ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2020, 12:55

BiA כתב:אני מאמין שכן, לא שמעתי על שינוי כלשהו שנינטנדו עשתה. הסטיקים של הלייט הם גם אותם סטיקים כך שאני מעריך שגם אני אחטוף דריפט אותם בשלב מסוים (צצו כבר דיווחים על דריפטים בלייט בזמן האחרון, אבל אני מאמין שאם תהיה מסה של תלונות, היא תגיע עוד כמה חודשים או שנה כשהלייט תצבור ותק בשוק). זה קצת מבאס כי למרות שדריפטים כלולים פה באחריות בארץ, האחריות על המכשיר היא לשנה ודריפט קורה בדרך כלל אחרי, ובלייט זה הרבה פחות כיף.

מכיוון שאתה עם הגרסה הרגילה עם ג'ויקונים, אם זה לא דחוף, הייתי ממליץ לחכות שאמזון יפתחו את השערים ולקנות משם ערכה זולה באיזה 15 דולר עם שני סטיקים להחלפה + מברג ולהחליף, זה אמור לקחת כמה דקות עם יוטיוב ולא דורש הלחמות או משהו כזה.

כן, אולי זה מה שאני אעשה, אמור להיות 15$ לעומת ג'וייקונים שעולים כרגע מעל ל-100$ אז בהחלט שווה יותר.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2020, 23:29

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2020, 00:15

idan כתב:

אני כנראה אקנה אותו DAY ONE.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יוני 2020, 12:16

idan כתב:

טוב לא חשבתי שאגיד את זה אי פעם אבל נראה שנינטנדו סוף סוף ניצחו את סקוור זה נראה יותר טוב ממריו rpg.

עכשיו הסוויץ רק צריכה עוד פייר אמבלם והדגמה רצינית של הזלדה ויש מצב שקונה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 יוני 2020, 14:31

אוף, זה נראה טוב. אני לא עומד בקצב, יש לי לפחות איזה שמונה משחקים שאני מת לשחק על הקונסולה כבר :) נראה לי שאגיע לאודיסי ול-BOTW 2 כשהסוויץ' 2 תצא.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 יוני 2020, 16:34

BiA כתב:אוף, זה נראה טוב. אני לא עומד בקצב, יש לי לפחות איזה שמונה משחקים שאני מת לשחק על הקונסולה כבר :) נראה לי שאגיע לאודיסי ול-BOTW 2 כשהסוויץ' 2 תצא.

אני ברוב הגדולים כבר שיחקתי
זה יהיה עוד אחד מהמשחקים
אבל אני צריך למצוא זמן למכור חלק מהמשחקים שסיימתי ביד שניה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 יוני 2020, 19:52

Dusk יגיע לסוויץ' בהאלווין (כשגם Amid Evil אמור להגיע מתישהו השנה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 02:09

הוכרז עכשיו פוקימון סנאפ 2, המשך למשחק N64 שמגיע יותר מ-20 שנים אחרי המקור. האינטרנט קורס, בזמנו זה היה משחק די MEH שקבל מעמד של אל בעשור האחרון מנוסטלגיה.

השטות הזאת מוכרת 10 מליון חתיכות בהליכה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 10:07

האמת שזה מושקע יותר ממה שציפיתי... בטח זה יהווה בסיס לפוקימון RPG שבחיים לא יגיע :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 10:33

המשחק הזה כמעט פיתוח חינם בשבילם. יש להם מנוע, יש להם מודלים, אנימציות וסאונד לכל הפוקימונים מהמשחק פוקימון האחרון לסוויטצ' וכו'. המשחק הזה הוא חצי מליארד דולר בחינם לנינטנדו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 10:41

כן, אבל כשאני אומר את זה על SMASH אתה מחטיף לי בראש ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 10:44

Laskin כתב:כן, אבל כשאני אומר את זה על SMASH אתה מחטיף לי בראש ;)

כי בסמאש זה לא היה נכון :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 10:48

אבל, אבל...
יש להם מנוע, יש להם מודלים, אנימציות וסאונד לכל ה_____ מהמשחק ____ האחרון ל____ וכו'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 11:36

Laskin כתב:אבל, אבל...
יש להם מנוע, יש להם מודלים, אנימציות וסאונד לכל ה_____ מהמשחק ____ האחרון ל____ וכו'.

לא, אין להם, זה בדיוק העניין, לא מדובר במודלים, אנימציות, מוסיקה, שלבים וכו' ממשחקים קיימים ב-SSB. כאן בהחלט יש להם את כל אלה לפוקימונים כי הם מציגים את אותם מודלים שמציגים את אותה התנהגות פשוט בזוית מצלמה שונה. מריו ב-SSB הוא מודל שונה מאשר SSB של הWIIU וכל משחק מריו אחר. אני לא מבין למה אנחנו חוזרים לויכוח הזה שוב, אתה אפילו לא מבסס את מה שאתה אומר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 11:56

די נו, יש מלא השוואות וניתוח של DF, בכל הקשור לעבודה שלהם על מודלים ואנימציות אפשר לכנות את זה במקרה הטוב רימאסטר.
הם לקחו את מה שהיה ועשו עליו TWEAKING. לפעמים הוסיפו, לפעמים קצת שינו, אבל 90% אותו דבר עם שכבת צבע חדשה.
ברור שיש גם מקומות חדשים, וגם בפוקימון סנאפ הזה יש מקום חדש, אני מדבר על המודלים והאנימציות בעיקר (סאונד פחות בדקתי).

הנה השוואה רלוונטית...

זה לא 100% אותו דבר, אבל זה בהחלט יותר מ-80% :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 12:08

לא, זה לא נכון. למשחקים האלה יש עשרות שעות של מוסיקה שהוקלטה מאפס, יש מודלים חדשים, טקסטורות חדשות, מנוע משודרג, שלבים שנעים בין די דומה עם טקסטורות חדשות לעבודה חדשה מאפס. כלומר בערך כמו כל משחק, פשוט עם כמות תוכן הזויה. נניח סנייק, מאיזה משחק לקחו את המודל של סוליד סנייק ל-SSB? אה? מ-MGS4? מ-MGS5? לא, זה מודל סנייק חדש לגמרי. אתה חוזר לאותו ויכוח בלי שום סימוכן.

תסתכל בסרטון שאתה בעצמך הבאת, אשכרה אין שום קשר בין אותו שלב ב-WIIU ובסוויטצ':
ssb2.jpg
ssb2.jpg (436.1 KiB) נצפה 3583 פעמים

ssb1.jpg
ssb1.jpg (521.97 KiB) נצפה 3583 פעמים

כלומר תסתכל על זה, אין שם דבר אחד משותף, אשכרה הכל נבנה מאפס. מה הטיעון שלך, שלעשות את זה, זה כמו לבנות רימאסטר של בלופוינט? ממש לא. במשחק הזה יש עשרות דמויות, שלבים ותוכן חדש וכמובן שינויים לגיימפליי וכדומה. זה משחק מכות ששונה מהקודם שלו כמו בערך כל משחק מכות, רק שכמות התוכן אקספוננציאלית ביחס לכל משחק מכות אחר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 12:11

והנה אחת לאנימציות ספציפית... די נו, איך אפשר להתווכח שזה לא משחק שנבנה מאפס, או אפילו איכשהו קרוב לזה?

זה 95% אותו דבר. אפילו הסאונד.

ברור שהוסיפו גם דברים חדשים, גם בסנאפ הזה אני רואה דברים חדשים, או לפחות חדשים לי... אבל עבור סנאפ צריך ליצור מערכת חדשה לגמרי של גיימפליי, וליצור את האי עצמו וכו'... אז אין באמת הבדל. רמת השקעה די מינימאלית עבור רווח פסיכי. וכל הכבוד להם שהם יכולים להרשות לעצמם, באמת :)

לגבי ההשוואה שהבאת - לא דיברתי על השלבים, אבל ספציפית זה אחד השלבים שעבר הכי הרבה שינויים, יש אחרים שנראים 80% אותו דבר.
זה אומר שלא היה צריך יותר ממישהו שיעשה להם REMASTER. הם לא נוצרו מחדש, הם פשוט שופרו, זו ההגדרה של שכבת צבע, לא?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 12:14

לאסקין, באמת שמה שאתה אומר הוא קשקשת. יש ב-SSB כמויות תוכן של 10 משחקים, רק הדלתא בין SSB לWIIU ולסוויטצ' זה תוכן של שני משחקי מכות שלמים. מה הקשר לפוקימון סנאפ, תהרוג אותי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 12:22

לדעתי כל מי שלא מכיר סמאש ויצפה בסרטון הקודם שהבאתי יסכים איתי, אולי אתה שם לב לשינוי דראסטי, העיניים שלי לא. אז יש גם תוכן חדש, שרובו היה כבר בעבר במשחק אחר שלהם, אבל מה שהיה במשחק הקודם - נמצא פה כשהוא 90% אותו דבר. זה לא נבנה מאפס, הם התבססו ברוב מוחלט של התוכן שלהם על דברים קיימים במשחקים אחרים, ואני לא בטוח שאפשר להגיד את זה על סנאפ, שלפחות ממה שאני רואה בטריילר הזה - יש פה חד משמעית תוכן שנבנה מאפס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 12:30

Laskin כתב:לדעתי כל מי שלא מכיר סמאש ויצפה בסרטון הקודם שהבאתי יסכים איתי, אולי אתה שם לב לשינוי דראסטי, העיניים שלי לא. אז יש גם תוכן חדש, שרובו היה כבר בעבר במשחק אחר שלהם, אבל מה שהיה במשחק הקודם - נמצא פה כשהוא 90% אותו דבר. זה לא נבנה מאפס, הם התבססו ברוב מוחלט של התוכן שלהם על דברים קיימים במשחקים אחרים, ואני לא בטוח שאפשר להגיד את זה על סנאפ, שלפחות ממה שאני רואה בטריילר הזה - יש פה חד משמעית תוכן שנבנה מאפס.

אתה מכיר את סמאש? היה לך WII? גיימקיוב? WIIU? סוויטצ'? N64? כי לא זכור לי שאתה בדיוק מכיר את סמאש. הסמאש היחיד שלא היה לי הוא הסמאש ל-WIIU/3DS. אם תקח את סמאש החדש ותסיר ממנו כל תוכן שהיה קיים בצורה כלשהי בעבר, תקבל משחק מכות יותר רחב מרוב משחקי המכות היום בשוק. מה שכבר היה קיים בעבר התחלק לכל מני תצורות, משלבים ודמויות שהגיעו כמעט AS IS וגג אפשר לקרא למה שהם עברו "רימאסטר" ועד דמויות ושלבים שעברו "רימייק" מלא. סמאש אולטימייט הוא עבודה שמקבילה ללפתח המשך מלא, רימאסטר מלא ורימייק מלא, הכל במקביל. יש שם כמות תוכן הזויה, וכל sub-set בתוך אותו תוכן עשוי בתצורה אחרת ורמה אחרת. להגיד שסמאש הוא סוג של "העתק הדבק" הוא פשוט לא להכיר את המשחק. כן, יש בו העתק הדבק, אבל החדש בו הוא כמות הזויה של תוכן וגם בהעתק הדבק נעשתה המון עבודה. יש במשחק הזה כרגע 82 דמויות, 82! כמות השלבים כל כך גדולה שבעמוד בחירת השלבים התמונות שלהם כל כך קטנות שאני לא תמיד מצליח לראות איזה שלב אני בוחר.

בפוקימון סנאפ 100% מהפוקימונים הם פשוט פורט ישיר ממשחק הפוקימון שיצא לפני חצי שנה. כן, ברור שיש שם תוכן חדש ועבודה, אבל מלכתחילה פוקימון סנאפ הוא לא בדיוק כותר שדורש יותר מדי עבודת פיתוח ואם מוסיפים על גבי זה את העובדה שהפוקימונים עצמם הם פשוט פורט ישיר, זה הופך אותו לחתיכת cash grab. לסמאש היה תקציב AAA ענקי, התקציב מוסיקה שלו כנראה שם את אלה של משחקים כמו TLOU2 בכיס הקטן וכנראה שרק FFVII רימייק נמצא בליגה שלו בנושא הזה. זה אפילו לא מתחיל להיות בר השוואה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 12:41

דיברתי ספציפית על האנימציות והמודלים... כל מה שהגיע מהWII U נראה 90% אותו דבר, רימאסטר ותו לא. הרבה מהדברים שהיו במשחקים קודמים אולי עברו משהו שיותר מזכיר רימייק במודלים, אבל האנימציות והתנועות הן ממש זהות, זאת אומרת שלא היו צריכים לשבת ולחשוב איך לעשות את האנימציה ואיזה מהלכים יהיו לה, שזה המון מהעבודה, אלא פשוט לקחת ולנסות לשדרג את אותו הדבר לסטנדרטים של היום, אז זה יותר כמו רימאסטר של משחק מלפני 2 דורות, לעומת רימאסטר של משחק מהדור הקודם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 15:16

Laskin כתב:דיברתי ספציפית על האנימציות והמודלים... כל מה שהגיע מהWII U נראה 90% אותו דבר, רימאסטר ותו לא. הרבה מהדברים שהיו במשחקים קודמים אולי עברו משהו שיותר מזכיר רימייק במודלים, אבל האנימציות והתנועות הן ממש זהות, זאת אומרת שלא היו צריכים לשבת ולחשוב איך לעשות את האנימציה ואיזה מהלכים יהיו לה, שזה המון מהעבודה, אלא פשוט לקחת ולנסות לשדרג את אותו הדבר לסטנדרטים של היום, אז זה יותר כמו רימאסטר של משחק מלפני 2 דורות, לעומת רימאסטר של משחק מהדור הקודם.

אם שניה נדלג על זה שמה שאמרת פשוט לא נכון, אתה חושב ש-SFV זה רימאסטר/רימייק? טקן? בכולם יש חזרה על דמויות, שלבים, תנועות, מכניקות גיימפליי, שלבים ועל גבי כל זה יש שם 1/10 מהתוכן של SSB.

תראה, זה סתם רימאסטר:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2020, 15:42

אז קודם כל כבר לפי התמונות רואים שינוי גדול בהרבה, בעצם הדבר היחיד שממש זהה זה הStance, אבל עכשיו תביא השוואה כזו עם אנימציות ואתה כמעט ולא תראה שום דבר זהה... זאת בנוסף לכך שטקן זו אחת הסדרות הכי שמרניות כיום, ואין הבדלים גדולים כל כך ולכן היא גם הכי פחחות מעניינת, לפחות בעיניי.
תשווה את זה למורטל קומבט נגיד, ותראה איזה הבדל אדיר יש ממשחק למשחק. עיצובים שונים, מהלכים שונים, פאטאליטי חדשים... בסמאש זה כמעט אותו הדבר.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 יוני 2020, 15:44

השלב שקיאו הביא נחשב לשלב ה"רשמי" בסמאש, הוא גם השלב היחיד בערך שזכה לטיפול כזה. כל שאר השלבים בנויים אותו דבר עם שיפורי תאורה וצללים, לחלקם הקטן אולי הוסיפו מעט יותר פירוט ולאחרים שינו צבע, אבל הדוגמא הזאת ממש לא מייצגת, היא היוצא מן הכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2020, 15:47

idan כתב:השלב שקיאו הביא נחשב לשלב ה"רשמי" בסמאש, הוא גם השלב היחיד בערך שזכה לטיפול כזה. כל שאר השלבים בנויים אותו דבר עם שיפורי תאורה וצללים, לחלקם הקטן אולי הוסיפו מעט יותר פירוט ולאחרים שינו צבע, אבל הדוגמא הזאת ממש לא מייצגת, היא היוצא מן הכלל.

הרבה שלבים קבלו טיפול גדול, למשל השלב של Twilght Princess אולי עם אותו layout כללי, אבל כל דבר ודבר בו שונה לגמרי מהמשחק WIIU. כלומר השלב הזה נבנה מאפס, אולי על בסיס אותו layout, אבל הוא נניח כמו הרימייק של SOTC, אותה פונקציונאליות על נכסים חדשים לגמרי, כמו בכל משחק מכות EVER. וכמובן שיש שלבים חדשים לגמרי שלא קיימים בכלל באף משחק סמאש, נגיד השלב של זלדה BOTW או של קסלווניה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים