ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי InterAl » 11 פברואר 2023, 01:34

אני לא מסכים בכלל. אני לקראת הסוף שלו, נהנה מכל רגע והוא עדיין משחק מטורף. נס שהוא יצא ב-2002 ולדעתי הוא מבייש גם משחקים של 2022. אין שום דבר שדומה לו גם היום. בניגוד לגולדנאיי שאחרים הצליחו לחקות ולהתעלות עליו מאוד מהר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 פברואר 2023, 13:50

לול, אינטר זה שאתה ועוד כמה פראיירים חסרי כבוד לכסף שלכם הלכתם לקנות את הפורט הזה. זה בשום אופן לא אומר שהוא עדיף על אימולציה.
אתה אומר שהשליטה עם עכבר והשליטה עם הdual analog היא בדיחה.. אתה היחיד שטוען את זה כל האינטרנט משבח בלי סוף את הHack האלה.

כל מה שיש בגרסת הסוויץ הזו, זה תאורה קצת יותר טובה שווה בשבילך את הסכום? פראייר מארץ הפרייארים כבר אמרתי.
אבל כהרגלך, עוד הוט טייק שלא מאכזב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2023, 14:46

glass man כתב:כל מה שיש בגרסת הסוויץ הזו, זה תאורה קצת יותר טובה שווה בשבילך את הסכום? פראייר מארץ הפרייארים כבר אמרתי.

זה לא נכון, הגרפיקה של המשחק נבנתה מחדש. אני לא חושב שיש מודל או טקסטורה או אפקט שהמשחק המקורי והמשחק הזה חולקים. זה עדין רימאסטר (הויכוח הישן..), אבל זה רימאסטר ברמה, כמו TLOU.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2023, 14:48

אני חושב נדב שהם מדברים על גולדן איי…?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 פברואר 2023, 14:52

הסיפור של הרימאסטר של MP1 מאוד מעניין לפי גראב:
נראה שהתכנון המקורי של רטרו לפני שהפיתוח של MP4 עבר מנאמקו אליה היה לתת את טיפול ה-full art remake לכל הטרילוגיה (מעשה Bluepoint פלוס מינוס) בזמן שנאמקו עובדת על 4, נינטנדו לא היו מרוצים מההתקדמות שנאמקו עשו עם הפרויקט וציוותו אליהם את רטרו לסיוע, בעיקר ב-level desgin.

בשלב מסוים נינטנדו כבר העדיפה להעביר את כל הפרויקט אל רטרו, שעבדו בנוסף לרימאסטר של פריים 1 על עוד משחק שבוטל, ובנוסף נראה שהעבודה על מטרויד פריים 1 נמשכה ממש עד לשבועות האחרונים, כלומר, המשחק לא "ישב" אצל נינטנדו בהקפאה כמו שהייתה ההנחה עד היום אלא נעשתה עליו אקטיבית עבודה ממש עד לאחרונה.
ההנחיה מנינטנדו הייתה לא לשנות *כלום* חוץ מפרזנטציה, הם לא רצו להתעסק עם מה שלדעתם כבר היה מושלם.

שוב, התכנון של רטרו היה להשתמש ב-Toolset וההמרה של המנוע שלהם פלוס אסטים מעודכנים של ארט גם למטרויד פריים 2 ו-3, אבל ההעברה של MP4 אליהם די שיבשה את התוכניות המקוריות האלו ולא ברור מה קורה עם זה כרגע.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 פברואר 2023, 15:37

DrKeo כתב:
glass man כתב:כל מה שיש בגרסת הסוויץ הזו, זה תאורה קצת יותר טובה שווה בשבילך את הסכום? פראייר מארץ הפרייארים כבר אמרתי.

זה לא נכון, הגרפיקה של המשחק נבנתה מחדש. אני לא חושב שיש מודל או טקסטורה או אפקט שהמשחק המקורי והמשחק הזה חולקים. זה עדין רימאסטר (הויכוח הישן..), אבל זה רימאסטר ברמה, כמו TLOU.

אוקיי, אם אתה אומר נדב אני לא אלך להתווכח איתך על זה, אבל כאחד שהתווכח פה עם לאסקין שאין שידרוג משמעותי ברימאסטר של TLOU
(כן, לאסקין תהרוג אותי, זה עדיין לא נראה לי כמו שידרוג משמעותי על גרסת הפס4 של TLOUׂ ) גם פה בתור הדיוט טכני השדרוג הכי גדול שאני רואה נדב, זה בעיקר לתאורה, מאמין לך שיש אלפי שידרוגים אחרים קטנים, אבל השאלה איזה בולטים הם? אני מסתכל על מטרויד פריים ברימאסטר הזה, ואני אומר, "וואלה כן, המשחק הזה נראה עכשיו בזכות התאורה כמו משחק PS3 דור ראשון"

אבל אין פה איזה שדרוג גרנדיוזי, המשחק לא קפץ לדור הסוויץ, קראש ריימיק מושקע לעומתו לדעתי וגם ספירו.
הם לא הוסיפו אזורים חדשים או אויבים חדשים או הוסיפו לאנשים כמוך שכבר חרשו את המקורי.

אני אוהב את מטרויד פריים 2, הוא נמצא אצלי ביחד עם משחקי half life וSTALKER בחוד החנית של הFPS ככה שאני בטוח שגם פריים 1 יהיה שם ביחד איתם כשאגיע אליו אבל
נדב אם אמרת שקראש וספירו שידורג לא משמעותי בעיניך לא יודע איך זה יכול להיות בעיניך שדרוג משמעותי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2023, 15:53

Uncle Pey'j כתב:הסיפור של הרימאסטר של MP1 מאוד מעניין לפי גראב:
נראה שהתכנון המקורי של רטרו לפני שהפיתוח של MP4 עבר מנאמקו אליה היה לתת את טיפול ה-full art remake לכל הטרילוגיה (מעשה Bluepoint פלוס מינוס) בזמן שנאמקו עובדת על 4, נינטנדו לא היו מרוצים מההתקדמות שנאמקו עשו עם הפרויקט וציוותו אליהם את רטרו לסיוע, בעיקר ב-level desgin.

בשלב מסוים נינטנדו כבר העדיפה להעביר את כל הפרויקט אל רטרו, שעבדו בנוסף לרימאסטר של פריים 1 על עוד משחק שבוטל, ובנוסף נראה שהעבודה על מטרויד פריים 1 נמשכה ממש עד לשבועות האחרונים, כלומר, המשחק לא "ישב" אצל נינטנדו בהקפאה כמו שהייתה ההנחה עד היום אלא נעשתה עליו אקטיבית עבודה ממש עד לאחרונה.
ההנחיה מנינטנדו הייתה לא לשנות *כלום* חוץ מפרזנטציה, הם לא רצו להתעסק עם מה שלדעתם כבר היה מושלם.

שוב, התכנון של רטרו היה להשתמש ב-Toolset וההמרה של המנוע שלהם פלוס אסטים מעודכנים של ארט גם למטרויד פריים 2 ו-3, אבל ההעברה של MP4 אליהם די שיבשה את התוכניות המקוריות האלו ולא ברור מה קורה עם זה כרגע.

מה שאותי מעניין הוא מה הולך עם פריים 4. אין מצב שהוא לסוויצ׳, הוא חייב להיות דור הבא.

glass man כתב:
DrKeo כתב:

אוקיי, אם אתה אומר נדב אני לא אלך להתווכח איתך על זה, אבל כאחד שהתווכח פה עם לאסקין שאין שידרוג משמעותי ברימאסטר של TLOU
(כן, לאסקין תהרוג אותי, זה עדיין לא נראה לי כמו שידרוג משמעותי על גרסת הפס4 של TLOUׂ ) גם פה בתור הדיוט טכני השדרוג הכי גדול שאני רואה נדב, זה בעיקר לתאורה, מאמין לך שיש אלפי שידרוגים אחרים קטנים, אבל השאלה איזה בולטים הם? אני מסתכל על מטרויד פריים ברימאסטר הזה, ואני אומר, "וואלה כן, המשחק הזה נראה עכשיו בזכות התאורה כמו משחק PS3 דור ראשון"

אבל אין פה איזה שדרוג גרנדיוזי, המשחק לא קפץ לדור הסוויץ, קראש ריימיק מושקע לעומתו לדעתי וגם ספירו.
הם לא הוסיפו אזורים חדשים או אויבים חדשים או הוסיפו לאנשים כמוך שכבר חרשו את המקורי.

אני אוהב את מטרויד פריים 2, הוא נמצא אצלי ביחד עם משחקי half life וSTALKER בחוד החנית של הFPS ככה שאני בטוח שגם פריים 1 יהיה שם ביחד איתם כשאגיע אליו אבל
נדב אם אמרת שקראש וספירו שידורג לא משמעותי בעיניך לא יודע איך זה יכול להיות בעיניך שדרוג משמעותי.

קראש, TLOU או ספיירו הם רימאסטרים מושקעים. זה אחלה של דבר וזה כיף שיש דברים כאלה אבל הם לא שווים מחיר מלא, הם לא שווים איזו התלהבות כאילו מדובר באיזה RE2 או FF7 רימייק ולא שווים את הזמן של חברות סופר איכותיות כמו רטרו או נוטידוג כשכל חברה עם יכולת סבירה יכולה להוציא אותם לפועל.

לא קניתי את TLOU1, גם לא קניתי את מטרויד. ולמטרויד יש הרבה יותר זכות קיום כי הוא משחק בן 20 שנים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2023, 10:00

אני יודע שאני ממחזר את הויכוח הישן של רימאסטר מול ריימיק. אבל ספירו וקראש בני יותר מ20 והנכסים הגרפיים שלהם הם אשכרה מאפס, אשכרה העבירו את המשחקים האלה דור גרפית.

עכשיו אני לא אהיה צבוע, כמו שאמרתי לקאז, גם אני חושב שאם רק הגרפיקה עברה שידרוג ולא הגיימפלי אז זה לא ריימיק מושקע כי הקפיצה הדורית לא מלאה, אבל זה הקטע, קראש וספירו הם לא ריימיקים מושקעים אבל הם ריימיקים :)

אבל אני מניח שזה ויכוח סמנטי, כל הטיעון שלי הוא שאם היית מראה לגיימר ב2005 את ספירו וקראש הוא היה צועק "ריימיק" ואם היית מראה לגיימר ב2008 את מטרויד פריים הזה הוא היה צועק "פורט מושקע!" :)

וכן,יש שיפורים בפורט הזה, אבל נינטנדו לא חייה בווקום הם בוודאות מודעים לכל השיפורים שהאימולטורים מציעים למשחקים האלה ולכן הצפייה היא שהם יתעלו מעל ומעבר.
והם לא עשו את זה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 פברואר 2023, 11:16

אף אחד לא משחק באמולטורים האלה, הם לא רלוונטיים לתעשייה. מטרויד הוא רימאסטר, לא רימייק. אי אפשר לצפות מרימאסטר להקפיץ את המשחק דור. זאת לא המטרה של רימאסטרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2023, 11:20

glass man כתב:אני יודע שאני ממחזר את הויכוח הישן של רימאסטר מול ריימיק. אבל ספירו וקראש בני יותר מ20 והנכסים הגרפיים שלהם הם אשכרה מאפס, אשכרה העבירו את המשחקים האלה דור גרפית.

עכשיו אני לא אהיה צבוע, כמו שאמרתי לקאז, גם אני חושב שאם רק הגרפיקה עברה שידרוג ולא הגיימפלי אז זה לא ריימיק מושקע כי הקפיצה הדורית לא מלאה, אבל זה הקטע, קראש וספירו הם לא ריימיקים מושקעים אבל הם ריימיקים :)

אבל אני מניח שזה ויכוח סמנטי, כל הטיעון שלי הוא שאם היית מראה לגיימר ב2005 את ספירו וקראש הוא היה צועק "ריימיק" ואם היית מראה לגיימר ב2008 את מטרויד פריים הזה הוא היה צועק "פורט מושקע!" :)

וכן,יש שיפורים בפורט הזה, אבל נינטנדו לא חייה בווקום הם בוודאות מודעים לכל השיפורים שהאימולטורים מציעים למשחקים האלה ולכן הצפייה היא שהם יתעלו מעל ומעבר.
והם לא עשו את זה.

יש בין ספיירו 3 למטרויד פריים שנתיים הפרש..
גם הנכסים של מטרויד הם מאפס, אני לא ראיתי בנתיים בסרטונים אפילו דבר אחד שעבר פורט ישיר חוץ מאשר ה״מאחורי הקלעים״. זה בול רימאסטר של בלופויינט, בדיוק אותו שטיק. זה אותו משחק שבו כל נכס, אפקט והתאורה נבנו מחדש.

הסוויצ׳ היא דור וטיפה מעל הגיימקיוב, הקפיצה הגרפית של פריים היא משמעותית אבל בסופו של יום היא קפיצה לגרפיקה של משחק פס3 - כי הוא רץ על הסוויצ׳.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 פברואר 2023, 11:36

ספיירו נבנה מאפס על אנריל 4. מטרויד פריים רימאסטרד משתמש באותו מנוע (מעודכן) עם נכסים חדשים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2023, 11:42

InterAl כתב:ספיירו נבנה מאפס על אנריל 4. מטרויד פריים רימאסטרד משתמש באותו מנוע (מעודכן) עם נכסים חדשים.

כן, בגלל זה אמרתי בלופויינט.

הקוד המקורי עם שכבת צבע חדשה עליו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 פברואר 2023, 11:45

InterAl כתב:אף אחד לא משחק באמולטורים האלה, הם לא רלוונטיים לתעשייה. מטרויד הוא רימאסטר, לא רימייק. אי אפשר לצפות מרימאסטר להקפיץ את המשחק דור. זאת לא המטרה של רימאסטרים.

תמשיך לחיות בסרט אינטר. נינטנדו שכרו לא פעם מפתחים של אימולטורים לעבוד אצלם כמו למשל את Tomohiro Kawase שבנה להם למשל את האימולטור שמפעיל את מטרויד 1 בתוך מטרויד פריים (אם אתה מקשר אותו לGBA לפחות) הבחור הזה שהזכרתי נשכר על ידם בדיוק בגלל שהוא עזר לפתח את INES שהוא אימולטור לNES כמו שאתה יכול להבין... תקרא על זה. בלי זה הם לא היו מגלים אותו.

ככה שהטענה שלך שהאימולטורים לא רלוונטים לתעשייה רק מראה באיזה ביטחון אתה כל הזמן מדבר על נושאים שאתה לא מבין בהם שום דבר' מי יודע אולי אתה באמת AI. :)
ועוד בכלל לא דיברתי על סגה שאשכרה שכרו את המפתח הראשי של האימולטור הכי פופלארי למגה דרייב כדי שיוכלו להשתמש באימולטור שלו.

סבבה אתה אומר שזה כולה רימאסטר? אין בעיה, אבל הם לא יכולים למכור לנו את זה ולצפות להתלהבות חוץ מפרייארים כמוך. הרי אם סוני או מייקרוסופט או EA היו מוכרים פורט כזה וקוראים לו רימאסטר הן היו נצלבות במקום, אבל נינטנדו מקבלת Pass כי... נינטנדו. אני לא קניתי סוויץ בשביל לשחק במשחק לקיוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2023, 12:01

לא הבנתי, באחוזים - כמה אתה חושב משחקים באימולטורים לעומת מכירות המשחקים? זה לא בליפ ברדאר. זו כל הכוונה שלו...
זה לא משהו שרלוונטי ל-99.8% מהגיימרים. זה סופר נישתי.
זה שחברות שוכרות את האנשים הכשרוניים זה ברור - הם מצליחים לעשות דברים מדהימים. הם מפתחים ו"פורצים" עם פתרונות סופר יצירתיים.
נו ו?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 פברואר 2023, 12:13

בליפ בראדר לאסקין? האנשים שמתעניינים בלרכוש רימאסטר כזה הם בדיוק האנשים שיטרחו לשחק באימולציה. ואם היה מדובר בכזה בליפ בראדר כמו שאינטר טוען, אז נינטנדו לא היתה נכנסת במלחמת חורמה באנשים שמתחזקים אתרים כאלה ותובעת אותם במליונים.https://www.videogameschronicle.com/new ... 0-payment/

הוא זה שצריך להוכיח שזה בלייפ בראדר באחוזים לא אני, הרי הוא זה שטוען שהם בליפ ברדר וכל היתר כולל נינטנדו עצמם עושים מהם ביג דיל.
שכל אתר הכי נישתי מתהדר באלפי הורדות או עשרות או מאות אלפי הורדות זה add up.

כנראה שאינטר הוא פרויקט הAI הישראלי, או משהו רק שהוא מעודכן עד ל1998 או משהו כזה. :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2023, 12:22

נינטנדו גם מורידה יוטיוברים שמפרים "זכויות יוצרים", הם ידועים בזה שהם על כל דבר קטן שולחים עורכי דין...
באותה מידה אני יכול לטעון שבגלל היוטיוברים האלה נינטנדו מפסידה 50% מההכנסות שהיו יכולים לקבל, ואתה - לך תוכיח שזה לא נכון.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2023, 10:46

אני מסכים איתך שנינטנדו אגרסיבים על כל דבר קטן, זה לא סותר בעיני שהצדק איתם לגבי נזק מהאימולטורים האלה :)
שכל ROM של סופר מריו 3 מוכר מליונים, שהHD פורט של זלדה מוכר מליונים, שהמון משחקים ישנים שהם מכרו בVirtual console מוכר במליונים, הנזק הכלכלי הוא ממשי.
הרי בעולם דמיוני שבו אין אימולטורים, אנשים כמוני היו קונים פשוט את הפורט הזה של פריים כי זו היתה הדרך היחידה לגשת למשחקים האלה על חומרה מודרנית :)
לא שאני גנב או מעודד גנבה, כן? אני עושה אימולציה רק למשחקים שיש לי בצורה חוקית, אבל זה לא מה שהרוב עושה.
מעבר לזה, הדיון העיקרי עם אינטר לא היה על הנזק מההכנסות, הטיעון שלי בכלל היה שנינטנדו מודעת לקיום האימולטורים והמודים ועוקבת אחריהם ואני הוכחתי שזה מתרחש,אנחנו לא חיים בווקום נינטנדו יודעת מה המעריצים שלה עושים ולכן היו צריכים ללכת מעל ומעבר עם הריימיק הזה ולתת דברים שהאימולטורים לא יכולים לתת. הרף עלה.

זה בדיוק כמו שבטסדה יודעת מה המעריצים שלה עושים עם המודים ואז מכניסה חלק מהשיפורים שלהם אחכ למשחקים הרשמיים ולפורטים הרשמיים, בקיצור פורט עצלני ביותר.:)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2023, 11:41

יש אימולטורים, יש פיראטיות, אתה פשוט טוען שהנזק הזה הוא לא בליפ ברדאר אלא שיש מליונים על מליונים שאם לא היה את האימולטור - היו משלמים מחיר מלא, וההוכחה לכך? שנינטנדו מפעילה את סוללת עורכי הדין שלה כדי לעצור אותם - או לשכור את שרותם.
אז אותו דבר אני אומר על היוטיוברים שעושים סרטונים מהמשחקים שלהם... אני הוכחתי שזה אכן מתרחש, ואני מגזים כמוך ואומר שבלעדיהם - לפחות 5 מיליארד אנשים היו רוכשים את הסוויץ', ואני אומר לך - חובה עליך להוכיח שזה לא נכון. הרי יש לסרטונים האלה פי כמה וכמה יותר צפיות מההורדות שאתה מדבר עליהן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2023, 12:03

אני עם לאסקין ואינטר, כמה אנשים כבר טורחים להתעסק בעולם המבוגבג והנוראי של האמולציה?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2023, 12:48

כשהיינו נערים אימולציה היתה הדרך הכי נפוצה להכיר מותגים של נינטנדו וואו זה היה כל כך נפוץ. את רוב הקטלוג של סקוור ונינטנדו אנשים מכירים דרך זה ובזכות זה.
היום כמבוגר שמדבר עם גיימרים בכל רחבי העולם הסיפורים זהים כולם שיחקו דברים באימולציה והאחוזים הם גבוהים.

אז כן, אדם שיש לו הכנסה קבועה ויציבה כנראה יעבור לשחק על הפלטפורמה המקורית אבל לא תמיד, אנחנו רואים עכשיו על הסוויץ שאנשים שיש להם סוויץ חוקי מעדיפים לשחק את העותקים החוקים שלהם באימולטורים והתופעה מספיק רחבה כדי שאתרי משחקים גדולים יסקרו אותה ויציינו שזו הדרך העדיפה.

זה לא מקרי שנינטנדו ממהרת עם הקונסולה החדשה האימולטורים נוגסים להם בהכנסה של התוכנה. סוני סיפרו בעבר שאימולטורים כמו bleem בזמנו שהריץ משחקי פס1 על הפיסי והדרימקאסט היה אחד הסיבות שהם בחרו ללכת על ארכיטקטורות מסובכות עם הPS2 והPS3 זה נועד להקשות על האימולציה אם הם לא היו סיכון אף אחד לא היה טורח להילחם בהם.

אני מבין, שבגלל שאנחנו אנשים עם הכנסה לא רעה (ברוך השם, טפו טפו טפו שימשיך ככה) אז הרוב פה רואים באימולטורים משהו שולי שמעניינת רק איזה נישה שולית, אבל זה בתכלס רחוק מלהיות שולי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2023, 12:58

אמולציה של snes היא לא אמולציה ב2023. מדור הפס2 אמולציה נעשתה קשה, ומשחקים מהדור הזה והלאה הם כבר בעייתיים ודורשים יותר ידע וסובלים מיותר בעיות. אם משחקי snes היו ״שגר ושכח״, אז היום להריץ משחק פס3 זה ״תחקור 25 דק׳ באינטרנט ותקווה שאצלך הבאג שאי אפשר לעבור את שלב 2 לא יקרה״.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2023, 14:07

הקהל שרוצה רימאסטרים ויודע לקנפג אימולטורים כאלה כמו אינטר זה אותו קהל. להמחשת הנקודה הנה ציטוט של אינטר לגבי איך שיחק במטרויד דרד.

"סיימתי את מטרויד דרד. שיחקתי בגרסת הרימאסטר, כלומר 1440p120 עם שלט XSX - נראה וזז פשוט מצוין. המשחק מעולה לטעמי, כיף גדול ולא יכולתי להפסיק לשחק. דווקא אהבתי את השליטה, אבל אין ספק שהיא מעט מסורבלת. אני חושב שחלק מהסרבול נובע מאי שימוש בסטיק הימני (למעט הכפתור שלו). זה אילץ את המפתחים להשתמש בכפתור כתף כדי לקבע את סאמוס במקום ולאפשר לך לכוון בלי לזוז. זה בעייתי להשתמש בסטיק ימני כשהשליטה מבוססת על כפתורי הפנים. אולי יכלו להעביר את הירי לטריגר הימני ואת ה-grapple לשים בכפתור פנים, ואז הסטיק הימני היה כן שמיש בקרבות. מעניין למה לא עשו את זה.

תודות לארכיון.

לצורך העניין, התחלתי את פייר אמבלם על הסוויץ החוקי שלי ב29FPS במשהו שנראה כמו 720P שעבר upscale ל1080P ועברתי על המחשב לשחק אותו ב1440P על 120FPS
וזו גם הדרך העדיפה לשחק את BOTW (נראה כמו משחק PS4 על האימולטור בטח שעם התוספות הגרפיות) והדרך העדיפה לשחק את פוקימון.

אז כן, זה יותר מסובך ממה שזה היה פעם אבל לרוב זה עובד יותר טוב מהחומרה המקורית, ואותו קהל הארדקורי שחושק במשחקים האלה הוא מספיק הארדקור גם לדעת לקנפג דברים כאלה.

לאסקין פשוט נתפס על זה שנינטנדו קריזיונרים פראנוידים שחוסמים הכל, נכון לאסקין הם חוסמים הכל גם בלי קשר להוכחת נזק, אבל זה לא מבטל את זה שהם אכן סופגים נזק מהאימולטורים, זה שמישהו פראנויד שחושב שרוצים לרצוח אותו, לא מבטל אפשרות שיהיה סיכוי שהפראנויה שלו עשויה להיות מוצדקת בחלק מהמקרים :)

עובדה שזה לא רק נינטנדו גם קפקום עושה סיכול ממוקד לריימיקים של מעריצים לקוד ורוניקה ומשחקים אחרים, כי אין מה לעשות אימולטורים/משחקים של מעריצים נוגסים בהכנסה פוטנציאלית.

זכותך לחשוב שהם מגזימים או משקרים לאסקין אבל כמו שאני מכיר אותך אם אתה היית הCEO של נינטנדו או קפקום, אתה לא רק היית עושה סיכול ממוקד למפתחים של האימולטור, רוב הסיכוים שהיית מחכה להם עם אלות מתחת לבית :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2023, 14:23

אני מוכן לשים כסף שמספר האנשים ששחק את botw באמולטור הוא אפילו לא 1% ממספר האנשים שקנו אותו. וזה עוד משחק שעובד באמולציה מעולה out of the box.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2023, 15:51

אתה אומר ״אחוזים גבוהים״ וכו על סמך… מה בדיוק?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2023, 16:13

הורדה פיראטית של ROMS לDS במספרים ביפן בלבד. ברור לך שזה דפוס שחוזר על עצמו כן לאסקין? הDS הוא לא חד קרן.

Pokemon Platinum – 2,071,006 downloads
Pokemon Diamond – 1,862,899
Dragon Quest IX – 1,551,085
Mario Party DS – 1,470,231
New Super Mario Bros – 1,455,577
Mario Kart – 1,447,781
Pokemon SoulSilver – 1,129,469
https://www.destructoid.com/heres-a-lis ... -ds-games/

אני אחסוך לך את המספרים על הפיראטיות של BOTW בוא רק נאמר אתה בתור נינטנדו לא היית רוצה לספוג אותם :)
אנחנו מדברים פה על מליונים של הפסדים, רוצה להמשיך להתכחש ולהגיד שזה שולי? אתה תמיד יכול לאסקין אבל שוב זה אתה נגד נינטנדו והעולם כששני אנשים בווקסלים באים לעזרתך :)

זה כמו שגיא ניסה להתווכח על כמה עולה דמות במשחק מכות AAA שזה ברור שאין לו שום מקור והוא הפליץ טענה כי ככה נראה לו, ובדרך היה מוכן לצחוק על מפתחים אמיתים של משחקי מכות שטענו ההפך ממנו.ׁ (skullgirls) אז לטעון "אני לא חושב שאתה צודק גלאס כי לא נראה לי שאתה צודק" זה טיעון אפשרי תמיד, אבל הוא לא רציני.

במיוחד שאינטר ידוע בנטייה שלו לטעון טיעונים חסרי בסיס מדעי עובדתי :) אני מתערב שאינטר בעד הרפורמה,מתאים לך אינטר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 123 אורחים