ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי Laskin » 31 ינואר 2023, 10:54

מצד אחד יאי, מצד שני אולי שנה הבאה היה טוב יותר, עם מפרט חזק יותר :)
אז חגים 2023... הולך להיות מעניין בקיץ

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 11:10

DrKeo כתב:על פי כתבה של פימיטסו, נינטנדו בשלבים אחרונים של חייה של הסוויצ׳ ועל פי סימנים שהם ראו (שיחול עם מפתחים, פניה לחברות חומרה וכו׳) נינטנדו מתכננת להוציא את הקונסולה הבאה ב-12 חודשים הקרובים.

יאי :)

זה בייסיקלי התחזית המקורית של כולנו. מרץ 2017 + שבע שנים = מרץ 2024 :)

אני יודע שאין סיכוי, אבל אני מקווה שהקונסולה תהיה מבוססת אדה לאבלס ולא אמפר. בכל זאת זה יהיה כבר חודשים לפני היציאה של הארכיטקטורה הבאה ואדה לאבלס תהיה כבר בת שנתיים. אבל זאת נינטנדו אז..

כן, כנראה מבוסס אורין, למרות שהלוואי הלוואי הלוואי שיהיה מבוסס ת׳ור.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 ינואר 2023, 12:03

הללויה! אני בטוח שזה אומר שDQ12 מכוון לקונסולה הבאה בתור המכנה המשותף הנמוך. יאי. אפילו אם היא תהיה בכוח של הסיריאס S (חלום, אני יודע) מה אנחנו צריכים יותר מזה?
פשוט הידיעה שDQ12 משוחרר מטאבלט מעפן עשה לי את היום.

נדב, יש גם שמועה מבחור די אמין שנינטנדו כבר עובדים על המטרויד הדו מימדי הבא, מכוונים ל2025 כנראה על הקונסולה הזו :) נראה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 ינואר 2023, 12:05

איזה סיריס X... אתפלא אם יהיה חזק בהרבה מONE X. הכל תלוי אבל ביכולות DLSS וRT.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 12:07

אמן ואמן על מטרויד. עכשיו רק צריך שכולנו נחזיק אצבעות יחד לת׳ור ולא אורין
(זה יהיה אורין)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 ינואר 2023, 13:14

אני זוכר במעומעם שנדב הבטיח פה שעם הDLSS הזה נוכל לקבל גרפיקה של כמעט S על הסוויץ 2 עכשיו יש מצב שהוא לא אמר את זה בדיוק ככה, אבל אני זוכר הבטחה במעומעם שהDLSS יעשה גרפיקה נפלאה על חומרה סופר חלשה, ככה שאם DQ12 לא נראה כמו הפנטזיות שלי אני מחפש את נדב אחרי זה :)

מה האורין הזה אומר, למה הת'ור עדיף עליו?

הפחד הכי גדול יהיה שאנחנו נקבל את הסוויץ 2 שנה הבאה אבל נשחק עליו גרסאות פרו של הסוויץ הרגיל. כלומר אין לנו באמת מושג מה יהיה אורך הקרוס ג'ן של נינטנדו :(
עם הWII U היה שווה להרוג אותה ישר אחרי שיצא BOTW כי היא לא הצדיקה פיתוח מקביל לשני חומרות שונות כאלה הסוויץ מבחינת גודל הבייס כן יצדיק פיתוח מקבילי אז הקרוס ג'ן עשוי בכל זאת להיות ארוך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 13:35

השאלה היא מה הכוח של הסוויצ׳ החדשה, וזה יכול ללכת להמון כיוונים. אם יש שם קונסולה חזקה מהפס4 עם DLSS ו-RT אז יכולות ה-GPU שלה יכולות להיות מאוד מרשימות. תחשוב קונסולה חזקה מהפס4 שמשקיעה את כל הכוח שלה בלעשות 720p. מצד שני המעבד ורוחב הפס זיכרון יכולות להיות בעיה.

אם ישתמשו באורין, אז רוב הסיכויים שיהיה לה 100GB/s רוחב פס שזה די נוראי, אולי אפילו יותר נוראי מהסוויצ׳ באופן יחסי לדור. הסוויצ׳ עם רוחב פס דומה לפס3, לעומת זאת 100GB/s זה כמעט חצי מהפס4. נקווה שהם יטפלו בבעיה הזאת כי יש אורין עם 200GB/s שזה יהיה מעולה לסוויצ׳ 2 אבל זה משהו שיש רק באורין המאוד יקרים שלא יהיה בניידת של נינטנדו. נקווה שהם יקסטמו את הקונסולה בנושא הזה כי 100GB/s לקונסולה עם RT ו-4k זה צוואר בקבוק קיצוני.

בנוגע למה זה אורין/ת׳ור, אלה הצ׳יפים הניידים של NVIDIA. אורין כרגע בשוק, הוא 8nm ומבוסס על אמפר - סדרה 3000 של NV. ת׳ור יוצא השנה, הוא 4nm ומבוסס אדה לבלס - סדרה 4000 של NV.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 31 ינואר 2023, 14:28

זה יהיה קצת מוזר אם הם יוציאו את הקונסולה החדשה כמה חודשים/חצי שנה אחרי זלדה, זה עבד להם כל כך טוב פעם שעברה שדחיה שלו לשיגור של הקונסולה די מתבקשת מבחינתם.

מצד שני אולי זה מעיד על ביטחון ומרמז שהשיגור שלהם כל כך מפוצץ שהם פשוט לא צריכים אותו. תכלס מריו 3D, מריו קארט ומטרויד פריים, כולם משחקים שיכולים ואולי אפילו סביר להניח שיהיו בחלון שיגור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 14:32

idan כתב:זה יהיה קצת מוזר אם הם יוציאו את הקונסולה החדשה כמה חודשים/חצי שנה אחרי זלדה, זה עבד להם כל כך טוב פעם שעברה שדחיה שלו לשיגור של הקונסולה די מתבקשת מבחינתם.

מצד שני אולי זה מעיד על ביטחון ומרמז שהשיגור שלהם כל כך מפוצץ שהם פשוט לא צריכים אותו. תכלס מריו 3D, מריו קארט ומטרויד פריים, כולם משחקים שיכולים ואולי אפילו סביר להניח שיהיו בחלון שיגור.

הוא בטח ידחה לשיגור, זאת כבר מסורת :)
גם הטריילרים נראים כאילו נלקחו מרזולוציה שהסוויצ׳ לא יכולה לעשות כך שזאת שמועה כבר כמה זמן.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 31 ינואר 2023, 14:53

זה לא נשמע בלתי הגיוני אבל וואלה לא יודע, יש לו כבר תאריך והכל..
אם הם חשדו שהוא יהיה משחק שיגור, למה הם התחייבו לתאריך אחרי שהוא כבר נדחה מ 2022? שהם דחו את BOTW ל WIIU בשביל שיצא בשיגור של ה switch היה לו רק שנת יציאה עד כמה שאני זוכר (2016), לא משהו שחקוק בסלע. כמובן שלפי הדברים שהבאת, שהם מתכננים להוציא את הקונסולה הבאה מתישהו ב-12 חודשים הקרובים, ייתכן וזה פשוט התאריך שלה - ב 12 למאי יחד עם זלדה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 15:09

idan כתב:זה לא נשמע בלתי הגיוני אבל וואלה לא יודע, יש לו כבר תאריך והכל..
אם הם חשדו שהוא יהיה משחק שיגור, למה הם התחייבו לתאריך אחרי שהוא כבר נדחה מ 2022? שהם דחו את BOTW ל WIIU בשביל שיצא בשיגור של ה switch היה לו רק שנת יציאה עד כמה שאני זוכר (2016), לא משהו שחקוק בסלע. כמובן שלפי הדברים שהבאת, שהם מתכננים להוציא את הקונסולה הבאה מתישהו ב-12 חודשים הקרובים, ייתכן וזה פשוט התאריך שלה - ב 12 למאי יחד עם זלדה :)

את הסוויצ׳ חשפו 3 חודשים לשיגור שלה אז לך תדע :!:
האמת שזה ממש מעניין, מי יודע מה הם יעשו. אבל אם הקונסולה פחות משנה מאיתנו אז זה די מתבקש. מצד שני, מאי, זה כל כל קרוב..

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 31 ינואר 2023, 19:52

וואט דה הל. אז כולנו יודעים שנינטנדו יבחרו באורין הזה, כאילו אפילו ב2014 או מתי שהם לא סגרו את הדיל על הסוויץ הם יכלו ללכת על חומרה ניידת חזקה בהרבה ממה שהם הלכו הם יתקמצנו על כל ין שהם לא חייבים להוציא.

אז בעצם על מה אנחנו מדברים פה? על קונסולה שיש מצב שעדיין תהיה יותר חלשה מהפס4 המקורי אם הם ישתמשו באורין הזולים? איך אפילו נינטנדו תרשה לעצמה לרדת כל כך נמוך?

על השיגור: אין מצב שזלדה נדחה! :) זלדה SS לא נדחה בשביל הWII U למרות שגרסה דפנטיבית עליו יכלה ממש לעזור לWII U, הסוויץ פשוט מפלצת מכירות כמו שהWII היה ואפילו יותר כי עליו אנשים אשכרה ממשיכים לקנות תוכנה אין באמת סיבה כלכלית לדחות אותו.

הוא פשוט יגיע לסוויץ 2 עם איזה מצב 60FPS וכל הDLC ואם 30FPS אז עדיין ירוץ ויראה הרבה יותר טוב וזה בדיוק מה שאנשים שיקנו את הסוויץ 2 day one ירצו. :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 ינואר 2023, 20:18

יאללה סוויצ'2! שלי הלכה ולא תחזור כבר ואני לא מתכנן לקנות עוד אחת.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 31 ינואר 2023, 20:29

רק שתהיה תאימות לאחור...
לא שיחקתי בסוויצ' מעבר להתרשמות ראשונית ואשמח מאוד להשלים סופסוף כמה משחקי חובה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 ינואר 2023, 20:31

זה יהיה קקי גדול אם לא תהיה תאימות לאחור
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 20:58

glass man כתב:וואט דה הל. אז כולנו יודעים שנינטנדו יבחרו באורין הזה, כאילו אפילו ב2014 או מתי שהם לא סגרו את הדיל על הסוויץ הם יכלו ללכת על חומרה ניידת חזקה בהרבה ממה שהם הלכו הם יתקמצנו על כל ין שהם לא חייבים להוציא.

אז בעצם על מה אנחנו מדברים פה? על קונסולה שיש מצב שעדיין תהיה יותר חלשה מהפס4 המקורי אם הם ישתמשו באורין הזולים? איך אפילו נינטנדו תרשה לעצמה לרדת כל כך נמוך?

על השיגור: אין מצב שזלדה נדחה! :) זלדה SS לא נדחה בשביל הWII U למרות שגרסה דפנטיבית עליו יכלה ממש לעזור לWII U, הסוויץ פשוט מפלצת מכירות כמו שהWII היה ואפילו יותר כי עליו אנשים אשכרה ממשיכים לקנות תוכנה אין באמת סיבה כלכלית לדחות אותו.

הוא פשוט יגיע לסוויץ 2 עם איזה מצב 60FPS וכל הDLC ואם 30FPS אז עדיין ירוץ ויראה הרבה יותר טוב וזה בדיוק מה שאנשים שיקנו את הסוויץ 2 day one ירצו. :)

אם ילכו על האורין הכי זול הוא יהיה עם 8GB במהירות 100GB/s ובערך 1.5TF. להתחשב בארכיטקטורה החדשה אז היא עדין תהיה חזקה מהפס4 ויחד עם DLSS התוצר הסופי במצב dock יראה יותר טוב מהפס4 פרו. אבל היא מאוד תתקשה עם משחקי פס5 ביחוד בגלל המעבד והרוחב פס זיכרון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 ינואר 2023, 21:59

DrKeo כתב:אם ילכו על האורין הכי זול הוא יהיה עם 8GB במהירות 100GB/s ובערך 1.5TF. להתחשב בארכיטקטורה החדשה אז היא עדין תהיה חזקה מהפס4 ויחד עם DLSS התוצר הסופי במצב dock יראה יותר טוב מהפס4 פרו. אבל היא מאוד תתקשה עם משחקי פס5 ביחוד בגלל המעבד והרוחב פס זיכרון.

אוקיי, לא הכרתי שיצאו שני מוצרי אורין חדשים לפני שבועיים והם יורדים עד 0.6TF ו-4GB זיכרון. נינטנדו לא תרד כל כך נמוך, זה כבר יהיה בזיון.

יש כבר שישה מוצרי Orin בשוק בניגוד לתקופה של הסוויצ׳ הראשונה שאז היה רק את ה-X1. כך שיש מצב לא רע הפעם נינטנדו עם צ׳יפ יחסית מקוסטם. אני מקווה שהיא לא תהיה אף אחד מהשישה כי מכקונסולת גיימינג אף אחד מהם לא באמת מאוזן מספיק. שעטנז בין שני דגמי אורין NX ואורין AGX נשמע לי כמו שילוב ממש מעניין.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 פברואר 2023, 11:13

המפרט של הקונסולה החדשה נשמע שהולך להיות סופת חרא אם כך איך שלא נסובב את זה.
נו טוב, שיהיה למשחקים של נינטנדו זה יספיק, ואת DQ12 כבר נשחק על הPC עם מודים מטורפים וReshade וכל מיני שייט :) אני אעשה ממנו משחק פס6.

אגב, IGN אישרו דיווח שמסתובב כבר כמה ימים, אין לנינטנדו משחקים כבדים לסוויץ אחרי זלדה. בטח הסוויץ 2 הזה הולך לקבל חתיכת משחקי השקה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2023, 11:35

רגע, תעצור, לא אמרתי שהסוויצ׳2 הולכת להיות סופת חרא. אמרתי שיש אורין חזק מהXSS ויש אורין שהוא בקושי חזק מהסוויצ׳ הנוכחית ונינטנדו יכולה לבנות כל דבר בין לבין.

יש לגמרי אפשרות לסוויצ׳ שהיא 2TF (של סדרה 3000 של NV, כן? לא של AMD מ-2011) ואפילו עם 16GB זיכרון במהירות קרובה לזו של הפס5. גם יש אפשרות לסוויצ׳ 1TF עם 4GB זיכרון איטי משל הפס4. השאלה היא כמה הסוויצ׳ 2 תעלה, 300$? 500$? וכמובן האם נינטנדו מוכנה להפסיד או שהיא רוצה break even או להרוויח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 פברואר 2023, 13:34

הם ילכו על האיטי משל הפס4. 300 דולר זה המקסימום שנינטנדו תדרוש על הקונסולה הזו והם במקרה הכי טוב יוציאו גרסת פרו פחות או יותר בכוח של הXSS באמצע הדור.
זה לפחות השני שקל שלי :)

החלום זה שנינטנדו ישארו עם הקונספט הכללי של הסוויץ אבל שיוציאו שתי גרסאות שונות אחת ניידת ואחת נייחת ואז אם יהיו שני דגמים יהיה להם הרבה יותר מרווח נשימה להכניס כוח לגרסה הנייחת אבל זו נינטנדו אז... הם לא יעשו את הצעד ההגיוני הזה.

מה שכן מאוד מעניין לראות מה הקונסולה הזאת ומה הגיימיק הפעם בהנחה שהיא לא ממשיכה את הקונספט של הסוויץ.

נ.ב קליימן 99% שאין BC עם הסוויץ 2 לפחות לפי מיאמוטו וההערות המעורפלות שלו. :) איך אתה מוותר על המריו ארנבים 2! ?!

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 פברואר 2023, 13:46

לא ויתרתי. שיחקתי בו לפני שהיא הלכה( ממש בשיגור האמת(
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2023, 13:54

glass man כתב:הם ילכו על האיטי משל הפס4. 300 דולר זה המקסימום שנינטנדו תדרוש על הקונסולה הזו והם במקרה הכי טוב יוציאו גרסת פרו פחות או יותר בכוח של הXSS באמצע הדור.
זה לפחות השני שקל שלי :)

החלום זה שנינטנדו ישארו עם הקונספט הכללי של הסוויץ אבל שיוציאו שתי גרסאות שונות אחת ניידת ואחת נייחת ואז אם יהיו שני דגמים יהיה להם הרבה יותר מרווח נשימה להכניס כוח לגרסה הנייחת אבל זו נינטנדו אז... הם לא יעשו את הצעד ההגיוני הזה.

מה שכן מאוד מעניין לראות מה הקונסולה הזאת ומה הגיימיק הפעם בהנחה שהיא לא ממשיכה את הקונספט של הסוויץ.

נ.ב קליימן 99% שאין BC עם הסוויץ 2 לפחות לפי מיאמוטו וההערות המעורפלות שלו. :) איך אתה מוותר על המריו ארנבים 2! ?!

מה יצא מגרסה ניידת ונייחת? בסופו של יום נינטנדו תהיה מוגבלת לביצועים של הניידת אז הנייחת יכולה גג להיות סוג של ״פרו״ שקיים מ-day one. זה נחמד וגם כנראה שהייתי קונה את זה, אבל זה לא הקונסולה שאליה יפותחו המשחקים.

ובנוגע לקונסולה עצמה, אני עדין מאמין שהיא תהיה חזקה מהפס4 ויחד עם DLSS תספק תוצר סופי טוב משמעותית מהפס4 פרו. מה שאני לא יודע, ודי בספק לגביו, הוא רמת ביצועים שתתמודד עם דברים שהדור החדש יביא.

נינטנדו הרוויחה הרבה מזה שהwiiu נכשלה כי היא יכלה להמיר משחקים שלה לסוויץ׳ וכך קבלה הרבה תוכן ״חינם״. יש לי הרגשה שאותו דבר הולך לקרות בסוויץ׳ 2 רק הפעם עם משחקי פס4. גרסאות ניידות של כל מני AC אודסי, ארקאם נייט, אלדן רינג או RDR2.

הלוואי וגם חלק ממשחקי הדור הנוכחי יוכלו להגיע לשם, אבל זה תלוי בכמה נינטנדו תהיה מוכנה להשיל על החומרה. אני מחזיק אצבעות שהיא תלך על 5nm ואז היא תוכל להביא אורין יחסית מתקדם בשילוב עם זמן סוללה טוב. אבל המסורת של נינטנדו אומרת 8nm. מצד שני, אורין על 8nm של סמסונג ואני חושב שנינטנדו תעדיף להיות אצל TSMC כך שאולי יש סיכוי ל-5nm. אבל אני לא יודע כמה תאימות יש בין 8nm של סמסונג ל-5nm של TSMC.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 פברואר 2023, 10:01

האמת הגיוני מה שאתה אומר נדב על הפורטים מהפס4 בטח הסוויץ 2 תהיה סוג של סטים דק מכונה כזאת בעיקר לאינדים ופורטים מהפס4 וזה כייף אני לא אשקר הרי כולנו או לפחות רובנו הזלנו ריר על הסטים דק ולכולנו יש באקלוג מדור הפס4 לשחק, אבל זה מבאס עדיין הרי היורשת של הסוויץ לא יהיה לה את המבחר משחקים העצום של הסטים דק והיא לא תהיה מערכת פתוחה כמו שהסטים דק יכול להיות. קוויתי לפחות למשהו כמו הסריאס S מנינטנדו לא יודע למה עשיתי את זה לעצמי אבל עשיתי את זה :(

הסיאריס S עם כמה שהוא נכה, לפחות יכולה לקבל סטארפיילד ודברים כאלה גם אם הגרסאות נכות.התקווה שלי היתה שגרסה נייחת של הסוויץ 2 תוכל להיות משהו כמו הסיריאס S
אבל כן, נינטנדו בחיים לא תוותר על ניידות, וזה כנראה סוגר אותנו על סוויץ deck. אוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 פברואר 2023, 10:14

הדק מריצה משחקים שיש לך כבר במחשב אבל בנייד. הסוויצ׳ 2 תביא לך משחקי נינטנדו, זה value אחר לגמרי.

בנוגע לסדרה s, קשה לי להאמין שהיא תהיה בכוח הזה, בטח אם מדברים על הcpu ורוחב הזיכרון. אבל יש סיכוי לתוצר סופי ברמה גבוהה יותר משל הפס4 פרו, אולי אפילו 60fps ו-4k חד עם DLSS במשחקים שהפרו מריצה ב-1440p ב-30, כמו נניח RDR2.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 פברואר 2023, 13:08

אני חושב שהסוויץ' 2 תהיה הקונסולה הכי "קלה" של נינטנדו עד כה אם הם לא יחרבנו במיטה בצורה קשה, באמת, זה כל כך פשוט להפוך אותה להצלחה:

- מסך OLED 7 אינץ' שכבר קיים בנוכחית, אני כן מצפה לראות קפיצה ל-1080P,אני חושב שיש לזה מקום גם במסכים בגודל הזה וזה מגיע למצב שזה נדרש, בייחוד כשאני משווה למסכי סמארטפונים.
- הם אשכרה יכולים לשמור על המראה הנוכחי של הסוויץ' אם הם ממש רוצים, הבזל מסביב למסך כבר הפך למספיק דק שהיא תיראה מודרנית בסטנדרטים של ימינו. אז לא צריך שינויים מרחיקי לכת בעיצוב.
- ג'וי קונים משופרים עם haptics ברמה שמתקרבת לדואל-סנס, ובבקשה עם D-PAD הפעם. הם גם צריכים לשפר אותם ארגונומית, אני חושב שמסתובב איזה פטנט של נינטנדו ברשת בהקשר הזה אז אני די בטוח שזה יקרה.
- הם יכולים להפוך את ה-Dock ליותר מינימליסטי במראה, משהו בסגנון של הדוק של הסטים דק, וכמובן לעדכן פורטים עם HDMI 2.1 וכו'..
- מיותר לציין, אבל אני מצפה ל-BC מלא, מוחלט, עם הסוויץ' הנוכחית.
- לא מספיק מתמצא בהצעות הנוכחיות של Nvidia כדי לדעת מה נכון או לא לסוויץ' 2, קיאו כבר כיסה את זה :)

וזהו, בחיי, תראו כמה זה קל. הסוויץ' עובדת להם כל כך טוב, הם באמת לא צריכים לשבור את הראש מה הלאה, רק לטפל בחסרונות הנוכחיים שהם בעיקר בעיות קלות בעיצוב וכמובן חומרה עתיקה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 48 אורחים