ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי kririn » 07 מרץ 2023, 20:05

glass man כתב:הכול יכול להיות, אבל נינטנדו אמרו שהסוויץ היא רק באמצע החיים שלה, אז אם זה לא סתם "חירטוטים למשקיעים" אז זה אומר שהיא איתנו לפחות עד איזה 2026 ואם זה נכון צריך איזה פרו שיתחזק את העסק הזה.

אפשר להבין אותם, חוץ מהDS שום קונסולה לא הצליחה כמו הסוויץ ולעשות סוויץ 2 שיש לה BC אבל חוץ מזה היא דור חדש, זה די אומר שכל היוזרבייס הזה הולך לפח, מי לא היה רוצה לשמור אותם כמה שאפשר כשהם קונים כל כך הרבה תוכנה? יהיה מעניין השנה זה בטוח.

זה ברור שהדגם הזה כנראה יכיל שידרוגים מאסיבים על הסוויץ הקיים השאלה אם זה יהיה מספיק שידרוגים טכניים לקפיצה דורית אמיתית.

המשחקים שייחשפו איתו לדעתי די יעידו עליו. אם הרוב המוחלט יהיו משחקי קרוס ג'ן כמו מטרויד פריים 4 קרוס ג'ני אז זה כנראה פרו אם הכל יהיה אקסקלוסיבי אליו כמו מטרויד פריים 4 אקסקלוסיבי מריו 3D חדש אקסקלוסיבי אז די ברור שזו קונסולה חדשה.

יאללה שייחשף כבר! אני בכל מקרה הולך לקנות את זה גם אם זה סוג של פרו, אני לא הולך להגיד לא לזלדה BOTW2 שרץ הרבה יותר חלק וטוב ונראה הרבה יותר טוב כנל פוקימון כנל פריים 4, דונקי קונג וכו'. עם כל הכבוד לאימולציה המרשימה וכל הרעש והצלצולים והאפקטים שהPC מוסיף אני עדיין מעדיף לשחק על חומרה מקורית שאפשר :)

נינטנדו יכולים להגיד המון דברים
כרגע יש להם בשוק רק את הסוויץ וזה מה שהם מוכרים
אין עדין שום התחלת שיווק של משהו אחר

ובעניין אורך חיים של הסוויץ ,השאלה איך הם רואים את הסוויץ
גם במשפחת הgb
אתה יכול לראות עד הgba
או כולל כל משפחת הgb עד הds ,זה לא אומר הרבה לנו
הסוויץ במחיר הנוכחי שלה מיתישנת מהר ב300 דולר
זה לא מוצר של 300 דולר שהמשחקים נמכרים ב60 דולר

שגרסה בסיסית של סטים דיק שיכולה להפוך למחשב עולה 400 דולר
וזה בלי לדבר על oled שעולה 350

לישאר רלוונטים זה או שיפור חומרה או שיפור מחיר
200 דולר אולי 200 פלוס משחק פופולרי יתן להם גם עוד שנה שנתיים בלי שדרוג
אבל לא יודע כמה עולה להם ליצר
נינטנדו במצב שיש להם אפשרות כזאת

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 מרץ 2023, 20:35

DrKeo כתב:
kririn כתב:אבל דרקו פה חוזרים על העניין
שאולי זה היה עניין של מחיר וזמינות שבבים

לך תנסה היום בכוונה מגזים ,לקנות 5 מיליון כרטיסי זיכרון
Ddr1 ,סתם זורק
קודם כל לא בטוח שתמצא יצרנית שתסכים ליצר לך לפחות לא במחיר סביר ,וגם אז הם יצטרכו לבנות לך מתקן חדש ליצור זיכרונות שלא מיוצרים שנים

יש חברות שהעסק שלהם זה להשמיש ולמכור ציוד מחשבים ישן
למערכות מיושנות אבל פועלות ,שיעלה הרבה מאוד כסף לשדרג אותם היום

בכל מיני מפעלים ,ותשתיות וכו וכו
ולפני שזורקים לי " אמולציה " ,זה לא כזה פשוט בדברים מדויקים
וחיבורים פיזים גם ישנים ,שצריך שהכל יפעל כמו שצריך
בדיוק של 100 אחוז

קצת חפרתי ויצאתי מההקשר
אבל אני מעריך שאמרו לנינטנדו יש לנו צ'יפים טובים יותר נמכור לכם בזול יותר ,וסגרו עניין
ה3ds חומרתית הייתה מאוד מיושנת ,חומרה שונה אבל בערך בכח של הקיוב ,היו טלפונים הרבה יותר חזקים באותה התקופה
שלא לדבר על הויטה

בכל מקרה שאומרים פרו אני מפריד

פרו = פרימיום

Gbc= קונסולת מעבר זמנית

אני מקווה לדור חדש ולא gbc ,אבל גם gbc יהיה עדיף על המצב הנוכחי

יכול להיות שזאת הייתה זמינות או כל סיבה אחרת. רק אומר שזה spec ממש מוזר.

glass man כתב:הכול יכול להיות, אבל נינטנדו אמרו שהסוויץ היא רק באמצע החיים שלה, אז אם זה לא סתם "חירטוטים למשקיעים" אז זה אומר שהיא איתנו לפחות עד איזה 2026 ואם זה נכון צריך איזה פרו שיתחזק את העסק הזה.

אפשר להבין אותם, חוץ מהDS שום קונסולה לא הצליחה כמו הסוויץ ולעשות סוויץ 2 שיש לה BC אבל חוץ מזה היא דור חדש, זה די אומר שכל היוזרבייס הזה הולך לפח, מי לא היה רוצה לשמור אותם כמה שאפשר כשהם קונים כל כך הרבה תוכנה? יהיה מעניין השנה זה בטוח.

זה ברור שהדגם הזה כנראה יכיל שידרוגים מאסיבים על הסוויץ הקיים השאלה אם זה יהיה מספיק שידרוגים טכניים לקפיצה דורית אמיתית.

המשחקים שייחשפו איתו לדעתי די יעידו עליו. אם הרוב המוחלט יהיו משחקי קרוס ג'ן כמו מטרויד פריים 4 קרוס ג'ני אז זה כנראה פרו אם הכל יהיה אקסקלוסיבי אליו כמו מטרויד פריים 4 אקסקלוסיבי מריו 3D חדש אקסקלוסיבי אז די ברור שזו קונסולה חדשה.

יאללה שייחשף כבר! אני בכל מקרה הולך לקנות את זה גם אם זה סוג של פרו, אני לא הולך להגיד לא לזלדה BOTW2 שרץ הרבה יותר חלק וטוב ונראה הרבה יותר טוב כנל פוקימון כנל פריים 4, דונקי קונג וכו'. עם כל הכבוד לאימולציה המרשימה וכל הרעש והצלצולים והאפקטים שהPC מוסיף אני עדיין מעדיף לשחק על חומרה מקורית שאפשר :)

כבר הייתה להם פרו לסוויץ׳, היא בוטלה והצ׳יפ שלה כבר לא רלוונטי בסוף 2023. היא הייתה אמורה לצאת בתחילת 2021 עם המסך OLED. קשה לי לראות איך הקונסולה שיוצאת 7 שנים אחרי הסוויצ׳, אחרי שבוטלה הפרו של 2021, תהיה משהו חוץ מאשר יורשת. ביחוד כשהמכירות בירידה.

כן, בתכלס יכול להיות שכשנינטנדו אמרו שהסוויץ יחייה 10 שנים, הם אמרו את זה כי הם חשבו שיהיה פרו ב2021 ואז זה היה נשמע הגיוני אולי הם שינו תוכניות לגמרי מאז אני לא יודע :)

וגם יכול להיות שיהיה סוויץ 2 אמיתי לא פרו ולא נעליים ופשוט הוא באמת יהיה BC עם הסוויץ ונינטנדו תמשיך להוצא לסוויץ 1 משחקי קרוס ג'ן+ משחקים בלעדיים לסוויץ 2. כל המצבים האלה נשמעים הגיונים, ואפילו אני שמאוד אוהב להמר בביטחון על דברים, אין לי באמת מושג על מה להמר הפעם כי הכל נשמע הגיוני ולהכל יש אפשרות סבירה. אני בהחלט מקווה שזה סוויץ 2 זה בטוח.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 מרץ 2023, 08:21

אני גם מקווה לסוויץ 2
אבל האמת לא יגיד אין לי זמן יותר אין לי אנרגיות אחרי יום עבודה
לשחק הרבה
ויש לי מספיק משחקים בספריה שעוד לא סימתי
למעשה בתקופה האחרונה לא קונה כלום להכריח את עצמי לסיים קודם לפחות חלק מהספריה
בסוויץ כרגע זה זינובליד 3 ויש גם את ביונטה 3 שעדין לא קניתי
אם זלדה הבא בכלל ,בהמשך גם פיקמין 4
אלו מבחינתי משחקי החובה בסוויץ שעדין לא סימתי

יש המון משחקים שאני רוצה לשחק בהם אבל לא חיב
הרבה מהם אינדים או משחקים קטנים יותר שזמינים גם על פלטפורמות אחרות

נו טוב אולי אני ישחק זינובליד במצב ניד לפני השינה כל יום
כי כרגע מגרבץ מול הטלוויזיה אחרי יום עבודה ובקושי משחק

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מרץ 2023, 09:29

הספין-אוף של ביונטה מקבל מצד אחד מלא מלא ציוני 90, ומצד שני מלא מלא ציוני 60-70... ממוצע 80 בדיוק כרגע.
לא נכנסתי יותר מדי לסיבות של הציונים, אבל מעניין... בתור מישהו שאהב את המשחק המקורי *מאוד* - אני עדיין עוקב אחרי הסדרה, ומאוכזב שהם הלכו על בלעדיות לנינטנדו, זו סדרה שיש לה פוטנציאל הצלחה לא קטן, אצל סוני ומיקרוסופט. הם גם לא מוכרים משהו אצל נינטנדו, השני והשלישי לפי מה שאני מוצא לפחות - מכרו פחות ממליון וחצי כל אחד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 מרץ 2023, 10:42

נראה מוזר הביונטה הזה, מין הכלאה מוזרה כזו בין child of light אוקאמי וביונטה שכולם איכשהו נכנסו לבלנדר... אשחק בזה כי זה יפה ויזואלית אבל נראה, מצפה לאכזבה.

לאסקין, תשמור לך את זה למתי שתביא קונסולה של נינטנדו :)

ביונטה באמת לא מוכרת טוב באף מקום, אבל קאמיה מתעקש שנינטנדו היחידה שמוכנה לממן לו את המשחקים האלה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 מרץ 2023, 22:04

אינסיידר אמין טוען שהטגרה שיישב בסוויץ' הבאה ישתמש ב-5nm, שזה כמובן מעודד מאוד לא משנה איך מסתכלים על זה, ה-T239 מבוסס 8nm במקור למיטב ידיעתי אז לכל הפחות נרוויח כאן חיי סוללה טובים יותר ו/או תדרים גבוהים יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2023, 22:51

Uncle Pey'j כתב:אינסיידר אמין טוען שהטגרה שיישב בסוויץ' הבאה ישתמש ב-5nm, שזה כמובן מעודד מאוד לא משנה איך מסתכלים על זה, ה-T239 מבוסס 8nm במקור למיטב ידיעתי אז לכל הפחות נרוויח כאן חיי סוללה טובים יותר ו/או תדרים גבוהים יותר.

מעולה! אז יש לי בינגו אחד בwish list מחודש שעבר :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מרץ 2023, 20:14

אז כוח של פס4 בערך? נשמע די סוויץ פרו לא שאני נגד אבל כרגע לא נשמע כמו דף חדש.אבל היי אם זה יהיה 99% משחקים חדשים ובלעדיים..day one

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2023, 20:48

5nm פותח את הדלת לעשות די הרבה. עכשיו השאלה היא כמה נינטנדו מוכנה להשקיע.

DrKeo כתב:אז מה האפשרויות אם נשארים ב-8nm?
אורין הקטן (שמגיע בשני טעמים):
- 0.64TF או 1.28TF
- מעבד 6 ליבות ב1.5Ghz
- 4GB ב-34GB/s או 8GB ב-68GB/s

אורין הבינוני (שגם מגיע בשני טעמים):
- 1.567TF או 1.88TF
- מעבד 6 ליבות או 8 ליבות ב-2Ghz
- 8 או 16GB ב-102GB/s

אם נינטנדו לוקחת מ-NV ככה out of the box, הסוויצ׳ 2 תהיה קומבו של ארבעת ה-specs האלה. דברים מעניינים יותר יקרו אם הם ילכו על קצת קוסטומיזציה. מה זה אומר קוסטמיזציה? לרדת ל-5nm למשל מה שכנראה יאפשר גם את אורין הגדול מבחינת צריכה:
- 3.33TF או 4.66TF
- מעבד 8 או 12 ליבות ב-2.2Ghz
- 32GB או 64GB ב-204GB/s

אורין ננו זאת הליכה בפארק על 5נ״מ. והאמת שגם אורין הבינוני. אם נינטנדו תלך על אורין הבינוני החזק יותר, וירידה ל-5נ״מ בהחלט יכולה להפוך את זה לפשוט מספיק בשביל קונסולה של נינטנדו, אז יש לנו קונסולה חזקה משמעותית מהפס4 ויחד עם מכפיל כוח של DLSS נקבל תוצר סופי יותר מרשים מהפס4 פרו ויכולות RT לא כאלה שונות מהפס5. אבל זה רק ה-GPU, יש עוד דברים שצריך לפתור בדרך כשבראש ובראשונה עומד ה-CPU ורוחב הפס. אני מאוד מקווה שנינטנדו תפתור את הרוחב פס כי זה משהו שנפתר די בקלות ובעלות די נמוכה. שלא תתקמצן מדי, שלא יחזור מקרה סוויצ׳.

אורין הבינוני החזק יותר לוקח עד 25W לכל היותר על 8nm. הסוויצ׳ בשיגור לקחה עד 15W, כך שזה נראה מאוד בר ביצוע אם יורדים ל-5nm. ואני אהיה די מרוצה אם זה יהיה המקרה, סיבבות ה-1.9TF של 2020 של NV זה הרבה יותר חזק מהפס4, וכשמוסיפים מכפיל כוח של DLSS זה הופך לחתיכת ניידת.

דמיינו את המצב הנייח מכוון ל-720p אבל חזק משמעותית מהפס4 שכוונה ל-1080p, ואז עם DLSS מקבלים תמונת 4K עם איכות תמונה טובה יותר מרוב משחקי הפס5. אם זה יהיה המצב, בביטול הרזולוציה אנחנו מדברים על בערך פי 4 יותר כוח GPU נקי זמין למשחק סוויצ׳ 2 על גבי משחק פס4. זה לא פס5, אבל בשביל קונסולת נינטנדו זה מרשים, וזה גם ב-4K עם HDR.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 מרץ 2023, 23:33

אז רגע נדב, מקבלים ביצועים שקולים לפס4 פרו רק אחרי DLSS או שמתחילים מראש קרוב לפס4 פרו ואחרי DLSS מכפילים את זה?

בוא רגע ניקח דוגמא. אם יש את סייברפאנק, שרץ על הפס4 פרו ב30FPS ועל הסטים דק הוא כזה מרחף באזור ה40FPS אז אם הם הולכים על האורין הבינוני הזה שדיברת עליו אנחנו בתאוריה מקבלים פה 30FPS על סייברפאנק שאחרי שאנחנו מפעילים DLSS יש מצב ל60FPS בסייברפאנק? ג'יזס. אם זה נכון נינטנדו שוברים לוולב ולשאר המתחרות את הצורה וכדאי לנינטנדו אם וולב לא מתכוונת להוציא סטים דק משודרג בעתיד הקרוב (וממה שהבנתי הם לא), וואלה נינטנדו תשאר הכי מוצלחת בניידות להרבה זמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2023, 02:54

glass man כתב:אז רגע נדב, מקבלים ביצועים שקולים לפס4 פרו רק אחרי DLSS או שמתחילים מראש קרוב לפס4 פרו ואחרי DLSS מכפילים את זה?

בוא רגע ניקח דוגמא. אם יש את סייברפאנק, שרץ על הפס4 פרו ב30FPS ועל הסטים דק הוא כזה מרחף באזור ה40FPS אז אם הם הולכים על האורין הבינוני הזה שדיברת עליו אנחנו בתאוריה מקבלים פה 30FPS על סייברפאנק שאחרי שאנחנו מפעילים DLSS יש מצב ל60FPS בסייברפאנק? ג'יזס. אם זה נכון נינטנדו שוברים לוולב ולשאר המתחרות את הצורה וכדאי לנינטנדו אם וולב לא מתכוונת להוציא סטים דק משודרג בעתיד הקרוב (וממה שהבנתי הם לא), וואלה נינטנדו תשאר הכי מוצלחת בניידות להרבה זמן.

קשה להעריך במדוייק, בטח ובטח כשיש לנינטנדו 6 דגמים לבחור מהם, היא יכולה לעשות שעטנז בינהם וכמובן שהיא יכולה לשחק עם המהירות שעון. יותר מדי משתנים. כלומר, אם נינטנדו תרצה היא תוכל להשתמש באורין הגדול שהוא בייסיקלי 3050 שולחני עם מעבד 12 ליבות ו-16GB זיכרון מהיר משל הXSS. כמובן שאף אחד לא מצפה ממנה לעשות מפלצת כזאת, אבל החומרה זמינה.

אז אי אפשר באמת לדעת. אבל מה שאני כן אגיד הוא שפס4 + DLSS = תוצר סופי יותר טוב משל הפס4 פרו. אז אם הקונסולה תהיה חזקה מהפס3 אפשר לצפות שהתוצר הסופי יהיה מעל הפס4 בהפרש גדול יותר ממה שהסוויצ׳ היא מהפס3.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 23 מרץ 2023, 09:24

זה לא קצת מבאס שדגם שצפוי לצאת רק בסוף השנה או בשנה הבאה ישתמש ב-5nm כשכבר עכשיו יש מעבדים שמיוצרים ב-3nm וצפויים לצאת לשוק כמעט בכל רגע?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2023, 09:40

Shlomix כתב:זה לא קצת מבאס שדגם שצפוי לצאת רק בסוף השנה או בשנה הבאה ישתמש ב-5nm כשכבר עכשיו יש מעבדים שמיוצרים ב-3nm וצפויים לצאת לשוק כמעט בכל רגע?

דבר ראשון, ה-3nm של TSMC רק יופיע לראשונה בשוק עם האייפון הקרוב בספטמבר ואפל קנו את כל פס היצור. כלומר לא רק שאם הסוויצ׳ 2 תצא בחגים 3nm הוא לא אופציה, גם NV וגם AMD לא יהיו על 3nm עדין אז מי מצפה מנינטנדו להיות שם?

ודבר שני, אורין מבוסס אמפר, אמפר מבוסס 8nm של סמסונג. זה אומר שלהמיר אותו לTSMC או ל-node זר אחר זאת יכולה להיות עבודה גדולה מאוד. אם אפשר לשפר את הגודל, זה בעזרת node תואם. לא שונה מדי מזה שלמשל N7P של TSMC שהפס5 והXSX מיוצרות עליו תואם בצורה מלאה ל-6N של TSMC ולכן ראית את סוני עוברת אליו בקלות (בעיקר כי TSMC מעבירים את כולם מ-N7P כי הם רוצים לסגור את הפס 7nm).

אז אם נינטנדו רוצה לרדת בהליך היצור, היא צריכה node תואם ל-8nm. אני לא מכיר טוב את הסל כלים של סמסונג, אבל כנראה ש-5nm תואם ל-8nm אם נינטנדו עוברת אליו. אני לא יודע אם 4nm או 3nm של סמסונג תואם, אבל 5nm זה לגמרי node מודרני והגיוני לסוף 2023. סדרה 7000 החדשה של AMD מיוצרת על 5nm ובכלליות אורין שעליו הסוויצ׳ הולכת להיות מבוססת על 8nm כולל הדגם NX שכנראה הסוויצ׳ תהיה מבוססת עליו (האופציה ״הבינונית״) שרק יצא בינואר על 8nm.

אז כן, לדעתי 5nm זה הbest case scenario. זאת הסיבה שדברתי רק על 5nm בתחזית האופטימית שלי לפני שני עמודים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 מרץ 2023, 10:50

יש כאן גם עניין של עלות- ייצור ב3nm הוא עסק מאוד מאוד יקר שנינטנדו לא תעז להיכנס אליו אלא ללכת על פאב בשל יותר (שגם הוא לא בדיוק זול) ובעלות סבירה שתרד עם הזמן.
בכל מקרה קיאו, קשה לי להאמין שנינטדו תלך על גרסת הביניים של אורין עם 12 ליבות, הרי הT239 שדלף לפני כמעט שנה די אישר שאנחנו מסתכלים כאן על cpu עם 8 ליבות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2023, 12:27

Uncle Pey'j כתב:יש כאן גם עניין של עלות- ייצור ב3nm הוא עסק מאוד מאוד יקר שנינטנדו לא תעז להיכנס אליו אלא ללכת על פאב בשל יותר (שגם הוא לא בדיוק זול) ובעלות סבירה שתרד עם הזמן.
בכל מקרה קיאו, קשה לי להאמין שנינטדו תלך על גרסת הביניים של אורין עם 12 ליבות, הרי הT239 שדלף לפני כמעט שנה די אישר שאנחנו מסתכלים כאן על cpu עם 8 ליבות.

הגרסה עם ה-12 ליבות היא האורין הגדול. האורין הקטן עם 6, האורין הבינוני עם 8. אני מסכים שאין כמעט סיכוי לאורין הגדול, אני פחדתי שיהיה הקטן אבל עם הירידה ל5nm יש יופי של סיכוי לאורין הבינוני.

אז אני רק אזכיר את הspec של אורין הבינוני (שמגיע בשתי גרסאות):
- 1.56TF עד 1.88TF של אמפר (סדרה 3000)
- מעבד Cortex A78AE עם 6 ליבות או 8 ליבות ב-2Ghz
- 8GB או 16GB של LPDDR5 על פס 128-bit ב-102GB/s
- 70TOPS עד 100TOPS בעזרת 32 ליבות AI

כשאני מסתכל על הspec הזה, הרוחב פס קופץ לי לעיניים. לא היה מזיק להרים אותו עם כל קומבו של מהירות שעון גבוהה יותר, פס רחב יותר או LPDDR5X.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2023, 16:27

שמחנו מוקדם מדי, המידע על ה-5nm לא היה נכון. זה לא אומר שזה לא נכון, פשוט הדליפה הזאת לא נכונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מרץ 2023, 19:22

מחר ב-6 יש דירקט של זלדה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מרץ 2023, 12:04

ה4080 שלי כל כך מוכן לBOTW2 :).
יהיה מעניין סוף סוף לראות מה המשחק הזה מחדש וכמה הוא באמת ממחזר מהקודם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מרץ 2023, 17:44

אין על נינטנדו, הקטע של הפייז ממש מגניב! זה אמנם קצת מבאס למפות בזה כי זה מוציא את ה״סינמטיות״ כשאתה כל הזמן מעלה תפריט, אבל לשחק בזה נראה אדיר. גם אם מת OP לפעמים ;)
אין על נינטנדו… הופכים את אחד הסאנדבוקסים הכי טובים אי פעם ובמהלך אחד פשוט - מכפילים את מה שניתן לעשות בו, פי כמה וכמה :)

וה״אסנד״… כמה זמן זה יחסוך… יאללה סוויץ׳ 2, תצאי כבר!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 מרץ 2023, 17:58

הפיוז באמת מדהים ...לא מאמין שפקפקתי בנינטנדו שהם יכולים לחדש על החומרה של הסוויץ,פשוט מערכת הקרפטינג הכי טובה אי פעם, ככה כאילו זה יום שלישי רגיל הם מפילים את הדבר הכי חדשני בנתיים בדור הזה.שאפו.

כן, הם חייבים להכריז על הסוויץ 2 כמה שיותר מהר, זה יראה לא מהעולם על ה4080 עם כל המודים שהופכים את הצמחייה והתאורה לדור הPS4 PRO לפחות, אבל יאללה כבר שיהיה חומרה נורמלית משלהם שתעשה את הדברים האלו ועוד השנה!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2023, 19:57

הדירקט של זלדה (רק 10 דק׳)ֿ:

נשקים עדין נשברים אם תהיתם. אבל המערכת פיסיקה החדשה שנותנת להזיז כל חפץ ולחבר אותו לכל חפץ נראת מטורפת לגמרי! קראפטינג בחזקת 10.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 28 מרץ 2023, 20:29

זה גאריס מוד...

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 מרץ 2023, 21:42

מעצבן שהנשקים עדין נשברים
אבל המערכת החדשה ניראת מאוד מגניבה
לא במובן של הנשקים ,במובן של הרכבים

זה אומנם בוצה בעבר ,אני זוכר מצוין מהמשחק
באנגו נאץ אנד בולט או איך שזה נקרא

הספין אוף של באנגו קאזוי ,שם גם היה לבנות רכבים מחפצים שונים
ואיך שמתכננים אותם ככה זה פעל
וזה היה כיף ,הרבה התעצבנו שזה התרחק מהסדרה המקורית
וזה מובן ,אבל המשחק היה טוב

לחבר דבר כזה אם פאזלים של זלדה ,יכול להיות מצוין
המשחק עדין ניראה גרפיקת " ps3 "
אבל זה הסוויץ

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 28 מרץ 2023, 23:11

נראה כמו glorified dlc. שזה גם סבבה, הסנדבוקס יהיה מעולה, אבל נראה שהחלקים הגרועים במשחק הקודם יגררו גם לכאן
נערך לאחרונה על ידי BiA ב 20 יוני 2023, 02:55, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מרץ 2023, 23:37

זה יכול להיות מאוזן יותר ועם השילוב של החומרים, לך תדע מה קורה אם משלבים יהלום וחרב ;)

אני הכי רוצה לראות מה הקהילה תעשה. מעניין מה המגבלה של החפצים שניתן לחבר יחדיו, אם אין כזו - אני בטוח שנראה מחשבון פועל בתוך חודש.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים