ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי omerkot » 10 יולי 2019, 22:25

הסוויץ' מתחברת לדוק עם חיבור USB type c סטנדרטי. עליו היא מעבירה גם את הוידאו.
התמונות של הלייט מראות בתחתית גם חיבור USB type c ולגמרי לא מן הנמנע שהחיווט קיים וזה רק עניין של לאפשר אותו בתכנה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יולי 2019, 22:26

לאסקין -

5.5' זה אכן קצת מבאס, אבל ואללה בשביל מכשיר שרוב המכריע של המשחקים שאני אשחק עליו הם אינדי שמתאימים יופי לסוג מסך הזה - מוכן להתפשר. לאנשים יש עדיפויות שונות וצרכים שונים.. מוזר, אני יודע.. אבל עדיין...

לגבי הרעיון שלך על דוק שישדרג ממש את היכולות של הקונסולה בעתיד - לא יקרה. מוכן לשים על זה התערבות. לא יהיה מצב שיהיה דוק שרק באמצעותו אפשר לשחק משחקים מסוימים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2019, 22:35

לא התכוונתי שרק באמצעותו, אבל שרק באמצעותו תוכל לדחק את המשחקים ב-4k נגיד, או 60 פריימים במשחקים של 30.
בא נגיד שהחיים מוכרת איזה 40 מליון עותקים בכל חייה, משונה לי שנינטנדו לא תרצה לאפשר להם בתוספת של 100 דולר לחבר אותו, מה, 15 מליון מתוכם לא ירצו? ועוד 15 שירצו לשדרג ב-2022 את הדוק הישן, עכשיו שכבר יש להם טלוויזיית 4k... אני לא הייתי שולל משהו כזה בעתיד

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יולי 2019, 22:40

עוד פעם 4K@60 או 30? שנחזור לציוץ מקודם?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2019, 22:54

omerkot כתב:הסוויץ' מתחברת לדוק עם חיבור USB type c סטנדרטי. עליו היא מעבירה גם את הוידאו.
התמונות של הלייט מראות בתחתית גם חיבור USB type c ולגמרי לא מן הנמנע שהחיווט קיים וזה רק עניין של לאפשר אותו בתכנה.

אם אני זוכר נכון, יש בסוויטצ׳ צ׳יפ שנועד לזה שהמעבר בין המסך של המכשיר למסך של הטלביזיה יהיה מהיר, אני משער שהם חסכו את הכמה דולרים ולא שמו אותו במכשיר. פעם כבל usb c סטנדרטי לא ידע להעביר את התמונה למסך, אולי היום התגברו על זה כי לא ממש עקבתי אבל אני לא בטוח שזה עד כדי כך פשוט לעקוף את זה.

לאסקין, זה פאקינג ds. ל-200 מליון אנשים לא היה אכפת שהds שלהם לא מתחברת לטלביזיה אז הם גם יזרמו עם סוויטצ׳ שכזו. אתה מבלבל בין הרצונות שלך לרצונות השוק. בדיוק כמו הדיוני סקארלט/אנקונדה, מדובר בקונסולה זולה ב100$ שמספקת לקהל שקונה אותה את מה שהוא צריך. אם מישהו רוצה דוק, הוא יקנה את הסוויטצ׳ הרגילה, היא עדין נמכרת בחנויות. אם יש לך בן 10 שרוצה סוויטצ׳, עכשיו המתנה הפכה מ300$ ל200$ ואתה הולך לראות הרבה כאלה נמכרים בחגים הקרובים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 10 יולי 2019, 23:19

ואם המעבר לא יהיה מהיר? זה הרי לא מהותי כשמדובר בקונסולה שהייעוד העיקרי שלה הוא להיות ניידת וזולה.
זה לא באמת משנה אם החיווט הוא סטנדרטי או לא. אם נינטנדו תחליט אז היא תמכור דוק מתאים שיעשה את זה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 יולי 2019, 23:48

אני מרגיש שנינטנדו ירקו לי בפנים עם ההכרזה על הסוויץ לייט בלבד.. אני אמשיך לחכות לדגם הבא אני מניח. מה שכן,בדיוק קראתי שנינטנדו מעדכנת גם את הדגם הנוכחי של הסוויץ' עם SOC וזיכרון פלאש חדשים,כנראה אלו שישבו בסוויץ' לייט,אז יהיה מעניין לראות איזה שיפור,גם אם קטן,נראה מהם,אם בכלל.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 10 יולי 2019, 23:51

ציפיתי לרביז׳ן נורמלי, לא לגרסה ניידת ומשונמכת. מבאס.
וקיאו, זה לא פאקינג ds, זאת גרסה משונמכת משמעותית של הקונסולה המקורית. השוואה טובה יותר תהיה למיקרו gba מ-2005 שנחשבה לפלופ מבחינת נינטנדו (אבל היא דווקא היתה יקרה יותר מה-sp, שזה היה בכלל טמטום). ה-2ds לא היתה שנמוך משמעותי, כי הרבה אנשים לא אוהבים 3D. לא חושב שיש הרבה אנשים שלא אוהבים מסך גדול ומעדיפים תמיד לשחק על מסך קטן. אבל כן, אולי יהיה לזה שוק. מניח גם שיהיו כמה מעריצים שיקנו אותה שוב, המקורית לבית והלייט לדרכים. אבל אולי היא תגמור כפלופ כמו המיקרו, גם אפשרות. בכל מקרה, הכרזה די מאכזבת מבחינתי. דיברו במשך שנה וחצי על רביז׳ן לסוויץ׳, ואם זה הרביז׳ן המיוחל, אז ממש חבל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יולי 2019, 01:20

omerkot כתב:ואם המעבר לא יהיה מהיר? זה הרי לא מהותי כשמדובר בקונסולה שהייעוד העיקרי שלה הוא להיות ניידת וזולה.
זה לא באמת משנה אם החיווט הוא סטנדרטי או לא. אם נינטנדו תחליט אז היא תמכור דוק מתאים שיעשה את זה.

צודק ב-100%, אבל לפחות כרגע נשמע שהם לא רוצים לעשות את זה.

פייג'/אינטר, אם לא היינו שומעים מראש שבקיץ הולך לצאת סוויטצ' לייט וסוויטצ' פרו אז הסוויטצ' לייט הייתה מעצבנת. כלומר אם זאת הייתה "היורשת", הגרסה החדשה, ה"סלים" שלהם, זה היה ממש מרגיז. אבל זה לא, זה ה-2DS, זה לא הסוויטצ' לייט או הרוויזיה הבאה של הסוויטצ'.

NVIDIA אמורה בחגים להביא שילד חדש עם ה-X החדש, כנראה שהריוויזיה של הסוויטצ' תשתמש בAPU הזה. אז בנתיים להשלים עם זה שלא מדובר במכשיר בשביל רובנו וטיפה סבלנות, עוד SKU זול יותר זה טוב לתעשיה סך הכל ואולי יוכרז באמת הפרו בשבילנו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יולי 2019, 07:34

לטעמי הכרזה מעפנה שלא נותנת תמורה בכלל ביחס למחיר שלה, מסך קטן יותר, זמן בטריה לא גדל משמעותית, שנמוכים שנמוכים שנמוכים וכל זה בשביל 100 דולר פחות.

קונסולה זה לא רכב שיש מקרים שצריך להוסיף עשרות אלפי שקלים בשביל רמת הגימור והשדרוג הבאה אז הגיוני שגרסת הבסיס תחתוך איפה שאפשר, פה אנחנו עדיין מדברים על 100 דולר כן?

לא מבין בנאדם שיקנה את הדבר הזה, במיוחד מופתע לשמוע גיימר רציני שמבין כמו קליימן אומר שהיה הולך על זה אם היה קיים, למה? גם אם אתה משתמש רק במצב נייד אז תשאר עם גרסה נורמלית שעובדת כמו שצריך עם מסך גדול ועם תמיכה בראמבל ולא הדבר הזה.

בשביל 100 דולר זה פשוט לא שווה, לטעמי אם היה מתומחר ב 150-200 פחות אז זה היה מפתה.

*כעבור שנה: מליארד אנשים קונים את זה* :|

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 11 יולי 2019, 09:14

בלינג, הם חתכו פה 33% מהמחיר...
אין הפרשים כאלה ברמות גימור אלא במקרים שבהם יש גם מנוע שונה וכאן זה די אותו מנוע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יולי 2019, 10:00

בסופו של דבר ההבדל במחיר הוא של משחק וחצי, ובשביל זה מוותרים על די הרבה דברים, כולל משחקים אגב... שכחנו את נינטנדו לאבו? ומשחקי מולטי מקומי שאפשר לשחק באמצעות קונסולת סוויץ׳ אחת עם השלטים הייחודיים? דווקא הפיצ׳רים האלה הכי פונים לילדים, והילדים לא יוכלו לשחק עם הלייט איתם.
אבל אם ירצו לשחק במריו פארטי או ג'אסט דאנס (שוב, משחקים שבדיוק פונים לקהל הזה)? יאלצו לשלם עוד 80 דולר עבור שלטים.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יולי 2019, 10:52

זולה יותר, קטנה יותר, קלה יותר ומתפרקת פחות מהדגם המקורי - קונסולה ניידת אמיתית. זה אשכרה הלחם והחמאה של נינטדנו. מעבר לזה אתם קצת מפריזים בערך של כמה מהפיצ'רים שהם הורידו או שינמכו, אבל כך או כך הערך שלה ביחס לדגם הבסיס לא רלוונטי לכולם, בשביל הרבה אנשים זה פשוט תחליף ל 3ds שלהם. הם לא מחפשים קונסולה ביתית.

המכשיר עוד לא יצא וכבר הם הכריזו על גרסה מיוחדת של פוקימון, כאילו ברור לכם שהם הולכים כל כמה חודשים להביא ליין של עיצובים וצבעים חדשים כן? זה ימכור בכמויות, לא רק אצל ילדים (שהם ללא ספק קהל היעד המרכזי), גם אצל הפנאטים של נינטנדו.

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יולי 2019, 11:21

הפנאטים של נינטנדו לדעתך ימהרו לרכוש מכשיר שלא מפעיל מריו פארטי בלי תוספת של שלטים ב-80$? ובלי לאבו ו"VR"? הם הפנאטים, הם לא מאלו שיגבילו את עצמם מלשחק בכל המשחקים... או שאני טועה ויותר חשוב להם צבע חדש של המכשיר.
אם הסוויץ' הייתה קונסולה נייחת בלבד והיו מביאים את זה הייתי אומר - וואלה, מגניב! אופציה ניידת למי שזה לא חשוב לו (ועדיין הייתי חושב שזה מטופש *מאוד* מבחינתם לוותר על תוסף של 100 דולר למי שירצה בעתיד לחבר לטלויזיה).
אבל במחיר של משחק וחצי יותר הם יכולים לקבל גם נייחת וגם ניידות, וגם מסך גדול יותר, וגם לאבו ומריו פארטי ומשחקים אחרים שמצריכים את שלטי התנועה, וגם לשים את המסך על השולחן ולשחק בצורה נוחה בהרבה ומולטי מקומי טוב יותר...
מילא מבוגרים שרוכשים את זה במודע, אבל אני באמת מרחם על הילד הזה שיגיע כולו מתרגש בהפסקה בבית הספר או אחר הצהריים עם המכשיר החדש שלו, וינסה לשחק מריו פארטי עם חברים והוא לא יכול, ואז הוא יגיע הביתה ויבכה להורים שלו שהמכשיר שלו נחות, והם יאלצו לרכוש תוספת של 80 דולר ועדיין המכשיר שלו לא יוכל להפעיל את כל המשחקים שיש לחברים שלו. יש לי תחושה שזה לא יהיה הכי ברור למי שרוכש ויהיו הרבה שירגישו ש"עבדו עליהם" פה.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 11 יולי 2019, 11:40, נערך פעם 1 בסך הכל.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יולי 2019, 11:36

אבל לפנאטים של נינטנדו כבר יש מכשיר שמפעיל מריו פארטי מן הסתם... הם הולכים לקנות עוד מכשיר, לאו דווקא בגלל שהם צריכים אותו אלא בגלל שהם, ובכן, "פנאטים".

נראה לי שאתה מתעקש להחיל את ההגיון שלך כצרכן על אנשים עם תשוקה אחרת או סדרי עדיפויות שונים לחלוטין. אבל בסדר, גם אמרת שפפ7 לא יהיה אחד המשחקים הגדולים ב e3 והוא נבחר למשחק התערוכה :D

אז אני מניח שנחכה ונראה, אני מהמר על הצלחה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יולי 2019, 11:43

אההה אתה מדבר על כאלה שכבר יש להם סוויץ' והם ילכו לרכוש עכשיו לייט? מניח שזה בעיקר כאלו שהמסך שלהם שבור או משהו, אני מדבר על רוב המוחלט של מי שאולי ירכשו את זה... בספק אם מדובר בכאלה שכבר יש להם את הסוויץ' הרגילה.
ואני אמרתי שפפ7 לא יהיה משחק גדול ב-E3??? אני רק אמרתי שאני מעריך שהנוקמים יקבל יותר זמן ממנו, בסוף קיבלו שניהם את התצוגות הכי ארוכות אבל פפ ניצח :D

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 יולי 2019, 12:12

אני חושב שתוך זמן קצר ניראה את הדגם הזה
בחבילות עם כל מיני מישחקים ,ב200 דולר
ואז זה ימכור המון

דגם עם פוקימון
דגם עם דרגון קווסט
וכו וכו ,אני לא יקנה את זה ,כי אני לא רואה מה זה נותן לי שהכרזה הרגילה לא
אני גם חושב שהתמחור קצת גבוה ,אבל זה לא הולך להיות גרועה כמו הויטה tv ,שהמון מישחקים לא ניתמכים ,כי רוב מישחקי הסוויץ
מאפשרים מצב ניד ,ולא ביטלו את המסך מגע

אני חושב שב150 דולר ,זה היה הרבה יותר מפתה
כקונסולה שתידחף לרכב ,ובמקרה של שעות מתות בעבודה
לשלוף אותה במקום לקחת את הקונסולה העיקרית
ובמיוחד עם יצא דגם פרו בעתיד ,שעדיף שישאר בבית "בגלל המחיר "

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יולי 2019, 12:19

כן, ב-150 פלוס 2 משחקים כבר אני מתחיל לראות את הכדאיות של ההפרש... ועדיין, 99 דולר זה הסוויט-ספוט לדעתי, עבור מכשיר נחות כל כך.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 יולי 2019, 12:37

99 לא יקרה ,אנחנו לא בשנות ה80
ולמי שמישתדל לקנות מישחקים פיזית 150 גם בלי כלום
זה סבבה
פשוט קונסוליה אחת נישארת בבית מחוברת לטלוויזיה
ועם חשבון פעיל

ואחת לקחת לדרך ,עם סתם חשבון פילר
ותריץ רק מישחקים בגרסה פיסית

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יולי 2019, 12:42

ברור שיקרה. מתישהו... אני לא רואה מצב בו הדור הבא יוצא והסוויץ' הרגילה לא יורדת ל-200 דולר, גם אם שנה אחרי יציאת הדור הבא.
ואז הלייט תעלה כולה 50 דולר פחות? לא נראה לי.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יולי 2019, 12:43

עקיצות ידידותיות בצד :) אבל אתה לגמרי לקחת את החוסר התלהבות שלך מהרימייק והשלכת את זה על איך הוא יתקבל בכללי ב e3, בערך כמו שאתה עושה עכשיו עם הנינטנדו לייט..

תנסה לא לנתח מהפוזיציה שלך ויהיה לך יותר קל להבין על מה אני מדבר. למה אנשים קונים joy cons במלא צבעים? כי ככה זה, מעריצים של נינטנדו קונים חומרה חדשה של נינטנדו. וזה לא רק נינטנדו, גם השלטים של אקס בוקס ככה, מייקרסופט עשו מהם עסק בפני עצמו בדור הזה עם מיליון ואחת דגמים שונים. אני חושב שהמנטליות הזאת קיימת גם בקשר לקונסולות ניידות.
ופה יש לך גם פונקציונליות - הלייט פחות ס"מ באורך ופחות 3 ס"מ ברוחב, זה נשמע קצת אבל זה משמעותי בשביל מכשיר נייד. הדגם המקורי הוא לא מכשיר קטן הוא יותר ארוך מהטאבלט שלי. אפילו ראיתי תגובות של אנשים שיש להם switch ורוצים לקנות את המכשיר החדש רק בגלל ה - D-pad... אבל זה באמת בקטנה, ברור שהשוק העיקרי הוא עדיין ילדים שאין להם קונסולה.

ו 150$ פלוס שני משחקים בהשקה זה לא ריאלי בעליל. זה משמעותית יותר זול אפילו מ 2ds - הגרסה הנכה של מכשיר שיצא לפני 8 שנים - יעני סוויץ' ב 30 דולר, נו בחייאת ראבק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יולי 2019, 13:08

הבאסה שלי עם פפ7 היא רחבה יותר וקשורה לעובדה שאין לנו מושג כמה המשכים יהיו לו עד שיהפוך לחבילה שלמה, והם עושים עבודה נהדרת בהתחמקות ממתן תשובה לדבר הזה, זה משהו רחב בהרבה מ"איך המשחק יתקבל בE3"... לא זכור לי שאי פעם פקפקתי שזה יהיה משחק ענק בE3, פשוט לא תארתי לעצמי שיעבור את הנוקמים כי זו הייתה החשיפה הראשונית שלו, היה קצת קשה לצפות את איך החשיפה הבעייתית שלו :)

השלטים של האקס-בוקס זה פחות דוגמא טובה... זה לא שמישהו מקבל שלט של אקס בוקס וואן S, שאין בו פיצ'רים שיש בוואן X. כמו כן, מלא מלא אנשים רוכשים בקרים שלהם בשביל המחשב.
לגבי האורך, העובדה שהשלטים מתנתקים מהמכשיר הרגיל דווקא נותנת לך יותר אופציות לסדר אותו בתיק בצורה שונה כי הוא דווקא קצר יותר כשהם מנותקים, אז לא בטוח כמה זה יתרון... מעבר לנוחיות והפונקציונליות שזה יכול לאפשר כשמשחקים.
אם השוק העיקרי הוא ילדים שאין להם קונסולה נייחת אז עוד יותר לא מובן לי הקטע הזה של חסימת האופציה להרחיב לדוק.

ואני מסכים שבהשקה המחיר שהבאתי לא ריאלי, בהינתן העובדה שיש לנינטנדו באמת קהל יעד די "פראיירי", אני רק מציין מה שנראה לי כמו עסקה הוגנת יותר למכשיר הזה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יולי 2019, 13:37

אנשים שמחפשים שלט למחשב בדר"כ יקנו את הדגם הבסיסי שחור/לבן, מה שהכי זול. השלטים היקרים יותר בעיצוב אישי זה לגמרי עסק שבנוי על המעריצים השרופים שכבר יש להם קונסולה ושלטים ורוצים אחד יפה יותר סתם כי זה עושה להם טוב על הנשמה וככה אנשים ממלאים את הריק שלהם במאה ה 21, צורכים דברים שהם לא באמת צריכים:)

200$ זה מחיר סביר בהתחשב בכך שמדובר בנינטנדו ושהם אוהבים לעשות כסף על החומרה שלהם. 150$ זה כנראה המחיר "ההוגן" שהם יכולים להרשות לעצמם אבל אין להם סיבה עד שלא ימצו את כל המכירות של המאתיים דולר. ו 150$ + שני משחקים של נינטנדו זה לא קשור למציאות בכלל, גם בעוד 5 שנים מהיום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יולי 2019, 13:40

idan כתב: 150$ + שני משחקים של נינטנדו זה לא קשור למציאות בכלל, גם בעוד 5 שנים מהיום.

אני רוצה את זה בנושא ההתערבויות!!!
ואל תגיד לי אחר כך שזלדה נמכר במבצע באיזה סניף של גיימסטופ בקנדה ב-20 דולר אז זה לא 2 משחקים מלאים...
כאילו, ב-2024 אתה באמת לא רואה את נינטנדו מוציאים את הלייט הזו עם אודיסי וBOTW ב-150$? אני לגמרי רואה את זה כבר בחגים 2021.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יולי 2019, 13:59

למה אתה חושב שהקטנת מסך וחיסכון בכמה חלקים קטנים יכולים לחתוך 150$ במחיר, 50%. הם סך הכל חתכו פיצ'רים כדי לעשות קונסולה פשוטה יותר, לא משהו מעבר. למשל הסרת הדוק אולי חוסכת להם 20-30 דולר מעלויות היצור ומן הסתם הם לא מחפשים להפסיד פה כסף על הקונסולה. סוני מוכרת קונסולה עם פחות זיכרון, כרטיס מסך חלש ביותר מחצי ו-CPU חלש יותר בהפרש של 100$ שזה רק 25%.

אתה צריך להבדיל בין הפנטזיה שלך למשהו ב-150$ והדרישות שלך כגיימר (מסך כמה שיותר גדול, כמה שיותר פיצ'רים, לשחק על טלביזיה וכו' כשלא משנה המחיר) לבין מה שהורה לילד בן 9 צריך, למה שקז'ואלי צריך, למה שחקן שמחפש מכונת אינדים ניידת או מה מי שתמיד הייתה לו רק ניידת צריך. נניח הבת שלך הייתה עכשיו בת 8, מה היית קונה לה, מכשיר נייד בלבד ב-700 שקלים או נייד ונייח ב-1000 עם זמן סוללה פחות טוב וניידות פחות טובה? וואללה, אני הייתי קונה לבן שלי את הלייט, לא הסוויטצ' הרגילה.

סוויטצ' נמכרת כמו לחמניות חמות ב-300$, גרסה נוספת ב-200$, על כל חסרונותיה, היא אטרקציה להרבה אנשים. זה קשה לאנשים כמונו להבין מי ירצה קונסולה נחותה כדי לחסוך "רק" 100$ אבל יש חתך קהל מסויים שתמיד מחכה שקונסולה תגיע למחיר מסויים ו-200$ זה ירידה גדולה מ-300$. כלומר כן, יש איזה 5 משחקים שאי אפשר לשחק עליה, אבל גם יש כמה משחקים שאי אפשר לשחק בלי סטיק ב-3DS (למשל קיד איקארוס או RE) ויש משחקים שאי אפשר לשחק ב-3DS נקודה אלה רק ב-N3DS היקרה יותר. בקיצור, זה עניין די סטנדרטי ואני לא מבין את הפליאה הגדולה. בדיוק כמו שהיה 2DS ואחריו 3DS XL ואחריו N3DS ואחריו N3DS XL וכדומה כך יהיה גם בסוויטצ'. הקונסולה רק בת שנתיים, יהיו לה כל כך הרבה רוויזיות ו-SKU שתרצה כבר להקיא. ואל תדאג, גם "אנחנו" נקבל רוויזיה סטייל הN3DS XL שהיא נניח הגרסה הכי "פרו" שיש ל-3DS והיא טובה משמעותית מה3DS של השיגור מכל בחינה.

בנוגע ל-150$ עם שני משחקים, מתישהו זה יגיע, לפחות לגרסת לייט. כלומר המחיר של הסוויטצ' ירד עם הזמן, כמו כל קונסולה, ואם הוא ירד אפילו רק ב-50$, מתישהו יהיה באנדל עם משחקים שיתן את הקומבו הזה. אז אני לא חושב ש-150$ עם שני משחקים זה כל כך תלוש, זה פשוט תלוש ב-2019 כשהיא רק בת שנתיים ומוכרת כנראה הכי טוב משלושת הקונסולות הגדולות (או לפחות מקום שני צמוד אחרי הפס4). עוד 3 שנים? 4 שנים? בטח. כלומר יש היום 2DS ב-79$ עם NSMB2 במתנה.
https://www.amazon.com/Nintendo-2DS-Ele ... way&sr=8-7

אגב לאסקין, בנוגע לקונסולה נייחת בלבד, אם היא תהיה חזקה (באופן יחסי כמובן) ותדע להריץ משחקים בנניח 1440P בביצועים טובים יותר ממה שהסוויטצ' מספקת כרגע אז אני גם לגמרי אקנה אותה. אבל אני מקווה שברור לך שזה הולך להיות מוצר לחתך אוכלוסיה קטן מאוד שהוא אנחנו. הסוויטצ' לייט היא כנראה מוצר אטרקטיבי הרבה יותר לחתך אוכלוסיה גדול בהרבה מאשר איזו סוויטצ' נייחת בלבד עם X3 יותר כוח מהסוויטצ' הרגילה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 59 אורחים