ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2023, 22:01

הסוויצ׳ בהאטה, כבר כמעט שנתיים. עוד שנתיים המצב שלה יהיה גרוע בהרבה. פרו לא מרעננת מכירות, דור חדש כן. אין שום הגיון בפרו 7 שנים פנימה. זאת צריכה להיות סוויץ׳ 2.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אפריל 2023, 22:20

במקרה של נינטנדו אני לא יודע אם זה נכון
לדעתי איזה רבע מבעלי הסוויץ׳ ירצו לקנות גירסה משודרגת שלה, בין אם יעשו זאת או לא זה עניין אחר, אבל צרכני נינטנדו הם צרכני נינטנדו, אני לא אהיה מופתע מאוד אם זה יצליח לרענן לתקופה לא קצרה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 אפריל 2023, 23:01

נדב, והGB לא היה בהאטה רצחנית ב1998 ? הוא היה... והGBC ריענן אותו לבקשת המפתחים, נינטנדו הוציאה את הGBC כדי להשקיט את המפתחים עד שהGBA יהיה מוכן.
זה אפילו לא איזה מידע איינסידרי המפתחים ונינטנדו מספרים את זה כל הזמן.

יצא לי לכתוב דבר כזה שלשום בפורום אחר אז מישהו אמר לי "איזה מוזר אתה גלאס אי אפשר להביא דוגמא מ1998 להיום" אז לדעתי לפחות אפשר :) בשני המצבים נינטנדו היתה בסוג של צומת דרכים גם הסוויץ וגם הGB הן קונסולות סופר פופלאריות שלא ברור איזה יורש נכון ליצור להן, עם סוויץ פרו, נינטנדו תרוויח זמן עד שהיא בוחרת איך ממשיכים מכאן :) כשאני קורא את מיאמוטו זה די ברור כשמש שהקונסולה הבאה האמיתית שלהם הולכת להיות שינוי מהסוויץ ב180 מעלות ובלי BC אז עד שאתה בוחן את הרעיון הזה ואת הקונסולה הזו, למה לא תנסה לשמר את היוזרבייס שלך עם פרו בנתיים?

כמובן כרגיל, הכל ספקולציות ואי אפשר להוכיח את זה,עד שנקבל מידע יותר נורמלי/חשיפה.. אבל אם הGBC יכל לרענן קונסולה בת 9 אני לא רואה למה הפרו לא יוכל לרענן קונסולה בת 7 :)

בכל מקרה: בשבילי גם אם זה יהיה פרו שעושה שיפורים גדולים כמו FPS יציב בזלדה רזולוציה נורמלית, שלטים נורמילם, אני בהחלט הולך להביא אותו במיוחד אם הוא יהיה הגרסה הדפנטיבית של מטרויד פריים 4 :)
הלוואי שזה סוויץ 2 פרופר, אבל גם אם לא, אני לא מסוגל להשתמש יותר בסוויץ המקורי, המשחקים מדהימים החומרה היא אשכרה מכשול להנאה מהם.

אם הוא יהיה מספיק חזק לקבל כמה אקסקלוסיבים משלו שיגיעו קודם אליו ואז ליורשת "פרופר" אז מה טוב, אני אשמח להיות מהראשונים לשחק :) במקום להתאפק דור שלם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2023, 13:45

אני לא חושב שניידות משנות ה90 באמת מיצגות משהו בשוק של 2023. הגיימבוי היה לבד בשוק בלי שום תחרות עשורים. הקולור לא רק היה שדרוג אדיר, הוא עלה פחות בשיגור מאשר הגיימבוי הרגיל, הוא היה רענון לקונסולה שרצה 12 שנים בלי תחרות. ומצד שני הGBA חיי רק 3 שנים. בקיצור, הגיימבוי היה חיה מוזרה. זה נשמע לך בר השוואה להיום?

אני לא רואה איך פרו עוזרת לנינטנדו היום. קונסולות פרו הן להארד קורים, לא לרענן את הקונסולה שלך מול השוק הכללי. אם כבר אפשר לטעון משהו הוא שממילא הפס5 והXSX היו סוג של פרו למשך שנתיים, אז שום דבר לא עוצר את נינטנדו להתיחס לסוויצ׳ 2 כפרו במשך שנתיים עם קרוס ג׳ן לכל המשחקים שיוצאים. מצד שני, אם זה המצב, איך אין לנינטנדו אף משחק מוכרז אחרי יולי?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 אפריל 2023, 15:59

אולי הם מחכים להכרזה הזו של הפרו? כדי לגרום לליינאפ להראות מרשים? :) פייר אמבלם יצא השנה, אבל לפי נינטנדו עצמם, הוא סיים פיתוח ב2021 והם שמו אותו במגירה שנה אולי יש עוד כאלה? :)

נדב, אני חושב שהסוויץ פרו הזה יהיה הרבה יותר קרוב לתחזית שלך/של אחרים פה ממה שאתה חושב. אמרת שאתה רוצה בסוויץ 2 כוח של פס4 וקצת פחות או יותר? אין שום סיבה שהסוויץ פרו לא יתן את זה. אמרת שאתה רוצה לראות פורטים מהפס4 בסוויץ 2? אין סיבה שהפרו לא יתן את זה. פורטים בלעדיים לו של להיטים כמו אלדן רינג, רזדינט איוול 4 ריימיק וכו. מסך גדול יותר, איזשהו DLSS אני לא רואה למה כל הדברים האלה לא יקרו בתאכלס. במיוחד אם כמו שאינטר אמר נינטנדו עוד יכולים להוציא קונסולה שהיא גם חזקה מהסוויץ ועוד איכשהו לחסוך בעלויות על הדרך.

אז מה אני אומר בתכלס? מה ההבדל בין זה לסוויץ 2 חוץ מויכוח סמנטי? ההבדל הוא אורך החיים בעיקר, וכמות האקסקלוסיבים צד א.
אם מה שיוצא בשנה הבאה הוא סוויץ 2, יורש פרופר, אז הוא אמור להיות עם אורך חיים של 6 שנים לפחות ולהחזיק עד 2030.
אם זה סוויץ פרו ויוצא שנה הבאה? הוא גג צריך לקבל יורש אמיתי מתישהו בסוף 2027 ולקבל פחות בלעדיים צד א' אם בכלל.

על הGBA נכון שהוא לא חי "חיים מלאים" מה שנקרא, אבל כידוע זה היה מקרה מיוחד, נינטנדו היו חייבים להרוג אותו לפני שסוני/יצרנית אחרת יביאו את הגיימיק של מסך מגע לניידות, זה היה חלון הזדמנות שאסור היה לפספס מה גם שהPSP גרם לGBA להראות כמו בדיחה טכנית אי אפשר היה ריאלית להמשיך איתו, והם כמובן גם רצו לבדוק על הDS את התגובה למשחקים הקזואלים לפני שהם מוציאים את הWII.

אפשר להניח שבלי כל הגורמים המיוחדים האלה הGBA נועד להיות היורש. שאתה מסתכל על הGBA הוא קפיצה דורית אמיתית מהGB, אם הGB היה סוג של NES נייד הGBA היה סוג של סופר נינטנדו נייד והעבודה עליו התחילה ב97 אז הייתי קורא לו יורש :)

כמובן אולי הכל טעות מי יודע? נהיה יותר חכמים שנה הבאה, אבל אני עדיין מאמין במה שאמרתי, אתה הולך לראות גם ב2040 ויכוחים מה היה הסוויץ פרו הזה :) זה לא ייגמר.
בסופו של יום, אם הפרו הזה הולך לעשות BOTW2 ב60FPS פוקימון ב60FPS ופריים 4 ב60FPS הוא יחזיק את הקהל של נינטנדו להרבה זמן :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2023, 23:41

הגיימבוי color היה בייסיקלי גיימבוי רגיל עם מעבד טיפה יותר חזק, מסך צבע ושדרוגי חומרה כללים. הוא לא היה רחוק מדי מהסוויץ׳ oled אם היו נותנים לה בוסט כוח קטן.

מה שאנחנו מצפים מהסוויץ׳ החדשה זו קפיצה דורית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 אפריל 2023, 23:47

זו תהיה קפיצה משמעותית ביותר, אם הוא יוכל להריץ רזי 4 ריימיק, קונטרול וכו' :) הוא פשוט לא יחייה הרבה, והקונסולה שתבוא אחריו בסוף 2027 תהיה חזקה בהרבה ממנו ואקוסיסטם אחרת :)
אם אתה רוצה יותר כוח משמעותית מהסוויץ זה בהחלט הולך לקרות עם הפרו הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2023, 23:51

מי יודע, אולי, אבל זה לא נשמע לי הגיוני במיוחד. אני גם חושב שנינטנדו אוהבת שהקונסולה שלה יוצאת לא בסנכרון עם התחרות. עדיף להוציא משהו חזק מהפס4 בתקופת הפס5 מאשר משהו חלש מהפס5 כשהפס6 כבר בשוק. הובדה שהם יוצאים באמצע דור קצת מטשטש את הכוח של הקונסולה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 אפריל 2023, 07:56

אני חושב שמערבבים פה מידע
קודם כל למרות שהרבה פה לא מבינים את השינוי
הgbc הייתה חזקה בהרבה מהgb וgbp ,שהפוקט היה באותו החוזק

The Game Boy Color has three times as much memory as the original (32 KB system RAM, 16 KB video RAM). The screen resolution is the same as the original Game Boy at 160×144 pixels. The Game Boy Color features an infrared communications port for wireless linking

זה רק חלק מהמפרט כי אני מתחיל משמרת
אבל זאת קונסולה חזקה בהרבה

והיו לה הרבה בילעדים

שנית אני לא קורא לזה פרו
זאת קונסולת מעבר לא פרו

אולי נינטנדו יעשו קונסולת מעבר כזאת
ואולי סוויץ 2
אבל אני לא חושב שפרו תיהיה הגיונית היום

ושהקולר יצא בזמנו ,הgb פוקט באותה תקופה נחטפו מהמדפים
כי היה את הטרוף של פוקימון

בלי פוקימון ספק גדול אם היה יוצא הקולר
כי הם עבדו על מה שבסוף יצא כgba

היה להם הפוקט שהיה gb חסכוני בבטריה
פוקימון נתן בוסט מכירות ,הgba לא הייתה קרובה לסיום
הוציאו קולר מהר לנצל את המצב
והרגו אחרי שנתיים שהgba הייתה מוכנה + תמיכה אחורנית

קונסולת מעבר כזאת אפשרית היום
יעשו את זה ? לא יודע

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2023, 09:22

תקרא לה פרו, תקרא לה איך שתרצה. היא חיה מוזרה בתקופה אחרת לגמרי. אני רק יודע שאם הסוויץ׳ החדשה תהיה רק פרו אחרי 7 שנים, זה יהיה די דפוק.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אפריל 2023, 09:25

האמת שכתבתי תגובה ומחקתי כי הרגשתי שכבר סחטנו את כל הלימון על הנושא :)

אבל אם כבר הגבת קרירין אז השני שקל שלי בנושא:

אם נינטנדו באים ואומרים שהם רוצים 10 שנים לסוויץ אז הדרך לגרום לזה לקרות זה דרך הPRO.

כאילו זה אחד משני מצבים, זה או שנינטנדו זנחו את הרעיון של "10 שנים לסוויץ" והולכים בכל הכוח על יורשת אבל אז אתה מקבל קונסולה חדשה לגמרי שלא קשורה בכלל לסוויץ והולכת על קונספט שליטה אחר לגמרי. או אפשרות ב' שהם עדיין מחוייבים ל"10 שנים לסוויץ" ואז הדרך היחידה לקיים את זה זה דרך קונסולת פרו.

אני לא רואה משהו אחר.

בגלל שיש לנו את גרהאב שבייסקלי אמר שנינטנדו עובדת על סוג של פרו זה מחזק את האפשרות של הפרו הרבה יותר מאת האפשרות שנינטנדו תעבור ישר לקונסולה הבאה שלהם ושהיא עדיין מחוייבת ל"10 שנים לסוויץ"

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 אפריל 2023, 09:52

מחויבות 10 שנים לא אומר תמיכה רחבה 10 שנים
וראינו בעבר במגוון קונסולות

הnes שרדה הרבה זמן אחרי שהsnes יצא
פשוט קיבלה בעיקר משחקי זבל כמה שנים ונמכרה בזול

ככה גם הps1-2-3
ועוד קונסולות פופולריות
גם ה3ds שקדמה לסוויץ ,שרדה איזה שנתיים - שלוש
לפני שירדה מהמדפים
גם עם היום היתה יוצאת יורשת לסוויץ ,יכול להיות 3 שנים
של תמיכה מאינדי ופורטים ואוספים ,ועל הנייר הקונסולה נתמכת

הויטה שנכשלה קיבלה תמיכה כמה שנים בעיקר מאינדי
לפני שהפסיקו למכור אותה

ה" 10 שנים " ,כימאת תמיד זה סוג של שקר מתחכם
קונסולה בכמויות קטנות ובארצות עולם שלישי
אם משחקים בדרג הנמוך ( למרות שחלקם טובים )

אפשר להציג כתמיכה ,על הנייר ומשפטית זה נכון

הps4 - xbo על הנייר עדין בחיים
אבל הרבה משחקים גדולים כבר לא מקבלים פורט לשם

משחקים כמו fifa בטח יצאו עוד שנתיים - שלוש לps4-xbo
על הנייר זה בחיים ונתמך וגם החנות הווירטואלית פועלת

אבל לגיימר רציני זה כבר רטרו

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אפריל 2023, 10:02

לא זה לא עובד ככה קרירין אני מצטער זה פשוט לא כפרה :)
חברת ענק כמו נינטנדו לא תעשה מעצמה צחוק ותדבר על 10 שנים לסוויץ בכל הזדמנות במשך שנים בלי שייצא מזה כלום זה פשוט לא עובד ככה, הם לא מדברים על זה כי משעמם להם, הם מדברים על זה כי התוכניות חקוקות באבן כבר שנים והם לא הולכים לשנות אותן.הם התחילו לרמוז על פרו כבר ב2018 שזה מוקדם רצח, וכל אלה שטוענים
"אבל הם ביטלו את הפרו" טוב... אבל הם המשיכו לדבר על ה10 שנים האלה גם אחרי הso called ביטול הזה.

אם יש לך תוכניות לאורך חיים כזה, צריך להיות לך PRO שיכול להאריך את זה.
עיין ערך, ההצהרות של סוני על 10 שנים לפס4 ורמיזות לפרו ב2014 ו2015.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 אפריל 2023, 11:20

הפרו לps4 נכשל
אחרי היציאה פחות מ10 אחוז נמכרו

אני לא מדבר על 10 אחוז אורך חיים
אני מדבר פחות מ10 אחוז מהps4 שנמכרו אחרי שיצא

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אפריל 2023, 11:59

מאיפה הנתון הזה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2023, 12:13

כשיצאה הפרו היו בערך 55 מליון מכשירי פס4 רגילים בשוק. בזמנו היה נתון שהפרו מוכרת ביחס 1:3 לעומת הרגילה, כלומר אחת מכל פס4 שנמכרה מסוף 2016 הייתה פרו. קשה לשים את האצבע על נתון מדוייק, אבל נשמע שזה ב-ball park של רבע מ-62 מליון יחידות פס4 שנמכרו מאז שהפרו יצאה. כלומר סביבות ה-16 מליון יחידות פס4 פרו וסביבות 100 מליון יחידות פס4 רגילה.

אין לי מושג מאיפה הנתון 10% של קרירין, אבל כנראה שהפרו מכרה יותר מ-10% גם אם מסתכלים על כל אורך החיים של הפס4. ועדין, פרו זה מוצר נישה, רוב האנשים לא קונים פרו וזאת לא ממש דרך להחיות פלטפורמה בירידה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 אפריל 2023, 12:28

DrKeo כתב:כשיצאה הפרו היו בערך 55 מליון מכשירי פס4 רגילים בשוק. בזמנו היה נתון שהפרו מוכרת ביחס 1:3 לעומת הרגילה, כלומר אחת מכל פס4 שנמכרה מסוף 2016 הייתה פרו. קשה לשים את האצבע על נתון מדוייק, אבל נשמע שזה ב-ball park של רבע מ-62 מליון יחידות פס4 שנמכרו מאז שהפרו יצאה. כלומר סביבות ה-16 מליון יחידות פס4 פרו וסביבות 100 מליון יחידות פס4 רגילה.

אין לי מושג מאיפה הנתון 10% של קרירין, אבל כנראה שהפרו מכרה יותר מ-10% גם אם מסתכלים על כל אורך החיים של הפס4. ועדין, פרו זה מוצר נישה, רוב האנשים לא קונים פרו וזאת לא ממש דרך להחיות פלטפורמה בירידה.

עד כמה שזכור לי המכירות של הפרו צנחו מהר מאוד
ברור שאתה מוציא מכשיר פרימיום כזה
וגם הפרו וגם הxbox היו מכשיר פרימיום

בהתחלה תמכור הרבה מאוד ,שכל הכבדים קונים קרוב להשקה
חלק מוכרים את הישן וקונים את המוצר פרימיום
בטח בארצות הברית שיש חנויות יד שניה שמתמחות ביד שניה

בכל מקרה כמה שזכור לי מכר פחות מ10 אחוז
ויצא מהר מהמדפים ,סוני השאירו רק את הslim תוקפה ארוכה
והslim עדין זמין לא משתלם אבל זמין

השאלה מה קורה מאוחר יותר

הps4 pro צנחה במכירות

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 אפריל 2023, 12:57

יאללה סוויצ'2 וזהו!עכשיו!
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אפריל 2023, 13:47

וואי קרירין נשמה איזה בידור כפרה, פשוט בידור..... בבקשה אתה החלטת שהפרו כישלון אבל הנה מה שסוני באמת חשבו:
PS4 Pro is running as we had expected, as we assumed, but Pro maybe is doing more than we anticipated,
Also during the call, Yoshida said PS4 Pro is selling better than the Slim model. "The sales of Pro are stronger than that of Slim, as we see it," he said.

https://www.gamespot.com/articles/sony- ... 0-6447489/

חושב שאתה יודע יותר טוב מסוני מה נחשב הצלחה או כישלון בשבילם? אתה יכול, אבל הדיון לא יהיה רציני.
וכמו שאתה תראה ב2024 הם הולכים להוציא פס5 פרו אז מה הם המשיכו עם סוס מת? אחרי שהפס4 פרו היה כישלון? :) הזייה, אין מילה אחרת :)
מה נראה לך שהם? ארגון צדקה :) ? העסקים האלה לא ממשיכים לעשות דברים שלא מניבים רווח ופה מדברים איתך על עלייה של כל הציפיות.

נדב: אני יכול לתת לך דוגמא חייה עלי אחי, מכרתי את הסוויץ, אם הסוויץ פרו יוצא אני קונה את פוקימון+BOTW2+ מטרויד דרד.. זה לגמרי יצור אצלי עניין מחודש בפלטפורמה, סביר להניח שאני גם אקנה כמה אינדים/צד ג', אביזרים וכו'
גם מה16M שהבאת שקנו את PS4 PRO אנחנו לא יודעים כמה מהם הם בעלי פס4 שקיבלו עניין מחודש בפלטפורמה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2023, 14:11

kririn כתב:עד כמה שזכור לי המכירות של הפרו צנחו מהר מאוד
ברור שאתה מוציא מכשיר פרימיום כזה
וגם הפרו וגם הxbox היו מכשיר פרימיום

בהתחלה תמכור הרבה מאוד ,שכל הכבדים קונים קרוב להשקה
חלק מוכרים את הישן וקונים את המוצר פרימיום
בטח בארצות הברית שיש חנויות יד שניה שמתמחות ביד שניה

בכל מקרה כמה שזכור לי מכר פחות מ10 אחוז
ויצא מהר מהמדפים ,סוני השאירו רק את הslim תוקפה ארוכה
והslim עדין זמין לא משתלם אבל זמין

השאלה מה קורה מאוחר יותר

הps4 pro צנחה במכירות

בדקתי כמה שבועות רנדומאלים ביפן, גם שנתיים וגם שלוש אחרי שהפרו יצאה, ודווקא די עמד הנתון של ה-3:1 בין הפס4 לפרו בשבועות שדגמתי רנדומאלית. אני לא חושב שיש נתון רשמי, אבל כל נתון רשמי שראיתי די תומך בפחות או יותר 3:1 החל מהתאריך יציאה של הפרו (כלומר סוף 2016).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אפריל 2023, 14:52

אני גם לא מצאתי משהו רשמי, אבל נתון ה-10% הגיוני רק אם מחשיבים את סך מכירות הפרו לעומת סך מכירות הפס4 - ומחשיבים את התקופה עוד לפני שיצאה הפרו, משמע מאז השיגור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2023, 15:08

Laskin כתב:אני גם לא מצאתי משהו רשמי, אבל נתון ה-10% הגיוני רק אם מחשיבים את סך מכירות הפרו לעומת סך מכירות הפס4 - ומחשיבים את התקופה עוד לפני שיצאה הפרו, משמע מאז השיגור.

וגם אז זה לא הגיוני אם הנתון 3:1 נכון בצורה כלשהי וזה הנתון שכל האנליסטים משתמשים בו כל הזמן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 אפריל 2023, 15:35

glass man כתב:וואי קרירין נשמה איזה בידור כפרה, פשוט בידור..... בבקשה אתה החלטת שהפרו כישלון אבל הנה מה שסוני באמת חשבו:
PS4 Pro is running as we had expected, as we assumed, but Pro maybe is doing more than we anticipated,
Also during the call, Yoshida said PS4 Pro is selling better than the Slim model. "The sales of Pro are stronger than that of Slim, as we see it," he said.

https://www.gamespot.com/articles/sony- ... 0-6447489/

חושב שאתה יודע יותר טוב מסוני מה נחשב הצלחה או כישלון בשבילם? אתה יכול, אבל הדיון לא יהיה רציני.
וכמו שאתה תראה ב2024 הם הולכים להוציא פס5 פרו אז מה הם המשיכו עם סוס מת? אחרי שהפס4 פרו היה כישלון? :) הזייה, אין מילה אחרת :)
מה נראה לך שהם? ארגון צדקה :) ? העסקים האלה לא ממשיכים לעשות דברים שלא מניבים רווח ופה מדברים איתך על עלייה של כל הציפיות.

נדב: אני יכול לתת לך דוגמא חייה עלי אחי, מכרתי את הסוויץ, אם הסוויץ פרו יוצא אני קונה את פוקימון+BOTW2+ מטרויד דרד.. זה לגמרי יצור אצלי עניין מחודש בפלטפורמה, סביר להניח שאני גם אקנה כמה אינדים/צד ג', אביזרים וכו'
גם מה16M שהבאת שקנו את PS4 PRO אנחנו לא יודעים כמה מהם הם בעלי פס4 שקיבלו עניין מחודש בפלטפורמה

תבדוק את התאריך ,2017 ,הפרו יצא בסוף 2016
היה בוסט רציני
ב2020 הפסיקו יצור פרו נשארו רק עם ps4 slime 512 גיגה
זה נראה לך הצלחה ?
הוא אמר את זה ב2017

סתם לדוגמה ב1996 הn64 היה הצלחה ענקית
מהר מאוד מכרה חצי מיליון ואנחנו יודעים מה קרה בסוף

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 אפריל 2023, 16:10

GPT טוען שהמכירות של הפרו הם 20% אבל אין לי זמן להתחיל לחקור אותו איך הוא עושה את החישוב בטח בערב כשאני אמות משעמם על קפה :). וגם יש לו cutoff עד ל2021 אבל אפילו זה יותר אמין מהנתון של קרירין.
טוב המשכתי לשאול אותו: טוען שזה איזה דוח של vgchartz אבל בואו עם כל ההטיות והטעויות שלהם אני אקח את הנתון שלהם על קרירין any day of the week.

קרירין אל תסבך לעצמך את החיים. מה שהתחיל טוב לרוב ממשיך טוב גם הN64 היא לא כישלון קולוסאלי בכלל אלא היא כזו רק ביחס לציפיות של נינטנדו.
אין לך מה להסתבך פה, זה שסוני ממשיכים עם אסטרטגיית הפרו, מעיד 1000 פעם על כמה שהם היו מרוצים ממנו, שוב אתה לא ממשיך עם אסטרטגיה כושלת בתקווה שהיא
תצליח בפעם המליון, אם זה היה כישלון הם היו מפסיקים איתה כבר בדור הזה.

אפילו לא צריך להבין בעסקים בשביל זה, זה הגיון בריא כפרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2023, 16:22

למה צריך את הפרו החל מ-2020 אם כבר יצאה הפרו 2 - הפס5? כלומר, הפרו נועד למשתמשים היותר קורים, והחל מ-2020 המשתמשים האלה רוצים פס5, לא פס4 פרו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 85 אורחים