דיון חשיפת האקסבוקס החדשה

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

Re: דיון חשיפת האקסבוקס החדשה

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 27 מאי 2013, 20:10

http://www.vg247.com/2013/05/27/xbox-on ... -confirms/
הone יהיה נעול איזורים, לפי מיקרוסופט.
איזה סיבה בעולם יש להמשיך עם הדבר הזה אני לא מבין.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 מאי 2013, 12:37

SHAPIRA500 כתב:http://www.vg247.com/2013/05/27/xbox-one-will-be-region-locked-microsoft-confirms/

ה360 נעולה אבל לא ממש נעולה... השאלה אם זה ימשיך ככה או שזה הולך להחמיר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 מאי 2013, 12:59

Nigga כתב:אל תדאג, שחר,גיא וסוויס ימצאו לך סיבות גם אם הם יצטרכו לחפש מתחת לסלעים.

לא צריך לחפש מתחת לסלע. כמובן שכל הסיבות לא מיטיבות עם הלקוח אלא הם תוצאה של הכרחים עסקיים והגבלים של מדינות שונות.

בכל אופן כמו שעומר כבר ציין גם ה360 נעול איזורית וממש ממש נדיר למצוא משחק שבאמת נעול.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 מאי 2013, 13:10

נעילת האזורים זה הדבר הכי מבאס ששמענו עד עכשיו על הX1. לא ברור לי בכלל למה עוד עושים את זה היום.
אין לכך שום תירוץ. זה אידיוטי, נובע ממחשבה מאוד מיושנת ומביא לשתי תוצאות - חוסר נוחות לצרכן והפסדים כספיים לחברות המשחקים.

כנראה שזה נושא "ככה זה היה עד עכשיו, אז בואו לא נעבוד על לשנות את זה, למרות שזה נורא מטומטם". זה פשוט לא נמצא גבוה מספיק בסדר העדיפויות של מייקרוסופט וחבל.
אם הPS4 תהייה פתוחת אזורים (אין שום הודעה רשמית בנושא, אבל בהתחשב בVITA ובPS3, זה סביר שכך יהיה), אז מבחינתי זה יתרון לא קטן.

צעד טיפשי ומצער. אני מבין שהוא משפיע על כמות מאוד קטנה של שחקנים (בטח יותר קטנה מבדיקות יומיות), אבל זה מפריע לי באופן אישי.
אני לא הולך להיות בכיין כרוני ולהקים תנועה אינטרנטית נגד מייקרוסופט, כמובן. אני לא רואה בזה פגיעה בזכויות הפרט שלי, או פעולה אנטי-צרכנית שתביא להרס האנושות, כמו חבר'ה אחרים. אני פשוט רואה את זה כחיסרון של הקונסולה, שעלול לגרום לי לחשוב פעמיים, לפני שאקנה אותה (כמו שקרה עם ה3DS, שבסופו של דבר קניתי).

אני חושב שמבליל התלונות המביכות על הX1, התלונה הכי משעשעת היא בנוגע לזה שהקינקט תמיד מחוברת ולכן זו בעיה של פרטיות. הייתי שמח לראות נתונים בנוגע לכמה מהאנשים האלה כתבו את התלונה מהטלפון החכם שלהם, בזמן שהמצלמה שתמיד מחוברת אליו מכוונת לכיוונם.

----

מה נסגר עם השעון?! :cry:
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 מאי 2013, 16:47

נעילת אזורים זה מאוד מעצבן ,מאוד עיצבן גם אותי כמו הבחור למעלה הנעילת אזורים ב3DS

אבל יש לזה סיבות היסטוריות ,וזה הסכמים עם מפיצים באזורים שונים ,שלא רוצים תחרות עם יבוא אפור

יבוא אפור לפעמים יכול להיות זול יותר ,לפעמים לבוא עם מישחק שעוד לא יצא באותו האזור
או להגיע עם פיצרים שאין באותו האזור ,לדוגמה פחות צנזורה

בגלל דברים כאלו יש הגנה האזורית ,סוני הראתה שלא צריך את זה היום
וחבל שMS ונינטנדו עדין משתמשות בזה
כניראה הסכמים עם מפיצים חשובים להם יותר מהלקוח

זה עדין לא "מרסק קניה" מבחינתי ,עניין היד שניה הרבה יותר משמעותי בספר שלי
אבל זה בכל זאת מעצבן

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 מאי 2013, 18:30

רונן כתב:ודאי שהבאת שמות של משחקים, אך נכשלת בלהסביר מהי התרומה הגדולה למשחקיות, היכן המהפכה, זה מה שביקשתי לדעת, ואת זה אתה לא מבין. ברור לי שהיום יש משחקים שלא יהיו מסוגלים לעשות את מה שמשחקי הדור הבא יהיו מסוגלים, מבחינה פיזיקלית, AI, כמות הפרטים במסך בו זמנית וכן הלאה. בוא תתקדם, והבן שאת זה אני מבין.
עכשיו, כל מה שטענתי עד כה הוא שבסה"כ יהיה שיפור של הקיים, והנה אתה חוזר על כך ומחזק זאת, אז בוא ננסה שוב: כיצד החלקיקים יעשו מהפכה במשחקיות.

לא נכשלתי בלהסביר, אתה נכשלת בלהבין. כבר עברנו את הסיבוב הזה יותר מפעם אחת, ונוכחנו לדעת שעדיין לא הושרשה אצלך ההבנה הבסיסית של מה זו חדשנות, מה זו מהפכה, ומה זו יצירתיות. כל פעם שהובאו לך עשרות דוגמאות לנושא נכשלת באופן מוחלט להבין בכלל במה מדובר, ואחר כך כשנתבקשת לתת דוגמאות בעצמך לא הצלחת להביא אפילו דוגמא אחת שמתיישבת עם ההגדרות: מבחינתך מהות המהפיכה החדשנית בדור הזה התבטאה בלשבור כד עם שקשוק של השלט.
אז אתה באמת רוצה לחזור על זה כמו פורפרה? והרי עד שלא תוכל להפנים את המהפיכה והחדשנות שהביא הדור הזה, איך נוכל להסביר לך איזו מהפיכה וחדשנות מסוגל להביא הדור הבא? ציין בבקשה את מה שביקשנו ממך מזה עידן ועידנים: חמש מכניקות משחק מהפכניות וחדשניות שקיבלנו במשחקים של הדור הזה, בקשה פשוטה שנכשלת בה לחלוטין בכל דיוני העבר שנבעו סביב חדשנות, יצירתיות וכדומה. אחרי שנראה שהבנת מה הלך בדור הזה, נוכל כך נתקדם לדור הבא.
במידה ולא בא לך, אתה מוזמן להישאר גם הפעם בפער של דור אחורה בלי להבין מה ההבדל - אבל במקרה הזה פשוט חבל לטרוח לשאול, או לקשקש על זה שהחדשנות מתבטאת ביופי ויזואלי ועוד אחרי שמדברים איתך במפורש על משחק כמו Minecraft...

megajet כתב:אחרי שהמניה של סוני עלתה בעקבות חשיפה של XBOX ONE
אז הגיע גם האפקט אל נינטנדו והמכירות של Wii U עלו ב-875 אחוז באמזון...

שתי שאלות מעניינות:
1) המניה של סוני התרסקה יום מאוחר יותר. האם זה בגלל שכולם קראו יום אחרי זה על החשיפה של ה-One בעיתון?
2) המכירות של הWiiU עדיין השאירו אותו באמזון עם מכירות נמוכות יותר מהPS3 ומה-360, שלא נדבר על ה-One עצמה שבמקביל הפכה באמזון לmost wished for.

האם כל אלו באמת דברים קשורים לחשיפה של ה-One?
כנראה שלא. ה-WiiU זכתה באמזון לחיתוך מחיר ולכן המחירות שלה קפצו, בלי קשר לקונסולות אחרות. השיפור של ה-875% כשבמקביל היא עדיין מוכרת פחות מהקונסולות מהדור הקודם, רק ממחיש כמה עלובות המכירות שלה לפני הקפיצה - בסביבות עשירית האחוז ממה שמוכרות קונסולות הדור הקודם ובמחיר דומה לה. אם אמזון היא איזשהו אינדיקטור לטווח ארוך (והיא כנראה לא), הWiiU קבורה.
ההסבר של המניה של סוני אפילו יותר פשוט: המניה קפצה בגלל הצעת רכישה לחברה. אבל מסתבר שהצעת הרכישה היתה בכלל טעות בתרגום:
http://blogs.marketwatch.com/thetell/20 ... ony-stock/
מפתיע שדווקא בתעשיית הגיימינג יש אנשים עד כדי כך סהרוריים בשביל לחשוב שמסיבת עיתונאים של חברה אחת שעוסקת בשלל תחומים שונים היא בעלת השפעה כל כך מהותית על חברה אחרת שעוסקת בשלל תחומים אחרים... או שאולי זה בעצם לא מפתיע?
(המניה של מיקרוסופט אגב נמצאת בשיא של חמש השנים האחרונות. מה זה אומר לנו?)

באופן כללי אני חייב לציין שאני רואה בימים האחרונים המון שטויות שנובעות מחוסר יכולת להפריד בין כותרת סנסציונית למשפט מצוטט, ובאופן עצוב זה מחלחל גם עמוק לפורום כאן. איכשהו נשפכו למשל כל כך הרבה מילים על מדיניות הDRM שתהיה למיקרוסופט למרות שאפילו במיקרוסופט עצמה עדיין אין לאנשים מושג מה הם הולכים לעשות איתה, ובמקביל אף אחד לא עונה על השאלה הכי פשוטה בעולם: בהנחה והם יצריכו חיבור לאינטרנט כל 24 שעות, איך לעזאזל הם יצליחו לאכוף דבר כזה כשכל מה שבנאדם צריך לעשות זה לשנות את השעון בקונסולה? גם אם הם יערימו על זה מנגנוני הגנה בתוכנה (נניח ינהלו Log של תזוזות שעון) - זה עדיין הדבר הכי פשוט בעולם לעקוף עבור מי שרוצה להמשיך לשחק אופליין.

Laskin כתב:היי שוב... או נעים מאוד, תלוי מי כאן מהותיקים :)
לא הספקתי לקרוא הרבה, אבל ראיתי כמה שמות מוכרים... אז מה עמדתכם בנושא?

לדעתי הייתה תצוגה מאוד מאכזבת... מן הסתם אני לא רואה את הווי-יו כקונסולה של הדור הבא (או קונסולה רלוונטית בכל דור), אז נשארתי עם הפס4 או האקס בוקס החדש כאופציות לרכישה בסוף השנה.
ואחרי התצוגה הזו כנראה אלך לאופציה של סוני, אבל כמובן שאחכה לראות מה יהיה בE3.
כל הפונקציות של הטלוויזיה מגוחכות בעיניי.
אם הייתי חובב ספורט מושבע בארה"ב - זה היה מאוד מושך אותי, אבל אני לא, וגם ככה בטח לא היה עובד מהארץ :/
אז נשארנו עם קונסולה חלשה יותר ופחות ממוקדת-משחקים. לפחות כרגע.

אני שמח גם לראות כאן את לאסקין, וגם לקרוא את התגובה שלו. :D
התגובה הכי רציונלית שראיתי כאן עד עכשיו - כזו שמתמקדת בתכלס ולא בשטויות: כי עם כל הגימיקים הדביליים מסביב זה בסופו של דבר המשחקים שמשנים, ומיקרוסופט פשוט לא סיפקו אותם כאן.
לזכותם יאמר שהם מלכתחילה אמרו במפורש שאירוע החשיפה יציג דווקא את הפלטפורמה והחזון, בעוד "E3 is all about the games". מיקרוסופט התחייבו ל-15 משחקים אקסלוסיביים בשנה הראשונה מפיתוח פנימי בלבד (וגם עדכנו מאז שלא מדובר במשחקי ארקייד) ככה שיש למה לחכות - אבל חובת ההוכחה היא עליהם. אני מחכה לזה, ולתשובה לשאלה האם הם ימשיכו לגבות כסף עבור מולטיפלייר.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 27 מאי 2013, 21:47

מיקרוסופט מתחילים עם הספינים לגבי דרישת האונליין ולמה בעצם זו רק בשורה טובה לשחקנים!

http://www.polygon.com/2013/5/27/436978 ... red-gaming

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2013, 00:06

SHAPIRA500 כתב:http://www.vg247.com/2013/05/27/xbox-one-will-be-region-locked-microsoft-confirms/

זה קצת מצחיק אבל זה פאקטור יותר גדול בעיני מכל DRM של 24 שעות,הגבלה על משומשים וכו'.
אומנם זה משהו שהתקבל די באדישות ברשת ביחס ל DRM כי האמריקאים והאירופאים מן הסתם מרוצים מהיצע החנויות והמחירים שיש להם ובעיקר מזמינות המשחקים אבל בשביל ישראלי זה פאקטור מאוד חשוב.
אני רוצה לקנות את הקונסולה שלי בארה"ב ולהיות רגוע שמשחקים שאני אזמין מחנויות מאנגליה יעבדו,ששירות הפלוס האמריקאי שלי לא יעשה בעיות,שמשחקי PSN וארקייד מחנויות זרות יפעלו,אלו דברים ששווים המון כסף ונוחות בשבילי ובשביל והמון הישראלים ושאר תושבים ממדינות לא הכי מפותחות מבחינת משחקים.
אני מקווה מאוד שסוני לא תשנה את המדיניות שלה בנושא.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 מאי 2013, 19:21

Kazz כתב:מיקרוסופט מתחילים עם הספינים לגבי דרישת האונליין ולמה בעצם זו רק בשורה טובה לשחקנים!

http://www.polygon.com/2013/5/27/436978 ... red-gaming

בסופו של דבר, זה העתיד. הדור שאחרי הנוכחי יהיה מחובר תמידית. או שתשלים עם זה מעכשיו, או שתאלץ להשלים עם זה בהמשך. מעבר לכך, גם סוני לא עדכנה עדיין שזה לא המצב אצלה, אלא פשוט לא דיברה על הנושא כ''כ. קשה לי להאמין שהמפיצות יסכימו רק לאחת מבעלות הקונסולה להחזיר משחקים (ותוך כדי לשלוט במשחקים עם DRM חזק יותר) ולא ידרשו את אותו הדבר מהשניה. ובלי קשר, גם עניתי לך אתמול, אבל משום מה ההודעה קפצה לראש העמוד פה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 מאי 2013, 04:37

לא מסכים שזה העתיד ולבטח לא צריך להשלים עם זה. אם כולם היו משלימים כמוך עם כל צעד שנלקח בתעשייה הזו או אחרת אז הן היו נראות אחרת עכשיו. היו גורמים שניסו לבסס 'עתיד' כזה או אחר (כמו בדוגמאות שהבאתי) אבל הקהל עמד על שלו, אמר לא ומנע זאת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 מאי 2013, 21:53

מי שיקבע מה העתיד זה לא המפיצות (ואגב - ברור שהן יתנו לחלק מהמשחקים להמכר בצורה אחרת בכל קונסולה, אם זה התנאים.. הם פשוט יכולות להחרים את השיטה הפחות מוצלחת לדעתם) ולא בעלות הקונסולה, אלא השוק.
ואם השוק (במקרה הזה - אנחנו הגיימרים) נחליט שמשהו עובר את הגבול ולא נקנה קונסולות שלדעתנו פועלות בצורה שפוגעת בפרטיות שלנו או זכויות הקניין שלנו - לא תהיה לחברות ברירה אלא להתאים את עצמם אלינו, ולא להפך.
זה אגב נכון לכל שוק, רק שברוב השווקים המדינה כבר מתערבת ויוצרת את החוקים ומשאירות את ההחלטה בידי המחוקק או קרטל חברות. ואז קשה להצביע עם הארנק, כי אין מתחרים נוספים.
אם מיקרוסופט וסוני (ונינטנדו, למי שמחשיב אותם מתחרים ישירים של הקודמות) יתאמו תנאים ומחירים ש״יכלאו״ את קהל היעד שלה במצב שהוא ממש לא מרוצה בו - יהיה קל מאוד לחברה כמו סטים או אפל להכניס מכשיר חדש ללא התנאים והמחירים המופרזים של החברות הנוכחיות ולשבור את השליטה שלהן בשוק בקלות.

אז תהיו אמיצים ואל תקנו קונסולה שעוברת את הקווים האדומים שלכם.

לי אישית אגב, כל עניין ה״להכנס פעם ב-24 שעות״ או המגבלות על יד שנייה - לא נחשב קו אדום. זה לא דיל ברייקר... אבל אם יהיה מתחרה שיהיה בערך אותו דבר ואפילו טיפה פחות טוב שלא יהיו לו את המגבלות הללו - אני אעדיף אותו כמעט אוטומטית.
עניין המצלמה, שעד לפני יומיים לא ידענו אם אפשר לכבות (מטעמי פרטיות) - היה יכול להיות דיל-ברייקר וסביר שמדינות רבות היו מגבילות את המכירה של המכשיר בתחומן, אז טוב שזה לא אופציה בסוף.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 מאי 2013, 22:06

Laskin כתב:היי שוב... או נעים מאוד, תלוי מי כאן מהותיקים :)

ברוך השב, יובל.

skull-kid שכן שלך, עדיין בקשר אתו? הוא לא חזר לשחק? תזמין אותו לכאן, שיאמר שלום :)

SHAPIRA כתב:הone יהיה נעול איזורים, לפי מיקרוסופט.

לא היו מספיק חדשות מאכזבות לגבי הקונסולה?

swym כתב:מבחינתך מהות המהפיכה החדשנית בדור הזה התבטאה בלשבור כד עם שקשוק של השלט...

עוד פסקה שלמה ואין דוגמאות מצדך, אתה רק דורש זאת ממני, למרות שנימקתי: זה בסה"כ שיפור של הקיים.

ואני חוזר ואומר, אך אתה מתעלם: מעולם לא אמרתי שאין דברים שמבוצעים בכל דור חדש שלא ניתן בקודמו, פה אי ההבנה המכוונת שלך. פשוט לא מדובר במהפכה. משהו שבגללו אנו משנים את אופן חשיבתנו על משחקים.

והרי בינתיים, אף חשיפה לא שינתה את דעתי הזו, ולאור תגובות הקהל, אני לא היחיד. נראה מה העתיד יראה. אני רואה רק גרפיקה יותר חזקה, עולמות פתוחים יותר עשירים עם מינימום הקרבות גרפיות, מודלים יותר ריאליסטיים, אפקטים יותר יפהפיים... האם זו המהפכה שלך?
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2013, 00:29

רונן כתב:ברוך השב, יובל.

skull-kid שכן שלך, עדיין בקשר אתו? הוא לא חזר לשחק? תזמין אותו לכאן, שיאמר שלום :)

הוא כבר לא שכן שלי 5 שנים לפחות, אבל אני יודע שהוא אנימטור עכשיו, די מצליח, בארה"ב. חי את החלום של כולנו :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 מאי 2013, 03:04

Kazz כתב:לא מסכים שזה העתיד ולבטח לא צריך להשלים עם זה. אם כולם היו משלימים כמוך עם כל צעד שנלקח בתעשייה הזו או אחרת אז הן היו נראות אחרת עכשיו. היו גורמים שניסו לבסס 'עתיד' כזה או אחר (כמו בדוגמאות שהבאתי) אבל הקהל עמד על שלו, אמר לא ומנע זאת.

בגלל שאין לאף אחד מאיתנו כדור בדולח, נאלץ לחכות ולראות מאיתנו צדק.

Laskin - את מה שאתה אומר ניסיתי להסביר Kazz מזמן. כסף מדבר הכי חזק. אם תהיה התנזרות מאסיבית מהX1 (ולא תהיה, אני מוכן לחתום על כך), אז מיקרוסופט תחזור בא. אבל אם לא תהיה, אנשים יקנו, יקנו ויבלו - אין שום סיבה לחזור אחורה.

מי שחיבור האינטרנט שלו לא יציב ונופל יותר מפעם ביום - 1. שיבדוק את הגדרות הרשת שלו. 2. אם הכל תקין שיעבור ספקית. 3. אם הבעיה נמשכת שיעבור תשתית.
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 מאי 2013, 07:25

זה העבר הרחוק ,לא העתיד
מה שMS מנסה לעשות היום ,וגם אפל וגוגל ,ועוד חברות
זה מה שהיה בתחילת התפתחות המחשוב העסקי והביתי

במקום קופסא עצמית ,שתעבוד לך גם במאדים עם תחבר אותה לחשמל
קופסא שתלויה בנותן שרות ,שכמובן גם לוקח כסף על השרות

זה הכיוון שMS לוקחת עם הXBOX ONE ,אתה הולך לשלם על LIVE זהב ,ולשלם על תכנים ואפליקציות מסוימות ,ולשלם תוספת אפילו על מישחקי יד שניה

המישחקים שלך בדיסק לא בדיוק חופשים,כי הם מחיבים חיבור לשרות רשת
אני מעריך שMS יכתבו משהו בתקנון ,שהם יכולים להפסיק תמיכה במישחקים מסוימים מתי שהם רוצים (בהתאם לחוקים בכל מדינה ניתמכת )

בקיצור נגיד מישהו אספן ,וקונה מישחקים במחיר מלא סגורים ולא פותח אותם
60$ למישחק
עוד 15-20-30 שנה ,אף מישחק אולי לא יפעל בשרות ,כי לא תיהיה תמיכה בXBOX ONE יותר ,והיורשות בעתיד גם עם יתנו תמיכה אחורנית ,מין הסתם לא יכילו כנן בלו רי

אנשים עדין יכולים ויוכלו לשחק באטרי 2600 שלהם או במסטר סיסטם או בטורבוגרפיקס 16 ,וכו וכו
הם יוכלו לשרוד מעל תוכלת החיים של הXBOX ONE

אתם יכולים להגן על MS כמה שאתם רוצים ,להשוות לסטים שכן נותנת להריץ הרבה מהמשחקים במצב מנותק
אבל אני ניגעל
כמו שאמרתי אני חובב נינטנדו ,אבל הPS4 בינתים ניראת לי הרבה יותר טובה מהWIIU ,לפחות כל עוד לא יהיו הגבלות כאלו
והמחיר לא יהיה בשמים

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 מאי 2013, 09:07

קרירין:

1. תשלום על לייב: צודק. מסריח. כל עוד לוקחים כסף על מולטי פלייר זאת טעות חמורה.
2. אספנים שקונים משחקים כדי לשחק בהם עוד 15 שנה: לא רלוונטי. כמה כאלה יש? כמה אנשים עם הOCD שלך אתה מכיר? שמכריחים את עצמם לשחק במשחקים שכבר מזמן לא רלוונטיים? חוצמזה, מי אמר שמיקרוסופט לא תשחרר את המשחקים מהDRM הזה כשהקונסולה תמות?
3. לשחק במאדים/חופשה? שוב, לא רלוונטי. מי לעזאזל רוצה להסחב עם קונסולה, קינקט, ג'ויסטיק וכו' לחופשה? באמת עכשיו.. :\.
4. גם סוני לא אמרה שום דבר על הDRM שלה עדיין. יכול להיות שהוא עובד בדיוק אותו הדבר.
5. משחקי יד-שניה: כמו שאמרתי כבר מלא פעמים, עם הX1 (ואולי גם עם הPS4, שוב, סוני לא דיברה על זה) תוכל כנראה למכור את הרישיונות למשחקים שלך מהספה, בלי לקום בכלל. מה רע בזה לעזאזל?! בסטים אי אפשר לעשות את זה, ואי אפשר להשאיל משחקים ואי אפשר כלום. כל מה ששוק היד השניה עשה, זה להצמיח ענקיות כמו גיימסטופ, שטוחנת רווחים על חשבון חברת פיתוח המשחקים. לא נורא. אני מוכן לשלם עוד קצת, כדי לתמוך בחברות שאני מעריך. יש כאן כאלה שלא קונים שום משחק (מעבר לאיזה האמבל באנדל ב2$ פעם ב..) ועוד מעזים להתלונן על דברים כמו מחירים ואשכרה לשלם עבור משחקים, בזמן שהם טוחנים משחקים פרוצים על ימין ועל שמאל.
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 מאי 2013, 10:50

1-לא היתה לי בעיה עם היו לוקחים כסף על שרות פרימיום ,הבעיה ואתה מסכים איתי שלוקחים כסף כבר מהמולטי הבסיסי

2-יש הרבה ,מיעוט קטן בשוק אבל בכל זאת הרבה
לערכתי מעל מיליון אנשים,אבל אין דרך טובה למדוד את זה

3-לך אולי זה לא רלוונטי ,להרבה מאוד אנשים זה מאוד רלוונטי
ובמיוחד עם יש להם ילדים ,אבל חופשה זה רק דבר אחד מהרבה מצבים שאין לך חיבור זמין
זה יכול להיות מוצב צבאי עם אינטרנט חסום ,מקום עבודה קבוע ,עם הפסקות ,אבל בלי אינטרנט ,וכו וכו

אז כן יש את הפיתרון עם מודם סלולרי להרבה מקומות ,אבל זה עוד מנוי חודשי רק להחזיק קונסולה

4-ברור לי -בגלל זה אמרתי בינתים ,בפועל יש לי מחשב מישחקים אז אני לא רואה את עצמי קונה PS4 או XBOX ONE בהתחלה גם ככה

5-הרע זה שאתה צריך לשלם לMS על מישחק שכבר קניתה
ויש התקנה ויש הקטיוויזציה

גימסטופ יקרנית ,אבל החסימה הזאת לא מוצדקת בספר שלי ,וMS לא מוכרת במחירי סטים
עם היו מחירים כמו בסטים ,היתי קונה את הXBOX ONE בהשקה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 מאי 2013, 11:05

kririn כתב:1-לא היתה לי בעיה עם היו לוקחים כסף על שרות פרימיום ,הבעיה ואתה מסכים איתי שלוקחים כסף כבר מהמולטי הבסיסי

2-יש הרבה ,מיעוט קטן בשוק אבל בכל זאת הרבה
לערכתי מעל מיליון אנשים,אבל אין דרך טובה למדוד את זה

לפחות לגבי החלק השני: "המיליון" שלך כ"כ רחוק מהמציאות... הרי אפילו סתם ככה בקושי משחקים מוכרים בכללותם מיליון, ואתה מדבר עם גירסאות אספנים! ששומרים אותם! ל-15 שנה!!!!!
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 מאי 2013, 21:40

bozeman כתב:
לפחות לגבי החלק השני: "המיליון" שלך כ"כ רחוק מהמציאות... הרי אפילו סתם ככה בקושי משחקים מוכרים בכללותם מיליון, ואתה מדבר עם גירסאות אספנים! ששומרים אותם! ל-15 שנה!!!!!

התכוונתי לפחות מיליון שחקנים ואספנים בחלק של הרטרו
אתה מבלבל את זה עם מיליון למישחק ,שלזה צריך להיות מעל 10 מיליון שחקנים

נגיד שהXBOX ONE ,תימכור 100 מיליון ,אני מדבר על 1% ,מאוד קצת באחוזים
אבל עדין מיליון לקוחות שיפגעו מזה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 29 מאי 2013, 13:55

הקטע של הגולד שמע, אני מאמין שאתה משלם על מה שאתה מקבל
בקשר לפרמיום, יש את הקטע של הVIP שעדין לא חשפו מה הוא אומר,
אני מקווה שהוא יהיה תשובת פרמיום כולשהיא
הרשת של הגולד ללא ערעור היא אחלה של רשת, ואני יכול להתחיל להגיד בעצמי למה
אבל אני אתן למשהו שמתעסק הרבה יותר ברשת מאשר אני, ואני מאמין שכל אחד כאן

זו חוות הדעת של מקסמלין, אדם מוכר בתחום משחק המשחק בעולם:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 מאי 2013, 14:29

אין גם 1% שעושה את זה. תבדוק את איביי ואתרי מכירות אחרים. מדובר על כמה עשרות מוצרים, לא מאות אלפים .
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 29 מאי 2013, 15:46

קרירין, כמה מהדברים שהעלית כאן תמיד היו הזויים. אבל הדיבורים על מליון אנשים שקונים גירסאות אספנים לא בשביל לשחק בהן אלא בשביל לשמור אותן סגורות... באמת שאני חייב לשאול מאיפה אתה מביא את השטויות האלו.
תענה לי על זה: אם הוא אספן שלא רוצה לשחק במשחקים כי ערך האספנות חשוב לו, למה שפתאום הוא ירצה לשחק בהם בעתיד אחרי שהערך שלהם עבורו ועבור אספנים אחרים עולה? ועבור כל מי שמה שחשוב לו זה ערך האספנות, למה שיעניין אותו אם בעוד 30 שנה הוא לא יוכל להפעיל את המשחק?
מה גם שיש לי בבית יותר מקונסולת NES אחת, והדבר המחורבן הזה לא היה מסוגל להפעיל משחקים כמו שצריך בגלל מנגנון ההגנה הדפוק של נינטנדו בערך שנה אחרי שהתחלת להשתמש בקונסולה. היום כבר אי אפשר להריץ על הקונסולה כלום ככה שתוחלת החיים שלה קצרה משמעותית. דיסקים אופטיים גם הם לא מחזיקים 30 שנה (שלא נדבר על השחיקה של העיניות של קוראים אופטיים).
אפילו אם נעזוב את חוסר ההיגיון המופרך שלך לגבי מה אספנים עושים עם המשחקים שלהם, לאף אחד בכל מקרה לא איכפת אם הוא יוכל או לא יוכל לשחק במשחק שלו עוד 30 שנה (ואם כן, תמיד יש רימייקים ורומים). שלא נדבר על זה שאתה ממשיך לדבר על הWiiU, אבל עליה אין במה לשחק גם עכשיו - לא רק בעוד 30 שנה.

רונן כתב:עוד פסקה שלמה ואין דוגמאות מצדך, אתה רק דורש זאת ממני, למרות שנימקתי: זה בסה"כ שיפור של הקיים.

ואני חוזר ואומר, אך אתה מתעלם: מעולם לא אמרתי שאין דברים שמבוצעים בכל דור חדש שלא ניתן בקודמו, פה אי ההבנה המכוונת שלך. פשוט לא מדובר במהפכה. משהו שבגללו אנו משנים את אופן חשיבתנו על משחקים.

והרי בינתיים, אף חשיפה לא שינתה את דעתי הזו, ולאור תגובות הקהל, אני לא היחיד. נראה מה העתיד יראה. אני רואה רק גרפיקה יותר חזקה, עולמות פתוחים יותר עשירים עם מינימום הקרבות גרפיות, מודלים יותר ריאליסטיים, אפקטים יותר יפהפיים... האם זו המהפכה שלך?

על מה אתה מדבר!? נתתי לך רק פה שלוש דוגמאות (שלא נדבר על 20 דוגמאות בזמנו בפורומים של ויגיימס): מיינקראפט, RFG וBN&B - אף אחד מהם הוא לא שיפור של הקיים וכולם כולל כולם מביאים מייצרים לך משחקיות חדשה.
הרי איזה קיים היה לך קודם והציע לך את מה שהמשחקים האלו עושים? ומצד שני, איפה במשחקים האלו יש מודלים יותר ריאליסטיים ואפקטים יותר יפיפיים שאתה כל הזמן מדבר עליהם!? ואיפה התשובה הפשוטה שלך כששואלים אותך איזה דוגמאות אתה יכול להביא למשחקיות חדשה?
אני הבאתי כאן שלוש דוגמאות. אתה לא הצלחת להפנים אותן, לא הצלחת לסתור אותן, ולא הצלחת להביא דוגמאות משל עצמך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2013, 17:09

עבו את האספנים, זה לא מעניין...

בואו נחזור רגע לעניין ה-GOLD:
מישהו פה באמת עדיין מצדיק את ה-50 דולר כדי לשחק אונליין?
מבחינתי זה אומר שנגיד הקונסולה עולה 500 דולר, ואני צופה לשחק בה 6 שנים לפחות - אז הקונסולה בעצם עולה לי 800 דולר. פשוט ככה.
כי מה אעשה עם קונסולה ללא אונליין ב-2013?
אז בסדר, בהתחלה האונליין של מיקרוסופט באמת היה הרבה יותר טוב משל סוני, כי הם עוד התחילו את השירות דור קודם.... סבבה.
אבל מה יש להם היום שאין על ה-PSN ששווה מחיר כזה?
בזמן שסוני מביאה לך באותו הסכום (ורק אם תרצה!) בכל חודש משחקים שווים בחינם לגמרי, שזה בעצם חוסך לך המון המון כסף אם אתה גיימר וחושף אותך לעשרות משחקים שאולי פיספסת בכל שנה - מיקרוסופט"מאפשרת" לך לשחק עם חברים שלך. פסיכי. אבל אולי זה רק אני.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 מאי 2013, 17:14

Laskin כתב:עבו את האספנים, זה לא מעניין...

בואו נחזור רגע לעניין ה-GOLD:
מישהו פה באמת עדיין מצדיק את ה-50 דולר כדי לשחק אונליין?
מבחינתי זה אומר שנגיד הקונסולה עולה 500 דולר, ואני צופה לשחק בה 6 שנים לפחות - אז הקונסולה בעצם עולה לי 800 דולר. פשוט ככה.
כי מה אעשה עם קונסולה ללא אונליין ב-2013?
אז בסדר, בהתחלה האונליין של מיקרוסופט באמת היה הרבה יותר טוב משל סוני, כי הם עוד התחילו את השירות דור קודם.... סבבה.
אבל מה יש להם היום שאין על ה-PSN ששווה מחיר כזה?
בזמן שסוני מביאה לך באותו הסכום (ורק אם תרצה!) בכל חודש משחקים שווים בחינם לגמרי, שזה בעצם חוסך לך המון המון כסף אם אתה גיימר וחושף אותך לעשרות משחקים שאולי פיספסת בכל שנה - מיקרוסופט"מאפשרת" לך לשחק עם חברים שלך. פסיכי. אבל אולי זה רק אני.

אין לכך שום הצדקה הגיונית. אני מקווה שמיקרוסופט תבין את זה, במיוחד בקונסולה שמחוברת כל הזמן.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2013, 01:24

Klayman כתב:
אין לכך שום הצדקה הגיונית. אני מקווה שמיקרוסופט תבין את זה, במיוחד בקונסולה שמחוברת כל הזמן.

אני לא רואה את זה קורה... הם יגידו ש-300 אלף השרתים שלהם צריכים תחזוקה וזה מה שמכפיל את כח הקונסולה וגורם לחווייה חלקה ועוד אלף שטויות.
נותר דווקא לקוות שסוני לא יעזו להגביל פונקציות כמו שליטה מרחוק או צפייה בשחקנים אחרים - במנוי לPLUS.

אני יכול לשתף אתכם, שיש לי גם PS3 וגם 360 ומאז שסיימתי את גירס 2 - לא הדלקתי את ה-360 שלי. שכחתי מתשלום הלייב ושילמתי עד סוף אותה שנה (בעייה שלי) ומאז רציתי איזה 5-6 פעמים לשחק אונליין או להוריד משהו בלייב - ולא עשיתי זאת רק בגלל שהייתי צריך לחדש מנוי וזה לא היה שווה לי בשביל הפעם ב- שאני רוצה לשחק עליו. אז נטשתי אותו וכבר מספר שנים לא מבוטל הוא בבית של ההורים שלי בשקית... NEVER AGAIN!
אם מישהו רוצה לקנות אגב, אני מוכן לרדת מאוד נמוך ;)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים