ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי glass man » 19 יולי 2020, 17:01

אני אגיד לך את זה ככה. אתה לא הגבת עד עכשיו לא הייתי יכול לדעת שהויכוח שלנו ממשיך זה לא שהתעייפתי.

אבל אני אגיד את זה הכי פשוט כשישעמם לי ואם יש לי הסכמה שלך לתרגם את הפוסטים שלך לאנגלית להראות אותם לאנשים שבאמת מבינים ולקשר לך כאן את התגובה שלהם.

אתה לא תצליח לעשות קאמבק. אני מכבד את זה שאתה מפתח משחקים אבל אתה ככל הנראה אינדי או מפתח למובייל או משהו באמצע.

רוב הסיכוים שלעולם לא תשתף בפיתוח של פרויקט כמו זה שאתה מתיימר כל כך להבין בו וזה גם לא נשמע שהתערבבת חזק בFGC בשביל לקבל ידע ממקורות מוסמכים.

מה שהבאתי לך כאן זה רק טעימה למה שתקבל כשיהיה לי זמן.

תשמע אתה יודע מה אומרים תכניס שני יהודים לחדר יהיה לך 200 דעות והם לעולם לא יסכימו זה עם זה המחשת את זה מצוין אבל אני הולך לנצח פה ואתה הולך לחפש סולם.
אתה אשכרה חושב שהשתמשתי בטיעונים החזקים שלי :) זה היה טיפה בים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יולי 2020, 18:04

גלאס,אני חושב שהזלזול הזה לא במקום..אינדי או מובייל או וואטאבר,swym מפתח משחקים שעובד בתעשייה וזה פלוס מינוס אוטומטית שם אותו בעמדה אחרת של ידע מאיתנו שצורכים את התוכן ולא מייצרים אותו,לפחות כשזה מגיע לאיך דברים עובדים BTS.
לעניין,אני לא מבין גדול (האמת,כמעט ולא) במשחקי מכות,אבל נשמע לי הזוי בלשון המעטה שעלות פיתוח של דמות במשחק מכות יכולה להגיע למיליון דולר..ממש,ממש הזוי.

ובנושא אחר,יש שמועות שבשעות הקרובות תוכרז דיירקט חדשה של נינטנדו למחר,וזה מגיע אחרי בצורת איומה בלי הכרזות חדשות מצידה למעט Origami King.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 יולי 2020, 18:06

לול. למה אתה צריך פתאום לתרגם פוסטים לאנגלית? כל הקטע הוא שהיית מאד בטוח בעצמך וביכולת שלך לספק קבלות...
להזכיר לך איך התגובות שלך התחילו? כלומר לפני שסיפקת קישור בודד שמאשש את המספרים של קים סוויפט ולחלוטין מפריך את שלך? הנה מבחר:
glass man כתב:אתה פשוט ממחיש כמה אין לך שמץ בנושא וכמה אתה מכליל משהו מסוג אחד של פיתוח משחקים לשני.

glass man כתב:לפני שאראה לך שאתה טועה אני חייב להגיד שאף פעם לא היה לי ויכוח שכל כך קל לנצח בו מראש.

glass man כתב:אבל אתה הפסדת בויכוח מראש ואני אראה את זה הבחורה הזו היא לא סמכות בתחום כמו מפתחי משחקי מכות שדיברו על הנושא שוב ושוב ואותם אני הולך להביא

כל כך הרבה הייפ, ובסוף כלום. כלומר לא כלום: פוסט שמתמחר פיתוח דמות ב-100,000 דולר לפיתוח דמות, פלוס שמועה. ממליץ בחום להפסיק להשתמש במילה "אינסיידר" במקרים כאלו, ובטח להפסיק להתרברב כל כך הרבה כשאין לך שמץ של מושג על מה אתה מדבר. מקווה שכשזה מגיע לניהול רשתות המצב טוב יותר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יולי 2020, 18:11

היחיד פה שזילזל במישהו וגם ממשיך זה swym. לא שמעניין לי את הביצה כן,את הכבוד שלי בתחום קיבלתי מעל ומעבר ואני לא ארחיב כי אני לא חושב שאדם צריך להלל את עצמו.

רק להדגיש שזה לא יכול לעניין אותי. הוא הראשון פה שזרק "אתה מעריך את עצמך יתר על המידה"

וגם כל מיני לול הוא ואני יודעים שהוא כבר הפסיד מזמן ואם הוא איכשהו לא הבין את זה עד עכשיו אז זה רק עניין של זמן.

הוא אפילו לא מוכן לעמוד על הפוסטים שלו אם הם כאלה מדויקים אדירים וכו' מה ההתנגדות להכניס צד שלישי שיעזרו להכריע?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 יולי 2020, 08:59

החודש יהיה מיני דירקט

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 ינואר 2011, 17:37

היום ב-5 בערב ליתר דיוק. אבל כמו שזה נראה זה הולך להיות מיני דיירקט אז כנראה שלא צריך לצפות להכרזות על מה קורה עם פריים 4 או botw2,אני כן מקווה להכרזה על האוסף של מריו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יולי 2020, 12:19

אם אני זוכר נכון רטרו היו צריכים לזרוק כל מה שנאמקו עשו עם פריים 4 אז באמת אין מה לצפות לעדכונים יהיה לנו מזל אם המשחק יהיה קרוס ג'ן עם הסוויץ 2 בהשקה כמו שקרה עם הזלדות :)

האוסף של מריו אמן באמת

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 20 יולי 2020, 12:34

זה נשמע כמו צד ג + משחקים שכבר הוכרזו, וזה סך הכל עשר דקות, אז לא הייתי בונה על מריו לצערי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 יולי 2020, 14:50

רק כדי לתעד שוב את רמות האבסורד:
glass man כתב:אתה פשוט ממחיש כמה אין לך שמץ בנושא וכמה אתה מכליל משהו מסוג אחד של פיתוח משחקים לשני.

glass man כתב:לפני שאראה לך שאתה טועה אני חייב להגיד שאף פעם לא היה לי ויכוח שכל כך קל לנצח בו מראש.

glass man כתב:אבל אתה הפסדת בויכוח מראש ואני אראה את זה הבחורה הזו היא לא סמכות בתחום כמו מפתחי משחקי מכות שדיברו על הנושא שוב ושוב ואותם אני הולך להביא

glass man כתב:היחיד פה שזילזל במישהו וגם ממשיך זה swym. לא שמעניין לי את הביצה כן,את הכבוד שלי בתחום קיבלתי מעל ומעבר ואני לא ארחיב כי אני לא חושב שאדם צריך להלל את עצמו.

כלומר דיון שהתחיל מ"אין לך שמץ" ו"כל כך קל לי לנצח" ו"הפסדת מראש בויכוח" הפך פתאום ל"היחיד פה שזילזל במישהו וגם ממשיך זה swym"... כי להגיד למישהו שאין לו שמץ של מושג זה לא "זלזול", ולטעון ל"ניצחון מראש" זו לא התרברבות והילול עצמי.

אז מילא הזלזול וההתרברבות - הייתי יכול להבין את זה אם היית טורח לספק את הסחורה... אבל אחרי כל זה הצלחת רק להביך ולהפריך את הטענה שלך: טענת להוכחות חותכות על זה שדמות בודדת במשחק מכות עולה מליון דולר, והבאת מישהו שהראה שזה עולה פחות מ-100 אלף, אבל "ששמע שמועות".
אתה מוכן להסביר לי איך ה"ניצחון מראש" שלך הפך פתאום ל"רגע רגע רגע תן לי בבקשה להתייעץ עם גורמים אחרים". הרי כבר כתבתי לך קודם שאתה מוזמן לחפש מספרים עם מי שאתה רוצה - רק תמצא לי את הCFO שיחתום לך על הוצאה מופרכת כזו למשחק ולא עוד איזה קשקוש בפורומים של "אינסיידרים" מטעם עצמם. בינתיים פשוט קרא שוב את ההודעות שלך, ותשתדל להבא לא להתבטא בכזו נחרצות בתחומים שבהם אין לך שמץ של מושג.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יולי 2020, 15:12

חחח רגע. זה שאני מוציא את הויכוח שלנו מהגטו כאן שאף אחד כאן לא יכול להכריע מי מאיתנו צודק ולמי אין שמץ (ספוילר: לך) אז זה אומר שאני צריך להתייעץ? אל תהיה מגוחך עם כל הכבוד.

אני אגיד לך יותר מזה לא רק שאני יודע שאין לך שמץ ושאתה יודע שהפסדת אתה גם לא מתעניין יותר מדי כי לעולם לא תשתתף
(יותר באשמת התעשייה בארץ פחות באשמתך) בפרויקט כזה.

אתה לא שיערת בכלל שיהיה לי איך להוכיח כמה אין לך מושג.

יותר מזה מבחינתך אתה מרוויח מכל הכיוונים כי למקרה שאטרח להוכיח לך שאתה טועה אתה לומד פה משהו חדש.

אין לי דבר וחצי דבר נגדך אישית אני בכנות מאחל לך הצלחה בכל אשר תפנה כולל המשחקים שאתה עובד עליהם.

מה שהפריע לי זה הנחרצות והביטול המוחלט שאיתם באת לדיון ואתה גם ממשיך אותם.

אל תהיה דפנסיבי זה מיותר אני לא תוקף אותך אישית.

אני גם מציע לך לא לתת לי עצות על איך להתבטא כי כשאתה תראה כמה טיעונים יש לי במחסנים גם אחרי אתה תחזור בך.

אתה לא הראשון וכנראה לא תהיה האחרון שאני מנהל איתו את הויכוח הזה וזה ברור לי למה.. כי אף מפתחת לא שקופה בנושא הזה וזה מנוגד אינטואיטיבית להגיון שלנו והמוח מאמין קודם לעין.

הזמן יגיד מי מאיתנו צודק אבל בבקשה חבר יקר אל תקבע כללים הכרעה זו הכרעה.אני אגיד לך דבר אחד. אני בן אדם שאוהב לנצח אני לא הייתי מתווכח איתך אם לא הייתי יודע מראש שהניצחון אצלי.

ואני מדגיש לך אל תקח שום דבר אישית כי אין לי דבר וחצי דבר נגדך להפך.

ומשהו אחרון סווים ה"אין לך שמץ" מעולם לא בא לזלזל בך או להגיד שאין לך.ידע רב בתעשייה מספיק לעבור על ההודעות שלך בשביל לראות שיש לך ידע.

הכוונה תמיד היתה שבתחום הצר האזוטרי מאוד של משחקי המכות והעלות שלהם אין לך ידע.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 יולי 2020, 16:04

"אף אחד כאן לא יכול להכריע מי צודק"... תזכורת:
- אתה אמרת שדמות במשחק מכות עולה מליון דולר.
- אני אמרתי שדמות במשחק מכות *לא* עולה מליון דולר וגם לא מתקרבת לזה כשמשקללים עלויות פוחתות.
- כל מה שהבאת מאז היה שורה של הודעות מזלזלות, התרברבויות מפה ועד להודעה חדשה, והתחייבוות מצידך לספק הוכחות חד משמעיות.
- ואז באופן כל כך מגוחך וצפוי, הבאת קישור לדמות ממשחק מכות שבפועל עולה פחות מ-100K$.
כאילו... ידעתי מראש שזה בטח הקישור הראשון שתמצא ותביא בלי לטרוח לקרוא כמו שצריך, אבל לא ניחשתי שתעשה double-down ותיאחז בשמועות אפילו אחרי שאני אמצא את עצמי מסביר לך מה היה כתוב שם.

אז אני לא יודע איך לנסח את זה... אבל לא בדיוק צריך יועץ חיצוני כאן. ה"גטו" היחיד הוא בין גדרות המציאות האלטרנטיבית שבה אחרי כל הפיאסקו הזה שלך פה אנחנו נמצאים באיזה "חוסר הכרעה". אתה בעצמך את העבודה בשבילי והפרכת לחלוטין את מה שטענת בהתחלה, פשוט בלי להבין את זה ועם טונות של self-projection בכל מה שנוגע לנחרצות מצד אחד ולזלזול באחרים מצד שני. אין יותר שחור ולבן מזה.

