ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2023, 17:28

אלו לא מספרים כל כך גבוהים, בהתחשב בעובדות הבאות:
1. קרוב ח-50% לא היו קונים בכל מקרה
2. קרוב ל-50% אחוז זה גיימרים הארדקור של נינטנדו שקנו את משחקים האלה

אז נשארת עם אחוז זניח ושולי לחלוטין שבאמת היה קונה אם לא היה לו את האימולטור, והוא מסוגל להריץ אותו (בדורות האחרונים).

אה ואני בעד הרפורמה אבל כמובן שלא בדיוק כפי שהיא כעת, מאמין שתתמתן - בתנאי שיגיעו מהר למשא ומתן… זה באחריותו של מנהיג האופוזיציה כעת. אבל זה לא המקום לדבר על זה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 פברואר 2023, 17:49

אז אתה אומר לא לצרף אותך לעצומת הגיימרים? סבבה, אבל אחר כך על תתלונן שתעשיית הגיימינג תמות בגלל שליטרלי רצחת את הדמוקרטיה.

ספויילר: הצג
סליחה, הייתי חייב

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2023, 18:01

חחחח אז רגע תן לי להבין לאסקין, עכשיו קרוב ל2M הורדות של ROMS ביפן, פאקינג מדינה שידועה בשמירת החוק, עד רמה כזו שהיאקוזה יותר שומר חוק משוטרים במערב,זה מספר שולי? איזו הכחשה. זה פשוט הזוי שאתה טוען שזה מספר שולי. תחשוב את מספר ההורדות אצל הרוסים, הברזילאים, דרום אמריקה/ישראל/כל מדינה שידועה בפיראטיות שלה יותר מיפן.

אני לא מאמין שאתה בעצמך מאמין למה שרשמת שזה מספר שולי, העיקר אני לא יודע לרדת מהעץ? :)
שאתה אומר שהגיימאפס, מנע ממך לקנות משחקים שהייית רוכש אחרת, הוא עשה קאנבליזם למכירות, אבל הפיראטיות לא עשתה קאנבליזם למכירות? היפנים לא היו קונים מריו דרגון קווסט ופוקימון גם ככה לולא הפירטיות? אתה לא מאמין לעצמך אתה פשוט לא, אני חותם פה שאתה צוחק עם עצמך שאתה קורא את זה כי אתה יודע שאני צודק.

עידן, יא פאשיסט. המחאה הוכיחה איזה מיעוט אתם.פאשיסטים.חבל שלא יצא לי חלק לקחת במחאה כמו שתכננתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2023, 18:13

אתה לא הוגן פה גלאס. אתה יודע שהds נפרצה והיה אפשר להעלות אליה רומים ולשחק אותם חופשי. זה לא אנשים שמורידים רומים לאמולציה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2023, 18:26

DrKeo כתב:אתה לא הוגן פה גלאס. אתה יודע שהds נפרצה והיה אפשר להעלות אליה רומים ולשחק אותם חופשי. זה לא אנשים שמורידים רומים לאמולציה.

מה חח? נדב מי שיקרא את מה שרשמת עלול לחשוב שמדובר פה בדרימקסאט, בדרימקאסט באמת יכולת לצרוב ולשחק חופשי בDS היית צריך לקנות קארט של פריצה לדעת לחפש את הרומים לדעת לעשות פאץ לרובם המוחלט, שיתקנו את המגנון האנטי פיראטי. אם כבר משהו פה לא הוגן זה הניסיון להציג את זה כאילו זה פאקינג דרימקאסט כאילו יכולת לחבר איזה דיסק און קי לDS לשתול בתוכו את הרומים ולשחק.

מי שהיה מספיק טכנולוגי לדעת לחפש רומים לגרום להם לתפקד על הDS גם ידע להוריד אותם על האימולטורים ולשחק אותם שם.
אם כבר יותר סביר שאדם עם PC חזק הוריד אימולטור בזמנו ושיחק אותם שם מאשר השקיע את כל הטררם של הפריצה.

אתם מוזמנים ללכת לראות speedruns של DQ למשל על הDS בתור בן אדם שאשכרה צופה בכאלה וגם נותן טיפים לשחקנים שילמדו מהמקצוען, הם בדרך כלל על אימולציה ככה זה היה גם דאז.
---------------------------------------------------------------------
עריכה: הכי משעשע זה לראות איך אינטר ברח מהזירה כשפשוט אין לו תשובות ונגמר לו הבולשיט. אינטר, מה חשבת לעצמך? שאתה מדבר פה עם איזה קרירין? לול.
אם אני מעריך אותך על משהו זה רק על האומץ בכלל לנסות לאתגר אותי בנושאים שאתה לא מבין בהם כלום.

וזה כלום, חכה לקרב שלנו בage of empires שם בכלל תקבל הגדרה מחדש לפער. זה יהיה בקרוב אוטוטו המחשב יתפקד.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 פברואר 2023, 20:21

ֿלא ממש, חנויות מכרו ds פרוץ עם flashcart, בדיוק כמו שמכרו בזמנו קונסולות ביתיות עם מודצ׳יפ או software hack. האדם הממוצע בכלל לא התעסק עם ההתקנה, החנות עשתה לו את כל העבודה, ויכולת לשחק כמעט הכל על הקונסולה המקורית בחינם, כשלהתקין משחקים היה עניין של לגרור קבצי רום לפלאשקארט מהמחשב. זה לא דומה בכלל למצב של משחק באמולטור על פיסי. לא רק שאתה לא משחק על הקונסולה המקורית, אתה גם צריך פיסי חזק, אתה צריך לדעת להגדיר אותו, להתמודד עם בעיות ביצועים, להוריד טקסטורות, להתקין האקים וכו׳. אין מה להשוות בכלל.
לגבי הרפורמה, כן, אני תומך בה ללא כל שינוי (למען האמת, היא רכה מדי לטעמי). למה? בקצרה, אנגליה וניו זילנד, ישראל לפני 1995 וישראל בין 1948-1953 (הממשלה בחרה אז את השופטים). היה פשיזם בכל אחד מהמקרים האלה? לא. גם אחרי הרפורמה לא יהיה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2023, 21:06

אחרי שאינטר הביא לנו את ההוט טייקים הלוהטים:
פינקלשטיין קשקשן.
משי זהב רק קצת נגע.
BOTW משחק שבור
"קראתי את קפקא אבל אני כבר לא זוכר על מה זה אז בוא תזכיר לי "

מגיע הלהיט הבא שיעשה לכם את החורף "חנויות עשו לפיראטים את כל העבודה" בחיי מישהו צריך לבדוק אם אפשר לעשות מחורזת במזרחית מההוטייקים האלה. כל כך שווה הלחנה.

לא, אינטר אתה מתבלבל, רק בישראל (ואולי בסין ורוסיה וברזיל) מוכרים עושים לך את את העבודה. רק בישראל בעלי החנויות כל כך מטומטמים שהם עצמם מסבירים ללקחות שלהם שעדיף להוריד משחקים ושיש להם גם אופציה להוריד גרסה פרוצה.

לרוסים עוד יש את התירוץ שמותר להם ושהם מתנקמים ביפנים על הסכסוך הישן.אימולטורים דאז הם פשוטים כל כך שכל ילד עם נזלת ידע להוריד פוקימון יהלום כאוות נפשו בכל רחבי הגלובוס. והיום? היום זה קל שבעתיים ואם באמת שיחקת את מטרויד דרד על אימולטור וזה לא עוד קשקוש בלבוש שלך, אז אני לא צריך לפרט לך למה זה יותר קל מבעבר.
אדם לוקה בשכלו מסוגל לתפעל את האימולטורים האלה כיום ללא כל קושי.

לא מפתיע, שאחרי שאתה דורס את האמת והצדק פעם אחרי פעם, אתה גם תומך בלהפוך את ישראל לדקטטורה, זה חביב על אנשים שאוהבים לדרוס את האמת ומחבבים פייק ניוז.

ותזכור אינטר בקרב של age of empires 4 אפילו אם תנצח אותי פעם אחת, זה ייחשב שניצחת אותי בקרב, בעוד אני אצטרך לנצח אותך 10 פעמים ברצף כדי שזה ייחשב ניצחון, ועוד אבוא לקראתך בזה, שלא אשן כמה שעות לפני הקרב. ועדיין התוצאה תהיה זהה :) עוד מעט :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 פברואר 2023, 21:20

אתה לא יודע על מה אתה מדבר. ביפן ובמדינות אחרות מכרו את ה-r4 בחנויות ברחוב במשך שנים. נינטנדו הצליחה לשכנע את הרשויות ביפן להוציא את זה מחוץ לחוק רק בסביבות 2009, במדינות אחרות הרבה אח״כ.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2023, 21:28

InterAl כתב:אתה לא יודע על מה אתה מדבר. ביפן ובמדינות אחרות מכרו את ה-r4 בחנויות ברחוב במשך שנים. נינטנדו הצליחה לשכנע את הרשויות ביפן להוציא את זה מחוץ לחוק רק בסביבות 2009, במדינות אחרות הרבה אח״כ.

חחחחח אין אתה אשכרה GPT הישראלי ללא עוררין, אפילו אותו ביטחון מופרז שיש לו. נינטנדו היסטרית על כל דבר, זה לא מעיד דבר על אופן השימוש בROMS. תכף תגיד לי גם שכל מי ששיחק Mother 3 באימולטור באנגלית עשה את זה על הGBA המקורי עם פלאשקארט. אנשים כמוך לא יודעים להצטנע עד שלא מגיע ההפסד הנחרץ, לא משנה הרבה אנשים כמוך חשבו שהם יכולים לאתגר אותי במשך השנים ונכשלו גם אתה תבין את זה.

לפחות אם אני אנצח אותך בage of empires אני אוכל להגיד שהצלחתי איפה שקספרוב נכשל ושניצחתי AI
10:0 :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 פברואר 2023, 21:35

לא הבנתי, איך אתה חושב שיפנים שיחקו ברומים שהם הורידו ל-ds בדיוק? על המחשב בבית שאין להם?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2023, 21:39

אני לא חושב יש לי חברים יפנים בוא לשחק איתנו בFIGHTCADE ואני אכיר לך אותם, ותשמע מהם מה יש להם או אין להם, ואיך הם שיחקו.
(למען ההגינות, כן היו כאלה ששיחקו בR4 אבל לא במידה שאתה חושב)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 פברואר 2023, 21:46

ה-R4 הצליחה בטירוף ביפן, זאת הסיבה שנינטנדו פעלה בכל הכוח להוציא אותה מחוץ לחוק. מי משחק באמולציה של ניידות על המחשב? זה כבר הנישה של הנישה, במיוחד ה-ds עם שני המסכים והסטיילוס שלה, במיוחד יפנים שבקושי יודעים מה זה מחשב, ובטח במיוחד שלא לפני 15 שנה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2023, 22:06

חחחחחחחחחח יפנים בקושי יודעים מה זה מחשב? בקושי יודעים מה זה אימולציה? איפה אתה חי מתחת לסלע או מה? אתה באמת לא מבין שיש פער ענק בין המידע השגוי שהמערב מדווח לך לבין מה שקורה בשטח? איפה אתה חושב שהם משחקים Fightcade אם הם לא יודעים מה זה אימולציה ומחשב, Fightcade זו אימולציה שרצה על המחשב.

זה מצחיק, כי אני יודע מה אתה עושה, קראת פה ושם איזו כתבה בקוטאקו או איזה בולשיט אחר, שם אתה די בטוח שנתנו לך מידע נורמלי ואתה פשוט חוזר כמו תוכי אחרי השטויות שלהם וכל הסטיגמות.

אני אומר שאם האמת היתה מעניינת אותך היית בא לשמוע אותה מיפנים ולא מאיזה חרטא שמדווח לך איזה חרטטן מערבי שאתה חוזר על השטויות שלו.
PC תמיד יהיה נישה ביפן בהשוואה לניידות זה וודאי, אבל הפסד של 2M 1M פר משחק לאימולציה זה לא משהו שמפתחות מסוגלות לספוג.

יש לך מקור אמין לspilt בין הR4 לאימולציה ביפן? אין לך אז בוא תשמע מהיפנים אתה תהיה בהלם מהסיפורים, אני מבטיח לך.

ואני שוב חוזר על הנקודה המרכזית, אם זה המצב במדינה שומרת חוק כיפן מה המצב בדרום אמריקה, רוסיה, ארצות הברית ושאר המדינות שהרבה פחות מקפידים על שמירת חוק? הזוי.

נינטנדו מפחדים מהאימולציה והנזקים אבל רק אינטר הגדול, זה שקרא לגאון כפיינקלשטיין חרטטן, האמת רק אצלו חחחח פשוט טריפ הדיונים איתך טריפ.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 פברואר 2023, 23:20

glass man כתב:אחרי שאינטר הביא לנו את ההוט טייקים הלוהטים:
פינקלשטיין קשקשן.
משי זהב רק קצת נגע.
BOTW משחק שבור
"קראתי את קפקא אבל אני כבר לא זוכר על מה זה אז בוא תזכיר לי "

מגיע הלהיט הבא שיעשה לכם את החורף "חנויות עשו לפיראטים את כל העבודה" בחיי מישהו צריך לבדוק אם אפשר לעשות מחורזת במזרחית מההוטייקים האלה. כל כך שווה הלחנה.

:lol:
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2023, 07:17

וסתם ככה בשביל להוציא את הדיון מיפן, שלא יגידו שאני משתמש בהיכרות שלי עם הסצנה כיתרון לא הוגן בויכוח:

פוקימון יהלום פנינה הוא המשחק שהורד הכי הרבה פעמים EVER לא רק ביפן, אלא בכלל מעל 5.4 וחצי מליון הורדות (אפילו חצי מזה לא על אימולציה? די לחארטות!)
בלי לחפור יותר מדי על רשתות, הנתונים האלה מתבססים על BitTorrent tracker כך שמטבע הדברים מספר ההורדות גדול בהרבה מזה פשוט לא ניתן כבר לאמוד מעבר לזה.
https://gamerant.com/most-pirated-video ... -and-pearl

כשאני אומר שהיית צריך לדעת להתקין פאצ'ים על R4 כדי שהם יעבדו זה נאמר מניסיון היה לי את הפלטפורמה.(הרבה יותר יעיל מלסחוב את הקארטים איתך) נדב לעומת זאת כשהוא אומר, שבסך הכל היית צריך להשריץ את הרומים לתוך הDS אני לא יודע עד כמה הוא מדבר מניסיון, כזכור לי לא היה לו DS בזמנו גם אם הוא השתעשע בלרכוש אותו פה ושם :)

ואם נסתכל על ההיסטוריה של פוקימון שכולה שופעת בשימוש פיראטי באימולציה, גם 3DS גם GBA גם GB גם GBC (והמשחקים האלה הם בראש מצעד ההורדות הלא חוקיות לכל הפלטפורמות האלה) לחשוב שדווקא הDS הוא החד קרן שדווקא אותו כולם אנשים שיחקו דווקא על R4 ... לא הגיוני.

אם נוסיף לכל זה את ההיסטוריה שבא אינטר פעם אחרי פעם נמצא על הצד השגוי והטועה בהחלט של המתרס, קל להניח שהוא טועה גם כאן. :)

שורה תחתונה: אנשים משחקים באימולציה כולל אינטר אנשים משחקים את מטרויד באימולציה כולל אינטר ועידן ואינטר הם שני פראיירים שקנו את הפורט הזה
(וגם לא יודעים מהחיים שלהם בנוגע לרפורמה אם כי בניגוד אליהם אני בעד דמוקרטיה,אז שיהיה)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2023, 07:51

חנויות באקיהברה מכרו r4 חופשי בתקופת ה-ds, עד שזה נאסר. אתה לא יודע כלום על יפן.

https://www.wired.com/2008/08/nintendo-lawsui/
https://www.neoseeker.com/news/7363-r4- ... -nintendo/

In the Akihabara electronics district of Tokyo, the R4 just recently went on sale and is one of the most sought after gifts for Christmas. Stores openly advertise for the chip but retain a certain level of ambiguity about the whole thing, with signs reading, “New R4 shipment has finally arrived! You know what it does! Absolutely no questions will be answered concerning this product...” or "Guaranteed for one week only! Of course we can’t explain what the R4 will do..."

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2023, 08:03

אני לא יודע כלום על יפן? חחחחחחחחחחח. ס
בלינג, איפה אתה כפרה איפה, שמעת את זה ? אני לא יודע כלום על יפן.
יפנים באים שואלים אותי על טיפים למשחקי מכות או איזה DQ להתחיל ואני לא יודע כלום על יפן, סקוור מגיעים לפורומים שאני נמצא בהם כדי שאני והחברים שלי הdie hard fans שלהם יעזרו להם לקדם את DQ במערב ברשתות החברתיות ואני לא יודע כלום על יפן
תפסיק לחרטט כבר, יש לך נתוני מכירות של הR4 או את הSpilt בינו לבין האימולציה? אם לא, אתה מחרטט במוח כהרגלך.

אם היה לי שקל על כל חארטה שקראתי ממך או עידן בווקסלים הייתי אחד מעשירי המדינה שני חרטטנים עם רמת חירטוט של GPT.
אתה נתפסת בחארטות שלך עשרות פעמים, והוא כל הודעה שלו ליטרלי זה חארטה.

או שתביא Data אמיתי על הR4 ביפן מספרים ממשיים שתוכל להגיד "הנה גלאס, תאכל כובע הוכחתי שהR4 מכר ביפן כך וכך מליונים וזה מתיישב בול עם מספר ההורדות הפיראטיות שהבאת" תהיה גבר ותביא נתונים או שתודה בתבוסה שלך.

אני לא יודע מי הספק שלך, פרטנר, בזק, הוט או אלוהים יודע מי, אבל אני כבר יודע שתאשים אותם שתפסיד בAOE4 במקום להודות בהפסד. גם אם אני אהיה נדיב איתך ונאמר שהR4 מכר 100 אלף עותקים ביפן (נגיד, הוא לא, אבל נגיד בכאילו) איפה שיחקו יתר המליונים?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 פברואר 2023, 09:05

ממתי אפשר להביא מספרים רשמיים על מוצר פיראטי? כמה טיפש אתה יכול להיות? יפנים משחקים על קונסולות, לא פיסי. ה-ds היא הקונסולה הכי נמכרת בהיסטוריה של יפן. רק דביל או שקרן עלוב מהסוג שלך יכול לטעון שיפנים שיחקו רומים של ה-ds על הפיסי כשלכל גיימר יפני כמעט היה ds בבית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2023, 09:11

נראה לי שנמכרו יותר DS ביפן ממספר האנשים שחיים שם בגילאי 10-60

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2023, 09:55

פקה פקה אינטר אין לך נתונים אתה מזיין ת'מוח.תביא data.אתה פשוט לוזר שלא יכול לגבות את הטענות שלו כרגיל.
נתתי לך 100 אלף מכירות לR4 תסביר את ה2M הורדות. תסביר את המעל 5.4M הורדות עולמיות לפוקימון? כולם על R4 ? אתה שומע את עצמך ???? כשהיסטורית מאז שהיינו ילדים אתה יודע טוב מאוד שאנשים שיחקו את זה באימולציה בכל מחשב בבית, ואתה יודע שכרגע כשאנחנו מדברים מורידים את זה אלפי אנשים מדי יום.

אתה פשוט שקרן עלוב

כמו שאר הטיעונים ההזוים שלך.
"משי זהב רק קצת נגע" - איך אתה יודע היית שם?
"לא נראה לי שדרעי מושחת כמו שעושים ממנו- איך אתה יודע היית שם?"
"אף אחד לא משחק באימולטורים האלה"- מזל שהארכיון זוכר שאפילו אתה משחק בהם אינטר"
"פינקלשטיין חרטטן" - כמו כאן הצלחת אי פעם להתמודד עם הData שהוא מביא שמוכיח חד משמעית את כל הטענות שלו? ראית בכלל את הdata?
לא, כי אתה ישראלי מצוי, וכמו ישראלי מצוי אתה מרשה לעצמך לדבר גבוה גבוה על נושאים שבעולם אידיאלי לא היית מביע בהם את דעתך. פלא שבגלל אנשים כמוך בסוף נהפוך לאירן 2?
מ
אפילו במקור העלוב שהבאת, אפשר להרגיש את הפחד של המוכרים של הR4 "אסור לשאול שאלות!" "מלאי מוגבל! נשמע כמו עסקת סמים נראה לך שזה דבר שנמכר בכמויות שאתה מפנטז ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2023, 11:03

כמו שאתה רואה גלאס, זה לא קצת תאורה ורזולוציה, זה לגמרי "רימייק בלופויינט", פשוט לקונסולה קצת יותר חזקה מהפס3:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2023, 11:18

זה לגמרי מה שבלופוינט עושים, זה נכון.
פשוט בדיוק ההבדל שבין ההשקה "עבור קונסולה מלפני כמעט 20 שנה" לעומת "עבור קונסולה מהדור החדש ביותר" - הוא הבדל עצום. לעבוד על אסטס ומודלים ואפקטים ברמה של PS3 זו השקעה של 10% מהזמן לעומת אסטס ברמה הגבוהה ביותר. לעבוד על המודל של הדרקון הענק נניח בDS, סביר להניח לקח בערך כמו כמעט כל היצורים במטרויד.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2023, 11:56

נדב, אני לא מבין איך זה עובר אצלך כ"בלופוינט ריימיק" ואתה מכולנו? זה שמכיר את המשחק הזה הכי טוב פה ובדוק הכי רוצה קפיצה גרפית אמיתית.
שאני מסתכל על הריימיקים של בלופוינט אני לא רואה שהם הקפיצו את משחקי הריימיק שלהם דור מעל המקור. הם לא הקפיצו את "שאדו" לדור הפס3 הוא קפץ לדור הפס4.
demon's souls זה יותר בעייתי כי הוא נראה איפשהו בין הפס4 לפס5 אבל זה משחק השקה, אז עדיין עשו עבודה מרשימה, בהתחשב בזה שבדוק יש לריימיק שורשים בפס4.

אני רק אדגיש משהו, אני חושב שMetroid Prime נראה יפהיפה גם ברימאסטר הזה וגם במקור, בעיני זה הכיוון האמנותי הכי טוב שראיתי אי פעם באיזשהו FPS, וראינו גם במשחקי הדונקי קונג שרטרו בליגה אחרת בהיבט הזה, עם העיצובים הכי מטורפים שיש.

המפלים נראים מדהים העיצובים, הגיאומטריה בכל הדברים האלה הרימאסטר נראה לי מדהים, כי הוא נראה כמו איך שאני זוכר את פריים 2.
וזה משהו שDF מודים בו, המשחק נראה כמו שאנחנו זוכרים אידיאלית בראש, אבל הוא לא קפיצה מטורפת, הוא פשוט נראה מעולה.

שפלטיניום וסקוור אומרים שטכנית כל משחק פס4 אפשר להריץ אותו על הסוויץ ואז יש פורטים כמו DOOM והמכשף 3 וNier אוטומטה שמוכיחים את ההצהרה הזו ושפייר אמבלם החדש נראה טוב כמו שהוא נראה, אני לא יודע איך אפשר לקבל רימאסטר כזה, ולקרוא לו בלופוינט.

בלופוינט היו מביאים את הריימיק הזה על הסוויץ להראות כמו משחק פס4 דור אמצעי עם כל הרעש והצלצולים ואפקטי התאורה שאנחנו רגילים לצפות ממשחק דור פס4 אמיתי והכל היה בטח חלק כחמאה.

העיצובים של המפות האויבים, האקוסיסטם במטרויד פריים הכל פה כל כך מושלם ומרגיש כמו כוכב חייזרי אמיתי שהיית יכול לנחות אליו, או ליתר דיוק כמו שאתה מדמיין איך יראה כוכב חייזרי אם היית נוחת עליו, מספיקים רק שידרוגי תאורה של PS3 בשביל להראות כמה המשחק הזה היה מעל זמנו עיצובית וגרפית אבל זה לא פס4 ואם נקבל את מטרויד פריים 4 על הסוויץ המקורית לפחות אתם תראו למה אני מתכוון שהגיע לנו לקבל כאן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2023, 12:46

Laskin כתב:זה לגמרי מה שבלופוינט עושים, זה נכון.
פשוט בדיוק ההבדל שבין ההשקה "עבור קונסולה מלפני כמעט 20 שנה" לעומת "עבור קונסולה מהדור החדש ביותר" - הוא הבדל עצום. לעבוד על אסטס ומודלים ואפקטים ברמה של PS3 זו השקעה של 10% מהזמן לעומת אסטס ברמה הגבוהה ביותר. לעבוד על המודל של הדרקון הענק נניח בDS, סביר להניח לקח בערך כמו כמעט כל היצורים במטרויד.

אין ספק, למרות שהייתי אומר שהעבודה שלהם על DS יותר מזכירה את הפס4 מהפס5 :)

אני בטוח שהתקציב של מטרויד היה קטן פי כמה. אבל זה מה שיש להם לעבוד איתו, זה לא שיש להם פתאום קונסולה בכוח של הפס5 זמינה לעשות לה משחק מטרויד.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 פברואר 2023, 13:27

glass man כתב:

לא הבנתי, למה השם שלי בפה שלך כל הודעה שנייה? מוזר לי

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 24 אורחים