דיון חשיפת האקסבוקס החדשה

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: דיון חשיפת האקסבוקס החדשה

הודעהעל ידי Klayman » 07 יוני 2013, 21:41

מאז ומעולם, בכל מוצר תוכנה, נאמר שאתה רוכש רישיון לשימוש בתוכנה ולא את התוכנה עצמה. אלו תנאי הרישיון החדשים.

דפני ליף הגיעה גם לאקסבוקס? מעמד הביניים כורע תחת הנטל של קונסולת משחקים ו60$ למשחק חדש? 50$ למשחק משומש בגיימסטופ יום למחרת היה למעמד הביניים? :\. כולם פה גזרו קופונים שמנים על חשבון המפיצות, מפתחות המשחקים וכל שאר המערכת הזאת, שמשקיעה מיליוני דולרים במשחק, ואז מוכרים אותו יום למחרת השחרור ב50$ שמהם היא רואה 0$. אני יכול להבין למה הגיעו מים עד נפש וזה המצב שנוצר.

מי אמר לכם בכלל מה יהיה המצב העתידי? מי אמר שלא יהיו קודים סטייל אלו שקונים לסטים כיום? ואז יקומו אתרים יעודיים שימכרו קודים כאלה בזול, כמו שיש היום לPC. אתם הרי לא יודעים את זה. אבל העיקר לבכות! לצאת נגד התאגיד החזירי! מדוע מיקרוסופט לא מממנת לכל גיימר X1 חדשה עם אספקת משחקים, מנוי כבלים וטלוויזיה 60'?!!? חזירות תאגידית!

משחקים הם מותרות לכל דבר ועניין. הם לא מוצר חובה. כשהייתי ילד ולא היה לנו כסף, למרות שכבר היו הסאטורן, הN64 והPS1, שיחקתי במגה דרייב. ולא שהיו לי מיליון משחקים.. כולה איזה 4-5. טחנתי אותם מכל כיוון. זה מה יש. מי שאין לו כסף להוציא על מותרות, לא מוציא. לא מבין מה כ''כ מופרך/לא מובן בזה. משחקים עולים כסף לייצור. חושבים אחרת? אתם מוזמנים לעבוד על משחק AAA במשך שנתיים, לפרסם אותו, ולהפיץ אותו בחינם לכל דורש. אתם כנראה אנשים טובים יותר.

שיהיה ברור, אני לא מגן על מיקרוסופט כאן, ואני מדגיש את זה מכמה סיבות:

1. אני משוכנע שגם לPS4 יהיו הגבלות דומות. סוני עשתה בשכל, הראתה כלמיני משחקים, נתנה מפרט מדוייק לקונסולה, דיברה על מפתחי אינדי והראתה קצת גרפיקת ''הדור הבא'' אז העיתונאים והגיימרים שכחו לשאול ולדרוש תשובות. אבל חכו לזה. זה מגיע.

2. אני חושב שליוצרי המשחקים (וגם למפיצות, שלוקחות על עצמן את הסיכון הכלכלי) מגיע לקבל תגמול על ההשקעה שלהם. אנשים כאן לא מבינים שמשחק, עם כמה שהוא ''אומנות'', הינו השקעה כספית. חברה משקיעה X כדי לקבל 2X בהמשך. אם המפיצות יבינו שמשחקים אינם השקעה טובה, הם פשוט יפסיקו להשקיע בהם ברמות שבהן משקיעים כיום. יסלחו לי הכלכלנים כאן על ההפשטה הגסה שעשיתי, אבל היא לצורך ההמחשה.

לסיכום: יכול מאוד להיות שבסופו של דבר לא יהיו קודים, מיקרוסופט אכן תחסום כל יכולת לרכוש משחק שלא דרכה או רשת ספציפית וסוני בכלל תחליט לשחרר את הקונסולה שלה מכל DRM בסיסי ותשלח את כל הבלו ריי שלה ללא הגנה כלל. אני לא חושב שזה מה שיקרה. לדעתי, במקום להתעצבן כ''כ הרבה עכשיו, כדאי לספור עד עשר ולחכות מעט. אם מיקרוסופט עשתה הימור כ''כ שגוי לעומת מה שסוני בחרה לעשות, השוק יעניש אותה מהר מספיק. אל תדאגו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 08 יוני 2013, 08:52

swym כתב:גם עם נעזוב את ההבנה הטכנית שחסרה לך...

שקול לטיעון שאני צריך להבין בטכנולוגיה כדי להתפעל מגרפיקה יפה וביצועים טובים. שום לוגיקה. רק התחמקות מהעניין. טקטיקה של הפחתה.

אתה יכול פשוט לשים לב לחוסר הקיום של מכניקות המשחק של המשחקים האלו בדור הקודם.

לכן ביקשתי, ואתה עדיין מתחמק, שתביא דוגמאות לכך. אתה לא הוגן, הרי אני באמת רוצה להבין (מקווה שגם אתה), ואתה לא עוזר לי בכלל.

אם המשחקיות הזו אפשרית על הדור הקודם, למה אף אחד לא בא ופשוט מממש אותה על חומרה עם כח של הדור הקודם?

"לוגיקה" מעניינת... חחח

קצת מביך אותי להתייחס לכך, אבל בכל זאת, במחילה מכם: בטח שהמשחקיות אפשרית, עם קצת הקרבה גרפית וטכנולוגית שלא תעשה מהפכה שלילית משמעותית. המשחקיות בבסיסה, תישאר בעינה. זה שלא עושים זאת לא אומר שלא יכולים לעשות זאת, ואין בהערה שלך שום לוגיקה. אתה הרי צריך "למכור" לקהל משהו חדש, אז מוכרים לו משחקים בגרפיקה חדשה (מה, ימכרו לו את אותו קילזון באותה גרפיקה? לפחות שהגרפיקה תהיה חדשה), והדור עובר שלב, אז כולן קופצות על העגלה. החידוש הוא גרפי, אך אנחנו מדברים על המשחקיות בעיקר (למרות שאתה מקפיד להיתמם), ופה לא ראיתי עליית מדרגה, בפרט לא כזו שבאמת מצדיקה את המעבר מבחינתי (לא בגלל משחק שמשוויץ בפיסול או בחלקיקים "עצמאיים").

אולי יש דומאות שסותרות את דבריי ושאינני זוכר, אז לשם שינוי מוזמן להביא דוגמאות מובהקות, לא זוטות, ולהוכיח את טעותי.

לעזאזל, Watch_Dogs נראה מרשים מאוד ל-PS4, לא פחות מיתר המשחקים שהוכרזו לקונסולה, והוא כנראה גם עם המשחקיות הכי מעניינת, שאפתנית וייחודית, והנה הוא גם יוצא לקונסולות הדור הנוכחי - עם הקרבה מסוימת, אבל שום דבר שלא שובר את הנוסחה.

והנה עוד דוגמה: Murdered: Soul Suspect מוגדר כאן כמשחק הכי מרענן (לפחות מאלה שנחשפו) שצפוי להיות ב-E3 הקרובה, ונחש מה, הוא יוצא לקונסולות הנוכחיות. גם נראה מרהיב.

אז חיכינו 7 שנים לדור הזה כדי שהמשחק הכי מעניין יהיה משחק שיוצא גם לקונסולות הדור הזה, ונראה מרשים בכל מקרה, בגרפיקה ובמשחקיות? (וכמובן ש"המשחק הכי מעניין" זו אמירה אינדוודואלית, אך זה לא סוד שהוא אחד הפרויקטים היותר שאפתניים ומעניינים שבפיתוח כיום, גם לאחר שנחשפו המשחקים הראשונים של תחילת הדור הבא).

אז האם זו הטכנולוגיה לבדה? היא סתם תעתוע. המשחקים הטובים, החוויתיים והמיוחדים ביותר ששיחקתי בדור הזה הם בכלל משחקים דלי תקציב או כאלה שניצלו פחות את הטכנולוגיה. אז האם נהניתי מהם יותר כי אני לא מבין בטכנולוגיה? קשקשן...

כבר אמרתי קודם: קודם תליח להפנים את החידושים של הדור הזה, ואחר כך ניקח אותך לדור הבא.

כבר אמרתי קודם: אתה מתחמק במובהק. הרי מה הקשר בין השניים? אתה טוען שאני כושל בלהפנים בשעה שאתה כושל בלהסביר כדי שיהיה לי מה להפנים. כמו מורה שמסרב ללמד את התלמיד כמה זה 2+3, רק כי התלמיד מבקש לדעת כמה זה 2 כפול 3.

קצת לוגיקה, גיא, אותה לוגיקה שאתה מתרברב בה, וטוען שאין לי. אז עזוב את 2 כפול 3, זה כנראה "כבד" לי. בוא הסבר לי כמה זה 2+3. אחרי שאבין נדבר על 2 כפול 3, כפי שרצית. במקום להסביר אתה ממשיך "לזרוק" שאני לא מבין. "אחלה" ויכוח.

אני נימקתי והוכחתי...

לא. אני עדיין מחכה. אם זה נימוק כמו הנימוק של נדב על מים שנשפכים בצורה ריאליסטית, או ההסבר שלך על ה"חלקיקים העצמאיים", אז ודאי שזה חמק מתודעתי. נכשלת בלהמחיש מה תהיה כאן המהפכה למשחקיות. מה בטכנולוגיה יתרום למשחקיות באופן שלא תרם בעבר, מעבר ליופי הוויזואלי והתצוגה הטכנית.

אתה רק הראית שאתה לא מבין מה הפערים הטכניים שלא איפשרו את הדברים האלו בעבר. ולכן אתה מתבקש להציג דוגמאות למשחקיות חדשנית כזו...

רגע, אבל לשיטתך אני ממילא לא מבין מהי משחקיות חדשנית, אז כיצד שולח אותי להביא דוגמאות? בתור אחד ש"כן" מבין, מצופה ממך להביא דוגמאות. גיא, לוגיקה!

בדיוני עבר הוכחת שאתה לא מבין אותה...

כן, כפי שאני לא יודע מהי יצירתיות, אמנות וכן הלאה. עזוב אותי באמא'שך. טקטיקת ההפחתה והזלזול באינטליגנציה, שלא ממך תקבל אישור.

DrKeo כתב:אני חושב שזה די ברור לכולם שחלק מה15 זה היילו 5, קראקדאון 3 (לפחות הם הכירו בו במערכת הפעלה בהצגה לפני שבועיים), פורצה 5, המשחק של רמדי, משחק של הרמוניקס לקינקט (הנה כבר נחשף), משחק של אפיק שכנראה יהיה גירס 4, רייז של קרייטק, קינקט ספורט 3, קינקט אדוונצ'ר 2, מירורז אדג' 2 (לפחות זה מה שהשמועות גורסות) ועוד חמישה משחקים.

חחח מה יישאר להם לחשוף ב-E3 בעוד שנה? משחקי קינקט?
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 08 יוני 2013, 14:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 יוני 2013, 10:18

Nigga כתב:קליימן, אני לא מבין למה אתה חושב שכל ה shitstorm זה רק לגבי החסימת משחקי יד שנייה. כנראה שחכת כמה דברים:

- דגש עצום על טלוויזיה ומולטימדיה.
- הקונסולה דורשת אינטרנט. הקונסולה מעדכנת את עצמה לפחות פעם אחת ב24 שעות ואם אתה מנותק מהאינטרנט ליותר מכך לא תוכל לשחק.
- קינקט יבוא עם כל קונסולה + כדי שהקונסולה תעבוד היא חייבת שהקינקט יהיה מחובר אליה. אם ניתקת את הקינקט, אין אקסבוקס.
- לשחק ברשת עדיין יהיה בתשלום.

לא שכחתי דבר:

() דגש עצום על טלוויזיה ומולטימדיה: אז מה? זה ברקע ולא מפריע.
() אינטרנט פעם ב24 שעות: אז מה? אם האינטרנט שלך לא מסוגל להעביר כמה פקטות מידע פעם ב24 שעות, פשוט תעבור ספקית/תשתית. זאת דרישה שהיא די Painless בימינו, שברוב הבתים יש Wifi וגם אם לא אפשר לעשות נקודה חמה עם הסלולר לחמש דקות. אז כן, יש את החיילים בעיראק ואפגניסטן שאין להם אינטרנט וגם יש את קרירין שמשפץ את הדירה בצפון ורוצה קונסולה, אה כן, ויש את המשפחה עם שני הילדים, שתצא לחופשה בארץ/בחו''ל ותסחב איתה X1+קינקט+ספק כח.. אה הא...
() קינקט: דחף אותה בארון.
() מולטיפלייר בתשלום: Epic Fail!
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 יוני 2013, 18:36

לינק שמקבץ את כל המאמרים והכתבות מאז שמיקרוסופט הטילו את הפצצה:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... tcount=189

treao
Minion

הודעהעל ידי treao » 08 יוני 2013, 11:33

עוד אחד טוב
תמונה
it's not a lake it's an ocean

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 יוני 2013, 12:46

רונן כתב:חחח מה יישאר להם לחשוף ב-E3 בעוד שנה? משחקי קינקט?

משחקים שהחלו פיתוח רק השנה? :).
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 יוני 2013, 13:29

ה15 בלעדיים שנאמרו הם משחקי צד א' ושאינם מגיעים ל360. למיקרוסופט אין קשר למשחק של דיסני והרמוניקס.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 08 יוני 2013, 21:32

יודעים מה זה מזכיר לי?
שבובי קוטיק העלה את מחיר הCOD
אנשים בכו, או כמה שהם בכו
ומה קרה בסוף? בום המשחק שובר עוד שיא מכירות חח
גיימריםפ חייבים להבין שהם צריכים להפסיק להתבכיין כל הזמן
כי יש אנשים שיותר חכמים מייהם, ופועלים בדרכים שעדיפות גם להם
ובסופו של דבר זה שהם יתבכיינו לא ישנה משהו

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 יוני 2013, 13:38

Fanta כתב:יודעים מה זה מזכיר לי?
שבובי קוטיק העלה את מחיר הCOD
אנשים בכו, או כמה שהם בכו
ומה קרה בסוף? בום המשחק שובר עוד שיא מכירות חח
גיימריםפ חייבים להבין שהם צריכים להפסיק להתבכיין כל הזמן
כי יש אנשים שיותר חכמים מייהם, ופועלים בדרכים שעדיפות גם להם
ובסופו של דבר זה שהם יתבכיינו לא ישנה משהו

או:
גיימרים צריכים לעמוד מאחורי התלונות שלהם ולא לקנות כשמעלים מחירים, או להפסיק להתלונן (:
זה לא אומר שהאנשים שהחליטו על זה חכמים יותר, באותה מידה החלטה נוספת יכולה כן הוביל לחרם.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 08 יוני 2013, 22:00

Laskin כתב:
או:
גיימרים צריכים לעמוד מאחורי התלונות שלהם ולא לקנות כשמעלים מחירים, או להפסיק להתלונן (:
זה לא אומר שהאנשים שהחליטו על זה חכמים יותר, באותה מידה החלטה נוספת יכולה כן הוביל לחרם.

אויש כי גיימרים מסוגלים לעמוד במילה חרם חח...
ראינו כמה זה עבד על אנשים שאמרו שלא יקנו את דיאבלו 3 כי הם עם DRM
גיימרים לא מסוגלים לעמוד במילה שלהם, הם חושבים שהם איזה גוף מאוחד! ושהם יצליחו לשלוט בעולם והכל יהיה שמח ויפה!
והאנשים שמביאים להם דברים לפעמיים מביאים להם דברים בצורה נורא חכמה
פשוט גיימרים אוהבים לבכות, ואחרכך באים בשקט בשקט וקונים את המוצר באיזה טענה כמו " מה אבל יצא לו את המשחק הזה! אני חייב לשחק בו! "

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יוני 2013, 14:26

Klayman כתב:
לא שכחתי דבר:

() דגש עצום על טלוויזיה ומולטימדיה: אז מה? זה ברקע ולא מפריע.
() אינטרנט פעם ב24 שעות: אז מה? אם האינטרנט שלך לא מסוגל להעביר כמה פקטות מידע פעם ב24 שעות, פשוט תעבור ספקית/תשתית. זאת דרישה שהיא די Painless בימינו, שברוב הבתים יש Wifi וגם אם לא אפשר לעשות נקודה חמה עם הסלולר לחמש דקות. אז כן, יש את החיילים בעיראק ואפגניסטן שאין להם אינטרנט וגם יש את קרירין שמשפץ את הדירה בצפון ורוצה קונסולה, אה כן, ויש את המשפחה עם שני הילדים, שתצא לחופשה בארץ/בחו''ל ותסחב איתה X1+קינקט+ספק כח.. אה הא...
() קינקט: דחף אותה בארון.
() מולטיפלייר בתשלום: Epic Fail!

מייקרוסופט כבר אישרו שאפשר לכבות את הקינקט. להתלונן על זה זה באמת מטומטם.

אני עדין מחכה להודעה, בנוגע למולטיפלייר. ההנחה שהוא עדין יהיה בתשלום, לא מבוססת על כלום, חוץ ממשאלות הלב של דין.
חבל שהם לא הבהירו גם את זה, כשהם הבהירו את הסוגיות של משחקים משומשים ודרישות אינטרנט. אני מקווה שנקבל תשובה בנוגע לזה בקרוב, כי כשהשירות פרימיום של סוני מציע לי משחקים בחינם, פתאום נראה לי הרבה יותר מגוחך לשלם למייקרוסופט 60$ בשנה, בשביל לשחק פיפ"א.
בקיצור, צריך לחכות ולראות מה תהייה המשמעות של מנוי גולד בX1. כרגע, אין לנו מושג.

עוד משהו שחבל שהם לא הבהירו, זה מה יקרה בעוד 10 שנים, כשהם יפסיקו לתת תמיכה לX1. האם הם יוציאו עדכון, שישחרר את כל המשחקים מהDRM, או שהקונסולה תהפוך ללבנה.
הדבר ההגיוני לעשות, הוא כמובן לשחרר את הקונסולה מהבדיקות התקופתיות, אבל כאשר הם לא מבהירים את הסוגיה באופן ברור, האינסטינקט הוא לחשוב על הגרוע ביותר (בדיוק כמו שכולם חשבו שיהיה חיבור תמיד און-ליין, עד שמייקרוסופט לא הסבירו את זה).

כך או כך, E3 מתקרב ואני מניח שנקבל עוד הרבה תשובות ביום שני בערב. להערכתי, מייקרוסופט נמצאת במצב הרבה יותר טוב מסוני, לקראת E3. הם הולכים להציג משחקים, משחקים ומשחקים במסיבת העיתונאים שלהם, בעוד שסוני יהיו מוכרחים להתעסק בכל מה שמסביב, כולל להציג את הDRM (הכנראה קיים) שלהם.
יהיה מעניין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2013, 02:44

Nucleus_Dawn כתב:
מייקרוסופט כבר אישרו שאפשר לכבות את הקינקט. להתלונן על זה זה באמת מטומטם.

אני עדין מחכה להודעה, בנוגע למולטיפלייר. ההנחה שהוא עדין יהיה בתשלום, לא מבוססת על כלום, חוץ ממשאלות הלב של דין.
חבל שהם לא הבהירו גם את זה, כשהם הבהירו את הסוגיות של משחקים משומשים ודרישות אינטרנט. אני מקווה שנקבל תשובה בנוגע לזה בקרוב, כי כשהשירות פרימיום של סוני מציע לי משחקים בחינם, פתאום נראה לי הרבה יותר מגוחך לשלם למייקרוסופט 60$ בשנה, בשביל לשחק פיפ"א.
בקיצור, צריך לחכות ולראות מה תהייה המשמעות של מנוי גולד בX1. כרגע, אין לנו מושג.

עוד משהו שחבל שהם לא הבהירו, זה מה יקרה בעוד 10 שנים, כשהם יפסיקו לתת תמיכה לX1. האם הם יוציאו עדכון, שישחרר את כל המשחקים מהDRM, או שהקונסולה תהפוך ללבנה.
הדבר ההגיוני לעשות, הוא כמובן לשחרר את הקונסולה מהבדיקות התקופתיות, אבל כאשר הם לא מבהירים את הסוגיה באופן ברור, האינסטינקט הוא לחשוב על הגרוע ביותר (בדיוק כמו שכולם חשבו שיהיה חיבור תמיד און-ליין, עד שמייקרוסופט לא הסבירו את זה).

כך או כך, E3 מתקרב ואני מניח שנקבל עוד הרבה תשובות ביום שני בערב. להערכתי, מייקרוסופט נמצאת במצב הרבה יותר טוב מסוני, לקראת E3. הם הולכים להציג משחקים, משחקים ומשחקים במסיבת העיתונאים שלהם, בעוד שסוני יהיו מוכרחים להתעסק בכל מה שמסביב, כולל להציג את הDRM (הכנראה קיים) שלהם.
יהיה מעניין.

עוד 10 שנים מה שתעשה זה להריץ את המשחקים של הONE על האקסבוקס 4. מדובר בPC עם DX11.1 ולא נראה לי שמשהו הולך להחליף ארכיטקטורה בקרוב כי PC זה PC וזה גם הכי זול ליצר וגם הכי נוח למפתחים. אם מדובר פשוט בPC, בדיוק כמו שהPC שלך היום מריץ את המשחקים שקנית לפני 10 שנים כך האקסבוקס 4 תריץ את המשחקים של הONE. מה שמיקרוסופט תצטרך לעשות זה להמשיך עם התמיכה לוולידציה של המשחקים גם בLIVE של האקסבוקס הרביעית.

אגב, התלונות על הנושא הטלביזיה לא ברורות לי, מיקרוסופט נותנת לך אקסטרה פיצ'רים ואתם בוכים. 15 בלעדיים וכל משחק מולטי פלטפורם שיכול להיות + המערכת הפעלה הכי טובה בהפרש גדול מכל המתחרות. על מה יש לבכות פה? את מי דופקים? 50 חיילים במוצב באפגניסטן (ולהגיד את האמת, אני די בטוח שיש להם אינטרנט) בגלל החיבור פעם ב24 שעות ועוד 15,000 גיימרים שמוכרים וקונים את המשחקים שלהם בEBAY? נו באמת, סתם בכי רנדומאלי. רוצים לבכות על משהו? תבכו שהיא חלשה מדי כי העדיפו להכניס קינקט לכל אריזה במקום לתת עוד קצת מיץ בGPU ולהגדיל את הEDRAM. התלונות על המשומשים / חיבור רשת / יכולות טלביזיה נובעות מבכיינות אינטרנט טוטאלית שלא תשפיע על אף אחד מהגיימרים כאן או אלה שבוכים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 יוני 2013, 19:06

קאוטיק איך לעזאזל מייק באה במצב טוב יותר מסוני?
זה בדיוק להפך,סוני נמצאת במעמד של איזשהו משיח בעיני ההארדקור ומייק היא השטן הגדול.
לא חושב שאי פעם היתה חברה במצב כל כך רע מבחינה תודעתית לפני E3 כלשהו כמו מייק עכשיו.
הם צריכים להכריז על HL3 בלעדי לבוקס כדי שאיכשהו יראו אותה באור חיובי.

סוני כמובן יכולה להיות אחרי שתבהיר את המדיניות שלה גם במצב רע אבל איך שאני רואה את זה היא רק יכולה להשתוות למייק מבחינה תודעתית,לא לעלות עליה.
היא באה עם יתרון הרבה יותר גדול,היא ראתה את התגובות ההיסטריות למדיניות של מייק והיה לה את כל הזמן לתכנן מה המדיניות שלהם ואיך להציג אותה,הכח בידיים שלהם והם יכולים אולי לחשוף DRM אבל לעשות אותו יותר גמיש ולהציג אותו בצורה טובה יותר מאשר מסכת הבלבולים וההכחשות של מייק,ואמנם זה יאכזב טיפה את ההארדקורים אבל הם יראו אותה באור הרבה יותר חיובי ממייק.
בקיצור אני לא רואה אותם במצב רע יותר ממייק אלא אם כן הם יבעטו לעצמם בפרצוף ובדרך לא סבירה יחליטו על drm דרקוני יותר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יוני 2013, 19:33

DrKeo כתב:
עוד 10 שנים מה שתעשה זה להריץ את המשחקים של הONE על האקסבוקס 4. מדובר בPC עם DX11.1 ולא נראה לי שמשהו הולך להחליף ארכיטקטורה בקרוב כי PC זה PC וזה גם הכי זול ליצר וגם הכי נוח למפתחים. אם מדובר פשוט בPC, בדיוק כמו שהPC שלך היום מריץ את המשחקים שקנית לפני 10 שנים כך האקסבוקס 4 תריץ את המשחקים של הONE. מה שמיקרוסופט תצטרך לעשות זה להמשיך עם התמיכה לוולידציה של המשחקים גם בLIVE של האקסבוקס הרביעית.

אגב, התלונות על הנושא הטלביזיה לא ברורות לי, מיקרוסופט נותנת לך אקסטרה פיצ'רים ואתם בוכים. 15 בלעדיים וכל משחק מולטי פלטפורם שיכול להיות + המערכת הפעלה הכי טובה בהפרש גדול מכל המתחרות. על מה יש לבכות פה? את מי דופקים? 50 חיילים במוצב באפגניסטן (ולהגיד את האמת, אני די בטוח שיש להם אינטרנט) בגלל החיבור פעם ב24 שעות ועוד 15,000 גיימרים שמוכרים וקונים את המשחקים שלהם בEBAY? נו באמת, סתם בכי רנדומאלי. רוצים לבכות על משהו? תבכו שהיא חלשה מדי כי העדיפו להכניס קינקט לכל אריזה במקום לתת עוד קצת מיץ בGPU ולהגדיל את הEDRAM. התלונות על המשומשים / חיבור רשת / יכולות טלביזיה נובעות מבכיינות אינטרנט טוטאלית שלא תשפיע על אף אחד מהגיימרים כאן או אלה שבוכים.

ואם אני אקנה את הXBOX4 רק שנתיים אחרי ההשקה?
זה בדיוק כמו סטים. אני לא חושב שVALVE יפסיקו לפעול בקרוב, אבל הם כבר הבטיחו שאם דבר כזה יקרה, הם פשוט יוציאו פאטצ' שינתק כל תלות של הפלטפורמה שלהם ברשת. הייתי רוצה הבטחה דומה, בתנאי השימוש של המכשיר, גם ממייקרוסופט.
כל עוד הם מתחייבים לתת לי שירות והקונסולה היא מוצר חיי ובועט, אני סומך עליהם (באופן מוגבל) שיתנו לי שירות. אני לא רוצה להיות חייב לקנות קונסולה חדשה, בשביל האפשרות לשחק במשחקים של הקונסולה הישנה שלי. זה נראה לי דרישה מוגזמת.

בלינג, בדיוק בגלל מה שתיארת, מייקרוסופט במצב עדיף על סוני. ברור שעכשיו כל האש מופנית אליהם, אז הם לא במצב טוב, אבל הם במצב שבו הם יכולים להתעלם מכל האש הזאת, כי זה כבר מאחוריהם. הם יכולים פשוט להראות משחקים והזכרון הקצר מאוד של הקהל יזכור בעיקר את המשחקים הללו (וסביר להניח שהם יהיו רבים וטובים). הם יכולים רק לעלות למעלה.
סוני, לעומת זאת, היא המשיח החדש. הם על ראש ההר הגבוה ביותר וכולם חושבים שהם יהיו המושיעים של הגזע הגיימרי. הם בעמדה שממנה הנפילה כואבת וקשה. ברגע שהם יכריזו על תנאי שימוש דומים, הם יפלו הרבה יותר חזק ממייקרוסופט, כי לפחות מייקרוסופט לא הסתירו את זה מאז פברואר. הם במקום הרבה יותר עדין ממייקרוסופט.

המקרה הכי גרוע של מייקרוסופט בE3, הוא שהם ישארו איפה שהם נמצאים עכשיו. המקרה הכי גרוע של סוני, הוא שהם יפלו כל הדרך לאיפה שמייקרוסופט נמצאת עכשיו ובתפיסת הקהל, נפילה היא תמיד הרבה יותר חמורה, מסתם להשאר במקום שבו היית קודם.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 יוני 2013, 05:31

אתה לא יכול לדעת מה יהיה עוד 10 שנים ואם מישהו בארגון ידחף לארכיטקטורה אקזוטית. זה לא כאילו שהארכיטקטורה של ה PC זה משהו חדש אבל עדיין כל הקונסולות עד כה הלכו על משהו אחר. אם אתה מחפש בטחון באפשרות לשחק בעתיד לא הייתי ממליץ לקנות על הקונסולות מה שאתה יכול לקנות במקום אחר. גם כל ה DRM הזה והאשרורים והענן פותחים אופציה שהמפיצות פשוט ינעלו את המשחק שקנית. EA כבר היום סוגרים שרתי מולטיפלייר למשחקים, אולי בעתיד פשוט יסגרו שרתים ולא תוכל לשחק במשחק כלל כדי שהם ידחפו אותך לקנות את ההמשך.

ולא צריך לנסות ולגמד את עניין האשרור כל 24 שעות ומניעת יד-שנייה. זו בעיה גדולה ל*המון* אנשים גם מבחינת העקרון וגם פרקטית. ולראייה, הסיקור התקשורתי שהנושא מקבל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 יוני 2013, 21:39

DrKeo כתב:עוד 10 שנים מה שתעשה זה להריץ את המשחקים של הONE על האקסבוקס 4. מדובר בPC עם DX11.1 ולא נראה לי שמשהו הולך להחליף ארכיטקטורה בקרוב כי PC זה PC וזה גם הכי זול ליצר וגם הכי נוח למפתחים. אם מדובר פשוט בPC, בדיוק כמו שהPC שלך היום מריץ את המשחקים שקנית לפני 10 שנים כך האקסבוקס 4 תריץ את המשחקים של הONE. מה שמיקרוסופט תצטרך לעשות זה להמשיך עם התמיכה לוולידציה של המשחקים גם בLIVE של האקסבוקס הרביעית.

מעבדי ARM הרבה יותר זולים ליצר מהאינטלים ,עוד 10 שנים תחשוב איזה מעבדי ARM יהיו לך
ביתחשב בזה שהPS4 וXBOX ONE לא בדיוק מיפלצות

חוץ מיזה האקטיוויזציה תלויה גם במפתחות ,וחברות כמו EA כבר היום מבטלות שרתים להרבה מישחקים אחרי שנים בודדות
מאוד יכול להיות שגם עם הXBOX 4 יהיה מסוגל טכנית ל100% תאימות לאחור בפועל זה יצא הרבה פחות בגלל המפתחות צד שלישי

אויש כי גיימרים מסוגלים לעמוד במילה חרם חח...
ראינו כמה זה עבד על אנשים שאמרו שלא יקנו את דיאבלו 3 כי הם עם DRM
גיימרים לא מסוגלים לעמוד במילה שלהם, הם חושבים שהם איזה גוף מאוחד! ושהם יצליחו לשלוט בעולם והכל יהיה שמח ויפה!
והאנשים שמביאים להם דברים לפעמיים מביאים להם דברים בצורה נורא חכמה
פשוט גיימרים אוהבים לבכות, ואחרכך באים בשקט בשקט וקונים את המוצר באיזה טענה כמו " מה אבל יצא לו את המשחק הזה! אני חייב לשחק ב

צודק לגמרי ,אני כן מצליח להחרים חברות מסוימות
אבל הרוב לא רק במישחקים ,אלה בכלל ,בוכים בוכים ובכל זאת משלמים
אני רואה את זה בעבודה הנוספת שלקחתי ,המחירים ללקוחות גבוהים ,חלק בוכים אבל מוצאים את הארנק ומשלמים

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יוני 2013, 22:11

Kazz כתב:ולא צריך לנסות ולגמד את עניין האשרור כל 24 שעות ומניעת יד-שנייה. זו בעיה גדולה ל*המון* אנשים גם מבחינת העקרון וגם פרקטית. ולראייה, הסיקור התקשורתי שהנושא מקבל.

זו לא בעיה גדולה מאוד להמון אנשים, מבחינה פרקטית. זו בעיה למיעוט קטנטן, מבחינה פרקטית.
עיקר הביקורת היא רק עקרונית.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 יוני 2013, 22:54

Nucleus_Dawn כתב:זו לא בעיה גדולה מאוד להמון אנשים, מבחינה פרקטית. זו בעיה למיעוט קטנטן, מבחינה פרקטית.
עיקר הביקורת היא רק עקרונית.

וכאן אתה טועה וסתם מדבר באוויר. לוקח את המצב האישי שלך ומשליך אותו על כל העולם כולו. חלק מהכתבות אפילו כוללות דוגמאות של הכתבים עצמם שמצאו עצמם ללא חיבור לרשת ליותר מיום בחודש האחרון. אנשים פה חיים בסרט בנוגע לavailability,תדירות ואורך התקלות של האינטרנט ברחבי העולם, גם במדינות 'מתוקנות'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יוני 2013, 23:40

Kazz כתב:אתה לא יכול לדעת מה יהיה עוד 10 שנים ואם מישהו בארגון ידחף לארכיטקטורה אקזוטית. זה לא כאילו שהארכיטקטורה של ה PC זה משהו חדש אבל עדיין כל הקונסולות עד כה הלכו על משהו אחר. אם אתה מחפש בטחון באפשרות לשחק בעתיד לא הייתי ממליץ לקנות על הקונסולות מה שאתה יכול לקנות במקום אחר. גם כל ה DRM הזה והאשרורים והענן פותחים אופציה שהמפיצות פשוט ינעלו את המשחק שקנית. EA כבר היום סוגרים שרתי מולטיפלייר למשחקים, אולי בעתיד פשוט יסגרו שרתים ולא תוכל לשחק במשחק כלל כדי שהם ידחפו אותך לקנות את ההמשך.

ולא צריך לנסות ולגמד את עניין האשרור כל 24 שעות ומניעת יד-שנייה. זו בעיה גדולה ל*המון* אנשים גם מבחינת העקרון וגם פרקטית. ולראייה, הסיקור התקשורתי שהנושא מקבל.

אולי באמת לא תוכל לשחק אותם עוד 10 שנים אבל אם יש דבר אחד שאני בטוח בו הוא שמיקרוסופט הולכת להמשיך להוציא pc כקונסולה.

בנושא היד שניה והחיבור ה״תמידי״, אף אחד פה לא הולך להתקל בזה וגם לא בעולם. תעשה חיפוש לblack ops2 בebay, תעשה לאנצ׳רטד 3 או על משחק שעולה על רוחך. כנראהשיותר מ1000+ תוצאות לא תמצא למרות שהמשחקים האלה מכרו מליונים. זה אומר ששבריר אחוז, אחד מכמה אלפים או עשרות אלפים מוכר את המשחק שלו יד שניה בדרך הזאת. אתה יודע איך אנשים מוכרים יד שניה כבר כמעט 10 שנים? הם הולכים לגיימסטופ, מביאים להם את העותק, מקבלים סכום מסכן וגיימסטופ מוכרים את המשחק מחדש במחיר שזול מחדש ב5$. את הפעולה הזאת הם עדין יעשו ים הone וזה יהיה שקוף ב100% למשתמש. רק גוף אחד יסבול ממגבלות היד שניה האלה וקוראים לו גיימסטופ. בנושא החיבור פעם ב24 שעות, זאת בעיה לא קיימת. אלה אם אתה מבוסס במערה באפגניסטן אתה מסוגל לתפוס 5 שניות של אינטרנט פעם ב24 שעות. מיקרוסופט צריכה לבסס את האסטרטגיה שלה על 0.001% מהקהל או על 99.999 מהקהל?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 09 יוני 2013, 03:22

רק בקשר ליד שניה
ברור לכולנו שיש כאן מצב של פגיעה בסטודיו שמיצר את המשחק
ואנשים במקום לקנות את המשחק ביד ראשונה שניה או משיגים אותו בהחלפה בחינם
אני חייב להגיד שהמצב הזה בדור האחרון נהיה דפוק!
ברצינות שאני לא מאמין כמה כסף ראיתי מולי הולך בגלל שאנשים פשוט רוכשים או משיגים החלפות
ראיתי פאקין ביושוק שעבר 5 ידים תוך חודש! תוך חודש!
המצב של הסטודיוים יהיה הרבה יותר טוב עם הביושוק הזה יתן להם תועלת מסוימת
אני מבין שהרבה אנשים כועסים ואומרים שזה משחק שלהם ואבל באמת שסטודיוים
חוטפים יותר מידיד נזק מיזה, וברמה מסוימת שהחנות משלמת להם זה נראה לי לגיטמי

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 יוני 2013, 06:56

"
ברור לכולנו שיש כאן מצב של פגיעה בסטודיו שמיצר את המשחק
ואנשים במקום לקנות את המשחק ביד ראשונה שניה או משיגים אותו בהחלפה בחינם
אני חייב להגיד שהמצב הזה בדור האחרון נהיה דפוק!
ברצינות שאני לא מאמין כמה כסף ראיתי מולי הולך בגלל שאנשים פשוט רוכשים או משיגים החלפות
ראיתי פאקין ביושוק שעבר 5 ידים תוך חודש! תוך חודש!"

כבר בתקופת האטרי 2600 אנשים החליפו מישחקים ,ובתקופה הזאת התחילו לקום חברות מהגדולות בתחום כמו אטרי ואקטיוויזיון לדוגמה
היום מישחקים אומנם הרבה יותר יקרים לפיתוח ולוקח יותר זמן לפתח אותם ,אבל יש גם הרבה יותר לקוחות פוטנציאלים

בעניין היד שניה -זה מה שגרם לי להיות הבעלים של כל קונסולות המינסטרים בדור החולף
כולל קנית מישחקים חדשים ,ומכירה שלהם ב"הפסד" של 70-50 שקל
עם אני יחזיק בעבודה הנוספת שלקחתי על עצמי (עבודה זמנית),יהיה לי כסף לקנות גם את הPS4 והXBOX ONE בהשקה -(אני יעדיף חופשה בימקום גם בלי עניין הDRM ,אבל בכל זאת )
אבל עניין הDRM ירחיק אותי להרבה זמן מהPS4\XBOX ONE
אני יקנה כבר השבוע WIIU או 3DS ,תלוי בנינטנדו דירקט
ויחפש הזדמנות לסוני ויטה ביד שניה (3DS XL לא מצאתי ביד שניה ,וגם לא WIIU במחיר נורמלי ליד שניה )

אחרי זה בסוף הקיץ ישאר לי בערך 5000 שקל לבזבוזים עם הכל ילך בסדר ,ומכל האפשרויות אני לא רואה את עצמי קונה XBOX ONE או PS4 בשנים הקרובות
יש לי מחשב מישחקים מספיק טוב לפחות לשנה שנתיים הבאות (לא זונת גרפיקה ) ,וגם אז בסוף התקופה רק החלפת כרטיס תחזיק אותי עוד כמה שנים

למרות זאת עם לא היה DRM -כן אלו קונסולות שהיתי רוצה לקנות בלי לחכות שנים
אני מעדיף לשחק בבילעדים שהם יוצאים ולא לחכות למשיח
בכלל הסירבול של הDRM -אני פשוט לא מעונין בזה
אני די בטוח שסוני תאפשר למפתחות לעשות מה שMS עושה בדיפולט -וזה מרחיק אותי מהקונסולות

עשיתי חישוב שאני יכול להרשות לעצמי כמה בלוקבסטרים בחודש מתקציב הביזבוזים ,עם אני מוכר אותם מספיק מהר ביד שניה
בPS4 (אני מעריך ) ובXBOX ONE ,כבר אין לי אפשרות נוחה כזאת
אני לא יכול לקנות הילו 5 ב240 שקל ,לחרוש אליו ,ולמכור אותו ב190-170 שקל ,אלה עם אני מוצא "חבר" שיקנה מימני את המישחק ואני עוד צריך לאשר לו

אני כבר יעדיף לקנות מישחקי נינטנדו דרג ג כמו F- ZERO (מבחינת מכירות לא איכות ) ,שיש סיכוי שאני ימכור אחרי זה במחיר נורמלי
מאשר לקנות מישחקים שאני לא יכול למכור קדימה שיהיה לי כסף למישחק הבא

עכשיו ב3DS על ההתחלה אני מתכנן לקנות כמה מישחקים משומשים ,אבל מאוחר יותר מישחקים חדשים

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 יוני 2013, 07:55

קרירין, אתה לא דוגמא טובה. תבין את זה. רוב האנשים לא קונים את כל הקונסולות ומורידים את כל האמולטורים לכל קונסולת עבר. רוב האנשים לא יושבים לשחק במשחק בן 15 שנה, רק כדי להגיד שהם שיחקו אותו ולהרגיע את האובססיביות שבתוכם.
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 יוני 2013, 16:36

אתה צודק לחלוטין שלא רוב האנשים ואפילו לא 5% מטורללים כמוני

אבל אני לא מדבר פה לא על ראטרו ,ואמולטורים ,ולסיים סדרות מישחקים
ברור שהרוב המוחץ של הגימרים לא ילכו לשחק היום טומב רידר 4 ,או דרגון קווסט 1

אבל מה זה קשור לעניין ?

אני מדבר פה על הדברים כמו היד שניה ,ועל זה שהקונסולה תיפעל במישחקי סינגל לתמיד בכל מקום כל עוד היא תקינה
אני מדבר על העניין שעם אני לא רוצה לחבר את הקונסולה לרשת עם אני לא עושה מנוי זהב ,אז שתיהיה לי אפשרות לא ליתחבר

ואתה יודע מה -יש המון אבל המון אנשים ,שדבר שלרובנו פה ניראה פשוט מאוד בטכנולוגיה של היום
שזה לחבר את הקונסולה לראוטר ,להם זה דבר מאוד קשה והם צריכים עזרה ממישהו שיעשה להם את זה

אני מבטיח לך שיש המון אנשים שלא זוכרים את הסיסמה לראוטר שלהם בכלל ,כי איזה טכנאי חיבר להם אותו
כולל המכשירים שהיו להם באותו זמן התקנה
ולהם עצמם אין מושג
רק במישפחה שלי ,הרוב אין להם מושג

חלק לא ידעו אפילו למי ליתקשר לתמיכה

ובטח תגיד "תמיד יש מישהו במישפחה שיודע " ,העניין שבארצות דוגמת ארצות הברית ,הרבה מישפחות גרות רחוק מאוד אחת מהשניה

וכן כן לנו זה ניראה מאוד פשוט ,יש הוראות מאוד ברורות ופשוטות איך לחבר לספקית כזאת או אחרת
בחלקן אין אפילו צורך בחיגן
אבל אני רואה כבר איך קריסמס נהרס להרבה מישפחות שלא הצליחו לחבר פאקינג קונסולה לרשת ,רק לשחק באיזה קינקט ריקוד 2010

ואני לא אומר שלא צריך DRM -ברור שצריך ,אבל לא אחד שפוגע בלקוח משלם

אני לא משלה את עצמי שהשקה של MS תיהיה רעה ,לאפך
ההשקה שלהם תיהיה מוצלחת בהרבה מהWIIU ,יש להם מספיק כסף ומוטיווציה להשקה חזקה

השאלה הגדולה מה יקרה בהמשך ,שאנשים יתקלו בבעיות עם האינטרנט ועם עניין ההשאלות
דברים כמו "אמא אני הולך לשחק בבית של מיקי בסופר דופר סטריט פיטר גזיליון אולטרה 5 " ,ואז הילד חוזר בוכה כי אין אישור מקאפקום להשאלות

בפורום הזה כמו בHWZONE ,רובנו מבינים בתחום ,אבל הרוב לא ככה ולא מעניין אותם לילמוד
לא סתם המציאו את המושג "פלוג אין פלי "

זה מה שגרם לקונסולות להיות כל כך פופולריות ,ויותר מאוחר למחשבים שהתחיל ה"פלוג אין פלאי "
ממשק גרפי\עכבר\USB \וכו וכו -דברים שנועדו לאפוך את התחום ליותר ויותר "חסין אידיוטים "
MS הולכת כמה צעדים אחורה -למרות שהם יכלו בקלות לאפשר סינגל ודברים בסיסים בלי הפיצרים הנוספים
ולתת הרבה יותר למי שכן רוצה ויודע לחבר את הקונסולה
לרשת

עד היום יש מיליוני 360 שמעולם אבל מעולם לא חוברו לרשת

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 יוני 2013, 08:57

אתה פשוט חי באיזה סרט רע קרירין. היום בבית ממוצע (שיש בו WiFi), יש מינימום שלושה מכשירים שמתחברים אליו. שני סמארטפונים וטאבלט/מחשב נייד. זה עוד בלי לספור את האורחים שמגיעים הביתה ומבקשים להתחבר אליך. לרוב האנשים הסיסמא רשומה. נראה לך שילדים לא יודעים להתחבר לראוטר היום? הם יכולים ללמד אותי ואותך כמה תרגילים בעניין הזה, תהיה סמוך ובטוח. גם ההורים שלהם, הם לא אנשים בגילאי הסבים והסבתות שלנו, אלא אנשים בטווח של 30-45. הרגת אותי - קריסמס יהרס למיליוני משפחות!!! פחח.

אם מישהו מנוי לספקית אינטרנט והוא לא יודע מי זאת, אז כנראה שלא מגיע לו לגלוש/לשחק. יש גבול לכמה אנשים יכולים להתחמק מאחריות לחיים שלהם.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 09 יוני 2013, 10:34

DrKeo כתב:
בנושא היד שניה והחיבור ה״תמידי״, אף אחד פה לא הולך להתקל בזה וגם לא בעולם. תעשה חיפוש לblack ops2 בebay, תעשה לאנצ׳רטד 3 או על משחק שעולה על רוחך. כנראהשיותר מ1000+ תוצאות לא תמצא למרות שהמשחקים האלה מכרו מליונים. זה אומר ששבריר אחוז, אחד מכמה אלפים או עשרות אלפים מוכר את המשחק שלו יד שניה בדרך הזאת. אתה יודע איך אנשים מוכרים יד שניה כבר כמעט 10 שנים? הם הולכים לגיימסטופ, מביאים להם את העותק, מקבלים סכום מסכן וגיימסטופ מוכרים את המשחק מחדש במחיר שזול מחדש ב5$. את הפעולה הזאת הם עדין יעשו ים הone וזה יהיה שקוף ב100% למשתמש. רק גוף אחד יסבול ממגבלות היד שניה האלה וקוראים לו גיימסטופ. בנושא החיבור פעם ב24 שעות, זאת בעיה לא קיימת. אלה אם אתה מבוסס במערה באפגניסטן אתה מסוגל לתפוס 5 שניות של אינטרנט פעם ב24 שעות. מיקרוסופט צריכה לבסס את האסטרטגיה שלה על 0.001% מהקהל או על 99.999 מהקהל?

EBAY זה רק מקור אחד. מה עם כל המכירות הפרטיות? מה עם מכירות בחנויות מקומיות וקטנות? מה עם להשאיל משחק לחבר שיישחק בקונסולה ובפרופיל שלו ולקבל אותו בחזרה? מה עם האפשרות לשכור משחקים כמו בגיימפליי ורדבוקס? זה שגיימספוט\בסט ביי יהיו 'השותפים' היחידים זה חדשות רעות.

אתה מוזמן לקרוא את חוויות האינטרנט של אנשים בארה"ב. זה לא בעיה אם קיים אינטרנט. הבעיה היא שיותר מדי תקלות ודאווןטיים. כפי שאנחנו רואים בתקופת הטורנאדים שהחיבור יורד גם לאלה שרחוקים מאיפה שהטורנדו פוגע. אתה חי בסרט אם אתה חושב שדרישה שכזו לא פקטור ל99.9% מהקהל. שלא נדבר שהדרישה הזו היא אך ורק כדי לאכוף את ההגבלה שלהם למשחקי יד-שניה. שום כלום חיובי לשחקן. DRM 100%. שלא נדבר שמיקרוסופט ציירה על עצמה מטרה בגודל העולם למתקפות DDOS שיורידו את שרתי האישרור וידפקו את כולם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 114 אורחים