ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 פברואר 2021, 19:37

glass man כתב:איזה שיעמום. כמה פעמים אפשר לשחק באותן הזלדות? וWW הוא האהוב עלי ביחד עם OOT. אם כבר זלדה אני רוצה משחק חדש בסגנון A Link Between Worlds שהיה דו מימדי פתוח, ועם מבוכים נורמלים.

אולי בשבילך. עבור הרבה אנשים הסוויץ' היא הקונסולת נינטנדו הראשונה שלהם ובאופן טבעי משחקי נינטנדו לא זמינים באף פלטפורמה אחרת,שלא לדבר על זה שהרימאסטרים של WW ו-TP זמינים רק על ה-WiiU וכמי ששיחק בזה של WW,אני יכול להעיד שהוא מאוד מוצלח. לא כולם רוצים לשחק במשחקי N64 היום,חלק ענק מהיוזר בייס של הסוויץ' בכלל לא נולד אז.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 19:45

DrKeo כתב:אני מאוד אשמח לאוסף שעושה את כל משחקי הזלדה התלת מימדיים הישנים ב-1080P ב-60FPS. אני משער שהסוויטצ' חזקה מספיק לעשות את זה לכולם חוץ מאשר BOTW. כלומר, אולי קצת הגזמתי כי זאת נינטנדו והם לא יחלקו חמישה משחקי זלדה בחבילה אחת ב-60$ אבל אפילו מכירה שלהם בנפרד זורמת לי, אין לי כוח לשחק את OOT שוב ממילא :)

OOT תמיד יהיה שווה בגלל הForest Temple לבד. כאילו אני סתם מגזים הכול בו מושלם חוץ מהגרפיקה שלו. אבל ששיחקתי בזה פעם ראשונה לעומק והגעתי לשם וואו אני לא יודע איך לתאר את זה פתאום נפל לי האסימון כמה Vagrant story שהוא המשחק הכי אהוב עלי בכל הזמנים בעצם לקח השראה כל כך כבדה מOOT פשוט הייתי בלילה לבד מחכה כבר שיהיה בוקר ויהיה לי עם מי לדבר על זה.
(לא שאנשים הבינו מה אני רוצה, אבל לא איכפת לי)

איזה משחק ענק הOOT זה לא נורמלי.

שיחקת אותו ביציאה שלו נדב?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 19:50

Uncle Pey'j כתב:
glass man כתב:איזה שיעמום. כמה פעמים אפשר לשחק באותן הזלדות? וWW הוא האהוב עלי ביחד עם OOT. אם כבר זלדה אני רוצה משחק חדש בסגנון A Link Between Worlds שהיה דו מימדי פתוח, ועם מבוכים נורמלים.

אולי בשבילך. עבור הרבה אנשים הסוויץ' היא הקונסולת נינטנדו הראשונה שלהם ובאופן טבעי משחקי נינטנדו לא זמינים באף פלטפורמה אחרת,שלא לדבר על זה שהרימאסטרים של WW ו-TP זמינים רק על ה-WiiU וכמי ששיחק בזה של WW,אני יכול להעיד שהוא מאוד מוצלח. לא כולם רוצים לשחק במשחקי N64 היום,חלק ענק מהיוזר בייס של הסוויץ' בכלל לא נולד אז.

א' לאנשים שלא נולדו אז אין שום תירוץ! יש אימולטורים! 8-) למה לעודד פורטים שכל מחשב יכול להריץ את המשחקים האלה בשיפורים הנדרשים?
כאילו אני סתם מגזים, כן חבר? כאילו מי שמעדיף לשחק את זה על הקונסולה של נינטנדו שישחק בכייף זו אפילו החוויה העדיפה אבל למה לעשות דירקט ולהדליק אותנו על משחקים חדשים בשביל פורטים? שיחכו לאיזה אירוע גיימינג גדול :)

אין לי שום התנגדות לפורטים וריאמסטרים בשביל הדור החדש/החב'רה הנוסטלגים. הבעיה שלי היא שזה בא כתחליף למשחקים חדשים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 פברואר 2021, 20:02

אני תמיד משתגע מהטענה הזו שפורטים מגיעים על חשבון משחקים חדשים,ועוד מנינטנדו שתלויה בצד א' שלה כמו אוויר לנשימה. מי קבע את זה בדיוק? הפורטים האלה יכולים להיות מוכנים בהשקעה קטנה מאוד,מספיק לראות כמה מינימלי היה האוסף מריו (אני חושב שהמשחקים אפילו רצים על אימולטור ולא עברו פורט אמיתי לסוויץ')ואיזו הצלחה אדירה הוא היה כדי להבין שיש ביקוש אדיר למשחקי legacy של נינטנדו.
אני מעודד פורטים כי אימולציה זה אחלה והכל,אבל זה לא חוקי בסופו של דבר והמחסום כניסה לא כזה קטן כמו שאתה חושב, והיוצרים לא מתוגמלים. אני לא אומר שאני לא עושה את זה בעצמי, אבל רק אם אין לי אופציה חוקית להשיג משחק.
כמו שאמרתי,עבור הרבה אנשים,אוסף זלדה יהיה בבחינת משחקים חדשים כי זו הפעם הראשונה שהמשחקים האלו יהיו זמינים על פלטפורמה מודרנית ומצליחה. מן הסתם הכרזות חדשות יתקבלו בברכה גם כן,אבל אין לי שום אנטי כלפי פורטים,בטח לא מנינטנדו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2021, 20:57

Uncle Pey'j כתב:אני תמיד משתגע מהטענה הזו שפורטים מגיעים על חשבון משחקים חדשים,ועוד מנינטנדו שתלויה בצד א' שלה כמו אוויר לנשימה. מי קבע את זה בדיוק? הפורטים האלה יכולים להיות מוכנים בהשקעה קטנה מאוד,מספיק לראות כמה מינימלי היה האוסף מריו (אני חושב שהמשחקים אפילו רצים על אימולטור ולא עברו פורט אמיתי לסוויץ')ואיזו הצלחה אדירה הוא היה כדי להבין שיש ביקוש אדיר למשחקי legacy של נינטנדו.
אני מעודד פורטים כי אימולציה זה אחלה והכל,אבל זה לא חוקי בסופו של דבר והמחסום כניסה לא כזה קטן כמו שאתה חושב, והיוצרים לא מתוגמלים. אני לא אומר שאני לא עושה את זה בעצמי, אבל רק אם אין לי אופציה חוקית להשיג משחק.
כמו שאמרתי,עבור הרבה אנשים,אוסף זלדה יהיה בבחינת משחקים חדשים כי זו הפעם הראשונה שהמשחקים האלו יהיו זמינים על פלטפורמה מודרנית ומצליחה. מן הסתם הכרזות חדשות יתקבלו בברכה גם כן,אבל אין לי שום אנטי כלפי פורטים,בטח לא מנינטנדו.

פורטים זה באמת אפס עבודה, הבעיה מתחילה כשהפורטים האלה בגלל שהם אפס עבודה הם הופכים להיות המנות העיקריות בליינאפ של נינטנדו. מי צריך לפתח משחק חדש שאפשר לפתח פורט וכולם יעופו עליו כמו משחק חדש? בהשקה של ה3DS הם הביאו לנו את OOT שהיה סוג של רימאסטר והיית צריך לחכות עד סוף 2013 טכנית 2014 בשביל משחק חדש זה קביל? עזוב שגם הוא מיחזר לא מעט מlink to the past שזה בכלל היה פשע אבל זה עוד נסלח בגלל החדשנות המדהימה שלו.

זה מקובל לחכות 3 שנים למשחק חדש? :) זה מקובל שאני אשכרה "חי בפחד" שהפייר אמבלם הבא, יהיה בכלל ריימיק של פייר אמבלם 4 משחק ששיחקתי לפני 5 שנים? מדיניות הריימיקים והפורטים של נינטנדו מבאסת.

ובחזרה לסוויץ זה מקובל על הדעת, שבמקום התמקדות במריו חדש דופקים לנו את הפורטים האלה?

אין שום בעיה בלהביא אותם לסוויץ אני חושב שזה אפילו קריטי, שכל המשחקים של נינטנדו יהיו על הסוויץ. ואני חושב שהם דפוקים שלא כל הקטלוג של הקיוב זמין על הסוויץ ורוב הקטלוג של הסופר נינטנדו וכן הלאה.

אבל זו פשוט החברה היחידה שמעמיסה פורטים על גבי פורטים.

זו גם לא תופעה חדשה, כן?

כשאני הייתי נער בתקופת ההשקה של הGBA הם עשו אותו דבר, הכל היה פורטים, אבל אז הייתי במצב שלך והרוב המוחלט היה חדש לי אז לא הפריע לי.

אבל כשאתה רואה שהם פאקינג 20 שנה באותה מדיניות של פורטים כבר מאז שאני הייתי נער... תתחדשו כבר! :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 פברואר 2021, 22:22

אני מקווה שכל מיני תוכניות שלהם נדחו בגלל הקורונה ועכשיו הם הולכים להשפריץ את כל הדברים הטובים שהם יישבו עליהם, כי הליינאפ שלהם שנה שעברה היה חלש. ובכלל בדור הזה הם נשענים יותר מידי על משחקים שכבר חוויתי לא כל כך מזמן על ה wii u, מעט מאוד ip חדשים (חוץ מ arms לא חושב שהיה משהו חדש, אפילו על ה wii u היה יותר), וגם מותגים קיימים שאתה מצפה לקבל כמו מריו קארט אתה לא מקבל בגלל שהפורט של המשחק מ 2014 עדיין פופולרי בצורה מטורפת ואין להם כנראה אינטרס לפגוע במכירות שלו.
היו לי ציפיות גבוהות מנינטנדו בדור הזה אחרי פתיחה חזקה ובמיוחד בגלל שהם מתרכזים היום רק בפלטפורמה אחת בלבד, אבל בינתיים זה לא ממש קורה לשביעות רצוני... ובהתחשב בכך שכל משחק שלהם על הפלטפורמה גם שובר שיאי מכירות היית מצפה שיהיה להם, ובכן, יותר כאלה.. כולל רימאסטרים עצלניים (האוסף של מריו גם מכר מליונים).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2021, 23:42

glass man כתב:שיחקת אותו ביציאה שלו נדב?

אכן, אפילו על קלטת הזהב! (וגם יש לי את הקלטת השחורה של טורוק 2)

מאוד אהבתי את OOT כשהוא יצא, אבל אהבתי משחקים אחרים יותר. בזמנו חשבתי שגולדן איי ומריו 64 טובים יותר ובטח שחשבתי שקונקר ו-PD טובים יותר מזלדה OOT. מעבר לזה, היה לי הייפ די נמוך לזלדה MM כי היה לו וייבים של "אנצ'רטד TLL", כמו שלאסקין אוהב להגיד, מהבקרובים שקראתי במגזינים כמו Nintendo Power וזה נראה לי מוזר שמוכרים אותו במחיר מלא. אבל כששחקתי בו הייתי בשוק, הוא היה אחד הדברים הכי טובים ששחקתי בחיים שלי, זלדה MM היה כנראה הזלדה הכי טוב ששחקתי ביחס לזמן היציאה שלו, בהפרש גדול מ-OOT לדעתי אפילו אם הנטל של להגדיר את זלדה התלת מימדי היה על הכתפיים של OOT.

glass man כתב:פורטים זה באמת אפס עבודה, הבעיה מתחילה כשהפורטים האלה בגלל שהם אפס עבודה הם הופכים להיות המנות העיקריות בליינאפ של נינטנדו. מי צריך לפתח משחק חדש שאפשר לפתח פורט וכולם יעופו עליו כמו משחק חדש? בהשקה של ה3DS הם הביאו לנו את OOT שהיה סוג של רימאסטר והיית צריך לחכות עד סוף 2013 טכנית 2014 בשביל משחק חדש זה קביל? עזוב שגם הוא מיחזר לא מעט מlink to the past שזה בכלל היה פשע אבל זה עוד נסלח בגלל החדשנות המדהימה שלו.

זה מקובל לחכות 3 שנים למשחק חדש? :) זה מקובל שאני אשכרה "חי בפחד" שהפייר אמבלם הבא, יהיה בכלל ריימיק של פייר אמבלם 4 משחק ששיחקתי לפני 5 שנים? מדיניות הריימיקים והפורטים של נינטנדו מבאסת.

ובחזרה לסוויץ זה מקובל על הדעת, שבמקום התמקדות במריו חדש דופקים לנו את הפורטים האלה?

אין שום בעיה בלהביא אותם לסוויץ אני חושב שזה אפילו קריטי, שכל המשחקים של נינטנדו יהיו על הסוויץ. ואני חושב שהם דפוקים שלא כל הקטלוג של הקיוב זמין על הסוויץ ורוב הקטלוג של הסופר נינטנדו וכן הלאה.

זו גם לא תופעה חדשה, כן?

כשאני הייתי נער בתקופת ההשקה של הGBA הם עשו אותו דבר, הכל היה פורטים, אבל אז הייתי במצב שלך והרוב המוחלט היה חדש לי אז לא הפריע לי.

אבל כשאתה רואה שהם פאקינג 20 שנה באותה מדיניות של פורטים כבר מאז שאני הייתי נער... תתחדשו כבר! :)

אתה מגזים לדעתי גלאס. הצוות של זלדה עושה משחקי זלדה, העובדה שיש כל מני רימיקיים לזלדות למניהם לא מפריע להם. כנ"ל על הצוות של מריו וכו', כך או כך ממילא הרימייקים שלהם נעשים על ידי חברות צד ג' וגם אלה שלא - הם לא בדיוק RE2 או FFVII אלה לרוב המשחק המקורי + רזולוציה גבוהה יותר כך שזה לא בדיוק משאב ענקי. אני בספק אם הם פוגעים בשחרור של משחקים חדשים.

idan כתב:אני מקווה שכל מיני תוכניות שלהם נדחו בגלל הקורונה ועכשיו הם הולכים להשפריץ את כל הדברים הטובים שהם יישבו עליהם, כי הליינאפ שלהם שנה שעברה היה חלש. ובכלל בדור הזה הם נשענים יותר מידי על משחקים שכבר חוויתי לא כל כך מזמן על ה wii u, מעט מאוד ip חדשים (חוץ מ arms לא חושב שהיה משהו חדש, אפילו על ה wii u היה יותר), וגם מותגים קיימים שאתה מצפה לקבל כמו מריו קארט אתה לא מקבל בגלל שהפורט של המשחק מ 2014 עדיין פופולרי בצורה מטורפת ואין להם כנראה אינטרס לפגוע במכירות שלו.
היו לי ציפיות גבוהות מנינטנדו בדור הזה אחרי פתיחה חזקה ובמיוחד בגלל שהם מתרכזים היום רק בפלטפורמה אחת בלבד, אבל בינתיים זה לא ממש קורה לשביעות רצוני... ובהתחשב בכך שכל משחק שלהם על הפלטפורמה גם שובר שיאי מכירות היית מצפה שיהיה להם, ובכן, יותר כאלה.. כולל רימאסטרים עצלניים (האוסף של מריו גם מכר מליונים).

הצוות של זלדה עובד על BOTW2 כבר 4 שנים, הצוות של מריו אודסי עובד על משהו כבר 3+ שנים, הצוות של מריו קארט עובד על משהו יותר מ-3.5 שנים, רטרו עובדים על פריים 4 כבר שנתיים, פלטיניום עובדים על ביונטה 3 לפחות 3.5 שנים ואני משער שיש עוד דברים שפספתי. בקיצור, אני חושב שאנחנו קרובים ל-payoff של כל השנים הללו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 11:14

אז.. היום בחצות הדירקט המלא הראשון של נינטנדו מזה שנה וחצי. האמת שאני די מתלהב :)

איזה מבאסים שזה בחצות, אם זה היה בשעה סבירה יותר הייתי מושיב את הילד שלי לצפות ביחד. הוא אגב כבר בעולם 5 של מריו 3D וורלד, האימון על אודסי השתלם כי אחרי שהוא למד לנווט בעולם מסובך כמו של מריו אודסי, 3D וורלד הוא הליכת עוגה בשבילו. אה, ולמי שיש ילד בן ~5, תנו לו לשחק פיקמין 3. זה די מדהים, ההתקדמות שהוא עשה עם מספרים מאז שהוא משחק פיקמין היא מטורפת. לפני פיקמין הוא התקשה לחבר מספרים, עכשיו אחרי חודש+ בסגר עם פיקמין הוא יודע לסכום כל אוסף מספרים עד 100 וכל זה נובע ממגבלת 100 הפיקמינים במשחק. די מדהים, אחד המשחקים הכי חינוכיים שראיתי (כאילו חוץ מהקטע של לרצוח חרקים דמיוניים, אבל הילד משחק GTA אז כל עוד אין מועדוני חשפנות בפיקמין אני מרוצה).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 פברואר 2021, 11:17

DrKeo כתב:
glass man כתב:שיחקת אותו ביציאה שלו נדב?

אכן, אפילו על קלטת הזהב! (וגם יש לי את הקלטת השחורה של טורוק 2)

מאוד אהבתי את OOT כשהוא יצא, אבל אהבתי משחקים אחרים יותר. בזמנו חשבתי שגולדן איי ומריו 64 טובים יותר ובטח שחשבתי שקונקר ו-PD טובים יותר מזלדה OOT. מעבר לזה, היה לי הייפ די נמוך לזלדה MM כי היה לו וייבים של "אנצ'רטד TLL", כמו שלאסקין אוהב להגיד, מהבקרובים שקראתי במגזינים כמו Nintendo Power וזה נראה לי מוזר שמוכרים אותו במחיר מלא. אבל כששחקתי בו הייתי בשוק, הוא היה אחד הדברים הכי טובים ששחקתי בחיים שלי, זלדה MM היה כנראה הזלדה הכי טוב ששחקתי ביחס לזמן היציאה שלו, בהפרש גדול מ-OOT לדעתי אפילו אם הנטל של להגדיר את זלדה התלת מימדי היה על הכתפיים של OOT.

glass man כתב:פורטים זה באמת אפס עבודה, הבעיה מתחילה כשהפורטים האלה בגלל שהם אפס עבודה הם הופכים להיות המנות העיקריות בליינאפ של נינטנדו. מי צריך לפתח משחק חדש שאפשר לפתח פורט וכולם יעופו עליו כמו משחק חדש? בהשקה של ה3DS הם הביאו לנו את OOT שהיה סוג של רימאסטר והיית צריך לחכות עד סוף 2013 טכנית 2014 בשביל משחק חדש זה קביל? עזוב שגם הוא מיחזר לא מעט מlink to the past שזה בכלל היה פשע אבל זה עוד נסלח בגלל החדשנות המדהימה שלו.

זו גם לא תופעה חדשה, כן?

אתה מגזים לדעתי גלאס. הצוות של זלדה עושה משחקי זלדה, העובדה שיש כל מני רימיקיים לזלדות למניהם לא מפריע להם. כנ"ל על הצוות של מריו וכו', כך או כך ממילא הרימייקים שלהם נעשים על ידי חברות צד ג' וגם אלה שלא - הם לא בדיוק RE2 או FFVII אלה לרוב המשחק המקורי + רזולוציה גבוהה יותר כך שזה לא בדיוק משאב ענקי. אני בספק אם הם פוגעים בשחרור של משחקים חדשים.

idan כתב:אני מקווה שכל מיני תוכניות שלהם נדחו בגלל הקורונה ועכשיו הם הולכים להשפריץ את כל הדברים הטובים שהם יישבו עליהם, כי הליינאפ שלהם שנה שעברה היה חלש. ובכלל בדור הזה הם נשענים יותר מידי על משחקים שכבר חוויתי לא כל כך מזמן על ה wii u, מעט מאוד ip חדשים (חוץ מ arms לא חושב שהיה משהו חדש, אפילו על ה wii u היה יותר), וגם מותגים קיימים שאתה מצפה לקבל כמו מריו קארט אתה לא מקבל בגלל שהפורט של המשחק מ 2014 עדיין פופולרי בצורה מטורפת ואין להם כנראה אינטרס לפגוע במכירות שלו.

הצוות של זלדה עובד על BOTW2 כבר 4 שנים, הצוות של מריו אודסי עובד על משהו כבר 3+ שנים, הצוות של מריו קארט עובד על משהו יותר מ-3.5 שנים, רטרו עובדים על פריים 4 כבר שנתיים, פלטיניום עובדים על ביונטה 3 לפחות 3.5 שנים ואני משער שיש עוד דברים שפספתי. בקיצור, אני חושב שאנחנו קרובים ל-payoff של כל השנים הללו.

MM תמיד סיקרן אותי כי הוא תמיד נראה קריפי/פריקי/מופרע. באותה צורה שVagrant story הטון של MM נראה מדכא, הגיימפלי נראה מקורי ומוזר ולא דומה לשום דבר אחר שראיתי, בקיצור כל הדברים שאני מחפש במשחק. הסיבה שלא שיחקתי בMM זה שהפריע לי העניין של הזמן שאתה תמיד צריך לייצר לעצמך זמן נוסף כדי להמשיך לשחק משהו כזה, ברגע ששמעתי את זה זה היה בשבילי טרן אוף רציני, מתבאס שלא שיחקתי למרות זאת ומחכה למשהו יותר מושקע מהפורט ל3DS.

כמו שזה נראה לי MM כמו vagrant story אלה משחקים שלא היו כמוהם ולא יחזרו משחקים כמוהם, כי זה כאילו המפתחים אמרו אנחנו שמים זין אם יאהבו את זה או לא אנחנו עושים מה שבא לנו לעשות כי סוף סוף יש לנו 3D :)

יצירתיות בלתי רגילה כזו שאין גם באינדים הכי מפורסמים של היום. אני לא יודע להסביר על MM זה רק הוויב שאני מקבל ממנו.

אבל כאילו אם Vagrant story הוא משחק הארדקורי במובן האמיתי של המילה (במובן שלפני שהWII הגיע) אז גם MM נראה לי משחק כזה. פשוט משחקים לא מיינסטרימים שעושים מה שהם רוצים ולא איכפת להם אם תאהב את זה או לא ואני מת על זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 11:48

בזלדה MM לא מיצרים יותר זמן. זלדה MM הוא משחק שמתרחש על פני 72 שעות כשבסופן, הירח מתרסק לכדור הארץ והעולם נגמר. בכל פעם שזה קורה, אתה מתחיל את אותן 72 מההתחלה. לכל דמות במשחק יש לו"ז יומי שהיא פועלת לפיו וכך גם העולם והצינוקים. אז למשל אתה יודע שביום השני בשעה 11 הבעלים של החנות הולך למחסן ואתה יכול להתגנב לחדר האחורי או שצינוק מסויים נפתח בשעה מסויימת בגלל אירוע מסויים או שביום שלישי בצהרים יורד גשם כך שאם אתה צריך להרטיב חפץ מסויים אתה צריך לדאוג שהוא יהיה במקום שירד גשם בשלישי בצהרים. ההתקדמות במשחק נעה בשני מישורים, מצד אחד אתה מוצא מסכות והן נעות בין מסכות שעוזרות לך לסיים קווסטים או לקבל גישה למקומות מסויימים ועוד הארבע מסכות הראשיות שנותנות ללינק לעבור טרנספורמציה ליצור אחר וכך לקבל יכולות שיעזרו לך להתקדם. המישור השני הוא הידע שלך על הלו"ז של העולם, כלומר המשחק בלופ נותן לך ידע שעוזר לך לפתור דברים, לא בשונה מדי מ-Outer wilds.

וכן, המשחק פסיכודאלי ברמות הזויות. אני לא אתפלא אם היה MD או LSD מעורב בהליך היצירתי שלו. אני חושב שהסרטון הזה מעביר את הוייב הכמעט לאבקראפטי שיש לזלדה MM:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 פברואר 2021, 12:30

נשמע מגניב לאללה. אבל כל פעם שהעולם נחרב אני מתחיל את הסייב שלי מההתחלה? כמו ברוגלייט שכזה? איזה משחק אנדרגראונדי זה נראה.
ב2003 matsuno היוצר של VS אמר את זה על זלדה למיאמוטו..

love Zelda, and have played every game in the series. I’m always impressed by how tight and flawless the games are, including the latest. In any creative work, one is faced with deadlines that ultimately result in compromise after compromise. Maybe you don’t really like how this part turned out, but at some point you’ve done all you can and you just have to put it out there. In the end, every creative work faces those challenges, I believe. That’s why I admire Zelda so much, and want to someday create at least one game with that level of polish in my life… but I’ve been unable to so far.

יש לי הרגשה שMM הכי טוב עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2021, 12:41

אני חושב ש-MM הוא המשחק לגסי של נינטנדו שאני הכי רוצה לשחק, אני יודע שהרימייק ל-3DS שנוי במחלוקת על ידי המעריצי הארדקור של הסדרה (שמעתי את זה ישירות מחבר טוב עם קעקוע ענק של המסיכה על הזרוע שהסביר לי ארוכות למה זה חילול הקודש) אבל הוא עדיין נראה לי הדרך הכי מודרנית לשחק בגלל כל השיפורי QOL שהכניסו בו לפי ביקורות. הבעיה היא שב-eshop האירופאי המחיר שלו מוגזם לגמרי ובחנות האמריקאית הוא כבר נכנס למוזלים של נינטנדו לפני שנים,ואי אפשר לזפזפ בין חנויות במערכת משתמשים הקודמת של נינטנדו כמו זו של הסוויץ' :( אני מניח שבסוף אני אשבר ואקנה אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2021, 12:51

תעשה כמוני ותחכה לרימייק האמיתי שלו בגרפיקה ריאליסטית וRT שתצא ב-2038.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 פברואר 2021, 12:54

חחחחחח זה ממש הצחיק אותי משום מה.
אין ספק שבנוגע לנינטנדו כן, הכי משתלם לצאת לאסקין :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 13:20

glass man כתב:נשמע מגניב לאללה. אבל כל פעם שהעולם נחרב אני מתחיל את הסייב שלי מההתחלה? כמו ברוגלייט שכזה? איזה משחק אנדרגראונדי זה נראה.

love Zelda, and have played every game in the series. I’m always impressed by how tight and flawless the games are, including the latest. In any creative work, one is faced with deadlines that ultimately result in compromise after compromise. Maybe you don’t really like how this part turned out, but at some point you’ve done all you can and you just have to put it out there. In the end, every creative work faces those challenges, I believe. That’s why I admire Zelda so much, and want to someday create at least one game with that level of polish in my life… but I’ve been unable to so far.

הקו זמן מתחיל מהתחלה כך שהכל עובר reset חוץ מדבר אחד, לינק והידע שלך כשחקן. כלומר אם צברת לבבות, מצאת מסכות וכו', הדברים האלה ישארו אצלך לסיבוב הבא. וכמובן שאתה כשחקן מגיע לסיבוב הבא עם יודע טוב יותר על סדר הפעולות שהעולם עובד על פיו. זה אומר שאתה תמצא את עצמך עובר RESET ואז מתרכז בקווסט ספציפי ב-72 שעות הבאות של המשחק אחרי שלמדת שביום ראשון העץ ביער גדל, ביום שני השומר של החומה יוצא להשתין בשעה 3 וביום שלישי החנות בשוק תהיה ריקה. זה אומר שאפילו שעברת RESET, לינק חזק יותר ועם יותר יכולות ואתה כשחקן מכיר טוב יותר את העולם. אני משער שמי ששחק ב-Outer wilds מבין את הראש, כשהעולם על מסלול קבוע וזמן מוגבל אתה מוצא את עצמך מחליט על אזור מסויים לחקור ומקווה שתספיק לעשות את מה שתכננת עד ה-RESET.

בנוגע לרימייקים וכו', זלדה בן 35 שנה ביום ראשון הקרוב כך שאני בטוח שיהיו לנו הכרזות נוסטלגיה לזלדות למניהן בדירקט היום. הלוואי ונינטנדו היו סוג החברה שעושה רימייק מאפס סטייל RE2 לזלדה MM, אבל זה לא יקרה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 פברואר 2021, 13:44

DrKeo כתב:
glass man כתב:נשמע מגניב לאללה. אבל כל פעם שהעולם נחרב אני מתחיל את הסייב שלי מההתחלה? כמו ברוגלייט שכזה? איזה משחק אנדרגראונדי זה נראה.

הקו זמן מתחיל מהתחלה כך שהכל עובר reset חוץ מדבר אחד, לינק והידע שלך כשחקן. כלומר אם צברת לבבות, מצאת מסכות וכו', הדברים האלה ישארו אצלך לסיבוב הבא. וכמובן שאתה כשחקן מגיע לסיבוב הבא עם יודע טוב יותר על סדר הפעולות שהעולם עובד על פיו. זה אומר שאתה תמצא את עצמך עובר RESET ואז מתרכז בקווסט ספציפי ב-72 שעות הבאות של המשחק אחרי שלמדת שביום ראשון העץ ביער גדל, ביום שני השומר של החומה יוצא להשתין בשעה 3 וביום שלישי החנות בשוק תהיה ריקה. זה אומר שאפילו שעברת RESET, לינק חזק יותר ועם יותר יכולות ואתה כשחקן מכיר טוב יותר את העולם. אני משער שמי ששחק ב-Outer wilds מבין את הראש, כשהעולם על מסלול קבוע וזמן מוגבל אתה מוצא את עצמך מחליט על אזור מסויים לחקור ומקווה שתספיק לעשות את מה שתכננת עד ה-RESET.

בנוגע לרימייקים וכו', זלדה בן 35 שנה ביום ראשון הקרוב כך שאני בטוח שיהיו לנו הכרזות נוסטלגיה לזלדות למניהן בדירקט היום. הלוואי ונינטנדו היו סוג החברה שעושה רימייק מאפס סטייל RE2 לזלדה MM, אבל זה לא יקרה.

שמע הוא מאוד מאוד הקדים את זמנו MM כי זה נשמע משחק מודרני ב2021 ... בזמנו כמו שראית אמנם לא זכרתי טוב את הפרטים אבל היה זכור לי משהו עם זמן שהיה נשמע לי הזוי, ואנחנו מדברים על 2003 ככה שהיה לי זמן לעבור על הקטלוג של נינטנדו ואפס כסף למשחקים חדשים :) אז כאילו מה שהיה נשמע הזוי ב2003 (והוא בכלל משחק מ2000) נשמע כל כך מודרני 20 שנה קדימה.

זה לא שונה גם ממה שמשחקים כמו דארק סולס דורשים ממך או אפילו Dead Cells וזה בכל זאת לא אותו דבר. כי עדיין MM נראה פשוט פריקי יותר מהם.
לגבי הריימיקים כן אני מניח שאתה צודק, ראיתי את נינטנדו עושה ריימיקים פרופר רק למשחקי מריו ופייר אמבלם וזה כנראה ישאר ככה. כי פייר אמבלם רק דורש שידרוג של המפות ל3D ולא שום דבר מעבר.

אבל לפחות שיקבל פורט ל1080P על הסוויץ ככה שאני אוכל לשחק אותו על מסך נורמלי ולא על ה240P של ה3DS. כאילו זה לא נורמלי כמה חלק מהמשחקים שלו נראים טוב למרות רזולוציה זוועתית כזו... אבל זה עדיין שנמוך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 15:34

הקונספט של לוז קבוע הרגיש מאוד חדשני באותו זמן, למרות שהיו כמה משחקים שעשו משהו בסגנון די דומה וב-scale קטן יותר ממש אחריו. למשל היטמן עושה משהו דומה, כל שלב הוא רצף אירועים ואתה לאט לאט לומד אותו. אבל כן, לא היה שום דבר כמו זלדה MM בשוק ובטח שלא בסדר גודל שלו. גם כל ההרגשה הזאת של real time, כלומר הזמן רץ והימים חולפים הרגיש ממש רענן בשנת 2000. כשזה מתחבר עם מליון אלמנטים אחרים, נוצר משחק ממש מדהים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 23:12

עוד 48 דקות:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2021, 23:16

48 דקות לפנטז על האוסף מטרויד פריים שלא יוכרז :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 23:18

Uncle Pey'j כתב:48 דקות לפנטז על האוסף מטרויד פריים שלא יוכרז :)

הבנתי שאיזה רדיטר אמין הדליף את כל מה שיוכרז היום לפני כמה דק', אבל אני לא רוצה להרוס לעצמי 40 דק' לפני הסטרים. אפשר למצא את זה בטוויטר של אדון "אני לא חושב שצריך להדליף דברים פנימיים של חברות ולהרוס להן את ההפתעה ותוכנית השיווק ולבאס את הצוות פיתוח" שרייר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 פברואר 2021, 23:20

אני קראתי הדלפה רק על הכרזה אחת שלא מעניינת אותי במיוחד,אבל עדיין כנראה תייצר הרבה עניין אצל לא מעט חבר'ה אני מניח. אני אמתין את ה-40 דקות האלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 23:57

Uncle Pey'j כתב:אני קראתי הדלפה רק על הכרזה אחת שלא מעניינת אותי במיוחד,אבל עדיין כנראה תייצר הרבה עניין אצל לא מעט חבר'ה אני מניח. אני אמתין את ה-40 דקות האלה.

ה-3 דק' האלה..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2021, 23:59

הולי שיט, 700K אנשים בהמתנה לפני שזה התחיל בכלל.

עריכה:
800K

עריכה:
מליון..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 פברואר 2021, 00:00

אשכרה הדיירקט האמיתי הראשון מאז ספטמבר 2019..לא ייאמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 פברואר 2021, 00:04

אולי התבלבלנו וזה בכלל דירקט של SSB?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 67 אורחים