דיון חשיפת האקסבוקס החדשה

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: דיון חשיפת האקסבוקס החדשה

הודעהעל ידי kririn » 07 יוני 2013, 09:51

bling כתב:תמונה
דין,אל תשלה את עצמך שסוני לא תריץ DRM,זה אינטרס שיש לכל התעשייה ועל מנת שזה באמת יעבוד המדיניות חייבת להיות אחידה,גם אם סוני לא תרצה הלחץ של המפיצות שיראו רווחים גבוהים יותר על עותקים שנמכרים לבוקס יעשה את שלו.
בקיצור,לשם שוק הקונסולות צועד,פשוט דור הבא זה מן דור ביניים בתהליך של להפוך הכל לדיגיטלי אז המעבר יהיה קצת קשה.

דור הבא לא יהיו לך אפילו את הזכויות המעטות שמייק נותנת לך פה,כל אחד יהיה עם עותק דיגיטלי אחד סטייל סטים ולא יהיה בכלל פיזי שתרצה להחליף או למכור ,בתקווה שלפחות המחירים והתמחור יהיו זהים לסטים כי אז באמת זה חרא ומדובר בהפסד נטו לצרכן.

סוני בטח תיתן למפיצות לבחור את ההגנה
זה אולי אחת הסיבות שEA מפסיקה עם האונלין פאס

דרך אגב להשאיל לחבר את המישחק לא יהיה קים בהשקה בכלל ,זה פיצר שאמור להיות בהמשך
בנוסך לMS הזכות לשנות מה שהם רוצים

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 יוני 2013, 17:53

מדהים. זה פחות או יותר התרחיש הכי גרוע שאפשר היה לדמיין. המפיצות יכולות לאפשר לך למכור\להחליף המשחק. כך שאם הן לא רוצות אז לא תוכל ובעצם מחסלים משחקים משומשים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 יוני 2013, 09:55

לא מבין איך ציטטתי תגובה ,וזה נוצר מעל התגובה המקורית ?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 07 יוני 2013, 10:18

אז יפה, הקונסולה הולכת יפה מאוד לכיוון שצריך, לא להפוך את היד שניה לשוק של פרוצים כמו שהיה בדור הזה
ברצינות, אני לא יודע מי ממכם שומע את הפודקאסט Weekend Confirmed
אבל הם העלו שם נקודה מאוד חשובה, יד שניה היום זה בתכלס כמו להיות פרוץ
איזה זנות נעשתה ביד שניה בדור הזה
אין משחק בדור הזה שבאמת הייתי חייב לקנות, אם הייתי מחכה קצת הייתי משיג הכל ביד שניה
הכל, ויתרתי אשכרה על משחקים כמו TR, דיסונורד, RDR, SR3
הכל בגלל שלא היה לי כוח לשחק בהם כבר, הכל אתה יכול להשיג ביד שניה
וזה פוגע ברווחים של היוצרים, אי אפשר להתווכח שאם משחקים לא הצליחו לעמוד ביעדי המכירות שלהם אבל קיבלו ביקורות גבוהות
זה שעכשיו יגבילו יד שניה אז אנשים לא יתעסקו עם זה ופשוט יקנו את המשחק יד ראשונה ומשחק אשכרה יגיעו ליעדי מכירה
זכותו של היוצר להגביל את המשחק כי זה יכול לפגוע בו,
ויש לי הרגשה שגם סוני תשתמש באותו פוליסה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 יוני 2013, 11:30

bling כתב:תמונה
דין,אל תשלה את עצמך שסוני לא תריץ DRM,זה אינטרס שיש לכל התעשייה ועל מנת שזה באמת יעבוד המדיניות חייבת להיות אחידה,גם אם סוני לא תרצה הלחץ של המפיצות שיראו רווחים גבוהים יותר על עותקים שנמכרים לבוקס יעשה את שלו.
בקיצור,לשם שוק הקונסולות צועד,פשוט דור הבא זה מן דור ביניים בתהליך של להפוך הכל לדיגיטלי אז המעבר יהיה קצת קשה.

דור הבא לא יהיו לך אפילו את הזכויות המעטות שמייק נותנת לך פה,כל אחד יהיה עם עותק דיגיטלי אחד סטייל סטים ולא יהיה בכלל פיזי שתרצה להחליף או למכור ,בתקווה שלפחות המחירים והתמחור יהיו זהים לסטים כי אז באמת זה חרא ומדובר בהפסד נטו לצרכן.

כל מילה בסלע. חבל שאין כאן כפתור לייק.

א. גם סוני תיתן למפיצות אופציה לDRM דומה, אחרת הן יעדיפו את הX1. סוני נהנית מהספק בינתיים, כי בצורה מוזרה כלשהי, מיקרוסופט הצליחה למשוך את כל האש, אבל חכו לE3.
ב. הדור הבא יהיה כולו דיגיטלי. אין לי שמץ של ספק. גם אם מיקרוסופט וסוני יאלצו לוותר על כל אלה שאין להם אינטרנט (וכל אלה שבוכים שהקונסולה שלהם לא יכולה לשדר כמה ביטים פעם ב24 שעות).
ג. ברגע שהכל יהיה דיגיטלי (תכלס, כבר בדור הזה הכל דיגיטלי, רק עם ''הכיסוי'' של דיסקים להתקנה), אף אחד כבר לא יזכור שהוא מכר, העביר ושכר משחקים. ובינינו? לא בטוח שזה כ''כ נורא. אולי סוף כל סוף כל העלוקות על צווארן של המפתחות כגון גיימסטופ וכו' ירוויחו הרבה פחות, והכסף יגיע לאלו שמגיע להם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 07 יוני 2013, 11:49

Nigga כתב:קודם שחר ועכשיו אתה.. החרא הזה מדבק.

בנאדם אתה צריך לדעת לקבל דעות של אחרים

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 יוני 2013, 11:50

Nigga כתב:שחכת משהו:
We designed Xbox One so game publishers can enable you to trade in your games at participating retailers.

ולא תהיה לך בעיה למכור את המשחק, כמו שהסברתי, למה זה משנה לך מה יהיה עם החנות עצמה?
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 יוני 2013, 12:02

bozeman כתב:ולא תהיה לך בעיה למכור את המשחק, כמו שהסברתי, למה זה משנה לך מה יהיה עם החנות עצמה?

כי אם אפשר למכור את המשחק רק דרך בסט ביי או גיימספוט אז הם בכיף יכולים לתת לך פחות קרדיט על כל משחק כי אין לך ברירה.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 07 יוני 2013, 13:27

Nigga כתב:אין לי (ומעולם לא הייתה לי) בעיה לקבל דעות של אחרים, אבל יש גבול.
אתה כנראה באמת לא מודע לדברים שאמרת.. חבל.

אני מודע טוב מאוד
אני חושב שלדעתי המכשיר קיבל פוליסה שמתחשבת גם בסטודיו היום שמוציא משחק
וגם לקניין שרוצה להשיג את המשחקים בצורה מוזלת

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 יוני 2013, 15:42

אני חושב שזה מתאר הכל:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 יוני 2013, 15:45

Kazz כתב:מדהים. זה פחות או יותר התרחיש הכי גרוע שאפשר היה לדמיין. המפיצות יכולות לאפשר לך למכור\להחליף המשחק. כך שאם הן לא רוצות אז לא תוכל ובעצם מחסלים משחקים משומשים.

אני לא מבין... אתה קונה משחקים משומשים? יש פה מישהו חוץ מקרירין שקונה משומשים? אני אנחש ואומר שלא, אז מה הסיפור? אתה נלחם את מלחמתם של לקוחות המשומשים החסרי קול?

מבחינתי אם הקטע של ״חברי משפחה״ זה משהו שאתה יכול להכניס כל אחד ולא איזו שיטה מוזרה שעובדת על אייפי אחד או משהו בסגנון אז זה בכלל פי כמה וכמה יותר נוח וטוב ממה שיש כיום עם דיסקים פיזיים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 יוני 2013, 16:11

Death_119 כתב:אני חושב שזה מתאר הכל:
תמונה

אתה באמת חושב שסוני לא תכניס DRM דומה/שווה ערך לPS4?
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 יוני 2013, 16:14

Kazz כתב:http://techland.time.com/2013/06/07/microsofts-xbox-one-used-games-policies-are-clear-as-mud/

http://www.nowgamer.com/features/195510 ... r_you.html

http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... s-to-smile

מעניין אם זה יעבור לדף החדש.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 יוני 2013, 16:19

Kazz כתב:מעניין אם זה יעבור לדף החדש.

בוא תצטט את עצמך שוב :).
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 יוני 2013, 16:23

ממש מציק הבאג הזה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 יוני 2013, 16:31

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 יוני 2013, 17:17

Nigga כתב:יש לך לינק שבו סוני אמרה שהיא הולכת ליישם DRM ב PS4? לא? אז תפסיק לחפור.
כשסוני תאשר שגם היא עושה את זה אז אני מבטיח לך שאנחנו נרד גם על סוני.

חחחחחחחחחח! יפה! החופר הראשי של הפורום מבקש ממני להפסיק לחפור?! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: . גדול.

אני א-ש-מ-ח לראות אותך יורד על סוני כשהיא תודיע על הDRM שלה בE3. ואם היא לא תודיע? אז כל הכבוד לה! אני אומר באמת!
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יוני 2013, 02:40

סוף סוף מייקרוסופט הבהירו הכל בצורה ברורה. חכם מאוד מצידם לעשות את זה לפני E3.
יהיה מעניין מאוד לראות איך סוני מתמודדים עם זה, בהנחה שהם יפעילו מערכת דומה. מייקרוסופט עשו בחוכמה, אם הם הראשונים "לצאת לאור" עם העניין. אם סוני יודיעו על זה פתאום בE3, כל האש תעבור אליהם ומייקרוסופט רק תרוויח.
לעומת זאת, אם סוני לא תדאג לDRM דומה, היא תקבל המון קרדיט מהלקוחות ובצדק מסוים, כי הקונסולה שלהם תגביל את הלקוחות פחות.

בשורה התחתונה, זה איפשהו באמצע בין דור ריטייל ודור דיגיטלי. זה יהיה דור מעבר וההגבלות בהתאם. בלינג וקליימן הביעו את זה יפה.
כל הכתבות על כך שמייקרוסופט "הורגת" את הבעלות שלנו על משחקים באמת היו מזיזות לי, אם רוב הגיימינג שלי לא היה נעשה בכל מקרה בPC, שבה כבר שנים אין שוק יד שניה.

בנוגע לאון-ליין, אני בהחלט מבין אנשים שמודאגים מזה. אני חושב שבפועל, אנחנו נראה שאלו שמתלוננים ושזה חשוב להם, הם אלו שזה משפיע עליהם הכי פחות ושזה לא יהווה בעיה לרוב המוחלט של האנשים.
זה צעד שמייקרוסופט ידעו שיהיה מאוד קשה להעביר ויהיה מעניין לראות איך השוק יגיב לזה.
באופן אישי, זה ממש לא דיל-ברייקר עבורי. ב5 השנים האחרונות, קרה לי בדיוק פעם אחת שהאינטרנט לא עבד לי במשך יומיים ואין לי ספק שאני אוכל לחבר את הX1 לאייפון שלי, במקרה הקיצוני ביותר, כדי לבצע את העברת המידע הקטנה הזאת.
אני חושב שמייקרוסופט ניפחה מעט את רשימת היתרונות שלהם לצורך להיות מחוברים, אבל זו מערכת הגיונית מאוד, שנוצרה בעיקר מהרצון לאפשר להחליף/למכור משחקים.
באופן אישי, אני מעדיף לבטל את אפשרות העברת המשחקים (כמו בסטים) וכן לאפשר אופליין מוד, עבור המשחקים שכבר מותקנים במערכת.

התגובות הכי מצחיקות בדיון, עד עכשיו:
דין, טוען שאין לו בעיה עם תגובות של אחרים ואז כותב משפט שבו הוא מדגיש את זה שיש לו בעיה עם תגובות של אחרים.
קאז, טוען שזה פחות או יותר התרחיש הכי גרוע שאפשר היה לדמיין, למרות שהוא בעצמו כבר הניח הרבה יותר גרוע.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 יוני 2013, 18:55

העיקר שמאמרים מכל הקצוות מדברים על זה ויוצאים כנגד זה. אולי עכשיו תפסיק להגיד שדברים כאלה לא מטרידים אף אחד חוץ מבכיינים כרוניים בפורומים באינטרנט. ואולי תתחיל להסתכל מבעד ממה שמשפיע עליך אישית.

וכן, זה תרחיש גרוע במיוחד. אני חושב שהדבר היחיד שהיה יותר גרוע זה דרישת חיבור כל הזמן. מצחיק שמיקרוסופט אמרו שהם קשובים לפידבק. מה לעזאזל היית התוכנית שלהם לפני הבאקלאש?! ועדיין, הקונסולה פשוט מזוויעה כרגע עם כל ה DRM, ההגבלות וכו'.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 07 יוני 2013, 18:56

מייקרוסופט מפגרת עוד הבטחות בהקשר לתערוכות משחקים
http://www.vg247.com/2013/06/07/xbox-on ... -surprise/

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 07 יוני 2013, 19:59

צריך הבהרה קטנה

Anyone can play your games on your console--regardless of whether you are logged in

זה אומר שנניח נאור ( NAOR360 ) יכול להתחבר למשתמש שלי באקסבוקס שלו למרות שאני נמצא במשתמש שלי בבית?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 יוני 2013, 04:43

Fanta כתב:צריך הבהרה קטנה

Anyone can play your games on your console--regardless of whether you are logged in

זה אומר שנניח נאור ( NAOR360 ) יכול להתחבר למשתמש שלי באקסבוקס שלו למרות שאני נמצא במשתמש שלי בבית?

כן,אם הוא לקח את הקונסולה שלך :)
המשפט הזה מתייחס לבני משפחה שיוכלו לשחק על המכשיר שלך ספציפית,חבר לא יוכל להתחבר לחשבון שלך בו זמנית איתך כשהוא משחק על קונסולה אחרת.

אם מייקרוסופט היו מאפשרים למספר אנשים להתחבר לאותו חשבון זו היתה הפיראטיות הכי קלה בכל הזמנים,היית רואה אינספור חשבונות חינמיים שמלאים במשחקים מלאים וחדשים מסתובבים ברשת והיית יכול בכיף שלך להתחבר אליהם ולשחק,כמובן שדבר כזה לא יקרה ובצדק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 יוני 2013, 20:57

עוד מאמר:
http://www.polygon.com/2013/6/7/4406170 ... ade-policy

ציטוט:

After a month of vague corporate comments from Microsoft executives, we now know the Xbox One's game licensing policy was written from the ground up for companies. It's aggressively anti-consumer and anti-middle class, and it outright ignores underprivileged gamers. It's gross, despicable, greedy, pathetic, cowardly and out of touch with a growing global resentment for corporations.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 07 יוני 2013, 21:11

bling כתב:כן,אם הוא לקח את הקונסולה שלך :)
המשפט הזה מתייחס לבני משפחה שיוכלו לשחק על המכשיר שלך ספציפית,חבר לא יוכל להתחבר לחשבון שלך בו זמנית איתך כשהוא משחק על קונסולה אחרת.

אם מייקרוסופט היו מאפשרים למספר אנשים להתחבר לאותו חשבון זו היתה הפיראטיות הכי קלה בכל הזמנים,היית רואה אינספור חשבונות חינמיים שמלאים במשחקים מלאים וחדשים מסתובבים ברשת והיית יכול בכיף שלך להתחבר אליהם ולשחק,כמובן שדבר כזה לא יקרה ובצדק.

כן חשבתי שאני טועה רק רציתי הבהרה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 93 אורחים