כמו שפייג' אמר: אפילו לא מי שנמצא בתוך התעשייה ומחובר לעלויות הפקה יכול להבין מהר מאד עד כמה המספר הזה מופרך, אבל אני חייב להגיד שהיתה נקודה (קצת לפני כל ההתרברבויות שלך) שבה חשבתי שאולי תצליח להפתיע אותי עם איזה פרוייקט מגלומני כזה או אחר שהצליחו לנפח בו את המספרים מעבר לכל פרופורציה. לצערי אפילו זה לא קרה.

אף פעם לא מאוחר לרדת מהעץ הענק שטיפסת עליו ולהגיד "טעיתי. הסתמכתי על משהו שלא השכלתי להבין שהוא לכל היותר שמועה, ובתכלס אין לי שמץ של מושג כמה עולה לפתח דמות חדשה במשחק מכות או בכלל". או שאתה יכול להמשיך לטפס לצמרת, רק נסה קצת פחות דיבורים על "כבוד" מדומיין או קלפים בשרוול - נסה פשוט לספק קישור אחר, אבל רצוי כזה שמתקרב לחזק את הטענה שלך, ולא כזה שמפריך אותה לחלוטין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יולי 2020, 16:18

אתה דמגוג מקצועי :) ברור שאני יכול להכריע לבד בלי עזרה את הויכוח אבל איזה ערך יש לזה? מישהו חיצוני רק יחזק את זה ויראה לך כמה למדנו בשנים שעברו כמה "השמועות" היו נכונות.

וברור שבסוף אתה תבין למה הבאתי לך את השמועה הזו בתור טיזר תן צאנס בחייאת.

אתה פשוט בשלב שגם אם אלוהים יתגלה אליך ויגיד לך שדמות עולה
מליון דולר אתה תגיד לו לסתום את הפה ושהוא חבר דמיוני.
עד כדי כך לא בא לך לרדת מהעץ.

רצית סחורה רצית תצוגה יותר טובה משל EA ואתה תקבל למה לי לא לקיים את ההבטחה.

אני לא הפרכתי כלום ממה שאמרתי אתה פשוט טוב בדמגוגיה שקול ללמוד פילוסופיה אתה תהיה להיט שם

אני חוזר על מה שאמרתי דמות במשחק מכות AAA שהכול בו חדש לגמרי (סטריט 5 קילר אינסטינקט) עולה לפחות 1M.

אתה בחור אינטליגנט אבל אין לך את התשוקה שיש לי לתחום האזוטרי הזה ולכן גם לא קיבלת גישה למידע הזה אין לזה קשר אליך ישירות ולידע שלך.

אתה פשוט אוהב לטפס על עצים ושונא לרדת מהם אבל אל תדאג הבטחתי לך שתשנה את דעתך.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 ינואר 2011, 05:10

עד מתי תמשיכו עם הוויכוח הזה ?

בכל מקרה הדירקט מיני לא היה מעניין יותר מידי
הידיעה הגדולה ביותר זה ש
Shin Megami Tensei v
,יצא ב2021 ,שזה נחמד אבל ממש לא חסר לns jrpg טובים

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יולי 2020, 10:58

אתה רציני קרירין? כאילו כל אחד וטעמו כן? טוב שזו לא הסדרה הכי טובה בזאנר אחרי DQ. סדרה הרבה יותר מעודנת מפרסונה לאניני טעם.

אני לא רואה את סוני וMS מביאים משהו שמתקרב לזה בשנתיים הקרובות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יולי 2020, 11:41

Nocturne נחשב אחד מהjrpg's הכי טובים אי פעם והוא מקבל רימאסטר שנה הבאה,אז יש גם את זה. התחלתי אותו על הפס3 בזמנו,אבל הגרסאת פס2 שקניתי מהחנות הייתה מבוגבגת והתייאשתי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יולי 2020, 12:48

פייג אם יבוא לך מתישהו לתת לרימאסטר צאנס תעדכן אותי נשחק במקביל בא לי עליו עוד סיבוב.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 22 יולי 2020, 17:00

glass man כתב:אתה דמגוג מקצועי :) ברור שאני יכול להכריע לבד בלי עזרה את הויכוח אבל איזה ערך יש לזה? מישהו חיצוני רק יחזק את זה ויראה לך כמה למדנו בשנים שעברו כמה "השמועות" היו נכונות.

וברור שבסוף אתה תבין למה הבאתי לך את השמועה הזו בתור טיזר תן צאנס בחייאת.

אתה פשוט בשלב שגם אם אלוהים יתגלה אליך ויגיד לך שדמות עולה
מליון דולר אתה תגיד לו לסתום את הפה ושהוא חבר דמיוני.
עד כדי כך לא בא לך לרדת מהעץ.

רצית סחורה רצית תצוגה יותר טובה משל EA ואתה תקבל למה לי לא לקיים את ההבטחה.

אני לא הפרכתי כלום ממה שאמרתי אתה פשוט טוב בדמגוגיה שקול ללמוד פילוסופיה אתה תהיה להיט שם

אני חוזר על מה שאמרתי דמות במשחק מכות AAA שהכול בו חדש לגמרי (סטריט 5 קילר אינסטינקט) עולה לפחות 1M.

אני עדיין לא חושב שאתה מבין איפה אתה נמצא בדיון הזה: אנחנו בשלב שבו אתה טוען שיש אלוהים, מציג את אלוהים, ואז אלוהים בא אלינו ואומר "וואלה, לא יודעת מה המוזר הזה רוצה ממני. אני בכלל נטשה אחות של סשה, והוא גרר אותי לפה מהפינת קפה."
בנאדם שיש לו שמץ של מושג על מה הוא מדבר לא מקשקש שוב ושוב על טיזרים ל"הוכחה חותכת" - הוא פשוט מביא הוכחה חותכת. ורצוי שזו לא תהיה הוכחה שהוא טועה כמו זו שהבאת קודם.

שתבין: תשוקה לתחום אזוטרי זה נחמד, אבל כל עוד התשוקה שלך היא לא לתחום האזוטרי של ניהול תקציבי הפקה של מדיה אינטראקטיבית וכוללת ניסיון מעשי שם, זה במקרה הטוב מכניס אותך למשבצת של מעריץ-אבל-קלולס. אתה לא יכול להגיד "דמות עולה מליון דולר", להביא קישור שאומר "דמות עולה 100K", ואז לקרוא לזה 'טיזר' - כי לדבר כזה קוראים בעברית 'טעיתי'.

ה-extra mile האחרון שאני מוכן ללכת לקראתך הוא לנסות להסביר לך את המשמעויות של מליון דולר בתעשיית המשחקים, ואולי זה יעזור לך לעכל את האבסורד בטענה שלך:
מליון דולר יכולים לקנות לך בכלל אצבע של 10K/MM, כ-100 חודשי עבודה. ואנחנו מדברים פה על חודשי עבודה של מפתחים, שהם יקרים יותר מאנשי ארט, QA, דזיין וכדומה - אבל נישאר בכל זאת בהערכת יתר כי זה חישוב מעטפה. זה אומר שאתה יכול להעסיק עכשיו צוות של 10 אנשים במשך 10 חודשים בשביל ליצור משהו (נניח 2 מפתחים, 3 אנשי ארט כולל ריגר ואנימטור, מעצב אחד, שני אנשי QA, מפיק, ופרילנס מתחלף), או צוות של 20 אנשים במשך 5 חודשים, או 100 אנשים למשך חודש, או כל וריאציה אחרת שתרצה.

הטענה שלך - רק בשביל לקבל פרופורציה - היא שאחרי 10 חודשי עבודה אינטנסיבית, האאוטפוט הכולל של 10 אנשי הצוות האלו יסתכם בדמות *אחת בודדת* במשחק על כל הפונקציונליות שלה (כולל נניח דיבוב וכו' במשחקים יותר מושקעים) - וזה כשיש לך משחק קיים. כלומר ללא פיתוח של מנוע, ללא בנייה ועיצוב של שלבים, ללא שום דבר אחר בעצם. המספר הזה נמצא בניתוק מוחלט מהתוצר שצוות של עשרה אנשים יכול להפיק בפרק זמן שכזה, וממחיש חוסר הבנה מוחלט של תקציבי פיתוח.

אבל יותר מזה: אם כל דמות היתה באמת עולה מליון דולר לפיתוח, באמת נראה לך שכל DLC של סול קאליבור או מורטל קומבט יוכלו להיות break-even כשהם לוקחים 6$ לדמות בודדת או מוכרים אותה ביותר זול כחלק מבאנדל? נראה לך שWarner Bros בנו על למכור רבע מליון עותקים מהDLC של T-800 רק בשביל להחזיר את העלויות של הפיתוח, וזה עוד בלי להחשיב את הכסף שהם צריכים לשלם לSkydance על שימוש במותג של הטרמינייטור? יש לך בכלל מושג כמה כסף Skydance לוקחים על שימוש במותג של הטרמינייטור?
אתה לא צריך "אינסיידרים", וגם לא אנשים אמיתיים בתעשיה שיסבירו לך עד כמה אתה טועה, ואתה לא צריך להעריץ נישה אזוטרית ממש ממש ממש חזק כדי להבין שבעצם אין לה היתכנות כלכלית בסדרי הגודל שאתה מדבר עליהם. אתה רק צריך לדעת לעשות חשבון פשוט.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יולי 2020, 17:41

לא, אנחנו בשלב שאם יש אלוהים הוא אומר איך סווים יכול להיות כזה קלולס. תשמע הטבע הווכחני הזה של דווקא לא להסכים, יש את זה ליהודים אלפי שנים ולא כאן המקום לחפור מאיפה קיבלנו את הגנים האלה.. אבל אתה לקחת את התכונה הזו לשיאים חדשים.

אתה עם כל הכבוד ויש המון כבוד (בניגוד אליך שמהרגע הראשון הפגנת זלזול) מפתח אינדי. זוכר את האפקט שהזכרת? של דאנינג וקרוגר? ככל שתתקדם קדימה בקריירה שלך אתה תבין מי מבין שנינו הפגין אותו

פגשתי בחיים כל כך הרבה אנשים.. מאנשים שמשרבטים משהו ביוניטי ב c#. (שאת זה גם אני יודע) ממפתחי אינדי שלא הצליחו לפרוץ ויצא לי לדסקס אפילו פה ושם עם מפתחי AAA אם כי למען ההגינות מעולם לא עם מפתחי משחקי מכות.

ובכל זאת מעולם אף אחד מהם לא קרא לי קלולס.

אני עדיין מקווה שנצא סוג של חברים מהדיון הזה מותר לא להסכים מותר לך לפקפק במשהו עד שלא ראית אחרת.

זה מקובל. אבל אם היית אומר לי "שמע גלאס באמת ראיתי שמועות כאלה אבל אישית זה ממש נשמע לי סיפור מהתחת" אז גם אם הייתי חושב שאתה טועה לפחות הייתי יודע שאתה דואג להבין על מה אתה מדבר לפני שאתה עושה פטרוניזציה לאנשים שבחיים לא ניהלת איתם דיון.

אנחנו נראה מי טועה ומי לא ואתה תראה שתעבור צד.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 יולי 2020, 18:09

גלאס - צר לי - כרגע לא ענית לטענות שלו. עזבו את הטענות האישיות (שאני תמיד לא אוהב). אבל הוא הביא טענה והסביר למה היא נכונה לדעתו.
עכשיו תורך... לענות לו או לעזוב את הנושא (גם אם לא להגיד שהוא צודק) אבל לא להגיד "אתה תראה מי..."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יולי 2020, 18:12

בוזמן אני הבטחתי שכל טענה שהוא העלה תקבל תשובה.
חכה :)

מוסכם גם עלי שהעניין מוצה עד שאביא דברים שיהיה מהם לחדש
צריך גם לתת לדיון הזה לחזור להיות מה שהוא נושא על נינטנדו.

אין לי כוונה לדרדר את כל הפורום פה לויכוח שלי עם סווים לא יודע מה איתו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 יולי 2020, 18:26

סבבה - אז נסכם שהתגובה הבאה שלך אליו בנושא הזה תהיה עם התשובות לטענות שלו (קישורים, עובדות וכו')
(גם אם הוא יענה לך אל תגיב עד שתיהיה לך התשובה שאתה בונה- ואני מבקש גיא שכרגע לא לעסוק בנושא)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 22 יולי 2020, 19:09

glass man כתב:פגשתי בחיים כל כך הרבה אנשים.. מאנשים שמשרבטים משהו ביוניטי ב c#. (שאת זה גם אני יודע) ממפתחי אינדי שלא הצליחו לפרוץ ויצא לי לדסקס אפילו פה ושם עם מפתחי AAA אם כי למען ההגינות מעולם לא עם מפתחי משחקי מכות.

השאלה היא לא כמה מהאנשים האלו קראו לך "קלולס", אלא עם כמה מהאנשים האלו התחלת את הדיון ב"אין לך שמץ בנושא", המשכת לאיים ב"ויכוח שכל כך קל לנצח בו מראש", עברת לזלול באינדי,מובייל ומה לא, ואז נכנסת למוד תקליט שבור של טיזרים מיותרים במקום לספק תשובה.

הרי אין פה חוכמות, והשאלה מאד פשוטה: האם היו לך נתונים שממחישים את הטענה שלך לעלויות של מיליון דולר עבור דמות במשחק מכות, או לא? אם היו, למה לא סיפקת אותם? אם לא היו, למה אתה ממשיך להתחפר בעמדה ולשקר?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 יולי 2020, 19:26

swym כתב:
glass man כתב:פגשתי בחיים כל כך הרבה אנשים.. מאנשים שמשרבטים משהו ביוניטי ב c#. (שאת זה גם אני יודע) ממפתחי אינדי שלא הצליחו לפרוץ ויצא לי לדסקס אפילו פה ושם עם מפתחי AAA אם כי למען ההגינות מעולם לא עם מפתחי משחקי מכות.

השאלה היא לא כמה מהאנשים האלו קראו לך "קלולס", אלא עם כמה מהאנשים האלו התחלת את הדיון ב"אין לך שמץ בנושא", המשכת לאיים ב"ויכוח שכל כך קל לנצח בו מראש", עברת לזלול באינדי,מובייל ומה לא, ואז נכנסת למוד תקליט שבור של טיזרים מיותרים במקום לספק תשובה.

הרי אין פה חוכמות, והשאלה מאד פשוטה: האם היו לך נתונים שממחישים את הטענה שלך לעלויות של מיליון דולר עבור דמות במשחק מכות, או לא? אם היו, למה לא סיפקת אותם? אם לא היו, למה אתה ממשיך להתחפר בעמדה ולשקר?

אבל מה ביקשתי?

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 יולי 2020, 19:48

לול
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2020, 13:02

הייתה דליפה די חריפה בנינטנדו, לא על תוכן נוכחי ועתידי אלה דווקא דברים של legacy. דלף הקוד מקור של המון משחקים, כולל דברים כמו זלדה OOT ומריו 64, והדליפה חשפה מלא דברים מגניבים כמו למשל:
נכסים של זלדה OOT באיכות המקורית שלהם לפני שהם שונמכו ל-N64:
תמונה
תמונה

מודל של לואיג'י במריו 64 שלא השתמשו בו בסוף (למוד שני שחקנים):
תמונה

שלבי בטא של מריו 64 שלא היו במשחק הסופי:

כמות אדירה של ספרייטים של פוקימונים שלא השתמשו בהם במשחק:

משחק שמזכיר קצת את ריימן בשם קוד "super donkey" שנינטנדו מעולם לא חשפה או שחררה:

בעבודת ספרייטים של לואיג'י מ-SMW אפשר לראות, אם ממש מתאמצים, שיש שם אשכרה ספרייט של לואיג'י עושה זין לשחקן:
תמונה

דמויות שלא היו בסוף בסטארפוקס 2:
תמונה

ההקלטות אודיו המקוריות באיכות המקורית של סטארפוקס 64 לפני הדחיסה של הN64:

של מריו 64:

ושל FZERO:

אבטיפוס של pilotwings כשהוא עוד היה בסגנון SCI FI:
תמונה

עיצובים מוקדמים ליושי:

We're just normal men. We're just innocent men

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר