ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי kririn » 12 פברואר 2022, 18:38

דרקו קארט 9 כניראה יגיע רק בדור הבא שלהם
נינטנדו מאז יצא קארט ,הוציאו רק גרסה אחת לקונסולה
אני לא רואה אותם מוצאים עוד גרסה

בn64 לדוגמה ,היה להם את דידי קונג ריסינג ,ואחריו עוד משחק עם דמויות של דיסני ,שריר פיתחה שהם שלטו בריר
במקום להוציא קארט 64 2
בקיצור קארט 9 ,הולך להיות ב" סופר סוויץ "

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2022, 20:51

מוכן לשים כסף שמריו קארט הבא יצא לסוויץ׳. יכול להיות שיהיה קרוס ג׳ן, אפילו סביר להניח, אבל הוא יגיע לסוויץ׳ בטריליון אחוז

ומה זאת אמרת שהם מעולם לא הוציאו יותר ממשחק אחד לקונסולה? הם גם לכאורה מעולם לא עשו פורט משודרג, והנה אנחנו עפ מריו קארט 8 ״דלוקס״… הסוויץ׳ מעולם לא קיבלה משחק קארט משלה, רק רימאסטר. ואותו דבר הם יעשו עכשיו. זה עובד מעולה.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 12 פברואר 2022, 20:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 פברואר 2022, 20:55

למה שיצא לסוויץ ?
איפה תיהיה קפיצה לאומת הקיים ?

עכשיו אחרי הdlc שיצא בגלים ,לא חושב שיש משחק קארט באותו הליגה אפילו מבחינת תוכן
זה הגראנד טוריסמו / פרוזה של משחקי הקארט

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2022, 20:57

כי כסף. לגירסת הדור הבא יהיו יתרונות והיא תקבל תמיכה לעתיד שזו לא תקבל בטח, אבל אין סיבה שלא יעשו את זה אם זה יסתדר בזמנים, ולדעתי זה יסתדר בזמנים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 פברואר 2022, 20:53

עם היו רוצים לעשות את זה ,לא חושב שהיו מוצאים עכשיו 40+
מסלולים בחבילת dlc
בדור הבא שלהם הם צריכים למכור קונסולה חדשה
" מאריו קארט 9 " ,זה מוכר קונסולות , יוציאו לדור הזה
ואחד מהמוכרי קונסולות הגדולים שלהם ימשוך הרבה פחות לקוחות
הורים יקנו לסוויץ ויחסכו מאות דולרים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2022, 22:48

יש מצב שמריו קארט 9 יהיה רק לדור הבא. כלומר ה-DLC שהוכרז יצא ב-6 חבילות כשהאחרונה יוצאת בסוף 2023. נשמע לי מוזר שימשיכו לצאת מסלולים לקארט 8 כשקארט 9 בחוץ. כלומר כנראה שקארט 9 יוצא ב-2024 וצפונה. להתחשב בזה שהסוויטצ׳ בת 7 כבר בחודש השלישי של 2024, אני לא אפול מהכיסא אם מריו קארט 9 יצא ב-2024 לסוויטצ׳ 2.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2022, 22:59

גם אני לא אפול אם הוא יצא ב-2024 לסוויץ׳ 2, אני כן אפול אם לא תהיה גירסה כלשהי שלו גם לסוויץ׳, שעד אז יהיה עם למעלה מ-150 מליון יחידות בטח. אלא אם אנחנו רוצים להשלות את עצמנו שהמשחק יהיה כל כך מתקדם טכנית שזה יהיה בלתי אפשרי לשנמך בו דברים כך שירוץ על הסוויץ׳…?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2022, 23:02

Laskin כתב:גם אני לא אפול אם הוא יצא ב-2024 לסוויץ׳ 2, אני כן אפול אם לא תהיה גירסה כלשהי שלו גם לסוויץ׳, שעד אז יהיה עם למעלה מ-150 מליון יחידות בטח. אלא אם אנחנו רוצים להשלות את עצמנו שהמשחק יהיה כל כך מתקדם טכנית שזה יהיה בלתי אפשרי לשנמך בו דברים כך שירוץ על הסוויץ׳…?

זה מריו קארט, בהחלט יש מצב שהוא יהיה קרוס. למרות שנינטנדו לא ממש עושה קרוס, היא גג מוציאה משחק שהובטח לדור הקודם ככותר שיגור לדור החדש (ע״ע שני משחקי זלדה), אבל מריו קארט הוא משחק די מתבקש לדבר כזה. זה לא זלדה שממש יסבול מזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 פברואר 2022, 08:43

אפשר לראות היסטורית שבדורות האחרונים נינטנדו רואה במריו קארט כותר שמזיז קונסולות חדשות ומתחיל לבנות Userbase הם עשו את זה עם מריו קארט 7 וה3DS ואחר כך ניסו לבנות עם מאריו קארט 8 את הuserbase של הWII U הגיוני שהם שומרים את מריו קארט 9 לחלון ההשקה של הסוויץ 2.

כן זה ימכור כמו לחמניות חמות על הסוויץ הרגיל, אבל גם מריו קארט 8 מוכר כמו לחמניות חמות על הסוויץ הרגיל והם ירצו ש9 יהיה תמריץ לשדרג לקונסולה החדשה אין סיבה להוציא אותו לסוויץ הרגיל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 פברואר 2022, 11:41

Laskin כתב:גם אני לא אפול אם הוא יצא ב-2024 לסוויץ׳ 2, אני כן אפול אם לא תהיה גירסה כלשהי שלו גם לסוויץ׳, שעד אז יהיה עם למעלה מ-150 מליון יחידות בטח. אלא אם אנחנו רוצים להשלות את עצמנו שהמשחק יהיה כל כך מתקדם טכנית שזה יהיה בלתי אפשרי לשנמך בו דברים כך שירוץ על הסוויץ׳…?

אני כן יפול מהכסא עם יצא לסוויץ הנוכחית
נינטנדו מעולם לא הוציאה 2 מאריו קארט לקונסולה שלה

יכול להיות אפילו שיוציאו משחק קארט ,אבל לא מאריו לסוויץ
כמו בn64 ,שראר הוציאה להם עוד 2 משחקי קארט איכותים
דידי קונג ,ועוד משהו בזיכיון דיסני
בקלות יכלו להחליט על מאריו קארט 64
2-3 ,במקום הפרויקטים האלו, אבל החליטו שלא

טוב מצאתי
Mickey's Speedway USA

"Mickey's Speedway USA is a Disney racing game for the Nintendo 64 and Game Boy Color, developed by Rareware and published by Nintendo under license from Disney Interactive. It is styled after other kart racers such as the Mario Kart series and Diddy Kong Racing."

בקיצור אפילו שילמו לדיסני על שימוש בזיכיון
במקום להוציא מאריו קארט 64 נוסף

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2022, 12:05

יש לכם פה כסף מונח על השולחן, זה שלא עשו בעבר לא אומר שלא יעשו עכשיו, הפ גם בחיים לא עשו קונסולה שהיא גם הניידת וגם הנייחת שלהם, בעצם זה כמו להוציא אחד לניידת ואחד ל3ds שלהם, מה שהם כן עשן בעבר :)
אם הם לא שומרים את זלדה הבא רק ליורשת אין סיבה שיעשו זאת דווקא למריו קארט, אנשים לא יגידו שהם לא קונים סוויץ׳ 2 רק בגלל שמריו קארט יוצא גם לסוויץ׳, מקסימום הם ידחו את הרכישה בחצי שנה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 פברואר 2022, 12:12

אי אפשר להשוות בכלל את מריו קארט לזלדה. יש אנשים שקנו קיוב ב2004 רק בשביל זלדה TP ויש אנשים שקנו את הWII U רק בשביל זלדה ב2014 אפילו כשהם ידעו שזו קונסולה מתה מראש. לבטל את הגרסאות האלו כשהן כבר מוכנות בשביל בלעדיות לדור הבא, זה הכי חול בעין, לנינטנדופילים הכי חזקים.

מריו קארט לעומת זאת? זה בדיוק הIP שבונה את הקהל כשהקונסולה עוד חדשה בלי קילראפים אחרים.

עוד משהו לאסקין, אם אתה טוען שזה אבסורדי לא לרצות לעשות הרים של כסף מהקהל המטורף של הסוויץ, אז אתה צודק אבל בשביל זה הם מוציאים עכשיו את הWII SPORTS
הם הגיעו ל103M לקוחות עכשיו הם הולכים לעשות עליהם הרים של כסף עם WII SPORTS משחק שעולה להם לפתח אפילו פחות ממריו קארט 9 :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2022, 12:23

מה זה קשור? אם יש משחק אחד שמוכר מלא אז זו סיבה לבטל משחק אחר, שימכור גם כן מעולה, שבבירור יכול לרוץ על הקונסולה הנכחית? אם המריו קארט הבא יצא שנתיים אחרי שהקונסוליה תצא - אז הוא לא יגיע לסוויץ׳, אבל עד שנה או שנה וקצת אחרי - והוא יגיע גם לסוויץ׳.
נינטנדו לא צריכה ״לבנות״ עם מריו קארט שום דבר, יש לה מספיק משחקים שיבנו את בסיס המשתמשים עם הזמן ובלעדיות לא מעניינית מי שרוכש את הקונסולות שלהם, מי שמת על מריו קארט יקנה את הסוויץ׳ 2 ויקנה גם את מריו קארט פעמיים אם לא תהיה תמיכה לאחור (ואני מאמין שהפעם סוף סוף תהיה)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 פברואר 2022, 12:48

לאסקין תגיד לי אתה מה נראה לך יותר יותר הגיוני בתרחיש הבא :)

מריו קארט פונה בעיקר למשפחות וילדים, מה נינטנדו תעדיף שהבן של נדב יעשה נגיד? ישגע את נדב לקנות לו את מריו קארט 9 לקונסולה שכבר יש לו ולעשות על נדב איזה כמה דולרים או שהיא תעדיף שהבן של נדב ישגע אותו לקנות לו את הסוויץ 2 במיוחד בשביל מריו קארט 9 ואז נדב יקנה גם את הפלטפורמה וגם את המשחק ועוד כמה משחקים?

עכשיו אל תרמה ותגיד שנדב בכל מקרה יקנה את הסוויץ 2 כי זה לא רלוונטי :)

מה נינטנדו בדיוק תרוויח מזה שגם מריו קארט 8 וגם מריו קארט 9 יהיו שניהם בטבלת המכירות באותו זמן? סתם יתחרו אחד בשני יראו דומה גם גרפית ויבלבלו צרכנים ועם פחות תמריץ לשדרג. זה סתם כאב ראש לנינטנדו. אם היינו חיים במצב שמריו קארט 8 הפסיק למכור הייתי מבין לאן אתה חותר אבל הוא לא יפסיק למכור עד שייצא מריו קארט 9 והאינטרס היחיד של נינטנדו לגרום ל8 להפסיק למכור זה שהיא רוצה שאנשים יעברו לפלטפורמה החדשה...ואתה יודע אז הם יוכלו גם להעלות מחירים של המשחקים שלהם כי... פלטפורמה חדשה והכל :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2022, 13:14

אבל זה כן רלוונטי... כי נדב והילד ירצו גם לשחק במריו וזלדה ולואיג'י ושאר המשחקים שיהיו בחלון השיגור, חלקם בלעדיים אם יצאו קצת רחוק יותר מחלון השיגור, ולשחק אותם על מכשיר מהיר יותר, טוב יותר, עם גרפיקה מרשימה יותר וקצב פריימים גבוה יותר, וכמובן הגימיק החדש שיהיה, מה שלא יהיה.
מריו קארט 8 לא יישאר כנראה בטופ של המוכרים בעוד שנתיים, הוא ימכור איזה 50 מליון יחידות ואז יצא המשחק הבא, מה הבעייה?
הרי את כל הטיעונים שלכם כאן אפשר להביא על זלדה או על הורייזון או היילו... למה שמיקרוסופט יוציאו את היילו אינפיניט במקום קרוס ג'ן, למה הורייזון, וכו'...
כדי למכור אפילו יותר עותקים. הרבה יותר עותקים.

די נו, כולנו יודעים שיהיה קשה מאוד להשיג סוויץ' 2 בשנה ואולי שנתיים הראשונות שלו. אלא אם נינטנדו יעשו איזו טעות סופר קריטית שתרחיק אנשים. וכמעט כל מי שיקנה את המכשיר יקנה איתו את זלדה או מריו או מריו קארט, או שלושתם. למה שבזמן הזה לא ימכרו בנוסף גם למי שלא יכול לקנות קונסולה חדשה כי אין לו כסף או כי אין במלאי? מדובר בעוד עשרות מליוני עותקים, זה סכומים אדירים, שאתם חושבים שנינטנדו לא תרצה לגרוף כי מה...? מה הטיעון, שהסוויץ' 2 תמכור רבע אחוז פחות מאשר אם יהיה לה את קארט בבלעדיות? זה לא מסתדר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 פברואר 2022, 13:21

מסכים עם glass
לאסקין לנינטנדו יש עכשיו רק קונסולה אחת רלוונטית
רוב הסיכוים שהיא תלך באותו הדרך בדור הבא שלה
מאריו קארט חדש מוכר קונסולות ,להגיד " יחכו חצי שנה " ,שמדובר בקונסולות השנתיים הראשונות הכי חשובות להמשך
גם בגלל אמון הריטיל ,גם בגלל שכמה שאתה מיצר ומוכר יותר זה נהיה זול יותר לך ,גם בגלל אמון של מפתחות משחקים צד שלישי

יש לזה המון משמעות בשוק עם הקונסולה לא מוכרת מהר בהתחלה
תיראה כמה סוני דיממה כסף להציל את הps3 בזמנו
וכמה ms דיממה כסף להציל את הxbo בזמנו

מין הסתם שיצא הסוויץ 2
נינטנדו תנסה למכור מעל 10 מיליון בשנה הראשונה בשוק
לזה בין היתר היא צריכה כותרים גדולים ,עם כבר מדברים על
מאריו קארט 9 לסוויץ הקיימת, להרוויח עוד כסף ,כבר יותר הגיוני להם
להוציא גרסה כזאת אחרי שהסוויץ 2 ,תיהיה שנה או שנה וחצי בשוק
ככה זה לא פוגם להם בהשקה ,והסוויץ הקיימת תיהיה הקונסולה הזולה יחסית עם המשחקים הזולים יחסית

בעניין זלדה ,זלדה הוכרז כבר לסוויץ הקיימת
אולי יוציאו גרסה משודרגת לסוויץ 2 ,אולי עובדים על נכסים כבר
תוך כדי פיתוח ,להכניס אותם בעתיד לסוויץ 2

אבל כמו זלדה tp ,שיצא גם לקיוב שהקיוב כבר מתה
וכמו זלדה botw שיצא גם לwiiu ,שהwiiu כבר מתה
אלו משחקים שהוכרזו כבר

קארט 9 / ssb עתידי / מאריו עיקרי עתידי ,לא הוכרזו
אנחנו מקבלים קירבי מושקע ,אבל לא אודיסי 2 ,שכניראה יצא בדור הבא

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2022, 13:24

ושוב - נניח שהשנתיים הראשונות סופר חשובות (במקרה של נינטנדו זה פחות רלוונטי כי אין להן מתחרה ישיר)... אתה חושב שאם מריו קארט 9 לא יהיה בלעדי - זה ישנה למכירות החומרה שלו בשנתיים האלה? אני משוכנע שלא, כמו שלא הייתי משוכנע הרבה זמן. החומרה הבאה שלהם תימכר כמו לחמניות עם בלעדיות שלו ובלעדיו, המכשיר יהיה SOLD OUT לפחות שנה וחצי.
אם זה נכון לPS5 זה נכון פי עשר לגבי היורשת של הסוויץ'.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 פברואר 2022, 15:00

זה היה תרחיש די סביר גם לפני כן אבל אחרי שהם חשפו את ה dlc שימשוך עד סוף 2023 נראה לי שהעניין הוכרע.. כאילו זה רמז די עבה לדעתי שמריו קארט 9 יגיע רק לקונסולה החדשה.

עם כוכבית אחת.. שהקונסולה הבאה שלהם לא תהיה אותו דבר רק ב 4k, מה שאני לא מאמין שיקרה, אבל אי אפשר לגמרי לשלול תרחיש כזה. ובכל זאת, על הנייר הגיעה העת לקפיצה גרפית ניכרת, אנחנו על אותו בולפארק מ 2012 כבר. אחרי גיימקיוב-wii שהיו בערך אותו דבר הם קפצו ל HD, מצפה לקפיצה דומה אחרי דור ה wii-u-switch. נינטנדו מצחיקים, קופצים דור כל שני דורות :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2022, 15:13

אז עידן - אתה חושב שבלי מריו קארט יישארו סוויץ' 2 על המדפים בשנה-שנתיים הראשונות?
כאילו, פורטים של משחקי נינטנדו לא ימכרו פתאום מכשירים? מריו חדש ופורט של זלדה ושאר להיטי הסוויץ' לא יספיקו למעריצים הרבים?
לא קונה את זה...

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 פברואר 2022, 15:31

אולי כן, אולי לא. אבל אני לא חושב שהם יקחו את הסיכון הזה. אני גם חושב שיש לך פרספקטיבה מאוד עכשווית על ההצלחה ה״בטוחה״ של נינטנדו, כי הרי רק לפני דור הם נכשלו לחלוטין. הכישלון הזה הוא גם מה שעזר לבנות את השנה הראשונה המאוד חזקה של ה switch, פריוולגיה מפוקפקת שאין להם הפעם.

והרי יש הבדל משמעותי בין פורטים מקונסולה די נדירה שלאף אחד לא היה ועוד אחת שמציעה משחקים בגרפיקה דומה (switch-wii u זה אותו דור), כלומר לרוב המשתמשים של ה switch הפורטים האלה היו משחקים חדשים לכל דבר ועניין.. לבין פורטים מקונסלה מיושנת גרפית (כאמור אני צופה קפיצה) שהיא גם אחת ההצלחות הכי גדולות בכל הזמנים ולכל העולם ואחותו יש אותה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 פברואר 2022, 15:34

Laskin כתב:ושוב - נניח שהשנתיים הראשונות סופר חשובות (במקרה של נינטנדו זה פחות רלוונטי כי אין להן מתחרה ישיר)... אתה חושב שאם מריו קארט 9 לא יהיה בלעדי - זה ישנה למכירות החומרה שלו בשנתיים האלה? אני משוכנע שלא, כמו שלא הייתי משוכנע הרבה זמן. החומרה הבאה שלהם תימכר כמו לחמניות עם בלעדיות שלו ובלעדיו, המכשיר יהיה SOLD OUT לפחות שנה וחצי.

אנחנו לא יודעים מה יקרה עד אז
ה3ds ,די נכשלה בהתחלה ,נינטנדו הורידו מחיר והוציאו כמה משחקים גדולים ,ורק אז התחילה להצליח

הwiiu נכשלה

הגימקיוב נכשלה

אתה לא יודע מה יקרה בסוויץ 2 ,למה להם לקח סיכון כזה ?
עדיף להם להגיע עם התותחים הגדולים למכור סוויץ 2
שהסוויץ הרגילה עדין תיתן להם רווחים ממשחקי צד שלישי וכותרים ישנים

אולי הסוויץ 2 תיהיה במחסור שנתיים שלוש גם בלי כותרי ענק
אנחנו לא יודעים ,אבל יותר חשוב נינטנדו לא יודעת
מה שכן ידוע ,שמאריו קארט זה בילעדי שעוזר למכור קונסולות
ולא סתם יש באנדלים מאריו קארט

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 פברואר 2022, 15:34

Laskin כתב:ושוב - נניח שהשנתיים הראשונות סופר חשובות (במקרה של נינטנדו זה פחות רלוונטי כי אין להן מתחרה ישיר)... אתה חושב שאם מריו קארט 9 לא יהיה בלעדי - זה ישנה למכירות החומרה שלו בשנתיים האלה? אני משוכנע שלא, כמו שלא הייתי משוכנע הרבה זמן. החומרה הבאה שלהם תימכר כמו לחמניות עם בלעדיות שלו ובלעדיו, המכשיר יהיה SOLD OUT לפחות שנה וחצי.

אנחנו לא יודעים מה יקרה עד אז
ה3ds ,די נכשלה בהתחלה ,נינטנדו הורידו מחיר והוציאו כמה משחקים גדולים ,ורק אז התחילה להצליח

הwiiu נכשלה

הגימקיוב נכשלה

אתה לא יודע מה יקרה בסוויץ 2 ,למה להם לקח סיכון כזה ?
עדיף להם להגיע עם התותחים הגדולים למכור סוויץ 2
שהסוויץ הרגילה עדין תיתן להם רווחים ממשחקי צד שלישי וכותרים ישנים

אולי הסוויץ 2 תיהיה במחסור שנתיים שלוש גם בלי כותרי ענק
אנחנו לא יודעים ,אבל יותר חשוב נינטנדו לא יודעת
מה שכן ידוע ,שמאריו קארט זה בילעדי שעוזר למכור קונסולות
ולא סתם יש באנדלים מאריו קארט

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2022, 15:40

הסוויץ׳ לא סתם הצליחה בפוקס, זו קונסולה שהיא גם נייחת וגם ניידת, אפ הבאה גם תהיה כזו או אפילו רק ניידת - היא תמכור כמו לחמניות.
אתה מבין שזה מוצר שאין לו תחרות בכלל? הדבר היחיד שצריך להדאיג אותם זה כמה קונסולות הם יצליחו לייצר.
כמובן שאם יעשו טעויות קשות כמו לבקש עליו 700 דולר או משהו הזוי כזה אז הוא כן יכול להכשל אבל זה מאוד לא סביר.

אם מדובר בתותחים כבדים שגם ינצלו את החומרה החדשה בסבירות גבוהה, כמו זלדה או מריו או משהו - אז סבבה, מבין אל הטיעון, אבל במידה ומריו קארט לא יהיה חוד החנית הטכנית - זו תהיה החלטה נוראית מבחינה כלכלית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2022, 16:16

הקונסולות של נינטנדו מוכרות רק בשביל משחקי נינטנדו. אם נינטנדו רוצה למכור את הקונסולה החדשה, ואני מזכיר שהם מוכרים גם חומרה ברווח בניגוד לסוני ומיקרוסופט, אז הם צריכים תוכנה שתמכור את הקונסולה. הם לא סוני, מריו קארט 8 עדין עולה 60$ והוא יצא לראשונה לסוויטצ׳ לפני 5 שנים. אם מריו קארט 9 יצא בלעדית לסוויצ׳ 2 ב-2024, הוא יהיה בטופ 10 ב-60$ מלאים כמעט עשור כך או כך אז אני לא חושב שבסיס המשתמשים של הסוויטצ׳ 2 רלוונטי בכלל. כל המשחקים הגדולים של נינטנדו שיצאו בשנה הראשונה של הסוויטצ׳ הצפינו מ-20 מליון וחלקם מ-40 מליון, הכל במחיר פחות או יותר מלא.

השאלה היא באמת, כמו שעידן אמר, מה תהיה הסוויטצ׳ 2. זאת שאלה יותר מעניינת מלאיזו קונסולה יצא מריו קארט 9 שהוא די אותו משחק כבר 25 שנים. הרי יש להם את הצ׳יפ של הסוויטצ׳ 4K שהייתה אמורה לצאת שנה שעברה ובסוף הצ׳יפ לא נכנס לOLED בגלל מחסור הצ׳יפים. אז מה קורה עם הצ׳יפ הזה? אם ישתמשו בו בתור הסוויטצ׳ 2, זה הסיוט הכי גדול שיכול להיות. צ׳יפ של 2021 (ששמועות אמרו שהוא בכלל כיוון ל-2020), וברמה של נינטנדו של 2021 ולא איזו חברת קצה מדמם, זה לגמרי איום ונורא.

אני עדין מחזיק אצבעות שהסוויטצ׳ 2 תהיה איפשהו ב-ballpark של הפס4 פרו בשילוב עם DLSS. הלוואי וזה יקרה. כלומר, אתם יכולים לדמיין את זלדה שנראה כמו HFW? המשחק הזה רץ על הפס4 הבסיסית ב-1080p (ש-DLSS הופך בקלות ל-4K חד).

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 פברואר 2022, 17:23

Laskin כתב:הסוויץ׳ לא סתם הצליחה בפוקס, זו קונסולה שהיא גם נייחת וגם ניידת, אפ הבאה גם תהיה כזו או אפילו רק ניידת - היא תמכור כמו לחמניות.
אתה מבין שזה מוצר שאין לו תחרות בכלל? הדבר היחיד שצריך להדאיג אותם זה כמה קונסולות הם יצליחו לייצר.
כמובן שאם יעשו טעויות קשות כמו לבקש עליו 700 דולר או משהו הזוי כזה אז הוא כן יכול להכשל אבל זה מאוד לא סביר.

אם מדובר בתותחים כבדים שגם ינצלו את החומרה החדשה בסבירות גבוהה, כמו זלדה או מריו או משהו - אז סבבה, מבין אל הטיעון, אבל במידה ומריו קארט לא יהיה חוד החנית הטכנית - זו תהיה החלטה נוראית מבחינה כלכלית.

לפני שהסוויץ יצא לשוק ,לא ידעו שההצלחה תיהיה כזאת גדולה
מבחינת תחרות ,אין אומנם ראש בראש
אבל מתחיל משהו נחמד מבחינת נידי הpc ,מוצרים כאלו היו כבר בעבר ,אבל מאוד מוגבלים יחסית
היום יש לך נידי pc שמריצים כל משחק שרץ על win10-win11
אומנם מתפשרים על ההגדרות ,אומנם המחיר יקר בהרבה מהסוויץ
והקונסולות שמנות מהסוויץ

אבל עד שיצא הסוויץ 2 ,בשיפורים של אינטל וamd
לך תדע מה יהיה בשוק סתם נגיד 2024 ומעלה ,במיוחד עם יפתר המחסור בצ'יפים

גם מבחינת מחיר אפשר לקנות סטים דאק ולהתקין אליו win
שיצאו הדריברים
זה לא תחרות ראש בראש עם הסוויץ ,אבל כן תחרות מסוימת
בכל מקרה חברה כמו נינטנדו שתלויה הרבה בהצלחת הקונסולות שלה
לא חושב שתיקח סיכון מיותר להוציא הרבה קרוס גאן בשנה הראשונה לסוויץ

ודרקו בעניין הציפ ,אני די בטוח שהם הפעם ידברו גם עם צד שלישי
להחליט על עניינים כאלו ,הסוויץ לדוגמה היתה אמורה להגיע עם 2 גיגה ram זיכרון מאוחד
הם העלו ל4 גיגה ,כי ביקשו מצד שלישי ,רק להסביר הwiiu היתה 2 גיגה עם לא מחשיבים את הeram ,והגרפיקה בין הקונסולות האלו קרובה

אני מנחש שהסוויץ 2 ממש לא תיהיה מפלצת במונחי 2024 או משהו כזה ,אבל מנחש שתיהיה חזקה מהps4 pro
ניחוש שלי 8 גיגה זיכרון מאוחד ,256 גיגה ssd בהשקה
וציפ arm מהנווידה שכולל cpu וgpu
שהcpu יהיה משמעותית חזק משמעותית ממעבדי היגואר שהיו בניחות דור קודם ,והgpu ,עם היה בשוק rtx 3030 ,וניד אז בכך כזה
ל2024 זה צפוי להיות חלש ,אבל קונסולה שתוכל לקבל פורטים משונמכים מהxsx/ps5

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 58 אורחים