ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2023, 13:54

Uncle Pey'j כתב:קניתי, פשוט לא יכולתי להתנגד :) בהצלחה לי, פעם ראשונה שלי עם הסדרה..Let's see what all the fuss is about.

שתף אותנו! בתור מישהו שגם כן לא חווה אותו - מעניין לדעת איך הוא שורד את מבחן הזמן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2023, 14:14

Laskin כתב:די נו, זה לא מתקרב לרמת האסטס והירידה לפרטים שעשו ברימייק של TLOU, פה הם עשו אסטס ברמה של PS360, זה רחוק מלהיות משהו יקר או "סופר מושקע" בכלים שיש היום, הכל נבחן בהתאם לרמת ההשקעה, כבר היינו בדיון הזה.
והצדקה לקיום? אחרי ההצלחה של TLOU בHBO אתה באמת חושב שאין סיבה שהוא ישוחרר מחדש? נראה לי שהוא הולך למכור יפה מאוד על המחשב, ומיליונים שמעולם לא היה להם פלייסטיישן ישחקו בו שם לראשונה.

זה 1:1 אותו דבר. אפילו הייתי אומר שמטרויד הרבה יותר מרשים מ-TLOU כי בזמן שמטרויד נראה כמו משחק נייטיבי של הסוויצ׳ מ-2023, TLOU על הפס5 אפילו לא נראה טוב כמו TLOU2 שרץ על הפס4.

ובנוגע למחשב ו-TLOU, יש לי הרגשה שפורט של TLOU1 מ-2013 היה מוכר בדיוק אותו דבר כמו הרימאסטר. (כן, רימאסטר, לא רימייק :))

Uncle Pey'j כתב:קניתי, פשוט לא יכולתי להתנגד :) בהצלחה לי, פעם ראשונה שלי עם הסדרה..Let's see what all the fuss is about.

תתחדש, אחד המשחקים הכי טובים שאי פעם נעשו. נראה לי שסיימתי אותו איזה 5 פעמים. אבל אני לא יודע כמה משחק בגוף ראשון עם lock-on מחזיק ב-2023, אני משער שאתה תגלה לנו.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2023, 14:34

אני לא מסכים, בהרבה מובנים הרימייק עוד יותר חד ומפורט, ברקעים שלו. ובכל אופן עדיין TLOU2 על הPS5 הוא אחד המשחקים הכי מרשימים בשוק, בקלות.
בנוגע למחשב, אני בספק גדול. מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2023, 14:39

Laskin כתב:אני לא מסכים, בהרבה מובנים הרימייק עוד יותר חד ומפורט, ברקעים שלו.

על פי כל הסימנים הרימסטר לא מכר טוב, אז אני לא יודע מאיפה הביטחון בו. הוא גם המשחק פס5 שקבל הנחה הכי מהר אי פעם, שבועות בודדים אחרי השחרור.

תסתכל על הרימייק של מטרוייד, אין לו נכס אחד משותף עם המשחק המקורי. הוא overhul גרפי מלא בגרפיקה שהיא הקרם של הקונסולה שהוא רץ עליה, משהו שאי אפשר להגיד על TLOU1. הוא ו-TLOU הם בול אותו דבר, משחק זהה עם overhul גרפי וכמה טאצ׳ים קטנטנים בגיימפליי וזהו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2023, 14:43

מה יש להגיד? דירקט פח אשפה. ממש לא עושה לי הרגשה רעה עם זה שהסוויץ שלי מועמדת למכירה.

אני אמור להתלהב מהרימאסטר הזה של פריים שכל מחשב הכי נידח יכול להפעיל אותו עם טקסטורות של 4K שנראות פי אלף על הרימאסטר הזה?
זלדה, נראה הפיהוק הכי גדול Ever אמנם שיחקתי רק כמה שעות בBOTW אבל אפילו לי זה מרגיש דומה מדי, ולא מרגש בשיט, כל הקטע עם זלדה שכמעט כל פעם הכל נראה שונה ועובר סופט רייבוט.. וגם אלה שלא עוברים סופט רייבוט כמו MM יש להם גיימיק מגניב ומדהים פה אין שום גיימיק ושום דבר מדהים המשך הכי ישיר ומשעמם כמו שהוריזן 2 המשך הכי ישיר ומשעמם.

לבל 5? מה זו הצואה הזו שהם הראו? באמת רמה 5. רמה 5 באיכות. אחרי העבודה המצוינת שהצוות הזה עשה בתור monkey coders קיוויתי לראות אותם משועבדים ככוח עבודה לDQ12 ובמקום זה הם עושים את הדבר המשעמם והבנאלי והכל כך ציון 6 בביקורות שהם הראו.

פיקמין 4 נראה... פיקמין ?

רק פייר אמבלם מציל מהפשע הזה וגם בו אני כבר לקראת סיום יאללה לקונסולה הבאה, לא בטוח שאני אהיה שם אבל אולי תהיה איזו ישועה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 פברואר 2023, 14:44

גם אני, אף פעם לא שיחקתי בו ותמיד רציתי. גם המחיר שלו די מפתיע בהתחשב בכך שנינטנדו תמיד לוקחת מחיר מלא גם על רימאסטרים בסיסיים יותר.

חוץ מזה אני חייב להגיד שהטריילר של זלדה היה, ובכן, לא מאוד טוב.
עד עכשיו יצאתי מנקודת הנחה שראינו רק טיזרים והם שומרים את הקלפים קרוב לחזה, אבל גם הטריילר הזה הרגיש אותו דבר ואנחנו 3 חודשים בערך לפני השיגור.. כאשר בערך בפרק זמן המקביל בזמנו botw קיבל את אחד הטריילרים הכי טובים שראיתי בחיים שלי.
בעיני הדבר הכי טוב ב botw זה העולם שלו ולא ברור לי איך אתה משחזר את הקסם הזה כאשר הכל נראה אותו דבר. חשבתי שיהיה איזה טוויסט על העולם, אבל בינתיים חוץ מהקטע של האיים בשמיים אני לא רואה את זה. אני עדיין מן הסתם מניח שהוא יהיה מאוד טוב בגלל שסטודיו מצוין עבד עליו 6 שנים, אבל אני לא יכול להגיד שאני מרגיש את ההייפ יותר מידי. מקווה שהם פשוט רוצים להפתיע אותנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2023, 14:52

idan כתב:גם אני, אף פעם לא שיחקתי בו ותמיד רציתי. גם המחיר שלו די מפתיע בהתחשב בכך שנינטנדו תמיד לוקחת מחיר מלא גם על רימאסטרים בסיסיים יותר.

כן, הזכרת לי גם את זה, הוא מוזל במקום להיות מחיר מלא בניגוד ל-TLOU1 ואלה פאקינג נינטנדו, מלכי היקרנות. רק מדגיש עד כמה מנותק הרימייק של TLOU1 היה מהמציאות.

idan כתב:חוץ מזה אני חייב להגיד שהטריילר של זלדה היה, ובכן, לא מאוד טוב.
עד עכשיו יצאתי מנקודת הנחה שראינו רק טיזרים והם שומרים את הקלפים קרוב לחזה, אבל גם הטריילר הזה הרגיש אותו דבר ואנחנו 3 חודשים בערך לפני השיגור.. כאשר בערך בפרק זמן המקביל בזמנו botw קיבל את אחד הטריילרים הכי טובים שראיתי בחיים שלי.
בעיני הדבר הכי טוב ב botw זה העולם שלו ולא ברור לי איך אתה משחזר את הקסם הזה כאשר הכל נראה אותו דבר. חשבתי שיהיה איזה טוויסט על העולם, אבל בינתיים חוץ מהקטע של האיים בשמיים אני לא רואה את זה. אני עדיין מן הסתם מניח שהוא יהיה מאוד טוב בגלל שסטודיו מצוין עבד עליו 6 שנים, אבל אני לא יכול להגיד שאני מרגיש את ההייפ יותר מידי. מקווה שהם פשוט רוצים להפתיע אותנו.

כל הטריילרים שלו נראים די meh. אבל מה אני אגיד, אותו צוות עובד עליו כבר 6+ שנים, אז אני מאמין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2023, 14:54

DrKeo כתב:
Laskin כתב:אני לא מסכים, בהרבה מובנים הרימייק עוד יותר חד ומפורט, ברקעים שלו.

על פי כל הסימנים הרימסטר לא מכר טוב, אז אני לא יודע מאיפה הביטחון בו. הוא גם המשחק פס5 שקבל הנחה הכי מהר אי פעם, שבועות בודדים אחרי השחרור.

תסתכל על הרימייק של מטרוייד, אין לו נכס אחד משותף עם המשחק המקורי. הוא overhul גרפי מלא בגרפיקה שהיא הקרם של הקונסולה שהוא רץ עליה, משהו שאי אפשר להגיד על TLOU1. הוא ו-TLOU הם בול אותו דבר, משחק זהה עם overhul גרפי וכמה טאצ׳ים קטנטנים בגיימפליי וזהו.

אני לא יודע כמה מכר, אבל רוב בעלי הפלייסטיישן כבר שיחקו בו לפחות פעמיים, אז זה מובן. במחשב יש לו פוטנציאל גדול בהרבה.
לגבי הקצה של הקונסולה - יש משחקים יפים ממטרות בסוויץ׳, ויש יפים מTLOU:P1 על הפס5… אבל שניהם כרגע עדיין מהמשחקים היותר יפים על שתי הקונסולות, למרות זאת.
אני מסכים ששניהם אותו עקרון, אבל בגלל שהנכסים שנבנו עבור TLOU הם ברמה הגבוהה ביותר בתעשייה ולעומת זאת אלו של מטרויד זה משהו ממוצע מינוס בסטנדרטים של היום ומשהו שמודר יכול לעשות ממש בקלות - אני מחשיב את ההשקעה של אחד מהם מעבר להשקעה של השני. משחק אחד מפוצץ בפרטים בכל פינה, משחק שני לא, ונראה יותר כמו משחקים מלפני 2 דורות לפחות.

לגבי המחיר - אני מסכים לגמרי שהרימייק לא היה צריך להיות 70 דולר, בדיוק כמו DS. שאגב הוא גם רימייק כי הוא סופר מושקע :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2023, 15:02

זה סתם חרא של רימאסטר נו, זה פשוט נינטנדו מקבלת נקודות על זה שהיא לא מרעיבה את הבייס שלה. לא יאמן מוכרים לאנשים משחקים בני 22 שנה בלי טיפת שדרוג והם עומדים בתור לשלם פראיירים תמיד היו ותמיד יהיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2023, 15:08

יש בו שדרוגים ובגלל שהוא לא נראה כמו אורגייה של ג׳אגיז - הוא בהחלט נראה הרבההההה יותר טוב מהמקור, ברמה שדורשת משחק נוסף עליו, בדומה מאוד לרימאסטר של TLOU על הפס4, לעומת המקור המקרטע על הפס3

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 פברואר 2023, 15:16

DrKeo כתב:
idan כתב:גם אני, אף פעם לא שיחקתי בו ותמיד רציתי. גם המחיר שלו די מפתיע בהתחשב בכך שנינטנדו תמיד לוקחת מחיר מלא גם על רימאסטרים בסיסיים יותר.

כן, הזכרת לי גם את זה, הוא מוזל במקום להיות מחיר מלא בניגוד ל-TLOU1 ואלה פאקינג נינטנדו, מלכי היקרנות. רק מדגיש עד כמה מנותק הרימייק של TLOU1 היה מהמציאות.

יכול להיות. אבל מלא רימאסטרים אחרים שלהם כן היו במחיר מלא, רובם המוחלט למעשה, אז לדעתי זה בעיקר מדגיש שמטרויד פריים אף פעם לא מכר טוב ונינטנדו חושבים שיש לו יותר סיכוי למכור ב 40$, וזה אולי חשוב להם כהכנה למטרויד פריים 4 הממשמש ובא. הרי כל המשחקים בסדרה גם יחד לא מתחילים לדגדג את המכירות של TLOU, שנמצא יותר בקטגוריה של משהו כמו זלדה, שכן נמכר במחיר מלא כאמור, כולל רימאסטרים מהסוג הכי פשוט כמו TP. מטרויד פריים יותר קרוב למשהו כמו ראצ'ט, שסוני כן מכרה רימייק שלו ב 40$. כנראה שפשוט לא כל הפריינצ'ייזים שווים בעיני המפיצה, מעבר לרמת ההשקעה ברימייק/רימאסטר.

Laskin כתב:
לגבי המחיר - אני מסכים לגמרי שהרימייק לא היה צריך להיות 70 דולר, בדיוק כמו DS. שאגב הוא גם רימייק כי הוא סופר מושקע :)

מבחינת השקעה, DS לדעתי הוא רמה אחת מעל TLOU. הם עשו mocap חדש לכל מה שקשור בדמות שלך, אודיו חדש לחלוטין לרוחב כל הגזרה - אפקטים, מוזיקה וכו'. אפילו הסרטון פתיחה נבנה מאפס (כי במשחק המקורי זה היה CG).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2023, 15:32

לאסקין אני חושב שמטרויד פריים 1 נראה מושלם עדיין בגירסה המקורית שלו (שיחקתי ב2 אבל בוא הם נראים אותו דבר בערך) בגלל זה אני חושב שהוא צריך ריימיק רצחני כדי להראות טוב משמעותית, הוא במצב הרבה יותר שיחק מTLOU3 בPS3 לדעתי הוא התיישן מצוין.

נדב בדוק לא זוכר את זה אבל בזמנו בVgames הוא כתב שהוא מגיע לאילת וכתבתי לו בפורום :) חצי בצחוק חצי ברצינות שהוא יכול להתארח אצלי חופשי אם הוא מגיע עם פריים 1 והקיוב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2023, 15:45

עידן - האנימציות של הפנים בTLOU בוצעו מחדש גם כן,ֶוזה לא יותר פשוט מהמוקאפ שעשו לDS… כמובן שDS נראה יותר מושקע על פני המקור אבל זה בעיקר בגלל שהמקור משחק לא ממש יפה מימי הפס2 בזמן שהמקור של TLOU הוא אחד היפים שיש דור אחד קדימה, אבל מבחינת שעות השקענו ירידה לפרטים - אני חושב שTLOU לא נופל מDS וגם מנצח בלא מעט מהם

גלאס - תרא את הוידאו השוואה ששמתי פה. ממש לא חוויה נעימה לעין.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 פברואר 2023, 16:36

Laskin כתב:עידן - האנימציות של הפנים בTLOU בוצעו מחדש גם כן,ֶוזה לא יותר פשוט מהמוקאפ שעשו לDS… כמובן שDS נראה יותר מושקע על פני המקור אבל זה בעיקר בגלל שהמקור משחק לא ממש יפה מימי הפס2 בזמן שהמקור של TLOU הוא אחד היפים שיש דור אחד קדימה, אבל מבחינת שעות השקענו ירידה לפרטים - אני חושב שTLOU לא נופל מDS וגם מנצח בלא מעט מהם

ווואלה, שכחתי מהאנימציות פנים. נכון, הם אמרו שהם עשו קצת עבודת יד על בסיס מה שהם הקליטו בזמנו. אבל גם ברימייק של דימון סולס עשו עבודת יד על אנימציות פנים של דמויות, למעשה יצרו אותם לראשונה כי זה משהו שבכלל לא היה במקורי, כולל דברים אלמנטרים כמו שפתיים שזזות בזמן דיבור. אבל מעבר לזה, דיברתי על המוקאפ לכל הנשקים, פינשרים וכו', שאחר כך אנימטורים עבדו עליהם בשביל שירגישו כמו במקורי, מעבר לאנימציות החדשות שהם הוסיפו. והאודיו כאמור הוא חדש לחלוטין, ליצור אפקטים, להרים תזמורת, להלחין מחדש, אלה דברים שלא היה ב TLOU (אם כי המוזיקה יצא להם פחות טוב מהמקורי לטעמי). גם ה CC אגב נוצר מחדש. אבל אולי השקעה זו לא המילה הנכונה, בוא נגיד שהרימייק של דימון סולס יותר חידש על המקור ברמה הטכנית.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 פברואר 2023, 17:28

כאחד ששיחק ועבר כל משחק מטרואיד רישמי
וכאחד שאוהב את סדרת פריים מאוד

Mp1 ,יזדקן ממש גרוע ,צריך לזכור גם מתי יצא
הוא יצא בערך בתקופת הילו 1 לxbox og
עבל המון זמן מאז ,מכניקות שפעם היו חדשות מזמן לא חדשות
משחקיות שהייתה חדשנית לזמנו ,מזמן לא

אם כל הכבוד לנוסטלגיה ,שכבת צבע חדשה ושיפור בשליטה
לא יהפכו אותו למשחק שטוב היום
הוא היה משחק מאוד טוב שיצא והציג חידושים שיצא ,אבל עבר המון זמן מאז
אני לא יכול להמליץ אליו היום ,ואני חושב שמי שישחק היום
ויחשוב שזאת הסדרה יתאכזב והרבה לא ינסו את יתר הסדרה

צריך לזכור פרים 1 כמו השם היה המשחק הראשון בסדרת פרים
מכל המשחקים בסדרה עד היום בקלות המשחק הכי טוב זה פרים 2
אבל גם 3 יותר טוב מאחד

מעבר לזה בעבר היה אוסף של 1-3
ואני חושב שהיו צריכים למכור רימסטר אוסף 1-3 ב60 דולר
לתת רק את המשחק שהכי פחות טוב בסדרה לפחות הראשית
כי לא זוכר אם המשחקי ds היו חלק מפריים
אני חושב שיאכזב הרבה אנשים היום

כמו הרבה משחקים ישנים בעצם ,אבל מה אני יודע
הוציאו את גולדנאי והרבה אוהבים את הפורט
אני לא יכול ליסתכל על גולדנאי אפילו היום

ובזמנו היה לי את המשחק המקורי לn64
חלק מהמשחקים מזדקנים גרוע

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2023, 18:26

אז עכשיו כשאני קצת מצטער שהערתי את המפלצת ״רימייק מול רימאסטר״, אני רק אציין שמה שעשו באנימציות הפנים ב-TLOU היה מינמיום עבודה. הם לא הקליטו שום דבר מחדש או נגעו בהן, הם רק עשו export מחדש למידע הישן מ-2013 כי עכשיו המודלים המפורטים יותר יכולים להשתמש בהרבה יותר מידע. אז כן הייתי אומר ש-DS עשו עבודה הרבה יותר מסיבית, פשוט כי מה שעשו ב-TLOU היה עבודה טכנית קטנה חד פעמית ששדרגה אוטומטית את כל המשחק.

זה בערך כמו שהאמן ב-2013 יצר טקסטורות באיכות 4K כי נוח לעבוד איתן, אבל הורידו את האיכות שלהן כי הן היו יותר מדי להפס3. אז על הפס5 יכלו ליצא מחדש את הטקסטורות המקוריות. זה שדרוג מעולה, אבל לא דורש יותר מדי עבודה.

אפשר להגיד שאף אחד לא עשה את זה לפניהם, אבל הסיבה לזה היא שאף אחד לא היה מעפן מספיק בשביל לעשות רימאסטר למשחק כל כך חדש שאשכרה יש בו mo-cap פנים מלא :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2023, 18:55

קניתי גם, שיחקתי קצת, והאמת שאני ממש נהנה. השדרוג הגדול הוא לא גרפי (אם כי הוא כן משמעותי מאוד לטעמי, שיחקתי גם על דולפין ב-4k אבל הרימאסטר נראה טוב בהרבה) אלא עצם זה שהוסיפו שליטת dual stick. אין תמיכה טובה בסוג השליטה הזה באמולטורים. יש משהו שעובד חצי כוח אם משחקים ב-prime trilogy של הווי וממפים את ה-wiimote ir לסטיק ימני, אבל זה ממש לא מתנהג כמו dual stick סטנדרטי (מזיזים כוונת כשהמצלמה קבועה, וצריך לדחוף אותה לפינות של המסך כדי להזיז את המצלמה). אפשרות אחרת היא מוד שנקרא prime hack ומאפשר mouse look או dual stick עם בקר, שזה אכן ״עובד״, רק עובד די זוועה, לא בר השוואה למה שעשו עם הרימאסטר.

ומעבר לקטע הטכני, המשחק עצמו עדיין נהדר. אני לא באמת יכול לשפוט אותו ״נקי״, כי הנוסטלגיה משחק פה תפקיד גדול. אבל רק עצם העובדה שמדובר במשחק שהוא גיימפליי טהור, בלי cutscenes כמעט, בלי דיאלוגים, עם מינימום כתיבה וחפירות עלילתיות - זה משב רוח ממש מרענן. מה שכן, השילוב של סטיק כפול עם z-lock הופך את המשחק לממש קל. חבל שאין אפשרות לבטל את ה-z-lock לפחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2023, 20:50

רגע, עכשיו שאני חושב על זה, השמועות לא אמרו שזאת אמורה להיות טרילוגית מטרויד ולא רק פריים הראשון?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2023, 21:34

שאדו דרופ בכל דיירקט השנה!

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 פברואר 2023, 22:20

InterAl כתב:קניתי גם, שיחקתי קצת, והאמת שאני ממש נהנה. השדרוג הגדול הוא לא גרפי (אם כי הוא כן משמעותי מאוד לטעמי, שיחקתי גם על דולפין ב-4k אבל הרימאסטר נראה טוב בהרבה) אלא עצם זה שהוסיפו שליטת dual stick. אין תמיכה טובה בסוג השליטה הזה באמולטורים. יש משהו שעובד חצי כוח אם משחקים ב-prime trilogy של הווי וממפים את ה-wiimote ir לסטיק ימני, אבל זה ממש לא מתנהג כמו dual stick סטנדרטי (מזיזים כוונת כשהמצלמה קבועה, וצריך לדחוף אותה לפינות של המסך כדי להזיז את המצלמה). אפשרות אחרת היא מוד שנקרא prime hack ומאפשר mouse look או dual stick עם בקר, שזה אכן ״עובד״, רק עובד די זוועה, לא בר השוואה למה שעשו עם הרימאסטר.

ומעבר לקטע הטכני, המשחק עצמו עדיין נהדר. אני לא באמת יכול לשפוט אותו ״נקי״, כי הנוסטלגיה משחק פה תפקיד גדול. אבל רק עצם העובדה שמדובר במשחק שהוא גיימפליי טהור, בלי cutscenes כמעט, בלי דיאלוגים, עם מינימום כתיבה וחפירות עלילתיות - זה משב רוח ממש מרענן. מה שכן, השילוב של סטיק כפול עם z-lock הופך את המשחק לממש קל. חבל שאין אפשרות לבטל את ה-z-lock לפחות.

בעניין השליטה הם אמרו שתיהיה אופציה לשליטה כמו בקיוב
אני לא הולך לקנות את המשחק או אפילו להוריד פחות מעניין אותי היום
אבל זוכר שדיברו על אפשרות שליטה קלסית
הדיפולט זה דול אבל יש אפשרות og

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 פברואר 2023, 23:02

אני יודע, יש את השליטה הקלאסית של הקיוב יחד עם עוד כמה. הנקודה שלי היא שהגדולה של הרימאסטר הזה היא בשליטת הסטיק הכפול. השליטה של הקיוב מזעזעת היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 פברואר 2023, 04:28

זה רשמי - זלדה יעלה 70$. נינטנדו אומרים שהעליה במחיר היא לא רוחבית לכל המשחקים אלה כל משחק יעלה בהתאם להחלטה שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 פברואר 2023, 09:15

Laskin כתב:שאדו דרופ בכל דיירקט השנה!

וגם - למה לקחת 70$ נגיד על אוסף רימאסטר, כשאפשר לקחת 40*3? :)

ורק מציין שאני עם נדב. או שגם מטרויד הוא רימייק, או ששניהם רימאסטר :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 10 פברואר 2023, 15:24

DrKeo כתב:זה רשמי - זלדה יעלה 70$. נינטנדו אומרים שהעליה במחיר היא לא רוחבית לכל המשחקים אלה כל משחק יעלה בהתאם להחלטה שלהם.

זה מבאס אבל למען ההגינות, לפני 20 שנה המשחקים עלו 50 דולר ומאז היתה אינפלציה של מעל 50%…

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 פברואר 2023, 21:35

InterAl כתב:אני יודע, יש את השליטה הקלאסית של הקיוב יחד עם עוד כמה. הנקודה שלי היא שהגדולה של הרימאסטר הזה היא בשליטת הסטיק הכפול. השליטה של הקיוב מזעזעת היום.

אבל זה העניין ,שנתנו את האופציה הזאת
אני זוכר שהבוס האחרון היה לי קשה ,לקח כמה ניסיונות
בסוף הצלחתי לעבור אותו

מנחש בשלשיטה החדשה הרבה יותר קל ,אבל בגלל זה יש אופציה שליטת רטרו
וצריך לזכור שכמו גולדנאי ,זה עוד משחק שמכר בעיקר בגלל נוסטלגיה
הרגשה שלי שהרבה יקנו אותו יתחילו לשחק
וינטשו מהר מאוד,זה מסוג המשחקים שלא מזדקנים טוב

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 88 אורחים