ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי Klayman » 01 מרץ 2023, 20:57

בכל מקרה, יאללה, סוויצ'2 כבר!
:)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 מרץ 2023, 21:31

אם בפנטזיות עסקינן שלי נשארה אותה פנטזיה. אני רוצה שנינטנדו ימשיכו עם האקוסיסטם של הסוויץ ועם הרעיון הכללי אבל שיפצלו את ה"מותג" לקונסולה נייחת וניידת נפרדות,כמו הפיצול של הSeries S והX בערך.אולי אם המחיר של הנייחת יהיה מחיר פרמיום ויקר תהיה הצדקה לנינטנדו להכניס איזשהו אורין מקוסטם חזק יחסית ... אין לי גם שום בעיה אם הגרסה הניידת תמשיך לבוא עם Dock שיחבר אותה לטלווזיה וכך היא גם תוכל להציע שוב חיבור לטלווזיה למי שמעוניין בסוויץ 2.0 אבל פשוט שיהיה דגם חזק יותר משמעותית.

בכל מקרה אני סקרן לראות כבר מה הגיימיק של הסוויץ 2, אפילו המכשירים הכי שמרנים שלהם כמו ה3DS והWII U שהיו בסהכ שדרוג חומרה לקונסולה הקודמת והמשך ישיר שלהן עדיין באו עם גימיקים מפתיעים. :) רק מקווה שהפעם הגיימיק לא יהרוס את האפשרות לכוח :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2023, 21:43

כל עוד הגימיק לא בא על חשבון משהו, אני שמח. כלומר, ושלא יעשו חומרה פתטית, לפחות שיהיה חזק מהסטים דק :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 מרץ 2023, 21:42

גראהב עם יציאה מוזרה על הסוויץ החדש: Whatever's next for Nintendo may not be a 'Switch Pro' or 'Switch 2', it may be something in-between to continue the Switch generation

אז הוא בתכלס אומר שזה יהיה ליטרלי סוויץ פרו אבל לא רוצה להתחייב לקרוא לזה סוויץ פרו? לול נינטנדו המציאה את הקונספט של הפרו והוא מתאר פה קונסולת פרו.
אולי הוא סתם רוצה צומי כי ההוא שהדליף את השמועה ב4chan לוקח לו את כל הצומי שהוא רגיל לקבל? ווטאבר.

בכל מקרה זה יהיה מבאס אם נינטנדו רוצה להשאיר אותנו בדור הסוויץ עוד איזה שנתיים או משהו כזה.

מצד שני, מטרויד פריים 4, אולי מטרויד 2D חדש דונקי קונג חדש, ופאץ גרפיקה משופרת לפוקימון וזלדה ימכרו כל כך את הפרו הזה שאין להם סיבה לא להוציא אותו.
נינטנדו גם הבטיחה את מטרויד פריים 4 לבעלי הסוויץ הוא ליטרלי מהמשחקים הראשונים שהוכרזו רק כמה חודשים אחרי שיצאה הפלטפורמה, לא להוציא אותו לסוויץ יהיה חתיכת שבירת אמון בין נינטנדו ללקוחות ואם המשחק הזה סוחט את המכשיר הוא יצטרך מכשיר פרו.

יהיה מעניין, לא? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2023, 12:45

אני לא בטוח שהבנתי משהו קוהרנטי מאיך שהוא מלמל בסטרים. הוא בייסיקלי אומר שנינטנדו רוצה להמשיך את הeco system בקונסולה הבאה כמו מיקרוסופט וסוני.

אז הוא אומר שהיא חזקה יותר מפרו ושהם רוצים רוצים להמשיך את הeco system שזה פחות המעבר הדורי של מיקרוסופט וסוני, לא? כלומר, הוא פשוט מתאר סוויץ׳ 2. אולי הוא מרמז שהיא חלשה יותר ממעבר דורי?

https://clips.twitch.tv/HumbleTolerantA ... 9pBTNErSpA

אם זה המצב, אז בסוף נקבל אורין ננו שזה מבאס תחת.

ובנוגע לפריים 4, כמישהו שקנה את הסוויצ׳ ביום השיגור ומעריץ סדרת מטרויד, בבקשה, ״תבגדו״ בי. להוציא אותו לדור הבא תהיה ברכה, אנחנו עדין בנקודה בזמן שמשחק פס4 יכול להראות מרשים ורק לדמיין שיצא משחק מטרויד שהוא טכנית ברמה של המשחקים שיוצאים כרגע זאת פנטזיה רטובה. אני עדין זוכר את ימי פריים 1 ואיך המוח נמס, ועוד ב60fps. זה לעולם לא ישוחזר, אבל רק להתקרב לשם, למשחק מטרויד שהוא בטופ הגרפי, יהיה מטורף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2023, 12:54

מטרויד פיוז׳ן מגיע לשירות אונליין של נינטנדו עוד שבוע וחצי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 מרץ 2023, 11:27

הלוואי שיבגדו עם מטרויד פריים 4 גם ככה המשחק הזה עבר כל כך הרבה רייבוטים פשוט שיגידו לנו שצריך עוד אחד "בשביל החזון של המפתחים " אני מתאר לעצמי שנינטנדו גם ככה כיוונו שהוא יהיה מוכן גג בחגים 2021 והוא החמיץ גם ככה את החלון הזדמנות הזה.

הבאסה היא שאם הדגם החדש הוא לא קפיצה דורית שלמה יהיה להם עוד יותר קשה להסביר למה הוא מדלג על הפלטפורמה שהוא הובטח אליה.

לפחות זה מרגיש לי כאילו הם עושים ביילדאפ מטורף לקראת החשיפה של פריים 4 עם הדגם החדש, הזה, הרימאסטר מקבל 95 בכל מקום פיוז'ן מגיע. אני לא אתפלא אם נראה את פריים 4 נחשף עוד השנה :) יאי!

מקסימום אני אקנה את הסוויץ המשודרג הזה רק בשביל פריים 4 :) (וזלדה!)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 מרץ 2023, 17:00

MVG עם הטייק שלו למה BC על הדור הבא של נינטנדו עלול להיות יותר בעייתי ממה שאנשים משערים:

האמת? אני קצת לא מבין אותו, הטענה העיקרית שלו, שה-SOC הבא של הסוויץ' יהיה שונה משמעותית ברמת הארכיטקטורה מהטגרה X1 תקפה גם עבור המצב עם הפס5 וה-XS ולמעט מספר חד ספרתי נמוך מאוד של משחקים, אפשר לומר שהקונסולות BC באופן מלא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2023, 19:39

Uncle Pey'j כתב:MVG עם הטייק שלו למה BC על הדור הבא של נינטנדו עלול להיות יותר בעייתי ממה שאנשים משערים:

האמת? אני קצת לא מבין אותו, הטענה העיקרית שלו, שה-SOC הבא של הסוויץ' יהיה שונה משמעותית ברמת הארכיטקטורה מהטגרה X1 תקפה גם עבור המצב עם הפס5 וה-XS ולמעט מספר חד ספרתי נמוך מאוד של משחקים, אפשר לומר שהקונסולות BC באופן מלא.

הבעיה הספציפית שהוא מתאר היא לא במדוייק הבעיה של נניח הפס5/XSX, אבל בסופו של יום מדובר בבעיות BC קלאסיות. אני משער שאו ש-NV כבר אפו לתוך הצ׳יפ תמיכה לאחור כמו ש-AMD עשו עם הפס5 וה-XSX, או שנינטנדו ו-NV בנו ממיר מהקובץ meta data של הסוויצ׳ לזה של הסוויצ׳ 2. ואם זאת האופציה השניה, אז או שמדובר בסוג של אמולציה בזמן אמיתי או שמדובר בהליך של קימפול מחדש. ה-API של מיקרוסופט עם שכבה הרבה יותר עבה מזו של נינטנדו וכדי שמשחקים יכנסו לספרית BC, הם העבירו קימפול אוטומטי של כל אחד ואחד ממשחקי ה-BC ואז גם עשו להם QA. המקרה של נינטנדו יותר פשוט מזה, אפילו לא צריך לקמפל מחדש את המשחק, רק את הקובץ Meta data.

בכל מקרה, אני מאמין שיהיה BC. לא משנה מה מצב החומרה והתוכנה, לעשות BC ידרוש עבודה מנינטנדו. אבל בשביל להמשיך את ה-eco system זה לגמרי שווה את המאמץ.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 מרץ 2023, 20:03

לדעתי עכשיו הכל מובן :).

הדגם שנראה בחורף, לא משנה איך יקראו לו סוויץ דלוקס/new סוויץ וכו' הוא ככל הנראה סוויץ פרו עם טגרה X1 משופר וBC (מן הסתם) זה יהיה פרו והשם הוא סמנטי בלבד, גם אם הPR של נינטנדו יחרטט שזו קונסולה חדשה בלה בלה.
בעוד הקונסולה הבאה של נינטנדו, זאת שתהיה קפיצה דורית אמיתית מהסוויץ כנראה תשתמש בארכיטקטורה שונה ושבב שונה לגמרי. ושמסתכלים על זה ככה זה די ברור למה מיאמוטו רמז שלא יהיה BC בזמנו, כי הקונסולה הבאה שלהם כנראה באמת לא תהיה BC.

זה נכון שלא שווה לנינטנדו לאבד את האקו סיסטם אבל מתי נינטנדו עשתה את המאמץ של BC אמיתי דרך אימולציה? הם אולי הציעו את המשחקים הנוסטלגים שלהם של הסופר נינטנדו/64 באימולציה אבל מתי הם עשו BC אמיתי מבוסס אימולציה? הם כל הזמן או התחילו מחדש או שמו את החומרה הישנה בפנים.

אז השני שקל שלי? כרגע השני שקל שלי הוא אותו שני שקל שכבר כתבתי קודם. דגם סוויץ פרו עד 2026 בערך ואז קונסולה חדשה. :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2023, 23:25

glass man כתב:לדעתי עכשיו הכל מובן :).

הדגם שנראה בחורף, לא משנה איך יקראו לו סוויץ דלוקס/new סוויץ וכו' הוא ככל הנראה סוויץ פרו עם טגרה X1 משופר וBC (מן הסתם) זה יהיה פרו והשם הוא סמנטי בלבד, גם אם הPR של נינטנדו יחרטט שזו קונסולה חדשה בלה בלה.
בעוד הקונסולה הבאה של נינטנדו, זאת שתהיה קפיצה דורית אמיתית מהסוויץ כנראה תשתמש בארכיטקטורה שונה ושבב שונה לגמרי. ושמסתכלים על זה ככה זה די ברור למה מיאמוטו רמז שלא יהיה BC בזמנו, כי הקונסולה הבאה שלהם כנראה באמת לא תהיה BC.

זה נכון שלא שווה לנינטנדו לאבד את האקו סיסטם אבל מתי נינטנדו עשתה את המאמץ של BC אמיתי דרך אימולציה? הם אולי הציעו את המשחקים הנוסטלגים שלהם של הסופר נינטנדו/64 באימולציה אבל מתי הם עשו BC אמיתי מבוסס אימולציה? הם כל הזמן או התחילו מחדש או שמו את החומרה הישנה בפנים.

אז השני שקל שלי? כרגע השני שקל שלי הוא אותו שני שקל שכבר כתבתי קודם. דגם סוויץ פרו עד 2026 בערך ואז קונסולה חדשה. :)

אני חושב שאתה לוקח אוסף של שמועות, חלקן לא מבוססות, ומנסה לבנות מהן מציאות מסויימת. אני באמת לא רואה הגיון בסוויצ׳ פרו לקונסולה בת 7. זה לא הגיוני, וקונסולת פרו לא ממש מרעננת מכירות. היא אולי תמכור עוד סוויצ׳ ללקוח הארד קור קיים, אבל להוציא סוויצ׳ ב-500$ שהוא חזק יותר זה מוצר נישה בדיוק כמו שהפס4 פרו הוא מוצר נישה. זה אולי יחזיק את מכירות החומרה אבל את הלחם והחמאה, התוכנה, זה לא ממש ישפר כי אלה סוויצ׳ שימכרו לאנשים שיש להם כבר סוויצ׳.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 מרץ 2023, 06:27

קודם כל בעניין תאימות לאחור ,הוא בעצמו הראה כמה אפשרויות
אבל הוא טעה בדבר אחד

הסטיים דאק לדוגמה שעושה אמולציה למשחקי סוויץ
שם מדובר על מעבד x64 שעושה אמולציה לarm
וgpu של Amd שעושה אמולציה להנווידה
ועל כל זה גם מערכת הפעלה שונה לגמרי

הסוויץ 2 לא צריכה את אותם משאבים לאמולציה בהנחה שהם נשארים בarm ,ואותה מערכת הפעלה רק משודרגת
כן צריך התאמות ,ולא בטוח שיהיו שיפורים שרצים בתמיכה לאחור
אבל הם יכולים לעשות את זה ולעשות את זה בקרוב ל100 אחוז תמיכה לאחור

מה שיש בסרטון ,זה דברים שבגלל נושאים כאלו צריך מפתחים
גם חומרה גם תוכנה גם qa וכו וכו
זה סתם דברים בסיסים

זה כמו להגיד דבר ברור שלפתח נידת מיינסטרים
צריך להתחשב בקרור ,בזמן בטריה ,במחיר המוצר ,בעמידות ,בחום
וכו וכו וכו
זה חלק מהתהליך ,וזה לוקח הרבה זמן והרבה כסף
עד שהקונסולה מגיע לידים של הצרכן

קשה לי לראות את נינטנדו זונחת תאימות לאחור בדור הבא שלה
פשוט הסוויץ כל כך מצליחה והרבה לא ישדרגו בלי הסיפריה הקיימת שלהם
אולי לא תאימות 100 אחוז ,אבל קרוב לזה

בנוגע לסוויץ פרו ,אני לא רואה את זה קורא כפרו
משהו בסגנון של gbc ,יש אפשרות כזאת
קונסולת מעבר לשנתיים - שלוש יכולה להצליח
אותו מחיר של הסוויץ ,קונסולה משמעותית יותר חזקה אבל לא דור הבא
100 אחוז תאימות לאחור ,זמן בטריה טוב
יהיו משחקים מסוימים בלעדים ,כן זה אפשרי ובזול
אבל לא משהו כמו הps4 pro ,שאין בלעדים בכלל והמחיר יקר יותר

נינטנדו אולי המציאה את הקונסולות פרו ,אבל כמחליף לקונסולה בשוק
שירדה מהמדפים

הgbc החליפה בשוק את הgbp

הdsi החליפה בשוק את הds lite

הn3ds וn2ds ,החליפו בשוק את ה3ds ו2ds
הם לא השאירו גרסאות ישנות על המדפים כמו מיקרוסופט וסוני

ולא רואה את זה קורה הפעם
אם כבר הפסקת יצור גרסה ישנה ומעבר לגרסת פרו על המדפים
כסוג של מעבר ,זה במקרה ולא ירצו ישר סוויץ 2

סתם לדוגמה ,אותה מעבד במהירות שעון גבוה משמעותית
גם לcpu וגם לgpu ,זה אפשרי עם מזעור
הגדלת הram ל8 גיגה
שינוי במערכת ההפעלה שיתמוך בזה
הגדלת הssd הפנימי רק כי זה מודל משודרג

ויש סוויץ פרו שיכולה לקבל גם בלעדים
לא חזקה כמו הps4 ולא כמו הסטים דיק

אבל בטריה 6 שעות ,ויותר אפשרויות למפתחים
מאכזבת הרבה חובבי נינטנדו אבל לא עתיקה כמו הסוויץ הנוכחית

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 מרץ 2023, 10:19

הGBC זה פרו קרירין זה סטנדרט הזהב של איך עושים קונסולת פרו וקונסולת הפרו הראשונה. כל השאר איך אתה קורא לזה זה סמנטיקה.הרי אם הפרו הזה יקבל אפילו 2-3 אקסקלוסיבים יהיו אנשים שירצו לתייג אותו כקונסולה חדשה. אם 99%.9 מהספרייה שלו תהיה של הסוויץ הראשון ותהיה קונסולה חדשה שנתיים שלוש אחריו אז זה פרו.

נדב, ממה שראיתי הסוויץ עדיין שולטת ביפן מבחינת מכירות של תוכנה, אין עם מכירות התוכנה בעיה בכלל, אלה מכירות החומרה שדועכות ומקסימום אם הפרו הזה לא יתקבל טוב תהיה קונסולה חדשה תוך שנתיים וחצי :)

זה אולי הזוי להוציא עכשיו פרו, אבל בשביל נינטנדו להישאר בproduction valves של סוויץ ולחסוך כסף עוד שנתיים שלוש לפני שהיא תצטרך להרים משמעותית את התקציבים והעלויות של הפיתוח זו מתנה. ובכל מקרה הם בוודאות כבר מוכנים בכל הכוח לקונסולה הבאה שלהם, פשוט מנסים לדחות קצת את הקץ הבלתי נמנע של הסוויץ מנסים לרכב על הגל כמה שאפשר.

הכל זה ספקולציה ברור, יכול מאוד להיות שהקונסולה הזו שתצא בחורף היא דה פקטו הקונסולה החדשה של נינטנדו שתהיה איתנו לפחות עד 2028 -2029 אבל עבורי לפחות הפאזל מתחבר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מרץ 2023, 10:25

אם יהיו משחקים שלא רצים על הסוויץ' ה"רגילה" - אז זו לא ההגדרה של "קונסולת פרו". אין דבר כזה בPS4 PRO או בONE X.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 מרץ 2023, 11:08

Laskin כתב:אם יהיו משחקים שלא רצים על הסוויץ' ה"רגילה" - אז זו לא ההגדרה של "קונסולת פרו". אין דבר כזה בPS4 PRO או בONE X.

היו משחקים בודדים על ה new 3ds xl שלא רצו על ה 3ds הרגיל, אף אחד לא מתייחס אליה כקונסולה חדשה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 מרץ 2023, 11:34

מי קובע מה ההגדרה לאסקין? :) סוני? לנינטנדו יש חוקים משלה כבר אמרו פה שאף אחד לא התייחס לNEW 3DS כקונסולה חדשה ויותר מזה. הGBC שהוא באמת היו לו עשרות או מאות משחקים אקסקלוסיבים משלו חי פחות מ3 שנים היה פרו לכל דבר ועניין והיה משהו in between עד שיגיע הGBA שהוא היה היורש הדורי האמיתי. גם הNEW 3DS חי בערך רק 3 שנים כמו קונסולת פרו... לכל דבר ועניין. נינטנדו סופרת את המכירות של הGBC ביחד עם המכירות של הGB השחור לבן זה הכי אומר איך הם רואים אותו.

אם גראהב אומר שהדגם יהיה "משהו באמצע בין קפיצה דורית לקונסולה משופרת" אז איך זה לא פרו? לא מבין איך זה לא פרו אלא אם כן הוא לא יודע כלום אבל הוא הוכיח מלא פעמים שהוא כן יודע דברים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2023, 12:10

אני אפילו לא יודע איך לבלוע את הסדרת new של נינטנדו. אחד השדרוגים הכי מוזרים אי פעם - פי 2 זיכרון, פי 8 cpu ואותו כרטיס מסך. מי משדרג זיכרון פי 2 ומעבד פי 8 ומשאיר את אותו כרטיס מסך? היא כמעט האנטי פס4 פרו, בדיוק ההופכי של השדרוג שהפרו הביאה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מרץ 2023, 12:25

לנינטנדו יש באמת חוקים משלה, במיוחד בניידות, אז הם לא משחקים במשחק ה"פרו-לא-פרו"... אבל הפעם זו לא *רק* קונסולה ניידת, אלא גם הנייחת שלהם.
זה כן שונה לדעתי ויש חוקים יותר "ברורים" בנייחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2023, 12:31

נינטנדו עושה מה שפאקינג בא לה. באמת שאין לה חוקים.

אבל - הסוויצ׳ בהאטה, לפחות בצד החומרה ועוד מעט, כתוצאה באטה בחומרה, זה יקרה גם לתוכנה. וכשזה קורה צריך להוציא דור חדש. אלה החוקים של התעשיה וגם נינטנדו עדין לא הצליחה לשנות אותם. אפילו בניידות כשהיא מוציאה שוב ושוב איטרציות של החומרה כי היא מרוויחה על חומרה והיא יודעת שאנשים קונים יותר ממכשיר אחד ברגע שהם מוציאים כל מני xl או color או lite למניהם, הם עדין נאלצים לעשות מעבר דור סטנדרטי כשהדור מאיט.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 מרץ 2023, 14:05

DrKeo כתב:נינטנדו עושה מה שפאקינג בא לה. באמת שאין לה חוקים.

אבל - הסוויצ׳ בהאטה, לפחות בצד החומרה ועוד מעט, כתוצאה באטה בחומרה, זה יקרה גם לתוכנה. וכשזה קורה צריך להוציא דור חדש. אלה החוקים של התעשיה וגם נינטנדו עדין לא הצליחה לשנות אותם. אפילו בניידות כשהיא מוציאה שוב ושוב איטרציות של החומרה כי היא מרוויחה על חומרה והיא יודעת שאנשים קונים יותר ממכשיר אחד ברגע שהם מוציאים כל מני xl או color או lite למניהם, הם עדין נאלצים לעשות מעבר דור סטנדרטי כשהדור מאיט.

אין לה חוקים אבל היא עדיין כפופה לחוקים של התעשייה? אוקיי. לגבי ה-n3ds, אני חושב שלא נגעו ב-gpu כי היא הייתה cpu bound, ה-gpu שלה היה די ייחודי בעוד שה-cpu היה arm9/11, אחרי כמה שנים זה היה שדרוג זול, אולי אפילו חסך כסף. גם עם ה-dsi היה סיפור דומה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 מרץ 2023, 14:53

בנוגע לn3ds וn2ds
ניחוש שלי שהם עשו את השדרוג מבחינת חומרה
כי זה כניראה היה להם זול יותר לקנות את הרכיבים החזקים יותר

בחומרה לפעמים נוצר מצב שמוזר בהרבה תחומים אחרים
שרכיב טוב יותר ,זול יותר מרכיב ישן ,בגלל איך שיצור הרכיבים פועל
אני לא זוכר לכמה ram הם שדרגו
אבל מאוד יכול להיות שחלק לפחות מהרכיבים יצאו מיצור או היו בדרך החוצה

ולהזמין אותם בכמויות כאלו כניראה היה יקר יותר כי זה להחזיק קווי יצור ישנים במיוחד ל3ds

אני יתן סתם דוגמה מוגזמת
נגיד יצרנית מחשבים היום מחליטה מסיבה מוזרה
לבנות מחשבים עם ddr3 ,נגיד לצורך הדיון 8 גיגה למחשב
והזמנה של 2 מיליון וכמובן חדשים לגמרי לא ישנים

Ddr4 יעלה לה כניראה הרבה יותר זול ויהיה יותר זמין באותו הנפח
(לא מדבר על לוח העם שגם שם תיהיה בעיה )

אני מנחש שנינטנדו נתקלה בבעיות כאלו אם ה3ds
וזה אחת הסיבות לn3ds
נינטנדו מזמינה צ'יפים בעשרות מיליונים כל ציפ שנכנס לקונסולה
אומנם היצור כמה שנים
אבל ליצרניות הצ'יפים יותר זול ליצר צ'יפים דומים ,ככה הן מוכרות יותר
סתם נזרוק נגיד 256 גיגה זיכרון ,אם באותה תקופה הן מכרו את אותו ציפ להרבה מכשירים אחרים ( כל מיני בקרים ודברים אחרים שלא מצריכים הרבה כח מחשוב )

לפעמים יש מצב שזול יותר למכור ציפ של 256 מול ציפ של 64
או כמה שהיה בגרסה הישנה

אני זוכר שדברו על זה פעם
לא כעובדה אבל היו ניחושים כאלו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2023, 14:57

אני לא יודע על איזה node יצרו את הnew, אבל אני בטוח שיכלו לפחות לדחוף את המהירות שעון למעלה אפילו אם הוא היה על אותו node.

ובנוגע לcpu, זה אחלה שחזקו אותו, אבל מכפול למרובע עם מהירות שעון גבוהה פי 3? זה זינוק דורי, בלי פיתוח בלעדי זה כמעט בזבוז. כלומר, יש מצב שהשדרוג לא עלה להם כמעט כלום, אבל זה spec ממש מוזר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 מרץ 2023, 18:56

אבל דרקו פה חוזרים על העניין
שאולי זה היה עניין של מחיר וזמינות שבבים

לך תנסה היום בכוונה מגזים ,לקנות 5 מיליון כרטיסי זיכרון
Ddr1 ,סתם זורק
קודם כל לא בטוח שתמצא יצרנית שתסכים ליצר לך לפחות לא במחיר סביר ,וגם אז הם יצטרכו לבנות לך מתקן חדש ליצור זיכרונות שלא מיוצרים שנים

יש חברות שהעסק שלהם זה להשמיש ולמכור ציוד מחשבים ישן
למערכות מיושנות אבל פועלות ,שיעלה הרבה מאוד כסף לשדרג אותם היום

בכל מיני מפעלים ,ותשתיות וכו וכו
ולפני שזורקים לי " אמולציה " ,זה לא כזה פשוט בדברים מדויקים
וחיבורים פיזים גם ישנים ,שצריך שהכל יפעל כמו שצריך
בדיוק של 100 אחוז

קצת חפרתי ויצאתי מההקשר
אבל אני מעריך שאמרו לנינטנדו יש לנו צ'יפים טובים יותר נמכור לכם בזול יותר ,וסגרו עניין
ה3ds חומרתית הייתה מאוד מיושנת ,חומרה שונה אבל בערך בכח של הקיוב ,היו טלפונים הרבה יותר חזקים באותה התקופה
שלא לדבר על הויטה

בכל מקרה שאומרים פרו אני מפריד

פרו = פרימיום

Gbc= קונסולת מעבר זמנית

אני מקווה לדור חדש ולא gbc ,אבל גם gbc יהיה עדיף על המצב הנוכחי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 מרץ 2023, 19:30

הכול יכול להיות, אבל נינטנדו אמרו שהסוויץ היא רק באמצע החיים שלה, אז אם זה לא סתם "חירטוטים למשקיעים" אז זה אומר שהיא איתנו לפחות עד איזה 2026 ואם זה נכון צריך איזה פרו שיתחזק את העסק הזה.

אפשר להבין אותם, חוץ מהDS שום קונסולה לא הצליחה כמו הסוויץ ולעשות סוויץ 2 שיש לה BC אבל חוץ מזה היא דור חדש, זה די אומר שכל היוזרבייס הזה הולך לפח, מי לא היה רוצה לשמור אותם כמה שאפשר כשהם קונים כל כך הרבה תוכנה? יהיה מעניין השנה זה בטוח.

זה ברור שהדגם הזה כנראה יכיל שידרוגים מאסיבים על הסוויץ הקיים השאלה אם זה יהיה מספיק שידרוגים טכניים לקפיצה דורית אמיתית.

המשחקים שייחשפו איתו לדעתי די יעידו עליו. אם הרוב המוחלט יהיו משחקי קרוס ג'ן כמו מטרויד פריים 4 קרוס ג'ני אז זה כנראה פרו אם הכל יהיה אקסקלוסיבי אליו כמו מטרויד פריים 4 אקסקלוסיבי מריו 3D חדש אקסקלוסיבי אז די ברור שזו קונסולה חדשה.

יאללה שייחשף כבר! אני בכל מקרה הולך לקנות את זה גם אם זה סוג של פרו, אני לא הולך להגיד לא לזלדה BOTW2 שרץ הרבה יותר חלק וטוב ונראה הרבה יותר טוב כנל פוקימון כנל פריים 4, דונקי קונג וכו'. עם כל הכבוד לאימולציה המרשימה וכל הרעש והצלצולים והאפקטים שהPC מוסיף אני עדיין מעדיף לשחק על חומרה מקורית שאפשר :)
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 07 מרץ 2023, 19:32, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2023, 19:38

kririn כתב:אבל דרקו פה חוזרים על העניין
שאולי זה היה עניין של מחיר וזמינות שבבים

לך תנסה היום בכוונה מגזים ,לקנות 5 מיליון כרטיסי זיכרון
Ddr1 ,סתם זורק
קודם כל לא בטוח שתמצא יצרנית שתסכים ליצר לך לפחות לא במחיר סביר ,וגם אז הם יצטרכו לבנות לך מתקן חדש ליצור זיכרונות שלא מיוצרים שנים

יש חברות שהעסק שלהם זה להשמיש ולמכור ציוד מחשבים ישן
למערכות מיושנות אבל פועלות ,שיעלה הרבה מאוד כסף לשדרג אותם היום

בכל מיני מפעלים ,ותשתיות וכו וכו
ולפני שזורקים לי " אמולציה " ,זה לא כזה פשוט בדברים מדויקים
וחיבורים פיזים גם ישנים ,שצריך שהכל יפעל כמו שצריך
בדיוק של 100 אחוז

קצת חפרתי ויצאתי מההקשר
אבל אני מעריך שאמרו לנינטנדו יש לנו צ'יפים טובים יותר נמכור לכם בזול יותר ,וסגרו עניין
ה3ds חומרתית הייתה מאוד מיושנת ,חומרה שונה אבל בערך בכח של הקיוב ,היו טלפונים הרבה יותר חזקים באותה התקופה
שלא לדבר על הויטה

בכל מקרה שאומרים פרו אני מפריד

פרו = פרימיום

Gbc= קונסולת מעבר זמנית

אני מקווה לדור חדש ולא gbc ,אבל גם gbc יהיה עדיף על המצב הנוכחי

יכול להיות שזאת הייתה זמינות או כל סיבה אחרת. רק אומר שזה spec ממש מוזר.

glass man כתב:הכול יכול להיות, אבל נינטנדו אמרו שהסוויץ היא רק באמצע החיים שלה, אז אם זה לא סתם "חירטוטים למשקיעים" אז זה אומר שהיא איתנו לפחות עד איזה 2026 ואם זה נכון צריך איזה פרו שיתחזק את העסק הזה.

אפשר להבין אותם, חוץ מהDS שום קונסולה לא הצליחה כמו הסוויץ ולעשות סוויץ 2 שיש לה BC אבל חוץ מזה היא דור חדש, זה די אומר שכל היוזרבייס הזה הולך לפח, מי לא היה רוצה לשמור אותם כמה שאפשר כשהם קונים כל כך הרבה תוכנה? יהיה מעניין השנה זה בטוח.

זה ברור שהדגם הזה כנראה יכיל שידרוגים מאסיבים על הסוויץ הקיים השאלה אם זה יהיה מספיק שידרוגים טכניים לקפיצה דורית אמיתית.

המשחקים שייחשפו איתו לדעתי די יעידו עליו. אם הרוב המוחלט יהיו משחקי קרוס ג'ן כמו מטרויד פריים 4 קרוס ג'ני אז זה כנראה פרו אם הכל יהיה אקסקלוסיבי אליו כמו מטרויד פריים 4 אקסקלוסיבי מריו 3D חדש אקסקלוסיבי אז די ברור שזו קונסולה חדשה.

יאללה שייחשף כבר! אני בכל מקרה הולך לקנות את זה גם אם זה סוג של פרו, אני לא הולך להגיד לא לזלדה BOTW2 שרץ הרבה יותר חלק וטוב ונראה הרבה יותר טוב כנל פוקימון כנל פריים 4, דונקי קונג וכו'. עם כל הכבוד לאימולציה המרשימה וכל הרעש והצלצולים והאפקטים שהPC מוסיף אני עדיין מעדיף לשחק על חומרה מקורית שאפשר :)

כבר הייתה להם פרו לסוויץ׳, היא בוטלה והצ׳יפ שלה כבר לא רלוונטי בסוף 2023. היא הייתה אמורה לצאת בתחילת 2021 עם המסך OLED. קשה לי לראות איך הקונסולה שיוצאת 7 שנים אחרי הסוויצ׳, אחרי שבוטלה הפרו של 2021, תהיה משהו חוץ מאשר יורשת. ביחוד כשהמכירות בירידה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים