ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2019, 10:28

bling כתב:
DrKeo כתב:
bling כתב:טוב שהוא לא נראה כמו במוד תפוח אדמה :|

ולא מעניינים אותי הניתוחים למיניהם, ראיתי את הגיימפליי, זה נראה גרוע מבלי לדבר שמאז משחקי עולם פתוח על הקונסולות (לפחות על הפס4) כבר נראים בהרבה יותר טוב אז אם ככה משחק שיצא יחסית די מזמן בדור נראה על הסוויץ' אז אני לא רוצה לדמיין איך דברים יפים יותר משמעותית שיצאו מאז היו נראים עליו.

אז כן, אני לא בדיוק קונה את ההתלהבות פה.

אמרתי בזמנו שאם מורידים את הגרפיקה מספיק הכל ירוץ. אם זה מעודד אותך גרסת הפס4 נראתה לי כמו מוד תפוחי אדמה בהשווה לpc :mrgreen:

בסדר גם COD בזמנו רץ על הווי.

על הפס4 ראינו מאז משחקים שנראים יותר טוב גם מהוויצ׳ר על המחשב, ומן הסתם גם הפורט של הוויצ׳ר על הפס4 היה נראה טוב בסופו של דבר, מה שאי אפשר לאמר על מה שקורה עם גרסת הסוויץ׳. היא פשוט לא נראית טוב.

מה שכן אני מאוד אשמח אם סייברפאנק יגיע, אני חרד מאיך שהמשחק יראה על הפס4 ומה ישאר מהפירוט של העולם וכל ה NPC שמסתובבים שם אז על הסוויץ׳ בכלל צפוי לנו בידור פה :)

Cod על הווי זה אחד הקלים, המשחק הוא הגדרה של מסדרון. מה שקשה זה משחקי עולם פתוח אבל הסוויטצ׳ היא לא ווי, היא הרבה יותר חזקה באופן יחסי לדור הנוכחי מאשר שהווי הייתה.

הויכוח בזמנו עלה בגלל הרצון של iron galaxy לעשות פורט להורייזן. ההרגשה הזאת שיש משחקים שלא ממש יכולים להגיע לסוויטצ׳ היא לא ממש נכונה, סך הכל צריך להתפשר בצורה כזו או אחרת על גרפיקה. אגב, אם יש משחק שאני לא חושב שיכול להגיע לסוויטצ׳ זה דווקא NMS.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2019, 22:52

למה דווקא NMS?

ושמע אם הוויצ׳ר 3 נראה ככה על הסוויץ׳ אז איך משחק יפה יותר בהפרש (נכון העולם שלו פחות מורכב מבחינת סימולציות ופירוט אבל עדיין, הוא יפה יותר משמעותית) כמו הוריזון היה נראה עליו? זה כבר ברמה של עצם בלתי מזוהה היה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2019, 00:47

bling כתב:למה דווקא NMS?

ושמע אם הוויצ׳ר 3 נראה ככה על הסוויץ׳ אז איך משחק יפה יותר בהפרש (נכון העולם שלו פחות מורכב מבחינת סימולציות ופירוט אבל עדיין, הוא יפה יותר משמעותית) כמו הוריזון היה נראה עליו? זה כבר ברמה של עצם בלתי מזוהה היה.

NMS צריך המון CPU, כל משחק מבוסס CPU שיוצר את העולם מנוסחאות בזמן אמיתי. ה-CPU של הפס4 בקושי עומד בקצב ובסוויטצ' יש CPU חלש משל ה-360.

בנוגע להורייזן, כנראה שלעולם לא נדע :)
אבל אני כן חושב שאתה מפריז במראה של הוויצ'ר, הוא מן הסתם נראה משמעותית פחות טוב מהפס4 אבל הגזמנו קצת. כלומר זה בכל זאת הוויצ'ר 3 על ניידת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2019, 13:13

חברה של קייסים פרסמה אביזרים לסוויטצ׳ מיני כולל תמונות של המכשיר באתר הרשמי שלהם:
תמונה
תמונה

קישור:
http://www.honsoncn.com/nintendo%20switch%20mini/

מהתמונה נראה שאין ג׳וייקונים מתפרקים, כלומר אשכרה ניידת קלאסית. למי שחושב ״היי, זה היה כל הקטע של הסוויטצ׳״ אני מזכיר את ה2DS, קונסולה שהוציאה מה3DS את הפיצ׳ר שאפיין אותה - 3D.

זה דלף לפני כמה שבועות יחד עם הסוויטצ׳ פרו, כלומר יש מצב שהסוויטצ׳ פרו היא אכן מציאות. זה מגניב אותי משני כיוונים. הראשון הוא שאני אשמח לסוויטצ׳ חזקה יותר, זה יהיה מאוד מגניב. השני הוא שזה אומר שיש מצב לשילד 2 והשילד שלי גוסס כרגע, כנראה בגלל מאוורר תקול.

בנוסף היה ראיון עם הבמאי של זלדה בקוטאקו:
https://kotaku.com/breath-of-the-wild-i ... Socialflow

- על למה לעשות BOTW 2 ולא פשוט זלדה חדש לגמרי, היו להם יותר מדי רעיונות ל-DLC גדולים ל-BOTW ובסוף הם החליטו פשוט לעשות BOTW 2.
- הם רוצים להרחיב על הקונספט של "לפתור פאזלים בכל דרך אפשרית".
- על השאלה של איך הם היו רוצים לשפר את BOTW, הוא התחמק בתשובה שהם מישמים את זה בBOTW 2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2019, 13:47

זה נחמד אבל אני רוצה את ההפך המוחלט מזה - מכשיר נייח חלש שיריץ לי את זלדה ומריו על הטלויזיה, בחצי מחיר, ועם שלט נורמלי.

אבל זה בטח יהיה מצויין למי שלא רוצה לחבר לטלויזיה גם ככה.
השאלה היא איך יפתרו את עניין המיתוג, ה״קטע״ של השם והלוגו (והאנימציה שלו) זה השלטים הנשלפים. יהיה מעניין, אולי ישנו אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2019, 13:53

Laskin כתב:זה נחמד אבל אני רוצה את ההפך המוחלט מזה - מכשיר נייח חלש שיריץ לי את זלדה ומריו על הטלויזיה, בחצי מחיר, ועם שלט נורמלי.

אבל זה בטח יהיה מצויין למי שלא רוצה לחבר לטלויזיה גם ככה.
השאלה היא איך יפתרו את עניין המיתוג, ה״קטע״ של השם והלוגו (והאנימציה שלו) זה השלטים הנשלפים. יהיה מעניין, אולי ישנו אותו.

כמו שאמרתי, בדיוק אותו דבר עם ה-3DS שכל הקטע שלה היה 3D וזה גם היה חלק מהשם. והפלא ופלא, הם הוציאו את ה-2DS והיא הייתה קונסולה מאוד פופולרית. מעבר לזה, אני משער שהקונסולה הזאת עדין יודעת להכנס לתוך DOCK ולעבור לטלביזיה, פשוט תצטרך שלט PRO בשביל לשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2019, 14:00

שם זה שם, זה לא ממש היה המיתוג שלו, אספקט התלת מימד עצמו היה יחסית כשלון, לא שונה בהרבה מזה שמכרו וואן רק עם קינקט ואז ויתרו עליו כי לא היה שימושי או פופולרי במיוחד וסתם ייקר את המכשיר.

אני לא אומר שזו תהיה בעייה רצינית עבורם, רק שמעניין אם ישנו את המיתוג עם ה״קליק״ הזה, אם זו תהיה הגירסה המרכזית הבאה של המכשיר. רק עניין הלוגו והמיתוג, לא הרבה מעבר (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2019, 14:58

Laskin כתב:שם זה שם, זה לא ממש היה המיתוג שלו, אספקט התלת מימד עצמו היה יחסית כשלון, לא שונה בהרבה מזה שמכרו וואן רק עם קינקט ואז ויתרו עליו כי לא היה שימושי או פופולרי במיוחד וסתם ייקר את המכשיר.

אני לא אומר שזו תהיה בעייה רצינית עבורם, רק שמעניין אם ישנו את המיתוג עם ה״קליק״ הזה, אם זו תהיה הגירסה המרכזית הבאה של המכשיר. רק עניין הלוגו והמיתוג, לא הרבה מעבר (:

אז שיעשו קליק עם הדוק בפרסומת :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 יוני 2019, 15:05

דרקו התמונות האלו יתבררו כזיוף לפני כמה שבועות
או משהו כזה
אולי יהיה סוויץ מיני ואולי יהיה סוויץ פרו
אבל לא אמרו על אף אחד מהמוצרים הלא מוכרזים האלו כלום

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2019, 22:43

אולי זה זיוף אבל זה רץ חזק באתרי החדשות כרגע. מה שכן, בכל מקום שומעים על SHIELD חדש כולל בדרייברים האחרונים של ANDROID TV שהגיעו עם מספר סידורי חדש שמקושר ל-SHIELD. עכשיו רצה השמועה שהSHIELD יוצא בנובמבר במקביל לסטדיה וכל שילד יגיע עם האפליקציה של סטדיה מותקן עליו. כלומר יש SHIELD חדש בתנור, יש שמועות על סווייטצ' פרו והם בטח יחלקו צ'יפ ואני די בטוח שהצ'יפ הזה יהיה 7nm כי בתקופה שNVIDIA עדין הייתה על 28nm הם כבר עשו שילד שהוא 20nm. אלה חדשות ממש טובות לסוויטצ'.

הצ'יפ היחיד שכרגע מתאים לגודל של הסוויטצ' הוא ה-X2, קצת קשה לעשות השוואות ל-XAVIER כי הוא מכיל המון ליבות לא קשורות לגיימינג (למשל יש בו ליבות TENSOR וליבות אופטיקה) כך שנצטרך לדבוק בהשוואה ל-X2. העניין הוא שעם ירידה ל-7nm מה-16nm של ה-X2 ושיפורי הארכיטקטורה של TURING, אנחנו יכולים לקבל פה משהו מעניין למדי. הצ'יפ הזה, אולי יקראו לו X3, יהיה מה שיהיה ב-SHIELD ומה שיהיה ב-SHIELD יהיה בסוויטצ' הבאה (כמובן שנינטנדו תקח רק צ'יפ שמוכן לגיימינג ולמכשיר המוני כמו ה-SHIELD).

אז מה יתן הצ'יפ הזה? אפשר להסתכל על ה-X2 ולנסות להסיק מסקנות, זה פחות או יותר הניחוש שלי לסוויטצ' הבאה אם נינטנדו באמת תלך לפי הדפוס שלה עם הסוויטצ' הראשונה. בצד הזיכרון יש לסוויטצ' אחד בגודל אחלה, 4GB, אבל הוא איטי מוות, רק 25GB/s. ב-X2 המצב יותר טוב עם 58.4GB/s שזה נמוך אבל הארכיטקטורה של NVIDIA די אדישה לרוחב פס בזמן ש-GCN צמה מאוד. אנחנו גם מדברים על מעבר דורי מ-X2 אז יש מצב לא רע להגיע לסביבת ה-100GB/s מה שישים את ה-X3 במצב טוב מה-ONE והפס4. נינטנדו לא התעסקה עם הרוחב פס של ה-X1, אז אני משער שמה שהSHIELD תעשה יהיה גם בסוויטצ'. בקיצור, לא יתפתיע אותי סביבות ה-100GB/s.

בצד של המעבד, ב-X2 יש שני מעבדים מופרדים כשהאיכותי יותר הוא דנבר שב-7nm יכול להביא ביצועים קרובים ל-CPU של הפס4 והמעבדי A57 הבסיסים הם מקבילים לאלו של הסוויטצ' ויכולים לתפקד כתמיכה לאחור. אם יורדים ל-7nm מ-16nm אני לא רואה סיבה למה שלא יהיה בסוויטצ' מעבד בכוח של הפס4 פלוס A57 לתמיכה לאחור.

ועכשיו ה-GPU, החלק האהוב עלינו. אז אנחנו כבר יודעים שה-X2 יודע ב-854Mhz לצרוך חצי ממה שהגרסת X1 בסוויטצ' צורכת. כלומר אנחנו מדברים על משהו שהוא משמעותית צפונית לזה אם ב-16nm אנחנו צורכים בכוח גדול משל הסוויטצ' חצי. עם ירידה ל-7nm אני לא אהיה מופתע אם ה-X3 שיהיה בשילד יהיה סביבות ה-1.3TF. הסוויטצ' תהיה כמובן במהירות שעון נמוכה יותר. הסוויטצ' הנוכחית איטית ב-23% מה ששם אותנו על 1TF. מדובר ב-TURING אז יש שיפור של 77% בביצועים על GCN, כלומר פחות או יותר 1.7TF של הפס4 וה-ONE. או במילים אחרות, אני מנחש שאם הצ'יפ הזה שיהיה בשילד 2 ובסוויטצ' פרו באמת יהיה צ'יפ 7nm מבוסס TURING, אנחנו יכולים לצפות לסוויטצ' פרו שנמצאת בסביבת הכוח של ה-ONE ואפילו עוקפת אותה. הכל תלוי ב-tradeoff של נינטנדו בין צריכת חשמל לכוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2019, 23:40

אז אולי נראה זלדה ב-4k? (דמקה)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2019, 01:29

Laskin כתב:אז אולי נראה זלדה ב-4k? (דמקה)

עדכנתי את ההודעה שלי. בתאוריה לדעתי אנחנו מדברים על קונסולה שנחה ב-DOCK בין ה-ONE לפס4. מבחינת GPU נטו שזה כל מה שמשנה לרזולוציה מדובר בסביבות הפי 3 יותר חזקה מהסוויטצ'. אז לא הייתי אומר 4K אבל כן הייתי אומר:
1) אם דובקים בגרפיקה של הסוויטצ' אז 1440p מאוד בקלות גם למשחקי 900p על הסוויטצ' הרגילה.
2) השיפור CPU וה-GPU יחדיו יכולים לדווקא לקחת אותנו לכיוון של משחקי SUB 1080p ב-30FPS שירוצו ב-1080P ב-60FPS.
3) זה גם אומר שאפשר לעשות מסך 1080P ולקבל זמן סוללה טוב מהסוויטצ' הניידת וכששמים בדוק מקבלים משהו סביבות 1440p.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 יוני 2019, 14:46

דרקו הns מאוד מצליחה מאז ההשקה
מה שאתה מדבר אליו ,יכול לפגוע בנינטנדו
גם מבחינת לחצות את השוק לשניים ,כי לא מבטלים את המודל הרגיל
וגם מבחינת קושי בדור הבא להראות קפיצה ענקית

לדעתי עדיף להם שינוים אחרים ,כמו זמן בטריה טוב יותר
פחות משקל ,קירור יעיל יותר ומערכת חשמל טובה יותר
שמצב ניד וניח יהיו זהים ,דברים כאלו

ולא לעשות קונסולה, דור בינים כזאת
להנווידה יש את העסקים שלהם ,ועם הסילד TV הצליחה מספיק
אז הם יכולים לעשות אחת טובה יותר ,אבל הם לא נינטנדו

ובעניין ns lite ,אני לא משחק בתנועה בns
פשוט כי לא יצא פאונץ האוט קונסולה ,וזה אחד מכמה בודדים
שהיתי מוכן לשחק עם תנועה
אבל יש הרבה משחקים בסגנון Wii, שזה פשוט לא יאפשר אותם
אתה גם לא יכול לטעון גוי קון רגילים דרך קונסולה כזאת
זה פשוט מרגיש משהו כמו הויטה TV שנכשלה למרות המחיר הזול

מאוד יכול להיות שתיהיה גרסת lite ,גם ככה יש מסגרת יחסית גדולה
עם מבטלים את רוב המסגרת ,זה כבר lite
עם בנוסף מקטינים גודל מסך אז בכלל ,אבל לא חושב שיבטלו את הגוי קון בגרסה כזאת ,גם אין לזה צורך אמיתי ,השלטים בתמונות המזויפת
לוקחים בערך את אותו המקום ,עכשיו יש לי גם ויטה
וגוי קון גדול יותר רק בחלק התחתון ,וזה בגלל האפשרות לאפוך אותו לשלט נפרד ,תעשה קטן יותר ,ויהיה ממש לא נוח
למעשה לי זה לא נוח בלי כיסוי שקניתי במיוחד שאני צריך ניד

אז כן גרסת lite ,הגיונית וכנראה אפשרית מבחינה מעשית
אבל גם גרסה עם אותו גודל פיזי ,אבל מסך גדול יותר
במילים אחרות הרבה פחות מסגרת
גם גרסה עם זמן בטריה טוב יותר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2019, 16:09

למה שהשוק יתפצל? זה כמו עם הפרו, מי שיש לו את החדשה ישחק ברזולוציה טובה יותר או fps מהיר יותר. זה הרבה יותר עדין מלמשל הn3ds ששפרה את המעבד משמעותית וקבלה בלעדיים שעבדו רק עליה או התוסף סטיק שגם קבל בלעדיים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 יוני 2019, 20:17

גם הסטיק וגם הn3ds ,לא קיבלו בפועל הרבה תמיכה אמיתית
כן יצאו קצת בילעדים ,וכן חלק מהמשחקים רצו טוב יותר
אבל הרוב המוחץ של המשחקים ,כולל הגדולים רצים גם על 2ds רגילה

יש חריגים כמו זינובליד ,אבל זה חריג
בכל מקרה בהנחה שעוד 3-4 שנים ,נינטנדו תציג דור חדש
קונסולת בינים כזאת שמצד אחד לא תקבל פורטים גדולים של הדור הבא
אבל מצד שני תעשה את הקפיצה לדור הבא של נינטנדו
שתיראה קטנה יותר
לדעתי זה לא רעיון טוב

Ps4 pro מכרה ומוכרת הרבה פחות מהlite
Xbox x אותו הדבר

וגם לסוני וגם ,לms, הקפיצה למאמצים ראשונים תיהיה קטנה יותר
אז למה הצורך בזה ?
זה לא סמארטפון שיוצא חדש כל שנה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2019, 21:13

סוויטצ׳ פרו היא דרך של נינטנדו למכור לאותם אנשים קונסולה שניה. הם תמיד עשו את זה עם שדרוגים שדחפו אנשים לקנות את הניידת שלהם שוב. זה גם לא יפגע בדור הבא בדיוק כמו שהפרו לא פוגעת בפס5. זה סך הכל רזולוציה גבוהה יותר, מסך טוב יותר, זמן סוללה טוב יותר; לא גרפיקה טובה יותר או טכנולןגיה חדשה. זה ביחוד מודגש אצל נינטנדו שלרוב בין קונסולה וקונסולה עושה שטיק חדש. כשתהיה להם יורשת לסוויטצ׳ היא כנראה תציג גרפיקה מרשימה מהפס4 ותכיל שטיק שלא קיים בסוויטצ׳.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 יוני 2019, 21:48

אני כן חושב שהם יכולים להציג גרסה קטנה יותר
והרבה עם אותו גודל אבל מסך גדול יותר

גם זמן בטריה אפשר לשפר הרבה
אבל לא חושב שניראה גרסת פרו בדור הזה

ולקבל פורטים סבירים מהדור הבא
דור הבא שלהם צריך להיות בערך 30 אחוז מהכח ניחות דור הבא
במצב כזה משחק 4k אמיתי בניחות ,יוכל לקבל גרסת 1080p בנידת

ככה שזה הרבה מעבר לps4 רגילה
יותר בכיוון של ps4 pro , רק בטכנולוגיה מודרנית יותר
אבל מדובר על עוד 3-4 שנים ,כניראה עד אז הטכנולוגיה תיהיה זולה
ויעילה מספיק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2019, 00:14

kririn כתב:אני כן חושב שהם יכולים להציג גרסה קטנה יותר
והרבה עם אותו גודל אבל מסך גדול יותר

גם זמן בטריה אפשר לשפר הרבה
אבל לא חושב שניראה גרסת פרו בדור הזה

ולקבל פורטים סבירים מהדור הבא
דור הבא שלהם צריך להיות בערך 30 אחוז מהכח ניחות דור הבא
במצב כזה משחק 4k אמיתי בניחות ,יוכל לקבל גרסת 1080p בנידת

ככה שזה הרבה מעבר לps4 רגילה
יותר בכיוון של ps4 pro , רק בטכנולוגיה מודרנית יותר
אבל מדובר על עוד 3-4 שנים ,כניראה עד אז הטכנולוגיה תיהיה זולה
ויעילה מספיק

כן, הם יכולים להוציא סוויטצ' קטנה עם סוללה מדהימה והם גם יעשו את זה כי זה קל ב-7nm כשהסוויטצ' עכשיו ב-20nm. פרו זאת בחירה, אם הם רוצים לעשות אז מעולה כי הם ימכרו אחת לי ואני בטוח שלעוד כמה אנשים פה, סוויטצ' לייט לא ממש.

בנוגע לדור הבא, לא, הם לא צריכים להיות 30% מהכוח של הדור הבא. הסוויטצ' והפס4 כוונו לאותה רזולוציה, 1080P, ולכן ההפרש כוח בינהן היה אדיר. היורשת של הסוויטצ' לא צריכה לכוון ל-4K בשום צורה. אם היא תהיה פשוט סוויטצ' 2, אני משער שהגרסה הניידת לא תרצה לעלות על 1080P ממילא כי במסך כזה קטן זה לא באמת משנה. כלומר סוויטצ' 2שהיא 30% מהדור הבא תוכל אשכרה להריץ משחקי הדור הבא כמו שהם רק ב-1080p. האמת? אני לא רואה את נינטנדו עושה את זה. הסוויטצ' 2 כנראה תהיה משהו חלש מזה, אבל גם קונסולה שמריצה משחקי דור הבא ב-1080P וצריך לשנמך בשבילה את הגרפיקה ב-30% זאת עדין קונסולה הרבה יותר בעלת יכולת באופן יחסי לסוויטצ' מול הפס4.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 יוני 2019, 00:39

אני כן מאמין שזה יהיה אפשרי בדור הבא
שנתיים אחרי שהדור הבא יהיה כבר בשוק
מדובר על כוח של ps4 pro בערך ,בעוד 3-4 שנים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2019, 01:22

kririn כתב:אני כן מאמין שזה יהיה אפשרי בדור הבא
שנתיים אחרי שהדור הבא יהיה כבר בשוק
מדובר על כוח של ps4 pro בערך ,בעוד 3-4 שנים

2022? לא נראה לי, נצטרך לרדת מ-5nm בשביל זה וקונסולות לא יהיו אפילו על 5nm ב-2022.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2019, 14:21

חדשות קצת מבאסות, השמועות עכשיו גורסות שהשילד החדש שיוצא בנובמבר הוא עדין עם X1 אבל במהירות שעון גבוהה יותר וצריכת חשמל נמוכה יותר. כלומר יש מצב טוב שפשוט מדובר ב-X1 על נניח 12nm, אבל זה ניחוש שלי. אם זה המקרה וזה גם מה שיקרה עם הסוויטצ', כנראה שנראה שיפור ביצועים של רק כמה עשרות אחוזים ולא מעבר. כלומר זאת תהיה סוויטצ' יעילה יותר מבחינת כוח ושמצליחה לשמור תמיד על 720P בניידת ו-1080P בנייחת בלי נפילות פריימים. לא בדיוק השדרוג שחפשנו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 24 יוני 2019, 16:51

משהו הזוי, לא יודע אם זה נדון אבל ניטנדו פתחו חנות Retail רישמית בתל אביב, זה כמובן לא סוד, אבל מסתבר על פיהם שזו החנות השניה מסוגה בעולם מלבד ניו יורק ואחת נוספת בטוקיו שאמורה להפתח.

נשמע כאילו משהו בניטנדו לקח סמים קשים טרם החליט לפתוח את החנות בתל אביב על כל 20 המשתמשים בשוק המקומי. מהלך יפה, קצת כואב יהיה לראות אותה נסגרת עוד שנה (נקווה שלא).

https://nintendosoup.com/official-ninte ... in-israel/
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 יוני 2019, 19:49

הסוויץ מצליחה גם בישראל ,ופתחו נציגות רישמית של נינטנדו בישראל
אז לא היתי מזלזל
לא תמיד חנויות כאלו רווחיות בפני עצמם ,לפעמים זה חלק משרות
לקוחות ,ועוזר בשיווק ,ואז הרווח מגיע מזה
כי נינטנדו מרוויחה מזה שנמכרים פה מוצרים חדשים חוקים שלהם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2019, 20:44

Death_119 כתב:משהו הזוי, לא יודע אם זה נדון אבל ניטנדו פתחו חנות Retail רישמית בתל אביב, זה כמובן לא סוד, אבל מסתבר על פיהם שזו החנות השניה מסוגה בעולם מלבד ניו יורק ואחת נוספת בטוקיו שאמורה להפתח.

נשמע כאילו משהו בניטנדו לקח סמים קשים טרם החליט לפתוח את החנות בתל אביב על כל 20 המשתמשים בשוק המקומי. מהלך יפה, קצת כואב יהיה לראות אותה נסגרת עוד שנה (נקווה שלא).

https://nintendosoup.com/official-ninte ... in-israel/

אם אני זוכר נכון ארז אמר שמדובר ביוזמה של היבואן הרשמי של נינטנדו ישראל ונינטנדו זרמו איתם.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 24 יוני 2019, 21:02

אבל חנות מקוונת אין :roll:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 188 אורחים