ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2023, 16:36

DF אמרו בדירקט האחרון שהדמו מטריקס רץ על הסוויצ' 2 עם DLSS 3.5. זה כמובן לא אומר יצירת פריימים חדשים, אבל זה כן אומר ה-DLSS הכי מודרני. ומה שלדעתי הוא סופר מעניין זאת העובדה שאפשר לפתח לסוויצ' 2 בידיעה שיש denoiser אחד בודד לכל המערכת הגרפיות שפועל אוטומטית על הליבות AI וזה.. ואו, זה באמת ואו. מי שיפתח בלעדית לסוויצ' 2 יכול לעשות דברים מאוד מעניינים שיהיו גם מתקדמים משמעותית מהפס5 ובו בזמן כנראה באיכויות ממש נמוכות כי מדובר בקונסולה חלשה מה-S. איזה פריק (נהדר) של הטבע.

ולאחרונה חקרתי קצת על ה-239 שהוא כנראה הצ'יפ של הסוויצ' 2, ונראה שהדבר שהכי קרוב אליו בשוק כיום זה הגרסה הניידת של ה-3050 שיש במחשבים ניידים.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2023, 16:46

אני באמת לא יכול חכות ולראות איזה עולמות ושלבים מיאמוטו יעשה עם RT… משחקי אור וצל ובעיקר השתקפות במריו מרכזי, יכול להיות פה רגע ״מריו 64״ בהחלט!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2023, 17:03

אני מאוד מקווה שצוות מריו עובד על משחק שיגור לקונסולה כבר 5 שנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2023, 17:06

זה נראה לי ברור שכן…
השאלה אם יהיה בלעדי באמת וינצל את זה למכניקות או שסתם יהיה שדרוג גרפי, ואז מגניב אבל פחות מלהיב.
מהיכרות עם מיאמוטו - אני מקווה שמדובר בראשון.
יאללה רק שיתקדמו אחר כך למציאות מדומה, לפני שמיאמוטו יפרוש מהתחום ואז לא נזכה לראות מה הוא היה עושה עם זה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2023, 17:15

לא נראה שמיאמוטו ביים משחק מאז פיקמין 1, הוא בעיקר משחק במשחקים שהצוותים מפתחים, מציע הצעות ולפעמים משפיל אותם עד שהם מבצעים חראקירי :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2023, 17:21

שיציע הצעות ויעלה רעיונות, זה מספיק טוב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2023, 17:24

לפי מה שאני יודע על איך הצוותים הגדולים שלהם פועלים, ביחוד זה של מריו, הם מפרקים אותם בתקופות מסויימות לעשרות צוותים קטנטנים וכל צוות ממציא ומפתח מכניקה קטנה. כך הם יוצרים בנק מכניקות ענקי שהם מנצלים לכל המשחקים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 ספטמבר 2023, 18:00

RT יותר טוב מהפס5??!?!?!?!?! בואנה, אתם מעכלים איזה משחק מרשים טכנית מטרויד פריים 4 הולך להיות, הכוכבים המבודדים שלו ממש ירוויחו מהRT הזה והנופים החייזרים יהיו מטורפים!. אולי אנחנו מדברים פה שוב על משחק של 9.7 למטרויד פריים 4 והפעם לכולנו יהיה את האמצעים לשחק אותו בהשקה בגרפיקה שנראת יותר טוב מהפס5 בחלקים, אלוהים ישמור.

מריו בטח יראה דומה מתמיד לסרט החדש בעולם פתוח, שזה מספיק טוב בשביל לקבל זריקה של נוסטלגיה נינטנדואית בהשקה רק שיהיה עולם אחיד ולא מיש מש של עולמות לא קשורים כמו אודסי, כמובן לא צריך איזה סטינג אחד משמעמם ומרדים כמו האי בסנשיין אבל שימצאו דרך שזה לא ירגיש כמו שלבים שאיזה חובבן בנה באנריל 4 ושזה יהיה ממלכת הפטריות Open world כזה (חחחחח)

מיאמוטו ממה שהבנתי בנקודה שכל מה שמעניין אותו זה הדיסני לנד הפארק שעשועים הזה שהוא בונה אבל כאילו אחרי שגלקסי ו3D LAND היו כאלה מדהימים אפשר לסמוך על הצוות של מריו בעינים עצומות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2023, 18:25

ה-RT שיש בסוויצ' מתקדם מהפס5 בהפרש מאוד גדול. אבל בסופו של יום יש raw power ושם הפס5 מן הסתם לוקחת את הסוויצ' 2 בהליכה וקשה לי להצביע על בדיוק איפה המאזן הזה עומד. אני כן יודע שיש לסוויצ' יתרון מאוד גדול עם DLSS 3.5. זה גם אומר שהסוויצ' יכולה לעשות למשל RT השתקפות מרזולוציה בזויה לגמרי, משהו כמו 250p, ועדין לקבל תוצאות סופיות דומות לאלה שהפס5 תביא. כך ש-DLSS זה לגמרי game changer, ביחוד עכשיו עם 3.5 כשיש להם דינוייזר AI שמביא איכויות מטורפות לגמרי.

צריך למשל לזכור ש-DLSS מסוגל להביא 720p ל-1440p ו-540p ל-1080p. כך שמשחק יכול פנימית להיות מרונדר ב-540p במצב נייד וב-720p במצב נייח ולקבל 1080p ו-1440p בהתאמה. זה כמעט בלתי נתפס שמפתחת שעל הסוויצ' 1 כוונה ל-1080p במצב הנייח הולכת לכוון ל-720p במצב הנייח בסוויצ' 2. אז גם חותכים את הרזולוציה בחצי וגם קונסולה חזקה פי 10, איזה יופי של דבר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2023, 19:14

שום משחק כנראה לא יהיה מפוצץ ראשים טכנית על הסוויץ׳ 2, אולי זלדה אבל גם בספק, עד אז יהיו דברים באמת מטורפים ממיקרוסופט, סוני וצד ג׳, אבל לנינטנדו יש יצירתיות שאין בתעשייה כמעט בשום מקום וכמעט אף פעם, אז מעניין אותי בעיקר יישומים מקוריים ולא סתם ״גרפיקה יפה״.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2023, 20:11

Laskin כתב:שום משחק כנראה לא יהיה מפוצץ ראשים טכנית על הסוויץ׳ 2, אולי זלדה אבל גם בספק, עד אז יהיו דברים באמת מטורפים ממיקרוסופט, סוני וצד ג׳, אבל לנינטנדו יש יצירתיות שאין בתעשייה כמעט בשום מקום וכמעט אף פעם, אז מעניין אותי בעיקר יישומים מקוריים ולא סתם ״גרפיקה יפה״.

היתרון של נינטנדו היא שהיא מכוונת ל-2024, בהתחלה אמרו סוף השנה אבל יש שמועות שהם מנסים להקדים את השיגור כך שיש מצב שהיא כבר תהיה בשוק עוד פחות משנה. אין לי מושג מה סוני ומיקרוסופט מחביאות בשרוול, אבל כנראה שעוד כמה חודשים כבר נראה את משחקי השיגור של הסוויצ' 2 כשאחד מהם כנראה של צוות מריו. זה אומר שיש צוות מוכשר כמו צוות מריו שעובד בתאוריה על קונסולה שמן הסתם רחוקה מהפס5 אבל נותנת ביצועים הרבה יותר מעניינים מהפס4 כך שבצורה אירונית יש מצב שנינטנדו מקדימה את סוני ומיקרוסופט לכותר דור הבא על מלא שנראה מרשים.

כלומר, אין לי ספק שהסוויצ' 2 לא מתקרבת לקצה הקצה של מה שנוטידוג יעשו עם הפס5, פשוט עד שנוטידוג יעשו משהו כזה מי יודע באיזו שנה נהיה.

אה, ומשום מה כולם שוכחים כל הזמן את פייבל. הוא פאקינג עוצר נשימה, נראה כמו איך שפנטזתי את הדור הבא בראש. אז הסוויצ' 2 לא תראה כמו פייבל 2, אבל היא חזקה ומתקדמת טכנולוגית משמעותית מהפס4 ובזמן שהפס4 הריצה את TLOU2 ב-1080p, הסוויצ' 2 החזקה יותר תכוון ל-720p לפני DLSS כך שאין סיבה שצוותים מוכשרים לא יתעלו משמעותית על TLOU2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2023, 20:17

קשה לי מאוד להאמין שנינטנדו יעשו מריו שמתקרב לTLoU2, אם כי כמובן שטכנית יש מצב כי RT וכו׳, אבל מריו עדיין יראה ״מצויר״ ולא יהיו בו עצים סופר מפורטים או מודלים מטורפים, הבעות פנים וכו׳… זה מאוד קשה להשוות ביניהם אבל אני לא רואה את זה קורה, שוב - מלבד תאורה וכמה אפקטים.
לעומת זאת זלדה - פה יש מצב לראות משהו כזה. אני פשוט לא בטוח אם נינטנדו באמת בעניין של לעשות דבר כזה. הם יתחילו לעשות mocap ופירוט של טקסטורות וכו? קש לי לדמיין את זה מרוב שעבר זמן מאז שהם ניסו. הלוואי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2023, 20:20

Laskin כתב:קשה לי מאוד להאמין שנינטנדו יעשו מריו שמתקרב לTLoU2, אם כי כמובן שטכנית יש מצב כי RT וכו׳, אבל מריו עדיין יראה ״מצויר״ ולא יהיו בו עצים סופר מפורטים או מודלים מטורפים, הבעות פנים וכו׳… זה מאוד קשה להשוות ביניהם אבל אני לא רואה את זה קורה, שוב - מלבד תאורה וכמה אפקטים.
לעומת זאת זלדה - פה יש מצב לראות משהו כזה. אני פשוט לא בטוח אם נינטנדו באמת בעניין של לעשות דבר כזה. הם יתחילו לעשות mocap ופירוט של טקסטורות וכו? קש לי לדמיין את זה מרוב שעבר זמן מאז שהם ניסו. הלוואי.

כן ברור שTLOU לא השוואה טובה למריו, אבל מטרויד כן. אולי מריו השוואה יותר טובה לראצ'ט. אני לא הייתי מתנגד לזה שמריו יהיה ברמה הגרפית של ראצ'ט פס5, אני גם לא חושב שזה כזה far fetched.

אגב, נינטנדו עושה mo-cap, פשוט לא performance capture ואני גם לא בטוח שהם צריכים לעשות במשחק כמו זלדה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2023, 20:32

כן הכוונה לערכי הפקה שמתבטאים בגרפיקה ואפקט ״וואו״, נניח סוס בmocap ותנועות והבעות פנים ושפתיים perfcap, זה כן דברים שיתרמו מאוד לזלדה בעיניי.
מריו בגרפיקה של ראצ׳ט האחרון? גם לא רואה את זה. ראצ׳ט יפה בעיקר כי יש מליון דברים על המסך, סצינות מעבר ממש יפות וסט פיסז. אלו לא דברים שמריו עשה עד היום, וכולי תקווה שיעשה אבל אני לא רואה את זה… שוב, קשה לי לדמיין את זה. גם בכלל היפנים למעט קאפקום וסקוור לא עושים משחקים כל כך מרשימים גרפית, רק עיצובית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 ספטמבר 2023, 21:34

ברור שאין לנינטנדו סיכוי מול מה שנוטי דוג יעשו על הפס5. בואו המשחק האחרון של רטרו זה donkey kong country tropical freeze והמשחק האחרון של נוטי דוג זה TLOU2
זה נס משמים שרטרו מצליחה להישאר תחרותית אחרי שכל מה שהם עשו בעשור האחרון זה משחק 2.5D

אבל אני מתכוון שאני בטוח שיהיה במטרויד פריים 4 דברים שהם פשוט מהמהים ביופים, כמו מחזורי יום ולילה וזריחות על הכוכב החייזרי שאתה נמצא בו ופתאום לראות את הRT
ואת כל הfauna and flora המטורפת של העולם החייזרי, ואת האור משתקף על הקסדה של סאמוס וכל מיני שטייקים כאלה זה יהיה מטורף.

ברור שDF הולכים לקרוע משחק כמו מטרויד פריים 4 לגזרים ולהראות עד כמה הinternal resolution נמוך ולהזכיר לכולנו איזה אומללים אנחנו שאנחנו לא חיים בייקום שנינטנדו לא ויתרה על מירוץ הכוח... אבל עם כל זה אני בטוח שיהיו במשחק כמה וכמה רגעים שיהיו jaw dropping.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2023, 22:24

Laskin כתב:כן הכוונה לערכי הפקה שמתבטאים בגרפיקה ואפקט ״וואו״, נניח סוס בmocap ותנועות והבעות פנים ושפתיים perfcap, זה כן דברים שיתרמו מאוד לזלדה בעיניי.
מריו בגרפיקה של ראצ׳ט האחרון? גם לא רואה את זה. ראצ׳ט יפה בעיקר כי יש מליון דברים על המסך, סצינות מעבר ממש יפות וסט פיסז. אלו לא דברים שמריו עשה עד היום, וכולי תקווה שיעשה אבל אני לא רואה את זה… שוב, קשה לי לדמיין את זה. גם בכלל היפנים למעט קאפקום וסקוור לא עושים משחקים כל כך מרשימים גרפית, רק עיצובית.

מריו אודסי יפיפה, ביחס לפס3 הוא מטורף לגמרי. על קונסולה חזקה מהפס4 ועם פיצ׳רים גרפים שהם בתאוריה מתקדמים מהפס5 יש סיכוי שנקבל מריו שנגיד שהוא נראה טוב כמו ראצ׳ט. אני גם חושב שצוות מריו מוכשר מאינסומניאק בכל בחינה אפשרית, גם טכנית. אגב, אנקדוטה, יש במריו אודסי סטפיסס בסוף המשחק.

גלאס, אם יש משהו שכנראה לא יהיה במטרויד זה מחזור יום לילה. למה לבזבז על זה כוח כשזה כל כך לא רלוונטי למשחק מטרויד? כלומר, אני לא יודע מה פריים 4 מנסה להשיג אז אולי אני טועה, אבל אם הוא יהיה פריים מסורתי אז אני פחות רואה את זה קורה אלה אם באמת תהיה בו תאורה בזמן אמת מסיבה כלשהי.

כלומר, מי יודע, אולי נינטנדו יחליטו לעשות מערכות גיימפליי מבוססות יום ולילה או משהו כזה. לא כזה זר לנינטנדו או למטרוייד להתחשב בפריים 2.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 15 ספטמבר 2023, 12:24

היה נינטנדו דירקט חדש אתמול
אני צופה בו כרגע

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 ספטמבר 2023, 13:37

היה חרא של דירקט. נינטנדו כל כך עפים על ההצלחה של הסרט של מריו שזה כל מה שהם מפמפמים עליו בזמן האחרון, משחקי מריו ועוד משחקי מריו. מימלא אם זה היה חשיפה של איזה 3D מריו שאפתני אבל פאקינג, משחקי RPG של מריו ועוד רימאסטרים של משחקים. כנראה רק בחודשים של ההשקה של הסוויץ 2 נקבל דירקט טוב.המשחקים הכן שווים שהראו בדירקט מגיעים גם לPS4/PS5/X אז היה בזבוז זמן מטורף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2023, 23:22

סופסוף ראיתי את הדירקט.
רימסטר של פייפר מריו:

מריו נגד דונקי קונג:

F-Zero 99:

לואיג׳יז מנשן 2 רימאסטר:

הנסיכה פיצ׳:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ספטמבר 2023, 23:46

השמועות האחרונות על הסוויצ׳2 מדברות על 1280 ליבות שיידר, שזה משמעותית יותר חלש מהשמועות הקודמות :(

וגם לגבי ההליך יצור, יש דיבור על זה שהיא עדין ב-8nm של סמסונג או בגרסה המשופרת קלות שלו. מהפח אל הפחת.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 ספטמבר 2023, 00:00

זה בערך חצי מכמות ה-SM שיש ב-3050... אאוץ'.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ספטמבר 2023, 07:37

בסדר נו, נתנו לנו לחלום קצת, ועכשיו בחזרה למחוזות הנינטנדו :)
אני קצת הייתי רגוע יותר אם היו ליבות AI בשביל DLSS 3, אבל נסתפק ב-2 + 3.5 לRT.
אני בכל זאת מתרגש כי זו הולכת להיות קונסולת נינטנדו הראשונה שלי מאז הפאקינג SNES… היה לי גם 64 אבל הוא היה של חבר, גם אם זה היה לתקופה ארוכה ושיחקתי ברוב המשחקים הטובים שיש לו להציע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ספטמבר 2023, 09:43

כולנו מתרגשים כי כך או כך אנחנו משחקים עכשיו משחקים ברמת פס4+ והקונסולה הזאת הולכת להיות פס4+ כך שלבנתיים היא יכולה להרגיש כמעט/בקושי/בערך קונסולה מודרנית ביום שהיא יוצאת :)

אני חושבתי שהסוויצ' 2 תהיה בסביבה של ה-3050 מובייל, אבל אם היא 1280 שיידרים אז גם זה לא יקרה. עדין יותר חזקה מהפס4 + DLSS ו-RT, אבל זה יהיה מבאס. ואם היא על 8nm (או הכינוי המוזר שיש לגרסה המשופרת שלו שאני לא זוכר בשלוף) אז אפילו לא נזכה לאיזה תגמול מגניב בסגנון קונסולה קטנה יותר או זמן סוללה פסיכי בתמורה לכוח היחסית חלש. אני מקווה שהחדשות האלה לא נכונות, להוציא קונסולה ב-2024 על הליך שהיה סביר מינוס ב-2020 זה מוגזם, אפילו לנינטנדו, אפילו ביחס לסוויצ' או כל קונסולה אחרת שהם אי פעם הוציאו.

אגב לאסקין, יש לסוויצ' ליבות AI. מה שחסר להם ל-DLSS 3 זה הסיליקון של המנוע תמונה. כלומר, אולי יש להם אותו, אומרים שהם הכניסו שיפורים של סדרה 4000 לצ'יפ שמבוסס סדרה 3000, אבל לא הייתי סומך על זה. חוץ מזה DLSS3 זה טוב בעיקר לעלות מ-60 ל-120 או להשיג יותר בקלות 60 מ-fps לא רחוק ממנו מדי כמו נניח 45. זה עובד פחות טוב ב-fps נמוך ממילא. אז זה היה תוסף מגניב, אבל לא חובה, מה שנקרא נחמד שיש.

העיקר שיש לסוויצ' DLSS 3.5, זה מאוד מאוד חשוב, יותר מ-DLSS 3 לדעתי (כן, שמות שלהם לגרסאות DLSS מבלבלים).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ספטמבר 2023, 11:03

כן, לזה התכוונתי נו... ואני לא חושב שיהיה לו DLSS 3.
לגבי זמן הסוללה - פחות אכפת לי ואיפהשהו אני אפילו מעדיף שיהיה פחות, כדי שלא תשחק לי בזה שעות ארוכות :)
אני אשחק במצב מחובר לטלויזיה 100% מהזמן.
טוב נו, אולי אולי בשירותים פעם ב-, אם זה משחק פשוט שכזה, אבל לזה מספיק לי שעה וקצת :P
תכל'ס יהיה לי את הIPHONE 15 PRO עוד מעט אז אם אני ממש ארצה גיימינג נייד יש לי פתרון.
אבל אני לא. אני פשוט לא משחק בטלפון ולא אתחיל עכשיו. גג הארת'סטון, שאני כבר לא משחק בכלל יותר משנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ספטמבר 2023, 11:07

בסדר, יש הרבה משמעותיות להליך יצור מיושן. זה גם הגודל של הצ'יפ, המהירויות שעון של הצ'יפ, הקירור שנדרש, ובמקרה של הסוויצ' זה גם זמן סוללה. אם הם היו יכולים לרדת ל-5nm אז היינו יכולים לקבל קונסולה חזקה בכמה עשרות אחוזים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 98 אורחים