ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי BiA » 17 אוגוסט 2020, 12:47

כן כן התכוונתי ל-3, שכחתי לגבי 2.
וגלאס גם אני שיחקתי משחקי זלדה בודדים וב-SS לא נגעתי בכלל, אין לי מושן פלוס (וגם חשק לשחק בזה בווי :P )

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 אוגוסט 2020, 13:44

זלדה ss הרבה לא שיחקו גם כי יצאה רק לwii המקורית
בתקופה שהרבה כבר נטשו אותה

גם כי היה חייב מושאן פלוס לשחק אותה

וגם כי לא יצאה לאף פלטפורמה אחרת באופן רשמי
מעבר לגרסה דיגיטלית לwiiu ,שעדין חיבה מושאן פלוס ולא שיפרה
כלום מעבר יציאת hdmi ,פשוט לא הוסיפו אף דבר לגרסה הזאת
לא הגדילו רזולוציה
לא שמו אפקטים משפרי תמונה ,כלום
ככה שגם בעלי wiiu ולא היו יותר מידי כאלו ,היו צריכים לקנות שלט מושאן פלוס לשחק ,ולמה להם ?

נינתדו הוציאו את זלדה tp וww בhd ,בלי לקנות אביזרים נוספים
ובסוף הדור את botw
אני כן חושב שss משחק טוב וגם קיבל ציונים טובים ,אבל אני חושב שצריכים עבודה רצינית עליו שיהיה טוב לשליטה סטנדרטית
זה בניגוד לww וtp ,שעם נינתנדו ירצו יש להם כבר גרסאות hd

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 18 אוגוסט 2020, 17:35

יש תצוגת אינדי ב-1900, ולפי רמיזות כנראה שגם אורי 2 מגיע למכשיר. מקווה שיהיה גם משהו על דיסקו.

הדיירקט שיכלול את ההכרזה על מריו יהיה כנראה ב-28.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 אוגוסט 2020, 17:36

מפתיע קצת בהתחשב בתגובות של Moon על כמה המשחק כבד יותר טכנית מהראשון,שלא לדבר על הבעיות הטכניות שהוא שוגר איתן, אני מניח שהוא ירוץ ב-30fps אם זה אכן המצב.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 18 אוגוסט 2020, 17:37

טוב אני רואה שפשוט אחד האינסיידרים כנראה אמר משחק אקסבוקס ולקחו את זה לכיוון של אורי, זה יכול להיות גם איזה באטלטואדס או משהו.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 אוגוסט 2020, 07:57

https://www.bloomberg.com/news/articles ... s-for-2021

Nintendo Co. plans to debut an upgraded model of its Switch console next year along with a lineup of new games, people familiar with the matter said, ceding 2020’s holiday spotlight to rival devices from Sony Corp. and Microsoft Corp.

The specifications of the new machine have yet to be finalized, though the Kyoto-based company has looked into including more computing power and 4K high-definition graphics, people briefed on the strategy told Bloomberg News, asking not to be identified because it’s private.

The release of the upgraded Switch would be coupled with, or followed by, a slew of games from Nintendo itself and related outside studios, the people said. Those games would address a wide range of players, from casual gamers seeking small doses of escapism to more devoted fans putting in marathon gaming sessions. The focus on next year’s pipeline explains Nintendo’s relatively quiet software release schedule so far this year, the people said.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2020, 08:52

הם משתמשים בכרטיס של Nvidia לא? אז הם רק צריכים משהו שיכול לעשות DLSS ואז יש להם 4k בעלות נמוכה מאוד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2020, 08:59

מצד אחד אדיר, מצד שני שמענו את זה כבר ב2019 ומה שקבלנו בסוף היה זמן סוללה ארוך יותר :)

וכמו שלאסקין אמר, DLSS עובד מעולה מ1080p ל4K כך שבמכשיר חזק רק בכמה עשרות אחוזים + ליבות Tensor הם יכולים לבנות אחלה של דבר. אולי אפילו, * גאלפ *, עם RT? מטרוייד פריים 4, גררר...
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2020, 09:03

לא הייתי מהמר על RT במכשיר הזה... ולא נראה לי שנינטנדו יתחילו לעשות גם וגם במשחקים שלהם, זה לא מתאים להם, אבל אולי בגירסת רימאסטר בדור הבא שלהם :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 אוגוסט 2020, 11:44

אני רוצה מסך 1080P,מבחינת גודל אין לי ממש בעיה עם הגודל הנוכחי אז אני אשמח אם נינטנדו יוכלו להקטין את המסגרת הענקית, אולי אפילו על ידי מסך גדול יותר אם ממש בא להם ולתת לסוויץ׳ מראה יותר מודרני,וכמובן לשמור על התאימות של המנגנון המכני של של הjoy cons על הדרך.
לגבי 4k,אלא אם כן יש לנינטנדו איזה אס בשרוול בדמות dlss 3.0 קשה לי לראות את זה קורה..אולי מה שבלומברג מתכוונים אליו הוא פשוט dock שתומך בhdmi 2.0 בניגוד לגרסא הנוכחית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2020, 12:22

Uncle Pey'j כתב:אני רוצה מסך 1080P,מבחינת גודל אין לי ממש בעיה עם הגודל הנוכחי אז אני אשמח אם נינטנדו יוכלו להקטין את המסגרת הענקית, אולי אפילו על ידי מסך גדול יותר אם ממש בא להם ולתת לסוויץ׳ מראה יותר מודרני,וכמובן לשמור על התאימות של המנגנון המכני של של הjoy cons על הדרך.
לגבי 4k,אלא אם כן יש לנינטנדו איזה אס בשרוול בדמות dlss 3.0 קשה לי לראות את זה קורה..אולי מה שבלומברג מתכוונים אליו הוא פשוט dock שתומך בhdmi 2.0 בניגוד לגרסא הנוכחית.

גם הפרו עושה "4K". בסופו של דבר כל עוד יש את הגרסת HDMI הנכונה, אם מפתחת בוחרת, היא יכולה לעשות את זה. אני משער שגם 1440P או כל מני שיטות רסטוריזציה יעבדו אחלה, לא שונה בהרבה מהפרו. אבל כן, אני רוצה מכשיר בגודל דומה עם מסך גדול יותר וחד יותר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 אוגוסט 2020, 15:32

עוד רזולוציה סתם יהרוג את הבטריה לא חבל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2020, 16:11

swiss-the-engine כתב:עוד רזולוציה סתם יהרוג את הבטריה לא חבל.

אפשר לחסוך עם מסך OLED :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 אוגוסט 2020, 16:36

אנחנו מדברים על נינטנדו...מסכי OLED עדיין לא מספיק זולים כדי שהם ישתמשו בהם לדעתי ויש גם כמובן את החשש לצריבות שאולי פחות נפוץ (אבל קיים,חשוב לזכור) במסכים היקרים של סמסונג אבל נינטנדו לא ידועה כחברה שרודפת אחרי הבלידינג אדג' אז יש סיכוי שהם יפנו ליצרנית זולה יותר עם מסכים שעוברים QA פחות רצחני,הם בטח ילכו על מסך IPS 1080P סטנדרטי.
בכלל,אני לא אתפלא אם הסוויץ' החדש יטרגט בפועל 1080P במצב נייד ונייח עם משחקים שיעשו שימוש בכוח הנוסף ל-AA,פריימרייט וכל מיני שיפורים שהתרגלנו לראות מה-XBX/PRO, כשאולי מצב נייח יאפשר חוויה יציבה יותר כמו מה שקורה היום. אני לא מצליח לראות את נינטנדו קופצת לרזולוציות גבוהות יותר,גם לא 1440P,בטח לא במשחקים שלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2020, 16:50

Uncle Pey'j כתב:אנחנו מדברים על נינטנדו...מסכי OLED עדיין לא מספיק זולים כדי שהם ישתמשו בהם לדעתי ויש גם כמובן את החשש לצריבות שאולי פחות נפוץ (אבל קיים,חשוב לזכור) במסכים היקרים של סמסונג אבל נינטנדו לא ידועה כחברה שרודפת אחרי הבלידינג אדג' אז יש סיכוי שהם יפנו ליצרנית זולה יותר עם מסכים שעוברים QA פחות רצחני,הם בטח ילכו על מסך IPS 1080P סטנדרטי.
בכלל,אני לא אתפלא אם הסוויץ' החדש יטרגט בפועל 1080P במצב נייד ונייח עם משחקים שיעשו שימוש בכוח הנוסף ל-AA,פריימרייט וכל מיני שיפורים שהתרגלנו לראות מה-XBX/PRO, כשאולי מצב נייח יאפשר חוויה יציבה יותר כמו מה שקורה היום. אני לא מצליח לראות את נינטנדו קופצת לרזולוציות גבוהות יותר,גם לא 1440P,בטח לא במשחקים שלה.

אם יש אקסטרה כוח סוס? למה לא? למה שהם לא יקפצו לרזולוציות גבוהות יותר? כמובן שזה לא חייב להיות 4K, אבל זה גם יכול להיות 1620p או כל רזולוציה רנדומאלית אחרת שהסוויטצ' פרו תצליח להגיעה אליה במשחק ספציפי. רזולוציה דינאמית היא כבר לא זרה לנינטנדו ואני משער שגם טכניקות ריקוסטרקציה יכנסו למשחקים שלה בקרוב. ברגע שיש שם HDMI שתמוך ב-4K ואקסטרה כוח? למה לא? אגב, המשחקים של נינטנדו הם המשחקים שעוברים בצורה כי חלקה ל-4K. ראית משחקי WII ב-4K? זה אשכרה נראה לא רע בכלל. הם ליטרלי רק צריכים לזרוק רזולוציה גבוהה יותר ששומרת על FPS יציב וזהו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 אוגוסט 2020, 17:03

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:אנחנו מדברים על נינטנדו...מסכי OLED עדיין לא מספיק זולים כדי שהם ישתמשו בהם לדעתי ויש גם כמובן את החשש לצריבות שאולי פחות נפוץ (אבל קיים,חשוב לזכור) במסכים היקרים של סמסונג אבל נינטנדו לא ידועה כחברה שרודפת אחרי הבלידינג אדג' אז יש סיכוי שהם יפנו ליצרנית זולה יותר עם מסכים שעוברים QA פחות רצחני,הם בטח ילכו על מסך IPS 1080P סטנדרטי.

אם יש אקסטרה כוח סוס? למה לא? למה שהם לא יקפצו לרזולוציות גבוהות יותר? כמובן שזה לא חייב להיות 4K, אבל זה גם יכול להיות 1620p או כל רזולוציה רנדומאלית אחרת שהסוויטצ' פרו תצליח להגיעה אליה במשחק ספציפי. רזולוציה דינאמית היא כבר לא זרה לנינטנדו ואני משער שגם טכניקות ריקוסטרקציה יכנסו למשחקים שלה בקרוב. ברגע שיש שם HDMI שתמוך ב-4K ואקסטרה כוח? למה לא? אגב, המשחקים של נינטנדו הם המשחקים שעוברים בצורה כי חלקה ל-4K. ראית משחקי WII ב-4K? זה אשכרה נראה לא רע בכלל. הם ליטרלי רק צריכים לזרוק רזולוציה גבוהה יותר ששומרת על FPS יציב וזהו.

כי יש לי ספקות בנוגע ליכולת של נינטנדו להריץ משחקי AAA ברזולוציות גבוהות כאלה על מכשיר נייד עם מגבלות טרמיות אחרות לגמרי מאלו שיש בקונסולות הנייחות. אני לא יודע איזה SOC הם ייקחו מנוידיה שיכול לאפשר להם רמת ביצועים כזו,אני מניח שהם ישתמשו באותו CPU אבל עם תדר גבוה יותר בשביל תאימות לאחור,אבל אני חושב שאת הקפיצת רזולוציה שאתה מדבר עליה נראה רק בסוויץ' 2 פרופר אם אכן יהיה אחד מתישהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2020, 17:13

הסוויטצ' היא על 20nm, המכשיר שהם יוציאו שנה הבאה יהיה כנראה על 7nm. אין שום סיבה שהם לא יוכלו לבנות מכשיר עם נניח פי 2 יותר כוח GPU, אפילו יותר, ולשמור על אותה מעטפת תרמית כמו לפחות הסוויטצ' שיגור. כלומר, מכשיר זהה עם יותר כוחות סוס זה קלאסי להעלאת רזולוציה, זה הדבר הכי פשוט שאפשר לעשות מכל האפשרויות הנתונות עם אקסטרה מיץ. אם אנחנו מניחים שיש פה מכשיר חזק יותר, מה יעשו עם האקסטרה כוח אם לא בוסט לרזולוציה? כלומר, אם זה 15% יותר כוח אז כנראה שכלום כי זה גג יעזור למשחקים לרוץ קצת יותר חלק או לפגוע ברזולוצית מטרה שלהם טוב יותר, אבל זה לא מה שהדליפה דברה עליו.

אם זה מכשיר עם 15% יותר כוח, אז אין באמת מה לדבר עליו יותר מדי, זה כמו הX1 S לעומת ה-X1, סתם שדרוג בלתי מורגש שאולי ייצב טיפה FPS במשחקים מסויימים. אבל לא נשמע שזה מה שהכתבה של בלומברג מדברת עליו, או לפחות אני מקווה שלא.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 אוגוסט 2020, 18:38

שמועות על סוויץ פרו יש הרבה זמן
אבל אני לא חושב שזה יקרה
עם ירדו לה 7 מילימטר ,הם יוכלו לשפר את זמן הבטריה
דבר נוסף שרצוי לשפר זה את הבזל ,שלא בהכרח קשור לחומרה
אבל נגיד מצד אחד ירדו לי מילימטר במעבד ,אבל יגדילו קצת את המסך
שיהיה פחות באזל ,הבטריה תוכל להיות פחות או יותר כמו v2
אבל עם באזל קטן משמעותית

ובסוויץ lite ישאירו אותו עיצוב ,אבל יגדילו זמן בטריה

אני לא חושב שזה יהיה רעיון טוב לשדרוג בין דורי כזה
סוויץ פרו לא תריץ משחקי ps5/xsx כבדים
אז עדיף כבר לשפר את הסוויץ בדרכים אחרות

ולתת קפיצה ענקית בסוויץ 2

לדוגמה לסוויץ הקימת יש רק 4 גיגה זיכרון מאוחד
זה כניראה יקפוץ במינימום ל8 עם לא יותר בדור הבא
וכניראה גם מהיר יותר

בינתים קלטות משחק של הסוויץ מגיעות עד 32 גיגה
תאורטית אפשר הרבה יותר אבל זה יקר
כניראה דור הבא ניראה קלטות של 64 גיגה כמשהו נפוץ

Cpu חזק בהרבה gpu חזק בהרבה

למה להוציא איזה סוויץ פרו שבערך שנתים אחרי זה ( ניחוש שלי )
תצא הסוויץ 2

נינתנדו עדין לא הורידו מחירים לסוויץ ,יש להם הרבה מרווח עם הקונסולה מבחינת מכירות
ולא דגם הlite הוא לא הורדת מחיר כי במובנים מסוימים הוא שנמוך
הם החליפו את הv1 בv2 בלי להוריד מחיר

אני לא חושב שניראה שדרוג משמעותי ,לפני שהv2 ירד משמעותית במחיר
היא נימכרת מאוד טוב ב300 דולר
נימכרים הרבה משחקים ,כלכלית לא רואה הגיון בזה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוגוסט 2020, 19:29

אני לא חושב שיהיה סוויץ׳ 2 בעוד שנתיים... כנראה שכן בעוד 3 וקצת שנים, וזה המון זמן בשביל להוציא עוד מכשיר פרימיום בינתיים.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 אוגוסט 2020, 19:49

אם המכשיר החדש יבוא עם גל של משחקים חדשים אז לבריאות, כי השנה הזאת הייתה די יבשה עד עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוגוסט 2020, 20:51

קצת קשה לדעת עם נינטנדו איך הייתה השנה כי יש לנינטנדו טיה להכריז לפעמים על משחקים שבועות לפני שהם יוצאים. אני משער שפייפר מריו ו-AC הם הגדולים היחידים שלהם השנה בנתיים (אם מתעלמים מכל מני דברים כמו Bravely Default 2) אבל קשה לי להאמין שאין להם משהו לחגים. אבל כן, שנה חלשה בנתיים, עדין מחכים לפריים 4, BOTW2 וביונטה 3.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 אוגוסט 2020, 21:00

מהכתבה זה לא נשמע שמדובר בפשוט עוד ריוויזיה כמו הקופסה האדומה. על משהו כמו שדרוג ל-1080 בנייד או עוד כמה פריימים לא נראה לי שידברו כמו שדיברו בכתבה, כי זה לא מעניין במיוחד וכמעט אף אחד לא ישים לב לזה. אם זה בשילוב עם עיצוב חדש אז אולי.

בנוגע להשנה, אפשר לקוות שאוסף מריו ואולי גם פורט 3d world יוכרזו בשישי ויגיעו לקראת החגים, אבל כן, נראה שהתותחים הכבדים עדיין צמודים לחזה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 אוגוסט 2020, 18:30

DrKeo כתב:קצת קשה לדעת עם נינטנדו איך הייתה השנה כי יש לנינטנדו טיה להכריז לפעמים על משחקים שבועות לפני שהם יוצאים. אני משער שפייפר מריו ו-AC הם הגדולים היחידים שלהם השנה בנתיים (אם מתעלמים מכל מני דברים כמו Bravely Default 2) אבל קשה לי להאמין שאין להם משהו לחגים. אבל כן, שנה חלשה בנתיים, עדין מחכים לפריים 4, BOTW2 וביונטה 3.

היה גם את לואיגי מניסיון 3

בכל מקרה היה את הנינטנדו מיני דירקט
לא הראו משהו גדול במיוחד

דברים כמו המשחק מוזיקה בעולם קינדום ארטס
יקבל גרסה לסוויץ
תצא גרסת 2021 ל" רק תרקוד "
אוסף משחקי פינל פנטזי מהגימבוי המקורית

דברים כאלו

אחד מהדברים שהפתיעו אותי ,זה משחק עם המוזיקה של רוקי
זה יתברר כמשחק איגרוף שבדמויות שלו
יש את רוקי

ועוד דמויות מהסרטים ,אבל בשם שלו יש את קריד ולא את רוקי
אולי כי ההמשכים של רוקי זה 2 סרטי קריד (עלילתית הבן של אפולו קריד )
בכל מקרה גרפית ניראה כמו משחק אינדי
והייתי מעדיף זווית מצלמה כמו פאונץ האוט
אבל לפחות יהיה מוזיקה אחת מהסרטים עם לא יותר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2020, 21:42

לואיג׳י יצא שנה שעברה.

kririn
Sage