דיון חשיפת האקסבוקס החדשה

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: דיון חשיפת האקסבוקס החדשה

הודעהעל ידי bozeman » 01 יוני 2013, 22:04

הדמיה תלת ממדית של ה-360 לא רשמית, אבל פורסם אצל מייגור נלסון.
http://majornelson.com/2013/05/29/3d-re ... -xbox-one/

רק בה ראיתי איך הקינקט מתוכננת לעמוד ושיש לה מאוורר מאחור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 02 יוני 2013, 01:23

אני מצטער, אבל איך שהגכעתי לפורום קפץ מולי האשכול של ה-24 עמודים.
מישהו מוכן בבקשה לעשות תימצות קצר של החידושים שנחשפו לגרסא הזאת?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2013, 01:34

infected aviad כתב:אני מצטער, אבל איך שהגכעתי לפורום קפץ מולי האשכול של ה-24 עמודים.

הגרסה הזאת?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יוני 2013, 22:13

infected aviad כתב:אני מצטער, אבל איך שהגכעתי לפורום קפץ מולי האשכול של ה-24 עמודים.

בקצרה, הציגו את פורזה 5 (שיהיה משחק השקה), הציגו משחק חדש של רמדי (בטריילר שלא הראה הרבה), הציגו את COD החדש (שנראה די מעפן) והציגו את ארבעת משחקי הספורט החשובים של EA לשנה הבאה, בכך שהראו לנו CGI ודיברו על המנוע שלהם לדור הבא.
מעבר למשחקים, הציגו את מערכת ההפעלה של המכשיר, שמאפשרת לעשות כמה דברים במקביל, בעזרת מצב snap (כמו בווינגדוס 8). ככה שאפשר, למשל, לראות משחק כדורגל ובאותו הזמן להצמיד לצד המסך דפדפן אינטרנט, ולחפש סטטיסטיקות מעניינות, או לראות סדרה וכשנגמר הפררק, לצד הקרדיטס, אפשר לעשות שיחת סקייפ לחבר ולהגיד לו "OMG!!!!! ראית את הפרק החדש של דוקטור הו!!!" וכאלה. זה כולל גם לצאת מהמשחק בלחיצת כפתור (או בפקודה קולית) ולעשות מה שמתחשק לך בקונסולה ולחזור למשחק, בדיוק איפה שהפסקת אותו, מתי שאתה רוצה (כמו בטלפונים חכמים).
כל זה מאתפשר בעזרת חיבור HDMI IN שיש בXBOX ONE, כך שאפשר לחבר אליו כל מכשיר שרוצים (ממיר כבלים, את הXBOX הישן שלך, PS4) ולא צריך לדלג בין ערוצי מקור בטלויזיה, כדי לצפות במקורות שונים של מדיה.
הXBOX נשלט גם בעזרת הוראות קוליות מהקינקט, ככה שאפשר לעבור לצפות בין טלויזיה, משחק, שיחת סקייפ, אינטרנט, כל אפליקציה אחרת בהוראה קולית פשוטה.
הכריזו על סדרת טלויזיה חדשה ביקום של היילו, שמעורב בה סטיבן ספילברג וככל הנראה, גם המשחק החדש של קוונטיק דרים, יהיה מעורב באיזו סדרת טלויזיה.
הכריזו על שיתוף פעולה עם הNFL ושילוב מגניב של הפנטזי ליג, ביחד עם שידורי המשחקים עצמם (יש שמועות על עסקה דומה עם הפריימר ליג באנגליה).

הראו את המכשיר עצמו, את השלט החדש (שנראה כמו שיפור מוצלח לשלט הקיים, שכבר היה השלט הכי טוב בשוק) ואת הקינקט החדש. הכל שחור וסולידי ומתאים לסלון של כל משפחה.

מעבר לפיטצ'רים האלו, הכריזו גם שכל משחק יותקן על הדיסק הקשיח של הX1 והדיסק בעצם ישמש כמפתח להתקנה (כמו בסטים). יהיה אפשר, לאחר מכן, לשחק בלי הדיסק.
תהייה אפשרות למכור משחקים לחניות ריטייל וגם דרך האינטרנט. לא פירטו איך בדיוק המערכות הללו יפעלו, אבל כבר אישרו שזה לא יכלול תשלום נוסף מצד השחקן (למרות בלבול בהתחלה, שגרם לאנשים לחשוב שכן).
יהיה אפשר לשחק במשחקים בקונסולות אחרות, אם מתחברים לחשבון משתמש שלך, אבל כשאתה מעביר את המשחק לקונסולה חדשה, אתה צריך את הדיסק, כדי "לפתוח" אותו על הקונסולה החדשה. כל משתמש בקונסולה, יכול לשחק בכל המשחקים, בלי קשר לאיזה משתמש התקין את המשחק קודם.
בשביל לאפשר את כל ההחלפות הללו (כי יש מערכת שבודקת שהעותק שלך לא הועבר למישהו אחר ואם כן, היא פשוט מוחקת את העותק מהקונסולה שלך), כנראה שתהייה איזו "לחיצת יד" רגעית, אחת לתקופה מסוימת. עדין לא הוחלט כמה זמן יעבור בין כל "לחיצת יד" כזאת וכמובן שהיא תצריך חיבור אינטרנטי (להלן - זעם אינטרנטי חסר פשרות).
המטרה של כל המערכת הזאת (מעבר ללאפשר מכירה חוזרת של משחקים דיגיטליים), היא לדאוג שמייקרוסופט והמפתחות יקבלו נתח כלשהו ממכירות יד שניה. עד עכשיו, כל מכירת יד שניה, הכניסה כסף אך ורק לגיימסטופ (או כל חנות אחרת) והאנשים שיצרו את המשחק, לא ראו כלום מזה.

מייקרוסופט גם הכריזו שהגיימרסקור תעבור הלאה, לקונסולה הבאה, כמו גם כל קבצי סרטים או מוזיקה שכבר יש לך בחשבון. אין תמיכה אחורית למשחקים, כך שמשחקי ארקייד ומשחקי 360 רגילים, לא יפעלו על הX1 (לפחות לא בהשקה).
כמו כן, הם הצהירו שבשנה הראשונה לחייה של הX1, הם יוציאו לא פחות מ15 משחקים בלעדיים (בהפצה/פיתוח של מייקרוסופט סטודיוס). 8 מהם יהיו IP חדשים לגמרי. חלק מהם, כנראה, נראה בעוד כמה ימים, בE3.

הקונסולה יוצאת עוד השנה. לא הוכרז תאריך. לא הוכרז מחיר. נקווה שיכריזו כבר בE3.

נראה לי שכיסיתי הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יוני 2013, 16:00

Nigga כתב:שחר אני חושב שהוא ביקש תמצות קצר. משהו בסגנון הזה:

- דגש עצום על טלוויזיה ומולטימדיה.
- כאשר אתה משחק משחק לראשונה הוא מתקשר לחשבון שלך ואז רק אתה יכול לשחק בו.
- כדי לשחק משחקים משומשים תצטרך לשלם תוספת מחיר.
- הקונסולה דורשת אינטרנט. הקונסולה מעדכנת את עצמה לפחות פעם אחת ב24 שעות ואם אתה מנותק מהאינטרנט ליותר מכך לא תוכל לשחק.
- היא לא דורשת חיבור קבוע לאינטרנט, אבל כמו שרשמתי בסעיף הקודם, אתה צריך להיות מחובר לאינטרנט לפחות פעם אחת ב24 שעות.
- קינקט יבוא עם כל קונסולה
- כדי שהקונסולה תעבוד היא חייבת שהקינקט יהיה מחובר אליה. אם ניתקת את הקינקט, אין אקסבוקס.
- חשבון הxbox live שלך יעבור לאקסבוקס הבא כולל הgamescore, רשימת חברים וכו'.
- הlive עדיין יהיה בתשלום.
- המשחקים שקנית לאקסבוקס הקודם לא יעברו לאקסבוקס החדש, לא משחקים שקנית דרך האינטרנט ולא משחקים פיזיים.
- ה Xbox One חלשה מה PS4.
- משחקים יהיו חייבים להיות מותקנים בדיסק קשיח שנפחו 500 ג'יגה.
- לא ניתן להחליף/להסיר את הדיסק קשיח, כן ניתן לחבר ב usb כונן חיצוני.
- כל האוזניות גיימינג מה xbox 360 לא יעבדו עם הxbox one
- שום חומרה אחת שקשורה לxbox 360 לא תעבוד על הxbox one כמו שלטים והקינקט הישן.

אם פספסתי משהו או טעיתי במשהו רק תגידו ואני אתקן.

- לא צריך לשלם תוספת מחיר, כדי לשחק במשחקים משומשים.
- לא ידוע פעם בכמה זמן צריך להתחבר לאינטרנט.
- יהיה חשבון גולד, אבל לא ידוע מה השירותים שיהיו בתשלום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 יוני 2013, 22:19

רונן כתב:מה קורה? הכל טוב? אתה שוב מפרט שמות של משחקים, אך לא מפרט מה במשחקיות המהפכנית שלהם לא אפשרי בדור הקודם מכורח הטכנולוגיה.

גם עם נעזוב את ההבנה הטכנית שחסרה לך, אתה יכול פשוט לשים לב לחוסר הקיום של מכניקות המשחק של המשחקים האלו בדור הקודם. אם המשחקיות הזו אפשרית על הדור הקודם, למה אף אחד לא בא ופשוט מממש אותה על חומרה עם כח של הדור הקודם?

רונן כתב:ואנא הסבר איזו מהפכה נראה בדור הבא, לא עוד מים שנוזלים בצורה ריאליסטית, או בניינים שמתפרקים בצורה כל-כך ריאליסטית ויפה. אה, וגם לא פיסול במשחק שלא מעניין אותי ואותך. תן משהו קונקרטי, רלוונטי.

כבר אמרתי קודם: קודם תליח להפנים את החידושים של הדור הזה, ואחר כך ניקח אותך לדור הבא.

מז"א? אני לא צריך להביא כי אני לא טענתי שתהיה משחקיות חדשה ומהפכנית. אתה זה שטענת, לכן עליך חובת ההוכחה. אתה נטפל לכך כי אתה נכשל בלנמק.

אני נימקתי והוכחתי. אתה רק הראית שאתה לא מבין מה הפערים הטכניים שלא איפשרו את הדברים האלו בעבר. ולכן אתה מתבקש להציג דוגמאות למשחקיות חדשנית כזו, כדי להראות שאתה בכלל מבין מלכתחילה את ההגדרה. בדיוני עבר הוכחת שאתה לא מבין אותה, ובדיון הנוכחי לא נתת שום דוגמא שתגרום לנו לחשוב שלמדת מאז משהו. אם כל מה שאתה מצליח להתייחס אליו כחדשנות הוא תוספת של מימד () אז דוגמאות לחדשנות במשחקים מהדור האחרון בבקשה ממך.

http://www.xbox.com/en-US/xboxone/how-it-games

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 יוני 2013, 23:01

חצי מהדברים שכתבת לא מדוייקים או לא נכונים (למשל שמשחקים משומשים בתוספת תשלום)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2013, 00:23

Nigga כתב:שחר אני חושב שהוא ביקש תמצות קצר. משהו בסגנון הזה:

- דגש עצום על טלוויזיה ומולטימדיה.
- כאשר אתה משחק משחק לראשונה הוא מתקשר לחשבון שלך ואז רק אתה יכול לשחק בו.
- כדי לשחק משחקים משומשים תצטרך לשלם תוספת מחיר.
- הקונסולה דורשת אינטרנט. הקונסולה מעדכנת את עצמה לפחות פעם אחת ב24 שעות ואם אתה מנותק מהאינטרנט ליותר מכך לא תוכל לשחק.
- היא לא דורשת חיבור קבוע לאינטרנט, אבל כמו שרשמתי בסעיף הקודם, אתה צריך להיות מחובר לאינטרנט לפחות פעם אחת ב24 שעות.
- קינקט יבוא עם כל קונסולה
- כדי שהקונסולה תעבוד היא חייבת שהקינקט יהיה מחובר אליה. אם ניתקת את הקינקט, אין אקסבוקס.
- חשבון הxbox live שלך יעבור לאקסבוקס הבא כולל הgamescore, רשימת חברים וכו'.
- הlive עדיין יהיה בתשלום.
- המשחקים שקנית לאקסבוקס הקודם לא יעברו לאקסבוקס החדש, לא משחקים שקנית דרך האינטרנט ולא משחקים פיזיים.
- ה Xbox One חלשה מה PS4.
- משחקים יהיו חייבים להיות מותקנים בדיסק קשיח שנפחו 500 ג'יגה.
- לא ניתן להחליף/להסיר את הדיסק קשיח, כן ניתן לחבר ב usb כונן חיצוני.
- כל האוזניות גיימינג מה xbox 360 לא יעבדו עם הxbox one
- שום חומרה אחת שקשורה לxbox 360 לא תעבוד על הxbox one כמו שלטים והקינקט הישן.

אם פספסתי משהו או טעיתי במשהו רק תגידו ואני אתקן.

זה מצחיק איך אפשר כמעט כל סעיף פה לקחת ולהפוך אותו מסעיף מגה שלילי כמו שכתבת אותו לסעיף מאוד חיובי. ולא צריך לשלם כסף כדי לשחק משומשים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יוני 2013, 16:15

DrKeo כתב:זה מצחיק איך אפשר כמעט כל סעיף פה לקחת ולהפוך אותו מסעיף מגה שלילי כמו שכתבת אותו לסעיף מאוד חיובי. ולא צריך לשלם כסף כדי לשחק משומשים.

בטח יש להם בנק יעדים מוכן כזה בSDF. אני מניח שכל מה שהוא היה צריך לעשות זה לתרגם אותו ;)

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 03 יוני 2013, 19:00

חייב להגיד שאני קצת מאוכזב שאין אפשרות לחבר אנטנה עצמאית לX1
זה שם גורמים לי להתחבר לחברות כדי להשתמש ביכולות הטלוזיה קצת פוגע לי במה שאני רוצה לעשות עם המכשיר
אם רק היה ניתן לקנות מנוי לצפייה בסדרה כולשהיא/משחקי ספורט וכו
זה היה הופך את המכשיר לעוד יותר טוב בשבילי, לרכש במקום אחד את רק מה שאני רוצה, לא להיות מחוייב לבולשיט של חברות הטלוזיה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 04 יוני 2013, 04:20

Fanta כתב:חייב להגיד שאני קצת מאוכזב שאין אפשרות לחבר אנטנה עצמאית לX1
זה שם גורמים לי להתחבר לחברות כדי להשתמש ביכולות הטלוזיה קצת פוגע לי במה שאני רוצה לעשות עם המכשיר
אם רק היה ניתן לקנות מנוי לצפייה בסדרה כולשהיא/משחקי ספורט וכו
זה היה הופך את המכשיר לעוד יותר טוב בשבילי, לרכש במקום אחד את רק מה שאני רוצה, לא להיות מחוייב לבולשיט של חברות הטלוזיה

אני בטוח שגם מיקרוסופט היו רוצים. הבעיה היא שעד שנגיע למצב בו העולם יעבוד ככה יקחו עוד הרבה הרבה שנים. בינתיים אנחנו תלויים בכל מיני חוזי הפצת תוכן שבנויים על מודלים ישנים שהופכים לפחות ופחות רלוונטיים.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 04 יוני 2013, 05:59

erezronen כתב:
אני בטוח שגם מיקרוסופט היו רוצים. הבעיה היא שעד שנגיע למצב בו העולם יעבוד ככה יקחו עוד הרבה הרבה שנים. בינתיים אנחנו תלויים בכל מיני חוזי הפצת תוכן שבנויים על מודלים ישנים שהופכים לפחות ופחות רלוונטיים.

זה לפעמיים באמת תמוהה לי למה הטכנולוגיה של השידורי טלוזיה כלכך ישנה
למה אני צריך להתחייב לחבילות הסרטים, גברים, רוסית! ועוד בולשיט רק בגלל שאני רוצה לראות ראיל מדריד בHD בלייב מבלי בעיות
אני אשכרה אומר את זה אחרי בדיקה מעמיקה, לצערי גם הX1 לא מספק תוכן קנייה של שידורים עלו
נטפליקס זה VOD, כל מה שיגיע לשם כבר יהיה לי
רק לקוות שמתשהו יתחילו רפורמות הרבה יותר חזקות בעולם בתחום העידן +

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2013, 01:09

Fanta כתב:זה לפעמיים באמת תמוהה לי למה הטכנולוגיה של השידורי טלוזיה כלכך ישנה
למה אני צריך להתחייב לחבילות הסרטים, גברים, רוסית! ועוד בולשיט רק בגלל שאני רוצה לראות ראיל מדריד בHD בלייב מבלי בעיות
אני אשכרה אומר את זה אחרי בדיקה מעמיקה, לצערי גם הX1 לא מספק תוכן קנייה של שידורים עלו
נטפליקס זה VOD, כל מה שיגיע לשם כבר יהיה לי
רק לקוות שמתשהו יתחילו רפורמות הרבה יותר חזקות בעולם בתחום העידן +

מה שאתה מחפש נקרה IP TV ואני בטוח ב100% שבX1 מיקרוסופט הולכת להכנס לתחום ולהפוך לספקית ערוצים עצמאית דרך האינטרנט יחד עם כל הUI ושאר השיט שהX1 מציעה. האם היא תציע את זה בישראל? כנראה שלא, אבל האמריקאים יחגגו.
אם הייתי יכול לעשות מנוי דרך הX1 רק למספר ערוצים שאני באמת רוצה ולשלם רק עליהם הייתי עף על זה, אני משער שרוב האנשים. אפילו מחיר שערוריתי כמו 10 או 12 שקלים לערוץ עדין היה מוציא את רוב האנשים עם חבילות זולות בהרבה. מה אנשים כבר רואים? ערוץ מדע/דוקו/טבע אחד סטייל ערוץ 8, שני ערוצי ספורט, ארבעה ערוצי סרטים ועוד שלושה או ארבעה ערוצי סדרות? היום חבילה בסיסית עולה איזה 220 שקל ואפילו לא מקבלים שם את הערוצים הנורמאלים. אני בטוח שכל אחד כאן יסתדר ממש בקלות עם 12 ערוצים בתשלום לבחירתו ומטה בשילוב עם הערוצי חינם כמו 22 או 10.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 05 יוני 2013, 02:39

DrKeo כתב:מה שאתה מחפש נקרה IP TV ואני בטוח ב100% שבX1 מיקרוסופט הולכת להכנס לתחום ולהפוך לספקית ערוצים עצמאית דרך האינטרנט יחד עם כל הUI ושאר השיט שהX1 מציעה. האם היא תציע את זה בישראל? כנראה שלא, אבל האמריקאים יחגגו.
אם הייתי יכול לעשות מנוי דרך הX1 רק למספר ערוצים שאני באמת רוצה ולשלם רק עליהם הייתי עף על זה, אני משער שרוב האנשים. אפילו מחיר שערוריתי כמו 10 או 12 שקלים לערוץ עדין היה מוציא את רוב האנשים עם חבילות זולות בהרבה. מה אנשים כבר רואים? ערוץ מדע/דוקו/טבע אחד סטייל ערוץ 8, שני ערוצי ספורט, ארבעה ערוצי סרטים ועוד שלושה או ארבעה ערוצי סדרות? היום חבילה בסיסית עולה איזה 220 שקל ואפילו לא מקבלים שם את הערוצים הנורמאלים. אני בטוח שכל אחד כאן יסתדר ממש בקלות עם 12 ערוצים בתשלום לבחירתו ומטה בשילוב עם הערוצי חינם כמו 22 או 10.

אם הם עושים פרוצדורה כזו אני משלם על DNS או מה שצריך לשלם כדי להיות בנטפליקס וכו
ופשוט עף על זה, אויש רק שיגיע החלום הזה

ולדברים אחרים, ככול הנראה נחשף אחד ממשחקי ה15, משחק מבית הרמוניקס ( יוצרי רוק באנד ודאנס סנטרל )
המשחק הוא סגנון שילוב של שני הכותרים
ולפני שהייטרים תוקפים ואומרים " הינה אחד מה15 שמייקרוסופט אמרו... בלה בלה "
מי לא ציפה שהרמוניקס לא תהיה ב15 אם ההצלחה שלה עם דאנס סנטרל בקינקט?
אני מקווה לפחות שהוא ימכור כי הסטודיו הזה שורד רק בגלל המשחקים העלו
והוא היחידי כרגע שמביא גיוון למשחקי המוזיקה והקצב

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 יוני 2013, 19:11

שמועות שהורידו מהירות שעון בXBOX ONE ,בגלל בעיות יתחממות

http://www.stfuandplay.com/story/conten ... a9hcJzMImj

בזמנו היתה שמועה דומה על הWIIU ,וגם מהירות השעון בPS4 צפויה להיות יחסית נמוכה מול מחשב מישחקים מודרנים
כמובן מהירות שעון זה רק נתון אחד מהרבה שגורמים לביצועים ,אבל בכל זאת

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יוני 2013, 21:07

אני חושב שזה די ברור לכולם שחלק מה15 זה היילו 5, קראקדאון 3 (לפחות הם הכירו בו במערכת הפעלה בהצגה לפני שבועיים), פורצה 5, המשחק של רמדי, משחק של הרמוניקס לקינקט (הנה כבר נחשף), משחק של אפיק שכנראה יהיה גירס 4, רייז של קרייטק, קינקט ספורט 3, קינקט אדוונצ'ר 2, מירורז אדג' 2 (לפחות זה מה שהשמועות גורסות) ועוד חמישה משחקים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 יוני 2013, 21:43

מה שמצחיק זה שיש כאלו שהתחילו לחרטט רשימות פאנבויס מפוברקות לE3

לדוגמה באחת הרשימות היה פאנזר דרגון לWIIU ,יחד עם עוד כותרים חלק הגיונים חלק הרבה פחות

היום ראיתי לXBOX ONE רשימה שכללה גם את פראי 2 ומירור אדס 2

בקיצור רשימות שיש בהם הרבה חלומות של חנונים

מוזר איך אף אחד עוד לא הפליץ שאנמו 3 באחת הרשימות ,אולי זה כבר היה יותר מידי מוזר

אבל ברצינות ,אפשר להפליץ הרבה שמות של כותרים ,שהסיכוי שנקבל איזה כותר AAA מהם נמוך מאוד בגלל העניין הכלכלי

לדוגמה
דינו קריסס 4
שאנמו 3
לונר חדש
גרנדיה חדש
קרזי טקסי חדש
ווירטואה קופ חדש
טורוק חדש
קונקר חדש

ועוד רבים וטובים ,הרבה מהכותרים פשוט לא יחזיקו כלכלית ,חלק אולי ניראה בהוצאות מחדש
חלק אולי יקבלו מישחקים חדשים מוזלים
אבל בכללי למרות החלומות הרטובים של חלק מאיתנו ,זה פשוט לא כלכלי

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 05 יוני 2013, 21:55

אז מה דעתכם על הרשימה?
אני כבר מצאתי בא כמה וכמה פאקים כמו הפאנטסיה שלא נמצא שם

http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep ... m=facebook

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 יוני 2013, 11:10

DrKeo כתב:אני חושב שזה די ברור לכולם שחלק מה15 זה היילו 5, קראקדאון 3 (לפחות הם הכירו בו במערכת הפעלה בהצגה לפני שבועיים), פורצה 5, המשחק של רמדי, משחק של הרמוניקס לקינקט (הנה כבר נחשף), משחק של אפיק שכנראה יהיה גירס 4, רייז של קרייטק, קינקט ספורט 3, קינקט אדוונצ'ר 2, מירורז אדג' 2 (לפחות זה מה שהשמועות גורסות) ועוד חמישה משחקים.

לא חושב שאתה צודק. לא נראה לי שנראה היילו ולא גירס ולא קראקדאון. אני לא חושב שהמשחק של הרמוניקס קשור כי הוא יוצא לשני הקונסולות או ככזה הוא לא אקסקלוסיבי לONE.
קשה לי להאמין שהם גם ישקיעו בקינקט ספורטס וגם באדוונצ'רס ככה שאני מעריך שרק קינקט ספורטס. אולי אתה צודק לגבי מירורז אדג' אבל אני אישית לא חושב שהוא יהיה אקסקלוסיבי.

אני רוצה היילו ווארס חדש, זה יעשה אותי שמח.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 יוני 2013, 02:44

יש מסתבר מידע חדש לגבי משחקים משומשים וכל זה באתר של אקס בוקס. ניתן לשתף את המשחק שלך עם עד עשרה "חברי משפחה" (זו כנראה רשימה של אנשים שאתה קובע מיהם) ואפשר גם בנוסף לתת את המשחק (בלי לאבד את הזכות לשחק במשחק) לחבר פעם אחת ויחידה. החבר פשוט צריך להיות ברשימת חברים שלך במשך מעל לשלושים יום.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2013, 03:49

swiss-the-engine כתב:לא חושב שאתה צודק. לא נראה לי שנראה היילו ולא גירס ולא קראקדאון. אני לא חושב שהמשחק של הרמוניקס קשור כי הוא יוצא לשני הקונסולות או ככזה הוא לא אקסקלוסיבי לONE.
קשה לי להאמין שהם גם ישקיעו בקינקט ספורטס וגם באדוונצ'רס ככה שאני מעריך שרק קינקט ספורטס. אולי אתה צודק לגבי מירורז אדג' אבל אני אישית לא חושב שהוא יהיה אקסקלוסיבי.

אני רוצה היילו ווארס חדש, זה יעשה אותי שמח.

למה שלא תראה גירס או משחק אחר מאפיק בלעדי לONE? המשחק האחרון שלהם יצא לפני שנה ו-9 חודשים (גירס 3) ומה אתה חושב הם עושים כמעט שנתיים? או שזה גירס 4 או שזה אחד הטק דמואים שראינו בתצורה של משחק (האביר, הסמריטן או הדמו האחרון עם הבחור עם הראסטות). ולמה לא קראקדאון? מיקרוסופט אפילו שמו אייקון שלו בהדגמה של הONE. גם לא ברור לי למה אתה חושב שלא "ישקיעו" גם בקינקט ספורט וגם באדוונצ'ר, אפשר לחשוב איזו "השקעה" זאת במשחק קז'ואל קטנקט וטפשי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 יוני 2013, 06:45

ועכשיו פרסום רשמי איך יתנהל ניהול המשחקים:
http://news.xbox.com/2013/06/license

ניתן יהיה לקנות דיגיטלי החל מיום ההפצה של המשחק, וגם לקנות דיסקים, שבעצם יותקנו ורק יחסכו את ההורדה.
תוכל לשחק כל משחק בכל קונסולה כל עוד את מחובר עם המשתמש שלך, אפילו לא צריך דיסק, רק להוריד שוב אליו את המשחק.
על אותה קונסולה - כולם יכולים לשחק את המשחק
יש שיתוף של משחקים לכל המשפחה - עד 10 אנשיםפ יכולים לשחק במשחקים שלך בכל קונסולה!
ניתן למכור בחזרה דיסקים - מיקרוסופט לא תדרוש מחיר נוסף
ניתן להשאיל משחקים לחברים, אבל בתנאי אחד - הם חברים ברשימת חברים שלכם לפחות 30 יום, ורק פעם אחת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 יוני 2013, 07:28

bozeman כתב:ועכשיו פרסום רשמי איך יתנהל ניהול המשחקים:

ניתן יהיה לקנות דיגיטלי החל מיום ההפצה של המשחק, וגם לקנות דיסקים, שבעצם יותקנו ורק יחסכו את ההורדה.
תוכל לשחק כל משחק בכל קונסולה כל עוד את מחובר עם המשתמש שלך, אפילו לא צריך דיסק, רק להוריד שוב אליו את המשחק.
יש שיתוף של משחקים לכל המשפחה - עד 10 אנשיםפ יכולים לשחק במשחקים שלך בכל קונסולה!
ניתן להשאיל משחקים לחברים, אבל בתנאי אחד - הם חברים ברשימת חברים שלכם לפחות 30 יום, ורק פעם אחת.

כמו שאמר קליפורד בלזינסקי: "האינטרנט הגזים. וואו. איזה הלם".

החששות של רבים שהמערכת תהייה סגורה כמו סטים (חששות משונים, אבל לא משנה), התבדו. המערכת הרבה יותר פתוחה והרבה יותר גמישה.

סוף סוף מייקרוסופט מבהירים סוגיה באופן חד וחלק. עכשיו צריך שהם יעשו את אותו הדבר בנוגע לצורך להיות מחוברים וכולנו נוכל להמשיך הלאה לE3, בלי חששות מיותרים ולכל הטרולים והבכיינים לא תהייה האפשרות להפיץ שמועות חסרות בסיס.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 יוני 2013, 07:30

bozeman כתב:ועכשיו פרסום רשמי איך יתנהל ניהול המשחקים:

כן יש תשלום נוסף ,חוץ מחברים שלך ,אבל שים לב
מותר לך רק פעם אחת לתת מישחק לחבר -הוא לא יכול להעביר את המישחק למישהו אחר בכלל

בעניין חנויות ,גם עם אתה מגיע לחנות ומקבל קצת כסף על המישחק (ורק חנויות מורשות יכולות לעשות את זה שספק עם יהיה בארץ לפחות במחיר נורמלי )
בפועל יתנו לך פחות כי חנויות ישלמו חלק מהכסף לMS

תוסיף על זה את ה30 יום שחיבים להיות "חברים שלך" לאדם פרטי ,ואין אפשרות להעביר לאחד אחר אחרי זה ,וזה די משמיד את התועלת משוק היד שניה

תחשוב על זה שאתה רוצה לקנות מישחק או לימכור מישחק למישהו \ממישהו
וצריך להיות "חברים" 30 יום לפני
בזמן הזה המישחק מיתישן והרבה מהם ירדו לפחות ב10$ מהמחיר עם לא יותר ,חוץ מבלוקבסטרים כמו COD
מצב כמו שהיה לי בדור הקים של לקנות מישחק חדש ולמכור אותו שבועים אחרי במינימום הפסד כבר לא יהיה קיים כל כך

גם קבוצות קניה של מעל 2 חברים ,לא יעזור

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יוני 2013, 17:32

תמונה
דין,אל תשלה את עצמך שסוני לא תריץ DRM,זה אינטרס שיש לכל התעשייה ועל מנת שזה באמת יעבוד המדיניות חייבת להיות אחידה,גם אם סוני לא תרצה הלחץ של המפיצות שיראו רווחים גבוהים יותר על עותקים שנמכרים לבוקס יעשה את שלו.
בקיצור,לשם שוק הקונסולות צועד,פשוט דור הבא זה מן דור ביניים בתהליך של להפוך הכל לדיגיטלי אז המעבר יהיה קצת קשה.

דור הבא לא יהיו לך אפילו את הזכויות המעטות שמייק נותנת לך פה,כל אחד יהיה עם עותק דיגיטלי אחד סטייל סטים ולא יהיה בכלל פיזי שתרצה להחליף או למכור ,בתקווה שלפחות המחירים והתמחור יהיו זהים לסטים כי אז באמת זה חרא ומדובר בהפסד נטו לצרכן.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 64 אורחים