ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2023, 16:48

בזלדה יש לך עשרות משימות צד שרובן הן hand crafted והן משהו שאתה מוצא בעולם בצורה אורגנית בעזרת חקירה. הן גורמות לעולם להרגיש חיי, מפתיע, ומרגש לחקור. ב-AC ממלאים את העולם והמפה בערימות של זבל רפטטיבי כדי להסתיר את העובדה שאין במשחקים יותר מדי תוכן. יוביסופט מנסים לתקוף את האובססית OCD של השחקנים כדי למרוח את המשחק שהם מנסים לפמפם שנתית (או לפחות ניסו בתקופה שזלדה BOTW יצא כשהמשחק הכי חדש בסדרה היה סינדיקט). מה הקשר בין השניים? אני לא יודע.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 אפריל 2023, 17:32

אין קשר, גם את הדברים שקרירין מציין AC לקח מסקיירים, הנה המפתחים של AC3 לדוגמא.
we were playing Skyrim at the time, and it was a really good example, where you walk around Skyrim, and there's always something in a given grid meter, where 'Oh there's something here,' then you move around 'There's another thing there.' There's always something attracting you. So we always have, within the minimap, you always needed to have an icon drawing your attention. וברור שהם הגדילו לעשות ולהעתיק עוד דברים עם origins.

בכלל אפשר ללכת יותר רחוק ולהגיד שבלי זלדה OOT לא היה לנו בחיים לא את שאדו ולא את סקיירים וזה דבר שהמפתחים שלהם מודים בו בעצמם... אז הקיצר דמיון פורח קרירין.

הצוות של זלדה סה'כ לקח השראה ממשחקים שגם ככה בנו על OOT והושפעו ממנו אז זו סגירת מעגל. ההשפעה של AC על BOTW היא במגדלים אבל פה זה נגמר. צריך להיות עיוור לא לראות את זה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 אפריל 2023, 01:38

botw מלא בפילר. 90% מהזמן שלך מבוזבז על קרבות רפטטיביים ונטולי אתגר מול אותם שלדים וגובלינים בצבעים שונים, ובגזרת החידות - קורוק סידס, אותם 10 פאזלים שמשוכפלים כפול 1000 כל 20 מטר. והסייד קווסטס? הם לרוב לא יותר מ-fetch quests. התוכן האיכותי במשחק הם ה-shrines, וגם שם יש המון מחזור (עשרות test of strength, קרב מול אותו guardian ממוחזר שוב ושוב). כל החידות במשחק הזה לא בסטנדרט של זלדות קודמות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 אפריל 2023, 02:31

אני מתערב שאתה תמצא על מה להתבכיין גם אם BOTW2 יתקן את כל התלונות שלך על החידות, המבוכים, והקרבות :) אני כבר מחכה כל כך לשמוע איך כל הכוכבים של סטארפיילד ריקים אינטר, אז אני אגיד את זה כבר מראש, גם רוב הכוכבים בעולם האמיתי ריקים מתוכן :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 אפריל 2023, 10:10

זה שהרבה משחקים כולל אססין קריד
לקחו רעיונות מזלדה 64 זה נכון

אבל גם המון משחקים מודרנים לקחו רעיונות ממשחקים כמו
Mgs

ומאריו 64

וטוב רידר ,ועוד המון משחקים מאותה התקופה

אבל גם בתקופה הזאת אותם משחקים פורצי דרך
לקחו רעיונות ממשחקים מוקדמים יותר
זלדה לינק לעבר כמשחק ,לדעתי הרבה יותר טוב מזלדה 64
זלדה 64 פשוט יותר חדשני מבחינת העולם התלת ממדי ושימוש נכון בעולם

אבל כמו שסדרת טוב רידר לקחה הרבה מהסרטים של אינדיאנה גונס
פשוט יצרו משחק טוב מכל משחקי אינדיאנה גונס
וסדרת אנצארטד שהגיע הרבה אחרי גנבה מטומב רידר
רק עשתה את זה טוב בהרבה
יותר מאוחר טוב רידר גנב מסדרת אנצארטד

ככה זה הולך בתעשיה

ואין מה לעשות יש אלמנטים אססין קריד בזלדה האחרון

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2023, 10:20

"יש אלמנטים" לא אומר "קלון".
כשאתה אומר AC CLONE הכוונה לממש משחק שמעתיק ממנו את המבנה, וזה ממש לא מה שBOTW עושה.
באותה מידה אתה יכול לומר ששניהם ממבט שלישי, שבשניהם יש שמיים ואדמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2023, 10:58

"שמים ואדמה clone״. בעצם, זלדה החדש הוא ״אדמה clone״ של הקודם :!:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 אפריל 2023, 11:51

קרירין, אין לך היום משחק מודרני מגוף שלישי שלא תמצא בו עקבות של AC/AC2 אלה המריו 64 של העשור וחצי אלה שני המשחקים הכי משפיעים על הgame design של העשור (וחצי) האחרון נקודה.
הסדרה הזו באה והגדירה מחדש איך אתה זז במשחק גוף שלישי ואיך אתה מגיע מנקודה A לB מה אתה מצפה שנינטנדו לא יקחו אלמנטים?

יש בBOTW אלמנטים גם ממינקראפט כי אל תשאל ... גם הוא אחד מהמשחקים הכי משפיעים של העשור וקצת האחרון. אז מה זה מיינקראפט קלון?
כמו שלאסקין אמר clone זה העתק אחד לאחד, GOT זה העתק של AC.

הטיעונים שלך עוד יותר אבסורדים, כי במקרה של BOTW יש משחקים שהרבה יותר השפיעו עליו, פשוט צא מהבועה שלך של לשחק משחקים גרועים ואתה תגלה את זה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 אפריל 2023, 14:35

טוב לא קלון ,אבל בהחלט כמה אלמנטים נלקחו
בכל מקרה זלדה הקודם עשה את זה הכי טוב עד היום
תקראו לזה אקשן עולם פתוח או כל דבר אחר

זלדה 64 ,היה משחק סופר מחדש מבחינה
של מבנה עולם 3d ,תרם המון ,המון משחקים מודרנים לקחו ממנו השראה
אבל כמו שהזכרתי מיקודם
טומב רידר האחרונים לקחו השראה מאנצארטד
למרות שהסדרה המקורית יצא 2 דורות לפני

ככה גם זלדה לקחה אלמנטים מאססין קריד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2023, 15:50

יש קטע חדש, או לפחות הוא חדש לי, שנקרא nintendo voucher. זה עולה 99$ לשני וואצ׳רים כשאפשר להשתמש בכל אחד מהם בכדי לרכוש משחק מתוך רשימת המשחקים שנתמכים. רוב המשחקים הגדולים של נינטנדו ברשימה, גם זלדה ופיקמין למשל. השתמשתי בזה עכשיו כדי לקנות את זלדה החדש ופיקמין 4 ב-99$, ואני מזכיר שזלדה עולה 70$ כך שזה חיסכון לא רע בכלל. גם לא חייבים להשתמש בווצ׳רים עכשיו, אפשר לקנות וואצ׳ר ואז יש שנה לעשות לו redeem.

האמת, גם אם אין לכם אונליין, אם רוצים להשתמש בזה בשביל זלדה שווה לעשות אונליין ב-20$ כי וואצ׳רים + אונליין זה 120$, שזה עדין פחות מזלדה + משחק נוסף.
זאת רשימת המשחקים שאפשר לקנות עם וואצ׳ר:
https://www.nintendo.com/store/games/ga ... -eligible/

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 אפריל 2023, 17:01

לא חדש. זה היה קיים בתחילת הדור, אחר כך נינטנדו ביטלו את זה רק בארה"ב לכמה שנים משום מה, אבל החזירו את זה שוב לאחרונה. אני תמיד קניתי אותם דרך החנות האוסטרלית וגם היום הייתי ממליץ לעשות את זה, יוצא יותר זול.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 אפריל 2023, 18:11

זה נחמד, לא הכרתי את זה.. אני תמיד משתמש ב-Gold Points מרכישות קודמות כדי להוריד טיפה את המחיר של המשחק הבא שאני רוכש ב-eShop, ועדיין מוזר לי שנינטנדו היחידה שעושה את זה אגב, אבל הדיל הזה בהחלט משתלם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2023, 18:20

idan כתב:לא חדש. זה היה קיים בתחילת הדור, אחר כך נינטנדו ביטלו את זה רק בארה"ב לכמה שנים משום מה, אבל החזירו את זה שוב לאחרונה. אני תמיד קניתי אותם דרך החנות האוסטרלית וגם היום הייתי ממליץ לעשות את זה, יוצא יותר זול.

לא הכרתי את זה בכלל. אפשרי לקנות בחנות האוסטרלית וואצ׳רים ואז לממש אותם דרך חשבון אמריקאי?

Uncle Pey'j כתב:זה נחמד, לא הכרתי את זה.. אני תמיד משתמש ב-Gold Points מרכישות קודמות כדי להוריד טיפה את המחיר של המשחק הבא שאני רוכש ב-eShop, ועדיין מוזר לי שנינטנדו היחידה שעושה את זה אגב, אבל הדיל הזה בהחלט משתלם.

היופי הוא ש-gold points עדין עובד. גם השתמשתי במעט שהיה לי כדי להוריד איזה 2$ מהמחיר של הוואצ׳רים וגם קבלתי 5$ כשקניתי את הוואצ׳רים כך שלגמרי עובד פה double dipping.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 אפריל 2023, 18:50

לא יודע חושב לקנות פיזי
כדי למכור ביד שניה מאוחר יותר

בכלל אחרי זלדה ופיקמין 4 ואחרי שאני יעבור את
זינובליד 3 וביונטה 3
לא זכור לי " משחק חובה " בסוויץ

אני לא ימכור את הסוויץ עצמה ,כי לאח שלי יש קיטנה בקיץ
וזה מאוד יכול לשמש אותו לחיבור ל4 שחקנים
אבל אני די מכין את עצמי לסוויץ 2

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2023, 18:57

לא זכור לך משחק חובה לסוויצ׳ כי לא הכריזו על משחקים לסוויצ׳ שיוצאים אחרי הקיץ. ליתר דיוק, אלה משחקי צד א׳ שאנחנו יודעים עליהם:
- advance wars 1+2 באפריל
- זלדה במאי
- פיקמין 4 ביולי

ו.. זהו. אין יותר כלום. יש את פריים 4 מוכרז אבל לא ראינו ממנו שום דבר. כלומר כל הסיטואציה הזאת מחזקת את השמועות על יורשת לסוויצ׳ בחגים או בתחילת 2023. לא זכור לי מצב שבו המשחק הכי רחוק באופק של הסוויצ׳ היה עוד פחות מ-3 חודשים מהיום. הסוויצ׳ כבר חצתה את גיל 6, במרץ היא תהיה בת 7, והמכירות שלה בירידה מתמדת כבר שנה+ אז בהחלט הגיע הזמן.

ובתקווה פריים 4 כבר משחק סוויצ׳ 2 בלבד, בתקווה. לחשוב על משחק מטרויד שנראה כמו TLOU2, גרררר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 אפריל 2023, 20:42

דרקו יש כל מיני משחקים טובים שזכור לי
אבל אף אחד מהם לא בלעדי לסוויץ
בנינטנדו לרוב אני משחק רק בבילעדים

כי משחק שזמין בקונסולות אחרות הגרסת סוויץ 99 אחוז מהפעמים
פחות טובה ,וכרגע אין לי הרבה שימוש בנידת

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2023, 21:51

מן הסתם יש עוד אינדיז ומשחקי צד ג׳ שאמורים עדין להגיע לקונסולה. אבל זה קיים בכל קונסולה שיוצאת לה יורשת, משחקי צד ג׳ ממשיכים לצאת אליה תקופה.

בכל מקרה הכל ניחושים ממילא. מי יודע אם באמת יש סוויצ׳ חדשה באופק. פשוט אנשים אמינים מיפן אומרים שכן והאפס הכרזות אחרי יולי גורמות לדיווחים להרגיש עוד יותר אמינים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אפריל 2023, 23:51

יש עוד שמועה של מישהו חדש איזה מדליף מארוול משהו? שגם כן אמר שתהיה חשיפה של סוויץ חדש השנה.
לדעתי זה 99.9% יקרה.

פשוט השני שקל שלי? זה יהיה כמו הGBC שלעולם לא יפסק הויכוח אם זה סוויץ חדש או פרו.
אנשים כמו לאסקין שאמר שיספיקו 2-3 בלעדיים יקראו לזה סוויץ 2 אלה שזה לא יספיק להם...
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 19 אפריל 2023, 23:52, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 אפריל 2023, 23:51

הייתה שמועה ממש אתמול בטוויטר מאיזה אינסיידר שיש לו רקורד מכובד שהסוויץ' הבאה תיחשף השנה, שאושר תוך כדי הת'רד על ידי עוד אינסיידר, For what it's worth ויש מצב שזה לא שווה הרבה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 אפריל 2023, 23:56

DrKeo כתב:לא הכרתי את זה בכלל. אפשרי לקנות בחנות האוסטרלית וואצ׳רים ואז לממש אותם דרך חשבון אמריקאי?

בגדול החשבון נינטנדו שלך הוא Region free, אתה יכול בכל שלב להיכנס לאתר שלהם בדפדפן ולשנות את המדינה בחשבון שלך למה שבא לך, אחרי שעשית את זה אתה נכנס לחנות דרך הסוויץ' עצמו והם רק יבקשו ממך להכניס שוב משתמש וסיסמא וזהו אתה בחנות של המדינה החדשה, זה כל הסיפור. המגבלה היחידה ממה שאני זוכר זה שהמטבעות זהב שלך נשארים רק בחנות שבה קנית את המשחק שהביא לך אותם. כלומר יהיה לך מטבעות זהב בחנות אמריקאית, אוסטרלית, יפנית וכו' בהתאם למה שקנית בכל אחת מהחנויות, הם לא מאחדים ביניהם.
ואת הקופונים אתה יכול לממש רק דרך החנות שקנית אותם, אבל זה לא בעיה כי אתה יכול לקפוץ בין חנויות כל הזמן כאמור (ואחרי שכבר רכשת את המשחק זה יופיע בכל החנויות כמשחק שקנית וניתן להוריד).

Uncle Pey'j כתב:זה נחמד, לא הכרתי את זה.. אני תמיד משתמש ב-Gold Points מרכישות קודמות כדי להוריד טיפה את המחיר של המשחק הבא שאני רוכש ב-eShop, ועדיין מוזר לי שנינטנדו היחידה שעושה את זה אגב, אבל הדיל הזה בהחלט משתלם.

תבדוק את ה ps stars החדש של סוני, זה קונספט דומה למה שנינטנדו עושים עם המטבעות זהב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 אפריל 2023, 00:00

אני עם יוזר ישראלי אז לא נראה לי שרלוונטי עבורי :oops:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 אפריל 2023, 10:12

איזה יפני מלבה עכשיו את האש.
סוויץ פרו והפס5 פרו יושקו בערך באותו הזמן? שכבר נקבל חשיפה ושקט מהסאגה הזו! :)

https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAnd ... _works_in/

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 אפריל 2023, 17:14

אחרי בירור קצר: אנחנו שוב בחסדי תרגום המכונה הפעם מהשפה האירית אז שוב יכול להיות הכל.
מה שבטוח? הסוויץ פרו הזה יבוא עם שיפורים לזלדה, או לפחות גרסת זלדה משלו לBOTW2 (יאי!!)
טוב, אפילו לא זה בטוח זה יכול להיות רימאסטרים של TP/WW אבל אתם יודעים זה הפחות סביר.

עוד משהו מעניין זה שהבחור מזכיר מריו חדש. זה פחות סביר שהכוונה היא פאץ למריו אודסי, נכון? כי זה משחק ממש ישן כבר, והוא גם רץ מעולה על הסוויץ המקורית, אז מריו יכול להיות איזה רימאסטר מטורף ל2K של מריו גלקסי 2/מריו פייפר/או משחק מריו 3D חדש לגמרי בעקבות הסרט, שיהיה קרוס ג'ן עם הסוויץ המקורית.
כמובן שהמריו הזה גם יכול להיות אקסקלוסיבי לפרו הזה, הGBC קיבל זלדות משלו, הכל פתוח... אבל מאוד לא סביר מן הסתם שנינטנדו תוותר על קהל הסוויץ פה, והיה כבר תקדים לשני משחקי מריו 3D בדור.

או אפשרות שלישית שזה משחק מריו 2D חדש, אבל נשמע פחות סביר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2023, 17:36

עדין נשמע לי מוזר סוויצ׳ פרו. אם זאת תהיה סוויצ׳ פרו נינטנדו הולכת לחוות כמה שנים ממש רעות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 אפריל 2023, 17:45

נדב, תחשוב על הGBC זה כנראה מה שזה ואולי זה יהיה יותר לטעמך.

כלומר לפשט את העניין, משהו שהוא בין דור חדש לפרו אבל יותר נוטה לפרו, יהיה לו משחקים אקסקלוסיבים משלו, פשוט מספר לא ידוע של אקסקלוסיבים, והוא יותר יתמקד בלשפר משחקים קיימים.

וגם אם זה נכון נדב, אנחנו עדיין נקבל קונסולה חדשה.אין מצב שהם לא עובדים במקביל גם על קונסולה חדשה לגמרי, פשוט אין מצב, אתה יודע היא פשוט כנראה תגיע קצת לפני הפס6, משהו כמו 2026 2027 כזה.

בכל מקרה, אין ספק שאם הם לא יקראו לזה נכון יהיה פה אסון שיווקי לנינטנדו.

דמיינו מצב שקוראים לדבר הזה סוויץ פרו, אבל יש לו אקסקלוסיבים? לכו תסבירו את הדבר הזה לדור שלא חווה את הGBC זה נשמע כמו אסון שיווקי סטייל הWII U :)
מקווה מאוד שנינטנדו יודעים מה הם עושים בצד השיווקי בעיקר, כי הבחור שבי עם התואר במנהל עסקים די מגלגל עינים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 74 אורחים