Quantum Break - הדיון הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Quantum Break - הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוקטובר 2016, 22:18

סיימתי את המשחק.

בקצרה - ממש טוב.

בלא קצרה - השליש האחרון שלו הרבה יותר טוב מהשניים שקדמו לו, לפי דעתי. הסיבה העיקרית לזה, לפי דעתי, היא שסוף סוף הצלחתי להכנס לקצב של מערכת הקרב וכל החלק הזה של המשחק עשוי ברמה הגבוהה ביותר בתעשייה.
הבעיה העיקרית של המשחק, הם החלקים שהם לא משחק. הסדרה פשוט מונעת ממך להכנס לקצב של משחק ומונעת מהמשחק להיות כיפי כמו שהוא יכול להיות. רק בישיבה האחרונה שלי המשכתי לשחק אחרי שראיתי פרק וזה היה בעיקר בגלל שהקשבתי לו בחצי אוזן ושיחקתי פוקימון עד שהוא נגמר. הסדרה פשוט גרועה. חבל שהיא בכלל היתה שם. תופעת לוואי מצערת של דון מאטריק.

ל
ספויילר: הצג
קראת הסוף היו כמה רגעי "וואו" מבחינה גרפית. הקטעים שבהם הזמן נעצר הלכו והשתפרו ומבחינה עיצובית הם היו פשוט מרהיבים.
הקרב האחרון היה קצת זול לטעמי והייתי צריך לחזור עליו כמה פעמים עד שהצלחתי לנצח, אבל סה"כ הוא עדין כיפי.

ההפתעה הכי גדולה של המשחק - בסופו, היה אכפת לי מדמות מסוימת. ממש כאב לי עליה ועל החיים הטראגיים שלה. זו גם הסיבה העיקרית שדווקא אשמח לראות המשך לסיפור. גם העניין עם העוזר של פול מעניין ויהיה נחמד לראות לאן הם חשבו לקחת את זה מעבר למשחק הראשון.
אין ספק שהם השאירו פתח ברור להמשך וחבל שהבעיקר בגלל הסדרה המעפנה המשחק התקבל פחות טוב ופחות סביר שיהיה לו המשך. ממש ביש מזל של רמדי, שממשיכים להדגים מבחינתי שהם בשורה הראשונה של המפתחות היום.

נ.ב.
סיימתי 91% מהמשחק ושיחקתי בערך 9 שעות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2016, 12:33

למרות שהיו הרבה דיבורים על בעיות ביצועים קשות ב-QB על ה-PC, דווקא הוא פועל לי חלק ב60 עם ה1070GTX בהגדרות מקסימליות. אני מודה שלפעמים יש גמגומים קלים, ביחוד במעבר בין גיימפליי לסרטוני מעבר, אבל 99% מהזמן הוא נעול על 60FPS שזה הרבה יותר ממה שיכלתי להגיד עליו עם ה970 כשהורדתי חלק מההגדרות בכדי שירוץ "חלק".
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אפריל 2017, 23:33

המשחק הבא של רמדי יהיה מולטיפלטפורם. הם מייבאים את מנוע Northlight שלהם לPS4.

מעבר לכך, הם סיימו את 2016 עם רווח של 3.9 מיליון יורו ועובדים על שני משחקים חדשים. אחד הוא הסינגל למשחק המולטי הקוריאני ההוא והשני הוא פרויקט עלום בשם קוד 'P7'.

http://www.remedygames.com/remedy-conti ... new-games/
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 63 אורחים