ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 17:03

אבל הרגילו אותנו שהמחירים לעולם לא יורדים. אני כבר לא רואה מטרה בלהמתין כי הדבר היחיד שיוצא מלהמתין עם משחק נינטנדו זה.. לבזבז זמן?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2021, 17:58

די נו זה 2021 אפשר להחרים ו״לבטל״ החלטות אומללות מהר מאוד, אם תהיה מחאה גדולה בעניין - דברים ישתנו. מהר. כמובן שלא יספיקו רק כתבות וציוצים ופוסטים בנושא אלא גם הצבעה בארנק, כזו שתורגש היטב, אבל בא נתחיל בכתבות וציוצים וכד׳ מפי אנשים שלא מפחדים להתבטא בעניין כשזה מדובר בחברות אחרות וסופרות להם את הדולרים. בנינטנדו משתמשים בכפפות משי בעיתונות הגיימינג, כי הם כמו אמא ואבא של הרבה מאוד מהמשפיעים הגדולים ביותר בתעשייה :) הרבה פעמים משחקים שלהם, שכל חברה אחרת הייתה מוכרת ב-10 דולר נמכרים ב-60, עדיין מקבלים ציונים שלא מתחשבים בעניין.

בקיצור אני לא באמת מאשים את מי שקונה, אבל זו בטח אחת הסיבות שאני פחות ממהר לחזור להיות בעל קונסולה שלהם...
מה שיהיה בלתי נמנע בעתיד הקרוב כי הגדולה שלי כבר בגיל שבאמת זו יכולה להיות המתנה הכי טובה אבר :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 18:35

אין ספק שהחרם שלך על נינטנדו עובד יופי. רק תזכיר לי מתי הסוויטצ' עוקפת את הפס4 במכירות? עד שהיא מגיעה לגיל 6? :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 18:46

חחחחחח לאסקין מוצא תירוץ בשביל להתקפל חזרה לנינטנדו "זה בשביל הילדים!!!!!!!" כולנו נינטנדו פאנבויז עמוק בפנים אין מה לעשות.ובגלל זה הם יכולים לעשות מה בראש שלהם באיזה מחיר שבא להם....

אבל זה כן מוכיח את הנקודה שהם יכולים פשוט לקחת פורטים למכור במחיר של משחק חדש ולעשות קופה בלי הרבה מאמץ. שמישהו יסביר לי למה להם להשקיע במשחקים חדשים כשנינטנדו אומרת לנו לקפוץ מהגג ואנחנו קופצים מהגג חחחח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 18:50

כלומר אין בכלל ספק שנינטנדו היא אחת החברות הכי דרקוניות ונצלניות בתעשיה, נצלנית ברמת אקטיוויז'ן ודרקונית ברמה שלא קיימת באמת בתעשיה. אבל איכשהו לכולנו יש מקום חם בלב בשבילם :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 פברואר 2021, 19:20

נינטנדו מורידה לפעמים מחירי משחקים
אבל בדרך כלל אחרי הרבה זמן ול40 דולר

גם ביד שניה המחירים נשמרים גבוה
למרות שאני מכרתי כמה משחקי סוויץ בזול ,כי בישראל שוק היד שניה
לא מפותח
בישראל להשיג מחיר יד שניה טוב ,צריך גם שהמשחק יהיה פופולרי
בישראל ,וגם למכור קצת אחרי היציאה של המשחק
כי יש פה תרבות של חבר מביא לחבר

אין שוק רטרו גדול כמו בארצות הברית
וגם לא חנויות דוגמת גימספוט
ואת זה גם צריך לזכור ,מי שקונה משחק פופולרי ב60 דולר
משחק חודש - חודשים, ומוכר חזרה לחנות משחק נינטנדו
כניראה יקבל 30 דולר ( אני מנחש ) ,שהחנות תמכור ב55 דולר
כי ככה גימספוט מרוויחה

אז למי שלא שומר סיפריה ,משחקי נינטדו גדולים בארצות הברית
שווים בפועל 30 דולר
בארץ המצב מעצבן ,צריך לחפש קונה ביד שני

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 פברואר 2021, 19:32

DrKeo כתב:כלומר אין בכלל ספק שנינטנדו היא אחת החברות הכי דרקוניות ונצלניות בתעשיה, נצלנית ברמת אקטיוויז'ן ודרקונית ברמה שלא קיימת באמת בתעשיה. אבל איכשהו לכולנו יש מקום חם בלב בשבילם :)

...זה בדיוק מה שאני אמרתי :)
פשוט ״כולנו״ כולל גם את העיתונאים והמבקרים, וזו אחת הסיבות שזה ממשיך. לא היחידה כמובן, אבל זה לא יקרה מעצמו, אין שום סיבה, אני במקומם כבר הייתי מעלה ל-70 דולר עכשיו :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 פברואר 2021, 19:34

הקטע של המחירי משחקים של נינטנדו הם סיבה בשבילי לא לרכוש קונסולה שלהם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 20:33

טוב, הרשמים של אנשים בERA שהעלילה של בtriangle strategy פח זבל (כצפוי) אז פייג אולי מיהרתי לדבר חרא על פפ7 לול.

מהצד השני כולם עפים על הגיימפלי שלו ושרייר עף עליו במיוחד בדמו וקורא לו היורש של tactics ogre שכולם חיכו לו.

פאקינג סיסטם סלר.
אתם ברי מזל פה אלה ממכם שיכולים לשחק בדמו כבר עכשיו.

נראה לי נשברתי ואני מביא לייט שבוע הבא בצפייה אליו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 21:01

DrKeo כתב:
idan כתב:
DrKeo כתב:אם זלדה SS עולה 60$ אני ממש אתבאס. המשחק הזה מכוער, ממש. אתה מסתכל על הרימאסטר הזה והוא נראה פשוט זוועה, יש שם דברים שנראים פחות טוב מ-TP וזה עוד היה משחק שיגור קרוס עם הגיימקיוב. בכל מקרה, יאי, זלדה שלא שחקית מגיע, אבל אם הוא יותר מ-40$ זה זוועה. וכן, גם 40$ זה נוראי אבל זאת נינטנדו. מי עוד יכול למכור משחק בן עשור בשדרוג מינימאלי ב-40$ וזה ירגיש זול?

2021 בנתיים הולכת להיות שנה מאוד חלשה. אני נהנה ממריו 3D WORLD אבל זה פורט וכך גם פיקמין 3 שהיה נהדר אבל הוא פורט. אולי Bowser's fury הוא משחק אמיתי חדש, אבל עדין לא הגעתי אליו. באמת שאין לי מושג מה אני קונה השנה לסוויטצ', אולי נחזור לאחור ונקנה את מריו טניס או משהו.

אם הרימאסטר של tp תומחר במחיר מלא בסוף החיים של קונסולה כושלת, יש לך בכלל ספק לגבי ss על הסוויץ'? אתה מוזמן להתחיל להתבאס, באחריות.

ואני לא אוהב להגיד את זה אבל חשבתי על זה שאנחנו כבר כמעט 4 שנים מהשיגור של ה switch ונראה לי שאם לא תהיה הכרזה בדירקט של יוני על אודיסי 2 אז אנחנו כבר כנראה לא נקבל משחק מריו 3d נוסף בדור הזה. וזו גם ככה תקווה די קלושה שאני מנסה לשמר רק בגלל דחייה אפשרית בעקבות הקורונה.. כי תכלס חוץ מגלקסי על ה wii זה גם די הסטנדרט, משחק אחד כל דור. בדר"כ גם מוקדם מאוד בדור בשביל למכור את הקונסולה.
אבל בהתחשב בכך שאודיסי יצא בשנה הראשונה, שבר שיאי מכירות, ולא קיבל שום dlc בניגוד לכמעט כל משחק גדול אחר של נינטנדו בדור הזה, הייתי די בטוח שאנחנו הולכים לקבל המשך.. אבל ייתכן מאוד שהם פשוט עובדים עכשיו על מריו חדש לשיגור של הקונסולה הבאה שלהם והשעתיים של bowser's fury זה האקסטרא מריו שלהם לדור הזה וזהו (הזוי אם דווקא משחק מ 2013 קיבל dlc ואודיסי לא חחח). באסה.

הגזמת, מה הצוות של מריו יעשה ב-6+ שנים שיעברו בין מריו אודסי לסוויטצ' 2? סדנאות סושי? יש המון צוותים שעובדים על דברים הרבה שנים וכנראה לדור הזה:
הצוות של מריו קארט - 3.5 שנים
הצוות של מריו אודסי - 3+ שנים
רטרו - עובדים על פריים 4 שנתיים
פלטיניום - עובדים על ביונטה 3 לפחות שלוש שנים
צוות זלדה - עובדים על BOTW 2 ארבע שנים
Next Level Games - שנה+
מונולית' - 3~ שנים

כלומר, הסוויטצ' בת 4 (עוד חודש) ואני משער שלא תצא לה יורשת עד איזה גיל 7-8? אז אני ממש בספק אם החברות הללו לא יוציאו אליה עוד משחק כל אחת אם לא שניים. מה שכן נראה שאנחנו עכשיו בתקופת יובש שלפחות אני לא מרגיש אותה כי לא היה לי WIIU אז כל אותם פיקמינים ומריו WORLD למניהם מרגישים לי כמו משחקים חדשים.

אבל זלדה SS.. פאק, 60$. ומה שהכי נורא בזה הוא שמחירי משחקי נינטנדו אף פעם לא יורד אז בעצם זה 60$ לנצח, אפילו אי אפשר לחכות שנתיים ולקנות ב-10$. וזלדה TP וגם WW הולכים להיות 60$ כל אחד? אלוהים ישמור נינטנדו, אלה כולם משחקי גיימקיוב!

מונולית בטח גם עוזרים עם BOTW2 כמו שהם עזרו במשחק הראשון... אז זה לא שהם רק באמצע פיתוח משחק חדש או לא עושים כלום :).

על ביונטה 3 ... קאמיה אמר שנראה אותו השנה אז אין באמת תעלומה איתו.. וכמו שעידן אמר מריו קארט ממשיך למכור אז למה להם לשחרר עוד אחד..

התעלומות האמיתיות זה הצוות של מריו אודאסי לדעתי....:)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 22:26

מונולית' עזרו גם עם ספלטון 2, SSB, אנימל קרוסינג וכמו שאמרת, ביחוד BOTW. גם בדור ה-WIIU הם עזרו בלא מעט משחקים. הם גם עברו התעבות רצינית במיוחד בשביל BOTW2 מה שמרמז שיש למשחק מפה עצומה ומלאת פירוט כי הם היו בעיקר אחראים על בניית המפה של BOTW וגם ההתעבות שלהם הייתה במיוחד לזה. אבל בלי שום קשר, הם עדין עשו את זינובלייד 2 ו-X במקביל. כלומר הם כנראה עובדים על משחק חדש, אני משער זינובלייד 3. ומריו קארט, כן, הוא מוכר נהדר אבל הצוות שעשה אותו מפתח משהו (הקודם שלהם זה ARMS שיצא לפני כמעט 4 שנים) וכנ"ל על כל מה שדברתי עליו.

בקיצור יש להם כמה וכמה צוותים מאוד איכותיים שישחררו משחקים כנראה עד סוף הדור הזה (כמובן שהכל יכול לקרות) כך שאני לא יודע אם למכור את הסווייטצ' זה חכם אבל אין ספק ש-2021 בנתיים נראת מאוד MEH. מצד שני נינטנדו מהחברות האלה שיכולות להכריז על המשחק הבא של הצוות של אודסי ביוני הקרוב לחגים למשל כך שקצת קשה לדעת איך 2021 שלהם עד שהיא תתקרב לסופה. אבל כן, כרגע, ממה שאנחנו יודעים, 2021 ממש חלשה ופורטים של זלדה ב-60$ זה לא בדיוק מה שאני מחפש.

ובנוגע למחיר של המשחקים של נינטנדו, להתחשב בזה שיש להם בדור הזה כבר שישה משחקים שעברו את ה-20 מליון עותקים (וחלק אפילו את ה-30) כשכולם נמכרו כמעט כל הזמן ב-60$, הם צריכים להיות סוג חדש של טמטום בשביל לשנות אסטרטגיה. אם נתעלם לרגע מהכסף שהאונליין של GTA מכניס לו, גם מריו קארט 8 וגם AC:NH כנראה הכניסו בנפרד יותר כסף מ-GTAV. כלומר פאקינג שיט, יש לנינטנדו בדור הזה שני "GTAV", למה שהם יחליפו אסטרטגיה? המשחקים שלהם הם EVER GREEN, מריו קארט מוכר ב-2020 כמו שהוא מכר ב-2017.

הבעיה העיקרית שלי היא עם משחקים כמו זלדה SS, זה תמחור כמעט הזוי והמשחק מכוער, ממש, הוא משחק WII שלא עבר שדרוג (נראה לעין לפחות) חוץ מרזולוציה וזה באמת לא לעניין. אני לא יכול להביא את עצמי לשלם 60$ על זלדה TP או זלדה SS, כאילו, ברצינות, משחקים של שלושה דורות אחורה, והמדכא הוא שהם לעולם לא ירדו במחיר. כלומר משחקי WIIU אני לגמרי יכול לבלוע, כך או כך המשחקים של נינטנדו EVERGREEN והסוויטצ' היא סוג של WIIU ב-1080P ממילא אז זה לא שאם המשחקים היו נבנים לסוויטצ' הם היו מרשימים יותר. אבל זלדה TP שנבנה לקיוב? כאילו, WTF? הגזמתם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 22:27

אני מוצא רק סוויץ לייט עם אנימל קרוסינג ... שווה לקנות את המגן מסך והתיק הזה וכל השיט או שזה מכשיר עמיד?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 22:28

אתה קונה לייט או מתפשר על לייט? ואתה לא רוצה לחכות לפרו? או שזה לא מעניין אותך?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 22:30

אני רוצה שיהיה לי סוויץ שהמשחק טקטיקה הזה מגיע ב2022 יש סיכוי שעד אז כבר יהיה פרו ? (אני תכף אקרא את התגובה השניה שלך על קפה)

אני גם רוצה לנסות תדמו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 22:32

אתה מדבר איתנו על עוד שנה+, יש לך את כל הזמן הזה לפרו. אם לא יצא פרו עד 2022 כבר לא יצא אחד לדעתי, כלומר מה, הם ישחררו פרו שנה+ לפני שיוצאת היורשת?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 22:40

כן אתה צודק אם זה גג לא מכשיר של אוקטובר 2021 זה כבר לא יוצא. .. פשוט לא כל כך ידוע כמה הוא נייד ואני לא בטוח שאני אצליח להתאפק שיט! :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 22:47

חוץ מזה אל תשכח שאוקטופת' טרבלר יצא למחשב אחרי שנה, כלמור יש מצב לא רע שתראה גם את המשחק הזה במחשב ב-2023 אם בסוף לא תקנה סוויטצ'. ואם כן תקנה, אולי בכל זאת כדאי לחכות קצת אבל הכל שאלה מה אתה מחפש. אתה מכיר אותי, אני זה שחיכה לפס4 פרו, אז חיכה עוד קצת ובסוף חיכיתי עד הפס5 אז..

אני משער שאתה צריך להכיר רק בדבר אחד - שאולי יצא פרו קצת אחרי שתקנה. אם אתה בסדר עם זה, יש לך ראש שקט. כך או כך יש לסוויטצ' מספיק משחקים להחזיק אותך עד 2022 אם תקנה עכשיו, ביחוד אם לא היה לך WIIU. אתה גם חובב JRPG אז בכלל, משחקים כמו זינובלייד שקופים לי לגמרי אבל אני משער שאתה לגמרי בקטע שלהם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 פברואר 2021, 23:09

אתה צודק אבל אני לא אעמוד בFomo הזה שכולם משחקים בזה ואני יושב ומתפלל לפורט :) וגם שאתה נתקע על מפה קשה ועושה ריילוד

למשימה קונסולה ניידת יותר זורמת מהמחשב שאתה תקוע איתו בשולחן :( זה לא שונה מxcom בהיבט הזה :)

על היתר.. אני דווקא יכול להבין את עידן כאילו כן זה ממש נדיר שנינטנדו עושה 2 משחקי מריו על קונסולה אחת אבל ההצלחה העצומה של הסוויץ מצדיקה מריו נוסף כזה ומבאס שאין.

ויכול להיות שיש עוד מריו 3D אבל גם יכול להיות שהם חזק בעבודה על קונסולת הדור הבא שלהם אם היא חזקה בהרבה מהסוויץ מדכא.

כאילו אי אפשר לשלול שאודסי פשוט היה המשחק מריו ראשי לWii U והוא עבר פלטפורמה לסוויץ ומאז הם מרוכזים בדור הבא.

אני מבין את התסכול שלך מSS בגלל זה אני לא מבין למה עפים על הפורטים האלה שכל מחשב הכי מעפן יכול להריץ את SS יותר יפה מהסוויץ ובמחיר שפוי.

על הDs המשחקי זלדה היו מוזרים אבל הם לפחות היו חדשים :) ברור לי שנינטנדו תמשיך עם זה לנצח כי הם שוחים בכסף אבל זה מצחיק איך סוני ומייקרוסופט בחיים לא היו מצליחות למכור פורט מהפס2 כאילו הוא משחק חדש. (אלא אם כן זה ריימיק מלא)

נינטנדו בהחלט מתייחסת לקהל שלה בזלזול... פשוט תמיד יש להם כמה משחקים שאין לאף אחד אחר ואתה נאלץ לבלוע את הצפרדע.

נגיד המשחק טקטיקה ההוא אולי יגיע לפיסי. פס5 ? בחלומות שלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2021, 00:31

אני לא חושב שאפשר להחליט כמה משחקי מריו יוצאים בדור. ה-NES קבל שלושה, ה-SNES קבל שניים, ה-N64 אחד, הקיוב אחד, ה-WII קבל שניים וה-WIIU אחד. אבל ה-WIIU מתה אחרי 4.5 שנים בזמן שהסוויטצ' תחיה כנראה 7 שנים ואני לא אתפלא אם מריו אודסי ממילא התחיל את חייו בWIIU ואם היא הייתה קונסולה מצליחה, כנראה היו ויצאים לה שני משחקי מריו, כמו לווי.

בכל מקרה, אני לא חושב שצריך לחשב כמה משחקים יוצאים מכל פרנצ'ייז, מה שמשנה הוא הצוות. יש צוות סופר איכותי של מריו אודסי שעושה משחקי AAA טובים, זה לא משנה אם המשחק הבא שלהם הוא מריו או לא. מה שמשנה הוא שהם עושים משהו והם עובדים על זה כבר 3+ שנים כך שאפשר להנניח שזה כנראה יצא לסוויטצ'. וכך גם ההנחה על צוותים אחרים כמו הצוות של מריו קארט, זינובלייד וכו'.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 פברואר 2021, 00:38

DrKeo כתב:
idan כתב:
DrKeo כתב:אם זלדה SS עולה 60$ אני ממש אתבאס. המשחק הזה מכוער, ממש. אתה מסתכל על הרימאסטר הזה והוא נראה פשוט זוועה, יש שם דברים שנראים פחות טוב מ-TP וזה עוד היה משחק שיגור קרוס עם הגיימקיוב. בכל מקרה, יאי, זלדה שלא שחקית מגיע, אבל אם הוא יותר מ-40$ זה זוועה. וכן, גם 40$ זה נוראי אבל זאת נינטנדו. מי עוד יכול למכור משחק בן עשור בשדרוג מינימאלי ב-40$ וזה ירגיש זול?

2021 בנתיים הולכת להיות שנה מאוד חלשה. אני נהנה ממריו 3D WORLD אבל זה פורט וכך גם פיקמין 3 שהיה נהדר אבל הוא פורט. אולי Bowser's fury הוא משחק אמיתי חדש, אבל עדין לא הגעתי אליו. באמת שאין לי מושג מה אני קונה השנה לסוויטצ', אולי נחזור לאחור ונקנה את מריו טניס או משהו.

אם הרימאסטר של tp תומחר במחיר מלא בסוף החיים של קונסולה כושלת, יש לך בכלל ספק לגבי ss על הסוויץ'? אתה מוזמן להתחיל להתבאס, באחריות.

ואני לא אוהב להגיד את זה אבל חשבתי על זה שאנחנו כבר כמעט 4 שנים מהשיגור של ה switch ונראה לי שאם לא תהיה הכרזה בדירקט של יוני על אודיסי 2 אז אנחנו כבר כנראה לא נקבל משחק מריו 3d נוסף בדור הזה. וזו גם ככה תקווה די קלושה שאני מנסה לשמר רק בגלל דחייה אפשרית בעקבות הקורונה.. כי תכלס חוץ מגלקסי על ה wii זה גם די הסטנדרט, משחק אחד כל דור. בדר"כ גם מוקדם מאוד בדור בשביל למכור את הקונסולה.
אבל בהתחשב בכך שאודיסי יצא בשנה הראשונה, שבר שיאי מכירות, ולא קיבל שום dlc בניגוד לכמעט כל משחק גדול אחר של נינטנדו בדור הזה, הייתי די בטוח שאנחנו הולכים לקבל המשך.. אבל ייתכן מאוד שהם פשוט עובדים עכשיו על מריו חדש לשיגור של הקונסולה הבאה שלהם והשעתיים של bowser's fury זה האקסטרא מריו שלהם לדור הזה וזהו (הזוי אם דווקא משחק מ 2013 קיבל dlc ואודיסי לא חחח). באסה.

הגזמת, מה הצוות של מריו יעשה ב-6+ שנים שיעברו בין מריו אודסי לסוויטצ' 2? סדנאות סושי? יש המון צוותים שעובדים על דברים הרבה שנים וכנראה לדור הזה:
הצוות של מריו קארט - 3.5 שנים
הצוות של מריו אודסי - 3+ שנים
רטרו - עובדים על פריים 4 שנתיים
פלטיניום - עובדים על ביונטה 3 לפחות שלוש שנים
צוות זלדה - עובדים על BOTW 2 ארבע שנים
Next Level Games - שנה+
מונולית' - 3~ שנים

כלומר, הסוויטצ' בת 4 (עוד חודש) ואני משער שלא תצא לה יורשת עד איזה גיל 7-8? אז אני ממש בספק אם החברות הללו לא יוציאו אליה עוד משחק כל אחת אם לא שניים. מה שכן נראה שאנחנו עכשיו בתקופת יובש שלפחות אני לא מרגיש אותה כי לא היה לי WIIU אז כל אותם פיקמינים ומריו WORLD למניהם מרגישים לי כמו משחקים חדשים.

אבל זלדה SS.. פאק, 60$. ומה שהכי נורא בזה הוא שמחירי משחקי נינטנדו אף פעם לא יורד אז בעצם זה 60$ לנצח, אפילו אי אפשר לחכות שנתיים ולקנות ב-10$. וזלדה TP וגם WW הולכים להיות 60$ כל אחד? אלוהים ישמור נינטנדו, אלה כולם משחקי גיימקיוב!

תשמע יכול להיות שאני סתם מגזים אבל היסטורית החיי מדף של הקונסולות של נינטנדו הם לא יותר מ 6 שנים כולל אלה הנמכרות ביותר כמו הds ו wii. אני יודע שהבוס של נינטנדו אמר לא מזמן שהסוויץ נמצאת באמצע החיים שלה ואז 7-8 שנים נשמע הגיוני אבל יכול להיות שהוא סתם התכוון לסה"כ החיים שלה (כמו שהם תמכו ב 3ds אחרי שכבר יצאה הסוויץ), לא לזמן עד החומרה הבאה.
זאת אומרת שאם ימשך הרצף ההיסטורי והקונסולה החדשה תצא ב 2023, אבל נקבל מריו חדש רק בחצי השני של 2022 (אם לא מכריזים עליו ביוני הקרוב אז הגיוני שהוא לא יצא לפחות עד אז) אז בעצם זה גם אומר שלא נקבל מריו 3d חדש עד לפחות השנה השלישית של הקונסולה החדשה.. ולזה אין תקדים. בגלל זה מרגיש לי שיוני זו ההזדמנות האחרונה.
והצוות של מריו יכול לעבוד במקביל על איזה משחק ביניים כמו טוד (הוא גם שלהם אאל"ט) בנוסף לתוספת ל 3d world שיצאה השבוע, אבל בכל מקרה זה לא הכי מופרך בעולם שיהיה פער של 5 וחצי/6 שנים בין משחקי מריו, זה בדיוק מה שקרה עם 64-סאנשיין-גלקסי. כמובן יכול להיות שנינטנדו ישנו את כל המודל העסקי שלהם ואז כל התאוריה שלי שווה לתחת. אבל אני רק אומר שפתאום זה לא נראה לי כזה מובן מאליו שנקבל מריו תלת מימדי נוסף על הסוויץ, כאשר לפני כן הייתי משוכנע בזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2021, 01:07

אני חושב שדברים השתנו, דורות הם ארוכים יותר כיום. כלומר ה-DS החזיקה כמעט 7 שנים (והמשיכו לתמוך בה עשור) וה-3DS החזיקה 6 (והמשיכו לתמוך בה 8). הווי התחילה בתור הצלחה מטורפת, אבל בסביבות 2009-2010 היא ההתרסקה ועדין גררו אותה 6 שנים. כמובן שקונסולה חדשה לא מתכננים בשנה+ כך שזה לא בדיוק מאפשר תגובה מהירה, אבל במקרה של ה-WIIU היה מאוד ברור שהיא כישלון כבר בשנה הראשונה כך שנינטנדו כנראה הריצה את ה-R&D של הסוויטצ' כמה שיותר מהר ורצחה את ה-WIIU תוך 4.5 שנים.

הסוויטצ' מצליחה ממש ולא מראה סימני האטה. היא מוכרת כרגע בממוצע טיפונת יותר מ-20 מליון יחידות בשנה, גרף מכירות טוב משל הפס4 ובניגוד לפס4 שהתחילה להראות סימני האטה בשנה החמישית, הסוויטצ' כאילו רק מגבירה קצב. אני לא חושב שהם ירצו להחליף אותה כל כך מהר, היא מדפסת כספים בשבילם. אז כן, היורשת שלה כנראה בתכנון ונמצאת בפיתוח אבל אני לא רואה סיבה לנינטנדו לתת עם הסוויטצ' פחות מאיזה 7 שנים, אם לא 8. יכול להיות שאני טועה, יכול להיות שכבר בגיל 6 (2023) הם יוציאו יורשת, הכל אפשרי. אגב, אני גם לא ח

אגב, רק ככה הערכת שוליים, לעקוב אחרי הצוותים של מריו זה סופר קשה, ביחוד אחרי הריסטרקצ'רינג של נינטנדו ב-2015. את 64 ואת סאנשיין עשו EAD קיוטו, את מריו גלקסי 1 עשו צוות 1 של EAD טוקיו ואת גלקסי 2 עשו צוות 2 של EAD טוקיו ואת 3D WORLD עשו שוב פעם צוות 1 של EAD (שעשו את גלקסי 1). ועכשיו, עכשיו הם בכלל במבנה שונה לגמרי ואין ממש דרך לדעת מי זה כל אחד מהצוותים שהיו להם, הכל תחת המטריה הענקית של EPD שכוללת את כל ה"EAD" שהיו לפני 2015. ספציפית על אודסי אפשר לדעת שלפחות רוב הצוות של 3D WOLRD עבר אליו כי ידוע שהם התחילו לעבוד עליו לפני הבניה מחדש של נינטנדו ב-2015. בכל מקרה, אני משער שהנקודה היא שיש להם כוח פיתוח מאוד גדול ואנחנו כרגע נמצאים ביובש ענקי (ביחוד אם מחשיבים את זה שאת פייפר מריו, פוקימון ואת לואיג'י 3 עשו חברות מחוץ ל-EPD) כך שמשהו גדול צריך להגיע מ-EAD באיזשהו שלב מעבר לזלדה, מטרויד וביונטה.

אבל מי יודע, אולי פשוט נחיה ביובש עד הקונסולה הבאה, קשה לדעת עם נינטנדו. כלומר, אני מעדיף שהקונסולה הבאה תצא כמה שיותר מהר, כן? יש לי את הסוויטצ' כבר 4 שנים ואני לא אבכה לראות קפיצה דורית, ביחוד אם הם יתמכו לאחור כמו שהם עשו עם הGBA, ה-3DS, ה-WII וה-WIIU. הסטורית אם הם שומרים על ארכיטקטורה דומה, הם תומכים לאחור. אז רק נשאר להחזיק אצבעות שהקונסולה הבאה היא סוויטצ' 2 מבוססת SOC של NVIDIA, בתקווה הופר ולא איזה משהו עתיק ואולי דברים כמו DLSS אשכרה יוכלו לקרב את הביצועים שלה לפס5 ול-XSX? כלומר לא בדיוק לשם, אבל מספיק קרוב.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 פברואר 2021, 13:40

אני כן חושב שנינתנדו יוציאו דור חדש עוד שנתיים שלוש
זה ממש לא צריך לבטל את הסוויץ ,המעבר בין הgbc לgba
היה מעבר כזה שהgbc עדין מכרה טוב ועדין קיבלה תמיכה ממפתחות

גם המעבר ,בין הgba לds
המעבר בין הds ל3ds
והמעבר בין ה3ds לסוויץ

למעשה המעבר היחיד שלא פעל ככה היה במעבר מהgb
או יותר נכון הgbp לgbc ,לא היה כזה ,כי נינתנדו פשוט הפסיקה ליצר gbp , שהgbc יצא

אבל בדרך כלל הדור הישן נמכר במחיר נמוך יותר
ונישאר במדפים לשנה - שנתים ,אז אני לא רואה למה נינתנדו
לא תעשה המשך ישיר לסוויץ ,ותוותר על גרסת פרו

המשך ישיר עם תמיכה של 100 אחוז בדור הקודם
מסך יחליפו במסך 1080p במקום ה720p שיש היום
זיכרון אני מקווה שיותר אבל זאת נינתנדו ,כניראה 8 גיגה זיכרון מאוחד
ציפ חדש של הנווידה ,ותחנת עגינה שתומכת ב 4k hdr
(משחקים כבדים ירוצו ב1080p )

קונסולה שאני מנחש תיהיה חזקה מהps4 ,ותקבל חלק מהמשחקים של הדור החדש ,בשנמוך גדול ,כי זה מה שהסוויץ עשתה בדור הזה
2023 ניראה לי מאוד הגיוני ,הם יצטרכו להוריד מחירים למשפחת הסוויץ להכניס את הסוויץ 2 ,וככה הם מרוויחים גם מהשוק התקציבי
ה2ds/3ds ,די מתה מבחינת מכירות משחקים ,כרגע הסוויץ lite
החליפה אותה ,אבל הlite לא כזאת זולה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 פברואר 2021, 14:28

אנשים שחפרו בקוד של הדמו של triangle strategy אומרים שיש בקבצים פרופיל לסוויץ (ואני מדגיש סוויץ ולא גרסת PC ) שמציג את המשחק ברזולוציה של 1440P ושלא מדובר באיזשהו סקאלר של הרזולוציה אלא בNative. לא יודע אם זה בולשיט או לא, לא יודע מה סקוור באמת מתכננים אבל זו עדות מאין כמוה לזה שסקוור כבר לוקחים את הסוויץ פרו בחשבון עם המשחק הזה לא משנה איזה שיפורים טכנים הוא באמת יביא למשחק הם בודקים דברים.

בכל אופן לי הפוסט של נדב עשה קצת חושבים... אני מאלה שמאמינים שהסוויץ 2 תגיע ב2023 או בסוף 2023 ואז מה לקנות סוויץ ולהחליף אותה תוך שנתיים ביורשת? תוהה אם פשוט כדאי לי לדלג על הסוויץ לגמרי ולחכות ליורשת שתהיה BC.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2021, 18:58

אם משחק שנראה כמו triangle strategy מצליח לרוץ בפרו רק ב1440p אז כנראה שהקפיצה לא כזאת גדולה :)

האמת, מה שהסוויטצ׳ באמת צריכה זה HDR.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 פברואר 2021, 19:10

הדרך היחידה ש-HDR יכול להיראות חצי סביר על הסוויץ' היא אם נינטנדו תלך לכיוון Oled או מיני-לד,והמחירי פאנלים לא כאלה שאמורים לאפשר לה לעשות את זה במחירי נינטנדו. מה גם שהיא כנראה תצטרך מסך ברזולוציה גבוהה מ-1080P ותמיכה ב-WCG,וזה פשוט לא מסתדר עדיין.
כמובן שיש מצב שהיא תאפשר HDR רק במצב דוק, אבל אני בספק.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים