ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2021, 13:28

קרירין, מה זה משנה? אולי הסוויטצ׳ הרגילה תשאר, אולי לא. מה שמשנה הוא שיוצאת סוויטצ׳ משופרת השנה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 מרץ 2021, 14:13

kririn כתב:ההפרדה מאוד פשוטה
מחליפה את הקודמת על המדפים
או נמכרת לצד הקודמת על המדפים ?

מבחינתי זה ההבדל בין פרו למעבר

ונינטנדו לא המציאו את זה ,זה היה במחשבי מיקרו הרבה לפני שזה היה בקונסולות
ובקונסולות לא יודע מי היתה הראשונה ,אבל כן יודע שהיה טורבו גרפיקס 16 ,חזקה יותר שקיבלה גם משחקים בילעדים

אין שום החלפה על המדפים בקונסולות פרו מאיפה הבאת את זה קרירין. אתה סתם מסבך את זה קרירין. עכשיו לנינטנדו יש את הלייט לאנשים כמוני שרוצים קונסולה ניידת, יש את הפרו לאנשים כמו נדב וסטיק ולאסקין שחייבים תמיד לשחק על הHigh end (במונחי נינטנדו כמובן) ויש את הסוויץ הסטנדרטי כפיתרון ביינים למי שלא סגור על איזה סוויץ הוא רוצה ורוצה jack of all trades.

כמו שנדב אמר בסוף מה שמשנה קרירין זה מה קורה השנה. נינטנדו מסורתית מוציאה קונסולות פרו שכאלה בין אם אישית אתה חושב שהן פרו או לא. היא בדרך כלל מוציאה שידרוגים כאלה לקראת סוף השנה ויש אנשים אמינים במערב ואנליסטים יפנים אמינים שנתנו לנו מידע על קונסולה כזו השנה.

בנוסף נינטנדו תרצה קצת לגנוב את ההצגה מהPS5 והX שמתחילות לתפוס תאוצה וליינאפ טוב לא יהיה הדבר היחיד שיעזור לה לגנוב קצת פוקוס מסוני/מייקרוסופט. שדרוג יגנוב את ההצגה קצת.

ולבסוף לאחרוה שמענו את המפתחים הגרמנים של desperados 3 אומרים שזה אולי לא נראה ככה, אבל הסוויץ לא יכול להריץ את דספרדוס 3 ושיש מקומות שאפילו הפס4/ONE התקשו איתו= הם כנראה עובדים על פורט לסוויץ פרו, אחרת לא היו יוצאים באפולוגיה הזו.

שמענו גם את קפקום.. אומרים לאחרונה שהם היו ממש מעונינים להביא את SF לסוויץ אם תהיה בעתיד "הזדמנות" שתאפשר... את זה... מה היא אותה הזדמנות?
SF6 על הסוויץ פרו כמובן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 מרץ 2021, 19:33

glass man כתב:

ובקונסולות לא יודע מי היתה הראשונה ,אבל כן יודע שהיה טורבו גרפיקס 16 ,חזקה יותר שקיבלה גם משחקים בילעדים

אין שום החלפה על המדפים בקונסולות פרו מאיפה הבאת את זה קרירין. אתה סתם מסבך את זה קרירין. עכשיו לנינטנדו יש את הלייט לאנשים כמוני שרוצים קונסולה ניידת, יש את הפרו לאנשים כמו נדב וסטיק ולאסקין שחייבים תמיד לשחק על הHigh end (במונחי נינטנדו כמובן) ויש את הסוויץ הסטנדרטי כפיתרון ביינים למי שלא סגור על איזה סוויץ הוא רוצה ורוצה jack of all trades.

כמו שנדב אמר בסוף מה שמשנה קרירין זה מה קורה השנה. נינטנדו מסורתית מוציאה קונסולות פרו שכאלה בין אם אישית אתה חושב שהן פרו או לא. היא בדרך כלל מוציאה שידרוגים כאלה לקראת סוף השנה ויש אנשים אמינים במערב ואנליסטים יפנים אמינים שנתנו לנו מידע על קונסולה כזו השנה.

בנוסף נינטנדו תרצה קצת לגנוב את ההצגה מהPS5 והX שמתחילות לתפוס תאוצה וליינאפ טוב לא יהיה הדבר היחיד שיעזור לה לגנוב קצת פוקוס מסוני/מייקרוסופט. שדרוג יגנוב את ההצגה קצת.

ולבסוף לאחרוה שמענו את המפתחים הגרמנים של desperados 3 אומרים שזה אולי לא נראה ככה, אבל הסוויץ לא יכול להריץ את דספרדוס 3 ושיש מקומות שאפילו הפס4/ONE התקשו איתו= הם כנראה עובדים על פורט לסוויץ פרו, אחרת לא היו יוצאים באפולוגיה הזו.

שמענו גם את קפקום.. אומרים לאחרונה שהם היו ממש מעונינים להביא את SF לסוויץ אם תהיה בעתיד "הזדמנות" שתאפשר... את זה... מה היא אותה הזדמנות?
SF6 על הסוויץ פרו כמובן.

שאתה בודק את היסטוריה של נינטנדו
תמיד היה החלפה על המדפים ,פשוט תמיד
בn3ds ,זה אולי לא היה ניראה ככה בהתחלה ,כי לא היתה החלפה מאוד מהירה ,אבל היה שלב שרק הn3ds ו n2ds ,שזה גם ככה אותה החומרה ,היו ביצור ,פשוט הפסיקו יצור של הדגמים הקודמים

תבדוק ותראה
הgb p ,החליף את הgb og ,אותה חומרה פשוט קטן יותר
ופחות 2 בטריות
נינתנדו ככל הידוע לי הפסיקו יצור gb og ,שהפוקט יצא

הgbc נכון חוץ מצבע היתה חזקה יותר ,אבל גם החליפה לגמרי
את הgb p

בgba לא היה מודל חזק יותר

בdsi משחקים שרצו רצו אותו הדבר על כל המודלים
לdsi היו עוד כמה פיצרים ,והיו משחקים מסוימים שרצו רק בdsi
אבל עם אני זוכר נכון זה רק משחקים קטנים שקנו בזמנו דיגיטלית
בכל מקרה החליפה על המדף

מי לא החליפה על המדף ?
הps4 pro
והx1x

יצאו בהמצע הדור ,והפסיקו יצור שהגיע הדור החדש
עדין מיצרים ps4 lite
עדין מיצרים xbo s

לא מיצרים דגמי פרו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2021, 21:28

סתם הגדרת הגדרה שרירותית, באותה מידה יכלת לחלק את הקונסולות לפי הצבעים שלהן. יש המון קונסולות חזקות יותר שיצאו באמצע הדור, חלקן בסוף החליפו את הדגם הבסיס וחלקן המשיכו לצאת במקביל. אם אתה רוצה לקרא לאחת מהן פרו ולאחרת לא יודע איך, לבריאות, אבל זה חסר משמעות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 מרץ 2021, 08:08

DrKeo כתב:סתם הגדרת הגדרה שרירותית, באותה מידה יכלת לחלק את הקונסולות לפי הצבעים שלהן. יש המון קונסולות חזקות יותר שיצאו באמצע הדור, חלקן בסוף החליפו את הדגם הבסיס וחלקן המשיכו לצאת במקביל. אם אתה רוצה לקרא לאחת מהן פרו ולאחרת לא יודע איך, לבריאות, אבל זה חסר משמעות.

מבחינת ההשפעה ,זה מאוד משמעותי
Ps4 pro וx1x ,מכרו בכמויות קטנות מול דגמי הlite
גם שמחשבים רק מהזמן שדגמי הפרו יצאו

רוב הלקוחות פשוט קנו lite
לאומת זאת שמחליפים דגם על המדפים ,זה מה שנמכר
ויש לזה הרבה יותר הגיון כלכלי מבחינת הסוויץ
זה בעצם נותן מרווח גדול יותר לנינתנדו עד הסוויץ 2
אולי אפילו יהיו כמה בילעדים לדגם כזה שאין בסוויץ הרגילה
לx1x/ps4 pro ,לא היה אף בילעדי

ודרך אגב בעניין המחירים ,הסוויץ אף פעם לא ירדה במחיר
אז אני אפילו יכול לראות קונסולה כזאת ב300 דולר
וlite כזאת במחיר שהlite נמכרת היום
כל עוד השדרוג זה שדרוג בעיקר מעבד +ליבה גרפית ,שגם ככה מגעים
באותו הסיליקון, והגדלת זיכרון ראשי ל8 גיגה
נגיד לצורך הדיון הגדלת ssd ל128 גיגה
למה שהמחיר יעלה בדיוק ?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 אפריל 2021, 14:47

kririn כתב:
glass man כתב:

SF6 על הסוויץ פרו כמובן.

שאתה בודק את היסטוריה של נינטנדו
תמיד היה החלפה על המדפים ,פשוט תמיד
בn3ds ,זה אולי לא היה ניראה ככה בהתחלה ,כי לא היתה החלפה מאוד מהירה ,אבל היה שלב שרק הn3ds ו n2ds ,שזה גם ככה אותה החומרה ,היו ביצור ,פשוט הפסיקו יצור של הדגמים הקודמים

תבדוק ותראה
הgb p ,החליף את הgb og ,אותה חומרה פשוט קטן יותר
ופחות 2 בטריות
נינתנדו ככל הידוע לי הפסיקו יצור gb og ,שהפוקט יצא

הgbc נכון חוץ מצבע היתה חזקה יותר ,אבל גם החליפה לגמרי
את הgb p

בgba לא היה מודל חזק יותר

בdsi משחקים שרצו רצו אותו הדבר על כל המודלים
לdsi היו עוד כמה פיצרים ,והיו משחקים מסוימים שרצו רק בdsi
אבל עם אני זוכר נכון זה רק משחקים קטנים שקנו בזמנו דיגיטלית
בכל מקרה החליפה על המדף

מי לא החליפה על המדף ?
הps4 pro
והx1x

יצאו בהמצע הדור ,והפסיקו יצור שהגיע הדור החדש
עדין מיצרים ps4 lite
עדין מיצרים xbo s

לא מיצרים דגמי פרו

בפעם האלף. נינטנדו עושה דגמי "סלים" לניידות שלה וגם דגמי פרו לניידות שלה זה לא או זה או זה.

יש את הגיים בוי פוקט, שהוא היה הסלים של הגיים בוי מ1989 דק יותר עם תאורה טובה יותר וברורה יותר והיה את הGBC שהיה כאמור הפרו.

הGBA לא קיבל "פרו" בגלל שהPSP הגיע והוא כבר גרם לGBA להיראות כבדיחה טכנולוגית ולכן היה צריך כבר להוציא מכשיר תלת מימדי עם גיימיק שיוכל להתחרות בו.
לא היה טעם להוציא GBA פרו, כי שום מכשיר דו מימדי לא היה יכול להתחרות בPSP.

מה שאתה אומר על "דגמים שמחלפיםי על המדף" זה כמו שנדב אמר שרירותי לחלוטין. לפעמים דגמים חדשים מחליפים לגמרי דגמים ישנים ולפעמים הם לא. לגבי הפס4 היא קונסולה מתה זה לא רלוונטי איזה דגם מייצרים לה או לא. הפס4 כמו כל הקונסולות המתות בהיסטוריה תמשיך לחיות חיים פעילים במדינות העולם השלישי (ברזיל וכו')
שם היא תהיה קונסולה אטרקטיבית יחסית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אפריל 2021, 01:18

איזה הזוי, קבלתי מייל היום מאמזון לגבי ה-LABO שקניתי לילד. הם סתם ככה עשו לי ריפאנד של 10$, בלי שום סיבה. מטורף, בסוף זה יצא לי רק 30$ כלל משלוח, בקושי 100 שקלים. באתר של נינטנדו ישראל החבילה הזאת עולה 350 שקלים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 אפריל 2021, 15:03

תתחדשו, זה בהחלט נראה אחד המשחקים הכי טובים לילדים שיש על הסוויץ. אגב נדב בגלל ההתלהבות הגורפת של הבן שלך מפיקמין אני הולך להשיג את פיקמין 1-2 לאחיינים שלי ושישחקו על דולפין... אני אעדכן אותך איך זה רץ :)

האחיינים האלה התישו אותי הם לא אוהבים כלום חוץ ממינקראפט וריימן איזה, בושות, לא GTA5 לא כלום, אני בהלם שהם האחיינים שלי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 אפריל 2021, 15:11

פיקמין 1 ו-2 רצים מעולה על דולפין,מניסיון :)
לאחרונה רציתי לקנות sensor bar של ה-Wii עם חיבור USB שמתאים למחשב כדי לחבר אליו את ה-Wii Motes שלי ולשחק עוד מהספרייה של נינטנדו,אולי לנסות אפילו את הגרסאות Wii של פיקמין 1-ו-2 כי את השליטה עם השלב קיוב פחות אהבתי, אבל המוכר שרציתי לרכוש ממנו באיביי עדיין לא שולח לארץ לצערי בגלל המצב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 אפריל 2021, 15:15

פייג' אתה יודע אולי איך פיקמין 3 רץ על הPC עם האימולטור של הWII U שמתי לאחיינים GEFORCE 1660 SUPER אני לא חושב שהם צריכים יותר מזה אם כי אני חושב שהמעבד פה הוא הקובע האמת?

אני גם רוצה לחבר להם את הWII MOTE אני חושש שהם לא יצליחו להבין את הגאונות של מריו גלקסי אם אני אקנפג להם את זה לשלט פס4 :(

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 אפריל 2021, 15:24

אף פעם לא ניסיתי את האימולטור של ה-Wii U אז אין לי מושג, אבל ממה שאני יודע הוא הרבה פחות בשל מדולפין שממש קרוב לשלמות.
ה-CPU הוא תמיד האלמנט הכי חשוב באימולטורים כי הוא זה שעושה את רוב ה-Heavy lifting אז אני מניח ש-1660 אמור להספיק אם אתה לא דוחף את הרזולוציה ל-4K או משהו.
בכל מקרה אני חושב שאנחנו גולשים קצת לאזור אפור מבחינת החוקים פה אז אני אעצור כאן :|

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 אפריל 2021, 15:44

Uncle Pey'j כתב:אף פעם לא ניסיתי את האימולטור של ה-Wii U אז אין לי מושג, אבל ממה שאני יודע הוא הרבה פחות בשל מדולפין שממש קרוב לשלמות.
ה-CPU הוא תמיד האלמנט הכי חשוב באימולטורים כי הוא זה שעושה את רוב ה-Heavy lifting אז אני מניח ש-1660 אמור להספיק אם אתה לא דוחף את הרזולוציה ל-4K או משהו.
בכל מקרה אני חושב שאנחנו גולשים קצת לאזור אפור מבחינת החוקים פה אז אני אעצור כאן :|

כן זה בדיוק מה שגם אני חשבתי. אין מה לחשוש מאזור אפור, כל משחק שאנחנו מדברים עליו כאן אני מתכוון לקנות בצורה חוקית לחלוטין :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 אפריל 2021, 17:52

Uncle Pey'j כתב:אף פעם לא ניסיתי את האימולטור של ה-Wii U אז אין לי מושג, אבל ממה שאני יודע הוא הרבה פחות בשל מדולפין שממש קרוב לשלמות.

האמולטור דווקא מאוד בשל
מה שכן ,כן משחק חדש שמריצים אליו
יש משהו שהוא עושה אם השידרים ,אז זה מגמגם בהתחלה
אבל אחרי זה רץ טוב ,לפחות עד שיש חלקים חדשים בגרפיקה של המשחק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2021, 13:06

כמה זמן עד שנינטנדו תהרוג את זה?
רימייק 2D של מטרוייד פריים:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אפריל 2021, 13:07

זה נראה ממש טוב! אז אני מניח שעוד השבוע זה ייגמר :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2021, 13:29

זה עושה חשק ענקי למטרוייד דו מימדי טוב. מה לעזאזל קרה עם מטרוייד, לא יצא משחק תלת מימדי נורמאלי כבר 14 שנים ולא יצא משחק דו מימדי נורמאלי כבר 17 שנים. אוקיי, הם עושים פריים 4 ואין ספק שזה swing הרבה יותר גדול מלעשות מטרוייד דו מימדי חדש. אבל מה באמת עם דו מימדי חדש? מסתכלים על הסרטון הזה ותוהים. כלומר פאק, קחו את Moon או כל סטודיו 20+ אנשים אחר ותנו לו לעשות מטרוייד חדש, איך עברו 17 שנים מהמטרויד הדו מימדי האחרון?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 אפריל 2021, 13:36

אני מניח שהרימייק של 2 ל3DS לא נחשב,אבל לפחות הם לא ויתרו לגמרי על הרעיון אני מניח.
ועזוב את 4,שישחררו כבר את הטירלוגיה לסוויץ׳,אוף,זה פשוט מהרגעים האלה שבא לי לתלוש שיערות מתסכול כי זה כל כך נינטנדו לא לעשות את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2021, 13:50

אני פשוט רוצה שהם ירו את כל התוכן שלהם מה-WII, ה-WIIU והקיוב לסוויטצ'. אני רוצה שהסוויטצ' תהפוך לפלטפורמה שמחזיקה לעד, שהעבר של נינטנדו יטפטף לתוכה ושכל הפלטפורמות הבאות שלהם יתמכו בה לאחור. אז כן, אני רוצה את טרילוגית פריים אבל אני גם רוצה את רוג לידר, את איטרנל דארקנס ואת פיקמין. שפשוט יביאו הכל, אנחנו מטומטמים מספיק בשביל לקנות את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אפריל 2021, 13:57

יש להם גם היום כל כך הרבה אופציות של חברות צד ג', אינדיז או לא, לתת להם את הזכויות למטרויד 2D ואפילו אולי להשתגע איתו... כל זה במקביל לשיט שלהם עם פריים.
חבל שלא עושים את זה, כסף על השולחן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 אפריל 2021, 14:33

אטרנל דארקנס על הסוויץ׳ זה קנייה מיידית עבורי,אהבתי את המשחק הזה הרבה מעבר למה שהגיע לו.
כנראה שהשלב הבא מבחינת נינטנדו הם משחקי N64 למנויים לשירות רשת שלה,הלוואי שהגיימקיוב יתווסף בשלב מסוים,זה היה מאוד מתסכל בWiiU שכל קונסולה אפשרית שם קיבלה סקשן בVirtual Console למעט הקיוב,במיוחד כשחבר׳ה שהתעסקו עם homebrew למכשיר גילו שהWiiU יכולה להריץ משחקי גיימקיוב עם אפס אימולציה,כנראה בגלל השורשים של המעבד שלה בקיוב אבל...נינטנדו.
וכשזה מגיע לסוויץ׳,האוסף מריו שלהם היה כולו אימולציה אחת גדולה,כלומר יש להם אימולטורים בשלים ועובדים לקיוב,לN64 ולWii והם פשוט לא עושים עם זה כלום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2021, 16:00

כל ההתנהלות שלהם עם משחקים ישנים ממש מתסכלת. או שיעמידו משחקים ישנים למכירה או שיפתחו ספריה ענקית שמבוססת על המנוי אונליין שלהם אבל העובדה שהם פשוט לא עושים כלום מבאסת מוות. אגב, כנ"ל על סוני, אמולטור של הפס1 עובד על כל מכשיר שזורם בו חשמל ואפילו על ה-XSS אז למה לעזאזל סוני לא עושה פורט לאמולטור פס1 שלהם לפס5? זהו זה, אנחנו בX86, עניין החיתוך בדורות נגמר. הצפי של כולנו הוא BC לעד, כמו ב-PC. זה אומר שסוני חייבת כבר לישר קו עם ההסטוריה שלה, לא יכול להיות שההסטוריה של פלייסטיישן תתחיל בפס4.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 אפריל 2021, 16:52

כשהבנאדם שממנכל את פלייסטיישן מוציא פנינים כאלה מהפה שלו:
https://www.vg247.com/2017/06/05/why-wo ... atibility/

אני חושב שלפחות מהכיוון של סוני,זה די ברור למה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אפריל 2021, 17:16

אני איתו אגב... לא הבנתי אף פעם ועדיין לא ממש מבין את הרצון לשחק משחקים מאוד ישנים. אולי חלק מהם עומדים במבחן הזמן עבור הרבה אנשים, עבורי לא, כל פעם שניסיתי זה היה נחמד לחמש דקות בשביל המוזיקה והנוסטלגיה אבל אחר כך זה ממצה את עצמו. מספר המשחקים הכולל מדור הפס2 ומטה שאני ארצה לשחק היום במשך שעות ארוכות הוא אולי 5-10.
אם עושים איזה באנדל של 20 משחקים כאלה ב-20 דולר אז אולי אני אבין את המשיכה, אבל לרוב זה לא מה שעושים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2021, 17:44

קניתי את MGS1 לפס1, קניתי את MGS2 ו-3 לפס2 וקניתי את MGS4 לפס3 ואין לי גישה לאף אחד מהם על הפס5 שלי. האם הייתי משחק MGS כל היום? כנראה שלא. אבל במקום שתהיה לי ספריה של 100+ משחקים שקניתי לאורך השנים לפלייסטיישן אז אין לי שום דבר לפני הפס4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אפריל 2021, 19:23

גם אני רכשתי אותם כמוך, ובאמת שאין מצב שהייתי חוזר אליהם אי פעם, אולי רק הייתי שמח לקבל גישה לפסקול שלהם, אבל את זה יש בכל מקום ובחינם :)
סתם לפוצץ את ספריית המשחקים שלי לשם הגדלת הרשימה - זה לא עושה לי את זה, וסוני צודקים כנראה שהם ממשיכים בדרך הזו, כי זה לא פקטור משמעותי עבור פחות או יותר כל הלקוחות שלהם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים