ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2020, 18:01

יש שמועות על דירקט של נינטנדו השבוע שיכלול טריילר של botw2. יאי!
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2020, 19:29

מגניב, אני מת לראות מה הם עשו עכשיו כשיש להם את הכל ״מוכן״ והם רק צריכים לשפר פה ושם. הציפיות מאוד גבוהות, מקווה שילכו על כיוון אפל יותר כמו מאג׳ורה לעומת אוקארינה.

וגם מהלך חכם, להראות אותו לפני שסוני יראו איך עולם פתוח נראה בדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2020, 21:07

כאילו זה משנה, botw יצא ימים אחרי הורייזון ובשניה שהוא יצא מבקרים צחקו על הורייזון. Botw2 יצא אחרי הוריייזון 2 ושוב הוא יהיה כנראה משחק הרבה יותר טוב. יש לנינטנדו בערך 0.000001% פחד מהדור הבא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2020, 21:54

רק מבחינת אפקט ה"וואו"... של הטריילר בלבד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2020, 22:08

Laskin כתב:רק מבחינת אפקט ה"וואו"... של הטריילר בלבד

מדובר במכשיר שהוא בערך כמו פס3 פרו, מורשם טכנית לא תצא ממנו חוץ מאשר אולי הרגשה של "ואו, לא מאמין שהסוויטצ' מריצה את זה". אבל באמת, נניח hellblade 2 מול איך שנראה BOTW, זה ליטרלי הפרש של שני דורות, זה כמו להשוות משחק פס2 ל-TLOU2. אף אחד לא מצפה את זה מ-BOTW21, מה שילהיב אנשים זה פיצ'רים מגניבים של גיימפליי או דברים אומנותיים כמו סגנון פיסודאלי סטייל זלדה MM (הלוואי!) למשל. החשיפה של הדור הבא לא משנה יותר מדי. גם יש לי הרגשה שכנראה BOTW 2 יקבל יותר GOTY, יוציא ממוצע ציונים גבוה יותר וימכור יותר מכל משחק שיוכרז על ידי סוני ו-MS בחודשיים הקרובים :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 31 מאי 2020, 02:45

אין להם שום דבר מוכן. אם יוציאו סתם botw משופר, זה יהיה פשוט נורא. חייבים לעצב את כל העסק שם מחדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2020, 03:00

InterAl כתב:אין להם שום דבר מוכן. אם יוציאו סתם botw משופר, זה יהיה פשוט נורא. חייבים לעצב את כל העסק שם מחדש.

יש הרבה מה לשפר ב-BOTW, אבל קצת הגזמנו שאם זה יהיה "עוד מאותו דבר" זה יהיה פשוט נורא. אבל כנראה שזה הולך להשתנות בצורה משמעותית, הרי המשחק כנראה מתרחש באותה היירול, אז זה לא שוב פעם אותו דבר במפה חדשה כי נשמע שדווקא המפה הולכת להשאר (ולהתחרב משמעותית ואולי גם להשתנות).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 31 מאי 2020, 03:22

אם כבר זה שהמשחק יהיה באותה מפה זה הקטע הכי מדאיג. אפשר להוסיף מכניקות חדשות, לשפר קיימות, להחזיר את המבוכים הקלאסים, בוודאי לכתוב סיפור הרבה יותר טוב, אבל בשורה התחתונה מה שעשה את botw למשחק כ"כ טוב בעיני זה העולם שלו ואם לחקור את העולם של botw2 ירגיש פחות טוב כי הכל מאוד מוכר אז זה חתיכת חיסרון בעיני ששום תוספת לא תפצה עליה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2020, 03:30

idan כתב:אם כבר זה שהמשחק יהיה באותה מפה זה הקטע הכי מדאיג. אפשר להוסיף מכניקות חדשות, לשפר קיימות, להחזיר את המבוכים הקלאסים, בוודאי לכתוב סיפור הרבה יותר טוב, אבל בשורה התחתונה מה שעשה את botw למשחק כ"כ טוב בעיני זה העולם שלו ואם לחקור את העולם של botw2 ירגיש פחות טוב כי הכל מאוד מוכר אז זה חתיכת חיסרון בעיני ששום תוספת לא תפצה עליה.

מה שבטוח הוא שיהיה שם הרבה יותר שטח, הם יוצרים עבור BOTW2 יותר שטח מפה מאשר שהם יצרו ל-BOTW1. מי שעשה את רוב העבודה של יצירת המפה היה הצוות של זינובלייד ועל פי הדיווחים הצוות של זינובלייד שוב עושה את זה עבור BOTW2 אבל הפעם נינטנדו הרחיבו אותם משמעותית למטרה הזו. כלומר הולך להיות שם הרבה יותר מפה לחקור. האם זאת המפה המקורית + שינויים למפה שעברה טרנספורמציה מסויימת (נניח עברו 10,000 שנים או שכל העניין עם גאנון בטירה שינה הכל) + הרבה שטח חדש או שזה פשוט כמות מטורפת של שטח חדש שנוספה למפה המקורית, זה לא ממש ברור. אבל בהחלט ראו בטריילר את הטירה והאזור שלה מ-BOTW מה שגורם לחשוב שהמפה המקורית תהווה לפחות חלק מהמשחק החדש.

אני חושב שנינטנדו יודעים שחקירה זה בדיוק מה שעושה את BOTW, ללכת לאזורים חדשים וללכת לאיבוד בעולם. כל העניין עם הצוות של זינובלייד די מאשר שהם בונים כמות מטורפת של מפה לחקור, השאלה היא איך המפה המקורית מתחברת לזה. אני לא יודע אם הם יעשו את זה ב-BOTW2 או לא, אבל מעבר לשינויים באיזון וליטוש הגיימפליי, מאוד הייתי רוצה שיבנו כמה צינוקי זלדה גדולים ולא רק מליון מיקרו-מקדשים מפוזרים בעולם. כלומר למצא את המקדשים האלה זה נהדר, אבל אם היו חצי מהם ובתמורה הייתי מקבל כמה צינוקי זלדה אמיתיים, זה היה עדיף בהרבה לדעתי. כלומר היו את החיות המיתולוגיות, אבל הן הרגישו קצת יותר מדי אותו דבר והן לא היו מספיק בשביל לספק את יצר המקדשים שיש לי במשחקי זלדה. בקיצור, פחות מקרו-מקדשים, יותר דאנג'נים אמיתיים של זלדה. אם נינטנדו יעשו את זה + פוליש נוסף + איזון של כמה דברים מעצבנים (נניח הנשקים נשברים פשוט יותר מדי, טרחה) + מפה חדשה אז זה באמת יהיה משחק מושלם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2020, 08:52

ממה שקראתי וראיתי באמת המקדשים צריכים להיות ההיילייט, אבל אני לא חושב שזה יעבור חלק עבור כולם אם ישתמשו באותה מפה, גם אם ישנו אותה. השינוי צריך להיות מקצה לקצה, נניח רעידת אדמה שקורעת את כל המפה באיזורים רבים, להוסיף ערים גדולות וכד׳.
אבל לדעתי זה יהיה חבל מאוד אם לא יעשו משהו חדש לגמרי, אני רוצה לראות אותם מתפרעים בעיצוב עולם מקורי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2020, 10:11

אני פשוט לא מבין למה הראו את הטירה והאזור שלה שוב. כלומר יכול להיות שזה כמו בזלדה MM, ההמשך של ההרפתקאה ואז אתה משוגר לעולם חדש לגמרי, יקום מקביל. אני משער שנחכה ונראה אבל מה שהוא כנראה די בטוח הוא שהם יצרו יותר שטח ל-BOTW2 מאשר ל-BOTW1, כך שקשה לי להאמין שזה פשוט המפה המקורית וזהו. אפילו אם עשו שינוי מקצה לקצה למפה כמו שתארת היא כנראה עדין תכלול אזורים חדשים, אחרת לא ברורה לי ההצטידות בכל העובדים החדשים האלה לבנית העולם.

בנוסף עבדו על BOTW במשך 5 שנים, אם BOTW2 הוא נניח חגים 2021 אז זה כמעט אותו זמן עבודה בזמן ש-BOTW המציא מאפס מה זה זלדה על דור חדש. כלומר הכמות תוכן שהם אמורים להספיק עד חגים 2021 אמורה להיות מטורפת לגמרי לעומת המשחק המקורי, העובדה שהצוות בניית עולם רק גדל מאז אומרת שבכלל יש פה מכפיל כוח בעניין. בקיצור, יש לי הרגשה שמבחינת מפה ואזור לחקור הולך להיות ופה שדרוג רציני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2020, 10:24

אין לי שום ספק שהם הולכים לקבל שדרוג מאוד רציני, אני פשוט הייתי רוצה לראות מפה חדשה לגמרי, שלא תתבסס על הקיימת, נטו מטעמים של עיצוב.
הרבה יותר מגניב יהיה לראות אותם מתפרעים על "דף חלק" מאשר לשנות משהו קיים, אפילו אם בצורה דראסטית.
אם היה מדובר במעבר לדור הבא, אז זה היה פחות משנה לי, כי אז הקפיצה של הדור הייתה משנה את זה משמעותית יותר, אבל באותו דור אני רוצה לראות מפה חדשה.
נגיד ספיידרמן או אפילו GOW הבא - הם יכולים להשתמש מצידי במפות הקיימות ולשדרג אותן משמעותית לדור הבא, וכמובן להוסיף עוד המון מסביב, איזורים חדשים וכו', אבל אם היו מוציאים עוד משחק בדור הזה אז זה היה מבאס אותי, לראות את אותו הדבר שוב, באותה רמת פירוט, עיצוב דומה, ואותן מגבלות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2020, 10:27

Laskin כתב:אין לי שום ספק שהם הולכים לקבל שדרוג מאוד רציני, אני פשוט הייתי רוצה לראות מפה חדשה לגמרי, שלא תתבסס על הקיימת, נטו מטעמים של עיצוב.
הרבה יותר מגניב יהיה לראות אותם מתפרעים על "דף חלק" מאשר לשנות משהו קיים, אפילו אם בצורה דראסטית.
אם היה מדובר במעבר לדור הבא, אז זה היה פחות משנה לי, כי אז הקפיצה של הדור הייתה משנה את זה משמעותית יותר, אבל באותו דור אני רוצה לראות מפה חדשה.
נגיד ספיידרמן או אפילו GOW הבא - הם יכולים להשתמש מצידי במפות הקיימות ולשדרג אותן משמעותית לדור הבא, וכמובן להוסיף עוד המון מסביב, איזורים חדשים וכו', אבל אם היו מוציאים עוד משחק בדור הזה אז זה היה מבאס אותי, לראות את אותו הדבר שוב, באותה רמת פירוט, עיצוב דומה, ואותן מגבלות.

אני מסכים, גם אני מעדיף לראות משהו חדש אלה אם זה באמת שינוי דראסטי, אני לא חושב שיש מישהו שרוצה לשחק במשחק חדש שוב את אותו מקום. אבל אני בספק אם זה המקרה, על פי השמועות ואיך שנינטנדו שכרו אנשים בשנתיים האחרונות נראה שהם דווקא עושים double down על גודל או דחיסות המפה החדשה של BOTW2. אני רק מנסה להבין למה רואים בסוף הטריילר חלק מהמפה של BOTW1 אלה אם זה באמת רק סוג של פורטל לעולם החדש.

עריכה:
צפיתי בטריילר עכשיו שוב, לינק וזלדה בתוך הטירה ובסוף הטריילר הטירה רועדת ומתחילה לעלות לשמיים. אז אני באמת משער שהטירה היא רק שער לעולם שבו יתרחש BOTW2. אם זה בשמיים, לפחות זה BOTW2 ולא Skyward sword 2 :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 31 מאי 2020, 11:16

חושב שדי ברור שהמפה תהיה חדשה. זה לא מקובל למחזר מפות בהמשכים, לפחות לא בצורה משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 יוני 2020, 17:50

אולי יעשו Breath of the Wild: Primal?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 יוני 2020, 23:00

מאוד יכול להיות שנינטנדו תפסיק למכור 3ds בקרוב
באתר שלהם מופיע רק n2ds עם מאריו קארט
וזהו
מאוד יכול להיות שזה פינוי מחסנים, ושיש את הסוויץ lite
לא יודע עוד כמה זמן יחזיקו את הn2ds XL
הם מוכרים את הקונסולה ב100 דולר בארצות הברית כולל מאריו קארט ( בלי להחשיב מס לפי מדינה ) , לא יודע כמה רווח כבר יוצא להם מזה
נכון הקונסולה חלשה מאוד להיום והמסכים מיושנים
אבל זה עדין קונסולה נידת עם 2 מסכים ובטריה ניטענת
וכו וכו ומארז והובלה
אני חושב שזה בדרך החוצה וזה מובן , בהתחלה ביטלו את הגרסאות
היקרות יותר עם האפקט 3d
עכשיו כניראה מפנים את הגרסה 2d
אולי בעתיד הסוויץ lite תרד ל150 דולר כאפשרות הזולה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 יוני 2020, 00:18

כבר שנתיים שמיוצרות פחות ופחות 3DSים בכל העולם, ויש מצב שכבר לא מייצרים בכלל את ה-New 3DS XL.
האמת שחבל לי שלא קניתי N2DSXL לפני חודש כשעוד היה בארץ ב-450 שקל (עם משחק), כי יש הרבה משחקים מגניבים שאני בספק שיגיעו לסוויצ', אבל זה לא מספיק חשוב לי כדי לחפש משהו ביד שניה. אולי עוד שנים כשיהיה אפשר למצוא אותם במאה שקל באיביי או משהו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2020, 09:56

מזל טוב לסוויטצ' שלי, בגיל 3 התחילה לי בעיית הדריפט של הסטיק השמאלי. זה איום ונורא, חשבתי שזה סתם בקטנה ככה, כמו כשסטיק היה נשחק בשלט של ה-N64 או ה360 ואז הוא היה יכול טיפה לנדוד לצד מסויים. אבל זה הרבה יותר גרוע מזה, הנדידה הזאת מרגישה כמעט כמו בעיה באלקטרוניקה, לא משהו פיזי של הסטיק, בגלל שהיא רנדומאלית לגמרי. אתה משחק ופתאום משום מקום הסטיק שובר שמאלה, אז הוא שובר ימינה, אז שמאלה שוב וכו'. זה מרגיש כמעט כאילו איפשהו יושב אדם עם שלט נוסף שמשחק בסטיק שלו בפראיות. בצורה אירונית דווקא במשחקים כמו זלדה ומריו זה לא כזה מפריע, מתתי פה ושם בגלל זה אבל לא deal breaker. אבל דווקא ב-AC מדובר בקטסטרופה. אתה רוצה לעשות משהו בתפריט, אתה שם את הסמן על משהו אחד והסטיק זורק אותך לצד השני של התפריט. מספר הפעמים שלחצתי על דבר לא נכון או עשיתי פעולה שלא רציתי הוא אינסופי וזה ממש קורה כל הזמן, ברמת הכל כמה שניות.

בקיצור, זה לא משהו שאפשר לחיות איתו כמו דריפט בשלטים סטנדרטים, זה ממש שיגוע שכל שדורש ממך לקנות שלט חדש. בנתיים אני משחק אך ורק עם השלט פרו, ממש מבאס.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 יוני 2020, 11:31

לי יש בעיה בגוי קונג השמלי
והדריפט רק הולך לצד השמלי
בחלק מהמשחקים זה בעיה בחלק לא
יש לי עוד 2 גוי קונג וגם גימפאד פרו

אבל אני ינסה לתקן את הגוי קונג הזה
שיהיה לי זמן ואולי אני צריך להזמין כלים , עדין לא בדקתי
יש גימפאדים שאפשר לתקן לבד וכאלו שלא
עדין לא בדקתי על הגוי קונג

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 יוני 2020, 12:00

זאת בעיה מבנית, כל אחד בסוף יקבל דריפט במוקדם או במאוחר .
אם אין לך ראש להחליף את הג'ויסטיק בעצמך (ערכה של כמה דולרים באינטרנט) אתה יכול לנסות להשתמש בתרסיס לניקוי מגעים, לי זה כל פעם סידר את הדריפט לכמה ימים/שבועות אחרי כל שימוש. אבל קח בחשבון שיש סיכוי שזה גם יגמור לך על השלט לגמרי, למרות שאם תדאג לא לרסס יותר מידי ולחכות שזה יתייבש לפני שאתה מדליק את הג'וי קון אתה אמור להיות בסדר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2020, 12:02

כמו שאני מכיר את עצמי, אני אגרור את הבעיה הזאת יותר מדי זמן כשאני עוקף אותה במשחק עם השלט פרו ובסוף אני אכנע ואקנה שלטים חדשים. אני משער שזה נס שלקח להם שלוש שנים שלמות להתחיל לעשות בעיות.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 יוני 2020, 12:07

אני קניתי זוג חדש אחרי שהג'וי קון שדווקא לא היה בו דריפט שבק חיים... חרא של מוצר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2020, 12:31

אז בעצם אתה אומר שגם ג'וייקונים שמיוצרים ב-2020 עדין חווים את הבעיה הזאת?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 07 יוני 2020, 12:45

אני מאמין שכן, לא שמעתי על שינוי כלשהו שנינטנדו עשתה. הסטיקים של הלייט הם גם אותם סטיקים כך שאני מעריך שגם אני אחטוף דריפט אותם בשלב מסוים (צצו כבר דיווחים על דריפטים בלייט בזמן האחרון, אבל אני מאמין שאם תהיה מסה של תלונות, היא תגיע עוד כמה חודשים או שנה כשהלייט תצבור ותק בשוק). זה קצת מבאס כי למרות שדריפטים כלולים פה באחריות בארץ, האחריות על המכשיר היא לשנה ודריפט קורה בדרך כלל אחרי, ובלייט זה הרבה פחות כיף.

מכיוון שאתה עם הגרסה הרגילה עם ג'ויקונים, אם זה לא דחוף, הייתי ממליץ לחכות שאמזון יפתחו את השערים ולקנות משם ערכה זולה באיזה 15 דולר עם שני סטיקים להחלפה + מברג ולהחליף, זה אמור לקחת כמה דקות עם יוטיוב ולא דורש הלחמות או משהו כזה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 יוני 2020, 12:49

עד כמה שאני יודע לא יצאה רוויזיה חדשה לשלטי ג'וי קון, אז כנראה שכן.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 110 אורחים