שיש בו collectibles (היונים המזדיינות של GTA 4 נניח) זה האם אפשר להתקדם בעלילה ללא זה - וזה בגדול אמור לענות על השאלה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 ספטמבר 2019, 21:11

אבל קולקתאטון התחילו במשחקי 2d
גם שם בעבר היתה מגבלה טכנולוגית
גם מבחינת יכולת חומרה
גם מבחינת מקום אחסון
גם מבחינת תקציבי וזמן פיתוח

אז זה יתפתח עוד שם

היו מישחקים כמו הרבה rpg ,שלקחו אויב מסוים במישחק
שינו לו קצת את המראה והיכולת קרב
וככה נתנו אשליה של יותר אויבים במישחק
שבפועל רוב הגרפיקה והאנימציה היו אותו הדבר
מה שחסך הרבה מקום אחסון וזמן פיתוח

היו מישחקים שפשוט היו מאוד מאוד קשים
וזה מה שנתן להם אורך חיים

היו מישחקים שפשוט היו בלופ שרק הדרגת קושי משתנה
לדוגמה טטריס ופאק מאן

וכן היו גם קולקטטון ,למעשה היו די הרבה
רק במקום עולמות פתוחים ,לרוב זה היה לחפור הרבה באותו השלב
עד שאוספים מספיק דברים להתקדם לשלב הבא

כל האלמנטים שהזכרתי עדין קימים במישחקים מודרניים
רק פחות בולטים ופחות לוקחים את זה בצורה קיצונית

אפילו דברים כמו לופ
במקום לופ יש נכסים ומכניקות שחוזרים על עצמם

בכל מיקרה זה לא הומצא בתלת מימד ,זה המשיך בתלת מימד
ולא מאריו 64 לא גרם לזה
הוא בנוי על משימות לאסוף רק מטבעות צהובים ואדומים
יתן רק 2 כוכבים לשלב שלא מספיק לעבור את המישחק
לעבור לא ב100 אחוז צריך 70 כוכבים שמיצגים משימות

וזה משימות כמו gta3 רק פשוטות יותר
לדוגמה לנצח בוס
לנצח במרוץ
לטפס מקום גבוה מסוים וכו וכו

הדבר שיש לאסוף זה מטבעות צהובים ואדומים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2019, 22:23

swym כתב:
InterAl כתב:סווים, אז גם beyond good & evil הוא קולקטאת׳ון? גם דום (צריך להשיג מפתחות כדי להתקדם)?

בדום אתה תמיד צריך מפתח אחד מסוים בשביל להתקדם מעבר לנקודה מסויימת, ואתה לא יכול להתקדם בלעדיו. זה הופך אותו למשחק עם המון backtracking (וגם על זה יש לי השגות) שאיפשר למפתחים למחזר את אותם אזורים, אבל זה לא קולקטאת'ון. מכנית זה יותר קרוב נניח לזה שבזלדה אתה חייב חפץ מסוים (נניח סולם) כדי להתקדם מעבר לנקודה כלשהי.

בBG&E אני חייב להתוודות שלא שיחקתי מספיק. זוכר שיש שם דיסקים לאסוף ועוד כמה דברים אבל נדמה לי שהם היו אופציונליים, אז תגיד לי אתה: האם יש איפשהו במשחק gating שמונע ממך להתקדם הלאה עד שתאסוף מספר מסוים מתוך קבוצה של אובייקטים בעולם המשחק? ההבדל בין קולקתאטון לסתם משחק שיש בו collectibles (היונים המזדיינות של GTA 4 נניח) זה האם אפשר להתקדם בעלילה ללא זה - וזה בגדול אמור לענות על השאלה.

אה, אז אם כך לא מעט משחקי RPG הם בהחלט קולקטאת'ונים על פי מה שאתה אומר, הרי ברובם לאורך השנים היו מחסומים מבוססים דרגה של הדמות. ולמה כתבים וגיימרים קוראים לסדרת AC ו-GTA קולקטאת'ון אם זה סתם ערימות אובייקטים לאיסוף שלא קשורים ממש להתקדמות במשחק? ומה עם זלדה? הרי בצינוקים שלו יש את מכניקת המפתחות הכסף הזהים שאתה צובר ואז משתמש בהם לפתוח שערים בצורה לא לינארית, אז בעצם גם זלדה הוא קולקטאת'ון? ומה עם ריימן? כדי לעבור שלב היית צריך למצא לפחות 6 כלובים שצריך לפתוח ורק אחרי שמצאת 6 השער לשלב הבא נפתח, אז בעצם גם הוא קולקטאת'ון בדו מימד עוד לפני שיצא בכלל מריו 64?

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 14 ספטמבר 2019, 07:07

טוב חשבתי שאבוא ואעשה קצת סדר פה בעניין ההגדרה :) ראיתי סרטון של מריו 64 וקראתי עליו, ואני חולק על שניכם בעניין, (drkeo, swym) הוא חצי פחות או יותר קולקאטון. קולקאטון זה לא ג'אנר, זה סה''כ תת ג'אנר. ולא מדובר פה במשהו שמתהווה בתור מכניקת גיימפלי בכלל כמו מן איזה העשרת חרב עם אבנים במשחק rpg, אלא בסה''כ באלמנט גיימפלי. בכול מקרה, אני חושב שמכיוון שההגדרה שלהם שונתה עם הזמן, זה נהפך למשחק של סמנטיקה בין המצדדים להגדרה אחת, וכיוצא מיזה האשמה הגדולה ביותר היא של האנשים שלא יצרו הגדרה נפרדת מהמקור ככשינו אותה. בנוגע לוויכוח להגדרה של קולקאטון, בדומה לAAA, אני חושש שיש כאן רק מפסידים בביצת קקי ופיפי הזו.. כך שהגיע הזמן לצאת החוצא מימנה :) אישית אני חושב שבגלל שבמריו 64 , אתה מהתקל את השלב מאותה נקודת התחלה כול פעם שאתה אוסף כוכב נוסף (ולא חווה נגיד אזורים שונים של סביבה דומה מבחינה תימאטית (זה מה שמייחד יותר את משחקי גלקסי שאגע בהם בהמשך), אלא חווה את אותו שלב באותה צורה הרבה פעמים ( מבחינת אזורים, פחות אולי קצת עם משימות ואתגרים), אז אפשר להגיד שה''עולם'' בסה''כ מתקטן למקסימום לשלב בחזקת +, כי הם עדיין קצרים נראה לי. ולכן הכוכבים הם לא רק סמל יבש של סוף והתחלה, אלא קולקטביל קריטי להתקדמות חלקית, כי אתה עדיין תקוע באותה סביבת עולם-שלב הזהה הזו. ואם בשלבים שלו היו שיעור גבוה של אספנות מבחינת כמות והסוג (לנקודה שהוא היה מוגדר ע''פ החלק של האספנות ולא ע''פ המחסום שהוא שמתהווה), אז היה אפשר לקרוא לו קולקאטון פרופר. מאידך, אם מתחשבים שהשיעור של הסוג והכמות של האספנות היא אולי 1/4 ממשחק קולאטון שלם רגיל, (כך שבמצב הזה בהחלט יש מקום לשקול כמה הוא באמת קולקאטון לולא העניין של שלבים כמעט זהים, כי הוא כול כך צולע) ואף על פי, שקיים מחסום התקדמות כדי להגיע לעולם הבא, הכוכבים האלה נחבאים היטב?? כי אם הם לא נחבאים זה קצת ניפוח של הדברים מחוץ לפורפוציות בלקרוא לו קולקאטון שלם, כשמתהווה עבורך אפס אתגר בלאסוף אותו זה קצת כמו רמת קושי easy mode , במאס אפקט :)

רק כדי להבהיר את הדברים, בדונקי קונג קאונטרי רטונס, dmc 5, rise of the tomb raiderישנם הרבה פריטי אספנות, אבל כאלה שלא מגבילים את ההתקדמות במשחק, ויתר על כן, בהחלט לא מוגדרים על פיהם. כך שהם מוגדרים פשוט כמשחקים שהאלמנט האספנות גדול בהם. ולכן כדי להבחין במשחקים המכילים הרבה אספנות (ולא מוגדרים על פיהם בנוסף) ולהפריד אותם ממשחקים אחרים שכן מגבילים בקטעים מהם את ההתקדמות במשחק ע''י קולקטאבלס, או כאלה שזו ההגדרה אחת המרכזיות שלהן כמו breath of the wild, שלמרות שהמקדשים לא מגבילים את ההתקדמות, זה עדיין מאוד מגדיר אותו בתור משחק בשיעור גדול. כך שהוא משהו כמו 1/3 קולקאטון כי בכול זאת הוא מכיל הרבה אלמנטים אחרים ועיסוק שונה חוץ מהמקדשים.

בכול מקרה, אני חושב שקולקאטון בהחלט מהווה אתגר עיצובי כביר, ואם מפתחת לוקחת החלטה עיצובית שכזו במשחק אז צריך ללטש את השלבים מכול הפינות היטב, ליצור אתגר, ולבסוף עדיף שנקודת התחלה בעולם תהיה שונה בעיקר לכול שלב, עם קטעים קצרים של חפיפה כמו איזור hub בעולם, כדי לשמור על רעננות וחוויה שונה. אך מצד, צריך להימנע נגיד מסיטואציות כמו שהשחקן בפעם השניה מהכיוון ההפוך בשלב מתהקל גרם מדרגות תלול שהיווה אתגר בפעם הראשונה, אבל בפעם השנייה שהשחקן מתחיל מנקודה שונה אחרי כבר אין אתגר, והוא יורד בה כמו מלך :)

אגב סדרת גלקסי היא ממשחקי המריו האהובים עלי, ונקודת ההתחלה של השלבים עם הכוכבים הבסיסיים הייתה שונה כול פעם, העיצוב שלבים היה מעולה, והעולם היה יחסית מפורט. אבל אתגר לא ממש היה בו. כך שאני חולק על כמה מימכם.
נערך לאחרונה על ידי wraithbuster ב 14 ספטמבר 2019, 15:00, נערך פעם 1 בסך הכל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 ספטמבר 2019, 07:44

טוב נינטנדו שיחררה סירטון של מישחק שישתמש באביזר שלה
בתרגום חופשי שלי ,אני יקרא לו הרפתקאות כושר

בגדול חוץ מהחישוק יש גם רצועה לרגל
בחישוק מכניסים גוי קונג אחד
וברצועה אחר

וכמו הwii fit בזמנו,אני לא רואה ערך גדול האביזרים מבחינת כושר
החישוק גמיש ככה שתיהיה התנגדות מסוימת
אבל מעבר לזה ,זהו
מה שזה באמת נותן ,זה ליתממשק עם המישחק דרך זיהוי תנועה
שמגיע בכלל מהגוי קונג ,וככה אפשר לעשות תרגילים להתקדם במישחק
ובדרגות שונות

אישית אני מעריך שזה הולך למכור המון יחידות
וזה לא רע לאנשים שלא מתאמנים בכלל ואולי יתאמנו קצת בבית
בגלל זה
אבל תחליף לסוגי ספורט רצינים זה לא ,אבל גם לא אמור להיות
אני לא יקנה את זה ,אני מתאמן בחדר כושר /שחיה וכו
אבל כניראה מיליונים בעולם כן יקנו את זה

מעבר לזה השחקנים בפירסומות ניראים ממש מזויפים
ממש ניראה כמו מישחק גרוע ,ולא יודע למה נינטנדו אישרה את הפירסומת במצב כזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 13:02

למי שרצה לראות את המשחק הרפתקאות הפריקי של נינטנדו עם הטבעת כושר העוד יותר פריקית... זה פריקי.

מצד שני אשתי די התלהבה אז...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2019, 14:53

לא יודע אם זה עדיין המצב, אבל ביום שהפרסומת הזו יצאה - התגובות שם היו יותר טובות מכל דבר אחר באינטרנט

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 ספטמבר 2019, 22:05

זה לא מוצר לגימרים ,ככה שלא צריך להפריע לנו
החודש יצא כבר מישחק שקיבל ביקורות טובות מפלטיניום

הרימיק של זלדה צריך לצאת
ודרגון קווסט

סך הכל חודש טוב

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 ספטמבר 2019, 01:18

הרימייק של Link's Awakening עומד על ממוצע מכובד של 88. האמת שבאופן כללי נינטנדו די על הגל, זה כבר הבלעדי הרביעי בחודשיים-שלושה האחרונים שנושק ל 90 ויש להם עוד פוקימון ולואיג'י עד סוף השנה ולפחות האחרון נראה לי ממש טוב, למרות שאף פעם לא שיחקתי בפרנצ'ייז.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2019, 01:42

idan כתב:הרימייק של Link's Awakening עומד על ממוצע מכובד של 88. האמת שבאופן כללי נינטנדו די על הגל, זה כבר הבלעדי הרביעי בחודשיים-שלושה האחרונים שנושק ל 90 ויש להם עוד פוקימון ולואיג'י עד סוף השנה ולפחות האחרון נראה לי ממש טוב, למרות שאף פעם לא שיחקתי בפרנצ'ייז.

האמת שגם אני מעולם לא שחקתי במשחק לואיג'יס מנשן. היה לי גיימקיוב בשיגור, אבל לא ראיתי לנכון לקנות אותו כי היו דיבורים על משחק של 4 שעות בזמנו וכתלמיד בית ספר זה נראה לי כמו כסף לפח ומעולם לא היה לי 3DS כך שגם את ההמשך לא שחקתי. את זה אני לגמרי הולך לקנות, תמיד רציתי לשחק במשחקים בסדרה ואף פעם לא יצא לי ואני גם די בטוח שהוא יקבל במינימום 85 ב-MC.

אם כבר בנושא, קניתי את זלדה LW מראש, כך שאני אצלול לתוכו בימים הקרובים. מעולם לא ממש התעמקתי ב-LA כי מעולם לא הייתי אדם של ניידות אז בשבילי זאת חוויה חדשה לגמרי, מעבר לזה שאני מאוד מאומן במשחקי זלדה אולדסקול :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 ספטמבר 2019, 02:38

אני גם לא שיחקתי ב LA , אבל כן נחשפתי אליו וגם לסוף שלו לצערי.. מי חשב שנינטנדו יעשו רימייק למשחק גיימבוי שאני ירצה לשחק יום אחד?

אבל יש לי שני קופונים מהמבצע של נינטנדו ואחד מהם כנראה ילך עליו, הויזואליה שלו פשוט חמודה להפליא ומשחקי זלדה 2d הם סבבה. הבעיה שפשוט אין לי זמן - מאנסטר האנטר שואב לי כל רגע גיימינג פנוי. ויש לי קוד לקונטרול שאני רוצה לשחק, ועוד חודש לואיג'יס מנשן,סטאר וורס והיציאה המוזרה של קוג'ימה. וזה לפני כל התותחים הבאמת כבדים של החצי הראשון של 2020. אני מניח שנגיע אליו מתישהו בין כל אלה :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 ספטמבר 2019, 04:16

אני קניתי דווקה את Astral Chain,זה מישחק של פלטיניום
שקיבל ביקורות טובות
לפני זלדה אני יקנה גם את דרגון קווסט האחרון
שיחקתי קצת בדמו ,ולמרות שלא יצא לי לשחק בגרסאות האחרות
לפי הגרפיקה שבאמת זזים ,אז כן כניראה יש פגיעה גדולה בגרפיקה
אבל זה rpg ונידות חשובה לי

כרגע אני משחק באוסף רימיק של קראש באנדיקוט
בכל מיקרה יש מספיק מישחקים בתנור לסוויץ
דרגון קווסט
זלדה
לואיגי מנסיון
פייר המבלד
פוקימון ראשי

זה רק דברים שאני חושב אליהם שבקרוב יוצאים

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 ספטמבר 2019, 18:44

טוב,אז לאחר בירורים עקיפים וישירים עם נינטנדו ישראל הבנתי שהסוויץ׳ v2 לא צפוי להגיע אליהם בקרוב,כנראה בגלל עודפי יחידות של ה-v1. נמאס לי כבר לחכות אז רכשתי היום מיבוא מקביל את הסוויץ v2 פלוס botw (: בקונסולה בקושי נגעתי,רק בדקתי שהיא לא סובלת מהבעיה של הג׳ויקונים המשוחררים על המסילה ונראה שהכל תקין ובנוסף וידאתי שזה אכן הדגם החדש גם לפי המספר הסידורי כי אני כנראה ממש פרנואיד..
העניין הוא כזה: יש לי nintendo account שפתחתי כבר לפני המון זמן ואליה מקושר ה-nintendo network ID שלי שבעצם מאגד תחתיו את ה2ds xl והwii u שלי שעליהם יש לי כמה רכישות שעשיתי בeshop,אני מניח שזה נועל אותי מלעשות שימוש בeshop שהוא לא uk בסוויץ׳ נכון? כי הnnid שלי מוגדר לuk ולא ניתן לשנות אותו למשהו אחר.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 24 ספטמבר 2019, 19:22

תתחדש!

אפשר לשנות את המיקום של המשתמש והחנות מתעדכנת בהתאם. עשיתי את זה כמה פעמים וזה עבד בלי בעיה.
שים רק לב שאתה בוחר כתובת במדינה שלא גובה מיסי קניה אונליין, דוגמת אורגון/אלסקה/מונטנה.

https://en-americas-support.nintendo.co ... MjElMjE%3D

ובלי קשר, התחלתי היום את link's awakening. אחלה רימייק.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 24 ספטמבר 2019, 19:43

תתחדש פייג'!

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 ספטמבר 2019, 21:03

תודה רבה חברים :)
עומר,השאלה היא האם אני יכול לשנות את המיקום שלי ל-US לדוגמא אפילו אם ל-nintendo account שלי מקושר כבר משתמש nnid שמשוייך ל-uk שאותו כמו שאמרתי בוודאות אי אפשר לשנות? אם כן אז מעולה. ועוד שאלה..האם כאשר אני רוכש משחק לדוגמא מ-eshop האמריקאי ואז מחליף אזור לאיזו מדינה אירופאית,אוכל להמשיך לשחק במשחק? ואם לדוגמא מחקתי אותו,אוכל לראות אותו ברשימת הרכישות גם כשאני נמצא על איזור אחר?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ספטמבר 2019, 21:19

רגע חברים, אולי נעשה איזו התפקדות בעלי סוויטצ׳ ונגדיל את הרשימת חברים שלנו?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 24 ספטמבר 2019, 23:05

Uncle Pey'j כתב:תודה רבה חברים :)
עומר,השאלה היא האם אני יכול לשנות את המיקום שלי ל-US לדוגמא אפילו אם ל-nintendo account שלי מקושר כבר משתמש nnid שמשוייך ל-uk שאותו כמו שאמרתי בוודאות אי אפשר לשנות? אם כן אז מעולה. ועוד שאלה..האם כאשר אני רוכש משחק לדוגמא מ-eshop האמריקאי ואז מחליף אזור לאיזו מדינה אירופאית,אוכל להמשיך לשחק במשחק? ואם לדוגמא מחקתי אותו,אוכל לראות אותו ברשימת הרכישות גם כשאני נמצא על איזור אחר?

תנסה ותראה...
לגבי השאלה השניה, תוכל לשחק אבל לא תראה אותו בחנות השניה. הסיבה שהחלפתי מדינות היתה משום שהיה לי קוד למשחק בחנות האירופאית. הורדתי אותו משם, עברתי לאמריקאית ואין לי שום בעיה להמשיך לשחק בו למרות שהוא אירופאי והמשתמש הוא אמריקאי כרגע אבל בחנות האמריקאית הוא לא מופיע לי כמשחק שמשויך אלי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 ספטמבר 2019, 05:13

אף פעם לא השתמשתי בקוד למשחק על הסוויטצ' אז לא יודע בקשר לזה, ויכול גם להיות שאין סטנדרט אחד לכל המשחקים אז אני לא רוצה לתת תשובה חד משמעית, אבל מהניסיון שלי כאשר אתה קונה בחנות אחת המשחק אמור להיות פתוח בכל החנויות. יעני משחק שקנית בחנות הבריטית יופיע כמשחק שרכשת גם בחנות האמריקאית וכו'. מה שלא פתוח לכל החנויות זה ה"מטבעות זהב" הוירטואליות שאתה מקבל אחרי כל רכישה, אתה יכול להשתמש בהם רק בחנות שבה קיבלת אותם, זה לא מאחד את הכסף שאתה צובר מכל החנויות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2019, 14:44

קליימן, עידן, פייג', עומר? עוד אנשים עם סוויטצ'? נרים פה החלפת מספרי חברים כדי שסופסוף נבנה קהילה קטנה בסוויטצ'? אני צריך אנשים ברשימת RANK של הקפיצת חבל במיור אודסי! :)

אבל ברצינות, זה מדכא לפתוח את המכשיר ולראות טבלה עם 2-3 אנשים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 ספטמבר 2019, 17:58

DrKeo כתב:קליימן, עידן, פייג', עומר? עוד אנשים עם סוויטצ'? נרים פה החלפת מספרי חברים כדי שסופסוף נבנה קהילה קטנה בסוויטצ'? אני צריך אנשים ברשימת RANK של הקפיצת חבל במיור אודסי! :)

אני בהחלט בעד. לקח לי קצת זמן למצוא את ה-friend code אבל הנה זה: SW-6185-8950-2608

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ספטמבר 2019, 18:30

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:קליימן, עידן, פייג', עומר? עוד אנשים עם סוויטצ'? נרים פה החלפת מספרי חברים כדי שסופסוף נבנה קהילה קטנה בסוויטצ'? אני צריך אנשים ברשימת RANK של הקפיצת חבל במיור אודסי! :)

אני בהחלט בעד. לקח לי קצת זמן למצוא את ה-friend code אבל הנה זה: SW-6185-8950-2608

אולי נעשה רשימה בהודעה הראשונה של הנושא?

שלחתי לך הזמנה :)
יש עוד משתפי פעולה?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 ספטמבר 2019, 18:36

מוזמנים להוסיף: SW-4230-8442-4926

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים